Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.03.28 csütörtök, 16:12:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 29   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gyorsulás  (Megtekintve 438887 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Vendég
« Dátum: 2002.10.06 vasárnap, 14:30:00 »

Uraim, akit érdekel, azt sok szeretettel várom pénteken este 8 órakor a Lurdy-ház hátsó parkolójában. Esö esetén pedig a ház távolabb esö mélygarázsában.
 
AndrewJ.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2002.10.06 vasárnap, 19:03:00 »

Nagyon kafa a buli!Jertek!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2002.10.07 hétfő, 12:48:00 »

Természetesen a versenyzés nem kötelező. Mondhatni mindent szabad , de semmit sem muszály.Lesz gumidurrantás, pörgésforgás mekdonáldszos tálcával, stbstb.
Szeretném ha jönnétek, mert a Lada klubbosok elég szépszámmal jelen voltak a multhéten. Nem piskóták.Mondhatnám megdöbbentő volt az élmény.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2002.10.07 hétfő, 20:40:00 »

én valószinü,hogy megyek(ünk)jön az asszony is úgy néz ki!Lehet,hogy egy picit kések várjatok meg!attol függ mikor tudjuk lerakni a baby-t
!Lehet,hogy jönne a haverom is,ha nem gond!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2002.10.07 hétfő, 23:12:00 »

Szayk,
 
Az nagyon király lenne ,ha kijönnél. Vége látna a nép egy igazán vadállatul kinéző  mondeót.
 
Elküldöm mail-bene a telcsiszámom. Ha átküldöd a tiédet akkor folyamatosan tudlak majd tájékoztatni az eseményekröl.
Mindenképpen megvárlak.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2002.10.08 kedd, 21:21:00 »

Szabyk!
Hadd lásson valamit a nép!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2002.10.09 szerda, 02:20:00 »

2002. október 22 -én, kedden, kapunyitás 19 órakor, Hungaroring, West Gyorsulási Verseny. 6. éves szülinapi party + évzáró verseny! http://www.gyorsulas.hu/
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2002.10.09 szerda, 09:51:00 »

A Hungaroringes mókára kb. 2k a belépö, és 5 perc gyorsulás után van óra vagy másfél, csokiropilagzilajcsi. Aztán megint 5 perc gyorsulás.
 
Szóóval ellentétben a mi non profit szervezésünktöl ott a tötrténet elsösorban a pénzröl szól..
 
AndrewJ
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2002.10.09 szerda, 13:55:00 »

AndrewJ,
 
Neked ezt mondta csak valaki, vagy voltál is kint? Én járok ki, és folyamatosan egymás után gyorsulnak, 1x van közte szünet de akkor is kaszkadőr show van. A belépő 1500Ft (Örzött parkolo, fedett nézőtér, korlátlan gyorsulási lehetőség, stb..) Szerintem megéri!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2002.10.09 szerda, 20:37:00 »

Scratch,
 
Persze, boldog boldogtalan ott van. Itt viszont egy összetartó csapat szerveződik. Eléggé keményen mégpedig. A gyorsuláshoz nem tudom, hogy ven-e nevezési dij de nem csodálkoznék.
Ez viszont buli, nem is kicsit. Teljesen más a hangulata mint egy hungraoringesnek.
Örzött parkoló. Kerály. Nálunk az autód látótávolságon belül van.
De nem marketingelek. Pl. Koris már volt kint velünk. Érdekes módon pénteken már kint lesz a Draggers matrica az autóján és  megint jön.
Már harmadszor. Nem olyannak ismerem őt aki *** unalmas buliba ugy jönne mintha kötelező lenne.
De lesznek mások is. Szabyk is jelezte a részvételét, mint ahogyan azt nyiolván olvastad.
 
Ennyit erröl.
 
AndrewJ.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37274


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2002.10.09 szerda, 22:39:00 »

Okay, nincs harag, nem azért mondtam, hogy vita legyen. Smiley Talán 1x én is kénzek egy illegálisra is, hajrá! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2002.10.10 csütörtök, 10:09:00 »

Persze, hogy nincs harag.
Soxeretettel várlak, ha van idöd meg kedved.
 
Ugyan már harag,ne viccelj.
 
