Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.27 szombat, 20:09:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 ... 149   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 2310061 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
papesz
Vendég
« Új hozzászólás #700 Dátum: 2010.01.19 kedd, 20:10:08 »

SZia!
Okulás képpen, melyik jeladó? Vagy ez csak nekem nem egyértelmű?
Üdv
a lendkerék mögötti aminek a vezetéke egykötegben van a hőgombával
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #701 Dátum: 2010.01.20 szerda, 20:37:59 »

a lendkerék mögötti aminek a vezetéke egykötegben van a hőgombával
Ok, kösz, de milyen jelet ad: hőmérséklet, főtengelypozíció, felsőholtpont, kopogás, tudomisén.?
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
papesz
Vendég
« Új hozzászólás #702 Dátum: 2010.01.21 csütörtök, 20:06:10 »

Ok, kösz, de milyen jelet ad: hőmérséklet, főtengelypozíció, felsőholtpont, kopogás, tudomisén.?
Üdv
impulzusjeladó( CPS-szenzor), pillanatnyi fordulatszám és a főtengely helyzetét adja meg a gyújtásvezérlőnek és a befecskendező berendezésnek
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #703 Dátum: 2010.01.21 csütörtök, 20:59:35 »

impulzusjeladó( CPS-szenzor), pillanatnyi fordulatszám és a főtengely helyzetét adja meg a gyújtásvezérlőnek és a befecskendező berendezésnek
Szia!
Köszönöm, csak azért érdeklődtem, ha ilyen hiba jön be, mint ami nálad, akkor tudjam merre keresgéljek.
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
papesz
Vendég
« Új hozzászólás #704 Dátum: 2010.01.21 csütörtök, 21:30:42 »

Szia!
Köszönöm, csak azért érdeklődtem, ha ilyen hiba jön be, mint ami nálad, akkor tudjam merre keresgéljek.
Üdv
nagyon szivesen
Naplózva
k.zsolt
Vendég
« Új hozzászólás #705 Dátum: 2010.01.23 szombat, 15:47:33 »

szevasztok. a műszerfal kiszerelésének folyamatát szeretném megtudni. előre is köszi
Naplózva
doczi_laszlo
Vendég
« Új hozzászólás #706 Dátum: 2010.01.27 szerda, 13:13:53 »

Sziasztok!

Tempomat utólagos beszereléséhez keresek szakit.
2-es Ghia az utolsó szériás (évj:2000), elvileg előszereltség van. Alkatrész minden van/lesz.
Csak szerelni kell.  Wink

Állítólag nem nagy ügy, talán én is meg tudnám csinálni, de jobb, ha hozzáértő csinálja.

Előre is köszi.

Laci (egy lelkes újonc) Smiley

Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #707 Dátum: 2010.01.27 szerda, 13:49:02 »

Sziasztok!

Tempomat utólagos beszereléséhez keresek szakit.
2-es Ghia az utolsó szériás (évj:2000), elvileg előszereltség van. Alkatrész minden van/lesz.
Csak szerelni kell.  Wink



Nem kell hozzá semmilyen szakértelem, leírás alapján megcsinálható.
Ha van fedélzeti számítógéped és nem boldogulsz vele én szívesen beszerelem neked, de csak tavasszal és csak jó drágán. hehe
Naplózva
Nyiri
Vendég
« Új hozzászólás #708 Dátum: 2010.01.27 szerda, 23:13:30 »

Nem kell hozzá semmilyen szakértelem, leírás alapján megcsinálható.
Ha van fedélzeti számítógéped és nem boldogulsz vele én szívesen beszerelem neked, de csak tavasszal és csak jó drágán. hehe

Hol van ilyen leírás?
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #709 Dátum: 2010.01.28 csütörtök, 08:05:24 »

Hol van ilyen leírás?
SZia!
Fusim csinált egy ilyen leírást. Talán itt volt vhol letölthető, de ha jól emlékszem a Ford K fórumról linkelte ide.Talán ott megvan. De ha kell elküldöm, emailben.
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
doczi_laszlo
Vendég
« Új hozzászólás #710 Dátum: 2010.01.28 csütörtök, 08:16:58 »

Nem kell hozzá semmilyen szakértelem, leírás alapján megcsinálható.
Ha van fedélzeti számítógéped és nem boldogulsz vele én szívesen beszerelem neked, de csak tavasszal és csak jó drágán. hehe

Szia!

