Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.28 péntek, 17:57:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 896 897 898 899 900 901 902 [903] 904 905 906 907 908 909 910 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 20568375 alkalommal)
0 Felhasználó és 72 vendég van a témában
Szücsi_
Vendég
« Új hozzászólás #45100 Dátum: 2013.04.02 kedd, 14:27:48 »

hááát, a hátulról elég barkácsnak néz ki...

Elvileg kompletten lenne a led megoldás miatt (gondolom én) és így csak a csatira kell csatlakoztatni, az eredeti égő foglalat nem szükséges hozzá (elvileg).
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #45101 Dátum: 2013.04.02 kedd, 15:07:16 »

Sziasztok!

Böngészés közben az alábbi hátsó lámpára bukkantam egész korrekt áron.
http://dk-carstyle.de/product_info.php/info/p327_Ford-Mondeo-MK3-LED-Taillights--red-smoke---00-07-.html/XTCsid/92eeb367e3b214608fca2cb54c28d817
Esetleg van valakinek valamilyen tapasztalata ezzel a lámpával kapcsolatban?

Valami hasonlón már én is gondolkodtam, csak sokallom érte a 40e ft-ot. (ez még a fl előtti vasamnál volt) Én az ebay-en láttam hasonlót. A fl2-es lámpa is szép és abba nem kötnek bele, mert teljesen gyári. Bár nem tudom, hogy mennyire kötözködnek a nem gyári kialakítású lámpával.
« Utoljára szerkesztve: 2013.04.02 kedd, 15:22:03 írta Lacika71 » Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #45102 Dátum: 2013.04.02 kedd, 15:16:37 »

Sziasztok!

Böngészés közben az alábbi hátsó lámpára bukkantam egész korrekt áron.
http://dk-carstyle.de/product_info.php/info/p327_Ford-Mondeo-MK3-LED-Taillights--red-smoke---00-07-.html/XTCsid/92eeb367e3b214608fca2cb54c28d817
Esetleg van valakinek valamilyen tapasztalata ezzel a lámpával kapcsolatban?
Látni sok képen tuning oldalon is láttam már.Ha neked tetszik rajta.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
Feco66
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 863


feco66@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #45103 Dátum: 2013.04.02 kedd, 16:04:31 »

Sziasztok,

az első szélvédő cserére szorul (kavicsfelverődés + repedés).
Ajánlatot kérnék több cégtől, de nem tudom, hogy a gyári szélvédőnek mi a speckója, nem tudom, hogy hogyan találhatnék olcsón, jó minőségű a gyárihoz legközelebbi tulajdonságokkal bírót.
Hogyan tudhatom meg, hogy a gyárinak mik a tulajdonságai hivatalos megnevezéssel?
Azt tudom, hogy fűthető+esőérzékelős kell. De azon túl passzolom, hogy zöld-kék-barna-tudomisén.


Nem tudom aktuális -e még a dolog.
Én tavaly decemberben cseréltettem szélvédőt (füthető) a Soós-nál  (http://szelvedos.hu/)
Olyan 36 eHUF körüli áron Saint Gobain gyártmányra, reggel vittem, este hoztam.
100% ig korrektek voltak  eljen
Naplózva

2001 MKIII Turnier TDDi 115Le Ghia; EGR OFF; Black Eye; No Katalizator by Ervin; Füthető - Hüthető börülés
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #45104 Dátum: 2013.04.02 kedd, 16:09:57 »

Nem tudom aktuális -e még a dolog.
Én tavaly decemberben cseréltettem szélvédőt (füthető) a Soós-nál  (http://szelvedos.hu/)
Olyan 36 eHUF körüli áron Saint Gobain gyártmányra, reggel vittem, este hoztam.
100% ig korrektek voltak  eljen
Na akkor okossabbak lettünk,mert ugyan ezt írtam neki és te is a gyári beszállítót vetted de olcsóbban mint ha a FORD felirat benne lenne.De te megadtad a helyet és ez a lényeg
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #45105 Dátum: 2013.04.02 kedd, 17:00:59 »

Nem tudom aktuális -e még a dolog.
Én tavaly decemberben cseréltettem szélvédőt (füthető) a Soós-nál  (http://szelvedos.hu/)
Olyan 36 eHUF körüli áron Saint Gobain gyártmányra, reggel vittem, este hoztam.
100% ig korrektek voltak  eljen
Eső érzékelős?
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #45106 Dátum: 2013.04.02 kedd, 17:01:37 »

worship worship

hogy lehet gyárilag ilyen gagyin megcsinálni valamit..
Látod, hogy sikerült nekik.  levele
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Mad-V
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1995



« Új hozzászólás #45107 Dátum: 2013.04.02 kedd, 17:25:27 »

Eső érzékelős?

