Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.05 szombat, 08:24:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 21465385 alkalommal)
0 Felhasználó és 276 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #3400 Dátum: 2005.10.19 szerda, 22:04:00 »

Sziasztok! Abban segítsetek nekem, hogy melyik MIII-ban van fedélzeti computer és melyikben nincs? ( felszereltségi nevekre gondolok ) És ez az amit a jobb bajusz kapcsoló végéről lehet léptetni? Miket mutat ez meg ( átlag fogy, külső hőmmérséklet stb) Amin nincs ilyen nyomógomb az pl a külső hőmérsékletet nem is mutatja sehol máshol?
Előre is kösz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3401 Dátum: 2005.10.19 szerda, 22:07:00 »

Sziasztok! Abban segítsetek nekem, hogy melyik MIII-ban van fedélzeti computer és melyikben nincs? ( felszereltségi nevekre gondolok ) És ez az amit a jobb bajusz kapcsoló végéről lehet léptetni? Miket mutat ez meg ( átlag fogy, külső hőmmérséklet stb) Amin nincs ilyen nyomógomb az pl a külső hőmérsékletet nem is mutatja sehol máshol?
Előre is kösz
Az enyémen van, az az átlagfogyasztást, az átlagsebességet, a külső hőmérsékletet és a még megtehető km-t mutatja. És tényleg a bal bajuszkapcsoló végének a nyomogatátával lehet léptetni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3402 Dátum: 2005.10.19 szerda, 22:08:00 »

Sziasztok! Abban segítsetek nekem, hogy melyik MIII-ban van fedélzeti computer és melyikben nincs? ( felszereltségi nevekre gondolok ) És ez az amit a jobb bajusz kapcsoló végéről lehet léptetni? Miket mutat ez meg ( átlag fogy, külső hőmmérséklet stb) Amin nincs ilyen nyomógomb az pl a külső hőmérsékletet nem is mutatja sehol máshol?
Előre is kösz
Ja, nekem a jobb bajusz nyomógomb az ablakmosó.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3403 Dátum: 2005.10.19 szerda, 22:09:00 »

Az enyémen van, az az átlagfogyasztást, az átlagsebességet, a külső hőmérsékletet és a még megtehető km-t mutatja. És tényleg a bal bajuszkapcsoló végének a nyomogatátával lehet léptetni.
Valóban, én is a balra gondoltam, csak rosszul írtam (jobb ).
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3404 Dátum: 2005.10.19 szerda, 22:40:00 »

Sziasztok! Abban segítsetek nekem, hogy melyik MIII-ban van fedélzeti computer és melyikben nincs? ( felszereltségi nevekre gondolok ) És ez az amit a jobb bajusz kapcsoló végéről lehet léptetni? Miket mutat ez meg ( átlag fogy, külső hőmmérséklet stb) Amin nincs ilyen nyomógomb az pl a külső hőmérsékletet nem is mutatja sehol máshol?
Előre is kösz
Először csak a Ghiában volt, majd kb 2002-től már a trendben is.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #3405 Dátum: 2005.10.19 szerda, 23:20:00 »

Fijjug
 
A múltkor jártam egy szerelőnél, és kérdeztem tőle, hogy a kuplungom eléggé fent fog, lehet-e állítani rajta. Erre azt válaszolta, hogy az autó maga állítja a kuplungot a kopás mértéke szerint, nem is lehet ebbe beavatkozni.
Én persze nem értek hozzá, az autó is csak 2 hónapja van meg, nem tudok még vitatkozni vele.
Szóval ez tényleg így van, vagy ő nem ért hozzá?
Nem lehet állítani, majd megszokod, hogy ilyen. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #3406 Dátum: 2005.10.19 szerda, 23:21:00 »

Sziasztok! Abban segítsetek nekem, hogy melyik MIII-ban van fedélzeti computer és melyikben nincs? ( felszereltségi nevekre gondolok ) És ez az amit a jobb bajusz kapcsoló végéről lehet léptetni? Miket mutat ez meg ( átlag fogy, külső hőmmérséklet stb) Amin nincs ilyen nyomógomb az pl a külső hőmérsékletet nem is mutatja sehol máshol?
Előre is kösz
tamas,
 
amibe nincs computer az is mutatja a külső hőmérsékletet.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #3407 Dátum: 2005.10.19 szerda, 23:22:00 »

Fijjug
 
A múltkor jártam egy szerelőnél, és kérdeztem tőle, hogy a kuplungom eléggé fent fog, lehet-e állítani rajta. Erre azt válaszolta, hogy az autó maga állítja a kuplungot a kopás mértéke szerint, nem is lehet ebbe beavatkozni.
Én persze nem értek hozzá, az autó is csak 2 hónapja van meg, nem tudok még vitatkozni vele.
Szóval ez tényleg így van, vagy ő nem ért hozzá?
Ez bizony így van.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3408 Dátum: 2005.10.20 csütörtök, 08:08:00 »

