Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.25 csütörtök, 22:21:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 [25]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: fügelaci-buli  (Megtekintve 317863 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1200 Dátum: 2013.03.21 csütörtök, 19:20:54 »

Ha éppen itthon leszek akkor persze.

2013 július 27.-én szombaton fügelaci-buli Kiszomboron, a Vályogos tó partján. Van, akit érdekel?
Még 129 nap van addig!

Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1201 Dátum: 2013.03.21 csütörtök, 19:22:13 »

Esetleg egy elő-szalonna sütés ?
Naplózva
Flyfish
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 109



E-mail
« Új hozzászólás #1202 Dátum: 2013.03.21 csütörtök, 19:43:12 »

2013 július 27.-én szombaton fügelaci-buli Kiszomboron, a Vályogos tó partján. Van, akit érdekel?
Még 129 nap van addig!

Viccelsz? Naná!
Naplózva

Nissan Patrol GR (Y60)
2.8 TD sor 6, 116LE
Összekrék, felező, difizár és élmény
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1203 Dátum: 2013.03.21 csütörtök, 19:46:47 »

Nagyon is.
Csak legyen jó idő és legyen itthon.

Esetleg egy elő-szalonna sütés ?
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1204 Dátum: 2013.03.21 csütörtök, 19:58:20 »

Nagyon is.
Csak legyen jó idő és legyen itthon.

Vagyis legyél itthon! vigyor3
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1205 Dátum: 2013.03.21 csütörtök, 19:59:47 »

Vagyis legyél itthon! vigyor3
Vagy szalonna legyen otthon  falbav wow1
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1206 Dátum: 2013.03.21 csütörtök, 20:01:34 »

Vagy szalonna legyen otthon  falbav wow1
Az van, annyi mindig van, ami a szalonna sütéseken kelleni szokott. A többi meg kapható bármikor. nyes
Naplózva
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1207 Dátum: 2013.03.21 csütörtök, 20:25:21 »

vagyis az.
Vagyis legyél itthon! vigyor3
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1208 Dátum: 2013.03.28 csütörtök, 20:18:00 »

2013 július 27.-én szombaton fügelaci-buli Kiszomboron, a Vályogos tó partján. Van, akit érdekel?
Még 129 nap van addig!

Hát hogyne érdekelne. Előkalkuláció?
Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #1209 Dátum: 2013.04.16 kedd, 19:51:33 »

várható idén is buli? ha nyitott lesz, jelentkeznék
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1210 Dátum: 2013.05.18 szombat, 17:07:54 »

Elsősorban mindenkitől elnézést kérek, akinek a most leírtak csalódást okoznak.

Nagyon sokáig hezitáltam, gondolkodtam, mi legyen. Közben nagyon sok probléma felmerült, amiket nem sikerült kellően orvosolni.

Nem kívánok mentegetőzni, nincs rá szükségem, úgy gondolom. Aki az eddigi fügelaci-bulikon ott volt, az beláthatja, azt csak felülmúlni lehet, mert olyan volt, ami megérdemli, hogy csak jobbat rendezzek. Sajnos, a körülmények sok mindenben beleszóltak életembe, körülményeimbe.

Kezdődött a tavalyi jól sikerült rendezvény másnapján hatalmas sikerrel megrendezett horgászverseny után keletkezett, percek alatt mindent tönkretevő viharral. A verseny végén hulla fáradtan hazamentem, a sátrakat nem bontottuk le, mondván, majd holnap reggel, kipihenten. Mondhatom, hulla fáradt voltam a két rendezvény minden nyűgje, gondja után. Szóval hazamentem 18 órakor gyönyörű időben, letusoltam, ledőltem az ágyra, rögtön elaludtam.

19 óra 30 perckor csörgött a telefonom, és közölték a horgászok, hogy a vízparton hatalmas vihar tombol, az összes sátor a vízben, minden felborult, összetört. Ugrás az autóba, szakadó esőben, sűrű villámlás között mentsük a menthetőt. Összeszedtünk mindent sz@rrá ázva, mire sötét lett, a sátrak is kikerültek a vízből. Semmi nem maradt épen, minden sátor összetört, szétszakadt, egy rakás szék, asztal összetört, a gázrezsó öntvény részei ripityára törtek, egyszóval totálkár.