Jó drágán? Ez mit is jelent?
Ha mondjuk 200 Ft egy kiló banán, akkor hány kiló banánért csinálnád meg? Cheesy

Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #711 Dátum: 2010.01.28 csütörtök, 09:22:41 »

Szia!

Jó drágán? Ez mit is jelent?
Ha mondjuk 200 Ft egy kiló banán, akkor hány kiló banánért csinálnád meg? Cheesy


Szia! Ha gondolod átküldöm neked is a leírást. Olvasd végig. Nem bonyolult a beszerelés. Az én autóm is Ghia, minden benne van ami kell.
A leírás az elején tisztázza a felszereltséget, az alapján kiderül, hogy mit kell csinálnod. Ezt cirka fél óra alatt lecsekkolhatod, utána dönthetsz, hogy megcsinálod, vagy szerelő. Segítenék én is, de beállni nem tudunk vele műhelybe, utcán meg hideg van, én ősszel csináltam meg még éppen nem fagyott le a kezem. Itt a fórumon van egy Vik nevű srác, ő szerel mondeókat, épít be ilyet üzleti alapon, főállásulag vmelyik fordszervízben dolgozik, és mellette otthon maszekol, ő bp-i illetőségű.
Üdv
ui: Takee, remélem nem rontottam a bizniszedet  Wink
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
Nyiri
Vendég
« Új hozzászólás #712 Dátum: 2010.01.28 csütörtök, 09:54:48 »

SZia!
Fusim csinált egy ilyen leírást. Talán itt volt vhol letölthető, de ha jól emlékszem a Ford K fórumról linkelte ide.Talán ott megvan. De ha kell elküldöm, emailben.
Üdv

Örülnék ha el tudnád küldeni Smiley

Köszi
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #713 Dátum: 2010.01.28 csütörtök, 11:26:32 »

Örülnék ha el tudnád küldeni Smiley

Köszi
Akkor küldj priviben egy emailcímet
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
takee
Vendég
« Új hozzászólás #714 Dátum: 2010.01.28 csütörtök, 13:33:10 »

Hol van ilyen leírás?

Régen itt volt a főoldalon, de most eltűnt. Egyébként nekem otthon megvan a gépen, ha kell adj mailt priviben.

Én sörben mérem a szerelést. 1 tempomat MK II-be az nagyjából 2 óra, az nálam szerelés mellett max. 2 sör, de azt is csak utána, mert ha iszom közben akkor össze-vissza kötök be mindent. taps
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #715 Dátum: 2010.01.28 csütörtök, 13:35:45 »


ui: Takee, remélem nem rontottam a bizniszedet  Wink

Dehogy is, nem üzleti alapon csinálom, hanem pénzért. vigyor3
Egyébként nem nagyon szerelek másnak, van nekem elég szerelnivalóm otthon. Csak végszükség esetén vagyok igénybe vehető. De ha valaki abszolúte nem mer nekiállni és szervízbe menne, azt nem nézhetem tétlenül. Nagyjából a negyedéért bármelyikünk (Fusi Misi, Te ,én) beszereljük szerintem egy tavaszi napos szombaton.
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #716 Dátum: 2010.01.28 csütörtök, 14:49:05 »

Dehogy is, nem üzleti alapon csinálom, hanem pénzért. vigyor3
Egyébként nem nagyon szerelek másnak, van nekem elég szerelnivalóm otthon. Csak végszükség esetén vagyok igénybe vehető. De ha valaki abszolúte nem mer nekiállni és szervízbe menne, azt nem nézhetem tétlenül. Nagyjából a negyedéért bármelyikünk (Fusi Misi, Te ,én) beszereljük szerintem egy tavaszi napos szombaton.
Hát igen. Én 2x álltam neki, amint volt egy kicsi, szószerint kicsi időm. Meg amúgysem volt sürgős, mert a kormányt bőrözték, és arra várni kellett. Így apránként mentek a dolgok a helyükre. Mondjuk a pedálkapcsolókkal elppöcsöltem egy kis időt, vhogy az istennek nem akart bepattani a helyére, de aztán azért csak megadta magát. De lényegében cirka 2 óra alatt megcsinálható, ha megvan hozzáminden.
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
takee
Vendég
« Új hozzászólás #717 Dátum: 2010.01.28 csütörtök, 15:05:36 »

