Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.01 szerda, 20:57:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 188   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tuning  (Megtekintve 2451707 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #250 Dátum: 2003.06.05 csütörtök, 01:35:00 »

Üdv, Mindenkinek,
 
Van egy 97-es 1,6-os Mondeo kombim, de elég gyengécske a motor, ezért szeretném kicsrélni a motort 2,0 -ra, mivel a Chiptuning sem sokat segítene szerintem az eredeti mocin. Kérdezném, hátha tudja valaki, hogy mi a különbség az 1,6 és a 2,0 motorvezérlő elektronika között, illetve a váltó ugyanaz mindkét motornál, vagy van valami eltérés. Ha valakinek esetleg lenne bontott 2,0 ás mocija szívesen megvenném.
Esetleg érdekelne még komplett börbelső is.
 
Ha tud valaki valamit hozzászólni, előre is köszönöm.
 
Rezi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #251 Dátum: 2003.06.05 csütörtök, 22:00:00 »

Log  
 
helyesbítek!
 
Elküldtem volna ha tudnám a címed, de nem tudom, mert jól nem vagy bejelentkezve a tagok közé, miért is nem?
 
Ha akarsz képet írj ide vagy a címemre
 
Üdv:
Hali Peppin!
 
A címem: logoutx@freemail.hu
Érdeklődve várom:)
Majd kinyomtatva kiteszem a garázsba!
Ha az én szobámban kint van egy Mustang képe, akkor Brutalitynek is szabad álmodozni:) (remélem nem sokáig)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #252 Dátum: 2003.06.05 csütörtök, 22:01:00 »

Üdv, Mindenkinek,
 
Van egy 97-es 1,6-os Mondeo kombim, de elég gyengécske a motor, ezért szeretném kicsrélni a motort 2,0 -ra, mivel a Chiptuning sem sokat segítene szerintem az eredeti mocin. Kérdezném, hátha tudja valaki, hogy mi a különbség az 1,6 és a 2,0 motorvezérlő elektronika között, illetve a váltó ugyanaz mindkét motornál, vagy van valami eltérés. Ha valakinek esetleg lenne bontott 2,0 ás mocija szívesen megvenném.
Esetleg érdekelne még komplett börbelső is.
 
Ha tud valaki valamit hozzászólni, előre is köszönöm.
 
Rezi
Rezi!
Ezt elsőnek nem lehetne 1 vagy max 2 helyre betenni?
Csak mert ezzel nagyban rontod a fórum élvezhetőségét...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #253 Dátum: 2003.06.06 péntek, 16:55:00 »

Peppin!
 
Köszi szépen, megjöttek a képek!
Kicsit mesélnél még róla?
Pl. milyen fordulatszámra van optimalizálva?
Pesten tették be? Mennyi időt vett igénybe?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #254 Dátum: 2003.06.06 péntek, 17:21:00 »

Peppin!
 
Köszi szépen, megjöttek a képek!
Kicsit mesélnél még róla?
Pl. milyen fordulatszámra van optimalizálva?
Pesten tették be? Mennyi időt vett igénybe?
Log!
 
Nem fordulatszámfüggő a cucc, A lengőcsöves rezonátor egy a szívást elősegítő szerkezet. A motor és a szűrőház közé építik be a vastag gumicső helyére, a magnumnál fémből van.
A belseje meg van marva oly módon, hogy amikor a motor szív akkor a szívástól a levegő rezgéshullámokat alakítki (innen a lengőcső) amelyeket a cső kiképzése miatt a motorba juttat el, gyakorlatilag a fizikát segítségül hívva tölti azt, levegőlökésekkel.  
Nekem Pesten tették be, de szerintem meg tudod rendelni postai utánvéttel is. Beszerelési idő kb. fél óra, nem kell más csak bilincs és csavarhúzó.  
Ahogy már írtam a klíma problémát nekem megoldotta, egyébként az autó amiről küldtem a képet lassan eladó lesz, majd megkérdezem kell-e bele az eladáshoz, ha nem akkor kibányászom és szabad a gazda....
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #255 Dátum: 2003.06.06 péntek, 17:33:00 »

Log!
 
