Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.28 vasárnap, 06:50:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 ... 476   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK2 Általános kérdések  (Megtekintve 5708110 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #100 Dátum: 2004.12.14 kedd, 13:15:00 »

Persze,hogy kripóbálnám én is!De utána az Asszony kitenné a bőröndjeimet!:-)))Így maradok a Mondikánál
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #101 Dátum: 2004.12.14 kedd, 13:18:00 »

Nekem nincs is bőröndöm. Jöhet a Zita...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #102 Dátum: 2004.12.14 kedd, 13:41:00 »

Ja úgy könnyű!:-))))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #103 Dátum: 2004.12.14 kedd, 14:30:00 »

Nem nyerni akartam!Csak nem szeretném,ha magunkat becsapnánk!
Hát ezért ne írjuk azt, hogy a 2.0 12.5 litert fogyaszt Smiley))))))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #104 Dátum: 2004.12.14 kedd, 14:44:00 »

Szerintetek ez hogy lehet???
 
AKCIO? Nem gyanus?
 
<a href="http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=740134&submit=ugras&megjelenes=4&screenwidth=1280">AKCIOS MONDEO 2 1.35 MFT</a>
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #105 Dátum: 2004.12.14 kedd, 14:45:00 »

Hát ezért ne írjuk azt, hogy a 2.0 12.5 litert fogyaszt Smiley))))))
Ha megnézed,akkor a 205-ös gumikkal már 12.5 a fogyasztása! A táblázat alapján!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #106 Dátum: 2004.12.14 kedd, 15:54:00 »

Szerintetek ez hogy lehet???
 
AKCIO? Nem gyanus?
 
<a href="http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hirdeteskod=740134&submit=ugras&megjelenes=4&screenwidth=1280">AKCIOS MONDEO 2 1.35 MFT</a>
Megkerdeztem, amerikai valtozat, nem mondtak, miert ilyen olcso, csak annyit, hogy "kisebb serulesek parkolasbol" vannak rajta 60-80 ezret kell rakolteni...khm...khm...asszem nem ez lesz a verdam...inkabb ez:
 
fapados 1.8 CLX  1.6 mHUF
<a href=http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1=Ford&hirdeteskod=5420095&submit=ugras&megjelenes=4&kategoria=&screenwidth=1280>egyik pelda</a>
 
vagy a jobban felszerelt 2.0 1.55mHUF-ert:
 
<a href=http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1=Ford&hirdeteskod=3340137&submit=ugras&megjelenes=4&kategoria=&screenwidth=1280>masik pelda</a>
 
Nem tom mer nem mennek a linkek, megprobalom idezojelek nelkul...
 
udvozlettel,
Moire
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #107 Dátum: 2004.12.14 kedd, 15:55:00 »

hat igy sem mennek, vajon miert?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #108 Dátum: 2004.12.14 kedd, 18:09:00 »

hat igy sem mennek, vajon miert?
Link2
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #109 Dátum: 2004.12.14 kedd, 18:10:00 »

Megkerdeztem, amerikai valtozat, nem mondtak, miert ilyen olcso, csak annyit, hogy "kisebb serulesek parkolasbol" vannak rajta 60-80 ezret kell rakolteni...khm...khm...asszem nem ez lesz a verdam...inkabb ez:
 
fapados 1.8 CLX  1.6 mHUF
<a href=http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1=Ford&hirdeteskod=5420095&submit=ugras&megjelenes=4&kategoria=&screenwidth=1280>egyik pelda</a>
 
vagy a jobban felszerelt 2.0 1.55mHUF-ert:
 
<a href=http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?q1=Ford&hirdeteskod=3340137&submit=ugras&megjelenes=4&kategoria=&screenwidth=1280>masik pelda</a>
 
Nem tom mer nem mennek a linkek, megprobalom idezojelek nelkul...
 
udvozlettel,
Moire
Moire, használd az url dolgot a mehet gomb alatt.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #110 Dátum: 2004.12.14 kedd, 18:10:00 »

Link1, a fapados
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #111 Dátum: 2004.12.14 kedd, 18:13:00 »

hat igy sem mennek, vajon miert?
És mi lenne, ha megvennéd mindkettőt? Mondeóból sosem elég, mondaná egy p nickkel kezdődő illető.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #112 Dátum: 2004.12.14 kedd, 20:31:00 »

És mi lenne, ha megvennéd mindkettőt? Mondeóból sosem elég, mondaná egy p nickkel kezdődő illető.
Kedves Angel,
Smiley)) igen ez jó ötlet!
 
Kösz a linkeket is, sehol sem látok URL dolgot a Mehet gomb alatt...
 
