Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 00:50:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 188   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tuning  (Megtekintve 2451897 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #200 Dátum: 2003.05.20 kedd, 09:55:00 »

StreetR
 
Ha javallhatom ne hagyd ki a rezonátor csövet, annak is megvan a funkciója!
 
Előzőekben Korissal Proex ügyben az a kérdés valóban ennyibe kerül 2 komplett dob, ha igen írj nekem egy címet.
 
Üdv:
Peppin!!
 
Most beszéltem a sráccal és mivel engem ismert ezért nekem olcsobban dolgozik de neked is megcsinálja 70-80ezer között attól függ hogy milyen véget kérsz hozzá!!
Na azért ez mégsem 116ezer!!!!!
A cím pedig:
Budapest 17.ker Bujákhida utca 6. ( ez a Pesti útról nyílik egy rózsaszín épület mellet van)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #201 Dátum: 2003.05.20 kedd, 10:00:00 »

Minden kedves MK1-es Mondeo tulajnak láttam egy ilyen mondit kombiba és kegyetlen jó optika volt rajta de nem a megszokott RS kiegészítők hanem teljesen más megtudtam hogy hol csinálják ezt és kiderült hogy Debrecenben és Nyíregyházán a fickó akivel beszéltem őazt mondta hogy az a lökhárító ami neki elől fenn van 30-40ezer pénzbe kerűlt!!!! A hátsó rész pedig kétrészre osztott kipufogó nyílás és stb.!!!!!!
Nagyon jól nézett ki!!!
Nagy légbeömlők meg minden ami kell van róla video felvétel csak nem tudom fel tenni a netre!!
 
Üdv
Street
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #202 Dátum: 2003.05.20 kedd, 20:58:00 »

olyat hallottam talin hogy a v6-osok 3250 fordulatig 12 szeleppel dolgoznak és e fölött elektronika segítségével lép működésbe amind a 24 szelep, a kérdésem pedig: ha pl autópályán sokáig tempózok utána érzésem szerint 12 szelep hajtja, ez hiba vagy szándékos "üzemanyag kímélő mód"? a szelepekröl jut eszembe hogy lehet szépen duruzsoló hangot adni a motornak? mit kell eltávolítani? válaszokat köszi!
BandiV6
Amire te gondolsz az az IMRC vezérlés vagyis amit Szabyk mondott.Az IMRC modul 3200 fordulat fölött egy szervómotor és egyébb áttétek,bowden segítségével változtatja a szívócső hosszát.Ami a gyakorlatban azt jelenti hogy a szívósoron alapban 6 pillangószelep van nyitva és 3200 RPM fölött pedig 12 pillangószelep.Csináltam ilyen "2.torok visszajelző LED-et" aminél jól látszik hogy ha megküldöm pályán a gépet akkor a 2.torok a következő beindításig nyitva marad.Alacsony fordulaton rosszabbul megy de magason nagyon pörög a gép.
Naplózva
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #203 Dátum: 2003.05.22 csütörtök, 14:30:00 »

szerintetek egy bordó metál mondeo fékeit milyen színre kellene lefújni? A piros üti a színt, a sárga gagyi, esetleg sötétkék, fekete, ezüst???
Nem látott már valaki valami jót valahol?
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #204 Dátum: 2003.05.22 csütörtök, 16:20:00 »

szerintetek egy bordó metál mondeo fékeit milyen színre kellene lefújni? A piros üti a színt, a sárga gagyi, esetleg sötétkék, fekete, ezüst???
Nem látott már valaki valami jót valahol?
Levis,
 
szerintem csak a fekete, vagy az ezüst lenne szép. Bár felnitől is függ.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #205 Dátum: 2003.05.22 csütörtök, 17:23:00 »

szerintetek egy bordó metál mondeo fékeit milyen színre kellene lefújni? A piros üti a színt, a sárga gagyi, esetleg sötétkék, fekete, ezüst???
Nem látott már valaki valami jót valahol?
Bordo metal. mint a kasztni tobbi resze.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #206 Dátum: 2003.05.22 csütörtök, 21:16:00 »

a bovden meghúzásával lehet korrigálni a hibát? nekem végig gagyin húzott. a taxi c. filmbe a motor duruzsol? vagy a kipufogó halltszik? mert ha nem a motor akkor én fatális tévedésbe vagyok tax1 óta. ÉS HA A MOTOR MITÖL VAN ILYEN HANGJA?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #207 Dátum: 2003.05.22 csütörtök, 21:23:00 »