Nem fordulatszámfüggő a cucc, A lengőcsöves rezonátor egy a szívást elősegítő szerkezet. A motor és a szűrőház közé építik be a vastag gumicső helyére, a magnumnál fémből van.
A belseje meg van marva oly módon, hogy amikor a motor szív akkor a szívástól a levegő rezgéshullámokat alakítki (innen a lengőcső) amelyeket a cső kiképzése miatt a motorba juttat el, gyakorlatilag a fizikát segítségül hívva tölti azt, levegőlökésekkel.  
Nekem Pesten tették be, de szerintem meg tudod rendelni postai utánvéttel is. Beszerelési idő kb. fél óra, nem kell más csak bilincs és csavarhúzó.  
Ahogy már írtam a klíma problémát nekem megoldotta, egyébként az autó amiről küldtem a képet lassan eladó lesz, majd megkérdezem kell-e bele az eladáshoz, ha nem akkor kibányászom és szabad a gazda....
 
Üdv:
Peppin!
 
Neked mennyiért csinálta a magnum és hány csőböl? mert én is tervezem a beépítését!
Megnézem mennyit mondtak: . . . .
13,500Ft de nekem azt mondták hogy lehet hogy két csőből kell megcsinálni!!!
Nem szeretném ha át b+*%nának!!!!!!!!
Sad)
Neked kivették az eredeti légszűrőház alját és hova rögzítették?
 
Ha tudnál adni egy számot felhívnálak és netán ha valamikor ráérsz ütközhetnénk és megnézném ha lehet.
Én is pesti vagyok 17. ker.
 
Előre is köszi:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #256 Dátum: 2003.06.06 péntek, 20:14:00 »

Log!
 
Nem fordulatszámfüggő a cucc, A lengőcsöves rezonátor egy a szívást elősegítő szerkezet. A motor és a szűrőház közé építik be a vastag gumicső helyére, a magnumnál fémből van.
A belseje meg van marva oly módon, hogy amikor a motor szív akkor a szívástól a levegő rezgéshullámokat alakítki (innen a lengőcső) amelyeket a cső kiképzése miatt a motorba juttat el, gyakorlatilag a fizikát segítségül hívva tölti azt, levegőlökésekkel.  
Nekem Pesten tették be, de szerintem meg tudod rendelni postai utánvéttel is. Beszerelési idő kb. fél óra, nem kell más csak bilincs és csavarhúzó.  
Ahogy már írtam a klíma problémát nekem megoldotta, egyébként az autó amiről küldtem a képet lassan eladó lesz, majd megkérdezem kell-e bele az eladáshoz, ha nem akkor kibányászom és szabad a gazda....
 
Üdv:
Én azt olvastam a cég honlapján, hogy egy, a vevő által meghatározott fordulatszámtól egy bizonyos tartományban nagy a hatásfoka, pl. 2000-2500-ig.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #257 Dátum: 2003.06.07 szombat, 00:23:00 »

Én azt olvastam a cég honlapján, hogy egy, a vevő által meghatározott fordulatszámtól egy bizonyos tartományban nagy a hatásfoka, pl. 2000-2500-ig.
Ez nekem új, főleg azért mert el sem tudom képzelni, hogy ezt bárki ilyen szinten ki tudja mérni, azt meg főleg nem hogy ennek tükrében tud módosítani az amúgy vezér egyszerű szerkezeten.  
De az én véleményem l...t se ér ha erre vállalkozik a Magnumtunning, úgyhog előre!
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #258 Dátum: 2003.06.07 szombat, 00:29:00 »

Peppin!
 
Neked mennyiért csinálta a magnum és hány csőböl? mert én is tervezem a beépítését!
Megnézem mennyit mondtak: . . . .
13,500Ft de nekem azt mondták hogy lehet hogy két csőből kell megcsinálni!!!
Nem szeretném ha át b+*%nának!!!!!!!!
Sad)
Neked kivették az eredeti légszűrőház alját és hova rögzítették?
 
