Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.06 vasárnap, 14:24:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 160 161 162 163 164 165 166 [167] 168 169 170 171 172 173 174 ... 1558   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 21495352 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #8300 Dátum: 2006.07.16 vasárnap, 20:35:00 »

Szia!
Igazából a régi van meg, lapozom az enyémmel - amit vásárláskor kaptam - de még különbséget nem láttam. De ha találok benne, szkenneltetem, aztán hadd szóljon!
Most küldeném a "régit", de a chello webmail server ma fekszik. Még két mondatos levelet, mellékletek nélkül is képtelen kezelni.
Üdv:)
Na, megvan az első, második, sokadik különbség, a két leírás közt.  
Hozzáfogok másoltatni asszem...
Scratch, ha meglesz átküldöm!
Üdv:)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8301 Dátum: 2006.07.16 vasárnap, 21:10:00 »

Na, megvan az első, második, sokadik különbség, a két leírás közt.  
Hozzáfogok másoltatni asszem...
Scratch, ha meglesz átküldöm!
Üdv:)
Oké, köszi!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #8302 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 14:02:00 »

És igen!
Végre megvan az én kis drágaszágom! Smiley
Pénteken hoztam el, remélem sok örömöm lesz benne, bár már egy-két furcsaságot csinált.
 
120 ezres nagyszervíz mennyibe fáj és miket csinálnak annyiért?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8303 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 14:05:00 »

mleslie
olaj, uzemanyag, legszuro csere, 6 liter olaj es polenszuro. ellenorzik a fekeket es megnezik a kocsit rendesen. 50e volt nekem penteken.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8304 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 14:11:00 »

mleslie
olaj, uzemanyag, legszuro csere, 6 liter olaj es polenszuro. ellenorzik a fekeket es megnezik a kocsit rendesen. 50e volt nekem penteken.
Pont kétszerannyit fizettél, mint amennyit kellett volna.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8305 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 14:13:00 »

És igen!
Végre megvan az én kis drágaszágom! Smiley
Pénteken hoztam el, remélem sok örömöm lesz benne, bár már egy-két furcsaságot csinált.
 
120 ezres nagyszervíz mennyibe fáj és miket csinálnak annyiért?
Bocsi, hogy beleszólok, de ha az aláírásodban a 2.0i felirat lenne, abból is érthető, hogy a tiéd benzines. 2.0b nincs is... remélem, nem veszed tolakodásnak.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #8306 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 14:15:00 »

mleslie,
 
irj inkabb 2.0i-t
Es mik a furcsasagok ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #8307 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 14:23:00 »

Pont kétszerannyit fizettél, mint amennyit kellett volna.
Es megis hol csinaltak volna meg a feleert? ez markaszerviz volt,  nem tudok egyetlen normalis fordszervizt sem.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #8308 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 15:01:00 »

drh9,
 
Mondjuk megveszed a cuccost a nagyautonal. Mar megsporoltad volna az anyag ar felet
Olaj kb. 6k+szurok az annyi mint kb. 12-15k. Es szerintem 10k-ert beleguritjak az olajat meg az olja es uzemanyag szurot. Pollen +leg szurot meg kicsereled magad kb. 10 perc alatt raerosen...
Az olaj +olaj es uzemanyag szuro csere nem lehet tobb 1 oranal. A markaszerviz ora dijja meg valami 6k. Sebaj, legkozelebb majd elorre szolsz, hogy mit szeretnel es mi megmondjuk a frankot, hogy hol mit szerezz be es hova vidd a verdat.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #8309 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 15:03:00 »

drh9,
 
"nem tudok egyetlen normalis fordszervizt sem."
 