Bordo metal. mint a kasztni tobbi resze.
Hőállót tudsz belőle szerezni??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #208 Dátum: 2003.05.22 csütörtök, 21:58:00 »

A motor hangja minél csendesebb, annál jobb, mert akkor kicsi az ellenállán, vagyis a zaj formájában leadott energia. Általában a sportos hangért a kipuf rendszer a felelős (kivéve lada) Smiley már ahogy én tudom...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #209 Dátum: 2003.05.22 csütörtök, 23:09:00 »

a bovden meghúzásával lehet korrigálni a hibát? nekem végig gagyin húzott. a taxi c. filmbe a motor duruzsol? vagy a kipufogó halltszik? mert ha nem a motor akkor én fatális tévedésbe vagyok tax1 óta. ÉS HA A MOTOR MITÖL VAN ILYEN HANGJA?
Nem .Általában a bowden hibájából erednek a gondok.A WD 40 megoldás lehet és a 2. torkot pedig STP-vel kell kb 10K-ként tisztítani(kivéve ha beraksz egy olajszeparátort)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #210 Dátum: 2003.05.22 csütörtök, 23:12:00 »

Hi!
Bocsi, tudom nem a temahoz kapcsolodik, nekem is van egy 1-es Mondeom. Jol megvagyunk nemlenne vele semmi baj, csak allat emberek ne lennenek az utcan akik letordelik az autokrol a marka- es tipusjelzeseket. Ez ellen valaki tud vmi gyogyszert, mindenki azt javasolja ne is tegyek ra masikat. Van vmi megoldas vagy tenyleg sz.rjak az egeszre. Udv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #211 Dátum: 2003.05.23 péntek, 03:21:00 »

Hi!
Bocsi, tudom nem a temahoz kapcsolodik, nekem is van egy 1-es Mondeom. Jol megvagyunk nemlenne vele semmi baj, csak allat emberek ne lennenek az utcan akik letordelik az autokrol a marka- es tipusjelzeseket. Ez ellen valaki tud vmi gyogyszert, mindenki azt javasolja ne is tegyek ra masikat. Van vmi megoldas vagy tenyleg sz.rjak az egeszre. Udv.
Én egy megoldást találtam rá még anno.
A kék részbe belekarcoltam a monogrammomat, valamit a külsö részbe a vezeték nevemet. Ez messziröl egyáltalán nem látszik, viszont aki trófeát gyüjt ezáltal, annak elmegy töle a kedve.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #212 Dátum: 2003.05.23 péntek, 20:00:00 »

Koris!
 
Csak nem te jartal ma a Foti uton a Budapest Bank szamitokozpontjaban?Mintha a Te autod allt volna az enyem mellett(piros MKII)!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #213 Dátum: 2003.05.23 péntek, 20:45:00 »

Felettébb ötletes. Köszi. Amúgy szerintem ez egy Mondeo tulajdonos volt, mert a kétoldali Ghia jel is eltünt az autóról a Ford meg nem. Érdekes. Na mindegy. Mindenkinek figyelmebe ajánlom, ha Komáromba autóval jönnek, béreljenek garázst. Én reggel elhúzok innen és vissza se nézek. Itt nevezik Kazincbarcikát a világ végének. Ez akkor egy Trágyadombra épült falu. Kissé ideges üdvözlettel:
Viktr
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #214 Dátum: 2003.05.23 péntek, 20:59:00 »

