Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.09.21 szombat, 09:26:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 1314 1315 1316 1317 1318 1319 1320 [1321] 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 21335022 alkalommal)
0 Felhasználó és 91 vendég van a témában
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #66000 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 16:03:21 »

Van egy Focus, de most ünnepekre kicsi lesz, nagyon szükség megoldás. :/

Igen, ki tudja mióta ilyen, legutóbb nagy pályázása aug. végén volt, akkor stabilan középen volt hőfok.
Beszélek holnap Nagyautóval, mit kell vegyek még? Termoszát ok, hűtőfolyadék, mennyi kell? Vízpumpa?

A FL-es hőtőfolyadék hőmérséklet mutató ~ 55 °C-tól üzemi hőmérséklet tartományt mutat. Ne tévesszen meg a minimum feliratnál a 60-as szám.
~ 63 °C -tól már középen áll ~ 115 °C -ig.
Ha üzemi tartományban eljut a motor hűtőfolyadék hőmérséklete, akkor nagyon nem kell félned. Semmi probléma nem történik.....

Csak termosztát kell. Amit leengedsz, az vissza is önthető -szűrés után-. Gondolom nem a földre akarod kiengedni.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Héford
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



E-mail
« Új hozzászólás #66001 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 17:10:59 »

Sziasztok. Olyan problémám lenne , hogy reggel első inditásnál beröffen majd teljesen leejti a fordulatszámot hogy majdnem leáll, de nem áll le. Huh? Mi lehet? Illetve 900-1000 környékén van melegen alapjáraton a fordulat , csak ritkán esik le 750 környékére. Ez is mi lehet??? Köszi előre is a válaszokat. Smiley
Naplózva

Ford mondeo mk3 2.0 Benzin /2004/ Ghia (sedan)
adrian007
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 666


Emailt irj ha kérdésed van.


E-mail
« Új hozzászólás #66002 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 19:13:17 »

Sziasztok társak - barátok Smiley ujra itthon Smiley előre is kellemes ünnepeket békés karácsonyt Smiley
Drága szeretet vasam nem hagyott cserében ismét Smiley 1200 km hozott haza betegen Sad és most pihen remelem kedden jön a csere darab, szombaton rendeltem Smiley
Csütörtökön semmi baja nem volt még, este leparkoltam, pénteken délután be ültem, indulás haza , első balos kanyar (1 km sincs ) morgó hang 2 másodpercig . Mondom biztos az út a rossz . Kb 10 km megint . Ismét csönd fele nemet csönd . Elkezd 90 es 120 km/ h bugni ( régi 1 motoros bombázó gép , mint a filmekbe Smiley ) Akkor mar gondoltam mi lesz a baj, de nem festem fel az ördögöt a falra . Ausztria na ott mar mind1 mennyivel mentem 30 vagy 130 hol bug hol flexelnek stb hol csönd van. Magyar határ fele sokan tudjatok milyen frankó az út at kapta a pofonokat ott elfáradt , egy bukkano es csörgött is . Jött a csodás ge.ci magyar f.o.s határ 70 gurulok kátyú egymás után es csat es hangos bugas ahogy gyorsulok egyre hangosabb 90 100 120 jön a ( bombázó gép ) egyre csúnyább hang. Lassít 70 re es szépen lassan Csepel majd Dunaújváros Pestről mar 60 jöttem itt mar kis csatorna fedő ami szinte szintbe van az úttal ott egy nagy bugas történt es mar a rádiónál is hangosabb volt. Másnap reggel elviszem usmeroshoz emelje fel 1 alapjárat es ku.rva hangos visito bugo hang , kis gaz 2 , es rádió nem hallom . Kerek csapagy off Sad
Kapott egy hatalmas csókot a vas hogy haza hozott. Megporgettuk a kereket es szoruló surlodo hang es meg is állt a kerek . Csoda hogy haza jött ennyit mondott az ismerős.
Bocsánat a hosszú irasert csak szerettem volna megosztani. Most pihen a ház mögött szegény Sad szép estet
Naplózva

2002 Ford mondeo turnier trend 2.0 tdci 130 LE  kombi
Kispusi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 625


BLACK SMOKE & HIGH TORQUE


E-mail
« Új hozzászólás #66003 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 19:20:49 »

Sziasztok társak - barátok Smiley ujra itthon Smiley előre is kellemes ünnepeket békés karácsonyt Smiley
Drága szeretet vasam nem hagyott cserében ismét Smiley 1200 km hozott haza betegen Sad és most pihen remelem kedden jön a csere darab, szombaton rendeltem Smiley
Csütörtökön semmi baja nem volt még, este leparkoltam, pénteken délután be ültem, indulás haza , első balos kanyar (1 km sincs ) morgó hang 2 másodpercig . Mondom biztos az út a rossz . Kb 10 km megint . Ismét csönd fele nemet csönd . Elkezd 90 es 120 km/ h bugni ( régi 1 motoros bombázó gép , mint a filmekbe Smiley ) Akkor mar gondoltam mi lesz a baj, de nem festem fel az ördögöt a falra . Ausztria na ott mar mind1 mennyivel mentem 30 vagy 130 hol bug hol flexelnek stb hol csönd van. Magyar határ fele sokan tudjatok milyen frankó az út at kapta a pofonokat ott elfáradt , egy bukkano es csörgött is . Jött a csodás ge.ci magyar f.o.s határ 70 gurulok kátyú egymás után es csat es hangos bugas ahogy gyorsulok egyre hangosabb 90 100 120 jön a ( bombázó gép ) egyre csúnyább hang. Lassít 70 re es szépen lassan Csepel majd Dunaújváros Pestről mar 60 jöttem itt mar kis csatorna fedő ami szinte szintbe van az úttal ott egy nagy bugas történt es mar a rádiónál is hangosabb volt. Másnap reggel elviszem usmeroshoz emelje fel 1 alapjárat es ku.rva hangos visito bugo hang , kis gaz 2 , es rádió nem hallom . Kerek csapagy off Sad
Kapott egy hatalmas csókot a vas hogy haza hozott. Megporgettuk a kereket es szoruló surlodo hang es meg is állt a kerek . Csoda hogy haza jött ennyit mondott az ismerős.
Bocsánat a hosszú irasert csak szerettem volna megosztani. Most pihen a ház mögött szegény Sad szép estet