Azert vagy itt, hogy kerdezz tolunk, mi meg azert, hogy segitsunk. Ford szerviz pl. Solymar. Korrektek, beszerelik a hozott anyagot is, es ott lehecc a verda mellett, ergo latod, hogy nem melle, hanem bele ontik az olajat stb.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #8310 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 15:04:00 »

Es megis hol csinaltak volna meg a feleert? ez markaszerviz volt,  nem tudok egyetlen normalis fordszervizt sem.
a nagyautós vásárlás valahogy emígyen szokott nálam kinézni:
saját autó: levegőszűrő, pollenszűrő, olaj, olajszűrő
18tádé gépe: levegőszűrő, olajszűrő, olaj, gázolajszűrő
ez eddig 21-22 ezer forint a nagyautónál.
a cseréért szoktam fizetni 4-5 ezer forintot.
 
szóval a két autó teljes anyaga plusz az enyém cseréje 27 ezer forint.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8311 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 15:05:00 »

Es megis hol csinaltak volna meg a feleert? ez markaszerviz volt,  nem tudok egyetlen normalis fordszervizt sem.
merre laksz?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8312 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 17:25:00 »

nagyauto.hu de hulye vagyok...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8313 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 17:25:00 »

SGabo
budapest, hat legkozelebb. Remelem nem lesz kulonosebb baja...
Ami most kellene nekem, az a bal elso napellenz[, kicsit meg van roggyanva a mostani...
nagyautonak nem talalom a weboldalat...
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #8314 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 17:59:00 »

SGabo
budapest, hat legkozelebb. Remelem nem lesz kulonosebb baja...
Ami most kellene nekem, az a bal elso napellenz[, kicsit meg van roggyanva a mostani...
nagyautonak nem talalom a weboldalat...
Én már cseréltem napellenzőt. Nekem a jobb oldali volt ratyi (asszony kikoptatta). Szóval egy jó jobbosom van. Ghia, világítós, világos szürke.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #8315 Dátum: 2006.07.17 hétfő, 23:20:00 »

Én már cseréltem napellenzőt. Nekem a jobb oldali volt ratyi (asszony kikoptatta). Szóval egy jó jobbosom van. Ghia, világítós, világos szürke.
Nekem van egy garn normál, nem világítós, csak utas oldalon tükrös, hibátlan állapotú. Ha kell szólj.
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2569



WWW
« Új hozzászólás #8316 Dátum: 2006.07.18 kedd, 06:46:00 »

Na, megvan az első, második, sokadik különbség, a két leírás közt.  
Hozzáfogok másoltatni asszem...
Scratch, ha meglesz átküldöm!
Üdv:)
Ha gondolod, akkor le tudom másolni a másolni valót, mert egy szervizben dolgozom, ahol mingíg van kipróbálni való masina.
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #8317 Dátum: 2006.07.18 kedd, 12:07:00 »

Es megis hol csinaltak volna meg a feleert? ez markaszerviz volt,  nem tudok egyetlen normalis fordszervizt sem.
Ha FOrd szervíz, akkor nem lehet normális. Ha normális, akkor nem lehet Ford szervíz. Ez persze erős általánosítás, tisztelet az egy-két lelkes szerelőnek! Nem, nem szervíznek! Azok szemetek - mindegyik -, lehúzósok, hülyének nézik az embert, hazudnak, lopnak, csalnak és rendszámkeretet cserélnek! Mert ugye ez a legfontosabb dolguk, hogy az ő reklámjuk legyen az autón...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8318 Dátum: 2006.07.18 kedd, 12:17:00 »

