Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.06 vasárnap, 04:32:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 129 130 131 132 133 134 135 [136] 137 138 139 140 141 142 143 ... 1558   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 21488259 alkalommal)
0 Felhasználó és 460 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #6750 Dátum: 2006.04.18 kedd, 13:59:00 »

Csövi, olyan gondom van nekem a géppel,ill elektronikával,hogy ugye ha ablak/tetöcsomagtarto lehúzva marad,majd hosszan nyomom a lezáró gombot, akkor ugye minden becsuk,ill felhúzodik. Na nekem is igy működött-viszont a napokban ez a művelet nem hajtódik végre.   Mi lehet a hiba oka??
Szia!
Most néztem meg, tehát Főoldal-szervíz-programozások.  
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6751 Dátum: 2006.04.18 kedd, 16:24:00 »

Sziasztok!
Új vagyok itt, nemrég vettem a Mondimat (és meg vagyok elégedve).
Néhány kérdésem lenne, remélem, tudtok segíteni.
1. Van-e lehetőség az MkIII facelifthez hasonlóan vonali bemenetet kreálni a kesztyűtartóba (6006E CD váltós rádióhoz)?
2. Kissé laza nekem a gázpedál (mindig túl gyorsan megyek Smiley ), lehet valahogy állítani rajta?
3. Tudtok szerelőt ajánlani Budapesten, aki megbízható, ért az MkIII-hoz, be tud szerezni alkatrészeket, és nem bánja, ha ott lábatlankodom munka közben? Márkaszervizhez nem fűlik a fogam...
 
Üdv: Keki
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6752 Dátum: 2006.04.18 kedd, 16:29:00 »

Sziasztok!
Új vagyok itt, nemrég vettem a Mondimat (és meg vagyok elégedve).
Néhány kérdésem lenne, remélem, tudtok segíteni.
1. Van-e lehetőség az MkIII facelifthez hasonlóan vonali bemenetet kreálni a kesztyűtartóba (6006E CD váltós rádióhoz)?
2. Kissé laza nekem a gázpedál (mindig túl gyorsan megyek Smiley ), lehet valahogy állítani rajta?
3. Tudtok szerelőt ajánlani Budapesten, aki megbízható, ért az MkIII-hoz, be tud szerezni alkatrészeket, és nem bánja, ha ott lábatlankodom munka közben? Márkaszervizhez nem fűlik a fogam...
 
Üdv: Keki
Halee!
Keki, üdv itt a csapatban!
Grat. a Mondihoz!
Milyen Mondid van,úgy értem, benzines, vagy dízel? Az aláírásból ez nem derül ki. A dízelek gázpedálja élektromos vezérlésű, tehát könnyebben jár...A benzinesé még "hagyományos" drótos...
A többi kérdésedre lesznek biztos,akik válaszolnak. Bár márkaszervíz témában Solymárt ajánlják többen, dolgozik ott klubtársunk!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6753 Dátum: 2006.04.18 kedd, 16:35:00 »

Halee!
Keki, üdv itt a csapatban!
Grat. a Mondihoz!
Milyen Mondid van,úgy értem, benzines, vagy dízel? Az aláírásból ez nem derül ki. A dízelek gázpedálja élektromos vezérlésű, tehát könnyebben jár...A benzinesé még "hagyományos" drótos...
A többi kérdésedre lesznek biztos,akik válaszolnak. Bár márkaszervíz témában Solymárt ajánlják többen, dolgozik ott klubtársunk!
Üdv.
Aláírás módosítva Smiley
Bár asszem a dízelt külön jelölik a típusmegnevezésben (TDCi, TDDi). De nem akarok kötözködni Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6754 Dátum: 2006.04.18 kedd, 16:56:00 »

Sziasztok!
Új vagyok itt, nemrég vettem a Mondimat (és meg vagyok elégedve).
Néhány kérdésem lenne, remélem, tudtok segíteni.
1. Van-e lehetőség az MkIII facelifthez hasonlóan vonali bemenetet kreálni a kesztyűtartóba (6006E CD váltós rádióhoz)?
2. Kissé laza nekem a gázpedál (mindig túl gyorsan megyek Smiley ), lehet valahogy állítani rajta?
3. Tudtok szerelőt ajánlani Budapesten, aki megbízható, ért az MkIII-hoz, be tud szerezni alkatrészeket, és nem bánja, ha ott lábatlankodom munka közben? Márkaszervizhez nem fűlik a fogam...
 