Ha tudnál adni egy számot felhívnálak és netán ha valamikor ráérsz ütközhetnénk és megnézném ha lehet.
Én is pesti vagyok 17. ker.
 
Előre is köszi:
Street
 
Valamikor neked is átküldöm a képet, de ez az előző 1.8 mondim, úgyhogy szívesen találkozom veled és megmutatom a gépemet, de azon egy fia rezonátor se lesz, mert miután megvettem és bevittem arra az álláspontra helyezkedtek, hogy a V6 szívóház előtti hely annyira kevés, hogy oda ilyet beépíteni nem lehet.
 
A két cső meg kicsit áthúzás ízű mert ugye minek.
Nekem ha jól emlékszem 12, vagy 15 pénz volt de mindez 2000-ben.
Ahogy már írtam semmihez nem nyúlkáltak, így a légszűrőházhoz sem, csak a szívócsonk és a doboz közötti gumiharmonika helyére tettek be egy polírozott csövet.  
Viszont 1.6-ot annyira nem ismerem, lehet hogy neked a légszűrőház aljára csatlakozik be és ezért szükséges a csere.
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #259 Dátum: 2003.06.07 szombat, 00:31:00 »

Peppin!
 
Neked mennyiért csinálta a magnum és hány csőböl? mert én is tervezem a beépítését!
Megnézem mennyit mondtak: . . . .
13,500Ft de nekem azt mondták hogy lehet hogy két csőből kell megcsinálni!!!
Nem szeretném ha át b+*%nának!!!!!!!!
Sad)
Neked kivették az eredeti légszűrőház alját és hova rögzítették?
 
Ha tudnál adni egy számot felhívnálak és netán ha valamikor ráérsz ütközhetnénk és megnézném ha lehet.
Én is pesti vagyok 17. ker.
 
Előre is köszi:
Bocs még a számom lemaradt 06-30-9-320-349
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #260 Dátum: 2003.06.07 szombat, 13:52:00 »

Bocs még a számom lemaradt 06-30-9-320-349
Köszi  
 
Hívlak!!
Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #261 Dátum: 2003.06.07 szombat, 14:39:00 »

Ez nekem új, főleg azért mert el sem tudom képzelni, hogy ezt bárki ilyen szinten ki tudja mérni, azt meg főleg nem hogy ennek tükrében tud módosítani az amúgy vezér egyszerű szerkezeten.  
De az én véleményem l...t se ér ha erre vállalkozik a Magnumtunning, úgyhog előre!
 
Üdv
Peppin!
 
Esetleg lehet, hogy elboltolod a régiből a csövet?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #262 Dátum: 2003.06.07 szombat, 23:33:00 »

Peppin!
 
Esetleg lehet, hogy elboltolod a régiből a csövet?
Ha kell akkor bármit, akár az éj leple alatt is kikötöm neked, főleg mert nem dobtam el a helyére vló gumiharmonikát úgyhogy szabad a pálya. Csak még azt nem tudom mikorra akar megszabadulni tőle a barátom, illetve hogy mikorra tudok neki egy másik autót szerezni:)
 
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #263 Dátum: 2003.06.08 vasárnap, 15:29:00 »

2.8-ért tudnék neki ajánlani egy patent II-es Mondeot:)
___________________
Kösz Peppin, remélem meg tudunk majd egyezni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #264 Dátum: 2003.06.10 kedd, 15:00:00 »

2.8-ért tudnék neki ajánlani egy patent II-es Mondeot:)
___________________
Kösz Peppin, remélem meg tudunk majd egyezni.
Log!
 
2.8-é annyira patentnek kellene lennie az Mk II-nek, hogy az már III-as!
 
Ahogy néztem az enyém "szerkezet" 98. 12. havi, magyarországi, nem törött, 0-km-től szervízkönyv, gyakorlatilag minden benne van, meg még úgy 400-ért eksztra, de nem hiszem hogy bárkinek el tudnám sütni 2.2-2.3 körül, úgyhogy a 2.8 túl patent ma.
De azért próba cseresznye.
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #265 Dátum: 2003.06.10 kedd, 16:42:00 »

Log!
 