Sziasztok!
Képzeljétek, a kb. 1 évvel ezelőtt beszerelt riasztóm, (ami összesen 3 hónapot töltött az autóban, mert állandóan meghibásodott) frissen javítva 2 hete került vissza az autóba. Az addig teljesen jól működő autó most leáll menet közben, furcsán kattog a motorja, és egyéb nyalánkságok. Arról nem is beszélve, hogy időnként fogja magát, és letiltja az autót. (nem lehet elindítani) Szerintetek az lehetséges, hogy a két számítógép "összeveszik"? (lehet, hogy hülyeséget kérdezek, itt közlöm, hogy lány vagyok) Holnap visszaviszem a riasztóshoz, és kivetetem az egészet a francba. Bár gondolom az árát nem fogom viszontlátni. Az 1 év alatt 4-szer volt javítva ez a riasztó, és nem is volt olcsó!!! Mi a véleményetek?
Vidd vissza a beszerelőjéhez, hogy állítsa be, mert kap két hatalmas maflást. Ha magyarázni kezd, adj neki egy maflást, majd mondd neki, hogy igazán nekiállhatna a szerelésnek! Ellenkező esetben megkapja az előző párját is. Lehet alkalmazni sztereópofont is, meg hereszorítást is. Először csak kézzel, aztán satuban...
Ne hagy magad átb...ni! Sok sikert! Sajna ma már a hentes is árul riasztót, csak rendesen beszerelni nem tudja szinte senki!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8319 Dátum: 2006.07.18 kedd, 12:19:00 »

Ha FOrd szervíz, akkor nem lehet normális. Ha normális, akkor nem lehet Ford szervíz. Ez persze erős általánosítás, tisztelet az egy-két lelkes szerelőnek! Nem, nem szervíznek! Azok szemetek - mindegyik -, lehúzósok, hülyének nézik az embert, hazudnak, lopnak, csalnak és rendszámkeretet cserélnek! Mert ugye ez a legfontosabb dolguk, hogy az ő reklámjuk legyen az autón...
azok a fránya előítéleteid..... (de megjegyzem a Te esetedben megértem..)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8320 Dátum: 2006.07.18 kedd, 12:20:00 »

zozi
de csak van valahol normalis szerviz ahol az odavitt mondeokkal rendesen foglalkoznak, vazz.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8321 Dátum: 2006.07.18 kedd, 12:24:00 »

Még nem találkoztam ilyennel, pedig voltam pár helyen, elhiheted...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8322 Dátum: 2006.07.18 kedd, 12:29:00 »

Még nem találkoztam ilyennel, pedig voltam pár helyen, elhiheted...
És ez nem márkaspecifikus... Egy kivételt tudok (MazdaMirai), akire még nem nagyon hallottam panaszt... De amúgy nemigen találni márkaszervizt, normálisat (pedig volt már Opelem, Gófom, Mitsum, ilyesmik)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8323 Dátum: 2006.07.18 kedd, 12:31:00 »

zozi
de csak van valahol normalis szerviz ahol az odavitt mondeokkal rendesen foglalkoznak, vazz.
Van. A solymári, a csepeli és szigetszentmiklósi autónett. Ezek OK. A két autónettben voltam, a solymárt meg dícsérni szokás.
 
Zozzi erősen túloz, közel nem ilyen tragikus a helyzet. Egyébiránt más márkáknál is előfordul mindenféle, még sokkal rosszabb is.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #8324 Dátum: 2006.07.18 kedd, 12:46:00 »

Dícsérni szokás. Ettől még nem jó egy szervíz!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8325 Dátum: 2006.07.18 kedd, 12:58:00 »

Jó szervíz ismérvei: Gyors, pontos, megbízható, nem néz hülyének, nem ver át, beleteszi az alkatrészt, nem mellé, nem cserél ki jó alkatrészt (porlasztócsúcsot) rosszra, Odaenged az autó mellé, nem függönyözi el, mint sok ford szervíz. És nem horror áron dolgozik! Pl. nem 6000 ért üti ki a hibakódot és programozza újra a csúcsot!!!
Ez ugye kb 3 perces művelet, beállással, kiállással munkafelvétellel legyen 10 perc...
És itt nem csak a ford szervízekről van szó,a legtöbb márkaszervíz - aki csak márkaszervíz - böszme, nem ért az autóhoz. Ha nem írja ki a szgép, hogy mi a baja az autónak, akkor nem tudják megmondani!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8326 Dátum: 2006.07.18 kedd, 13:37:00 »

