Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.29 hétfő, 09:40:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 ... 149   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 2311107 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #450 Dátum: 2009.11.30 hétfő, 20:32:18 »

Na, ma jártam MK2-nél, kaptam lábtérpilácsba izzókat. Most már tiszta disco a kocsi belülről.

Régen láttam apumnál olyan színes "kotont", amit ledekre kellett húzni és színes lett a sima ledből.
Létezik még ilyen "koton"? Mivel az autó világítása mindenhol zöld, gondoltam húzok egy ilyen cumót a lábtérpilácsok izzóira és akkor zöldes fényben úszna a lábtér.
Mit gondoltok? Csinált már ilyesmit itt valaki? Hogy nézne ki?

Sima zöld festék, vagy autósboltból izzófesték, Van zöld izzófestékem meg kék elviszem pénteken azt befested  finom
Naplózva
kovermadar
Vendég
« Új hozzászólás #451 Dátum: 2009.11.30 hétfő, 20:42:38 »

Sima zöld festék, vagy autósboltból izzófesték, Van zöld izzófestékem meg kék elviszem pénteken azt befested  finom

Köszönöm, de ha a minitalira gondolsz, akkor az nem lesz jó, mert nem tudok elmenni. Sad
Van egy állandó péntek délutáni/esti programom, amit nem szeretnék lemondani  szomoru1  rinya
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #452 Dátum: 2009.11.30 hétfő, 20:52:59 »

Pont ma pakolgattam szerelés közben és a kezembe került egy ilyen koton, rizsizzóra való, még az Xr2 Fiestából maradt.. Elmerengtem kicsit, ki a fene használ ma még ilyet...
Most már tudom. Wink vigyor3
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #453 Dátum: 2009.11.30 hétfő, 20:53:22 »

Köszönöm, de ha a minitalira gondolsz, akkor az nem lesz jó, mert nem tudok elmenni. Sad
Van egy állandó péntek délutáni/esti programom, amit nem szeretnék lemondani  szomoru1  rinya

Hozhatod a nőt is Wink barátok közt lesztek Wink
Naplózva
tibi65
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


E-mail
« Új hozzászólás #454 Dátum: 2009.12.01 kedd, 14:04:59 »

Haló segitség! worship MK II mondeomon menet közben villog a belső világitás ez még elmegy mert kikapcsolom bár este nem jó a másik:van a csomagtérbe egy riasztó(gyári) ami ha leállitom az autót ötletszerüen elkezd dudálni meg villogni és néha a központi sem zár rá duplán szerintetek ezek összefüggnek?
Naplózva
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #455 Dátum: 2009.12.01 kedd, 14:39:48 »

Haló segitség! worship MK II mondeomon menet közben villog a belső világitás ez még elmegy mert kikapcsolom bár este nem jó a másik:van a csomagtérbe egy riasztó(gyári) ami ha leállitom az autót ötletszerüen elkezd dudálni meg villogni és néha a központi sem zár rá duplán szerintetek ezek összefüggnek?
Villogó belső lámpa:
A vezető ajtónál a lámpakapcsoló bizbasz elkopott, a zár keresztrúdját tekerd át szigetelőszallaggal.
A riasztó valószínű ezért nyivákol. A központi is elképzelhető, hogy ezért xaraxik.
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #456 Dátum: 2009.12.01 kedd, 15:08:42 »

Villogó belső lámpa:
A vezető ajtónál a lámpakapcsoló bizbasz elkopott, a zár keresztrúdját tekerd át szigetelőszallaggal.
A riasztó valószínű ezért nyivákol. A központi is elképzelhető, hogy ezért xaraxik.

Igen és tudja és tudja és megelőzött...... integet2
Naplózva
tibi65
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


E-mail
« Új hozzászólás #457 Dátum: 2009.12.01 kedd, 17:00:17 »

Köszike már megyek is és csinálom wave
Naplózva
tibi65
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33


E-mail
« Új hozzászólás #458 Dátum: 2009.12.01 kedd, 18:12:57 »

TáDé te egy isten vagy nem dudál nem villog  csak minden f...án múúkodik taps
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #459 Dátum: 2009.12.01 kedd, 18:15:09 »

TáDé te egy isten vagy nem dudál nem villog  csak minden f...án múúkodik taps
...egy isten nem dudál nem viilog.... eplus2 csak f....án múkodik  hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #460 Dátum: 2009.12.01 kedd, 19:20:50 »