2.8-é annyira patentnek kellene lennie az Mk II-nek, hogy az már III-as!
 
Ahogy néztem az enyém "szerkezet" 98. 12. havi, magyarországi, nem törött, 0-km-től szervízkönyv, gyakorlatilag minden benne van, meg még úgy 400-ért eksztra, de nem hiszem hogy bárkinek el tudnám sütni 2.2-2.3 körül, úgyhogy a 2.8 túl patent ma.
De azért próba cseresznye.
 
Üdv
Nem azért vettük, hogy eladjuk, úgyhogy csak akkor megy, ha megéri.  
 
De elfelejtettem írni, hogy kék lábtérvilágítás is van benne! Na, még mindíg sok a 2.8? Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #266 Dátum: 2003.06.11 szerda, 17:57:00 »

Nem azért vettük, hogy eladjuk, úgyhogy csak akkor megy, ha megéri.  
 
De elfelejtettem írni, hogy kék lábtérvilágítás is van benne! Na, még mindíg sok a 2.8? Smiley
Az mingyá más akkor ráigérek! Smiley
 
Üdv:
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #267 Dátum: 2003.07.14 hétfő, 23:43:00 »

Akinek van ötlete a megvalósításhoz jelezze. Smiley Ez a Ford Contour (amerikai Mondeo) műszerfala, illuminátor világítással.
 
 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #268 Dátum: 2003.07.15 kedd, 10:00:00 »

Akinek van ötlete a megvalósításhoz jelezze. Smiley Ez a Ford Contour (amerikai Mondeo) műszerfala, illuminátor világítással.
 
 

Scratch,
 
most pont ezen a megoldáson dolgozom. Igaz elég lassan haladok, de azért alakul. Pont e miatt kérdezgettem, hogy hogyan is lehet leszedni a mutatót, stb...
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #269 Dátum: 2003.07.15 kedd, 10:54:00 »

Scratch,
 
most pont ezen a megoldáson dolgozom. Igaz elég lassan haladok, de azért alakul. Pont e miatt kérdezgettem, hogy hogyan is lehet leszedni a mutatót, stb...
Levis,
 
ok, Szabyk -ot, és engem is érdekel a megoldás. Mi arról beszélgettünk, hogy USA -ból lehetne behozatni, csak ez 260 -ig van számozva, és manipulálni kell az órát is. Meg nekem diesel -nél, a fordulatot is.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #270 Dátum: 2003.07.15 kedd, 13:41:00 »

Levis,
 
ok, Szabyk -ot, és engem is érdekel a megoldás. Mi arról beszélgettünk, hogy USA -ból lehetne behozatni, csak ez 260 -ig van számozva, és manipulálni kell az órát is. Meg nekem diesel -nél, a fordulatot is.
Ha valaki csinál valami tuningot (pl. műszerfal), akkor 1 fényképet meg rövid leírást be lehetne rakni róla a "Service" menü alá?
 
Én pl. megtanítanék mindenkit lábtérvilágítást csinálni:))
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #271 Dátum: 2003.07.15 kedd, 20:35:00 »

Ha valaki csinál valami tuningot (pl. műszerfal), akkor 1 fényképet meg rövid leírást be lehetne rakni róla a "Service" menü alá?
 
Én pl. megtanítanék mindenkit lábtérvilágítást csinálni:))
LogoutX,
 
na ná! Smiley Küld el nekem, a képeket, és a leírást!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #272 Dátum: 2003.07.15 kedd, 22:23:00 »

LogoutX,
 
na ná! Smiley Küld el nekem, a képeket, és a leírást!
Scratch!
 
Akkor készítek egy leírást. Részben csinálnék képeket, részben felhasználnám az angol verzió képeit, OK?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #273 Dátum: 2003.07.16 szerda, 00:30:00 »

Scratch!
 