Ezután október 9.-én édesanyám combnyaktörést szenvedett, azóta folyamatosan kórházban, klinikán volt, napokat töltött csak itthon. Mondhatom, a gatyám ráment a kezelésére, a műtétek sorára. Implantátum beültetés, két hét múlva kiszakadt a csavar, újabb műtét kiszedni. Enyhe cukorbaj, aranyér problémák, meg 81 év. Idegileg, szellemileg, anyagilag lenullázódtam. Egy hete eltemettem, szerintem megváltás volt neki a sok szenvedés után.

Közben életem nagy munkája került látókörbe, egy pellet készítő üzem teljes áttelepítése, szekrények készítése, bekötés, stb. Óriási meló, rendes körülmények között több millás bevétel. Ez húzódott már tavaly nyár óta, természetesen most realizálódik, vagyis heteken belül kell elkezdenem, hónapokig levegőt is ritkán lesz időm venni.

Mindezt nem panaszként írtam le, csak hogy tisztán lássátok, bármennyire is szerettem volna az idén felülmúlni a tavalyi eseményt, erre az idén nincs lehetőségem. Talán jövőre.

Azért, hogy ne maradjunk fügelaci-esemény nélkül, egy szerény keretek között megrendezendő szalonna-sütést megszervezek július utolsó hétvégéjén, ott a tóparton. Semmi flanc, egyszerű (Huh?) szalonnasütés. Olyan, mint amilyen már volt néhány. Aki ott volt, az tudja, milyen volt. Na, ez is olyan lenne, lenne minden, de nem 3-5 féle kaja, meg kísérő rendezvények, csak olyan szerény kis összejövetel, eszünk iszunk nem bánkódunk.


Remélem megértitek, aki jönni akart, attól elnézést kérek, remélem jövőre méltó körülmények között, megújult felszereléssel, feltöltődve pénzzel és energiával tudok vendégül látni sok sok Mondeost, aki veszi a fáradtságot és megtisztel jelenlétével.

Mindezek után kívánok mindenkinek kellemes nyarat, aki megy a nagytalira jó szórakozást, jó ismerkedést. Sajnálom, hogy én nem lehetek ott, de most se rávalóm, se időm nincs. Talán legközelebb.

Minden jót!
fügelaci

 rinya rinya integet2 integet2
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #1211 Dátum: 2013.05.18 szombat, 17:45:19 »

Elsősorban mindenkitől elnézést kérek, akinek a most leírtak csalódást okoznak.


Minden jót!
fügelaci

 rinya rinya integet2 integet2
Szerintem a többiek nevében is mondhatom, hogy Köszönjük Laci az eddigi bulikat, úgy gondolom nagyon pozitív, élményekkel teli eseményekként maradnak meg mindenki jó emlékezetében.
Személy szerint sajnálom ami anyukáddal történt, de ahogy már beszéltük is, valszeg tényleg jobb már neki.
Örülök hogy a munka frontján rózsás a helyzet, minap voltam a makói szennyvíztelepen kitűzni a szolárcsarnokot és vmi gépházat, az irodában épp koordináció volt és PLC-kről beszélgettek...Dömével együtt mindjárt az eszembe is jutottatok, jó lenne összedobni vmikor egy minit esetleg. Döme a héten még itthon van asszem.
Természetesen örömmel veszem a szalonnázós-beszélgetős meghívást, mindenképpen ott a helyem és remélem ezt a többek is így gondolják. Sokkal hangulatosabb, családiasabb lesz a légkör, neked sem kell a kiszolgálással elfoglalni magad, marad az energia a beszélgetésre. Jó lenne vmi olyan időpontot találni ami a többségnek megfelelne, tudom hogy ez álom, de alapvetően optimista vagyok Smiley

Nagytalira a környékről úgy tűnik csak én megyek, de csak akkor ha a vállam addigra gyógyul annyit hogy mehessek napra. Kicsesztem magammal, kifeküdtem reggel 11-től délután 3-ig naptej meg minden nélkül, máskor ennyi meg sem kottyant, most meg úgy leégtem hogy tiszta hólyag a vállam...
Karcsi
« Utoljára szerkesztve: 2013.05.18 szombat, 19:43:51 írta kokaikoko » Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1212 Dátum: 2013.05.18 szombat, 18:05:26 »

Elsősorban mindenkitől elnézést kérek, akinek a most leírtak csalódást okoznak.