Nem hiszem. ( FL előtti az autó)
Naplózva
Leflee
Vendég
« Új hozzászólás #45108 Dátum: 2013.04.02 kedd, 18:28:06 »

Sziasztok! Kiírtam màr màdik témàban de gondoltam itt is megkérdezem.
Eég sok embertől hallottam már hogy örvénylapátok ki vannak operálva 
A kérdés az lenne, hogy csak akkor szabad kiszedni ha már baj van vele? Vagy megelőzésképpen is ki lehet ha még nincs baj? Úgy gondoltam hogy ha végre beköszönt a tavasz.... akkor nekiállok:) Előre is nagyon köszi a segítséget!  Smiley
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #45109 Dátum: 2013.04.02 kedd, 18:55:52 »

Sziasztok! Kiírtam màr màdik témàban de gondoltam itt is megkérdezem.
Eég sok embertől hallottam már hogy örvénylapátok ki vannak operálva 
A kérdés az lenne, hogy csak akkor szabad kiszedni ha már baj van vele? Vagy megelőzésképpen is ki lehet ha még nincs baj? Úgy gondoltam hogy ha végre beköszönt a tavasz.... akkor nekiállok:) Előre is nagyon köszi a segítséget!  Smiley

Múltkor hallgattam, mondtam no para.  vigyor3
De kiveheted ha akarod....  Cool
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
4levi17
Vendég
« Új hozzászólás #45110 Dátum: 2013.04.02 kedd, 22:51:46 »

emberkek....egypar kerdesem lenne:
van nekem egy mondim 2002es 1,8 benyas es most talaltam egy 2003 asat 2 tdci set. detto ugyanugy nez ki mit enyem par + van benne. 255000km van irva.szerintetek megerne kicserelnem??? sok gond van a tdcisekkel???mert benyasommal eddig anyi gondom volt h batricsere gyertyacsere lapateltavolitas es most raferne mar spanolo csere es termosztat csere......enyi lenne a nagy dilemmam....koszi az infokat....
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #45111 Dátum: 2013.04.02 kedd, 22:55:28 »

emberkek....egypar kerdesem lenne:
van nekem egy mondim 2002es 1,8 benyas es most talaltam egy 2003 asat 2 tdci set. detto ugyanugy nez ki mit enyem par + van benne. 255000km van irva.szerintetek megerne kicserelnem??? sok gond van a tdcisekkel???mert benyasommal eddig anyi gondom volt h batricsere gyertyacsere lapateltavolitas es most raferne mar spanolo csere es termosztat csere......enyi lenne a nagy dilemmam....koszi az infokat....
Ha a fogyival nincsen bajod, akkor ne cseréld ki, mert nem igazán fiatalabb a mostaninál. Felszereltségben sem ad többet, mert írtad ugyan olyan.
Ha mégis kicseréled, akkor a perselyben legyen tartalék 500e.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
4levi17
Vendég
« Új hozzászólás #45112 Dátum: 2013.04.02 kedd, 22:56:49 »

Sziasztok! Kiírtam màr màdik témàban de gondoltam itt is megkérdezem.
Eég sok embertől hallottam már hogy örvénylapátok ki vannak operálva 
A kérdés az lenne, hogy csak akkor szabad kiszedni ha már baj van vele? Vagy megelőzésképpen is ki lehet ha még nincs baj? Úgy gondoltam hogy ha végre beköszönt a tavasz.... akkor nekiállok:) Előre is nagyon köszi a segítséget!  Smiley

amig nem csorognek felesleges szerintem....en ugy jartam vele kb 3honapot h csergett de semmi baja nem lett...ha zavar persze szeddd ki Smiley
de nemkonnyu munka eleg gyer a hozzaferes a csavarokhoz.....de ha kedved van es van egy 3-4 orad nyugodtan kiszedheted...semmi valtozas nem lesz Smiley
csak ha rateszed compra lesz egy hibajelentesed......ennyi kb.....
Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #45113 Dátum: 2013.04.02 kedd, 22:57:27 »

emberkek....egypar kerdesem lenne:
van nekem egy mondim 2002es 1,8 benyas es most talaltam egy 2003 asat 2 tdci set. detto ugyanugy nez ki mit enyem par + van benne. 255000km van irva.szerintetek megerne kicserelnem??? sok gond van a tdcisekkel???mert benyasommal eddig anyi gondom volt h batricsere gyertyacsere lapateltavolitas es most raferne mar spanolo csere es termosztat csere......enyi lenne a nagy dilemmam....koszi az infokat....
Hát ha azzal gond van csúcsok,szivattyú,egr szelep esetleg ha elektromos a turbó,vagy alapból gond van a turbóval akkor ez mire rendbe rakod fél misi kb!!!És akkor nem minden új van benne felujítás.Mivel én diesel párti vagyok ha nagyon jó állapotu inkább motorikusan akkor cseréld.De ha mész megnézni esetleg megvenni vigyél olyat aki dieselhez ért netán mondeo fan!!!
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
4levi17
Vendég
« Új hozzászólás #45114 Dátum: 2013.04.02 kedd, 23:01:04 »

Ha a fogyival nincsen bajod, akkor ne cseréld ki, mert nem igazán fiatalabb a mostaninál. Felszereltségben sem ad többet, mert írtad ugyan olyan.
Ha mégis kicseréled, akkor a perselyben legyen tartalék 500e.

annyit irtak hogy a lendkereket kellene kicserelni....hat most keszulok kulfoldre es azert sztradan fofok jarni es fogyasztasilag jobban jonnek ki a masikkal.....felszereltsegileg anyi kulonbseg hogy van benne tempomat meg automata klima meg fed comp....az 500e mire ertetted h kene???
Naplózva
4levi17
Vendég
« Új hozzászólás #45115 Dátum: 2013.04.02 kedd, 23:04:28 »

