Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 19:05:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 ... 111   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Karosszéria  (Megtekintve 1863024 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #500 Dátum: 2010.09.03 péntek, 14:27:24 »

nem. inkább kétkomponensű ragasztó. A gond az, hogy ha valamiért le kell venni a lökhárítót (pl. turbócsőcsere nehezített esete, ablakmosó szivattyú probléma), nehezen kezelhető a dolog.
én tényleg csak egy-egy minimális pöttyöt tettem rá, és azt sem a kis kiálló pöckökre, hanem oda ahol összeér egy kicsit a fedlap és a fej.
majd kiderül, hogy tudom levenni, de szerintem könnyen le kell jönnie, nekem így van, mióta beépítettem a mosót, eddig nem hagytam el(kopp-kopp-kopp) vigyor3
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #501 Dátum: 2010.09.03 péntek, 22:22:17 »

nekem volt motorcraftos aeroblade és hagyományos is, a hagyományosra szavazok.

Úgy is van az! A hagyományos talán nem annyira hat modernnek, de sokkal inkább megfelel a célnak, zajban is sokkal kevesebb. Meg olcsóbb is.  wave
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
gaaboy
Vendég
« Új hozzászólás #502 Dátum: 2010.09.15 szerda, 09:47:45 »

Sziasztok!

Most vettem egy mondeo kombit MKIIIasat és hiányzik belole nekem pár dolog. Egyik a hátso ajto hidraulika ami teljesen kivan. Szoval fekete laci kell hogy felnyissa a kétszázkilos ajtot amit a hidraulika nem tart meg...eléggé nem praktikus igy a rakodás. a másik a kalaptarto...az a behuzhatos fajta ami eltakarja a rakteret.

Ha vlkinek lenne jo áron jelentkezzen.

elore is koszi :wink:
Naplózva
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #503 Dátum: 2010.09.15 szerda, 11:40:14 »

Sziasztok!

Most vettem egy mondeo kombit MKIIIasat és hiányzik belole nekem pár dolog. Egyik a hátso ajto hidraulika ami teljesen kivan. Szoval fekete laci kell hogy felnyissa a kétszázkilos ajtot amit a hidraulika nem tart meg...eléggé nem praktikus igy a rakodás. a másik a kalaptarto...az a behuzhatos fajta ami eltakarja a rakteret.

Ha vlkinek lenne jo áron jelentkezzen.

elore is koszi :wink:

Szia!

Ajtókitámasztó gázdugattyút kapsz az autós boltokban. Én ~ 7000 Ft vettem a párat Luk tipust. Nem csak a méretbeli hossz fontos, hanem az is, hogy milyen ajtót emel. Az én 5 ajtósomhoz 3 féle is létezik, különböző erősségű, attól függően sima, ablaktörlős, vagy szárnyal ellátott ajtóra való kell-e. Nem olyan nagy beruházás, és a rossz csak mérgelődést okoz, mert ahogy jönnek a hűvösebb napok egyre rosszabb lesz és egyszer majd akkor engedi lebukni az ajtót amikor alatta pakolgatsz. Nem olyan jó érzés ha gerinckönyékén hátbavág a zárszerkezet - ezt tapasztalatból mondom  smile

Üdv
Naplózva
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1606



« Új hozzászólás #504 Dátum: 2010.09.16 csütörtök, 10:25:07 »

Sziasztok!

Most vettem egy mondeo kombit MKIIIasat és hiányzik belole nekem pár dolog. Egyik a hátso ajto hidraulika ami teljesen kivan. Szoval fekete laci kell hogy felnyissa a kétszázkilos ajtot amit a hidraulika nem tart meg...eléggé nem praktikus igy a rakodás. a másik a kalaptarto...az a behuzhatos fajta ami eltakarja a rakteret.

Ha vlkinek lenne jo áron jelentkezzen.

elore is koszi :wink:
Próbáld meg pl. itt: http://www.webautosbolt.hu/Termekek/ajtotelo.htm , vagy itt: http://www.fekmester.hu/ajtoteleszkop/ajtoteleszkop/ford/mondeo/back, vagy kérj ajánlatot zolka4-től, vagy még Bárdi, Láng, Fridcar, stb.

A gyári elég drága: http://www.cromax.hu/index.php?keres_res=1&katid=40542518&termek_al_id=10478
Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
zsolth
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68



E-mail
« Új hozzászólás #505 Dátum: 2010.09.16 csütörtök, 22:39:10 »

Sziasztok!