Üdv: Keki
Keki! Üdvözlégy a Mondisok Csapatában!
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #6755 Dátum: 2006.04.18 kedd, 17:31:00 »

Sziasztok!
Új vagyok itt, nemrég vettem a Mondimat (és meg vagyok elégedve).
Néhány kérdésem lenne, remélem, tudtok segíteni.
1. Van-e lehetőség az MkIII facelifthez hasonlóan vonali bemenetet kreálni a kesztyűtartóba (6006E CD váltós rádióhoz)?
2. Kissé laza nekem a gázpedál (mindig túl gyorsan megyek Smiley ), lehet valahogy állítani rajta?
3. Tudtok szerelőt ajánlani Budapesten, aki megbízható, ért az MkIII-hoz, be tud szerezni alkatrészeket, és nem bánja, ha ott lábatlankodom munka közben? Márkaszervizhez nem fűlik a fogam...
 
Üdv: Keki
Szia Keki. Szerelő az van több is XI. kerületben, Gyálon, Rákosborzasztón, minde rendes, és olcsóért dolgozik, a szervíz topicban megtalálod az elérhetőségüket
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6756 Dátum: 2006.04.18 kedd, 19:36:00 »

haj
 
Ma volt egy kis affinitasom es lekaptam a hatso ajto muanyag boritasat, mondvan itt-ott updatelek rajta, hogy az esetleges nyiszogasokat kizarjam. A boritas levetele utan orommel konstataltam, hogy mennyire ujnak nez ki ott minden gepezet. Csilli-villi az ablaxtorlo moci, zar stb. Namost nemis eza lenyeg, hanem az, hogy talaltam egy kobor csatit ! Ide is lehet tempomatot szerelni vagymi ? Micsoda tartalekok vannak ebben a verdaban
 
De vajon mi lehet aza csatlakozo ? 2db vezetek megy bele, es ertelemszeruen nincs ellendarabja a csatinak. Lassuk csak, mi lehet hatul egy 5 ajtos Ghia-ban, ami nekem nincs...?
Nekem van 2db rendszamtabla vilagitasom, ablax futes, meg ablax torlo. Mas egyebb featurerol nem tudok. De akkor mire jo aza csati ? Tud valaki valami extra felszereltsegi szintet, ahol az iment felsorolt dolgokon kivul mas is van az 5-ik ajtoban ?
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6757 Dátum: 2006.04.18 kedd, 19:39:00 »

jah, es aza csatlakozo inkabb a zarhoz van kozelebb, mint az ablaxtorlohoz. Persze ez nem jelent semmit... Attol meg lehet csomagtarto tempomat
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #6758 Dátum: 2006.04.18 kedd, 19:43:00 »

jah, es aza csatlakozo inkabb a zarhoz van kozelebb, mint az ablaxtorlohoz. Persze ez nem jelent semmit... Attol meg lehet csomagtarto tempomat
Riasztó gyári van?? Nem lehet, hogy a hátsó zár visszajelző kábele?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6759 Dátum: 2006.04.18 kedd, 19:51:00 »

Vision,
 
Gyari riasztom vanik. Egyeb otlet ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #6760 Dátum: 2006.04.18 kedd, 20:08:00 »

Vision,
 
Gyari riasztom vanik. Egyeb otlet ?
Ott kell bebikázi, ha nem indul:)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6761 Dátum: 2006.04.18 kedd, 20:11:00 »

haj
 
Ma volt egy kis affinitasom es lekaptam a hatso ajto muanyag boritasat, mondvan itt-ott updatelek rajta, hogy az esetleges nyiszogasokat kizarjam. A boritas levetele utan orommel konstataltam, hogy mennyire ujnak nez ki ott minden gepezet. Csilli-villi az ablaxtorlo moci, zar stb. Namost nemis eza lenyeg, hanem az, hogy talaltam egy kobor csatit ! Ide is lehet tempomatot szerelni vagymi ? Micsoda tartalekok vannak ebben a verdaban
 