TáDé te egy isten vagy nem dudál nem villog  csak minden f...án múúkodik taps
Az erő vele van  nyes Wink
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #461 Dátum: 2009.12.01 kedd, 19:24:45 »

Az erő vele van  nyes Wink

De jó pénzért eladja..... eplus2 hehe
Naplózva
kovermadar
Vendég
« Új hozzászólás #462 Dátum: 2009.12.02 szerda, 15:31:04 »

Szerintetek mivel tudom leszedni a zöld kövületet a rendszámtábla világítás érintkezőiről (talán réz-oxid)?
Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #463 Dátum: 2009.12.02 szerda, 16:47:04 »

Szerintetek mivel tudom leszedni a zöld kövületet a rendszámtábla világítás érintkezőiről (talán réz-oxid)?
F
Kiszereled, fölforralsz egy deci vizet és belenyomod. (Nem fogsz hinni a szemednek.) Akksi sarunál dettó!
Naplózva
kovermadar
Vendég
« Új hozzászólás #464 Dátum: 2009.12.02 szerda, 16:50:13 »

F
Kiszereled, fölforralsz egy deci vizet és belenyomod. (Nem fogsz hinni a szemednek.) Akksi sarunál dettó!

Röviden főzzem meg? Cheesy tényleg hihetetlen, ki is próbálom mindjárt!

Köszi!
Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #465 Dátum: 2009.12.02 szerda, 18:24:22 »

Röviden főzzem meg? Cheesy tényleg hihetetlen, ki is próbálom mindjárt!

Köszi!
Nem főzni kell, csak belenyomni 10-15 mp-re a minél forróbb vízbe.
Naplózva
kovermadar
Vendég
« Új hozzászólás #466 Dátum: 2009.12.02 szerda, 19:14:43 »

Nem főzni kell, csak belenyomni 10-15 mp-re a minél forróbb vízbe.

Csináltam úgy is, aztán meguntam a nyomkodást és megfőztem Smiley
Valóban csodát láttam!

Köszönöm! Most már csak egy izzót kell holnap reggel vennem és szuper lesz minden (majdnem - most éppen elkezdtem beázni Sad ).
Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #467 Dátum: 2009.12.02 szerda, 19:34:20 »

Csináltam úgy is, aztán meguntam a nyomkodást és megfőztem Smiley
Valóban csodát láttam!

Köszönöm! Most már csak egy izzót kell holnap reggel vennem és szuper lesz minden (majdnem - most éppen elkezdtem beázni Sad ).
Én tettem be ledeset. Nagyon állat!
Naplózva
rics
Vendég
« Új hozzászólás #468 Dátum: 2009.12.03 csütörtök, 19:38:24 »

CSöváz! Segitség kellene!mk2 mondim rendszeresen lemeriti az akumlátort na gondoltam veszek egy másikat de az uj aksit is két három naponta lemeriti!  A tötés rendben van.Már egy ideje nemmüködik a riasztó ez okozhatja e ezt a problémát?
Naplózva
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #469 Dátum: 2009.12.03 csütörtök, 19:46:08 »

CSöváz! Segitség kellene!mk2 mondim rendszeresen lemeriti az akumlátort na gondoltam veszek egy másikat de az uj aksit is két három naponta lemeriti!  A tötés rendben van.Már egy ideje nemmüködik a riasztó ez okozhatja e ezt a problémát?
Ha van egy kis testzárlat, az meríti az aksit.
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #470 Dátum: 2009.12.04 péntek, 08:45:11 »

CSöváz! Segitség kellene!mk2 mondim rendszeresen lemeriti az akumlátort na gondoltam veszek egy másikat de az uj aksit is két három naponta lemeriti!  A tötés rendben van.Már egy ideje nemmüködik a riasztó ez okozhatja e ezt a problémát?
Akksi saru le, ampermérő a saru és az akksi közé sorba kapcsolva, oszt az majd megmutassaja dógokat.
  "úgy jelez, hogy ahol talál valamit, ott mutat" (Európa camping/ Badár)
Naplózva
rics
Vendég
« Új hozzászólás #471 Dátum: 2009.12.04 péntek, 18:15:55 »

Szevasztok!A bal első ajtónak a belső világitás kapcsolója nem mükszik ez okozhatja a riasztó hibát?Meglehet hogy ezért merül le az aksi is?Mert ugyanis akkor merül le amikor be van zárva a verda! falbav wow1
Naplózva
GoFerrari
Vendég
« Új hozzászólás #472 Dátum: 2009.12.04 péntek, 19:41:00 »