Olvastam, hogy többen is levettétek a mondeo ajtókon lévő díszléceket. Szeretném megkérdezni, hogy ezek csak ragasztva vannak, vagy valamilyen patentok rögzítik lyukakon keresztül?

Esetleg tud valaki, 2004-es Ghia-hoz bontott bal első ködlámpát, mert az enyémet kitörte egy felverődött kavics:(

köszi  a segítséget
Naplózva

2012 MK4 Mondeo Turnier Titanium 2.0TDCI 163LE
gaaboy
Vendég
« Új hozzászólás #506 Dátum: 2010.09.17 péntek, 11:56:39 »

Sziasztok!

Nemtudtam hova írjam,  ugy dontottem írok ide...nem tudnátok tanácsot adni hol tudnék lehuzni kezelési utmutatot (user manual) Mondeo MKIIIashoz? vagy esetleg ezen az oldalon nincs valahol? csak MKIVest találtam.

Elore is koszonom.
Naplózva
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #507 Dátum: 2010.09.17 péntek, 12:39:19 »

Sziasztok!

Nemtudtam hova írjam,  ugy dontottem írok ide...nem tudnátok tanácsot adni hol tudnék lehuzni kezelési utmutatot (user manual) Mondeo MKIIIashoz? vagy esetleg ezen az oldalon nincs valahol? csak MKIVest találtam.

Elore is koszonom.


Szia!

Jó helyen kerested, csak kellett volna egyet lapoznod.
De itt a link:
http://mondeo.hu/ftp/pdf/kezelesi/mondeo_3_kezelesi.pdf

Üdv: V.Tamás
Naplózva
gaaboy
Vendég
« Új hozzászólás #508 Dátum: 2010.09.17 péntek, 13:09:43 »


Szia!

Jó helyen kerested, csak kellett volna egyet lapoznod.
De itt a link:
http://mondeo.hu/ftp/pdf/kezelesi/mondeo_3_kezelesi.pdf

Üdv: V.Tamás

Nagyon szépen koszonom...  Wink
Naplózva
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #509 Dátum: 2010.09.17 péntek, 22:12:36 »

Sziasztok!

Csütörtökön kicseréltem a két első oldalsó ablakot (a fóliák miatt). Csináltam képeket (bár még nem néztem meg) a szerelés közben, mert már többször volt szó az ajtókárpitok bontásáról. A ajtózár házába is fújtam fegyverolaj spray-t, az általam készített 2mm-es lyukon keresztűl - ez nálam megoldotta tavaly a zár önnáló életét. Ha van erre igény elküldeném valakinek, aki esetleg készíthetne egy cikket.
Naplózva
balko
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1065



WWW E-mail
« Új hozzászólás #510 Dátum: 2010.09.21 kedd, 15:06:59 »

Uraim!

Kedvezményes áron megválnék 1pár hátsó lámpámtól!!!!
Fészlift elötti,minden tartozéka megvan talán 1-2 izzó kell bele.... hehe email
Naplózva

2002 TDCI ford mondeo 130le
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #511 Dátum: 2010.09.21 kedd, 15:14:45 »

Uraim!

Kedvezményes áron megválnék 1pár hátsó lámpámtól!!!!
Fészlift elötti,minden tartozéka megvan talán 1-2 izzó kell bele.... hehe email

mennyi az annyi?
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
balko
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1065



WWW E-mail
« Új hozzászólás #512 Dátum: 2010.09.21 kedd, 15:19:34 »

mennyi az annyi?
Nyolc db.ezresért vihető. wow1 nyes
Naplózva

2002 TDCI ford mondeo 130le
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #513 Dátum: 2010.09.21 kedd, 16:36:55 »

Sziasztok!

Nyertem egy kavicsot a bal első lámpámra pattintva!   Kérdésem: elég, ha csak a házat cserélem, és minden beltartalom megy vissza, vagy ez össze van "dolgozva"? Valójában csak a búra repedt meg, de sajna már beázik?!  2002-es gyártás, xenon...

Ha elég, jó akármilyen búra?

Köszi a segítséget!

Tonyo
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #514 Dátum: 2010.09.21 kedd, 17:21:40 »

Sziasztok!

Nyertem egy kavicsot a bal első lámpámra pattintva!   Kérdésem: elég, ha csak a házat cserélem, és minden beltartalom megy vissza, vagy ez össze van "dolgozva"? Valójában csak a búra repedt meg, de sajna már beázik?!  2002-es gyártás, xenon...