AndrewJ.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2002.10.12 szombat, 20:59:00 »

A mlegutóbbi (pénteki ) gyorsulás sajnos a zord idöjárás miatt nem sikerült a legjobban. Egy dologna viszont rendkivüli módon örültem. A mondeosok kb 6 - 8 autóval képviseltették magukat, (külön köszönöet a megjelent klubb tagoknak , - Koris, Szabyk , FeGyu, - akik csodálatos autóikkal méltán kápráztattákl el a többi jelenlévöt. A versenyen 2 db uj mondeos kolléga is megjelent, akik rendkivüli módon érdeklödnek a klub iránt, és komoly részvételi szándékot jeleztek a hóvégi talira.
 
Csak igy tovább fiúk)
 
 
AndrewJ.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2002.10.13 vasárnap, 12:59:00 »

Azé a Mondeo Safety Car sem volt semmi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2002.11.08 péntek, 13:56:00 »

Uraim a a péntek esti szeánsz gyülekezési helye megváltozott.
Ezentul a Campona hátsó fedett parkolójában talizunk este 8 és fél 10 között.
 
Akit érdekel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2002.11.08 péntek, 20:23:00 »

Ott!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2002.12.06 péntek, 12:06:00 »

Ott!
Tekintettel arra, hogy a Campon'ban volt n;h'ny embreke aki nem birt mag'val ;s ez'ltal maunkra harag`tottuk a fel-gyeleti szerveket , k;nytelenk vagyunk visszateni a gyülekezés helyét, a LURDY HÁZ PARKOLÓJÁBA.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2003.01.31 péntek, 15:48:00 »

Sziasztok ! -szomszedom vadi uj VW Passat TDi (az a diszleces ablakkal). Konyv szerinti parameterei csak 1 kicsivel maradnak el az en TDCi 2.0 Ghia -mtol, de viszont O egy auto-gyilkos hozzam kepest. Kihivott az allat gyorsulni. Iszogattunk, s 1 ido utan elfogadtam, O a helyett valasztotta, en valasztom meg mikor. Varom a havazast (nekem van kiporgesgatlom Neki nincs :-), de ha megse lesz mar ho akkor mit csinaljak ? SEGITSEG !!! -gondolom Ti tudtok valamit... 1_altalan normal aszfalton ki vagy bekapcsoljam a kiporgesgatlot, ha ki van kapcsolva sokkal latvanyosam, de nem tudom eldonteni mikor gyorsul jobban.
koszi: -gyuri-
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2003.01.31 péntek, 19:34:00 »

Száraz aszfalton kipörgésgátló nélkül jobban gyorsul, de azért figyelj oda, hogy ne füstöld el a gumit
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2003.01.31 péntek, 21:38:00 »

Sziasztok ! -szomszedom vadi uj VW Passat TDi (az a diszleces ablakkal). Konyv szerinti parameterei csak 1 kicsivel maradnak el az en TDCi 2.0 Ghia -mtol, de viszont O egy auto-gyilkos hozzam kepest. Kihivott az allat gyorsulni. Iszogattunk, s 1 ido utan elfogadtam, O a helyett valasztotta, en valasztom meg mikor. Varom a havazast (nekem van kiporgesgatlom Neki nincs :-), de ha megse lesz mar ho akkor mit csinaljak ? SEGITSEG !!! -gondolom Ti tudtok valamit... 1_altalan normal aszfalton ki vagy bekapcsoljam a kiporgesgatlot, ha ki van kapcsolva sokkal latvanyosam, de nem tudom eldonteni mikor gyorsul jobban.
koszi: -gyuri-
Itt ma már esett a hó, úgyhogy küldöm a felhőket:))
Amúgy meg tényleg "állat" lehet, hogy a te szavaiddal éljek, ha a bejáratós Passattal akar gyorsulgatni.
 
Egy primitív tanács:emeld meg a fordulatszámot (kinyomott kuplunggal), aztán próbáld azon tartani.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2003.02.27 csütörtök, 06:34:00 »

Figyuri,
 
A kipörgésgátlót feltétlenül kapcsold ki.  
Tapasztald ki, hogy az autód milyen fordulatszám tartományokban kezd el bepunnyadni. Nem feltétlenül kell tiltásig huzatni.
Gyakoold a gyors és pontos sebesség váltást. Az az egy másodperc nem biztos, hogy meg van a Te és az Ő autója között.
Drukkolunk neked, remélem megbünteteted a Foswagent.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2003.03.05 szerda, 16:26:00 »

Uraim,  
 
Lassan beindul a Draggers klub, ha minden igaz akkor most pénteken már a Lurdyban gyülünk gyülekezünk.. Részleteket, holnap.
HA valakinek lesz kedve akkor jöjjön
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2003.03.07 péntek, 10:02:00 »