De vajon mi lehet aza csatlakozo ? 2db vezetek megy bele, es ertelemszeruen nincs ellendarabja a csatinak. Lassuk csak, mi lehet hatul egy 5 ajtos Ghia-ban, ami nekem nincs...?
Nekem van 2db rendszamtabla vilagitasom, ablax futes, meg ablax torlo. Mas egyebb featurerol nem tudok. De akkor mire jo aza csati ? Tud valaki valami extra felszereltsegi szintet, ahol az iment felsorolt dolgokon kivul mas is van az 5-ik ajtoban ?
Az enyém is nyiszorog - de ez kombi.  
Nemrégen kezdte, próbálom Anima Sound Systemmel elnyomni, de azért zavaró.
Van valakinek ötlete, tapasztalata, mi lehet és hogyan essek neki?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6762 Dátum: 2006.04.18 kedd, 21:07:00 »

zoldkutya,
 
En anno az auchanban vettem ilyen akcios ontapados filcdarabokat. Eredetileg asztal es szek lab ala kellene ragasztani ezeket az izemicsodakat, de en jobb helyet talaltam nekik Nagyon jo szolgalatot tesznek Cool Sajna az 5ajtos verdanak megvan aza hibalehetosege, hogy a bazi nagy kalaptarto az idok soran picit elkezd mocorogni. Vagyis inkabb elfarad a 2 gumi bigyoja, ami a hatso ajto muanyag boritasahoz szoritja a kalaptartot. Plussz egy picit bejaratodott a kalap tarto felfekvesi pontjai, es ezt oldottam meg 1-1 ilyen filc darab kockaval. Nem feltuno es igy legalabb jobban odaszorul az ajtohoz, igy nem mocorog. Most mar tisztan hallom a katalizator legaprobb csorgeset is
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #6763 Dátum: 2006.04.18 kedd, 21:22:00 »

Vision,
 
Gyari riasztom vanik. Egyeb otlet ?
Kettős reteszed vane?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6764 Dátum: 2006.04.18 kedd, 21:26:00 »

Kettős reteszed vane?
Kell, hogy legyen, már nekem is van. Passz. Zacci, lécci fárádj át  keres-kínál topicba és add el a felesleges csatit
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6765 Dátum: 2006.04.18 kedd, 21:31:00 »

Citromheja,
 
Van hat
Naplózva

blah blah blah
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #6766 Dátum: 2006.04.18 kedd, 21:32:00 »

haj
 
Ma volt egy kis affinitasom es lekaptam a hatso ajto muanyag boritasat, mondvan itt-ott updatelek rajta, hogy az esetleges nyiszogasokat kizarjam. A boritas levetele utan orommel konstataltam, hogy mennyire ujnak nez ki ott minden gepezet. Csilli-villi az ablaxtorlo moci, zar stb. Namost nemis eza lenyeg, hanem az, hogy talaltam egy kobor csatit ! Ide is lehet tempomatot szerelni vagymi ? Micsoda tartalekok vannak ebben a verdaban
 
De vajon mi lehet aza csatlakozo ? 2db vezetek megy bele, es ertelemszeruen nincs ellendarabja a csatinak. Lassuk csak, mi lehet hatul egy 5 ajtos Ghia-ban, ami nekem nincs...?
Nekem van 2db rendszamtabla vilagitasom, ablax futes, meg ablax torlo. Mas egyebb featurerol nem tudok. De akkor mire jo aza csati ? Tud valaki valami extra felszereltsegi szintet, ahol az iment felsorolt dolgokon kivul mas is van az 5-ik ajtoban ?
Hificucc update?!?
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #6767 Dátum: 2006.04.18 kedd, 21:35:00 »

wyctor,
 
nah, es milyen a tempomat ? Kafa mi ? Cool
Sajna nem muxik aza micro macska amit adtal
Probaltam mar vagy 3 DVD olvasoban/iroban, de semmi reakcio. Nem olvashato a lemez
Pedig az jó lemez:))))
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6768 Dátum: 2006.04.18 kedd, 21:35:00 »

wyctor,
 
nah, es milyen a tempomat ? Kafa mi ? Cool
Sajna nem muxik aza micro macska amit adtal
Probaltam mar vagy 3 DVD olvasoban/iroban, de semmi reakcio. Nem olvashato a lemez
Naplózva