Ha elég, jó akármilyen búra?

Köszi a segítséget!

Tonyo
elég.
a bura külön legyógyítható a testről. ld. "angeleye" tuning folyamata.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #515 Dátum: 2010.09.21 kedd, 17:44:25 »

Sziasztok!

Nyertem egy kavicsot a bal első lámpámra pattintva!   Kérdésem: elég, ha csak a házat cserélem, és minden beltartalom megy vissza, vagy ez össze van "dolgozva"? Valójában csak a búra repedt meg, de sajna már beázik?!  2002-es gyártás, xenon...

Ha elég, jó akármilyen búra?

Köszi a segítséget!

Tonyo
jó rá akármilyen mk3-asé, nincs különbség a xenonos és halogén izzós között
nekem lehet hogy van egy ilyen plexim, ha érdekel akkor megnézem...
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #516 Dátum: 2010.09.21 kedd, 18:42:20 »

jó rá akármilyen mk3-asé, nincs különbség a xenonos és halogén izzós között
nekem lehet hogy van egy ilyen plexim, ha érdekel akkor megnézem...

Először is, köszi a válaszokat!

Zsolti!

Azt megköszönném ám!  Wink
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
boczus
Vendég
« Új hozzászólás #517 Dátum: 2010.10.08 péntek, 20:57:18 »

Sziasztok!

Mk III-as 5 ajtós Mondeo-n mennyire nehéz átlagembernek leszedni a hátsó lökhárítót? Kb. hány csavar tartja, hol, nekiállhatok magam, otthoni körülmények között (akna nélkül) vagy bízzam szakira?

Előre is köszi a hozzáértő segítséget!!
Boczus
Naplózva
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #518 Dátum: 2010.10.08 péntek, 21:06:59 »

Sziasztok!

Mk III-as 5 ajtós Mondeo-n mennyire nehéz átlagembernek leszedni a hátsó lökhárítót? Kb. hány csavar tartja, hol, nekiállhatok magam, otthoni körülmények között (akna nélkül) vagy bízzam szakira?

Előre is köszi a hozzáértő segítséget!!
Boczus
az elsőt 10 csavar fogja: 2 tartja a sárvédőhöz, 2 a doblemezt fogja hozzá, 1 meg az alsó szoknyát és a doblemezt. A hátsó sem lehet sokkal több.
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
gaaboy
Vendég
« Új hozzászólás #519 Dátum: 2010.10.11 hétfő, 08:48:08 »

Sziasztok!

Nincs valkinek tapasztalata a hátso ajto nyikorgásával? Kombim van és a hátso (5.) ajto minden útegyenetlenségnél nyikorog és nemtudok rájonni mi lehet az.  falbav
Naplózva
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #520 Dátum: 2010.10.11 hétfő, 08:52:36 »

Sziasztok!

Nincs valkinek tapasztalata a hátso ajto nyikorgásával? Kombim van és a hátso (5.) ajto minden útegyenetlenségnél nyikorog és nemtudok rájonni mi lehet az.  falbav

Be kell állítani a csomagtérajtó zárját, mert ahogy az ajtó bezáródik, a zár nem feszül be. A zár kallantyúját asszem 3 csavar rögzíri, ezeket enyhén meglazítod, beljebbkopogtatod (itt maximum milliméterekről van szó), aztán meghúzod.
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
gaaboy
Vendég
« Új hozzászólás #521 Dátum: 2010.10.15 péntek, 11:34:37 »

Be kell állítani a csomagtérajtó zárját, mert ahogy az ajtó bezáródik, a zár nem feszül be. A zár kallantyúját asszem 3 csavar rögzíri, ezeket enyhén meglazítod, beljebbkopogtatod (itt maximum milliméterekről van szó), aztán meghúzod.

Probáltam...sikertelen..továbbra is recseg, nyikorog....  falbav

még arra gondoltam hogy két oldalt az ajton van olyan kis gumikocka...azon lehet vlmit állítani?
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.15 péntek, 11:40:33 írta gaaboy » Naplózva
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #522 Dátum: 2010.10.15 péntek, 12:17:53 »

Probáltam...sikertelen..továbbra is recseg, nyikorog....  falbav

még arra gondoltam hogy két oldalt az ajton van olyan kis gumikocka...azon lehet vlmit állítani?