Nem .Általában a bowden hibájából erednek a gondok.A WD 40 megoldás lehet és a 2. torkot pedig STP-vel kell kb 10K-ként tisztítani(kivéve ha beraksz egy olajszeparátort)
Kori
 
Kódolsz! Mi az az olajszeparátor és hogy lehet a 2. torkot tisztogatni?
Úgy tűnik csepegteted az infót, ezért ebből a 2. torokból nem készült film a talin.  
PÓTOLANDÓ
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #215 Dátum: 2003.05.23 péntek, 22:07:00 »

Felettébb ötletes. Köszi. Amúgy szerintem ez egy Mondeo tulajdonos volt, mert a kétoldali Ghia jel is eltünt az autóról a Ford meg nem. Érdekes. Na mindegy. Mindenkinek figyelmebe ajánlom, ha Komáromba autóval jönnek, béreljenek garázst. Én reggel elhúzok innen és vissza se nézek. Itt nevezik Kazincbarcikát a világ végének. Ez akkor egy Trágyadombra épült falu. Kissé ideges üdvözlettel:
Viktr
Én járok Komáromba, meg laknak is ott rokonok, de ilyen jellegű problémával nem találkoztam. Este történt az eset/merre?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #216 Dátum: 2003.05.24 szombat, 02:15:00 »

Koris!
 
Csak nem te jartal ma a Foti uton a Budapest Bank szamitokozpontjaban?Mintha a Te autod allt volna az enyem mellett(piros MKII)!
Chris
Kicsi a világ!!Tetszett a géped azé is álltam nyomban mellé:)Ott dolgozol?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #217 Dátum: 2003.05.24 szombat, 02:20:00 »

Kori
 
Kódolsz! Mi az az olajszeparátor és hogy lehet a 2. torkot tisztogatni?
Úgy tűnik csepegteted az infót, ezért ebből a 2. torokból nem készült film a talin.  
PÓTOLANDÓ
 
Üdv:
Legközelebb egyszerre csináljuk a gépeinken a 2.torok tisztítást és majd megörökítjük.
Vazzeg láttad a videón a befutónkat ?Egy autót is alig vertem rád!:)))))Döntetlen volt de keményen!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #218 Dátum: 2003.05.24 szombat, 16:54:00 »

Legközelebb egyszerre csináljuk a gépeinken a 2.torok tisztítást és majd megörökítjük.
Vazzeg láttad a videón a befutónkat ?Egy autót is alig vertem rád!:)))))Döntetlen volt de keményen!
Toroktisztítás ok, és még azt a kipuf szelepet is meg kell nézni mert néha torpan!
Videót hétfőn lenyomom de ha döntetlen az nekem hízelgő!
 
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #219 Dátum: 2003.05.24 szombat, 17:59:00 »

Chris
Kicsi a világ!!Tetszett a géped azé is álltam nyomban mellé:)Ott dolgozol?
Koris,
 
Ott dolgozom, csak En a Lighting informatikan es nem a BB-nek.Csak egy epuletben van mind a ket ceg gepterme.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #220 Dátum: 2003.05.24 szombat, 19:34:00 »

Peppin, Csabinak be van tompulva az autója az öreguras vezetési stilustól, a ritka használattól, és a sok városi forgalomtól. ))))
 
 
Andrew
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #221 Dátum: 2003.05.24 szombat, 23:48:00 »

Legközelebb egyszerre csináljuk a gépeinken a 2.torok tisztítást és majd megörökítjük.
Vazzeg láttad a videón a befutónkat ?Egy autót is alig vertem rád!:)))))Döntetlen volt de keményen!
Koris!!!!
 