Hááát ezek után lehet ,h nem adnám el a drágát. Vinném a sírig..... worship
Naplózva

2.2 ST TDCi, 2004/9, MACHINE SILVER, DENSO navi, 6 GANG, EGéR-ke OFF, KATALYST OFF, INA, ,CHIP, STRAIGHT PIPE + BLACK SMOKE, FOCUS ST ELSŐ FÉKEK, EBC BETÉT,
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27014


E-mail
« Új hozzászólás #66004 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 19:21:22 »

Itt csak Bárdi van, az is kicsi, ki tudja van-e, jót adnak, vagy nem. Nagyautban jobban bízok, onnan rendelni szoktam, ha holnap rendelem, kedd/szerda mire itt van, ha van nekik. Onnantól karácsony, kell az autó, a szerelő se csinálja meg ünnepek alatt. Sad

Bárdiban valamit rendelsz, ha nincs polcon, még vidéken is ott van másnapra. Budapesten 3 órán belül.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Vagyokabajnok
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3548



E-mail
« Új hozzászólás #66005 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 19:21:45 »

Sziasztok társak - barátok Smiley ujra itthon Smiley előre is kellemes ünnepeket békés karácsonyt Smiley
Drága szeretet vasam nem hagyott cserében ismét Smiley 1200 km hozott haza betegen Sad és most pihen remelem kedden jön a csere darab, szombaton rendeltem Smiley
Csütörtökön semmi baja nem volt még, este leparkoltam, pénteken délután be ültem, indulás haza , első balos kanyar (1 km sincs ) morgó hang 2 másodpercig . Mondom biztos az út a rossz . Kb 10 km megint . Ismét csönd fele nemet csönd . Elkezd 90 es 120 km/ h bugni ( régi 1 motoros bombázó gép , mint a filmekbe Smiley ) Akkor mar gondoltam mi lesz a baj, de nem festem fel az ördögöt a falra . Ausztria na ott mar mind1 mennyivel mentem 30 vagy 130 hol bug hol flexelnek stb hol csönd van. Magyar határ fele sokan tudjatok milyen frankó az út at kapta a pofonokat ott elfáradt , egy bukkano es csörgött is . Jött a csodás ge.ci magyar f.o.s határ 70 gurulok kátyú egymás után es csat es hangos bugas ahogy gyorsulok egyre hangosabb 90 100 120 jön a ( bombázó gép ) egyre csúnyább hang. Lassít 70 re es szépen lassan Csepel majd Dunaújváros Pestről mar 60 jöttem itt mar kis csatorna fedő ami szinte szintbe van az úttal ott egy nagy bugas történt es mar a rádiónál is hangosabb volt. Másnap reggel elviszem usmeroshoz emelje fel 1 alapjárat es ku.rva hangos visito bugo hang , kis gaz 2 , es rádió nem hallom . Kerek csapagy off Sad
Kapott egy hatalmas csókot a vas hogy haza hozott. Megporgettuk a kereket es szoruló surlodo hang es meg is állt a kerek . Csoda hogy haza jött ennyit mondott az ismerős.
Bocsánat a hosszú irasert csak szerettem volna megosztani. Most pihen a ház mögött szegény Sad szép estet
Hali.
Akkor szerencséd volt rendesen,hogy kibírta,különben elég macerásan hoztad volna haza. wow1 A lényeg,hogy itthon vagytok. vigyor3 A régi mk1-em volt így az egyik sor csapágy volt már csak meg a 2 sorból,de az is nagyon halál.Szétszedtem és darabokban volt a csapágy. szomoru1
« Utoljára szerkesztve: 2015.12.20 vasárnap, 19:23:20 írta Vagyokabajnok » Naplózva

2011.12  1.6 Panther Black BA7
Ex:
2013. Focus 1.6 Tdci trend+
2001 Mondeo mk3 2.0   GHIA   145 LE   (B5Y)  esp. tempomat. fűthető-hűthető fekete bőr.   300+
adrian007
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 666


Emailt irj ha kérdésed van.


E-mail
« Új hozzászólás #66006 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 19:24:48 »

Hááát ezek után lehet ,h nem adnám el a drágát. Vinném a sírig..... worship

Köszöni a vas az irasod Smiley nem is szándékozók tőle megválni Smiley


Pesten Kollega mondta is hogy füstöl a kerek en mondtam hogy az a kipufogó gaz biztos Smiley vagy hogy a víz végett
Naplózva

2002 Ford mondeo turnier trend 2.0 tdci 130 LE  kombi
adrian007
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 666


Emailt irj ha kérdésed van.