nekem mazdam volt idaig, meghozza regi. a mesterhez hordtam sosem volt vele gondom, ocsemnek is volt mazdaja o miraihoz jart. o is meg volt elegedve.
az hogy kicsit dragabb mint a sufniszerviz az nem bajd, de csinaljak meg rendesen. ne basszanak at. akkor nem sajnalom toluk a penzt, rendes munkaert rendes bert kell kapniuk, nem?
Ford szervizt egyet sem ismerek, se jot se rosszatt, ezert vittem oda ahova vittem, raadasul a tulajt is ismerem, remelem ez eleg arra hogy ne basszanak at. Araik meg olyanok amilyenek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8327 Dátum: 2006.07.18 kedd, 13:40:00 »

Jo szerviz, akik rendesen megcsinaljak, szolnak ha valami el fog romlani vagy cserelni kell. normalis ido alatt, ha akarod vegignezheted.
Az olyan olcso szerviztol, mint amihez egyszer volt szerencsem legeppuskaznam a picsaba. generator ujitott fel, de a budos paraszt nem cserelte ki a test vezetekeit, mert azt nem mondtam, es ket nap mulva leszakadt. Mikor legkozelebb talalkoztam vele es mondtam neki, azt mondta vigyem vissza neki. mondom hulye vagy? egyszer mar trehany munkat csinaltal, hogy a pekbe biznek meg benned megegsyzer? Mindezt 4 unickum utan akocsmaban orditva:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8328 Dátum: 2006.07.18 kedd, 13:48:00 »

Jo szerviz, akik rendesen megcsinaljak, szolnak ha valami el fog romlani vagy cserelni kell. normalis ido alatt, ha akarod vegignezheted.
Az olyan olcso szerviztol, mint amihez egyszer volt szerencsem legeppuskaznam a picsaba. generator ujitott fel, de a budos paraszt nem cserelte ki a test vezetekeit, mert azt nem mondtam, es ket nap mulva leszakadt. Mikor legkozelebb talalkoztam vele es mondtam neki, azt mondta vigyem vissza neki. mondom hulye vagy? egyszer mar trehany munkat csinaltal, hogy a pekbe biznek meg benned megegsyzer? Mindezt 4 unickum utan akocsmaban orditva:)
Akkor már nyakon kenhetted volna!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8329 Dátum: 2006.07.18 kedd, 13:54:00 »

Jó szervíz ismérvei: Gyors, pontos, megbízható, nem néz hülyének, nem ver át, beleteszi az alkatrészt, nem mellé, nem cserél ki jó alkatrészt (porlasztócsúcsot) rosszra, Odaenged az autó mellé, nem függönyözi el, mint sok ford szervíz. És nem horror áron dolgozik! Pl. nem 6000 ért üti ki a hibakódot és programozza újra a csúcsot!!!
Ez ugye kb 3 perces művelet, beállással, kiállással munkafelvétellel legyen 10 perc...
És itt nem csak a ford szervízekről van szó,a legtöbb márkaszervíz - aki csak márkaszervíz - böszme, nem ért az autóhoz. Ha nem írja ki a szgép, hogy mi a baja az autónak, akkor nem tudják megmondani!
Nálunk nem 6e a wds.
A fiestát rádugták, néztek ezt-azt+135e-es szervíz (olajcsere, szűrők, mittudomén, kerékrángatás, hümmögés), na az összesen volt 6e.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8330 Dátum: 2006.07.18 kedd, 13:56:00 »