Most már azért elárulhatnád végre azon kívül, hogy nem tudtál megütni, hogy MI AZ AZ OLAJSZEPARÁTOR!!!
Szétvet a kiváncsiság.
Szeva
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #222 Dátum: 2003.05.24 szombat, 23:49:00 »

Peppin, Csabinak be van tompulva az autója az öreguras vezetési stilustól, a ritka használattól, és a sok városi forgalomtól. ))))
 
 
Andrew
Andrew!
 
Nem nagy tétel én a taliig az utolsó 30ezer kilométeremet rükibe tettem meg.......
 
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #223 Dátum: 2003.05.25 vasárnap, 09:38:00 »

Koris!!!!
 
Most már azért elárulhatnád végre azon kívül, hogy nem tudtál megütni, hogy MI AZ AZ OLAJSZEPARÁTOR!!!
Szétvet a kiváncsiság.
Szeva
Peppin
Ja akkor én nem tudtam ,hogy versenyzünk, mert akkor nem 5-ben indulok:)))(lásd később)
Az ominózus olajszeparátor azé lenne jó ,mer a kartergázoktól szennyeződik el a 2.torok.Az angolok ezt egy ilyen szeparátorral oldották meg ami nem más mint egy hengerben lévő többrétegű mosogatószivacs:)
Majd küldök képet róla.
 
Chris
Akkor még lehet összefutunk:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #224 Dátum: 2003.05.25 vasárnap, 10:15:00 »

Peppin
Ja akkor én nem tudtam ,hogy versenyzünk, mert akkor nem 5-ben indulok:)))(lásd később)
Az ominózus olajszeparátor azé lenne jó ,mer a kartergázoktól szennyeződik el a 2.torok.Az angolok ezt egy ilyen szeparátorral oldották meg ami nem más mint egy hengerben lévő többrétegű mosogatószivacs:)
Majd küldök képet róla.
 
Chris
Akkor még lehet összefutunk:)
Jó már értem, vagy legalább is azt hiszem....
Már csak az a kérdés, hogy honnan és mikor lesz nekünk ilyen, mivel néha 6000 körül ledadog, amit mindenképpen meg akarok szüntetni.
 
Üdv.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #225 Dátum: 2003.05.26 hétfő, 10:38:00 »

Jó már értem, vagy legalább is azt hiszem....
Már csak az a kérdés, hogy honnan és mikor lesz nekünk ilyen, mivel néha 6000 körül ledadog, amit mindenképpen meg akarok szüntetni.
 
Üdv.
Múlt héten nagyon dadogott a Kecskeméti utcában. Még gyalog is ott tudtalak volna hagyni!
 
Vagy az a sok autó miatt volt, amik előtted áltak?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #226 Dátum: 2003.05.27 kedd, 10:04:00 »

Hát miért nem vágtál elém, vagy közbe, ha látod, hogy ott dadogok? Smiley
 
Nem vettelek észre, bár van felmentésem, amióta van hang az autóban valahogy eltünt a külvilág, meg a motor hangja is......
Tegnap majdnem kiszálltam menet közben......
 
Legközelebb dudálj, ugorj, stb.
 
Üdv:
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #227 Dátum: 2003.05.27 kedd, 10:57:00 »

Hát miért nem vágtál elém, vagy közbe, ha látod, hogy ott dadogok? Smiley
 
Nem vettelek észre, bár van felmentésem, amióta van hang az autóban valahogy eltünt a külvilág, meg a motor hangja is......
Tegnap majdnem kiszálltam menet közben......
 
Legközelebb dudálj, ugorj, stb.
 
Üdv:
A dudálásomat nem hallottad volna meg, mert gyalogoltam az autó felé, de az ugrálás megvolt.
 
Jó zenehallgatást és különben meg kit érdekel a külvilág.))))
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #228 Dátum: 2003.06.03 kedd, 15:24:00 »

Üdv!!
Kevés az időm csak azt akartam kérdezni hogy van valaki akinek Mk1 es mondija van és van benne chip?!!!  
Csak azért kérdezem mert felhívtam egy chiptuningos fickót aki azt mondta hogy az Mk1-es mondinak nem elektromos a motorja vagyis nem lehet chipet bele rakni!!
A másik:
Sok telefonálás után azt mondták hogy a Mondiba csak a Megalarm tud chipet csinálni mert ők Angliából kapják az adatokat!!
Igaz ez?
 