E-mail
« Új hozzászólás #66007 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 19:29:21 »

Hali.
Akkor szerencséd volt rendesen,hogy kibírta,különben elég macerásan hoztad volna haza. wow1 A lényeg,hogy itthon vagytok. vigyor3 A régi mk1-em volt így az egyik sor csapágy volt már csak meg a 2 sorból,de az is nagyon halál.Szétszedtem és darabokban volt a csapágy. szomoru1

Köszönjük Smiley hat igen en is így voltam vele Smiley ma mikor sétáltunk boltba ma is megkoszontem neki es megsimogattam Smiley Pestről mar azért bennem volt a para nagyon :/
Naplózva

2002 Ford mondeo turnier trend 2.0 tdci 130 LE  kombi
Jenci82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 553


E-mail
« Új hozzászólás #66008 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 20:11:02 »

Üdv.Valaki közületek cserélt már fűtésboxot?Megállt az enyémnek valamelyik lapátja,mert csak szélvédőre fúj.Viszont elektromosan minden jó(motorok is).Gondolom nem egyszerű azon a szűk helyen kivadászni.
Naplózva

MK3 2.0 TDCI 115Le 2006.kombi Egr,Dpf off La-chip tuning
H Zsolt70
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



E-mail
« Új hozzászólás #66009 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 20:40:56 »

Sziasztok társak - barátok Smiley ujra itthon Smiley előre is kellemes ünnepeket békés karácsonyt Smiley
Drága szeretet vasam nem hagyott cserében ismét Smiley 1200 km hozott haza betegen Sad és most pihen remelem kedden jön a csere darab, szombaton rendeltem Smiley
Csütörtökön semmi baja nem volt még, este leparkoltam, pénteken délután be ültem, indulás haza , első balos kanyar (1 km sincs ) morgó hang 2 másodpercig . Mondom biztos az út a rossz . Kb 10 km megint . Ismét csönd fele nemet csönd . Elkezd 90 es 120 km/ h bugni ( régi 1 motoros bombázó gép , mint a filmekbe Smiley ) Akkor mar gondoltam mi lesz a baj, de nem festem fel az ördögöt a falra . Ausztria na ott mar mind1 mennyivel mentem 30 vagy 130 hol bug hol flexelnek stb hol csönd van. Magyar határ fele sokan tudjatok milyen frankó az út at kapta a pofonokat ott elfáradt , egy bukkano es csörgött is . Jött a csodás ge.ci magyar f.o.s határ 70 gurulok kátyú egymás után es csat es hangos bugas ahogy gyorsulok egyre hangosabb 90 100 120 jön a ( bombázó gép ) egyre csúnyább hang. Lassít 70 re es szépen lassan Csepel majd Dunaújváros Pestről mar 60 jöttem itt mar kis csatorna fedő ami szinte szintbe van az úttal ott egy nagy bugas történt es mar a rádiónál is hangosabb volt. Másnap reggel elviszem usmeroshoz emelje fel 1 alapjárat es ku.rva hangos visito bugo hang , kis gaz 2 , es rádió nem hallom . Kerek csapagy off Sad
Kapott egy hatalmas csókot a vas hogy haza hozott. Megporgettuk a kereket es szoruló surlodo hang es meg is állt a kerek . Csoda hogy haza jött ennyit mondott az ismerős.
Bocsánat a hosszú irasert csak szerettem volna megosztani. Most pihen a ház mögött szegény Sad szép estet
Szerencséd volt, nekem a   Donautal raststätte előtti hídon már izzot a kerékagy. Még jó hogy nem gyulladtam ki.
Naplózva

EX Mondeo 2.0 Tdci 2005   1 3 5  └-┼┼┤    2 4 6  340+
Kuga 2.0 Tdci 2011 163 hp
Focus 1.4b
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #66010 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 20:54:45 »

Üdv.Valaki közületek cserélt már fűtésboxot?Megállt az enyémnek valamelyik lapátja,mert csak szélvédőre fúj.Viszont elektromosan minden jó(motorok is).Gondolom nem egyszerű azon a szűk helyen kivadászni.

Nem de azért nem kellene az egész boxot kiszedni, mert az sem egyszerű. A kesztyűtartót kiveszed és hozzáférsz, amihez hozzá kell. Egy ember nézi a flap motorokat egy meg kapcsolgatja a levegőfújás irányát szabályzó gombokat. Amelyik nem mozog, az a rossz. De ez csak szerintem. Majd jön valaki és elmondja a tutit.
Naplózva
adrian007
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 666


Emailt irj ha kérdésed van.


E-mail
« Új hozzászólás #66011 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 20:56:06 »

Szerencséd volt, nekem a   Donautal raststätte előtti hídon már izzot a kerékagy. Még jó hogy nem gyulladtam ki.