Akkor készítek egy leírást. Részben csinálnék képeket, részben felhasználnám az angol verzió képeit, OK?
LogoutX,
 
ok, köszi!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #274 Dátum: 2003.08.06 szerda, 20:23:00 »

 istván ma 20:21 | Válasz erre | #460  
 
NE SZALASZD EL!ELADÓ 4DB MOMO SPORT 16" ALUFELNI ÚJ 205/50*16" FULDA EXTREMO GUMIKKAL A BOLTI ÁR FELÉÉRT!
20-9527 418
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #275 Dátum: 2003.08.06 szerda, 20:29:00 »

istván ma 20:21 | Válasz erre | #460  
 
NE SZALASZD EL!ELADÓ 4DB MOMO SPORT 16" ALUFELNI ÚJ 205/50*16" FULDA EXTREMO GUMIKKAL A BOLTI ÁR FELÉÉRT!
20-9527 418
István
Képet tudsz róla prezentálni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #276 Dátum: 2003.08.08 péntek, 22:34:00 »

Namegugye mennyi a bolti ár? (Kettővel már tudok osztani Wink )
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #277 Dátum: 2003.08.10 vasárnap, 21:21:00 »

logoutX! Engem magyon érdekelne a lábtér világítás! már minden kész, de az elektromos bekötés nem megy! Hol, hova, de pontosan érdekelne, mert az eddigi próbálkozásaim nem jöttek össze! Még mindíg keresek Mondi I-hez hétsó fejtámlákat és első alsó "gumiszakállat".
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #278 Dátum: 2003.08.11 hétfő, 22:53:00 »

logoutX! Engem magyon érdekelne a lábtér világítás! már minden kész, de az elektromos bekötés nem megy! Hol, hova, de pontosan érdekelne, mert az eddigi próbálkozásaim nem jöttek össze! Még mindíg keresek Mondi I-hez hétsó fejtámlákat és első alsó "gumiszakállat".
Bocs Lu, tod nyaralás meg minden... meg aztán meg akartam várni az új honlapot...  
Szóval még nincs meg a leírás.  
Nadeviszont!  
A mienkben a lámpa testet szakít. A tiedben is így van? Az I-es és a II-es Mondikban ugyanolyan a belsőtér világítás?
Fényképet már készítettem, ha ugyanolyan az utastér-lámpád, mint a II-esben, akkor igérem még a héten megírom. OK?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #279 Dátum: 2003.08.12 kedd, 16:16:00 »

Na idefigyeljetek!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sikerült szerződést kötnöm az Autoworld-tel.így viszonteladójuk lettem.Van 20%kedvezményem mindenre. Sajnos még árukészletem nincs csak katalokus.Ha gondoljátok akkor beszkennelem és kilehetne rakni erre az oldalra.Vagy ha bementek a soroksári útra akkor onnan is választhattok. Persze a kedvezmény csak mondeosoknak jár.
Ha valakit érdekel tudok H1-es vagy H7-es izzó helyére  Xenon gázkisüléses lámpát 80,000.- ért.A készlet tartalmazza a lámpákat és a trafót.(http://www.extra.hu/autoxenon/)
érd.:fehergyu@freemail.hu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #280 Dátum: 2003.08.13 szerda, 16:38:00 »

A www.gumibolt.hu oldalon részletes infot és fotót találtok a felnimről és a gumiról is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #281 Dátum: 2003.08.13 szerda, 22:45:00 »