Akksi saru le, ampermérő a saru és az akksi közé sorba kapcsolva, oszt az majd megmutassaja dógokat.
  "úgy jelez, hogy ahol talál valamit, ott mutat" (Európa camping/ Badár)

Egy pár mA mutathat,az még nem probléma.Talán 5-10 mA ig még tökéletes(risztó,stb).De csak nyugalmi állapotban,gyújtás nélkül,ja és persze csukott ajtóval Smiley
Naplózva
Zseby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591


0620/938-9837


E-mail
« Új hozzászólás #473 Dátum: 2009.12.04 péntek, 19:43:28 »

Szevasztok!A bal első ajtónak a belső világitás kapcsolója nem mükszik ez okozhatja a riasztó hibát?Meglehet hogy ezért merül le az aksi is?Mert ugyanis akkor merül le amikor be van zárva a verda! falbav wow1
Ha jól értem, amit mondtál: "A bal első ajtónak a belső világitás kapcsolója" ha a nyitóérzékelőre gondolsz, aminek általában az a baja, hogy elkopik, nyitva érzékeli az ajtót, és ég a belső világítás. Ha beriasztod a kocsit, akkor megszólal, mivel az ajtó "nyitva" van.  Ezt az érzékelőt 2-3csavar fogja a B oszlophoz. Általában segít, ha csavarokat kilazítod,közelebb teszed az ajtóhoz az érzékelőt és rögzíted. Remélem erre gondoltál, ha nem, akkor pontosíts!!!!
Naplózva

MK4 2011.11  2.0 TDci Titanium
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #474 Dátum: 2009.12.04 péntek, 21:24:33 »

Ha jól értem, amit mondtál: "A bal első ajtónak a belső világitás kapcsolója" ha a nyitóérzékelőre gondolsz, aminek általában az a baja, hogy elkopik, nyitva érzékeli az ajtót, és ég a belső világítás. Ha beriasztod a kocsit, akkor megszólal, mivel az ajtó "nyitva" van.  Ezt az érzékelőt 2-3csavar fogja a B oszlophoz. Általában segít, ha csavarokat kilazítod,közelebb teszed az ajtóhoz az érzékelőt és rögzíted. Remélem erre gondoltál, ha nem, akkor pontosíts!!!!
Amiről te beszélsz, az nem a belsővilágításért felelős, hanem az aws visszajelző érzékelője. A világítást az a oszlopon lévő kapcsoló kapcsolja. Attól függ, gyári-e a riasztó, vagy utólagos. Az utólagost szokták erre kötni, a gyári a zárban lévő érzékelőre van kötve tudtommal....
Naplózva
Feree
Vendég
« Új hozzászólás #475 Dátum: 2009.12.05 szombat, 11:01:42 »

Sziasztok

Infó kéne a szellőztető rendszerrel kapcsolatban.
'99-es 1,8TD kombim van, manuális klímával. amikor csak szélvédőre állítom a levegőt, autómatikusan bekapcsol a klíma. valhogy ki lehet ezt iktatni?
mármint, hogy ugyan úgy a tekerő benyomásával ÉN dönthessem el, hoy mikor menjen a klíma, és mikor ne?

Ja és mégvalami.
van 3 távirányítója a kocsinak (mind gyári, a riasztó is), amiből ez egyikkel bezártam, és be is riasztott. Azóta azzal nem csinál semmit sem. egy másikkal tudom a centrált működtetni, de visított mint a hülegyerek, ezért kivettem egy biztit, amin a szivargyújtó is rajta volt, amire szükségem lenne.
Mit tudok tenni a risztóval?
Hova tudom átkötni a szivargyújtót?

Ötleteket, Megoldásokat előre is köszi
Feree
Naplózva
Zseby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591


0620/938-9837


E-mail
« Új hozzászólás #476 Dátum: 2009.12.05 szombat, 11:18:19 »

Amiről te beszélsz, az nem a belsővilágításért felelős, hanem az aws visszajelző érzékelője. A világítást az a oszlopon lévő kapcsoló kapcsolja. Attól függ, gyári-e a riasztó, vagy utólagos. Az utólagost szokták erre kötni, a gyári a zárban lévő érzékelőre van kötve tudtommal....