Hát ha azzal gond van csúcsok,szivattyú,egr szelep esetleg ha elektromos a turbó,vagy alapból gond van a turbóval akkor ez mire rendbe rakod fél misi kb!!!És akkor nem minden új van benne felujítás.Mivel én diesel párti vagyok ha nagyon jó állapotu inkább motorikusan akkor cseréld.De ha mész megnézni esetleg megvenni vigyél olyat aki dieselhez ért netán mondeo fan!!!

koszi az infokat...van egy par diesel mondis tulaj haverom es tudom mit hol kel keresni meg kb hogy mikor nem jo....de azert persze mindenesetre  vinnek magammal valami szerelot.....en csak fogyasztasilag gondolkodtam most mivel enyem olyan 7,5-8l korul mozog vegyesen rovid tavoknal (30km)
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #45116 Dátum: 2013.04.02 kedd, 23:13:40 »

koszi az infokat...van egy par diesel mondis tulaj haverom es tudom mit hol kel keresni meg kb hogy mikor nem jo....de azert persze mindenesetre  vinnek magammal valami szerelot.....en csak fogyasztasilag gondolkodtam most mivel enyem olyan 7,5-8l korul mozog vegyesen rovid tavoknal (30km)

Teljesen jó az a fogyasztás egy ekkora autóhoz.
Kb. 1.000 forinttal több most az üzemanyag 100 kilométerre és nem kell paráznod. Megéri? Nem.
Valamint ha annyiért adod el a benzinest, mint amennyiért veszed a dízelt (de tuti nem így van), akkor is kb. 100e pluszról indulsz mire a nevedre veszed.

Szerintem nem kellene cserélni.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
4levi17
Vendég
« Új hozzászólás #45117 Dátum: 2013.04.02 kedd, 23:24:32 »

Teljesen jó az a fogyasztás egy ekkora autóhoz.
Kb. 1.000 forinttal több most az üzemanyag 100 kilométerre és nem kell paráznod. Megéri? Nem.
Valamint ha annyiért adod el a benzinest, mint amennyiért veszed a dízelt (de tuti nem így van), akkor is kb. 100e pluszról indulsz mire a nevedre veszed.

Szerintem nem kellene cserélni.

valami van benne...akkor asszem egy kis generalt kap a kicsike......koszi az infokat worship
Naplózva
ntamas
Vendég
« Új hozzászólás #45118 Dátum: 2013.04.02 kedd, 23:58:09 »

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy új mondeo tulajdonosok lettünk! 2.0 TDCi, 130 LE, 2006.11. hó, trend, 5 ajtós, nem túl extrás.

Összegyült pár kérdés:
 - kesztyűtartó világítása nincs. Nem is volt. Ezt mondták... furcsállom
 - lábtérvilágítás utólag berakható? Gyárira gondolok, nem neonos barkácsolmányra.
 - hátul az utastérben nincs egyáltalán lámpa a tetőkárpitban, ez berakható? Jó lenne a gyerek miatt.
 - elöl a lámpa csak sima, ezt lehet térképolvasósra cserélni egyszerűen?
 - sötétedős tükör mennyire használható? Ér valamit? Cserélhető a sima tükör sötétedősre?
 - a kézifék szerintem magasan fog, mert nekiütődik a könyöklő aljának, azt mondták ez normális. Szerintem nem. Ezen lehet még állíttatni vagy bowden csere?
 - kicsit nehéz járásúnak tartom a kormányát. Legalábbis a h astrához képest. Bár anno a sierrámra meg apám azt mondta, hogy ez bazi nehezen tekerhető. Ez a keményebb kormány ford tulajdonság vagy valami nem stimmel? Esetleg akinek astrával van tapasztalata az nyilatkozhatna.

Keresnék hozzáértő szerelőt elsősorban Kecskemét környékén.

Szeretném elvégeztetni vele a szűrők cseréjét, a kéziféket beállíttatni, EGR szelepet dugózni ha ajánlott. Ülésmagasság állítás nem működik ahhoz majd gyártatok fogaskereket az itt ajánlott szakival. A GO szűrőnek mi a becsületes neve? Esetleg van e leírás arról valahol itt, hogy mik az ajánlott gyártmányok szűrőkből, olajokból. Ha mindegyikhez lenne egy link is valamelyik webáruházhoz, az frenetikus lenne. Pl. ezzel: http://www.fordalkatreszek.com/content/ford-mondeo-olajcsere-k%C3%A9szlet érdemes foglalkozni vagy egyenként célszerű a cuccokat összeválogatni?

Köszi!

üdv.
Naplózva
madar89
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1307



E-mail
« Új hozzászólás #45119 Dátum: 2013.04.03 szerda, 00:11:38 »

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy új mondeo tulajdonosok lettünk! 2.0 TDCi, 130 LE, 2006.11. hó, trend, 5 ajtós, nem túl extrás.

Összegyült pár kérdés:
 - kesztyűtartó világítása nincs. Nem is volt. Ezt mondták... furcsállom
 - lábtérvilágítás utólag berakható? Gyárira gondolok, nem neonos barkácsolmányra.
 - hátul az utastérben nincs egyáltalán lámpa a tetőkárpitban, ez berakható? Jó lenne a gyerek miatt.
 - elöl a lámpa csak sima, ezt lehet térképolvasósra cserélni egyszerűen?
 - sötétedős tükör mennyire használható? Ér valamit? Cserélhető a sima tükör sötétedősre?
 - a kézifék szerintem magasan fog, mert nekiütődik a könyöklő aljának, azt mondták ez normális. Szerintem nem. Ezen lehet még állíttatni vagy bowden csere?
 - kicsit nehéz járásúnak tartom a kormányát. Legalábbis a h astrához képest. Bár anno a sierrámra meg apám azt mondta, hogy ez bazi nehezen tekerhető. Ez a keményebb kormány ford tulajdonság vagy valami nem stimmel? Esetleg akinek astrával van tapasztalata az nyilatkozhatna.