Az igen :/ akkor neked is szerencse volt. ez mikor volt neked ? Most ? Végül te is haza jutottál ? Pesten füst jött a kerektol :/ lehet az volt a szerencse hogy víz verte szinte egész úton Huh? ( hűtötte ) vagy baromság
« Utoljára szerkesztve: 2015.12.20 vasárnap, 20:58:12 írta adrian007 » Naplózva

2002 Ford mondeo turnier trend 2.0 tdci 130 LE  kombi
Jenci82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 553


E-mail
« Új hozzászólás #66012 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 21:25:24 »

Nem de azért nem kellene az egész boxot kiszedni, mert az sem egyszerű. A kesztyűtartót kiveszed és hozzáférsz, amihez hozzá kell. Egy ember nézi a flap motorokat egy meg kapcsolgatja a levegőfújás irányát szabályzó gombokat. Amelyik nem mozog, az a rossz. De ez csak szerintem. Majd jön valaki és elmondja a tutit.
Az a baj h a motorok mind jók.
Naplózva

MK3 2.0 TDCI 115Le 2006.kombi Egr,Dpf off La-chip tuning
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #66013 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 21:43:50 »

Az a baj h a motorok mind jók.
Talán GinJoy cserélt klíma hűtőt (elpárologtató hűtő, az a mi a boxban van), az kb ez a feladat. Akkor linkelt be fotókat, meg talán rövid leírást. Sztem vhogy rá tudsz keresni.
Nekem sem működik a külső/belső váltás, hasonló feladat vár rám, de nem volt még erőm robbantani.
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
H Zsolt70
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 602



E-mail
« Új hozzászólás #66014 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 21:52:51 »

Az igen :/ akkor neked is szerencse volt. ez mikor volt neked ? Most ? Végül te is haza jutottál ? Pesten füst jött a kerektol :/ lehet az volt a szerencse hogy víz verte szinte egész úton Huh? ( hűtötte ) vagy baromság
Nekem a hídon kezdett füstölni, mire beértem a kútra izzott az egész. Ez egy régebbi történet,  9 éve még Volvo nyerges bal első kerékcsapágya volt. A parkolóban kapott vagy 30 liter vizet nem gyulladt ki. Majdnem rám hívták a tűzoltókat, tudod milyenek a németek, így utólag mosolyog rajta az ember, nem volt veszélytelen. Nem tudtam vele hazajönni ez természetes, jött a hazai mentés, úgy lehet mondani csere  a bal első komplett futómű fékkel mindennel.
A víz az biztos jót tett a tiédnek! Személyautónak kisebb a súlya  többet kibír a csapágy. 1200 km  eljen ha legközelebb ilyen hangokat hallasz, ne indul vele útnak, bármikor beállhat a csapágy, és ott az út vége, onnan csak viszik jó pénzért az autódat.
Naplózva

EX Mondeo 2.0 Tdci 2005   1 3 5  └-┼┼┤    2 4 6  340+
Kuga 2.0 Tdci 2011 163 hp
Focus 1.4b
adrian007
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 666


Emailt irj ha kérdésed van.


E-mail
« Új hozzászólás #66015 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 22:01:57 »

Nekem a hídon kezdett füstölni, mire beértem a kútra izzott az egész. Ez egy régebbi történet,  9 éve még Volvo nyerges bal első kerékcsapágya volt. A parkolóban kapott vagy 30 liter vizet nem gyulladt ki. Majdnem rám hívták a tűzoltókat, tudod milyenek a németek, így utólag mosolyog rajta az ember, nem volt veszélytelen. Nem tudtam vele hazajönni ez természetes, jött a hazai mentés, úgy lehet mondani csere  a bal első komplett futómű fékkel mindennel.
A víz az biztos jót tett a tiédnek! Személyautónak kisebb a súlya  többet kibír a csapágy. 1200 km  eljen ha legközelebb ilyen hangokat hallasz, ne indul vele útnak, bármikor beállhat a csapágy, és ott az út vége, onnan csak viszik jó pénzért az autódat.
Az szép. Tudom sajnos, ők mindent megtehetnek, mi semmit. De az a baj hogy minden hol ekkora az arcuk , nem csak az ő országukban. Utólag bele gondolva mar en is úgy vagyok vele hogy jo bátor voltam, hat de nem volt mit tenni az a baj. Ja 400 EU volt a kollégának hogy elvittek az első szervizig a pályáról :/ plusz 300 volt neki a szerviz
Naplózva

2002 Ford mondeo turnier trend 2.0 tdci 130 LE  kombi
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #66016 Dátum: 2015.12.20 vasárnap, 22:39:38 »

Az a baj h a motorok mind jók.

Honnan tudod, hogy jók, ha csak a szélvédőre fúj és nem tudod átváltani?
Naplózva
Jenci82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 553


E-mail
« Új hozzászólás #66017 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 08:09:47 »

Honnan tudod, hogy jók, ha csak a szélvédőre fúj és nem tudod átváltani?

Kivettem ôket egyenként,és forognak ahogy kapcsolgatom.
Naplózva

MK3 2.0 TDCI 115Le 2006.kombi Egr,Dpf off La-chip tuning
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #66018 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 10:53:41 »

A FL-es hőtőfolyadék hőmérséklet mutató ~ 55 °C-tól üzemi hőmérséklet tartományt mutat. Ne tévesszen meg a minimum feliratnál a 60-as szám.
~ 63 °C -tól már középen áll ~ 115 °C -ig.
Ha üzemi tartományban eljut a motor hűtőfolyadék hőmérséklete, akkor nagyon nem kell félned. Semmi probléma nem történik.....

Csak termosztát kell. Amit leengedsz, az vissza is önthető -szűrés után-. Gondolom nem a földre akarod kiengedni.

Köszönöm!  worship
A fogyi viszont megugrott, 240km-t, 21L-el sikerült pályán megtenni, 110-120km/h átlaggal, 2 fővel.
Azon gondokozom, ha megveszem a termosztátot, akkor lecserélem a hűtőfolyadékot is, legyen rendben minden. Ebből mennyi kell?
Ideiglenes megoldásként jó lehet a kartonpapír a hűtő elé?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
adrian007
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 666


Emailt irj ha kérdésed van.