Biztos dinamikusan jon letre, aztan lehet, hogy tuzfal tiltja erre az oldalra, micsoda szegyen, na majd mindjart megnezem...Smiley
 
Amugy az is gyanus volt, hogy nekem milyen puritan modon jelenik meg a forum, mig TI tudtok emotikonokat, vagy hogyishivjakokat hasznalni, na mindjart megnezem, bocs az UFF-ért, de valamit írok, hogy ne legyen annyira off:
 
MONDEOT AKAROK!
 
Udv,
M.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #113 Dátum: 2004.12.14 kedd, 20:36:00 »

Kedves Angel,
Smiley)) igen ez jó ötlet!
 
Kösz a linkeket is, sehol sem látok URL dolgot a Mehet gomb alatt...
 
Biztos dinamikusan jon letre, aztan lehet, hogy tuzfal tiltja erre az oldalra, micsoda szegyen, na majd mindjart megnezem...Smiley
 
Amugy az is gyanus volt, hogy nekem milyen puritan modon jelenik meg a forum, mig TI tudtok emotikonokat, vagy hogyishivjakokat hasznalni, na mindjart megnezem, bocs az UFF-ért, de valamit írok, hogy ne legyen annyira off:
 
MONDEOT AKAROK!
 
Udv,
M.
Ha regeled magad, akkor előjön ám az url gomb... Wink
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #114 Dátum: 2004.12.14 kedd, 20:50:00 »

Már bocsi, de mit jelent, hogy "regeled magad"?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #115 Dátum: 2004.12.14 kedd, 21:06:00 »

REGISZTRÁCIÓ, halihalihóóóóó. Regisztrálj, és kitárulkozik előtted a sok lehetőség (és széplányok százával).
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #116 Dátum: 2004.12.14 kedd, 22:24:00 »

Dehát én már regisztráltam!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #117 Dátum: 2004.12.14 kedd, 22:31:00 »

Dehát én már regisztráltam!
Akkor a szövegablak alatti "Mehet!" gomb alatt lévő [url] gombra klikkelve tudsz beszúrni linket... Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #118 Dátum: 2004.12.14 kedd, 22:42:00 »

Ooooo, neeeee!!!!
 
Nem mondjatok komolyan, hogy kulon kellett regisztralnom magam ide es a Klubba...
 
Goddamnit, mondana az angol...
 
Bocsanat, lama voltam, de ezt nem gondoltam volna...jo, hogy nem má' minden oldalra kulon regisztracio kee'...
bocsanat a kritikaert, mert egyebkent meg nagyon tetszik az oldal! Ezuttal a Scratch-nek irt levelem is targytalannak tekintendo, mely a tul kis meretu textboxot folt hivatott spanyolviaszkent megnovelni...  
 
Egyszoval bocsanat es koszonet es jo ejt minden kedves mondeo tulajnak es azon szerencsetlen sorstarsaimnak, akik egyelore csak ahitozni kenytelenek idejarni es hulyesegeket kerdezni es csinalni es nemcsinalni es aztan megprobalni kimagyarazni, jopofival elutni... szerintem...
 
Moire
 
hopefully soon alias
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #119 Dátum: 2004.12.14 kedd, 22:45:00 »

Az alabbi verda hogy tetszik?
1.550 eHUF, 2.0, 1999/10. havi, 113.000 km... szerintuk.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #120 Dátum: 2004.12.14 kedd, 22:47:00 »

Ahá,a C betu a nevem elott... nagyon ravasz...
mutatja, hogy auditalt az e-mail cimem...
Na most mar tenyleg megyek, mert meg kitiltotok...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #121 Dátum: 2004.12.14 kedd, 23:22:00 »

Nem tiltunk ki, csak röhögünk. Mint a kistehén. Moire, vedd meg a legjobbat (hogy melyik az, azt neked kell eldöntened), és szivesen látunk a Mondeo Tulajok Klubjában.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #122 Dátum: 2004.12.15 szerda, 00:15:00 »

Ahá,a C betu a nevem elott... nagyon ravasz...
mutatja, hogy auditalt az e-mail cimem...
Na most mar tenyleg megyek, mert meg kitiltotok...
Ez nem 99-es hanem korábbi, és szerintem találsz ennél sokkal jobbat is.
1.6-ot még mindíg nem ajánlom senkinek az optimum a 2.0, de helyedben csak Ghia-t keresnék.
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #123 Dátum: 2004.12.15 szerda, 02:59:00 »

Ez nem 99-es hanem korábbi, és szerintem találsz ennél sokkal jobbat is.
1.6-ot még mindíg nem ajánlom senkinek az optimum a 2.0, de helyedben csak Ghia-t keresnék.
 