 
Üdv!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #229 Dátum: 2003.06.03 kedd, 16:13:00 »

Üdv!!
Kevés az időm csak azt akartam kérdezni hogy van valaki akinek Mk1 es mondija van és van benne chip?!!!  
Csak azért kérdezem mert felhívtam egy chiptuningos fickót aki azt mondta hogy az Mk1-es mondinak nem elektromos a motorja vagyis nem lehet chipet bele rakni!!
A másik:
Sok telefonálás után azt mondták hogy a Mondiba csak a Megalarm tud chipet csinálni mert ők Angliából kapják az adatokat!!
Igaz ez?
 
 
Üdv!!
Az első pont nevetséges Smiley))
 
Szabyknak van benne chip...megy is a gépe mint állat, és neki ha jól tudom Angliából hozták...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #230 Dátum: 2003.06.03 kedd, 18:06:00 »

Az első pont nevetséges Smiley))
 
Szabyknak van benne chip...megy is a gépe mint állat, és neki ha jól tudom Angliából hozták...
Akkor gondolom a megalarm csinálhatta? A magnumtuning is csinál mondeora kapcsolható chipet hat tud valaki véleményt mondani vagy tanácsot adni hogy érdemes e náluk csináltatni vagy nem akkor írjon!!
 
Köszi!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #231 Dátum: 2003.06.03 kedd, 19:15:00 »

Hmm meghogy nem chippelheto debrecenben 60e a chip es be lehet tenni de ugy tudom hogy csak 2.0 es 2.5 lehe
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #232 Dátum: 2003.06.03 kedd, 19:18:00 »

Akkor gondolom a megalarm csinálhatta? A magnumtuning is csinál mondeora kapcsolható chipet hat tud valaki véleményt mondani vagy tanácsot adni hogy érdemes e náluk csináltatni vagy nem akkor írjon!!
 
Köszi!!!
Streetrace 1,
 
azt mondják a magnum elég sz@r. Ahogy a fórumkat nézegettem, sokaknak ez a véleménye.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #233 Dátum: 2003.06.03 kedd, 20:18:00 »

Üdv!!
Kevés az időm csak azt akartam kérdezni hogy van valaki akinek Mk1 es mondija van és van benne chip?!!!  
Csak azért kérdezem mert felhívtam egy chiptuningos fickót aki azt mondta hogy az Mk1-es mondinak nem elektromos a motorja vagyis nem lehet chipet bele rakni!!
A másik:
Sok telefonálás után azt mondták hogy a Mondiba csak a Megalarm tud chipet csinálni mert ők Angliából kapják az adatokat!!
Igaz ez?
 
 
Üdv!!
Az tényleg eccerű volt aki azt mondta ,hogy nem chipelhető.A Ford már 1986 óta használja az EEC-IV motorvezérlő computert ,ami pl a 100 millás Aston Martin agya is.
A Megalarmnál fogom én is chipelni mert ők otthon vannak az EEC-IV és EEC-V-ben.A tulajdonosnak egy gyönyörű Sierra Cosworthja van.Szabyké is onnan származik.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #234 Dátum: 2003.06.03 kedd, 20:47:00 »

Neeeeem hiszeeeem eeeel ,hogy Peppin cimborámnak bent figyel a Weitech futómű,Szabyk testvéremnek + jön a KONI szet! ;-)
Nekem még a nyamvadt rugóm sem jött meg.Sad(
Ja és a BREITREIFEN tuningcéget nem ajánlom senkinek!!!!!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #235 Dátum: 2003.06.03 kedd, 21:05:00 »

Köszi srácok!!
 