Jó szervíz ismérvei: Gyors, pontos, megbízható, nem néz hülyének, nem ver át, beleteszi az alkatrészt, nem mellé, nem cserél ki jó alkatrészt (porlasztócsúcsot) rosszra, Odaenged az autó mellé, nem függönyözi el, mint sok ford szervíz. És nem horror áron dolgozik! Pl. nem 6000 ért üti ki a hibakódot és programozza újra a csúcsot!!!
Ez ugye kb 3 perces művelet, beállással, kiállással munkafelvétellel legyen 10 perc...
És itt nem csak a ford szervízekről van szó,a legtöbb márkaszervíz - aki csak márkaszervíz - böszme, nem ért az autóhoz. Ha nem írja ki a szgép, hogy mi a baja az autónak, akkor nem tudják megmondani!
Ha a szervíz nem enged be az autó mellé: Angel fogja magát meg a 330Nm-ert, oszt odébbáll. Nem is engedem, hogy más álljon be! Ez van. Végig ott állok az autó mellett, így olyan nincs, hogy a régi alkatrészt szerelik vissza, vagy nem cserélik ki az olajat. Érdekes módon a rendszámkeretet sem cserélték le.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #8331 Dátum: 2006.07.18 kedd, 14:00:00 »

Ha a szervíz nem enged be az autó mellé: Angel fogja magát meg a 330Nm-ert, oszt odébbáll. Nem is engedem, hogy más álljon be! Ez van. Végig ott állok az autó mellett, így olyan nincs, hogy a régi alkatrészt szerelik vissza, vagy nem cserélik ki az olajat. Érdekes módon a rendszámkeretet sem cserélték le.
Nekem is lecsereltek, de nem erdekel. teljesen mindegy hogy a nepper cege vagy egy fordszerviz van rajta.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8332 Dátum: 2006.07.18 kedd, 14:13:00 »

Nekem is lecsereltek, de nem erdekel. teljesen mindegy hogy a nepper cege vagy egy fordszerviz van rajta.
Én szigszalaggal szoktam letakarni. De az elsőt már átraktam közvetlenül a lökösra, a hátsót is fel fogom ragasztani (van megfelelő - nagyon tart le leszedhető ha arról van szó)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8333 Dátum: 2006.07.18 kedd, 14:40:00 »

totya
de nem tokmindegy? ha a fenyezesre ragasztana matricat ideges lennek, de a rendszamtabla keret meger ennyit? ha ott vagyok raszolok hogy hagyja, ah megkerdezik nem kerem. ha szo nelkul kicsereli, nem erdekel.
ha lenne mondeo clubbos csik, leragasztanam.Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8334 Dátum: 2006.07.18 kedd, 14:50:00 »

totya
de nem tokmindegy? ha a fenyezesre ragasztana matricat ideges lennek, de a rendszamtabla keret meger ennyit? ha ott vagyok raszolok hogy hagyja, ah megkerdezik nem kerem. ha szo nelkul kicsereli, nem erdekel.
ha lenne mondeo clubbos csik, leragasztanam.Smiley
Elvi kérdés - azon túl, hogy randa. A Mondeo eleje ívelt, a keret nem követi ezt az ívet. Meg amúgy is - ingyen reklámozzam őket?!
(Ha veszel egy olyat, ami neked tetszik, másnap elmész szervizbe, és már le is cserélték... És sosincs meg a sajátod, mert "kidobták"...)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8335 Dátum: 2006.07.18 kedd, 15:16:00 »

Nekem is lecsereltek, de nem erdekel. teljesen mindegy hogy a nepper cege vagy egy fordszerviz van rajta.
Az enyémen clubos van - ennyi.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #8336 Dátum: 2006.07.18 kedd, 15:24:00 »

Totya,
 
Ha az en klubbos keretemet valamelyik szerviz lecserelne es kidobna, akkor asszem ott ver folydogalna...
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #8337 Dátum: 2006.07.18 kedd, 15:33:00 »

Totya,
 
Ha az en klubbos keretemet valamelyik szerviz lecserelne es kidobna, akkor asszem ott ver folydogalna...
Na igen - néha ordítani kell velük, meg Samut lóbálni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8338 Dátum: 2006.07.18 kedd, 15:38:00 »