Üdv
Kedves Peppin,
En csak 1.8 vagy 2.0! Nem tudom, melyikre erted, mert tobbet is felhoztam itt, de az 1.6 az az ara volt! Smiley)) Persze Ghia kéne, most is az van. ('89 Orion Smiley)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #124 Dátum: 2004.12.15 szerda, 03:02:00 »

Nem tiltunk ki, csak röhögünk. Mint a kistehén. Moire, vedd meg a legjobbat (hogy melyik az, azt neked kell eldöntened), és szivesen látunk a Mondeo Tulajok Klubjában.
Kösziiiiii! Rohogni, azt lehet!
Ugy lesz, megigerem! Es koszonom.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #125 Dátum: 2004.12.15 szerda, 10:09:00 »

moricz,
 
www.szemeszet.hu
 
Angel,
 
úgy látszik nem vált be a felírat. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #126 Dátum: 2004.12.15 szerda, 10:23:00 »

Hello Joe és Mindenki,
 
Kicsit járatlan vagyok még e témában, remélem nem baj, ha visszakérdezek! Smiley
 
Milyen autót vettél és mekkora kezdőrészlettel? Na jó, belátom, az első kérdés elég botor Smiley A korára gondoltam illetve az árára.
 
A havi 19, az csak a CASCO volt? Hogyhogy megszüntették? Nekem nincs most hitelem, tehát OFF sincs, de mit jelent az előre fizetés? Hogy többet fizetek be, mint a havi törlesztőrészlet? Ezt fejtsd már ki nekem, mert ehhez még kicsit sötét vagyok! Smiley
 
Érdemes külön intézni a bankkal a hitelt vagy rábízhatom a kereskedőre?  
 
Bocs a sok értetlenkedésért! És kösz a választ, a többieknek is!  
 
Több kérdés most nincs, majd holnap!
 
Jó éjt,
M.
Megpróbálom összszedni a gondolataimat, de sztem csak vázlatosan a kérdésedre válaszolva fog menni!
 
Tehát, MKI '94 1,8 16V GLX vettem 2002 októberében, 1,35-ért. Ez akkor még jó ár volt, főleg, hogy nagyon szép állapotban vettem (behozott, szinte első tulaj, de nem az én nevemre hozták be). Ma már közel sem adnak ennyit ért, pedig szebb, mint amikor megvettem!:-)
700eHUF volt kp., +650e a hitel. 19eHUF csak a havi részlet volt. Mivel Cascoval együtt vettem fel a hitelt, ezért volt ennyi+ 9500lett volna Casco, amit többszöri felszólításra sem fizettem, ezért fél év után autómatikusan megszüntették. Rizikós, mert ezt a szerződésben vállaltam, hogy fizetem, és ezért akár fekete listára is kerülhettem volna+elvehették volna szó nélkül a verdát. Ha nem Cascosat kérek, akkor kb. 26500HUF lett volna törl részlet, mert a bank ilyenkor nagyobb kockázatot vállal. Én ezt a különbséget nyertem meg!
 
Előre fizetés: egy év után a fennmaradó részt egy az egyben kifizettem. Igy 800eHUF lett a 650-ből, tehát ennyire jöttem ki a végén, de ha végig törlesztgetem még három évig, akkor 900eHUF-ra jöttem ki. Én azért is fizettem ki, mert házvásárlás előtt állok egy ideje, és nem biztos, hogy kaptam vóna hitelt, ha van másik is, meg a kettő egyszerre már nagy kiadás+irritált is!
 
A hitelt egy az egyben a kereskedő intézte. Mindent előre letisztáztunk: részlet, plusz költség stb. Azóta már két odavitt autóra is intéztettem velük a hitelt, és nem vágtak át egy esetben sem. Ez nem áll az érdekükben, meg ez komolyabb is annál. Érdemes a kereskedőre hagyni, mert ő végigviszi akkor is, ha neked nem sikerült volna! Főleg, hogy nem csak az autón keresnek, hanem még jutalékot is kapnak a banktól, mert üzletet visznek nekik!
 
És fontos, hogy mindent figyelmesen olvass el, amit alá akarnak iratni veled!!!!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #127 Dátum: 2004.12.15 szerda, 11:36:00 »

Megpróbálom összszedni a gondolataimat, de sztem csak vázlatosan a kérdésedre válaszolva fog menni!
 