E-mail
« Új hozzászólás #66019 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 11:19:54 »

Sziasztok bolond kérdés. Hogy lehet a tankbol gázolajat lecsapolni??? Smiley hallottam olyat mar hogy ezekből nem lehet leszivni. En meg szeretnek belőle kb 15 liter kiszedni Smiley Smiley 20 at Smiley mivel nem tud haladni az autó így tennék at a másik autóba. Mivel nem jön meg az alkatrész így nem lesz autó :/
Naplózva

2002 Ford mondeo turnier trend 2.0 tdci 130 LE  kombi
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #66020 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 12:18:58 »

Sziasztok bolond kérdés. Hogy lehet a tankbol gázolajat lecsapolni??? Smiley hallottam olyat mar hogy ezekből nem lehet leszivni. En meg szeretnek belőle kb 15 liter kiszedni Smiley Smiley 20 at Smiley mivel nem tud haladni az autó így tennék at a másik autóba. Mivel nem jön meg az alkatrész így nem lesz autó :/

Most azon a ~6000 forinton rugóznál a ki-be töltögetéssel?  wilting
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
adrian007
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 666


Emailt irj ha kérdésed van.


E-mail
« Új hozzászólás #66021 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 12:33:36 »

Most azon a ~6000 forinton rugóznál a ki-be töltögetéssel?  wilting

Másikban ( en autóm ) csak porosodik Smiley azért kene Smiley
Nem akartam tankolni megint ha épp van felesleges 40 liter gazolajam
Naplózva

2002 Ford mondeo turnier trend 2.0 tdci 130 LE  kombi
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #66022 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 12:35:09 »

Másikban ( en autóm ) csak porosodik Smiley azért kene Smiley
Nem akartam tankolni megint ha épp van felesleges 40 liter gazolajam

Felesleges? Tehát soha nem fogod elhasználni azzal az autóval, amiben most van?
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26668


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #66023 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 12:37:19 »

Most azon a ~6000 forinton rugóznál a ki-be töltögetéssel?  wilting

Tudjuk, hogy neked az az összeg arra elég, hogy bemenj melózni és haza, de egy dízelesnek ez egy Nyíregyháza-Sopron oda-vissza.  hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #66024 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 12:41:11 »

Tudjuk, hogy neked az az összeg arra elég, hogy bemenj melózni és haza, de egy dízelesnek ez egy Nyíregyháza-Sopron oda-vissza.  hehe

Arra se....
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Vagyokabajnok
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3548



E-mail
« Új hozzászólás #66025 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 14:23:37 »

Köszönöm!  worship
Azon gondokozom, ha megveszem a termosztátot, akkor lecserélem a hűtőfolyadékot is, legyen rendben minden. Ebből mennyi kell?
Ideiglenes megoldásként jó lehet a kartonpapír a hűtő elé?
Szia.
Papír szerint 8,3 lityi és piros,nekem bő 7 litert sikerült beletennem(volt biztos olyan rész,ahonnan nem sikerült max.leengednem.  vigyor3
kartonpapír egy kicsit segít a melegedésben(lassabb visszahűlés).
« Utoljára szerkesztve: 2015.12.21 hétfő, 14:29:38 írta Vagyokabajnok » Naplózva

2011.12  1.6 Panther Black BA7
Ex:
2013. Focus 1.6 Tdci trend+
2001 Mondeo mk3 2.0   GHIA   145 LE   (B5Y)  esp. tempomat. fűthető-hűthető fekete bőr.   300+
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #66026 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 15:02:07 »

Szia.
Papír szerint 8,3 lityi és piros,nekem bő 7 litert sikerült beletennem(volt biztos olyan rész,ahonnan nem sikerült max.leengednem.  vigyor3
kartonpapír egy kicsit segít a melegedésben(lassabb visszahűlés).

 worship
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
adrian007
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 666


Emailt irj ha kérdésed van.


E-mail
« Új hozzászólás #66027 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 15:41:00 »

Felesleges? Tehát soha nem fogod elhasználni azzal az autóval, amiben most van?
Később nem lehet bele tankolni Huh? Smiley Smiley ki tudja mikor jön meg az alkatrész ?? Sad meg ok se ma hívtak es lehet hogy ünnepek között se mar :/ en meg január elején utazom vissza az az lehet kész se lesz. Így mar érted Huh?
Minek legyen benne 50 liter ha épp el tudom autózni. De köszi a választ , mert azt nem írtad meg hogy lehet vagy nem. Smiley
Ha kérdeznek en válaszolok es kifejtem a véleményem. Smiley
De te csak véleményt fejtesz nem válaszolsz Smiley
Es mi van ha épp egy magyar itthon dolgozónak nincs 6000ft Ja tankolni es épp a halott autóból akar üzemanyagot kiszedni, akkor is le oltod?? Smiley
Ne sértésnek vedd a válaszom, csak fura hogy ha az ember kérdez es ilyen választ adsz hogy minek.
Február közepén meg majd tankolok bele ha itthon leszek.
Naplózva

2002 Ford mondeo turnier trend 2.0 tdci 130 LE  kombi
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #66028 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 15:57:29 »

Később nem lehet bele tankolni Huh? Smiley Smiley ki tudja mikor jön meg az alkatrész ?? Sad meg ok se ma hívtak es lehet hogy ünnepek között se mar :/ en meg január elején utazom vissza az az lehet kész se lesz. Így mar érted Huh?
Minek legyen benne 50 liter ha épp el tudom autózni. De köszi a választ , mert azt nem írtad meg hogy lehet vagy nem. Smiley
Ha kérdeznek en válaszolok es kifejtem a véleményem. Smiley
De te csak véleményt fejtesz nem válaszolsz Smiley
Es mi van ha épp egy magyar itthon dolgozónak nincs 6000ft Ja tankolni es épp a halott autóból akar üzemanyagot kiszedni, akkor is le oltod?? Smiley
Ne sértésnek vedd a válaszom, csak fura hogy ha az ember kérdez es ilyen választ adsz hogy minek.
Február közepén meg majd tankolok bele ha itthon leszek.