blah blah blah
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6769 Dátum: 2006.04.18 kedd, 23:34:00 »

haj
 
Ma volt egy kis affinitasom es lekaptam a hatso ajto muanyag boritasat, mondvan itt-ott updatelek rajta, hogy az esetleges nyiszogasokat kizarjam. A boritas levetele utan orommel konstataltam, hogy mennyire ujnak nez ki ott minden gepezet. Csilli-villi az ablaxtorlo moci, zar stb. Namost nemis eza lenyeg, hanem az, hogy talaltam egy kobor csatit ! Ide is lehet tempomatot szerelni vagymi ? Micsoda tartalekok vannak ebben a verdaban
 
De vajon mi lehet aza csatlakozo ? 2db vezetek megy bele, es ertelemszeruen nincs ellendarabja a csatinak. Lassuk csak, mi lehet hatul egy 5 ajtos Ghia-ban, ami nekem nincs...?
Nekem van 2db rendszamtabla vilagitasom, ablax futes, meg ablax torlo. Mas egyebb featurerol nem tudok. De akkor mire jo aza csati ? Tud valaki valami extra felszereltsegi szintet, ahol az iment felsorolt dolgokon kivul mas is van az 5-ik ajtoban ?
VNR 9000-hez van még egy antenna csati, ami a csomagtér ablakba van kombinál. Lehet ez az.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #6770 Dátum: 2006.04.19 szerda, 06:09:00 »

haj
 
Ma volt egy kis affinitasom es lekaptam a hatso ajto muanyag boritasat, mondvan itt-ott updatelek rajta, hogy az esetleges nyiszogasokat kizarjam. A boritas levetele utan orommel konstataltam, hogy mennyire ujnak nez ki ott minden gepezet. Csilli-villi az ablaxtorlo moci, zar stb. Namost nemis eza lenyeg, hanem az, hogy talaltam egy kobor csatit ! Ide is lehet tempomatot szerelni vagymi ? Micsoda tartalekok vannak ebben a verdaban
 
De vajon mi lehet aza csatlakozo ? 2db vezetek megy bele, es ertelemszeruen nincs ellendarabja a csatinak. Lassuk csak, mi lehet hatul egy 5 ajtos Ghia-ban, ami nekem nincs...?
Nekem van 2db rendszamtabla vilagitasom, ablax futes, meg ablax torlo. Mas egyebb featurerol nem tudok. De akkor mire jo aza csati ? Tud valaki valami extra felszereltsegi szintet, ahol az iment felsorolt dolgokon kivul mas is van az 5-ik ajtoban ?
Nem lehet, hogy az a gyári, elektromos nyiszogásgátló csatlakozója? Csak nálad anno nem kérték ezt az extrát?
Vagy a másik tippem, hogy az a hátrameneti tempomat csatlakozója.Ha oda is teszel tempomatot, akkor ha tolacc, nem kell nyomni a gázt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6771 Dátum: 2006.04.19 szerda, 06:47:00 »

Én tudtam rosszul...
Bocsi!
Üdv.
CSá,megnéztem a kulcsprogramozás dolgot,de a tegnapi  és azelőtti fejleményeket tekintve szerintem nem ez a baj. Tehát: Napfénytetőnél van 1 billenő kapcsoló, ha előre nyomom,akkor bukóra nyilik,ha hátra,akkor meg elhúzódik,mig le nem állitom.Eddig igxy működött.  De most az van,hogy mintha a kapcsoló hátra helyzete nem is működne,mindent az előre bukó gombbal csinálok.Tehát először bukóra nyilik,majd folyamatos nyomvatartással húzódik el. Tehát nem f...a. Vélemények/tapasztalatok??   Mi a bánat baja van?  Ja,emellett még mindig fenn áll a "6841" es probléma!!! Hmm...
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #6772 Dátum: 2006.04.19 szerda, 06:58:00 »

wyctor,
 
nah, es milyen a tempomat ? Kafa mi ? Cool
Sajna nem muxik aza micro macska amit adtal
Probaltam mar vagy 3 DVD olvasoban/iroban, de semmi reakcio. Nem olvashato a lemez
Tempomat müxik nagyon jó, hétvégén volt egy 400 km-s autópálya teszt is. Azt kéne még tudni, hogy ha nem a gázt nyomod, akkor hova teszed a lábad, nekem nagyon elfáradt a jobb lábam, ugye a balt azt kitudod nyújtani arra a kis lábtámaszra. Na és a jobbat hova rakják a profik? A lemez pedig tényleg jó, nekem is működött, de majd megnézzük.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #6773 Dátum: 2006.04.19 szerda, 06:59:00 »