Tehát, MKI '94 1,8 16V GLX vettem 2002 októberében, 1,35-ért. Ez akkor még jó ár volt, főleg, hogy nagyon szép állapotban vettem (behozott, szinte első tulaj, de nem az én nevemre hozták be). Ma már közel sem adnak ennyit ért, pedig szebb, mint amikor megvettem!:-)
700eHUF volt kp., +650e a hitel. 19eHUF csak a havi részlet volt. Mivel Cascoval együtt vettem fel a hitelt, ezért volt ennyi+ 9500lett volna Casco, amit többszöri felszólításra sem fizettem, ezért fél év után autómatikusan megszüntették. Rizikós, mert ezt a szerződésben vállaltam, hogy fizetem, és ezért akár fekete listára is kerülhettem volna+elvehették volna szó nélkül a verdát. Ha nem Cascosat kérek, akkor kb. 26500HUF lett volna törl részlet, mert a bank ilyenkor nagyobb kockázatot vállal. Én ezt a különbséget nyertem meg!
 
Előre fizetés: egy év után a fennmaradó részt egy az egyben kifizettem. Igy 800eHUF lett a 650-ből, tehát ennyire jöttem ki a végén, de ha végig törlesztgetem még három évig, akkor 900eHUF-ra jöttem ki. Én azért is fizettem ki, mert házvásárlás előtt állok egy ideje, és nem biztos, hogy kaptam vóna hitelt, ha van másik is, meg a kettő egyszerre már nagy kiadás+irritált is!
 
A hitelt egy az egyben a kereskedő intézte. Mindent előre letisztáztunk: részlet, plusz költség stb. Azóta már két odavitt autóra is intéztettem velük a hitelt, és nem vágtak át egy esetben sem. Ez nem áll az érdekükben, meg ez komolyabb is annál. Érdemes a kereskedőre hagyni, mert ő végigviszi akkor is, ha neked nem sikerült volna! Főleg, hogy nem csak az autón keresnek, hanem még jutalékot is kapnak a banktól, mert üzletet visznek nekik!
 
És fontos, hogy mindent figyelmesen olvass el, amit alá akarnak iratni veled!!!!
 
Tisztelettel!
Kedves Joe!
Nagyon szépen köszönöm a választ, most már minden világos.
 
A legjobban a CASCO-s dolgot nem értettem, tehát kockáztattál, nem is keveset, és végül jól jártál. Ez ügyes! És bátor, én azt hiszem, nem merném megtenni, meg félek is a lopástól, így bevállalom a cascot, lesz ami lesz.
 
Nekem kb. 1.2 mHUF-ot kell felvennem, mondjuk 4 evre, ez kb. 30rugo havonta + kotelezo es casco a legrosszabb esetben 20 tehat max. 50/ho.
 
A lényeg, hogy ha véletlenül lenne közben pénzem, akkor befizethetek többet is bármikor, igaz?
 
Köszönettel és üdvözlettel,
Moire
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #128 Dátum: 2004.12.15 szerda, 12:00:00 »

GLX = Ghia
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #129 Dátum: 2004.12.15 szerda, 12:04:00 »

GLX = Ghia
Nem!
CLX
GLX
Ghia
RS
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #130 Dátum: 2004.12.15 szerda, 12:04:00 »

Kedves Joe!
Nagyon szépen köszönöm a választ, most már minden világos.
 
A legjobban a CASCO-s dolgot nem értettem, tehát kockáztattál, nem is keveset, és végül jól jártál. Ez ügyes! És bátor, én azt hiszem, nem merném megtenni, meg félek is a lopástól, így bevállalom a cascot, lesz ami lesz.
 
Nekem kb. 1.2 mHUF-ot kell felvennem, mondjuk 4 evre, ez kb. 30rugo havonta + kotelezo es casco a legrosszabb esetben 20 tehat max. 50/ho.
 
A lényeg, hogy ha véletlenül lenne közben pénzem, akkor befizethetek többet is bármikor, igaz?
 
Köszönettel és üdvözlettel,
Moire
Szia!
 
Nekem bejött, de nem akarlak buzdítani, sőt!
Egyébként 9500HUF(Casco) lett vóna akkor a legolcsóbb 200eHUF önrésszel!!! Lopás ellen term. semmi. Ezzel is 250eHUot megspóroltam, hogy nem fizettem a Cascot!
 