Külföldre költözés miatt sürgősen eladó
egyedülállő, tunning komplett spoiler szett (első hátsó, plussz küszöbök) MK3 as mondeóra
magamnak rendleltem külföldról, de mivel eladom a kocsit is, így nem rakatom fel!
ha valakit érdekel a kocsi is eladó amit a képeken láttok Smiley
képek itt:
http://www.vatera.hu/item/view/real.php?cod=10047252
 
ha érdekel hívj: 0670-527-7935
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #8339 Dátum: 2006.07.18 kedd, 15:57:00 »

Köszönöm a sok tanácsot. Visszavittem az autót a műhelybe, elmondtam mi van, és rögtön kiszerelték a riasztót. Közben beszéltem a Ford Hungáriától valakivel, aki utána nézett, és megmondta, hogy ez a fajta riasztó soha nem fog normálisan működni, mert nem lehet összehangolni az autóval. Megbeszéltem a műhely főnökével, hogy visszaadják az árát, úgyhogy nem vesztek semmit. A Ford-ostól megtudtam, hogy a Cobrának van egy riasztója, amit a gyár javasol utólagos beszerelésre. De én azt hiszem, itt befejeztem egyelőre a riasztó témát, kicsit belefáradtam ebbe az 1 év alatt. Szóval végül ez is szép történet lett. És még pofozkodnom sem kellett!! Wink)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8340 Dátum: 2006.07.18 kedd, 16:37:00 »

Ha FOrd szervíz, akkor nem lehet normális. Ha normális, akkor nem lehet Ford szervíz. Ez persze erős általánosítás, tisztelet az egy-két lelkes szerelőnek! Nem, nem szervíznek! Azok szemetek - mindegyik -, lehúzósok, hülyének nézik az embert, hazudnak, lopnak, csalnak és rendszámkeretet cserélnek! Mert ugye ez a legfontosabb dolguk, hogy az ő reklámjuk legyen az autón...
zozi,
 
láttad volna milyen szervízbe voltam ma, Ford és Peugeot szervíz egybe. :/ Így elég érdekesen hangzik, kiváncsi vagyok mit alkotnak majd. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8341 Dátum: 2006.07.18 kedd, 16:39:00 »

Ha FOrd szervíz, akkor nem lehet normális. Ha normális, akkor nem lehet Ford szervíz. Ez persze erős általánosítás, tisztelet az egy-két lelkes szerelőnek! Nem, nem szervíznek! Azok szemetek - mindegyik -, lehúzósok, hülyének nézik az embert, hazudnak, lopnak, csalnak és rendszámkeretet cserélnek! Mert ugye ez a legfontosabb dolguk, hogy az ő reklámjuk legyen az autón...
zozi,
 
láttad volna, és milyen szervízbe voltam ma, Ford és Peugeot márkaszervíz egybe. Így elég érdekesen hangzik, kiváncsi vagyok mit alkotnak. Mindenesetre a hiba listán az első pont, hogy a rendszámkeret marad az autón ami van, ezt külön elmondva a munkafelvevőnek, és a szerelőnek. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #8342 Dátum: 2006.07.18 kedd, 16:45:00 »

zozi,
 
láttad volna, és milyen szervízbe voltam ma, Ford és Peugeot márkaszervíz egybe. Így elég érdekesen hangzik, kiváncsi vagyok mit alkotnak. Mindenesetre a hiba listán az első pont, hogy a rendszámkeret marad az autón ami van, ezt külön elmondva a munkafelvevőnek, és a szerelőnek. Smiley
Én már tapasztaltam olyat, hogy becsszó' megígérték, oszt' mégis kicserélődött... Persze az originál már nem volt meg...
ez miért olyan jó nekik?! (Tudom: ingyenreklám...)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8343 Dátum: 2006.07.18 kedd, 16:47:00 »