Hát igen. Én 2x álltam neki, amint volt egy kicsi, szószerint kicsi időm. Meg amúgysem volt sürgős, mert a kormányt bőrözték, és arra várni kellett. Így apránként mentek a dolgok a helyükre. Mondjuk a pedálkapcsolókkal elp***öltem egy kis időt, vhogy az istennek nem akart bepattani a helyére, de aztán azért csak megadta magát. De lényegében cirka 2 óra alatt megcsinálható, ha megvan hozzáminden.
Üdv

Nekem a pedálkapcsolóval sem volt gondom, mert ott volt minden a helyén. Bemásztam a lábtérbe, szedném szét és látom, hogy már ott van. Na ennél nehezebben soha ne kelljen szerelnem.
A legtöbb időt a tempomat visszajelzőbe való égőberakás vette el. hehe
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #718 Dátum: 2010.01.28 csütörtök, 17:57:58 »

Nekem a pedálkapcsolóval sem volt gondom, mert ott volt minden a helyén. Bemásztam a lábtérbe, szedném szét és látom, hogy már ott van. Na ennél nehezebben soha ne kelljen szerelnem.
A legtöbb időt a tempomat visszajelzőbe való égőberakás vette el. hehe
Én ehhez képest elkezdtem kiszedni a kapcsolót, mondom 10 perc, annyi belefér. Helyett, alig akart kijönni, nagynehezen betájoltm merre fordítsam ki, hogy fűzzem ki a helyéről. Igen ám, de a csatlakozó fönnt van a tűzfalon, fölnyúlok, húzom/nyomom/pöckötbenyomom, stb nem jön, vagy 10 percet vesződtem vele, mire lejött, Az a rész is, ami fixen van a kasztnihoz rögzítve. Mire a lengő aljzatba egy kézzel bedugatm a az új kapcsolók dugóját, hanyatfekve,nyújtózkodva, mire az egészet visszajátszottam a kasztnihoz rögzítő bolhára/csúszkára, vagy fél óra elment. Ehhez képest az izzóberakás rutin munka volt. Meg a motortéri szerelés márcsak ujjgyakorlatnak bizonyult. De ennek ellenére én is azt mondom, hogy nem egy feladat, ha megvan az előkészítés. Ha nem lett volna meg, akkor neki sem kezdek, amit Fusim leírt, hogy a clx-hez mennyit kell berhelni, hát abba nem futottam volna bele, pedig szeretek ilyesmivel foglalkozni, de azért az sok lett volna.
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
doczi_laszlo
Vendég
« Új hozzászólás #719 Dátum: 2010.01.29 péntek, 16:21:24 »

Sziasztok!

Nekem is a garázzsal vannak gondok. Mert hogy még csak a falai állnak. Smiley
De persze van aki szereti a hideget.

Én akármennyire egyszerű, inkább olyanra bíznám, aki már csinálta.
Őszinte leszek, max egy 10-est tudok rá felajánlani.
De persze a 2 sör is szóba jöhet. Akár 5 is. Cheesy
Egy hónapon belül szeretném nyélbe ütni.


Laci
Naplózva
deis
Vendég
« Új hozzászólás #720 Dátum: 2010.01.29 péntek, 21:16:20 »

Nekem GLX van, és semmi sem volt benne. Egy délután alapos takarítás után bekerült a kormány, tempomatmotor, bowden. Majd kellet majdnem egy nap a komplettre szereléshez. Délután már működött a tempomat.  Meg kellet toldanom a csati vezetékeit, kötegesíteni, helyére fűzni, bekötni. A pedálkapcsoló volt a legszivatósabb. MkI-ből származik és más a csatija, azt is átt kellet forrasztani.
Naplózva
octavia1
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 256



E-mail
« Új hozzászólás #721 Dátum: 2010.01.30 szombat, 21:33:18 »

Üdv.

Uraim, Önök azt írjátok, hogy a pedálkapcsolók!!!  ÉS MI VAN, HA AUTOMATA a gyöngyöm, és csak 2 darab pedál van összesen? Ott ez, hogy oldható meg?
Naplózva

2004 nov. Mondeo turnier 2.0 TDCI 96kW autom. fekete "gyöngy" EGR Újra ON
takee
Vendég
« Új hozzászólás #722 Dátum: 2010.01.30 szombat, 22:51:49 »

Üdv.

Uraim, Önök azt írjátok, hogy a pedálkapcsolók!!!  ÉS MI VAN, HA AUTOMATA a gyöngyöm, és csak 2 darab pedál van összesen? Ott ez, hogy oldható meg?
Ott csak egy kapcsoló van, a fékpedálon.
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #723 Dátum: 2010.01.31 vasárnap, 20:08:53 »

Üdv.