Uraim,
 
Ma azaz ma Pénteken, este 9 - 10 között gyülekezés a Lurdi-ház Shell kút felöli mély parkolójában. Amennyiben valakit érdekel a gyorsulási verseny...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2003.03.07 péntek, 10:27:00 »

Uraim,
 
Ma azaz ma Pénteken, este 9 - 10 között gyülekezés a Lurdi-ház Shell kút felöli mély parkolójában. Amennyiben valakit érdekel a gyorsulási verseny...
És a parkolóban lesz a gyorsulás, mint múltkor nekem? Smiley))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2003.03.07 péntek, 11:16:00 »

És a parkolóban lesz a gyorsulás, mint múltkor nekem? Smiley))
Nem a parkolóban lesz.
Gyuorsulni nem kötelező.
Ott majd megtudjátok hol lesz.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2003.05.09 péntek, 09:51:00 »

Meg tudja mondani valaki hogy van-e a Lurdy házas gyorsulásinak honlapja vagy meg lehet-e nézni valahol az ott készült képeket?
AndrewJ. hallom találkoztál Dance-val.Király a VW VR6-osa.Igérem egyszer majd elmegyek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2003.05.13 kedd, 03:10:00 »

Fegyu
 
street.racing.hu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2003.06.03 kedd, 19:29:00 »

AndrewJ: én eddig a Streetracingre jártam ki de hallottam h a Lurdy-házi sokkal jobb! Ott mikor és hol van tali! Email cimem: akos@beszedes.hu
köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #28 Dátum: 2003.06.03 kedd, 21:18:00 »

Ismeritek a helikopter utat amögött szokott lenni ez nem a Lurdy-házas balhé de ez is király mi ide szoktunk kimenni!!
 
Én ugy tudom hogy a legtöbb találka helyről ide jönnek az emberek!!
 
Van egy M5-ös bömös a csládban és kellene egy jó ellenfél!!
Szuromi tuningolta sport vezérműtengely ATC chip acél sport kipuf.rendszer, valamit a hengerben is babráltak és a gyári helyett (340Le) 380Le a gép!!!!
A hely címe X. ker ezüstfa utca!!!
 
Üdv
Street
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #29 Dátum: 2003.06.04 szerda, 11:05:00 »

Ismerem azt az M5-t, torott volt nem es ugy hoztak be kulfoldrol!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #30 Dátum: 2003.06.05 csütörtök, 11:21:00 »

Ismerem azt az M5-t, torott volt nem es ugy hoztak be kulfoldrol!
Ez jó kérdés, amit te ismersz az milyen szinű mert ez sötétlila szinte fekete és az alja ezüst szinű.
Egy komandós gyerektől lett vásárólva.
Az hogy külföldröl lett e behozva és törötten azt nem tudom.
 
Üdv!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #31 Dátum: 2003.06.21 szombat, 20:44:00 »

Sziasztok!!
 
Nagy élményem van tegnap este voltunk a gyorsulásin és mentem egy 190-es Mercivel (2000cm3 8V) és oda vertem a mondival tudjátok 1,6 16V!!!!
Most már jobban érzem magam a multkori suzukis miatt!!
Az M5-nek is megvolt az ellenfele egy 635-ös BMW turboval, hát igen most alul maradt az M5 de hát ez van!!
A jövöhét péntekik ovatosan de aztán tövig a gázpedált!!
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #32 Dátum: 2003.06.26 csütörtök, 23:32:00 »

II 2.0 16V benzin 10.8s/100 óra szerint, elsőre. Ez milyen/más miket mér hasonlón?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #33 Dátum: 2003.06.27 péntek, 08:45:00 »

Sziasztok!!
 
Nagy élményem van tegnap este voltunk a gyorsulásin és mentem egy 190-es Mercivel (2000cm3 8V) és oda vertem a mondival tudjátok 1,6 16V!!!!
Most már jobban érzem magam a multkori suzukis miatt!!
Az M5-nek is megvolt az ellenfele egy 635-ös BMW turboval, hát igen most alul maradt az M5 de hát ez van!!
A jövöhét péntekik ovatosan de aztán tövig a gázpedált!!
 