Én nem látom a magasabb (tehát, mondjuk összegyűlik 100eHUF, és úgy döntesz, hogy azzal is legyen rövidebb) törlesztgetést értelmesnek, mert egy visszaszámolási klt-et is felszámolnak, ha te előre fizetsz. Ez 20eHUF körül szokott lenni. Tehát csak akkor érdemes, ha egyben kifizeted a fennmaradót, bár akkor is felszámolják, de nekem még így is megérte.
Van még egy lehetőség: az Édesapám élt is vele, a legelején úgy számoltatta ki, hogy a hatodik törlesztő részlete, az nagyobb lesz, mert az autóját nem tuda eladni addigra, mire megjött az új, de garanciája volt az eladásra! Nem az ő hibájából nem tudta eladni, hanem a Ford nem tudta megjavítani hónapokig, és a vevők az ajtóban toporogtak szó szerint!!!
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #131 Dátum: 2004.12.15 szerda, 12:06:00 »

GLX = Ghia
Ja!
Amit én is javasolni akartam, hogy nagyon nézzél körül, és keress egy Ghiat inkább, nehogy később sóvárogni kelljen, vmi fontos extra után!
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #132 Dátum: 2004.12.15 szerda, 15:11:00 »

Ja!
Amit én is javasolni akartam, hogy nagyon nézzél körül, és keress egy Ghiat inkább, nehogy később sóvárogni kelljen, vmi fontos extra után!
 
 
Tisztelettel!
Koszi szepen nagyon! Igen, jol korul kell neznem, bar az egyetlen extra, amit letfontossagunak tartok, az a klima, az meg ugyis mindben benne van... azert mondjuk nem art, ha CD jatszos, ha mar egyszer ugye...Smiley))
 
Koszonom a segitseget!!!
 
Egy 2.0-s Ghiara mar kertem is arat!
Szerintetek nem tul sok 110.000 km egy 99-es evjaratu autora? Vagy ennel ugyis tobb van benne valojaban?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #133 Dátum: 2004.12.15 szerda, 15:15:00 »

Ez nem 99-es hanem korábbi, és szerintem találsz ennél sokkal jobbat is.
1.6-ot még mindíg nem ajánlom senkinek az optimum a 2.0, de helyedben csak Ghia-t keresnék.
 
Üdv
Peppin!
Honnan lehet igy tudni, hogy ez korabbi, mint 99? Az tisztan benne van a forgalmiban nem?
Mi nem jo ezen ranezesre, hogy jobbat is talalok?
 
(Tudni akarom, mit nezzek majd rajtuk eloben, mielott elvinnem a szerelomhoz!)
 
Koszonettel,
Moire
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #134 Dátum: 2004.12.15 szerda, 15:20:00 »

Koszi szepen nagyon! Igen, jol korul kell neznem, bar az egyetlen extra, amit letfontossagunak tartok, az a klima, az meg ugyis mindben benne van... azert mondjuk nem art, ha CD jatszos, ha mar egyszer ugye...Smiley))
 
Koszonom a segitseget!!!
 
Egy 2.0-s Ghiara mar kertem is arat!
Szerintetek nem tul sok 110.000 km egy 99-es evjaratu autora? Vagy ennel ugyis tobb van benne valojaban?
Nem igazán sok!
Eleve ne döntsd el, hogy úgy is átvernek. Inkább vizsgáld a váltókart, kormány, kárpitot, hogy mennyire kopottak, és ebből is le tudod vonni az első következtetéseket.
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #135 Dátum: 2004.12.15 szerda, 15:24:00 »

Peppin!
Honnan lehet igy tudni, hogy ez korabbi, mint 99? Az tisztan benne van a forgalmiban nem?
Mi nem jo ezen ranezesre, hogy jobbat is talalok?
 
(Tudni akarom, mit nezzek majd rajtuk eloben, mielott elvinnem a szerelomhoz!)
 
Koszonettel,
Moire
A régi oldalon van egy motorszám, vagy alvázszám? dekóder(mondeo.rulz.hu), azzal a számmal megállapíthatod biztosra, hogy mikori, hova gyártották, stb.
 
Egy 99-es dekoratívabbnak tűnik, ezért nézte Peppin idősebbnek. De lehet, hogy egy nyugdíjas utazgató bácsika vette, és nem számított neki a design!:-))
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #136 Dátum: 2004.12.15 szerda, 23:19:00 »

Joe! Köszi szépen!
Ez a decoder oldal ez az evszam tablazattal zsenialis! Mar csak egy olyan kod kene, amelyik a futott km-eket tarolja, es nem lehet manipulalni...Smiley))
 
Köszikösziköszi!!!
 
Szoval Peppin csak ranezesre gondolta! Nagyon jo szeme van!
Bar szerintem, akinek nem szamit a design, az nem vesz egy ilyen gyonyoru tipust, nem gondolod? Smiley
 
Jo ejt!
 
Moire
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #137 Dátum: 2004.12.16 csütörtök, 08:35:00 »

Joe! Köszi szépen!
Ez a decoder oldal ez az evszam tablazattal zsenialis! Mar csak egy olyan kod kene, amelyik a futott km-eket tarolja, es nem lehet manipulalni...Smiley))
 
Köszikösziköszi!!!
 