Sajnos azon nem tudsz állítani, de megnézheted, hogy mennyire van elkopva, vagy felkeményedve a gumiütköző. Ha nagyon kemények, akkor csere lehetséges, de először befújnám gumi- vagy műanyagápolóval. A zsanérokat fújd be WD40-nel, és a gázrugók gömbfejeit zsírozd le. Akkor már nem lehet probléma...

A zárat viszont úgy kell beállítani, hogy ha lecsapod a csomagtérajtót, akkor éppen bezáródjon, magyarán, a zárnak be kell feszülnie.
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
Mjoey
Vendég
« Új hozzászólás #523 Dátum: 2010.10.15 péntek, 12:33:56 »

Probáltam...sikertelen..továbbra is recseg, nyikorog....  falbav

még arra gondoltam hogy két oldalt az ajton van olyan kis gumikocka...azon lehet vlmit állítani?

Biztos, hogy az recseg? nyitott csomitartónál ülj a szélére és rugózz...nekem az volt, hogy a bal hátsó lengéscsillapító nyikorgott,mert kiszáradt vagy mi... egy olajozás volt neki a szervízben, s megszűnt az idegesítő, minden úthibánál jelentkező nyikorgás-recsegés. Próba cseresznye...
Naplózva
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #524 Dátum: 2010.10.15 péntek, 12:35:31 »

A hátsó utastérvilágítás (ami a tetőkárpiton van) beszerelése egyelőre parkolóvágányon van, mert nem tudom, hogy az oldalsó kárpitrögzítő bolhákat nem tudom kiszedni, és attól félek, hogy eltöröm, pedig a kábelköteget is elkészítettem már hozzá...  szomoru1
Valami brutál módon ragaszkodnak a helyükhöz. Valakine van tapasztalata etéren? Már hogy hogyan kell kiszedni a bolhákat. Ja, 5 ajtós MK3-ról van szó.
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #525 Dátum: 2010.10.15 péntek, 12:47:28 »

Biztos, hogy az recseg? nyitott csomitartónál ülj a szélére és rugózz...nekem az volt, hogy a bal hátsó lengéscsillapító nyikorgott,mert kiszáradt vagy mi... egy olajozás volt neki a szervízben, s megszűnt az idegesítő, minden úthibánál jelentkező nyikorgás-recsegés. Próba cseresznye...

Ez azt jelenti, hogy feltöltötték olajjal? Nálam kicsit nagyobb terhelésnél hülye huhogó hangot adott a jobb hátsó futómű, máig nem tudom miért...
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
Mad-V
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1995



« Új hozzászólás #526 Dátum: 2010.10.15 péntek, 13:20:56 »

A hátsó utastérvilágítás (ami a tetőkárpiton van) beszerelése egyelőre parkolóvágányon van, mert nem tudom, hogy az oldalsó kárpitrögzítő bolhákat nem tudom kiszedni, és attól félek, hogy eltöröm, pedig a kábelköteget is elkészítettem már hozzá...  szomoru1
Valami brutál módon ragaszkodnak a helyükhöz. Valakine van tapasztalata etéren? Már hogy hogyan kell kiszedni a bolhákat. Ja, 5 ajtós MK3-ról van szó.

En ugy csinalnam, hogy kivagom a helyet hatul, es elorekuldom a kabel behuzo szalagot. Akkor nem kell bontanod a karpitot. Vagy nem jol gondolom?
Naplózva
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #527 Dátum: 2010.10.15 péntek, 13:40:12 »

En ugy csinalnam, hogy kivagom a helyet hatul, es elorekuldom a kabel behuzo szalagot. Akkor nem kell bontanod a karpitot. Vagy nem jol gondolom?

Igen, így is lehet csinálni, de úgy akartam, hogy ne vakon kelljen vágnom, szóval lebontom a kárpitot, és a visszájáról vágok, mert ott látszik a közép, meg a lámpa helye is. Nameg nincs behúzószalagom...  szomoru1
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #528 Dátum: 2010.10.15 péntek, 13:41:00 »

En ugy csinalnam, hogy kivagom a helyet hatul, es elorekuldom a kabel behuzo szalagot. Akkor nem kell bontanod a karpitot. Vagy nem jol gondolom?

Te hogy mérted ki a lámpa helyét?
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
Mjoey
Vendég
« Új hozzászólás #529 Dátum: 2010.10.15 péntek, 14:11:44 »

Ez azt jelenti, hogy feltöltötték olajjal? Nálam kicsit nagyobb terhelésnél hülye huhogó hangot adott a jobb hátsó futómű, máig nem tudom miért...