Köszönöm a sok tanácsot. Visszavittem az autót a műhelybe, elmondtam mi van, és rögtön kiszerelték a riasztót. Közben beszéltem a Ford Hungáriától valakivel, aki utána nézett, és megmondta, hogy ez a fajta riasztó soha nem fog normálisan működni, mert nem lehet összehangolni az autóval. Megbeszéltem a műhely főnökével, hogy visszaadják az árát, úgyhogy nem vesztek semmit. A Ford-ostól megtudtam, hogy a Cobrának van egy riasztója, amit a gyár javasol utólagos beszerelésre. De én azt hiszem, itt befejeztem egyelőre a riasztó témát, kicsit belefáradtam ebbe az 1 év alatt. Szóval végül ez is szép történet lett. És még pofozkodnom sem kellett!! Wink)
szumo,
 
inkább csináltass UV jelölést, szerintem többet ér.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8344 Dátum: 2006.07.18 kedd, 16:51:00 »

zozi,
 
láttad volna milyen szervízbe voltam ma, Ford és Peugeot szervíz egybe. :/ Így elég érdekesen hangzik, kiváncsi vagyok mit alkotnak majd. Smiley
Az a baj így, ha kinyitja a kp.zárat, automatikusan kiold a riasztód is, ha arra van rákötve. Márpedig, ha a gyári kulcsod gombja nyitja, akkor szerintem arra van.
Szerintem a gyári nem rossz, csak 2001-be még nem lehetett rendelni az MK3-ba. De a gyárival soha nem volt gond, ezzel szembe az utólagos vacakok, mindig problémáztak. Sad Nekem most Laserline van benne, nem ajánlom. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8345 Dátum: 2006.07.18 kedd, 16:52:00 »

Én már tapasztaltam olyat, hogy becsszó' megígérték, oszt' mégis kicserélődött... Persze az originál már nem volt meg...
ez miért olyan jó nekik?! (Tudom: ingyenreklám...)
Totya,
 
az, igyen reklám.
És az a szép, hogy utána a kukába sincs meg, vagy el van törve ami rajta volt. Úgyhogy remélem rajta marad a Klubos!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8346 Dátum: 2006.07.18 kedd, 16:53:00 »

Totya,
 
az, igyen reklám.
És az a szép, hogy utána a kukába sincs meg, vagy el van törve ami rajta volt. Úgyhogy remélem rajta marad a Klubos!
Lehet őszre csináltatok olyan feliratos keretet is, hogy: "NE CSERÉLD LE!!!" És mikor szervízbe megy az autó, ezt pattintom fel.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8347 Dátum: 2006.07.18 kedd, 17:30:00 »

Az a baj így, ha kinyitja a kp.zárat, automatikusan kiold a riasztód is, ha arra van rákötve. Márpedig, ha a gyári kulcsod gombja nyitja, akkor szerintem arra van.
Szerintem a gyári nem rossz, csak 2001-be még nem lehetett rendelni az MK3-ba. De a gyárival soha nem volt gond, ezzel szembe az utólagos vacakok, mindig problémáztak. Sad Nekem most Laserline van benne, nem ajánlom. Smiley
A riasztó gyenge pontja a távirányító. Sokkal könnyebb feltörni, mint a központi zárat.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8348 Dátum: 2006.07.18 kedd, 17:32:00 »

Lehet őszre csináltatok olyan feliratos keretet is, hogy: "NE CSERÉLD LE!!!" És mikor szervízbe megy az autó, ezt pattintom fel.
Inkább tedd a közetkezőt: vedd ki a táblát, és ragassz belülre, a tábla háta mögé egy feliratot: NE CSERÉLJ LE? MERT MEGHALSZ!
 
Vagy még jobb: ne hagyd magára az autót.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #8349 Dátum: 2006.07.18 kedd, 18:00:00 »

Azért az érdekes,h itt milyen sokan meg tudják mondani a tutit a szervízekről...na sebaj...ne menjünk bele, mert a végén még nem bírunk kimászni belőle Smiley
Naplózva
Oldalak: 1 ... 160 161 162 163 164 165 166 [167] 168 169 170 171 172 173 174 ... 1558   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.199 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.