Szoval Peppin csak ranezesre gondolta! Nagyon jo szeme van!
Bar szerintem, akinek nem szamit a design, az nem vesz egy ilyen gyonyoru tipust, nem gondolod? Smiley
 
Jo ejt!
 
Moire
Ja.
És Peppin csak irígykedik, mert neki van a legcsúnyább mondija mindegyikünk között!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #138 Dátum: 2004.12.16 csütörtök, 08:36:00 »

Kár, hogy az enyém nem olyan ronda!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #139 Dátum: 2004.12.16 csütörtök, 09:24:00 »

Ja.
És Peppin csak irígykedik, mert neki van a legcsúnyább mondija mindegyikünk között!
Én is szívesen lehánynám, ha olyan csúnya lehetne az autóm!
 
Tisztelettel!
Ui:csak halkan: Peppin, mikor adod el?:-)))
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #140 Dátum: 2004.12.17 péntek, 01:07:00 »

Peppin!
Honnan lehet igy tudni, hogy ez korabbi, mint 99? Az tisztan benne van a forgalmiban nem?
Mi nem jo ezen ranezesre, hogy jobbat is talalok?
 
(Tudni akarom, mit nezzek majd rajtuk eloben, mielott elvinnem a szerelomhoz!)
 
Koszonettel,
Moire
Csak 3 apróság, ha jól emlékszem, tessen cáfolni !
 
1) 1999-es modellévtől GLX felszereltségtől felfelé fekete dekorcsik van az ajtók közt  
2)és elmaradt az első lökös alatti "borotvagumi" 3) Mindegyik felszereltség megkapta a majdnem ghia (sokküllős dísztárcsát)
 
Ennek alapján ez vagy nem 99-es, vagy alap CLX felszereltség, egyik rosszabb mint a másik Smiley))
 
Egyebekben tudom hogy a legnagyobb extra a klíma, de annyi apró finomság van egy CLX és egy Ghia között, hogy ha egymás mellé állítod a két autót a Ghiát tényleg luxusautónak fogod látni. Hiányérzeted lesz a krómkilincs, a 4 el. ablak, a fedélzeti számítógép, a szép plüsskárpit, és a digit klíma, miatt hogy a kipörgésgátlóról, amit utólag nem lehet beszerelni, ne is beszéljünk, arról már nem is szólva, ha olyat találnál amiben ezeken kívül bőr, tempomat, ülésfűtés, első szélvédő fűtés, és tolatóradar is volna.
 
És a forgalminak nem nagyon szabad hinni, a legjobb megoldás ha jól ismered a típust, ami azt hiszem nálunk megoldott, és ha a belső tér kopottsági felmérése mellett megnézed körbe az üvegek és a biztonsági őv gyártási évét. Az üveg arról is árulkodik, hogy volt e nagyon törve vagy sem.
 
Azt is javaslom, hogy nézz meg legalább 5-8 autót és utána dönts.
 
Egyebekben nagyon szívesen segítünk, ha van eszköz és csinálsz a kiválasztott példányról néhány jó digifotót aaztán csatolod pl. ide, fogsz kapni legalább 10 véleményt és az sem lehetetlen, hogy valaki ismeri az előéletet is.
 
Vagy lehet itteni klubtagtól venni, azt hiszem az is jó ajánlás.
 
Egyenlőre ennyi.
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #141 Dátum: 2004.12.17 péntek, 01:12:00 »

Én is szívesen lehánynám, ha olyan csúnya lehetne az autóm!
 
Tisztelettel!
Ui:csak halkan: Peppin, mikor adod el?:-)))
Joe:))))
 
1) Az utóbbi 10 évben átlag nem volt 2 évnél hosszabb ideig nálam egy autó,
2) Mire magam számára tökéletesre faragok egy gépet (és legalább egy valag pénzt költöttem rá)el is adom,
3) Az St kombi február elején 1 éve lesz nálam.
 
Innen csak az a kérdés hogy akkor fog-e érdekelni és hogy meg tud-e egyezni velem valaki az árban Smiley)
 
És köszi hogy dícséritek, még azért van mit faragni:)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #142 Dátum: 2004.12.17 péntek, 09:11:00 »

Joe:))))
 
1) Az utóbbi 10 évben átlag nem volt 2 évnél hosszabb ideig nálam egy autó,
2) Mire magam számára tökéletesre faragok egy gépet (és legalább egy valag pénzt költöttem rá)el is adom,
3) Az St kombi február elején 1 éve lesz nálam.
 
Innen csak az a kérdés hogy akkor fog-e érdekelni és hogy meg tud-e egyezni velem valaki az árban Smiley)
 
És köszi hogy dícséritek, még azért van mit faragni:)))
Adunk hozzá kisbaltát !
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #143 Dátum: 2004.12.17 péntek, 10:48:00 »

Csak 3 apróság, ha jól emlékszem, tessen cáfolni !
 