Keresnék hozzáértő szerelőt elsősorban Kecskemét környékén.

Szeretném elvégeztetni vele a szűrők cseréjét, a kéziféket beállíttatni, EGR szelepet dugózni ha ajánlott. Ülésmagasság állítás nem működik ahhoz majd gyártatok fogaskereket az itt ajánlott szakival. A GO szűrőnek mi a becsületes neve? Esetleg van e leírás arról valahol itt, hogy mik az ajánlott gyártmányok szűrőkből, olajokból. Ha mindegyikhez lenne egy link is valamelyik webáruházhoz, az frenetikus lenne. Pl. ezzel: http://www.fordalkatreszek.com/content/ford-mondeo-olajcsere-k%C3%A9szlet érdemes foglalkozni vagy egyenként célszerű a cuccokat összeválogatni?

Köszi!

üdv.
Tisztelt Fórumtárs!
üdv a tulajdonosok klubjában!:) szerintem a kormány ebben a típusban nagyon is jól kezelhető,lehetséges a gond vele az olvastam itt hogy ez gyakori hiba.(reméljük hogy hibátlan).a kézifék szintén típushiba vagy a bowden nyúlik meg vagy az automatája megy szét a karfába biztos hogy nem szabad beleütköznie.a gázolajszűrőből csak gyár(bosch)vagy pedig Mann Filter az ajánlott mert a többi nem szűri meg eléggé!a motorolajból én a gyárit(castrol gyártja) használom folyamatosan és olajcserétől olajcseréig ugyanannyi van az autóban!a belinkelt cucc szerintem megfelel a gázolajszűrő ami nagyon számít arra oda kell figyelni !az egr dugózás mindenképpen ajánlott viszont neked hibakódot fog dobni arra úgy tudom nemsoká lesz/van megoldás,de megkiméled a motort nem kevés mocsoktól ha ledugózod!a generátorszabadonfutósítás is ajánlott!lásd a wikiben a leírást!
sok hibátlan kilométert kívánok az új géphez Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2013.04.03 szerda, 00:19:15 írta madar89 » Naplózva

2002 tdci 130le(FMBA) B4Y ,st220 18",6.7l/100km, castrol tda+stihl 2T,INA szabadonfutó,EGR OFF,turbócső bandázsolva,tempomat,EBC Redstuff,katalizátor iktató,lecsapató tartály,bordó Recaro,JBL GTO,bicskakujcs,tolatóradar
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #45120 Dátum: 2013.04.03 szerda, 04:37:10 »

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy új mondeo tulajdonosok lettünk! 2.0 TDCi, 130 LE, 2006.11. hó, trend, 5 ajtós, nem túl extrás.

Összegyült pár kérdés:
 - kesztyűtartó világítása nincs. Nem is volt. Ezt mondták... furcsállom
 - lábtérvilágítás utólag berakható? Gyárira gondolok, nem neonos barkácsolmányra.
 - hátul az utastérben nincs egyáltalán lámpa a tetőkárpitban, ez berakható? Jó lenne a gyerek miatt.
 - elöl a lámpa csak sima, ezt lehet térképolvasósra cserélni egyszerűen?
 - sötétedős tükör mennyire használható? Ér valamit? Cserélhető a sima tükör sötétedősre?
 - a kézifék szerintem magasan fog, mert nekiütődik a könyöklő aljának, azt mondták ez normális. Szerintem nem. Ezen lehet még állíttatni vagy bowden csere?
 - kicsit nehéz járásúnak tartom a kormányát. Legalábbis a h astrához képest. Bár anno a sierrámra meg apám azt mondta, hogy ez bazi nehezen tekerhető. Ez a keményebb kormány ford tulajdonság vagy valami nem stimmel? Esetleg akinek astrával van tapasztalata az nyilatkozhatna.

Keresnék hozzáértő szerelőt elsősorban Kecskemét környékén.

Szeretném elvégeztetni vele a szűrők cseréjét, a kéziféket beállíttatni, EGR szelepet dugózni ha ajánlott. Ülésmagasság állítás nem működik ahhoz majd gyártatok fogaskereket az itt ajánlott szakival. A GO szűrőnek mi a becsületes neve? Esetleg van e leírás arról valahol itt, hogy mik az ajánlott gyártmányok szűrőkből, olajokból. Ha mindegyikhez lenne egy link is valamelyik webáruházhoz, az frenetikus lenne. Pl. ezzel: http://www.fordalkatreszek.com/content/ford-mondeo-olajcsere-k%C3%A9szlet érdemes foglalkozni vagy egyenként célszerű a cuccokat összeválogatni?

Köszi!

üdv.

Szia!