Már vártam ezt a megközelítést....  nyes

Egyébként meg ott lehet "kiszedni" a gázolajat, ahol a szűrőbe bekerül. Kézi pumpával ráérősen kipumpálhatod, de erre rájöhettél volna te is.
Akinek nincs 6000 forintja tankolni, annak miért van autója?  Tudod, ne vegyen majmot az, akinek nincs pénze banánra....

Ja és ne felejtsd el leengedni a motorolajat is, hogy másban használd. Meg a szélvédőmosót, hűtőfolyadékot..... nehogy csak úgy álljon ott!  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Héford
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



E-mail
« Új hozzászólás #66029 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 15:58:47 »

Bocsánat. Mégegyszer. Smiley Sziasztok. Olyan problémám lenne , hogy reggel első inditásnál beröffen majd teljesen leejti a fordulatszámot hogy majdnem leáll, de nem áll le.  Mi lehet? Illetve 900-1000 környékén van melegen alapjáraton a fordulat , csak ritkán esik le 750 környékére. Ez is mi lehet??? Köszi előre is a válaszokat. 
Naplózva

Ford mondeo mk3 2.0 Benzin /2004/ Ghia (sedan)
adrian007
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 666


Emailt irj ha kérdésed van.


E-mail
« Új hozzászólás #66030 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 16:07:25 »


Már vártam ezt a megközelítést....  nyes

Egyébként meg ott lehet "kiszedni" a gázolajat, ahol a szűrőbe bekerül. Kézi pumpával ráérősen kipumpálhatod, de erre rájöhettél volna te is.
Akinek nincs 6000 forintja tankolni, annak miért van autója?  Tudod, ne vegyen majmot az, akinek nincs pénze banánra....

Ja és ne felejtsd el leengedni a motorolajat is, hogy másban használd. Meg a szélvédőmosót, hűtőfolyadékot..... nehogy csak úgy álljon ott!  eplus2

Orulok neki hogy ilyen viccesnek érzed magad.....
Ha tudtam volna akkor talán nem kérdeztem volna meg.... Lehet hogy erre te johettel volna ra....
Elég lett volna akkor annyit írni hogy macerás....
Arra mar ra jöttem hogy szeretsz kötekedni, beszolni, es ..... Módon válaszolni az embernek....
Kérdezd meg a Magyarországon dolgozótól miért nincs pénze ... Mert meg lehet élni 45 ezerből...
szep napot ......
Meg ha érdekel lehet van pénzem tele tankolni más autót kinti fizetésből. Ez csak egy ötlet volt. Ha a véleményedre lennék kiváncsi ki kérnem, ahogy múltkor is ki kertem meg nyár környéken!!!!
Nekem többet ne válaszolj ha megkerhetlek...... Mert téged a kötekedés tesz boldoggá
« Utoljára szerkesztve: 2015.12.21 hétfő, 16:11:30 írta adrian007 » Naplózva

2002 Ford mondeo turnier trend 2.0 tdci 130 LE  kombi
tpmportal
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4114


E-mail
« Új hozzászólás #66031 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 17:46:46 »

Bocsánat. Mégegyszer. Smiley Sziasztok. Olyan problémám lenne , hogy reggel első inditásnál beröffen majd teljesen leejti a fordulatszámot hogy majdnem leáll, de nem áll le.  Mi lehet? Illetve 900-1000 környékén van melegen alapjáraton a fordulat , csak ritkán esik le 750 környékére. Ez is mi lehet??? Köszi előre is a válaszokat. 

Szívóoldalt meg lehet nézni, hogy esetleg falsot szív-e, alapjárati motort kitakarítani.
Amikor 900-1000 az alapjárat, milyen meleg a motor? A mutató 60-tól középen áll, de attól még csak 90 környékén teszi le az alapjáratot teljesen.
Naplózva
Gepetto
Vendég
« Új hozzászólás #66032 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 18:28:05 »

Termosztátot kell cserélnem de annyi fajta van hogy teljesen bele zavarodtam Sad
Tudna nekem segíteni valaki hogy pontosa milyet kell választani? 90 fokos nyitás 98 fokos nyitás 110 fokos nyitás....
persze az összeset "kompatibilisnek hozza az autóval...
Bárdinál fogom megvenni, bárdi cikkszámnak örülnék a legjobban Smiley
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #66033 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 18:35:59 »

Orulok neki hogy ilyen viccesnek érzed magad.....
Ha tudtam volna akkor talán nem kérdeztem volna meg.... Lehet hogy erre te johettel volna ra....
Elég lett volna akkor annyit írni hogy macerás....
Arra mar ra jöttem hogy szeretsz kötekedni, beszolni, es ..... Módon válaszolni az embernek....
Kérdezd meg a Magyarországon dolgozótól miért nincs pénze ... Mert meg lehet élni 45 ezerből...
szep napot ......
Meg ha érdekel lehet van pénzem tele tankolni más autót kinti fizetésből. Ez csak egy ötlet volt. Ha a véleményedre lennék kiváncsi ki kérnem, ahogy múltkor is ki kertem meg nyár környéken!!!!
Nekem többet ne válaszolj ha megkerhetlek...... Mert téged a kötekedés tesz boldoggá