A kulcsprogit,még mindig nem vágom hol van...
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #6774 Dátum: 2006.04.19 szerda, 07:00:00 »

CSá,megnéztem a kulcsprogramozás dolgot,de a tegnapi  és azelőtti fejleményeket tekintve szerintem nem ez a baj. Tehát: Napfénytetőnél van 1 billenő kapcsoló, ha előre nyomom,akkor bukóra nyilik,ha hátra,akkor meg elhúzódik,mig le nem állitom.Eddig igxy működött.  De most az van,hogy mintha a kapcsoló hátra helyzete nem is működne,mindent az előre bukó gombbal csinálok.Tehát először bukóra nyilik,majd folyamatos nyomvatartással húzódik el. Tehát nem f...a. Vélemények/tapasztalatok??   Mi a bánat baja van?  Ja,emellett még mindig fenn áll a "6841" es probléma!!! Hmm...
Gyújtáson, nyomdd a bezárógombokat (ablak,tető) 20 sec.ig és utána működnie kell, ha nem, akkor ismételd meg a műveletet, annál az ablaknál, ahol nem működik az automata felhúzás.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #6775 Dátum: 2006.04.19 szerda, 07:12:00 »

haj
 
Ma volt egy kis affinitasom es lekaptam a hatso ajto muanyag boritasat, mondvan itt-ott updatelek rajta, hogy az esetleges nyiszogasokat kizarjam. A boritas levetele utan orommel konstataltam, hogy mennyire ujnak nez ki ott minden gepezet. Csilli-villi az ablaxtorlo moci, zar stb. Namost nemis eza lenyeg, hanem az, hogy talaltam egy kobor csatit ! Ide is lehet tempomatot szerelni vagymi ? Micsoda tartalekok vannak ebben a verdaban
 
De vajon mi lehet aza csatlakozo ? 2db vezetek megy bele, es ertelemszeruen nincs ellendarabja a csatinak. Lassuk csak, mi lehet hatul egy 5 ajtos Ghia-ban, ami nekem nincs...?
Nekem van 2db rendszamtabla vilagitasom, ablax futes, meg ablax torlo. Mas egyebb featurerol nem tudok. De akkor mire jo aza csati ? Tud valaki valami extra felszereltsegi szintet, ahol az iment felsorolt dolgokon kivul mas is van az 5-ik ajtoban ?
Nekem a kombiba van egy plussz kulcsnyílás a rendszámtábla felett amibe a kulcsot nem lehet beletenni ha fent van a rendszámtáblám. Még nem vettem le majd a talin de lehet, hogy ahhoz lehet köze??
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6776 Dátum: 2006.04.19 szerda, 08:01:00 »

Szmore,
 
Nekem is van kulcs nyilas, de gyanitom, hogy ahhoz semmi koze.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6777 Dátum: 2006.04.19 szerda, 08:02:00 »

Dzsolt,
 
Asszem eddig TE allsz a legkozelebb az igazsaghoz
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6778 Dátum: 2006.04.19 szerda, 08:03:00 »

Scratch,
 
Ok, de ez nem koax kabel, hanem 2db sima vezetek. Antenna-nak ilyet nem szokas hasznalni.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6779 Dátum: 2006.04.19 szerda, 08:04:00 »