Uraim, Önök azt írjátok, hogy a pedálkapcsolók!!!  ÉS MI VAN, HA AUTOMATA a gyöngyöm, és csak 2 darab pedál van összesen? Ott ez, hogy oldható meg?
Úgy ahogy előttem takee írta, de szerintem neked az MkIII-as topikban jobban tudnának segíteni. Nem mintha nem látnánk itt szívesen.  wave
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
Nyiri
Vendég
« Új hozzászólás #724 Dátum: 2010.02.01 hétfő, 11:26:51 »

Kormánykapcsolo kapható kormány nélkül is? Én most cseréltem a kormányt mert kopott volt és nem akarnék megint kormányt venni Smiley
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #725 Dátum: 2010.02.01 hétfő, 11:38:18 »

Kormánykapcsolo kapható kormány nélkül is? Én most cseréltem a kormányt mert kopott volt és nem akarnék megint kormányt venni Smiley
Persze, fordulj ebben is MkII-höz.
Üdv
ui: Boccs, a tolatóradar szenzorok mérését elfelejtettem, aktuális még?
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
Nyiri
Vendég
« Új hozzászólás #726 Dátum: 2010.02.01 hétfő, 11:44:38 »

Persze, fordulj ebben is MkII-höz.
Üdv
ui: Boccs, a tolatóradar szenzorok mérését elfelejtettem, aktuális még?

Igen aktuális... Úgy is csak melegebb idoben kezdek neki... Ez ami most van egy rémálom Cheesy
Naplózva
doczi_laszlo
Vendég
« Új hozzászólás #727 Dátum: 2010.02.01 hétfő, 13:46:05 »

Régen itt volt a főoldalon, de most eltűnt. Egyébként nekem otthon megvan a gépen, ha kell adj mailt priviben.

Én sörben mérem a szerelést. 1 tempomat MK II-be az nagyjából 2 óra, az nálam szerelés mellett max. 2 sör, de azt is csak utána, mert ha iszom közben akkor össze-vissza kötök be mindent. taps

Szia!

2-3 sör március elején? Ingyen lángos is jár mellé!!! Cheesy

Laci
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #728 Dátum: 2010.02.02 kedd, 22:31:02 »

Kormánykapcsolo kapható kormány nélkül is? Én most cseréltem a kormányt mert kopott volt és nem akarnék megint kormányt venni Smiley
Lehet hát. Vaterán találsz szerintem.
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #729 Dátum: 2010.02.02 kedd, 22:32:03 »

Szia!

2-3 sör március elején? Ingyen lángos is jár mellé!!! Cheesy

Laci

Ha van fűtött garázs akkor esetleg. Március eleje nekem még hideg.... Wink
Naplózva
Mclod
Vendég
« Új hozzászólás #730 Dátum: 2010.02.03 szerda, 17:55:59 »

Üdv Kedves Mondeos Barátaim!

2 Kérdésem lenne amire szeretnék választ kapni.
1997es MKII 1.8TD Tournier bálnát hajtok.
1. Utólagosan tempomatot és kipörgésgátlót be lehet e szerelni ebbe a típusba, mi kell hozzá mennyire költséges stb.
2. Ha igen esetleg tudtok e ajánlani valakit aki ezeket a dolgokat véghez tudná vinni nekem Smiley

Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdvözlettel Lakos Dávid
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #731 Dátum: 2010.02.03 szerda, 20:04:02 »

Üdv Kedves Mondeos Barátaim!

2 Kérdésem lenne amire szeretnék választ kapni.
1997es MKII 1.8TD Tournier bálnát hajtok.
1. Utólagosan tempomatot és kipörgésgátlót be lehet e szerelni ebbe a típusba, mi kell hozzá mennyire költséges stb.
2. Ha igen esetleg tudtok e ajánlani valakit aki ezeket a dolgokat véghez tudná vinni nekem Smiley

Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdvözlettel Lakos Dávid
Szia!
Ha jól emlékszem a Fusim által írt tempomatos cikkre, akkor a TD-be nem fogsz tudni ilyet berakni, a "gázbovden" más, és talán fordéktól sem rendelhető.
Megnéztem, jól emlékszem.
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
Mclod
Vendég
« Új hozzászólás #732 Dátum: 2010.02.03 szerda, 23:01:34 »

Szia!
Ha jól emlékszem a Fusim által írt tempomatos cikkre, akkor a TD-be nem fogsz tudni ilyet berakni, a "gázbovden" más, és talán fordéktól sem rendelhető.
Megnéztem, jól emlékszem.
Üdv

Köszönöm a gyors választ.