Sziasztok!
Ma voltam felderítő körúton ( Nógrád megye -Bp ) MIII kombi ügyben és próbáltam gyakorlatban is hasznosítani a Tőletek kapott sok jó tanácsot. Még nem találtam meg az igazit, de türelmes vagyok.
Láttam szépet, láttam csúnyát ( szerintem!!) de nem volt egyik sem az igazi. Egy régebbi fórumon valaki említett egy kereskedést ( Tip_Top Budaőrs ) no ott volt több verda is amit alaposan megnézegettem. Mit tudtok a kereskedésről, korrektek?
Szevasz Tamás!
Én a héten voltam Budaörsön, csak azért hogy megnézzem a kocsikat.  Elég jó árban lehet kapni fekete kombi ghia-kat.  Kb. 2.8-3.0 körül.. 80-90e km, jó állapotban... Tényleg!
Én szóltam az öcsémnek, hogy nézze meg mert ő "oroszlános" most.  Neki a véleménye az volt, hogy ez vmi maffia brigád!
Ha ott akarsz kocsit venni, akkor jól nézd meg mit veszel - szerelővel menj, papírok, próbakör, stb.
Nem hiszem hogy nagyobb a kockázata ott kocsit venni, mint bárhol máshol..
Üdv,
LPeti
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3409 Dátum: 2005.10.20 csütörtök, 18:19:00 »

Nem lehet állítani, majd megszokod, hogy ilyen. Smiley
A magasan fogó kuplung ezek szerint a kopott tárcsát is jelenti, vagy normálban szinte csak a végén fog?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3410 Dátum: 2005.10.20 csütörtök, 18:29:00 »

A magasan fogó kuplung ezek szerint a kopott tárcsát is jelenti, vagy normálban szinte csak a végén fog?
ÜDV!
Nekem is két hónapos a gépem (nálam)és az első gondom nekem is ez volt , vagyis , majdnem a padlónál fog. Nekem mutattak egy vadi új gépet, és abban is a padlónál fogott. A mai napig szoknom kell.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3411 Dátum: 2005.10.20 csütörtök, 18:31:00 »

Bocs annyit még, hogy a verda 2004-es 2,0 TDCi 38000 km-es.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3412 Dátum: 2005.10.20 csütörtök, 18:34:00 »

ÜDV!
Nekem is két hónapos a gépem (nálam)és az első gondom nekem is ez volt , vagyis , majdnem a padlónál fog. Nekem mutattak egy vadi új gépet, és abban is a padlónál fogott. A mai napig szoknom kell.
Hát ez az! Ha lent fogna (padlóközelben), nem is izgulnék annyira, de én csak engedem fölfele a pedált az meg csak az utolsó 10 centinél mozdítja meg az autót.
Van valakinek tapasztalata, hogy a cserére szoruló kuplungtárcsát miről lehet felismerni? Márpersze anélkül, hogy szétszerelném az autót
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3413 Dátum: 2005.10.20 csütörtök, 18:57:00 »

hi,
 
nekemis elegge fent fog, de ugy tudom, hogy ez normalis. Mai napig szenvedek tole, de lassan csak megszokom... Nekem indulasnal (foleg meredek uton) soxor nagyon nehez Ltalalni a megfelelo gaz kuplung kombinaciot, de legalabb nem egy PUG, ahol imadkozni kell, hogy ne huljon darabokra 10km alatt Cool
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3414 Dátum: 2005.10.20 csütörtök, 18:59:00 »

Egyebkent meg vasarlasi idoszakomban kiprobaltam egy 1.8-as Ambient verdat, nagyon szep alapotban volt es kb. 40e km volt benne, es ott is nagyon fent fogott a kuplung. Szal ez majdnem 100%, hogy normalis.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #3415 Dátum: 2005.10.20 csütörtök, 20:23:00 »

Itt a hideg - használni kell a fűtést a Mondiban. Friss tulajként észrevételeim:
 
1. Ha például kint 4 fok van és a benti hőmérséklet 22 fokra van beállítva, akkor automata módban miért kapcsolja be a rendszer a légkondit? Miért van erre szükség, mikor úgyis egyből kikapcsolom? (ezt egyébként már REF100 is észrevette)
 
2. Ha nem piszkálgatom a fűtésgombokat, akkor alaphelyzetben szinte csak lábra jön a meleg (nem csak indításkor), ha viszont megnyomom a testre irányuló levegő gombját, akkor meg a lábra nem jön semmi meleg. Alaphelyzetben miért nem mindenhova egyenletesen fúj közepes mennyiségű meleg levegőt a rendszer?
 