Nekem is a megalarmot ajánlották hogy ők értenek hozzá!!!
 
Viszont így sajnos nem lesz meg a gép a szombati gyorsulásra!!!
 
A megalarm 73500 Ft ért (293 Euro) csinálja ha jól láttam a neten!!!
 
Fordulatszám kikodolást is csinál a magnum 5000 a nem kapcsolható és 10000 a kapcsolható.
A kérdés, hogy kamu-e vagy tényleg jó ha a tiltást kilehet kapcsolni?!
10-20% gyorsulá, végsebesség, és rugalmasságot igérnek magas fordulaton!!
VÉLEMÉNY??
 
Üdv  
 
Mr Streetrace Junior
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #236 Dátum: 2003.06.03 kedd, 21:17:00 »

Üdv!!
Kevés az időm csak azt akartam kérdezni hogy van valaki akinek Mk1 es mondija van és van benne chip?!!!  
Csak azért kérdezem mert felhívtam egy chiptuningos fickót aki azt mondta hogy az Mk1-es mondinak nem elektromos a motorja vagyis nem lehet chipet bele rakni!!
A másik:
Sok telefonálás után azt mondták hogy a Mondiba csak a Megalarm tud chipet csinálni mert ők Angliából kapják az adatokat!!
Igaz ez?
 
 
Üdv!!
"azt mondta hogy az Mk1-es mondinak nem elektromos a motorja"
 
Bocs mindenkitől, ha nagy baromságot kérdezek, de nem úgy van, hogy az injector vezérlő elektronikája is már a computer kategóriába tartozik?
 
Streetrace, én spec. nem javasolnám a fordulatleszabályozás kiszedetését: Előbb utóbb úgyis lecseréled azt az 1.6-ost, mert Neked nem arra van szükséged, de ha előtte nem főznéd/ölnéd meg, akkor még pénzt is kapnál érte:))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #237 Dátum: 2003.06.03 kedd, 21:23:00 »

"azt mondta hogy az Mk1-es mondinak nem elektromos a motorja"
 
Bocs mindenkitől, ha nagy baromságot kérdezek, de nem úgy van, hogy az injector vezérlő elektronikája is már a computer kategóriába tartozik?
 
Streetrace, én spec. nem javasolnám a fordulatleszabályozás kiszedetését: Előbb utóbb úgyis lecseréled azt az 1.6-ost, mert Neked nem arra van szükséged, de ha előtte nem főznéd/ölnéd meg, akkor még pénzt is kapnál érte:))
Köszi a tanácsot!!
Ha utobb is azért én féltem a kincsem én nem áll szándékomban kínozni szegényt!!
De chipet azért lehet hogy kap!!!
Smiley))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #238 Dátum: 2003.06.03 kedd, 21:46:00 »

Köszi a tanácsot!!
Ha utobb is azért én féltem a kincsem én nem áll szándékomban kínozni szegényt!!
De chipet azért lehet hogy kap!!!
Smiley))
Nagyon szívesen:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #239 Dátum: 2003.06.03 kedd, 22:04:00 »

Scratch és Street!
 
A magnumtuning nem is olyan *** én több cuccot is tettem tőlük az előző mondiba is, valamint a mostaniba is van szűrőjük és semmi problema nem volt velük, akinek 1.8-a van annak külön ajánlom a lengőcsöves rezonátort, az bejött. Asszem é is tetetek egy kapcsolható chipet tőlük, bele ha meglesz akkor mérhetünk, de előbb kipuff rendszer és erőátvitel.
Ja és rajtuk kívül senki nem csinál kapcsolhatót, csak epromosat ami meg ha meghal mehet az egész motorvezérlő elektronika a kukába, egyébként meg majd fél ár mint a többi úgyhogy jól gondoljátok meg!
 