1) 1999-es modellévtől GLX felszereltségtől felfelé fekete dekorcsik van az ajtók közt  
2)és elmaradt az első lökös alatti "borotvagumi" 3) Mindegyik felszereltség megkapta a majdnem ghia (sokküllős dísztárcsát)
 
Ennek alapján ez vagy nem 99-es, vagy alap CLX felszereltség, egyik rosszabb mint a másik Smiley))
 
Egyebekben tudom hogy a legnagyobb extra a klíma, de annyi apró finomság van egy CLX és egy Ghia között, hogy ha egymás mellé állítod a két autót a Ghiát tényleg luxusautónak fogod látni. Hiányérzeted lesz a krómkilincs, a 4 el. ablak, a fedélzeti számítógép, a szép plüsskárpit, és a digit klíma, miatt hogy a kipörgésgátlóról, amit utólag nem lehet beszerelni, ne is beszéljünk, arról már nem is szólva, ha olyat találnál amiben ezeken kívül bőr, tempomat, ülésfűtés, első szélvédő fűtés, és tolatóradar is volna.
 
És a forgalminak nem nagyon szabad hinni, a legjobb megoldás ha jól ismered a típust, ami azt hiszem nálunk megoldott, és ha a belső tér kopottsági felmérése mellett megnézed körbe az üvegek és a biztonsági őv gyártási évét. Az üveg arról is árulkodik, hogy volt e nagyon törve vagy sem.
 
Azt is javaslom, hogy nézz meg legalább 5-8 autót és utána dönts.
 
Egyebekben nagyon szívesen segítünk, ha van eszköz és csinálsz a kiválasztott példányról néhány jó digifotót aaztán csatolod pl. ide, fogsz kapni legalább 10 véleményt és az sem lehetetlen, hogy valaki ismeri az előéletet is.
 
Vagy lehet itteni klubtagtól venni, azt hiszem az is jó ajánlás.
 
Egyenlőre ennyi.
 
Üdv
Én senkit nem akarok felmagasztalni, sőt kedves Peppin kollegával van, hogy nem értünk egyett, de ezt szerintem be kéne keretezni, és a nappaliba tenni!:-)
Ezt én is megtapasztaltam, de meg lehet békélni az első Mondeoddal az említett szempontok miatt is. Viszont ha már az ember klubközelben van, illetve a másodikat ondeot veszi, akkor már csak ez alapján szabad megvenni!
 
Sosem lehet tudni, hogy holnaptól mire kell majd a járgány!
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #144 Dátum: 2004.12.18 szombat, 13:45:00 »

Csak 3 apróság, ha jól emlékszem, tessen cáfolni !
 
1) 1999-es modellévtől GLX felszereltségtől felfelé fekete dekorcsik van az ajtók közt  
2)és elmaradt az első lökös alatti "borotvagumi" 3) Mindegyik felszereltség megkapta a majdnem ghia (sokküllős dísztárcsát)
 
Ennek alapján ez vagy nem 99-es, vagy alap CLX felszereltség, egyik rosszabb mint a másik Smiley))
 
Egyebekben tudom hogy a legnagyobb extra a klíma, de annyi apró finomság van egy CLX és egy Ghia között, hogy ha egymás mellé állítod a két autót a Ghiát tényleg luxusautónak fogod látni. Hiányérzeted lesz a krómkilincs, a 4 el. ablak, a fedélzeti számítógép, a szép plüsskárpit, és a digit klíma, miatt hogy a kipörgésgátlóról, amit utólag nem lehet beszerelni, ne is beszéljünk, arról már nem is szólva, ha olyat találnál amiben ezeken kívül bőr, tempomat, ülésfűtés, első szélvédő fűtés, és tolatóradar is volna.
 
És a forgalminak nem nagyon szabad hinni, a legjobb megoldás ha jól ismered a típust, ami azt hiszem nálunk megoldott, és ha a belső tér kopottsági felmérése mellett megnézed körbe az üvegek és a biztonsági őv gyártási évét. Az üveg arról is árulkodik, hogy volt e nagyon törve vagy sem.
 
Azt is javaslom, hogy nézz meg legalább 5-8 autót és utána dönts.
 
Egyebekben nagyon szívesen segítünk, ha van eszköz és csinálsz a kiválasztott példányról néhány jó digifotót aaztán csatolod pl. ide, fogsz kapni legalább 10 véleményt és az sem lehetetlen, hogy valaki ismeri az előéletet is.
 