Gyari hatso szarnyon nem szokott + feklampa lenni ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #6780 Dátum: 2006.04.19 szerda, 09:30:00 »

zoldkutya,
 
En anno az auchanban vettem ilyen akcios ontapados filcdarabokat. Eredetileg asztal es szek lab ala kellene ragasztani ezeket az izemicsodakat, de en jobb helyet talaltam nekik Nagyon jo szolgalatot tesznek Cool Sajna az 5ajtos verdanak megvan aza hibalehetosege, hogy a bazi nagy kalaptarto az idok soran picit elkezd mocorogni. Vagyis inkabb elfarad a 2 gumi bigyoja, ami a hatso ajto muanyag boritasahoz szoritja a kalaptartot. Plussz egy picit bejaratodott a kalap tarto felfekvesi pontjai, es ezt oldottam meg 1-1 ilyen filc darab kockaval. Nem feltuno es igy legalabb jobban odaszorul az ajtohoz, igy nem mocorog. Most mar tisztan hallom a katalizator legaprobb csorgeset is
Köszönöm a tippet. Ha nagyon túrok otthon, biztosan találok ilyen filcet.
Csak annyi a gondom, hogy nem tudom, hova ragasszam, hogy pontosan honnan jön a hang. Már 2* végigpiszkáltam az egész csomagtartót, de nem jutottam előbbre.  
Lehet, hogy útközben kellene kucorognom benne, és kagylózni.
De akkor ki vezet
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6781 Dátum: 2006.04.19 szerda, 10:07:00 »

Köszönöm a tippet. Ha nagyon túrok otthon, biztosan találok ilyen filcet.
Csak annyi a gondom, hogy nem tudom, hova ragasszam, hogy pontosan honnan jön a hang. Már 2* végigpiszkáltam az egész csomagtartót, de nem jutottam előbbre.  
Lehet, hogy útközben kellene kucorognom benne, és kagylózni.
De akkor ki vezet

Vigyázz a hátsó üléssel, majd még lerúgod a tükröt... PDA-zás közben...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6782 Dátum: 2006.04.19 szerda, 10:12:00 »

Zoldkutya,
 
En ugy deriutettem fenyt a zorgesre, hogy elkezdtem kocogtatni a muanyag reszeket. Ahol egy kis zorgesre utalo nyomot tapasznyaltam, oda tettem egy kis filcdarabot. Persze nem art, ha picit nagyobbat kocogtacc, mert akkor jon elo igazan a zorges.
"Lehet, hogy útközben kellene kucorognom benne, és kagylózni.
De akkor ki veze"
Ecceru. Sepru nyellel kitamasztod a kormanyt, teglat a gazpedalra, oszt hali...
Naplózva

blah blah blah
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6783 Dátum: 2006.04.19 szerda, 10:24:00 »

Köszönöm a tippet. Ha nagyon túrok otthon, biztosan találok ilyen filcet.
Csak annyi a gondom, hogy nem tudom, hova ragasszam, hogy pontosan honnan jön a hang. Már 2* végigpiszkáltam az egész csomagtartót, de nem jutottam előbbre.  
Lehet, hogy útközben kellene kucorognom benne, és kagylózni.
De akkor ki vezet

Hát a nyúl! Tudod, fogd rá a nyuszira! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6784 Dátum: 2006.04.19 szerda, 10:25:00 »

Vigyázz a hátsó üléssel, majd még lerúgod a tükröt... PDA-zás közben...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6785 Dátum: 2006.04.19 szerda, 10:30:00 »

Köszönöm a tippet. Ha nagyon túrok otthon, biztosan találok ilyen filcet.
Csak annyi a gondom, hogy nem tudom, hova ragasszam, hogy pontosan honnan jön a hang. Már 2* végigpiszkáltam az egész csomagtartót, de nem jutottam előbbre.  
Lehet, hogy útközben kellene kucorognom benne, és kagylózni.
De akkor ki vezet

Lehet, hogy a hátsó ajtó nyiszog. Az sem kizárt. De én nem javaslom a seprűt, nem vagy te boszorkány! Vagy mégis?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #6786 Dátum: 2006.04.19 szerda, 10:39:00 »

Vigyázz a hátsó üléssel, majd még lerúgod a tükröt... PDA-zás közben...
Nekem nincs PDA-m.
Vagy az nem is kell hozzá?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6787 Dátum: 2006.04.19 szerda, 10:43:00 »

Hát a nyúl! Tudod, fogd rá a nyuszira! Smiley
Az a baj, hogy túl rövid a lába. Ha nyomja a gázpedált, nem lát ki az ablakon (és lehet, hogy a kormányt sem éri fel...)
Hát ezért nem hordott tojásokat vasárnap...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6788 Dátum: 2006.04.19 szerda, 13:06:00 »