Na idefigyeljetek!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sikerült szerződést kötnöm az Autoworld-tel.így viszonteladójuk lettem.Van 20%kedvezményem mindenre. Sajnos még árukészletem nincs csak katalokus.Ha gondoljátok akkor beszkennelem és kilehetne rakni erre az oldalra.Vagy ha bementek a soroksári útra akkor onnan is választhattok. Persze a kedvezmény csak mondeosoknak jár.
Ha valakit érdekel tudok H1-es vagy H7-es izzó helyére  Xenon gázkisüléses lámpát 80,000.- ért.A készlet tartalmazza a lámpákat és a trafót.(http://www.extra.hu/autoxenon/)
érd.:fehergyu@freemail.hu
Szia fegyu!
Érdekelne, van-e valakinek már tapasztalata erről az útólag beszerelt xenonról. Nekem tudnának szerezni gyári fényszórót az Mondi III.-ba, de még arra sem vállalkozott senki, hogy bekösse. Érdekelne minden megoldás. Előre is köszi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #282 Dátum: 2003.08.14 csütörtök, 09:45:00 »

Szia curtis!
Két napja raktunk be a haverom suzujába( http://carstyling.hu/pic/galeri/1_32.jpg ) ilyen xenont.Tökéletesen müködik.Fél óra alatt bent van,semmit nem kell faragni.
Most kérdeztük meg a Bksportlinet náluk ugyan ez 150,000 Ft-ba kerül.Ez ugyan az.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #283 Dátum: 2003.08.14 csütörtök, 10:15:00 »

Szia curtis!
Két napja raktunk be a haverom suzujába( http://carstyling.hu/pic/galeri/1_32.jpg ) ilyen xenont.Tökéletesen müködik.Fél óra alatt bent van,semmit nem kell faragni.
Most kérdeztük meg a Bksportlinet náluk ugyan ez 150,000 Ft-ba kerül.Ez ugyan az.
Szia fegyu!
Ha nem lenne probléma, elkérhetném a telefonszámodat? Még lenne egy két kérdésem, az enyém 06 20 95 71 101. Ha megcsörgetsz, akkor vissza hívlak. Köszi
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #284 Dátum: 2003.08.14 csütörtök, 18:35:00 »

Xeon -hoz kell szintszabályzó is, ehhez az is jár? Mert ha nincs, rendőr megbüntet érte.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #285 Dátum: 2003.08.14 csütörtök, 19:58:00 »

Ehhez szintszab nem jár.Kiváncsi lennék arra a rendőrre amelyik ezt nézi.Egyébként a legtőbb mondiban van szintszabályzó.Sajnos az enyémben sincs de szerintem a legtőbb bontiban lehet szerezni.Ha esetleg tud valaki szóljon.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #286 Dátum: 2003.08.14 csütörtök, 23:16:00 »

Ehhez szintszab nem jár.Kiváncsi lennék arra a rendőrre amelyik ezt nézi.Egyébként a legtőbb mondiban van szintszabályzó.Sajnos az enyémben sincs de szerintem a legtőbb bontiban lehet szerezni.Ha esetleg tud valaki szóljon.
Kiszúrják, mert csak egy pattogó fényt látnak közeledni, és messziről észrevehető. A másik fórumon TPetra -nak volt ilyen utólagos, de mintha már kiszedette volna. A sima szintszabályozás nem elég, automata kell. Nem rontani akarom az üzletet, csak amit Tölle tudok azt mondom.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #287 Dátum: 2003.08.15 péntek, 08:48:00 »

Sziasztok!
Az én suzumban /fegyu küldött róla képet/van ilyen utolagosan beépitett xenon!Semmivel sem vakit jobban mint néhány autóban /Punto,Audi.BMW ..stb/ gyárilag beépitett projektoros /lencsés/ lámpa! Ezeknél is a fényes-sötét határ elég vakitó.Ezekhez is állitólag kellene automatikus lámpamagasság állitó! A NEM nagyitós lámkáknál nincs ez a fényes-sötét határ.A nagyitós és a hagyományos lámpákba két különbözö tipusú xenon lámpa van!!! Mutasson nekem valaki olyan mozgató mechanikát ami a magyarországi utak gödreit szinte a másodperc törredéke alatt korigálná!?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #288 Dátum: 2003.08.15 péntek, 16:10:00 »