Van e itt esetleg olyan akinek van tapasztalata Scorpioval?
Lehet lecserélném a Mondit egy 1998as 2.3 16v Scorpiora...Véleményeket kérek Smiley
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #733 Dátum: 2010.02.04 csütörtök, 09:39:38 »

Köszönöm a gyors választ.

Van e itt esetleg olyan akinek van tapasztalata Scorpioval?
Lehet lecserélném a Mondit egy 1998as 2.3 16v Scorpiora...Véleményeket kérek Smiley

Ne tedd! TD-ről 2.3-ra váltanál? Készülj fel a 10 literes átlagfogyasztásra a 6 helyett, és a 12-13 literes városi fogyasztásra. (nagyon nagy a kaszni és erőlködik vele a motor). Ha Scorpio, akkor csak Cossie (2.9 V6 24V) éri meg. Nagyjából ugyanannyit eszik, mert nem erőlködik, általában full extra, viszont xar az automatája, nagyon szervízigényes, szervíztapasztalat meg nincs hozzá.

Mondeoról Scorpiora ne válts, nem éri meg.
Naplózva
Mclod
Vendég
« Új hozzászólás #734 Dátum: 2010.02.04 csütörtök, 09:47:34 »

Ne tedd! TD-ről 2.3-ra váltanál? Készülj fel a 10 literes átlagfogyasztásra a 6 helyett, és a 12-13 literes városi fogyasztásra. (nagyon nagy a kaszni és erőlködik vele a motor). Ha Scorpio, akkor csak Cossie (2.9 V6 24V) éri meg. Nagyjából ugyanannyit eszik, mert nem erőlködik, általában full extra, viszont xar az automatája, nagyon szervízigényes, szervíztapasztalat meg nincs hozzá.

Mondeoról Scorpiora ne válts, nem éri meg.

Átértékelve a dolog...megnéztem a Scorpiot meg ki is próbáltam, meglepve tapasztaltam hogy ennek a 150 lovas motornak 3000 körül elfogy az ereje elég nevetséges. 2000nél meg miért nem kapcsol a turbóóóó Smiley Huh?? Szóval  a végszó: megköszöntem a gazdájának a lehetőséget és visszautasítottam az ajánlatát a cserével kapcsolatban. Maradok az én kis 1.8TD zöld szörnyemnél Smiley

jha igen fentebb említettétek hogy TD be utólag se ESP se Tempomat....Sad.......Fedélzeti computert bele lehet rakni ? találtam ebayon egy működőt egész olcsón...
Naplózva
drtibke
Vendég
« Új hozzászólás #735 Dátum: 2010.02.22 hétfő, 12:33:42 »

Sziasztok!

Meg tudja valaki mondani, fizikailag hol találom a gyári riasztó berendezést? MKII 1,8TD '96.12
Kicseréltem az elemet a kulcsban, de nem ez volt a baj...  rinya
B oszloban be van építve ezért feltételezem a riasztó egység is bent van valahol... DE HOL?  wow1

Köszi az ingfót!
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #736 Dátum: 2010.02.22 hétfő, 17:39:42 »

a kp zár vezérlöjét keresem csak nem tudom hol kezdjem.segitenétek?
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #737 Dátum: 2010.02.22 hétfő, 19:34:22 »

a kp zár vezérlöjét keresem csak nem tudom hol kezdjem.segitenétek?
Kesztyűtartó mögött. Állítólag.
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #738 Dátum: 2010.02.22 hétfő, 20:18:00 »

Kesztyűtartó mögött. Állítólag.
kiveszem a tyű tartót és miröl ismerem fel a drágát
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #739 Dátum: 2010.02.22 hétfő, 20:42:59 »

kiveszem a tyű tartót és miröl ismerem fel a drágát
Tudtam, hogy ha fél infóim vannak azzal semmire sem megyünk.
Fogalmam sincs, csak korábbi hozzászólásokból ez derült ki. Gondolom megy bele egy valag vezeték, meg ha zárod a kp zárat ez a "doboz" fog kattogni, ill benne a relé.
Most gyorsan végiglapoztam a Haynes-t de nem derül ki belőle, csak annyi, hogy a tyűtartó mögött van.
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #740 Dátum: 2010.02.22 hétfő, 21:30:47 »

Tudtam, hogy ha fél infóim vannak azzal semmire sem megyünk.
Fogalmam sincs, csak korábbi hozzászólásokból ez derült ki. Gondolom megy bele egy valag vezeték, meg ha zárod a kp zárat ez a "doboz" fog kattogni, ill benne a relé.
Most gyorsan végiglapoztam a Haynes-t de nem derül ki belőle, csak annyi, hogy a tyűtartó mögött van.
Üdv
köszi a részvételed
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
pahasz
Vendég
« Új hozzászólás #741 Dátum: 2010.02.23 kedd, 10:23:50 »

a kp zár vezérlöjét keresem csak nem tudom hol kezdjem.segitenétek?