Koris!
Ne sírj, azért te még dagonyázhatsz ha mi nem is tudunk már:)Biztos gyorsan meglesz a rugód, ha meg valami gond lesz akkor bepereljük őket! (nekem fehér indexet ígértek 2 hete azóta se kép se hang! (élménynél írok a Weitech szettről)
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #240 Dátum: 2003.06.03 kedd, 22:07:00 »

Neeeeem hiszeeeem eeeel ,hogy Peppin cimborámnak bent figyel a Weitech futómű,Szabyk testvéremnek + jön a KONI szet! ;-)
Nekem még a nyamvadt rugóm sem jött meg.Sad(
Ja és a BREITREIFEN tuningcéget nem ajánlom senkinek!!!!!!!
Sziasztok srácok!
 
Koris
 
A türelem rugót "terem", érdemes várni rá. Egyébként nekem is nagyon lassan ért ide.
Ezek szerint Szabyk is a MÁRKA mellett döntött?!
Tényleg, Szabyk ha a tesód Veszprémfelé jár, hívjon fel, dumálhatnánk kicsit! (30/9390-927)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #241 Dátum: 2003.06.03 kedd, 22:30:00 »

Sziasztok srácok!
 
Koris
 
A türelem rugót "terem", érdemes várni rá. Egyébként nekem is nagyon lassan ért ide.
Ezek szerint Szabyk is a MÁRKA mellett döntött?!
Tényleg, Szabyk ha a tesód Veszprémfelé jár, hívjon fel, dumálhatnánk kicsit! (30/9390-927)
Zsolesz
Lehet ,hogy majd én is +csörgetlek ha Veszprémben járok.(ha teccik ,ha nem:)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #242 Dátum: 2003.06.04 szerda, 00:24:00 »

Scratch és Street!
 
A magnumtuning nem is olyan *** én több cuccot is tettem tőlük az előző mondiba is, valamint a mostaniba is van szűrőjük és semmi problema nem volt velük, akinek 1.8-a van annak külön ajánlom a lengőcsöves rezonátort, az bejött. Asszem é is tetetek egy kapcsolható chipet tőlük, bele ha meglesz akkor mérhetünk, de előbb kipuff rendszer és erőátvitel.
Ja és rajtuk kívül senki nem csinál kapcsolhatót, csak epromosat ami meg ha meghal mehet az egész motorvezérlő elektronika a kukába, egyébként meg majd fél ár mint a többi úgyhogy jól gondoljátok meg!
 
Koris!
Ne sírj, azért te még dagonyázhatsz ha mi nem is tudunk már:)Biztos gyorsan meglesz a rugód, ha meg valami gond lesz akkor bepereljük őket! (nekem fehér indexet ígértek 2 hete azóta se kép se hang! (élménynél írok a Weitech szettről)
 
Üdv:
peppin,
 
nekem nincs tapasztalatom ebbe, csak amiket más fórumokon olvasok. De akkor itt egy ellen példa, hogy nem is sz@r. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #243 Dátum: 2003.06.04 szerda, 08:59:00 »

Zsolesz
Lehet ,hogy majd én is +csörgetlek ha Veszprémben járok.(ha teccik ,ha nem:)
Koris
 
Semmi kifogásom ellene, sőt el is várom!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #244 Dátum: 2003.06.04 szerda, 17:13:00 »

Scratch és Street!
 
A magnumtuning nem is olyan *** én több cuccot is tettem tőlük az előző mondiba is, valamint a mostaniba is van szűrőjük és semmi problema nem volt velük, akinek 1.8-a van annak külön ajánlom a lengőcsöves rezonátort, az bejött. Asszem é is tetetek egy kapcsolható chipet tőlük, bele ha meglesz akkor mérhetünk, de előbb kipuff rendszer és erőátvitel.
Ja és rajtuk kívül senki nem csinál kapcsolhatót, csak epromosat ami meg ha meghal mehet az egész motorvezérlő elektronika a kukába, egyébként meg majd fél ár mint a többi úgyhogy jól gondoljátok meg!
 