Sziasztok!
Az én suzumban /fegyu küldött róla képet/van ilyen utolagosan beépitett xenon!Semmivel sem vakit jobban mint néhány autóban /Punto,Audi.BMW ..stb/ gyárilag beépitett projektoros /lencsés/ lámpa! Ezeknél is a fényes-sötét határ elég vakitó.Ezekhez is állitólag kellene automatikus lámpamagasság állitó! A NEM nagyitós lámkáknál nincs ez a fényes-sötét határ.A nagyitós és a hagyományos lámpákba két különbözö tipusú xenon lámpa van!!! Mutasson nekem valaki olyan mozgató mechanikát ami a magyarországi utak gödreit szinte a másodperc törredéke alatt korigálná!?
laci-suzuki,
 
"Mutasson nekem valaki olyan mozgató mechanikát ami a magyarországi utak gödreit szinte a másodperc törredéke alatt korigálná!?"
 
Ford Mondeo MK3. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #289 Dátum: 2003.08.15 péntek, 16:49:00 »

És ezt Te el is hiszed?Huh?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #290 Dátum: 2003.08.15 péntek, 16:52:00 »

Idáig nem találkoztam olyan Audi, BMW -vel stb. aminek a xenon lámpája ne vakitott volna! Ha állit is valamit a mechanika akkor csak az autó súly terhelésének függvényében.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #291 Dátum: 2003.08.16 szombat, 00:55:00 »

Idáig nem találkoztam olyan Audi, BMW -vel stb. aminek a xenon lámpája ne vakitott volna! Ha állit is valamit a mechanika akkor csak az autó súly terhelésének függvényében.
laci-suzuki,
 
nem kötözködni akarok, de én már láttam olyan xeon -t ami nem vakított. Végülis ilyen szinten nem is értek hozzá, csak azt tudom amit mástól hallotam, aki utólagos xeon -t rakatott be. Gyere át ide:
 
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9028558&uq=1520
 
és keresd TPetra -t, neki volt benne így xeon, én többet nem tudok az ügyről.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #292 Dátum: 2003.08.24 vasárnap, 23:05:00 »

Akinek van ötlete a megvalósításhoz jelezze. Smiley Ez a Ford Contour (amerikai Mondeo) műszerfala, illuminátor világítással.
 
 

Kipipálva:)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #293 Dátum: 2003.08.25 hétfő, 01:16:00 »

Kipipálva:)
Mail ment! Smiley Nekem is ez a vágyam! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #294 Dátum: 2003.08.31 vasárnap, 13:35:00 »

Curtis
Köszönöm szépen a lámpákat.Megkaptam őket.Hétfőn majd berakom.Nagyon szépek.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #295 Dátum: 2003.09.01 hétfő, 09:20:00 »

Curtis
Köszönöm szépen a lámpákat.Megkaptam őket.Hétfőn majd berakom.Nagyon szépek.
Ezt sosem bocsájtom meg!!!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #296 Dátum: 2003.12.06 szombat, 15:05:00 »

Mi a véleményetek a direkt szüröről? Azt mondtak nekem hogy olyan 20eftből meg van! Mennyit javit? Fogyasztás? Van valakinek tapasztalata?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #297 Dátum: 2003.12.06 szombat, 15:41:00 »

Próba képen szereld ki a gumicsövet a légszűrőház előtti szakaszon.
Az ingyen van ha nem szimpi akkor könnyen visszarakhatod, és majdnem olyan mint a direkt szűrő.
Ja, és ugyanúgy szűr mint előtte és nem enged be több szennyeződést. (ami még, egy jobb minőségű direktszűrőről sem igazán mondható el)
Akkor fog valamit dobni ha a kipufogó irányában is nyitsz a rendszeren.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #298 Dátum: 2003.12.20 szombat, 23:14:00 »

Sziasztok!
 
Megkezdtem a BStuning által gyártot optikai kiegészítőket.A web cím http://web.axelero.hu/bstuning
Ha valakit érdekel írjon emailt mert mostanában nincs időm a forumot olvasni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #299 Dátum: 2003.12.20 szombat, 23:16:00 »

Bocs
kimaratt hogy forgalmazni
tel:30/9349-927
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 188   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.075 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.