Kék + zöld csatlakozós doboz. Kesztyűtartó mögött van. (alulról fényképezve)
http://kepfeltoltes.hu/100223/65750616801_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Találtam egy üres relé helyet az autómban (kesztyűtartó mögött). Mi lehet?
http://kepfeltoltes.hu/100223/27384581102_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #742 Dátum: 2010.02.23 kedd, 18:40:23 »

Kék + zöld csatlakozós doboz. Kesztyűtartó mögött van. (alulról fényképezve)
http://kepfeltoltes.hu/100223/65750616801_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Találtam egy üres relé helyet az autómban (kesztyűtartó mögött). Mi lehet?
http://kepfeltoltes.hu/100223/27384581102_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
köszi ez igy nagyon zsir király
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #743 Dátum: 2010.02.23 kedd, 18:45:35 »

kérdésböl kifogyatatlan vagyok itt a következö ha nem gáz:csak piros mester kulcsom van hogy tudhatom meg távirányitos e a kp zár a drádában? vagy távcsocsó nélküli (is van) nincs is?
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
imi111
Vendég
« Új hozzászólás #744 Dátum: 2010.02.24 szerda, 19:40:31 »

Üdv!
Abba kérnék segitséget, hogy az óra egységet , hogy lehet sérülés mentessen kiszedni?
Nem szeretnék kontár munkát végezni, a megoldásra nem jöttem rá.
Üdv!
Naplózva
Zseby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591


0620/938-9837


E-mail
« Új hozzászólás #745 Dátum: 2010.02.24 szerda, 20:01:03 »

Üdv!
Abba kérnék segitséget, hogy az óra egységet , hogy lehet sérülés mentessen kiszedni?
Nem szeretnék kontár munkát végezni, a megoldásra nem jöttem rá.
Üdv!

1 csavar a szélvédő fűtés kapcsoló mögött, 2 az óra egység fölött ( mélyedésben ), 2 az óra ( fedcomp ) mögött. Ezután le tudod már szedni a műanyagot. Az órát is 5 csavar fogja, de azokat egyből észre lehet venni.
 integet2
Naplózva

MK4 2011.11  2.0 TDci Titanium
imi111
Vendég
« Új hozzászólás #746 Dátum: 2010.02.25 csütörtök, 19:32:03 »

1 csavar a szélvédő fűtés kapcsoló mögött, 2 az óra egység fölött ( mélyedésben ), 2 az óra ( fedcomp ) mögött. Ezután le tudod már szedni a műanyagot. Az órát is 5 csavar fogja, de azokat egyből észre lehet venni.
 integet2
Kösz!
Naplózva
APRÓ
Vendég
« Új hozzászólás #747 Dátum: 2010.02.25 csütörtök, 20:28:20 »

Hali!
Gondolom már ezerszer megkérdezték előttem, de mit is kell csin ha a légzsák visszajelző lámpa 4 villan?
Naplózva
APRÓ
Vendég
« Új hozzászólás #748 Dátum: 2010.02.25 csütörtök, 20:38:19 »

4 villanás= kontakt hiba.
Aksi leköt, 15 perc után az ülések alatti sárga csatikat (2-2) széthúzni wd40 csodaszerrel meglocsolni.
4x 5x mozgasd meg az összedugásnál. csak hogy jó legyen a kapcsolat.
Aksi vissza, és lehet örülni. taps
keresőt lehet ám használni zavart1 idiota banplz
köszöntem, a teljességgel kielégítő választ!
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #749 Dátum: 2010.02.25 csütörtök, 21:38:23 »

a világításkapcsoló honnan kap megvilágítást?
szereztem egy panelt (magasságállítás végett), de mk1-nél van két izzó, amik a háttérvilágítást intézik
itt egy izzónak meg is van a helye, de vezetékezés nincs hozzá
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 ... 149   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.059 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.