SZERINTEM, akinek a B oszlopon van az érzékelő, annak nem lesz az A oszlopon. 2 már luxus lenne  nyes nyes . Én ha szerelek, akkor mindig kiékelem ezt az érzékelőt, és akkor lőn sötétség a kocsiba. Nekem a gyárin kívül van még 1 riasztó benne, és teszteltem már, hogy kiékelt érzékelőnél beriasztottam, majd kb 1 perc múlva, kihúztam az éket, és mindkét riasztókürt visított. Abban az esetben van az A oszlopban az érzékelő, ahogy mondtad, ha nincs AWS és (2-ős zár) riasztó benne gyárilag.
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.05 szombat, 11:19:54 írta Zseby » Naplózva

MK4 2011.11  2.0 TDci Titanium
takee
Vendég
« Új hozzászólás #477 Dátum: 2009.12.05 szombat, 15:44:27 »

SZERINTEM,  Abban az esetben van az A oszlopban az érzékelő, ahogy mondtad, ha nincs AWS és (2-ős zár) riasztó benne gyárilag.

Ez az info téves. Nekem se duplazár (gyári riasztó), se gyári AWS nem volt az MK II-ben és csak a B oszlopon van érzékelő.
Az MK I-en volt gyári duplazáras riasztó és gyári AWS is és az A oszlopon volt a kapcsoló.

A megoldás nyilvánvaló: MK I-A oszlopon van a kapcsoló, MK II- B oszlopon van a kapcsoló.

Vagyis 1996-ig A oszlop, utána B oszlop.

Teccikérteni?
Naplózva
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #478 Dátum: 2009.12.05 szombat, 18:17:52 »

Akkó bocsi, hogy belepofáztam a dologba, mert nekem nem sok (azaz semmi) tapasztalatom nincs MKII-t illetően, mivel nekem nem volt és nem van olyanom... Wink
Naplózva
Zseby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591


0620/938-9837


E-mail
« Új hozzászólás #479 Dátum: 2009.12.05 szombat, 20:53:53 »

Ez az info téves. Nekem se duplazár (gyári riasztó), se gyári AWS nem volt az MK II-ben és csak a B oszlopon van érzékelő.
Az MK I-en volt gyári duplazáras riasztó és gyári AWS is és az A oszlopon volt a kapcsoló.

A megoldás nyilvánvaló: MK I-A oszlopon van a kapcsoló, MK II- B oszlopon van a kapcsoló.

Vagyis 1996-ig A oszlop, utána B oszlop.

Teccikérteni?
Teccemérteni, annyiban furcsálom csak, hogy egyik haverom vett egy mkII-t, látva a buzgóságomat. Sokat segítettem neki szerelgetni, ülést cserélni. Nah most neki az ülés is 1-es fapados volt, illetve az érzékelő A oszlopban volt. Ez csak azért érdekes, mert ha jól tudom az övé 97 10. havi, enyim, meg 4. havi, de nekem már B oszlop.
Nah ezt én már nem teccem érteni.  wow1 wow1
Naplózva

MK4 2011.11  2.0 TDci Titanium
takee
Vendég
« Új hozzászólás #480 Dátum: 2009.12.06 vasárnap, 16:34:13 »

Teccemérteni, annyiban furcsálom csak, hogy egyik haverom vett egy mkII-t, látva a buzgóságomat. Sokat segítettem neki szerelgetni, ülést cserélni. Nah most neki az ülés is 1-es fapados volt, illetve az érzékelő A oszlopban volt. Ez csak azért érdekes, mert ha jól tudom az övé 97 10. havi, enyim, meg 4. havi, de nekem már B oszlop.
Nah ezt én már nem teccem érteni.  wow1 wow1


A válasz egyszerű, csak a tulaj nem nagyon szeret ilyen dolgokkal szembesülni. Az autó erősen puffos volt a vezető oldalon és a javítás során egy MK I volt a donor, mivel az olcsóbb volt. Szomorú, de nagy valószínűséggel igaz.  szomoru1
Naplózva
kovermadar
Vendég
« Új hozzászólás #481 Dátum: 2009.12.06 vasárnap, 17:21:08 »

Ha már ennyiszer szó volt a riasztóról, akkor megkérdezem: hogyan derül ki, hogy van-e gyári riasztó a kocsiban? És dupla zár?
Naplózva
Zseby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591


0620/938-9837


E-mail
« Új hozzászólás #482 Dátum: 2009.12.06 vasárnap, 17:36:58 »

Ha már ennyiszer szó volt a riasztóról, akkor megkérdezem: hogyan derül ki, hogy van-e gyári riasztó a kocsiban? És dupla zár?