Üdv:
Na! Remek! Az enyém is 1,6 16V, Kunmadarason lemértük, 12,8-at megy százra. A tied mennyit?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #34 Dátum: 2003.07.04 péntek, 10:48:00 »

Na! Remek! Az enyém is 1,6 16V, Kunmadarason lemértük, 12,8-at megy százra. A tied mennyit?
Én még nem mértem de majd lemérem és megírom, szerintem elégjól megy de multkor mentem a faterom ellen neki egy xaraja van 1,6 16V de gyárilag 120 Le úgy hogy jól helyben hagyott na de ha majd meglesz a vezérműtengely akkor nincs kegyelem!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #35 Dátum: 2003.07.04 péntek, 11:10:00 »

Én még nem mértem de majd lemérem és megírom, szerintem elégjól megy de multkor mentem a faterom ellen neki egy xaraja van 1,6 16V de gyárilag 120 Le úgy hogy jól helyben hagyott na de ha majd meglesz a vezérműtengely akkor nincs kegyelem!
Street_
Nem akarom a Mercin aratott diadalod értékét csökkenteni, de  valószinüleg egy eléggé elpusztitott Merci lehetett.
 
A 190E 2,0i motorral 125 lóérös, a hengerürtartalom miatt a forgatónyomatéka is nagyobb lehet mint a tiédnek, illetve az auto korának sajátosságai miatt valószinüleg könyebb is mint a Te autod. Szóval azért egy pipec állapotban lévö 190E 2,0i valószinüleg meglepetést okozott volna.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #36 Dátum: 2003.07.10 csütörtök, 20:52:00 »

AndrewJ holnap hol és mikor gyültök mert kimennék gyorsulni veletek lurdy hátso parkolo este 8 ??
tRebroN
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #37 Dátum: 2003.07.12 szombat, 13:21:00 »

AndrewJ holnap hol és mikor gyültök mert kimennék gyorsulni veletek lurdy hátso parkolo este 8 ??
tRebroN
tRebroN,
 
Bocsi, hogy csak most nézem a forumut ezért lehet, hogy kissé késön válaszolok. Minden pénteken a Könyves Kálmán krt.-i Auto -Fort mögött gyülekezünk este 8 - 10 között. Jövöhéten is. Tehát ha nem voltál akkor szeretettel várunk.
 
Andrew
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #38 Dátum: 2003.07.12 szombat, 13:30:00 »

Én még nem mértem de majd lemérem és megírom, szerintem elégjól megy de multkor mentem a faterom ellen neki egy xaraja van 1,6 16V de gyárilag 120 Le úgy hogy jól helyben hagyott na de ha majd meglesz a vezérműtengely akkor nincs kegyelem!
Street,  
 
Csak egy ujabb korrekcio.Ne hari, de legyünk pontosak, hiszen a téves információ rosszabb mint ha nem tudnánk semmit.
 
 
A magyarországon vásárolt 1,6 16V Citroen Xsara 110 lóerös, 147 Nm a max. forgatónyomatéka amit 3000 fordulaton ad le. Az autó súlya üresen 1166 kg.
 
 
Andrew
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #39 Dátum: 2003.07.30 szerda, 17:19:00 »

Street,  
 
Csak egy ujabb korrekcio.Ne hari, de legyünk pontosak, hiszen a téves információ rosszabb mint ha nem tudnánk semmit.
 
 
A magyarországon vásárolt 1,6 16V Citroen Xsara 110 lóerös, 147 Nm a max. forgatónyomatéka amit 3000 fordulaton ad le. Az autó súlya üresen 1166 kg.
 
 
Andrew
Hát az lehet ,akkor én rossz számmal szoroztam a kw-t (1,50)!!!!
Emberek vagyunk tévedhetünk!!!!
Smiley
 
Üdvözlettel!!!
 
Street
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #40 Dátum: 2003.08.15 péntek, 10:16:00 »

Streetrace: mész ma? a Lurdyhoz mész?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #41 Dátum: 2003.09.03 szerda, 09:53:00 »

Hát az lehet ,akkor én rossz számmal szoroztam a kw-t (1,50)!!!!
Emberek vagyunk tévedhetünk!!!!
Smiley
 
Üdvözlettel!!!
 
Street
1.36 a valós szorzó.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #42 Dátum: 2003.09.06 szombat, 23:16:00 »

1.36 a valós szorzó.
Köszi az infót!!!!!!!!!!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #43 Dátum: 2003.09.06 szombat, 23:21:00 »

Streetrace: mész ma? a Lurdyhoz mész?
MINDEN KEDVES UTCAI VERSENYZŐNEK!!!!!!!
 