Gratulálok és sok balesetmentes km.-t kívánok!  eljen Smiley

Itt:
http://mondeo.hu/wiki/index.php/Kezd%C5%91lap

és itt:
http://mondeo.hu/index.php?board=30.0

sok hasznos tanácsot találsz, sok kérdésedre választ kapsz.  Wink

Én eddig vectrát toltam, annál nehezebb a kormány, de nagyobbak is a kerekek, nehezebb is a kocsi, jó ez így. Smiley
A tied attól még lehet jó is, rossz is, meg kellene nézned másikat, hogy legyen összehasonlítási alap, mert így látatlanba senki nem fogja tudni megmondani.  integet2
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #45121 Dátum: 2013.04.03 szerda, 11:59:08 »

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy új mondeo tulajdonosok lettünk! 2.0 TDCi, 130 LE, 2006.11. hó, trend, 5 ajtós, nem túl extrás.

Összegyült pár kérdés:
 - kesztyűtartó világítása nincs. Nem is volt. Ezt mondták... furcsállom
 - lábtérvilágítás utólag berakható? Gyárira gondolok, nem neonos barkácsolmányra.
 - hátul az utastérben nincs egyáltalán lámpa a tetőkárpitban, ez berakható? Jó lenne a gyerek miatt.
 - elöl a lámpa csak sima, ezt lehet térképolvasósra cserélni egyszerűen?
 - sötétedős tükör mennyire használható? Ér valamit? Cserélhető a sima tükör sötétedősre?
 - a kézifék szerintem magasan fog, mert nekiütődik a könyöklő aljának, azt mondták ez normális. Szerintem nem. Ezen lehet még állíttatni vagy bowden csere?
 - kicsit nehéz járásúnak tartom a kormányát. Legalábbis a h astrához képest. Bár anno a sierrámra meg apám azt mondta, hogy ez bazi nehezen tekerhető. Ez a keményebb kormány ford tulajdonság vagy valami nem stimmel? Esetleg akinek astrával van tapasztalata az nyilatkozhatna.

Keresnék hozzáértő szerelőt elsősorban Kecskemét környékén.

Szeretném elvégeztetni vele a szűrők cseréjét, a kéziféket beállíttatni, EGR szelepet dugózni ha ajánlott. Ülésmagasság állítás nem működik ahhoz majd gyártatok fogaskereket az itt ajánlott szakival. A GO szűrőnek mi a becsületes neve? Esetleg van e leírás arról valahol itt, hogy mik az ajánlott gyártmányok szűrőkből, olajokból. Ha mindegyikhez lenne egy link is valamelyik webáruházhoz, az frenetikus lenne. Pl. ezzel: http://www.fordalkatreszek.com/content/ford-mondeo-olajcsere-k%C3%A9szlet érdemes foglalkozni vagy egyenként célszerű a cuccokat összeválogatni?

Köszi!

üdv.

Amire nem kaptál még választ:

- kesztyűtartónak van világítása. Amikor kinyitod és benézel a kesztyűtartóba, mindjárt az elején van egy lemez, amiben egy lyuk. Abban kell lennie a foglalatnak. T10-es izzó megy bele.
- Az utastér világítást be lehet rakni, a faq-ban van róla leírás.
- Ki lehet cserélni a belső világítást térképolvasósra, semmivel nem másabb a csatlakozása illetve a mérete.
- A lábtér világítás utólag berakható, arról is van leírás a faq-ban.
- A sötétedős tükör egy nagyon jó találmány és utólag simán berakható. Erről is van leírás a faq-ban.
- A kézifékkart sokan ki szokták cserélni manuális állításúra,mert az automata egy rakás ***
Naplózva
ntamas
Vendég
« Új hozzászólás #45122 Dátum: 2013.04.03 szerda, 12:21:30 »

Amire nem kaptál még választ:

- kesztyűtartónak van világítása. Amikor kinyitod és benézel a kesztyűtartóba, mindjárt az elején van egy lemez, amiben egy lyuk. Abban kell lennie a foglalatnak. T10-es izzó megy bele.
- Az utastér világítást be lehet rakni, a faq-ban van róla leírás.
- Ki lehet cserélni a belső világítást térképolvasósra, semmivel nem másabb a csatlakozása illetve a mérete.
- A lábtér világítás utólag berakható, arról is van leírás a faq-ban.
- A sötétedős tükör egy nagyon jó találmány és utólag simán berakható. Erről is van leírás a faq-ban.
- A kézifékkart sokan ki szokták cserélni manuális állításúra,mert az automata egy rakás ***

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Átolvasom az ajánlott dolgokat. A hátsó világítás akkor is berakható ha egyáltalán nincs is? Mert cseréről láttam írást de nálam nincs mit cserélni. A kézifékkar csere miből áll és mennyi ennek a költsége? Az automatát egyáltalán nem lehet életre pofozni?

üdv.
Naplózva
tpmportal
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4114


E-mail
« Új hozzászólás #45123 Dátum: 2013.04.03 szerda, 12:23:45 »

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Átolvasom az ajánlott dolgokat. A hátsó világítás akkor is berakható ha egyáltalán nincs is? Mert cseréről láttam írást de nálam nincs mit cserélni. A kézifékkar csere miből áll és mennyi ennek a költsége? Az automatát egyáltalán nem lehet életre pofozni?

üdv.

Kézifékkar 2006-os kocsin biztosan manuális állítós. Hacsak valami láma nem vette a fáradságot, hogy automatát tegyen bele utólag.
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #45124 Dátum: 2013.04.03 szerda, 12:25:29 »

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Átolvasom az ajánlott dolgokat. A hátsó világítás akkor is berakható ha egyáltalán nincs is? Mert cseréről láttam írást de nálam nincs mit cserélni. A kézifékkar csere miből áll és mennyi ennek a költsége? Az automatát egyáltalán nem lehet életre pofozni?