Koris!
Ne sírj, azért te még dagonyázhatsz ha mi nem is tudunk már:)Biztos gyorsan meglesz a rugód, ha meg valami gond lesz akkor bepereljük őket! (nekem fehér indexet ígértek 2 hete azóta se kép se hang! (élménynél írok a Weitech szettről)
 
Üdv:
Peppin! Nincs fényképed a feltöltő rezonátorról? Csak mert én is tervezem, ha már rendben lesz a kipuf, de nem tudom, hogy hogyan fog elférni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #245 Dátum: 2003.06.04 szerda, 19:01:00 »

Már meg is érkezett a 2 hátsó  
1 hete rendeltem csak én tudom,hogy honnan kell!:))))))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #246 Dátum: 2003.06.04 szerda, 19:07:00 »

Peppin! Nincs fényképed a feltöltő rezonátorról? Csak mert én is tervezem, ha már rendben lesz a kipuf, de nem tudom, hogy hogyan fog elférni.
Van és meg is küldtem neked most....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #247 Dátum: 2003.06.04 szerda, 19:23:00 »

Log  
 
helyesbítek!
 
Elküldtem volna ha tudnám a címed, de nem tudom, mert jól nem vagy bejelentkezve a tagok közé, miért is nem?
 
Ha akarsz képet írj ide vagy a címemre
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #248 Dátum: 2003.06.04 szerda, 20:15:00 »

Scratch és Street!
 
A magnumtuning nem is olyan *** én több cuccot is tettem tőlük az előző mondiba is, valamint a mostaniba is van szűrőjük és semmi problema nem volt velük, akinek 1.8-a van annak külön ajánlom a lengőcsöves rezonátort, az bejött. Asszem é is tetetek egy kapcsolható chipet tőlük, bele ha meglesz akkor mérhetünk, de előbb kipuff rendszer és erőátvitel.
Ja és rajtuk kívül senki nem csinál kapcsolhatót, csak epromosat ami meg ha meghal mehet az egész motorvezérlő elektronika a kukába, egyébként meg majd fél ár mint a többi úgyhogy jól gondoljátok meg!
 
Koris!
Ne sírj, azért te még dagonyázhatsz ha mi nem is tudunk már:)Biztos gyorsan meglesz a rugód, ha meg valami gond lesz akkor bepereljük őket! (nekem fehér indexet ígértek 2 hete azóta se kép se hang! (élménynél írok a Weitech szettről)
 
Üdv:
Kedves uram!!
 
Van egy rossz hírem tegnap beszéltem a magnumosokkal és az a fickó aki a kapcsolható chipet csinálta az eltávozott közülük!!!
Ez szomorú mert csütörtökön akartam megcsináltatni a chipet hogy a szombati tököli gyorsulásra meglegyen és beleférjen egy-két teszt is!!!!!!
Sad(((((
Így hát marad egyenlőre az optika, a fickó akiről írtam az optikai tuning fórumon 1 hét alat megcsinálja a szoknyát annak a műanyag helyére ha meglesz majd megpróbálok képet rakni az oldalra valahogy!!!!
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #249 Dátum: 2003.06.04 szerda, 22:28:00 »

Kedves uram!!
 
Van egy rossz hírem tegnap beszéltem a magnumosokkal és az a fickó aki a kapcsolható chipet csinálta az eltávozott közülük!!!
Ez szomorú mert csütörtökön akartam megcsináltatni a chipet hogy a szombati tököli gyorsulásra meglegyen és beleférjen egy-két teszt is!!!!!!
Sad(((((
Így hát marad egyenlőre az optika, a fickó akiről írtam az optikai tuning fórumon 1 hét alat megcsinálja a szoknyát annak a műanyag helyére ha meglesz majd megpróbálok képet rakni az oldalra valahogy!!!!
 
Üdv:
Nem akarlak elkeseríteni,de nem vesztettél sokat a kapcsolható motyó hiányával.(szerintem)
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 188   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.109 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.