Gyújtáson, nyomdd a bezárógombokat (ablak,tető) 20 sec.ig és utána működnie kell, ha nem, akkor ismételd meg a műveletet, annál az ablaknál, ahol nem működik az automata felhúzás.
Értem,de a tetőablaknál ez a folyamat egy állandó körforgás,tehát ha nyomom a gombot,akkor az nem áll meg:felnyit-vissza-elhúzódik-vissza,megint felnyit... Tehát nincs olyan szakasz, hogy csak áll a rendszer...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6789 Dátum: 2006.04.19 szerda, 13:47:00 »

Értem,de a tetőablaknál ez a folyamat egy állandó körforgás,tehát ha nyomom a gombot,akkor az nem áll meg:felnyit-vissza-elhúzódik-vissza,megint felnyit... Tehát nincs olyan szakasz, hogy csak áll a rendszer...
Szerintem elprogramozódott a tetőablakod.
Nekem is volt ilyen, úgy kellett beegyengetnem a tetőablakot a helyére eső előtt...
Csak az előre gombra reagált.
Elvittem a szervízbe, ahol pillanatok alatt felprogramozták.
Valami elállítódott az ablak "fejében"...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6790 Dátum: 2006.04.19 szerda, 13:55:00 »

Szerintem elprogramozódott a tetőablakod.
Nekem is volt ilyen, úgy kellett beegyengetnem a tetőablakot a helyére eső előtt...
Csak az előre gombra reagált.
Elvittem a szervízbe, ahol pillanatok alatt felprogramozták.
Valami elállítódott az ablak "fejében"...
Aha, értem.Ennek a problémának nincs azóta valami othhon elvégezhető módja?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6791 Dátum: 2006.04.19 szerda, 14:14:00 »

Aha, értem.Ennek a problémának nincs azóta valami othhon elvégezhető módja?
Hát nem tudom, én anno assetuttam, mi baja
A szervízben több dolgot is javítottak rajta, ott kellett hagynom, nem láttam, mit csináltak vele felprogramozás címén
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6792 Dátum: 2006.04.19 szerda, 14:25:00 »

sanc,
 
probald meg, hogy leveszed az aksi sarut 10 percre. Hatha resetelodik a cucc
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #6793 Dátum: 2006.04.19 szerda, 15:08:00 »

sanc,
 
probald meg, hogy leveszed az aksi sarut 10 percre. Hatha resetelodik a cucc
Hát ez nem Microsoft...
Kérdéses, hogy bejön -e a restart
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6794 Dátum: 2006.04.19 szerda, 15:42:00 »

Nekem nincs PDA-m.
Vagy az nem is kell hozzá?
A PDA-záshoz a következő kell: sötét, félreeső hely, 2 felhevült ember. Se ruha, sem egyéb más nem kell... a többit elvégzi a természet.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6795 Dátum: 2006.04.19 szerda, 16:25:00 »

Az a baj, hogy túl rövid a lába. Ha nyomja a gázpedált, nem lát ki az ablakon (és lehet, hogy a kormányt sem éri fel...)
Hát ezért nem hordott tojásokat vasárnap...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6796 Dátum: 2006.04.19 szerda, 16:25:00 »

Nekem nincs PDA-m.
Vagy az nem is kell hozzá?
Nekem van egy eladóm! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #6797 Dátum: 2006.04.19 szerda, 16:35:00 »

Nekem van egy eladóm! Smiley
Már tárgytalan, képzeld most tudtam meg, hogy pont PDA nem kell a PDA-záshoz (#6889)
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #6798 Dátum: 2006.04.19 szerda, 17:09:00 »

Már tárgytalan, képzeld most tudtam meg, hogy pont PDA nem kell a PDA-záshoz (#6889)

Viszont a Kombi autó elöny
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #6799 Dátum: 2006.04.19 szerda, 18:32:00 »

Sziasztok !
2002-es TDDI mondeoba, lehet utólag tempomatot beszerelni?
Csinált már valaki?
Mi kell hozzá és mennyibe fáj?
köszi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 129 130 131 132 133 134 135 [136] 137 138 139 140 141 142 143 ... 1558   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.146 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.