üdv.

Az első lámpától kell egy drótot hátravinni neki, és kész. Kell a lámpatest és a beépítőkeret, ki kell vágni a tetőkárpitot a megfelelő helyen, berakni a keretet, abba a lámpát, és örülni neki.

Automata állítású karal sokat lehet játszani, de biztos eredményre vezető eljárást még nemigen sikerült kidolgozni.

És akkor még finom voltam és nagyon politikus. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #45125 Dátum: 2013.04.03 szerda, 12:27:11 »

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Átolvasom az ajánlott dolgokat. A hátsó világítás akkor is berakható ha egyáltalán nincs is? Mert cseréről láttam írást de nálam nincs mit cserélni. A kézifékkar csere miből áll és mennyi ennek a költsége? Az automatát egyáltalán nem lehet életre pofozni?

üdv.

A faq-ban cseréről van a leírás, de ugyanaz, mintha nem lenne és utólag építenéd be. Voila: http://mondeo.hu/index.php?topic=5248.0

Amúgy, ha visszaolvasol (elég sokat kell, valamikor tavaly november körül) itt a fórumon tárgyalták ezt a témát. Ha jól emlékszem képeket is raktak be ide. Az is lehet, hogy nem ebben, hanem az elektromos topikban.
« Utoljára szerkesztve: 2013.04.03 szerda, 12:31:20 írta Lacika71 » Naplózva
GKovacs
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


« Új hozzászólás #45126 Dátum: 2013.04.03 szerda, 12:55:49 »

Segítségetek kérném, mert egy kicsit összezavarodtam. A kocsi 2004-es SCi. A szervóolaj egy kicsivel a minimum alatt van. Vettem ezért a cromaxban a következőt:
https://cromax.hu/150000000-olajfolyadek/151670000-olaj/151670691-szervoolaj/223962-szervo-es-automata-valtoolaj-ford-piros-1l

Viszont most olvastam László által írt leírást a cseréről.

Az autó füzetében az van, hogy WSA-M2C-195-A.
Amit vettem az WSS-M2C-919-E
László szerint, pedig WSS-M2C-204-A2 kellene bele. (zöld)

Ami most van benne az piros(as). Azt gondolom, hogy mivel amit vettem az újjabb specifikáció, ezért ártani nem ártok vele, ha azt töltöm rá. Erősítsetek meg!

Tervben van, hogy lecserélem (lecseréltetem) valamikor nyáron az olajat, de akkor ezek szerint a zöldet kellene bele raknom? Mellesleg fele annyiba kerül, tehát rajtam nem múlik. Tehát ha mondjuk 2 l zöld olajjal átmossuk a rendszert, akkor mehet bele a zöld? Vagy mindenképp maradjon a mostani piros, az a fajta, amit vettem?
Naplózva

MK4 2.2 TDCI Titanium S
László
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2439


« Új hozzászólás #45127 Dátum: 2013.04.03 szerda, 14:15:37 »

Segítségetek kérném, mert egy kicsit összezavarodtam. A kocsi 2004-es SCi. A szervóolaj egy kicsivel a minimum alatt van. Vettem ezért a cromaxban a következőt:
https://cromax.hu/150000000-olajfolyadek/151670000-olaj/151670691-szervoolaj/223962-szervo-es-automata-valtoolaj-ford-piros-1l

Viszont most olvastam László által írt leírást a cseréről.

Az autó füzetében az van, hogy WSA-M2C-195-A.
Amit vettem az WSS-M2C-919-E
László szerint, pedig WSS-M2C-204-A2 kellene bele. (zöld)

Ami most van benne az piros(as). Azt gondolom, hogy mivel amit vettem az újjabb specifikáció, ezért ártani nem ártok vele, ha azt töltöm rá. Erősítsetek meg!

Tervben van, hogy lecserélem (lecseréltetem) valamikor nyáron az olajat, de akkor ezek szerint a zöldet kellene bele raknom? Mellesleg fele annyiba kerül, tehát rajtam nem múlik. Tehát ha mondjuk 2 l zöld olajjal átmossuk a rendszert, akkor mehet bele a zöld? Vagy mindenképp maradjon a mostani piros, az a fajta, amit vettem?

Tisztelt Fórumtárs!
Mivel a kormány és a szervó rendszer egy elég kritikus terület, én azt javaslom tiszteletben kéne tartani a gyári előirást, még akkor is ha a piros WSA-M2C-195-A olajat, szinte arany áron adják. Költség csökkentés céljából, kilehet öbliteni valamilyen egyszerű olcsó szervó olajjal, majd kinyomatva a mosó olajat a rendszerből, feltölteni az eredelileg elő irt olajjal. Az igaz, hogy napjainkban már mindegyik ford tipushoz a zöld olajat használják, de nincs tapasztalat arról, mit szólna hozzá a rendszered a zöld olajhoz. Még egy dolog, én nem kevergetném a különbözö szervó olajokat. wave
Tisztelettel László! worship
« Utoljára szerkesztve: 2013.04.03 szerda, 14:17:16 írta László » Naplózva

Ford Mondeo 2005 TDCI 2.0 115LE
Feco66
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 863


feco66@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #45128 Dátum: 2013.04.03 szerda, 14:30:04 »

Eső érzékelős?