Vagy lehet itteni klubtagtól venni, azt hiszem az is jó ajánlás.
 
Egyenlőre ennyi.
 
Üdv
Köszönöm szépen a kimerítő választ!
Hát le a kalappal! Megint sokat tanultam.
 
Biztos, hogy többet is megnézek, kipróbálok, és az is tuti, hogy felteszem ide a fényképeket.
 
Várok egy faxos ajánlatot is, megkértem őket, hogy írják rá az alváz- és motorszámot, hogy megnézhessem a Klub dekoder oldalan!
Csak eddig meg nem jott meg a fax...Smiley
 
Igaz amit hallottam, hogy az Auto Fort nagyon megbízható cég? A szerelőm azt mesélte nekem, hogy sok autóval találkozott, amit ott vettek használtan, és nem nagyon verték át a tulajokat.
 
Ugyanakkor, egy kollégám mesélte, hogy egy hónappal azután, hogy leadta a céges OFF - Astráját - ON az OFF - Opel - ON Maxabonál széjjelhajtva 280e km-rel, látta ugyanazt az autót (u.a. rendszám!) feltupirozva, lefujva, oriasi betukkel: garantalt 110.000 km, szervizkonyv!!!! Erre varrjak gombot! Pedig az se Mutyi Bt...-gondolnam en.
 
Remelem legkozelebb mar a kiprobalt celautok fotojaval irok!!!
 
Udv,
M.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #145 Dátum: 2004.12.18 szombat, 16:33:00 »

Nekem sem volt semmi amikor az órában volt 109000 Km, felnyitva a motorháztetőt a hőtö mellé pedig festékfilcel fel volt írva 143000 km 2004. 03. 14. -- ez volt a vezérműszíj cserének a dátuma és a km. száma. Igazán nem tudom mire gondolt az idióta tulaj vagy az idióta kereskedő.  
 
Egyébként megvettem az autót mert ezt leszámítva minden rendben volt benne.  
 
Ez az óra visszatekerősdi meg egy új nemzeti sport.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #146 Dátum: 2004.12.18 szombat, 16:40:00 »

Nekem sem volt semmi amikor az órában volt 109000 Km, felnyitva a motorháztetőt a hőtö mellé pedig festékfilcel fel volt írva 143000 km 2004. 03. 14. -- ez volt a vezérműszíj cserének a dátuma és a km. száma. Igazán nem tudom mire gondolt az idióta tulaj vagy az idióta kereskedő.  
 
Egyébként megvettem az autót mert ezt leszámítva minden rendben volt benne.  
 
Ez az óra visszatekerősdi meg egy új nemzeti sport.
Oda-vissza. Mikor hozták be, jól feltekerték az órát, hogy kisebb legyen a vám (még régen, eu előtt), majd eladás előtt meg vissza. ND tudna mesélni, hány órát javított javarészt tekergetés miatt.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #147 Dátum: 2004.12.18 szombat, 16:48:00 »

Köszönöm szépen a kimerítő választ!
Hát le a kalappal! Megint sokat tanultam.
 
Biztos, hogy többet is megnézek, kipróbálok, és az is tuti, hogy felteszem ide a fényképeket.
 
Várok egy faxos ajánlatot is, megkértem őket, hogy írják rá az alváz- és motorszámot, hogy megnézhessem a Klub dekoder oldalan!
Csak eddig meg nem jott meg a fax...Smiley
 
Igaz amit hallottam, hogy az Auto Fort nagyon megbízható cég? A szerelőm azt mesélte nekem, hogy sok autóval találkozott, amit ott vettek használtan, és nem nagyon verték át a tulajokat.
 
Ugyanakkor, egy kollégám mesélte, hogy egy hónappal azután, hogy leadta a céges OFF - Astráját - ON az OFF - Opel - ON Maxabonál széjjelhajtva 280e km-rel, látta ugyanazt az autót (u.a. rendszám!) feltupirozva, lefujva, oriasi betukkel: garantalt 110.000 km, szervizkonyv!!!! Erre varrjak gombot! Pedig az se Mutyi Bt...-gondolnam en.
 
Remelem legkozelebb mar a kiprobalt celautok fotojaval irok!!!
 
Udv,
M.
Az Auto Ford (legalábbis a szervíz) nagyon nem megbízható cég. Tapasztaltabbak még a Váci útat is kerülik emiatt...Smiley
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #148 Dátum: 2004.12.18 szombat, 17:40:00 »

Nem Auto Fort hanem Auto Fort. Mindkettőt széles ívben kerülni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #149 Dátum: 2004.12.18 szombat, 17:41:00 »

Na még eccer. Szóval nem Ford hanem Fort.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Oldalak: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 ... 476   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.063 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.