Tehát ha rávilágítottam, hogy egy hülyeségen (ami kb. 6000 ft értékű és még kárba sem vész, csak később használod el) rugózol és semmi értelme............akkor kötekedem.  taps
Te is, mint sokan fogalom zavarban szenvedtek. Eleve kérdéssel indítottam! A kötekedés nem ilyen, de ezek szerint veled még senki nem kötekedett, hogy tudd milyen az! Rám mégis ezt mondod! Grat!  taps
Nem érzem magam viccesnek! Azt találom viccesnek, hogy problémázol a gázolaj ide-oda rakosgatásán és nem több száz literről van szó!  nyes
Ha tudtad volna, nem kérdezed? Ezek szerint nem tudtad, hogy a tankból eljut a gázolaj előre a motortérbe a motorhoz? Ejha...ezt még a nők is tudják!  eplus2
Azt, hogy mikor és mennyit és mit írok, majd én menedzselem.... ok?   hehe  Nem érdekel, hogy mire van pénzed. De az kiderült, hogy szórakoznál pár literért!  Szerintem pumpáld ki egy 8000 forintos kézi pumpával a 6000 forint értékű gázolajat!  laugh
Megkérhetsz bármire, de majd én döntöm el, hogy miként teszek!  hehe
Azt gondolsz, amit akarsz.... legfeljebb (egész biztosan) tévedsz! Arról fogalmad sincs és ezért ne is jelentsd ki, hogy engem mi tesz boldoggá!   Cool
« Utoljára szerkesztve: 2015.12.21 hétfő, 18:43:00 írta GSR » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Metatron13
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 972



E-mail
« Új hozzászólás #66034 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 18:39:52 »

Mi tesz téged boldoggá sztem egy erős benyás vas,......................... és egy diesel vas alázása 500-on?  integet2 appl
Naplózva

2001 Ford Mondeo MK3 2.0 16V (146 HP)B4Y wilting

Tel.: 06-30-331-4175
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #66035 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 18:40:53 »

Mi tesz téged boldoggá sztem egy erős benyás vas,......................... és egy diesel vas alázása 500-on?  integet2 appl

Téves
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Metatron13
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 972



E-mail
« Új hozzászólás #66036 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 18:52:00 »

Naplózva

2001 Ford Mondeo MK3 2.0 16V (146 HP)B4Y wilting

Tel.: 06-30-331-4175
Héford
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51



E-mail
« Új hozzászólás #66037 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 18:53:28 »

Szívóoldalt meg lehet nézni, hogy esetleg falsot szív-e, alapjárati motort kitakarítani.
Amikor 900-1000 az alapjárat, milyen meleg a motor? A mutató 60-tól középen áll, de attól még csak 90 környékén teszi le az alapjáratot teljesen.

Nagyon szépen köszönöm. Az alapjárati motort megnézetem. A fordulatszámmal alapjáraton lehet igazad lesz mert végül is leesik.
Naplózva

Ford mondeo mk3 2.0 Benzin /2004/ Ghia (sedan)
Jenci82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 553


E-mail
« Új hozzászólás #66038 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 19:37:01 »

img width=600 height=600]http://kepfeltoltes.hu/151221/IMG_6683_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]
eljen
« Utoljára szerkesztve: 2015.12.21 hétfő, 19:40:59 írta Zsolteey » Naplózva

MK3 2.0 TDCI 115Le 2006.kombi Egr,Dpf off La-chip tuning
balkal
Vendég
« Új hozzászólás #66039 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 21:12:58 »

Sziasztok! A minap lebombázott hátulról egy passat... gun Neki sokmindent vitt, nekem csak fényezni kell a lököst. Nagy úr a vonóhorog eplus2 A gondom csak annyi, hogy feljebb görbült a horog...annyira, hogy egy futót már nem bírnék felakasztani. Kb 2centi lehet a lökös és a horog között. Gyári fix ford horog..Aknából le bírom venni ? Lejön maga csak a horog ? Érdemes visszahúzatni vagy préssel visszagörbíteni ? Vagy új horgot ildomos feltenni ? A horog üreges vagy tömör ?
« Utoljára szerkesztve: 2015.12.21 hétfő, 21:14:59 írta balkal » Naplózva
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #66040 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 21:26:00 »

Sziasztok! A minap lebombázott hátulról egy passat... gun Neki sokmindent vitt, nekem csak fényezni kell a lököst. Nagy úr a vonóhorog eplus2 A gondom csak annyi, hogy feljebb görbült a horog...annyira, hogy egy futót már nem bírnék felakasztani. Kb 2centi lehet a lökös és a horog között. Gyári fix ford horog..Aknából le bírom venni ? Lejön maga csak a horog ? Érdemes visszahúzatni vagy préssel visszagörbíteni ? Vagy új horgot ildomos feltenni ? A horog üreges vagy tömör ?
A horog tömör, nem jön le csak először a lökhárító,majd a horog....és ha a hivatalos véleményt akarod hallani, akkor tilos egyengetni, visszahúzni, pláne melegítve! A nem hivatalos véleményem pedig.......
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
balkal
Vendég
« Új hozzászólás #66041 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 21:41:17 »

A horog tömör, nem jön le csak először a lökhárító,majd a horog....és ha a hivatalos véleményt akarod hallani, akkor tilos egyengetni, visszahúzni, pláne melegítve! A nem hivatalos véleményem pedig.......