Igazából egy porlasztócsúcs szett cserénél mondtam, hogy ez is van, s azt mondták, hogy ki szokott száradni ott valami, amit befújtak gondolom valami olajos spray-el, de költségként nem számoltak fel semmit, mert azt mondták, hogy ez nem tétel, mindegy azóta nekem megszűnt.
Naplózva
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #530 Dátum: 2010.10.17 vasárnap, 23:11:41 »

Igazából egy porlasztócsúcs szett cserénél mondtam, hogy ez is van, s azt mondták, hogy ki szokott száradni ott valami, amit befújtak gondolom valami olajos spray-el, de költségként nem számoltak fel semmit, mert azt mondták, hogy ez nem tétel, mindegy azóta nekem megszűnt.

Azt hittem, hogy olajjal töltötték, de akkor én is nekimegyek a WD40-nel!  nyes nyes nyes
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
Mjoey
Vendég
« Új hozzászólás #531 Dátum: 2010.10.19 kedd, 11:34:42 »

Azt hittem, hogy olajjal töltötték, de akkor én is nekimegyek a WD40-nel!  nyes nyes nyes

Egy próbát megér! sok sikert!  wave
Naplózva
elefant
Vendég
« Új hozzászólás #532 Dátum: 2010.10.19 kedd, 12:21:09 »

Sziasztok!

2002 decemberi - kerek ködlámpás - mondeom elejét kicsit átalakítottam. szomoru1 A következő bontott alkatrészekre lenne szükségem: bal első fényszóró, középső merevítő, hűtőrács, energia elnyelő. Tud valaki segíteni? Szabolcs megyében lakom, de ha kedvezőek az árak, messzebb is elmegyek az áruért.

Előre is köszönöm

Naplózva
Mjoey
Vendég
« Új hozzászólás #533 Dátum: 2010.10.19 kedd, 13:27:58 »

Sziasztok!

2002 decemberi - kerek ködlámpás - mondeom elejét kicsit átalakítottam. szomoru1 A következő bontott alkatrészekre lenne szükségem: bal első fényszóró, középső merevítő, hűtőrács, energia elnyelő. Tud valaki segíteni? Szabolcs megyében lakom, de ha kedvezőek az árak, messzebb is elmegyek az áruért.

Előre is köszönöm



Szerintem érdemesebb itt kérdezned, meg nézelődni:

http://mondeo.hu/index.php?board=25.0

Fórum-keres-kínál-mondeohoz kínálok....

sok sikert!
Naplózva
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #534 Dátum: 2010.10.19 kedd, 15:14:07 »

Egy próbát megér! sok sikert!  wave

Meg is történt. Lecseréltem a kerekeket,  közben rendesen fogyott a WD40 is!  hehe
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
Mjoey
Vendég
« Új hozzászólás #535 Dátum: 2010.10.19 kedd, 16:04:48 »

Meg is történt. Lecseréltem a kerekeket,  közben rendesen fogyott a WD40 is!  hehe

No kíváncsi vagyok, majd szólj, hogy használt-e?!
Naplózva
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #536 Dátum: 2010.10.19 kedd, 17:00:19 »

No kíváncsi vagyok, majd szólj, hogy használt-e?!
Még nem mentem vele, de még úgyis be kell állítani a keréknyomást, szóval a kútig elmegyek vele...  Cheesy
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #537 Dátum: 2010.10.19 kedd, 20:03:24 »

Sziasztok!

2002 decemberi - kerek ködlámpás - mondeom elejét kicsit átalakítottam. szomoru1 A következő bontott alkatrészekre lenne szükségem: bal első fényszóró, középső merevítő, hűtőrács, energia elnyelő. Tud valaki segíteni? Szabolcs megyében lakom, de ha kedvezőek az árak, messzebb is elmegyek az áruért.

Előre is köszönöm


küldtem pü-t
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #538 Dátum: 2010.10.20 szerda, 12:45:55 »

No kíváncsi vagyok, majd szólj, hogy használt-e?!