Dupla zár: Próbáld ki, hogy teljesen lehúzott ablaknál, ajtó becsuk, kulcsot beteszed a zárba. A kulcsot 1 lépesben balra forgatod,mintha nyitnád, majd egyből jobbra lezárod.
Ekkor felvillan az index, hogy bekapcsolt a riasztó, illetve, belülről sem tudod kinyitni az ajtót. A kürtje a riasztónak a csomagtérben van bal oldalon a lemez mögött.
Vagy ha még megvan az eredeti távirányítós kulcsod, akkor 2x megnyomod a zárást, és ugyan ez lesz a végeredmény
Naplózva

MK4 2011.11  2.0 TDci Titanium
kovermadar
Vendég
« Új hozzászólás #483 Dátum: 2009.12.06 vasárnap, 18:13:09 »

Dupla zár: Próbáld ki, hogy teljesen lehúzott ablaknál, ajtó becsuk, kulcsot beteszed a zárba. A kulcsot 1 lépesben balra forgatod,mintha nyitnád, majd egyből jobbra lezárod.
Ekkor felvillan az index, hogy bekapcsolt a riasztó, illetve, belülről sem tudod kinyitni az ajtót. A kürtje a riasztónak a csomagtérben van bal oldalon a lemez mögött.
Vagy ha még megvan az eredeti távirányítós kulcsod, akkor 2x megnyomod a zárást, és ugyan ez lesz a végeredmény

Megvan a távkapcs, ha bezárom vele a kocsit, akkor villan az index. A csomagtérben találtam valahol egy kürtöt, mikor szereltem a pilácsot benne, akkor az volt az.
Köszönöm!
Naplózva
Goa
Vendég
« Új hozzászólás #484 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 08:27:42 »

Nálam az a probléma amikor lezárom a kocsit riasztóval nem villan az irányjelző és nem jövök rá mért.
Esetleg tudja valaki mi lehet a gond?Mk1 kombi
Naplózva
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #485 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 10:58:14 »

Nálam az a probléma amikor lezárom a kocsit riasztóval nem villan az irányjelző és nem jövök rá mért.
Esetleg tudja valaki mi lehet a gond?Mk1 kombi
Lehet nincsenek bent a relék a riasztó modul mögött.
Naplózva
Goa
Vendég
« Új hozzászólás #486 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 11:00:42 »

Lehet nincsenek bent a relék a riasztó modul mögött.
A riasztó modul az a fekete doboz!!!
Naplózva
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #487 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 11:17:27 »

A riasztó modul az a fekete doboz!!!
Igen, a kesztyűtartó mögött van. A tűzfal és a modul között van egy konzol, abban van 3 relé aljzat. Egy barna(ülésfűtés) és két fehér. Ezek villantják az irányjelzőket. Olyan relé kell bele, mint ami a világitáshoz. A vezető lábtér biztitábláját ha lehajtod, a bal felső sarkában van egy olyan fehér relé.
Naplózva
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #488 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 11:20:52 »

A riasztó modul az a fekete doboz!!!
Ez talán szakszerűbb: http://www.mirez.co.uk/AlarmLight.htm
Naplózva
Zseby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591


0620/938-9837


E-mail
« Új hozzászólás #489 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 11:30:58 »


Nem akarok hülyeséget mondani, de én úgy emléxem, hogy nekem 4 relé aljzat van. Akkor mi a negyedik? Tudom, hogy valamelyik az ülésfűtés, és mostmár azt is, hogy a fehér a riasztóé. És a többi?
Naplózva

MK4 2011.11  2.0 TDci Titanium
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #490 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 11:37:09 »

Nem akarok hülyeséget mondani, de én úgy emléxem, hogy nekem 4 relé aljzat van. Akkor mi a negyedik? Tudom, hogy valamelyik az ülésfűtés, és mostmár azt is, hogy a fehér a riasztóé. És a többi?
Na erre passzolok....
Tudod, hogy MkI-em van nyes
Azon kívül amit eről a témáról tudok, azt Fusim Mestertől, meg Mirezről ollóztam össze. De a mellékelt linken is csak 3-as aljzat van.
Szerintem kérdezd meg Fusimot Wink
Naplózva
Zseby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591


0620/938-9837


E-mail
« Új hozzászólás #491 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 11:41:02 »

Na erre passzolok....
Tudod, hogy MkI-em van nyes
Azon kívül amit eről a témáról tudok, azt Fusim Mestertől, meg Mirezről ollóztam össze. De a mellékelt linken is csak 3-as aljzat van.
Szerintem kérdezd meg Fusimot Wink

Jólvan, azért thx  worship
Naplózva

MK4 2011.11  2.0 TDci Titanium
zoller
Vendég
« Új hozzászólás #492 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 12:18:00 »

Sziasztok!