Minden jót!
fügelaci
Kezdeném azzal, hogy sajnálom, ami Édesanyáddal történt, és bár semmi jogom nincs ilyet mondani, a leírtak alapján talán tényleg jobb lehet így neki. Természetesen részvétem.

Ami pedig a bulit illeti: én eddig kettőre emlékszem, amik közül a két évvel ezelőttire nem tudtam elmenni, mert egyéb programom volt, tavaly meg 8 hónap munkanélküliség után nagyon nem fért bele nekem egy Makó oda-vissza kocsival, plusz a járulékos költségek. Sajnáltam, mert az elsőről jókat hallottam. Idén szerencsére dolgozom, és úgy voltam vele, hogy ha a buli időpontjára nincs valami fix programom, akkor lemegyek. De akkor majd jövőre. Addigra anyagilag, és lelkiekben is összeszeded magadat, és ismét jó buli lesz!
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1213 Dátum: 2013.05.18 szombat, 19:36:12 »

Köszönöm mindkettőtök hozzászólását, jól esik, hogy együtt éreztek velem! Köszönöm! worship
Naplózva
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1214 Dátum: 2013.05.19 vasárnap, 19:18:17 »

Részvétem.
Hasonló cipőben járok én is sajnos egy közeli rokonnal és pont ugyan azt gondolom, hogy megváltás lehet a halál, ráadásul szinte soha nem vagyok itthon segíteni is csak anyagilag tudok.

A héten valóban még itthon vagyok.
Ha tudok a nagy projectedben valamit segíteni akkor szólj.

Döme
Köszönöm mindkettőtök hozzászólását, jól esik, hogy együtt éreztek velem! Köszönöm! worship
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1215 Dátum: 2013.05.20 hétfő, 19:22:59 »

Kedves Laci!

Sajnáljuk a veled történteket.

Mindkét fügelaci-buli élmény teli volt. Örültünk, hogy ott lehettünk.

A legfontosabb az egészség, család. 

Köszönjük az eddigieket és a következőt is, hiszen ahogy ismerlek biztos hogy jövőre lesz "fügelaci-reloaded".

By: Csaba
Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1216 Dátum: 2013.05.20 hétfő, 23:15:16 »

Ezután október 9.-én édesanyám combnyaktörést szenvedett, azóta folyamatosan kórházban, klinikán volt, napokat töltött csak itthon. Mondhatom, a gatyám ráment a kezelésére, a műtétek sorára. Implantátum beültetés, két hét múlva kiszakadt a csavar, újabb műtét kiszedni. Enyhe cukorbaj, aranyér problémák, meg 81 év. Idegileg, szellemileg, anyagilag lenullázódtam. Egy hete eltemettem, szerintem megváltás volt neki a sok szenvedés után.

Részvétem. Sajnos én is tudom milyen egy közeli rokon elvesztése.
Sajnálom, hogy le kell mondanod a bulit. Ha jó időben lesz a szalonnasütés, lehet hogy én is lemegyek a Domival.
És drukkolok, hogy összejöjjön a nagy meló.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1217 Dátum: 2013.05.21 kedd, 18:29:15 »

Köszönöm Nektek, ha rendbe jönnek a dolgok, talpra állok, bizonyosan találkozunk.  integet2
Naplózva
krisz32
Vendég
« Új hozzászólás #1218 Dátum: 2013.05.28 kedd, 20:47:03 »

Elsősorban mindenkitől elnézést kérek, akinek a most leírtak csalódást okoznak.


Részvétem és kitartás!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 [25]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.043 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.