Nos, nem hallani semmi extra zajt, viszont az érezhető, hogy a futómű a nyári gumikra volt beállítva. Egy kicsit lbilisabb az autó, de ezt egy futóműbeállítás orvosolni fogja...
Pénteken megyek Fordékhoz, még ott is ránéznek egyszer, hogy jó lesz-e télire.  Cheesy
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #539 Dátum: 2010.10.20 szerda, 19:15:32 »

Nos, nem hallani semmi extra zajt, viszont az érezhető, hogy a futómű a nyári gumikra volt beállítva. Egy kicsit lbilisabb az autó, de ezt egy futóműbeállítás orvosolni fogja...
Pénteken megyek Fordékhoz, még ott is ránéznek egyszer, hogy jó lesz-e télire.  Cheesy
a nyárira volt a futómű beállítva?? Illllyet még nem pipáltam...... Roll Eyes vigyor3
A téli lágyabb,azért labilisabb,de a futóműhöz nemsok köze van! Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #540 Dátum: 2010.10.21 csütörtök, 00:16:44 »

a nyárira volt a futómű beállítva?? Illllyet még nem pipáltam...... Roll Eyes vigyor3
A téli lágyabb,azért labilisabb,de a futóműhöz nemsok köze van! Wink

OK.  worship
Akkor nincs köze, de jóval labilisabbnak hat. Viszont mintha jobban tapadna... nemtudom
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
vekony68
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


E-mail
« Új hozzászólás #541 Dátum: 2010.10.22 péntek, 18:34:17 »

sziasztok króm vizlehuzót és kilincset keresek, olcsón!!
Naplózva
dfeco
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 307


« Új hozzászólás #542 Dátum: 2010.10.25 hétfő, 07:15:03 »

Sziasztok!

Fűthető első szélvédőn a kavicsfelverődések a hagyományos módon javíthatók?
A Tesco-parkolós "műhelyek" -ben érdemes javítatni?

Köszi!
Naplózva

MK3 2.2 TDCi Ghia - Hatchback - 2005/05 - 430e km
EGR off, +elekt.kieg.fűtés, ZEN
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #543 Dátum: 2010.10.25 hétfő, 08:18:17 »

Sziasztok!

Fűthető első szélvédőn a kavicsfelverődések a hagyományos módon javíthatók?
A Tesco-parkolós "műhelyek" -ben érdemes javítatni?

Köszi!

Igen, de hívd fel a szaki figyelmét rá, hogy fűtött, és ne furja el a fém szálat!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
szuszu
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 141


E-mail
« Új hozzászólás #544 Dátum: 2010.10.27 szerda, 15:16:29 »

Megbízható helyet keresek a járgány polírozására Észak vagy Kelet-Pesten. Tudtok ajánlani valakit? Köszi!
Naplózva

MK4 2.0 TDCi FL Tit-X
MK5 Hibrid Vignale
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #545 Dátum: 2010.10.27 szerda, 15:28:05 »

Megbízható helyet keresek a járgány polírozására Észak vagy Kelet-Pesten. Tudtok ajánlani valakit? Köszi!

Domi políroztatott nemrég, tőle érdemes kérdezni!
Küldj neki privátot!
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
BRYCE
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


E-mail
« Új hozzászólás #546 Dátum: 2010.10.27 szerda, 22:58:51 »

Sziasztok ma összetörtem a kocsit tudnátok ajánlani olcsó lökhárítót és motorháztetőt?
2001-es évjárat.
Naplózva
gabe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1478


MKIII 2005 F1 2.0 TDCi MMT6 Trend


E-mail
« Új hozzászólás #547 Dátum: 2010.10.27 szerda, 23:11:59 »

Sziasztok ma összetörtem a kocsit tudnátok ajánlani olcsó lökhárítót és motorháztetőt?
2001-es évjárat.

Keres-kínál topikot nézted már? Biztos találs valamit, vagy feladhatsz egy hirdetést is... wave
Naplózva

2005 MKIII 2.0 TDCi MMT6 Trend, EGR OFF, Tempomat, tolatóradar, ZEN, ST-futómű, F2 optika, fűthető fekete bőr, kisebb egyedi dogok, 320e km GYÁRI CSÚCSOKKAL
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #548 Dátum: 2010.10.28 csütörtök, 18:08:30 »

Sziasztok ma összetörtem a kocsit tudnátok ajánlani olcsó lökhárítót és motorháztetőt?
2001-es évjárat.
Motorcraft fórumtársat keresd meg wave
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #549 Dátum: 2010.11.08 hétfő, 14:42:05 »

Igazából egy porlasztócsúcs szett cserénél mondtam, hogy ez is van, s azt mondták, hogy ki szokott száradni ott valami, amit befújtak gondolom valami olajos spray-el, de költségként nem számoltak fel semmit, mert azt mondták, hogy ez nem tétel, mindegy azóta nekem megszűnt.

Egész pontosan mit fújtak be?
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 ... 111   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.125 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.