Az a bibi, hogy a múlt héten egy picit megrángattam a kormányt, hogy mennyire is kopog  a gömbfej. Na azóta a légzsák viszajelző lámpája folyamatosan 4 villanással üzen valamit. Tudja valaki, hogy ezzel mit akar a szekerem jelezni? Nézzem át a csatlakozókat esetleg a kormányban?
Naplózva
Goa
Vendég
« Új hozzászólás #493 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 12:25:19 »

oké köszönöm
Naplózva
takee
Vendég
« Új hozzászólás #494 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 12:31:55 »

Jólvan, azért thx  worship

Asszem a 4. is a riasztóé, onnan veszi az AWS az ajtónyitás jelet. De nem biztos.
Naplózva
voto
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 549


AKINEKSZERENCSÉJESINCS 0036705007081

vototomi@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #495 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 14:39:57 »

Sziasztok!

Most vettem 1 pár használt első lámpát és az a gond , hogy az eggyik H7-H7 a másik pedig H7-H1.
Ebből lehet-e valami gondom azon kívül ,hogy eggyel több pótégőt kell magammal cipelni.
Ahogy néztem a H1 foglalatában csak 1 műanyag karika van plusszba meg persz e a villamos csati is más de azt nem látom hogy a foncsorban és az üvegben van-e külömbség.
bár a két égő eléggé más.

Valami ötlet esetleg tapasztalat?

   Üdv Vogl T.
Naplózva

'97/12 1.8 TD BOSCH adagoló Romos kasztni faxa motor....
'07/09 2,2 TDCI Transit családi csapatszállító...
Zseby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 591


0620/938-9837


E-mail
« Új hozzászólás #496 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 16:40:23 »

Asszem a 4. is a riasztóé, onnan veszi az AWS az ajtónyitás jelet. De nem biztos.

Amikor az ülésfűtésnek akartam betenni e relét, akkor 2 szabad helyem is volt. Beledugtam az egyikbe, működött a fűtés, onnantól nem foglalkoztam többet a kérdéssel  Wink
Naplózva

MK4 2011.11  2.0 TDci Titanium
Mobidik
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1941


MK II 1,8 TD.


E-mail
« Új hozzászólás #497 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 17:57:04 »

Sziasztok!

Az a bibi, hogy a múlt héten egy picit megrángattam a kormányt, hogy mennyire is kopog  a gömbfej. Na azóta a légzsák viszajelző lámpája folyamatosan 4 villanással üzen valamit. Tudja valaki, hogy ezzel mit akar a szekerem jelezni? Nézzem át a csatlakozókat esetleg a kormányban?
4 villanás= kontakt hiba.
Aksi leköt, 15 perc után az ülések alatti sárga csatikat (2-2) széthúzni wd40 csodaszerrel meglocsolni.
4x 5x mozgasd meg az összedugásnál. csak hogy jó legyen a kapcsolat.
Aksi vissza, és lehet örülni. taps
Naplózva

Otthonom a nagyvilág, vallásom a jó cselekedet.
zoller
Vendég
« Új hozzászólás #498 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 18:19:28 »

4 villanás= kontakt hiba.
Aksi leköt, 15 perc után az ülések alatti sárga csatikat (2-2) széthúzni wd40 csodaszerrel meglocsolni.
4x 5x mozgasd meg az összedugásnál. csak hogy jó legyen a kapcsolat.
Aksi vissza, és lehet örülni. taps

Köszi! Én is valami hasonlóra gondoltam, csak nem voltam biztos benne. Így már félig örülök.
Naplózva
flyfish
Vendég
« Új hozzászólás #499 Dátum: 2009.12.07 hétfő, 18:50:15 »

4 villanás= kontakt hiba.
Aksi leköt, 15 perc után az ülések alatti sárga csatikat (2-2) széthúzni wd40 csodaszerrel meglocsolni.
4x 5x mozgasd meg az összedugásnál. csak hogy jó legyen a kapcsolat.
Aksi vissza, és lehet örülni. taps
...vagy a pirotechnikai övfeszítő hibája. Én egy éve járok úgy, hogy hol jelez, hol meg nem. 6-szor kapott Wd40-et. Most egy másik szerrel kisérletezek. A szhar-ral! Jó magasról.  eplus2
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 ... 149   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.067 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.