Nem
Naplózva

2001 MKIII Turnier TDDi 115Le Ghia; EGR OFF; Black Eye; No Katalizator by Ervin; Füthető - Hüthető börülés
László
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2439


« Új hozzászólás #45129 Dátum: 2013.04.03 szerda, 14:30:19 »

Tisztelt Fórumtársak!
Erősitsetek meg abban, jól látok, vagy képzelődőm? wow1 wow1
Szerintem bizonyos cikkek felszívódtak a WIKI- ből. rinya rinya Ha nem képzelődőm, mi ennek az oka? gun
Tisztelettel László! worship
Naplózva

Ford Mondeo 2005 TDCI 2.0 115LE
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #45130 Dátum: 2013.04.03 szerda, 14:37:57 »

Az autó füzetében az van, hogy WSA-M2C-195-A.
Amit vettem az WSS-M2C-919-E
László szerint, pedig WSS-M2C-204-A2 kellene bele. (zöld)
M2C-938A is jó, mert az a 195 helyettesítője. Ezek piros olajak.
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #45131 Dátum: 2013.04.03 szerda, 15:07:16 »

Hogyan kell leszedni egy kombi tetőkárpitot, ha van tetőablak is az autóban? Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23822


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #45132 Dátum: 2013.04.03 szerda, 15:10:25 »

Hogyan kell leszedni egy kombi tetőkárpitot, ha van tetőablak is az autóban? Smiley

AndyA
4 kapaszkodó le, 2 nappelnző és tartója le, meg hátul 2db patent ki. és levehető.

tetőablak körül csak egy gumi karika fogja
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48469



« Új hozzászólás #45133 Dátum: 2013.04.03 szerda, 15:11:45 »

Tisztelt Fórumtársak!
Erősitsetek meg abban, jól látok, vagy képzelődőm? wow1 wow1
Szerintem bizonyos cikkek felszívódtak a WIKI- ből. rinya rinya Ha nem képzelődőm, mi ennek az oka? gun
Tisztelettel László! worship
Mit vettél észre?Mi hiányzik?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #45134 Dátum: 2013.04.03 szerda, 15:23:20 »

4 kapaszkodó le, 2 nappelnző és tartója le, meg hátul 2db patent ki. és levehető.

tetőablak körül csak egy gumi karika fogja

A tetőablaknál nem fogja külön semmi?

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23822


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #45135 Dátum: 2013.04.03 szerda, 15:32:53 »

A tetőablaknál nem fogja külön semmi?

AndyA
mondom csak a gumigyűrű belülről
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #45136 Dátum: 2013.04.03 szerda, 15:43:14 »

mondom csak a gumigyűrű belülről

Oldalsó oszlopműanyagokat le kell venni, vgy azok alól kiemelhető?

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23822


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #45137 Dátum: 2013.04.03 szerda, 15:48:33 »

Oldalsó oszlopműanyagokat le kell venni, vgy azok alól kiemelhető?

AndyA
kiemelhető, én nem vettem le őket
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
cosfi
Vendég
« Új hozzászólás #45138 Dátum: 2013.04.03 szerda, 16:08:50 »

Azt nem tudom, hogy hol a leírás, de szilikon cuccot innét tudsz venni. http://bolthely.hu/szilikongumi/lista/4d0e0de53c8aa_Szilikon_profil

és ebből melyiket ajánlod pl vízlehúzóhoz?
Naplózva
GKovacs
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


« Új hozzászólás #45139 Dátum: 2013.04.03 szerda, 16:48:48 »

Tisztelt Fórumtárs!
Mivel a kormány és a szervó rendszer egy elég kritikus terület, én azt javaslom tiszteletben kéne tartani a gyári előirást, még akkor is ha a piros WSA-M2C-195-A olajat, szinte arany áron adják. Költség csökkentés céljából, kilehet öbliteni valamilyen egyszerű olcsó szervó olajjal, majd kinyomatva a mosó olajat a rendszerből, feltölteni az eredelileg elő irt olajjal. Az igaz, hogy napjainkban már mindegyik ford tipushoz a zöld olajat használják, de nincs tapasztalat arról, mit szólna hozzá a rendszered a zöld olajhoz. Még egy dolog, én nem kevergetném a különbözö szervó olajokat. wave
Tisztelettel László! worship

Köszönöm a választ!

Viszont felhívtam a Cromaxot, ahol azt mondták, hogy azt az olajat (mármint, ami a fényképen is van náluk WSA-M2C-195-A, bár az ugye csak illusztráció)  már nem forgalmazzák, amit vettem az is kifutó és van egy harmadik ami még drágább, de megint más cikkszámmal. Most már aztán tényleg nem tudom mi legyen.

Sőt egy weboldalon azt olvastam (2011-es dátummal), hogy ez valami Mercon váltóolaj, de a Ford már nem licenceli.

Tud valaki linkelni nekem egy WSA-M2C-195-A olajat?
Naplózva

MK4 2.2 TDCI Titanium S
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #45140 Dátum: 2013.04.03 szerda, 17:02:03 »

Köszönöm a választ!

Viszont felhívtam a Cromaxot, ahol azt mondták, hogy azt az olajat (mármint, ami a fényképen is van náluk WSA-M2C-195-A, bár az ugye csak illusztráció)  már nem forgalmazzák, amit vettem az is kifutó és van egy harmadik ami még drágább, de megint más cikkszámmal. Most már aztán tényleg nem tudom mi legyen.