Felejtsétek el az utcai versenyzést mert a rendőrök bekeményítettek az egyik haveromnak elvették a forgalmiját és még meg is büntették söt lehet hogy a jogosítványát is elveszik!!!!!!!!!!
Voltunk benn a rendőrségen és egy kedves századossal beszéltünk és elmagyarázott mindent, minden péntek este kimennek a versenyekre!!!!
 
CSak ovatosan vagy inkább sehogy!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Üdvözlettel és tisztelettel
Streetrace Junior
 
u.i.: sajnos ez van és igaz!!!!!!!!
Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #44 Dátum: 2003.09.07 vasárnap, 11:21:00 »

MINDEN KEDVES UTCAI VERSENYZŐNEK!!!!!!!
 
Felejtsétek el az utcai versenyzést mert a rendőrök bekeményítettek az egyik haveromnak elvették a forgalmiját és még meg is büntették söt lehet hogy a jogosítványát is elveszik!!!!!!!!!!
Voltunk benn a rendőrségen és egy kedves századossal beszéltünk és elmagyarázott mindent, minden péntek este kimennek a versenyekre!!!!
 
CSak ovatosan vagy inkább sehogy!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Üdvözlettel és tisztelettel
Streetrace Junior
 
u.i.: sajnos ez van és igaz!!!!!!!!
Sad
Az autópályákon is vigyázzatok!
Én a három sávos M7-en szoktam tólni, főleg ha van valami rivális. A hidakról lézereznek. Főleg a Nadap-Velencei és a Fehérvári Shell-Interágnál. De a többin is előfordult már. A hid után pedig ott állnak általában a motorosok vagy az RS-Octavia-k.
 
Tud-e valaki a Németországi trafikról valami infót.
Olyannal találkoztam mint az M0-áson. Éjszaka sima táblának néztem, nem volt előre jelezve. 190-el megvolt, azt hiszem 100 helyett. Szembe villantott vörös fénnyel. Ez csak figyelmeztető fény, vagy éles fénykép? Menjek arra mostanában a saját autómmal? Vagy ne aggodjak majd hozza a postás?
Előre is köszönöm, ha tudtok valami információt. curtis
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #45 Dátum: 2003.09.07 vasárnap, 16:10:00 »

MINDEN KEDVES UTCAI VERSENYZŐNEK!!!!!!!
 
Felejtsétek el az utcai versenyzést mert a rendőrök bekeményítettek az egyik haveromnak elvették a forgalmiját és még meg is büntették söt lehet hogy a jogosítványát is elveszik!!!!!!!!!!
Voltunk benn a rendőrségen és egy kedves századossal beszéltünk és elmagyarázott mindent, minden péntek este kimennek a versenyekre!!!!
 
CSak ovatosan vagy inkább sehogy!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Üdvözlettel és tisztelettel
Streetrace Junior
 
u.i.: sajnos ez van és igaz!!!!!!!!
Sad
Kedves Streetrace!
 
Én ugyan nem nagyon versenyzem, de köszi az aggodalmat, és bocs a haverod miatt, én voltam a tégla! Ha ugyanis a Koris nem nyomott volna le péntek este megkegyelmeztem volna a többi versenyzőnek, de megalázott ezért bezáratom a cuccost, ahogy van! (ez sokkal olcsóbb mint tuningolni Smiley
 
És a Szabyk-nak is üzenem térjen át végérvényesen a focira!!!!!!!!
Én elfelejtettem az utcai versenyzést, már megrendeltem a kertbe egy pályát, holnap kész. Egyébként meg minicars.hu az az igazi.
 
Azt azér ugye megírod, hogy a haverodnak miért vették el a forgalmiját, csak nem valami zöldkártya, vagy hiányzó izzókészlet esetleg testzárlatos index miatt Smiley  
 
Üdv néked
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #46 Dátum: 2003.09.07 vasárnap, 20:29:00 »

MINDEN KEDVES UTCAI VERSENYZŐNEK!!!!!!!
 
Felejtsétek el az utcai versenyzést mert a rendőrök bekeményítettek az egyik haveromnak elvették a forgalmiját és még meg is büntették söt lehet hogy a jogosítványát is elveszik!!!!!!!!!!
Voltunk benn a rendőrségen és egy kedves századossal beszéltünk és elmagyarázott mindent, minden péntek este kimennek a versenyekre!!!!
 