Elrepedt alul az alsó spoiler....így igazából ha ott lejön letudom szedni alulról. Nem nyerészkedni akarok, biztosító fizet. Sokat is futózok, úgyhogy a normális megoldások érdekelnek. Maga a horgot ha leszedem akkor egy 3as kombira valo bosal horgot fel tudok tenni ugyanúgy a helyére ?  Minden más ráér...pl. lökös fényezés stb. Csak felújítunk pakolászunk... kellene a horog. Azért kérdem,  hogy mi a normális gyors korrekt megoldása ennek. Remélem csak a horog ment el, és a  nyúlvány vagy mi amin a horog van az nem.
Naplózva
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #66042 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 21:48:29 »

Elrepedt alul az alsó spoiler....így igazából ha ott lejön letudom szedni alulról. Nem nyerészkedni akarok, biztosító fizet. Sokat is futózok, úgyhogy a normális megoldások érdekelnek. Maga a horgot ha leszedem akkor egy 3as kombira valo bosal horgot fel tudok tenni ugyanúgy a helyére ?  Minden más ráér...pl. lökös fényezés stb. Csak felújítunk pakolászunk... kellene a horog. Azért kérdem,  hogy mi a normális gyors korrekt megoldása ennek. Remélem csak a horog ment el, és a  nyúlvány vagy mi amin a horog van az nem.
Ha sokat vontatsz és ráadásul fizeti a biztosító, akkor ne habozz, újat neki. Ha csak majomfogónak használod a horgot, akkor akár meg is lehet próbálni az egyengetést, de ha eladod a kocsit, akkor előtte vedd le az egyengetett horgot! Smiley
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #66043 Dátum: 2015.12.21 hétfő, 22:44:47 »

Elrepedt alul az alsó spoiler....így igazából ha ott lejön letudom szedni alulról. Nem nyerészkedni akarok, biztosító fizet. Sokat is futózok, úgyhogy a normális megoldások érdekelnek. Maga a horgot ha leszedem akkor egy 3as kombira valo bosal horgot fel tudok tenni ugyanúgy a helyére ?  Minden más ráér...pl. lökös fényezés stb. Csak felújítunk pakolászunk... kellene a horog. Azért kérdem,  hogy mi a normális gyors korrekt megoldása ennek. Remélem csak a horog ment el, és a  nyúlvány vagy mi amin a horog van az nem.

Ha a horog elhajlott akkor valószínű, hogy kapott ott más is.....
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
Butcher88
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453


06305827718


E-mail
« Új hozzászólás #66044 Dátum: 2015.12.22 kedd, 08:30:01 »

img width=600 height=600]http://kepfeltoltes.hu/151221/IMG_6683_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img]

 hehe
« Utoljára szerkesztve: 2015.12.22 kedd, 19:13:45 írta Zsolteey » Naplózva

Ford Mondeo Ghia,2.0/16V Duratec HE,2003,5 a.
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48500



« Új hozzászólás #66045 Dátum: 2015.12.22 kedd, 09:41:07 »


Ha a horog elhajlott akkor valószínű, hogy kapott ott más is.....
és ez a legnagyobb baj a történetben.a váz valszeg elment tökre.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Gepetto
Vendég
« Új hozzászólás #66046 Dátum: 2015.12.22 kedd, 10:06:34 »

Múlt héten nekem is összetörték az elejét....
mingyárt töltök fel képeket
Naplózva
Gepetto
Vendég
« Új hozzászólás #66047 Dátum: 2015.12.22 kedd, 10:19:50 »


http://www.kephost.com/images/2015/12/22/IMG_0462.jpg
http://www.kephost.com/images/2015/12/22/IMG_0464.jpg
Naplózva
Vagyokabajnok
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3548



E-mail
« Új hozzászólás #66048 Dátum: 2015.12.22 kedd, 10:29:57 »

Hát ez elég ügyes,bárki volt a hibás. wow1 Pár dolog csereérett.Egy offos gépet igy tettem gtk-ra a pályán,mert a tag elfelejtett félremenni eplus2(vagy túl gyorsan mentem,és a lendület törvénye ugye adott) falbav
Naplózva

2011.12  1.6 Panther Black BA7
Ex:
2013. Focus 1.6 Tdci trend+
2001 Mondeo mk3 2.0   GHIA   145 LE   (B5Y)  esp. tempomat. fűthető-hűthető fekete bőr.   300+
Gepetto
Vendég
« Új hozzászólás #66049 Dátum: 2015.12.22 kedd, 10:49:29 »

Hát ez elég ügyes,bárki volt a hibás. wow1 Pár dolog csereérett.Egy offos gépet igy tettem gtk-ra a pályán,mert a tag elfelejtett félremenni eplus2(vagy túl gyorsan mentem,és a lendület törvénye ugye adott) falbav


Jobbról jött és nem adott elsőbbséget. Volt egy elsőbbségadás kötelező táblája.
Telibe találtam az oldalát
Naplózva
Oldalak: 1 ... 1314 1315 1316 1317 1318 1319 1320 [1321] 1322 1323 1324 1325 1326 1327 1328 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.116 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.