Sőt egy weboldalon azt olvastam (2011-es dátummal), hogy ez valami Mercon váltóolaj, de a Ford már nem licenceli.

Tud valaki linkelni nekem egy WSA-M2C-195-A olajat?

Kérdezd meg a NAGYAUTO-nál is itt a fórumon keresztül.Most írsz neki privátot és holnap délelőtt kapsz rá választ.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
GKovacs
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 476


« Új hozzászólás #45141 Dátum: 2013.04.03 szerda, 17:33:16 »

Kérdezd meg a NAGYAUTO-nál is itt a fórumon keresztül.Most írsz neki privátot és holnap délelőtt kapsz rá választ.

Köszönöm, írtam nekik.
Naplózva

MK4 2.2 TDCI Titanium S
nejo88
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 565



E-mail
« Új hozzászólás #45142 Dátum: 2013.04.03 szerda, 18:47:37 »

Egy kérdés.
Ha a kocsimban eredetileg nem infos indexkar van és most kicseréltem olyanra. Beszerelés után próba csipan egy pillanatra megjelent a l/100km felirat. De utána meg már nem. Ilyenkor mit lehet tenni? Csak egy pillanatig működöt. Menet közben sem mükszik csak hőfokot mutat. Huh? Huh? Huh? szomoru1
Naplózva

Audi A6 3.0 tdi V6 Quattro (225 LE)
A múlt.Ford mondeo 2003 2.0 tdci 96kw (131 le) by:Relhist
A múlt. Ford mondeo 2004 2.0 Tdci 85kw (115 Le)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48469



« Új hozzászólás #45143 Dátum: 2013.04.03 szerda, 18:49:19 »

Egy kérdés.
Ha a kocsimban eredetileg nem infos indexkar van és most kicseréltem olyanra. Beszerelés után próba csipan egy pillanatra megjelent a l/100km felirat. De utána meg már nem. Ilyenkor mit lehet tenni? Csak egy pillanatig működöt. Menet közben sem mükszik csak hőfokot mutat. Huh? Huh? Huh? szomoru1
lehet,hogy programoztatni kell a fedkompot a műszeregységen.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
nejo88
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 565



E-mail
« Új hozzászólás #45144 Dátum: 2013.04.03 szerda, 18:51:36 »

lehet,hogy programoztatni kell a fedkompot a műszeregységen.
Az csak Vik tudja vagy máshol is lehet próbálkozni? Ford szervízben? vagy autó villamoságisnál?
Naplózva

Audi A6 3.0 tdi V6 Quattro (225 LE)
A múlt.Ford mondeo 2003 2.0 tdci 96kw (131 le) by:Relhist
A múlt. Ford mondeo 2004 2.0 Tdci 85kw (115 Le)
László
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2439


« Új hozzászólás #45145 Dátum: 2013.04.03 szerda, 18:51:41 »

Mit vettél észre?Mi hiányzik?
Tisztelt Fórumtárs!
Ha emlékeim nem csalnak, akkor volt egy cikk az örvénylapátok felujjitására ill eltávolitására vagy javitására. De most had ne soroljam még. wave
Tisztelettel László! worship
Naplózva

Ford Mondeo 2005 TDCI 2.0 115LE
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48469



« Új hozzászólás #45146 Dátum: 2013.04.03 szerda, 18:52:56 »

Tisztelt Fórumtárs!
Ha emlékeim nem csalnak, akkor volt egy cikk az örvénylapátok felujjitására ill eltávolitására vagy javitására. De most had ne soroljam még. wave
Tisztelettel László! worship
Pedig csak akkor lehet bárminek utánanézni,ha tudjuk,hogy mit kell keresni.
Amúgy szerintem írj AndyA-nak!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
László
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2439


« Új hozzászólás #45147 Dátum: 2013.04.03 szerda, 18:55:02 »

Pedig csak akkor lehet bárminek utánanézni,ha tudjuk,hogy mit kell keresni.
Amúgy szerintem írj AndyA-nak!
eljen
Tisztelettel László! worship
Naplózva

Ford Mondeo 2005 TDCI 2.0 115LE
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #45148 Dátum: 2013.04.03 szerda, 19:23:06 »

Köszönöm a választ!

Viszont felhívtam a Cromaxot, ahol azt mondták, hogy azt az olajat (mármint, ami a fényképen is van náluk WSA-M2C-195-A, bár az ugye csak illusztráció)  már nem forgalmazzák, amit vettem az is kifutó és van egy harmadik ami még drágább, de megint más cikkszámmal. Most már aztán tényleg nem tudom mi legyen.

Sőt egy weboldalon azt olvastam (2011-es dátummal), hogy ez valami Mercon váltóolaj, de a Ford már nem licenceli.

Tud valaki linkelni nekem egy WSA-M2C-195-A olajat?

A Nagyautó is a M2C-938-A olajat adja már. Onnan tudom, hogy egy hónapja én is vettem tőlük szervóolajat.
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26991


E-mail
« Új hozzászólás #45149 Dátum: 2013.04.03 szerda, 19:26:29 »

Pedig csak akkor lehet bárminek utánanézni,ha tudjuk,hogy mit kell keresni.
Amúgy szerintem írj AndyA-nak!

A Wiki-felelős inkább HZsolt92. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Oldalak: 1 ... 896 897 898 899 900 901 902 [903] 904 905 906 907 908 909 910 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.123 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.