CSak ovatosan vagy inkább sehogy!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Üdvözlettel és tisztelettel
Streetrace Junior
 
u.i.: sajnos ez van és igaz!!!!!!!!
Sad
Szia!
Megosztanád velünk,hogy miért veték el a haverod forgalmiját?
Mit mondott a kedves százados?
 
 
Pepin Tesó!
Ezt meg lehet csinálni?
 
Üdv
Péntek este
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #47 Dátum: 2003.09.07 vasárnap, 22:36:00 »

Üdv srácok!!!
 
Ez nem is olyan mókás mint ahogy kinéz:
Szóval az volt, hogy a tündérfürt környékén lévő versenyre már ki sem tudtunk menni mert a rendőrök már ott áltak a "pályán" ezért átmentünk a bökényföldi útra a hugom kocsijával voltunk az egy átalakított Daewoo Tico NS egyedi sport változat 1,2-es Corza nem ellenfél, a haverom kocsija egy Honda Civic 1,3 16V 90Le hogy teljesen világos legyen a szitű!
A hugom és a haverom még versenyzett egyet aztán a távolból halk sziréna szól hallatszot és kék fények jelentek meg a horizonton, jöttek a zsaruk kettő db járőrauto és négy db civil járőrauto.
Ha ismeritek a bökényföldi útat ott csak egy helyen lehet ki és be menni a "pályára" és ezt a rend éber őrei eltorlaszoltág a kocsijukkal, a hugomnak - és ezért tisztelem és büszke is vagyok rá nagyon - volt annyi lélek jelenléte, hogy a fűvön meglépett a rendőrök elöl. DE!!!
A többi kedves versenyző köztük a haverom is ott ragadt, jöttek a rendőrök igazoltatni ők mindent rendben találtak és vissza adták a forgalmit, de utána még a KPM-esek is elvették a forgalmit és ők már nem adták vissza a következőkért:
- folia a hátsó három ablakon ami mellesleg sorozat engedélyes
- sportkormány mert, hogy nincs műbizonylat stb.
- sportkipufogó amire azt mondták, hogy be sem kell indítania.
Lekaparták a rendszámról a vizsgát és elvették a forgalmit és még ma sincs a haveromnál. Kapott egy útvonal engedélyt, hogy haza tudjon menni és ennyi!!!!!
 
Ez a sztori olyan igaz mint hogy csak na!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Úgy, hogy inkább péntek esténként inkább bolingozunk!!
Smiley
 
Üdvözlettel és tisztelettel
Streetrace Junior
 
u.i.: ez tényleg igaz úgy, hogy vigyázzatok srácok, de azért tövig a gázpedállal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #48 Dátum: 2003.09.08 hétfő, 09:50:00 »

Hát Nyulak!
 
Streetr meg Szabyk (hogy válaszoljak a kérdésre)
 
Rögtön gondoltam, hogy valami bűzlik Dániában. Ugyanis csak úgy nem lehet leszerelni a rendszámot a gépről. Itten is az volt a hiba, amit egyébként sima közúti ellenőrzésnél a kutya se néz, hogy nem stimmeltek a cuccok a verdán. Hát a fólia és főleg a kormány műbizonylat hiányában gázos történet, azért meg lehet szüntetni a forgalomban történő közlekedés jogát. A kipufogó egy kicsit zizisebb mert én nem tudok olyan szabályról amely ne engedélyezné a sportkipufogó használatát. Az ugye megint más helyzet, ha beledugyák a műszert ami pl. a katalizátor hiánya miatt olyan HC-t mutat, hogy a paliknak kiesik a tárcsa a kezükből, ilyenkor is le lehet törni a gépről a rendszámot.  
Okulásul csak annyit, hogy bármelyikünket (engem is aki vigyázok azé a minőségre, meg hogy minden tiszta legyen) egy tüzetesebb KPM vizsgálat nyugodtan meg tud fogni, csak az a kérdés akar-e. Itt a suhancok, benzinbetyárok megszívatása volt a cél és ezt jól fogták meg a műszaki vizsgálattal.  
Konklúzió: Csak okosan a tuninggal, ha ugyanis minden rendben a felszerelt cuccokkal, a KPM-es is bekaphatja.
 
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #49 Dátum: 2003.09.27 szombat, 22:38:00 »

Sziasztok! Meg tudja valaki mondani, hogy mennyi a gyári gyosulás adat 0-100ra egy 2,5 ös v6-os 5ajtós m2-esnél? Tapasztalati adatokat is szivesen fogadok! Köszi! streetrace21
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 29   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.065 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.