3. Pozitívum, hogy hideg motornál sem kell túl sokat várni a meleg levegőre, ez tetszik.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3416 Dátum: 2005.10.20 csütörtök, 22:27:00 »

Egyebkent meg vasarlasi idoszakomban kiprobaltam egy 1.8-as Ambient verdat, nagyon szep alapotban volt es kb. 40e km volt benne, es ott is nagyon fent fogott a kuplung. Szal ez majdnem 100%, hogy normalis.
Zacci,
 
Köszi, megnyugodtam. Meg ez legyen a legnagyobb baja.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3417 Dátum: 2005.10.20 csütörtök, 22:39:00 »

Itt a hideg - használni kell a fűtést a Mondiban. Friss tulajként észrevételeim:
 
1. Ha például kint 4 fok van és a benti hőmérséklet 22 fokra van beállítva, akkor automata módban miért kapcsolja be a rendszer a légkondit? Miért van erre szükség, mikor úgyis egyből kikapcsolom? (ezt egyébként már REF100 is észrevette)
 
2. Ha nem piszkálgatom a fűtésgombokat, akkor alaphelyzetben szinte csak lábra jön a meleg (nem csak indításkor), ha viszont megnyomom a testre irányuló levegő gombját, akkor meg a lábra nem jön semmi meleg. Alaphelyzetben miért nem mindenhova egyenletesen fúj közepes mennyiségű meleg levegőt a rendszer?
 
3. Pozitívum, hogy hideg motornál sem kell túl sokat várni a meleg levegőre, ez tetszik.
1.talán azért kapcsolja be a rendszer a légkondit,mert akkor a motor is hamarabb felmelegszik/többletterhelés/igy hamarabb fűt.
2.Vezess meleg lábbal és hideg fejjel.Ezért fűti inkább a lábat.Nekem is ilyen volt,bizony át kell váltani manuális üzemmódba,mert a gyári verzió nekem se volt jó.
3.Van benne egy előmelegítő patron,a bal első kerék környékén.Abba megy bele felülről 2 izzítógyertya.Ugy tudom 4 foktól autómatikusan indulnak,és fűtik a vizet,hogy hamarabb legyen fűtésed.
4.És még nem tapasztaltad,de az ablakmosód spriccelője is valszeg fűthető.Az első hóeséskor kiderül./körülötte a hó elolvad/Vagy nézz alá a motorháztető borításnak.Ha látsz ott 1-2 vékony kábelt kigyózni a spriccelő felé,akkor az fűtött lesz.Üdv.zsoel.
 
Ui:Angel koma szerint én vezetem a "fázós"szekciót.Mindent tudok a kocsi fűtéséről!-:)Meg hogy télen milyen sza.ul melegszik.-20 fokban,18 kilóméter alatt nem lett üzemmeleg a motor.
Üdv.zsoel.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #3418 Dátum: 2005.10.20 csütörtök, 23:35:00 »

Hástó ablak mosásakor a középső féklámpámból csepeg a víz, a csomiba. Smiley Viszont az ablakra rendesen megy, bent csak csepeg... :/
Ha kiveszem a féklámpát, ott meglelem a csövet is, vagy egész máshol van?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #3419 Dátum: 2005.10.21 péntek, 08:22:00 »

Hástó ablak mosásakor a középső féklámpámból csepeg a víz, a csomiba. Smiley Viszont az ablakra rendesen megy, bent csak csepeg... :/
Ha kiveszem a féklámpát, ott meglelem a csövet is, vagy egész máshol van?
A spricni csatlakozásnál ereszthet - szerintem
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3420 Dátum: 2005.10.21 péntek, 08:48:00 »

Srac,
 
Eza legkondi bekapcsolosdi engem is zavart, igy atvettem a vezerlest, ergo nem auto-n van, hanem eloszor auto aztan legkondi kikapcs, igy a ventillator meg automatice vezerlodik, de a legkondit mar nem kapcsolja be. Egyebkent vegulis nem hulyeseg a legkondi, mert koztudottan paratlanit.
Nalam is alapbol csak lapbra fuj, de mar megszoktam, soot, szerintem ez igy jo. Nalam csak akkor kezd igazabol levegot fujni a rendszer, ha mar a viz elert bizonyos hofokot. Ez jo, mert nem egybol a minuszt fujja a labadra. Enis probalgattam azt, hogy elorre s fujjon levegot, de aztan rajottem, hogy jobb ha a labra megy, mert ugye a homero miatt nem minden esetben fuj meleg levegot a rendszer. Van, hogy mikor eleri a nalam beallitott 24fokot, mar csak langyosat fuj, ami viszont mar nem jo a pofamnak Cool Egyebkent meg a meleg levego ugyis felfele szal, igy az egesz verdaban kellemes meleg van. Igy tul keppen szepen fokozatosan melegszik fel az utaster. Nekem teccik.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3421 Dátum: 2005.10.21 péntek, 08:50:00 »

Srac,
 
persze van mikor az ulesfutessel picit megtunningolom a klimat Cool
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3422 Dátum: 2005.10.21 péntek, 08:51:00 »

Scratch,
 
Pontosan a feklampa felett van a spriccni csatlakozasa. Valceg ott repedt meg, vagy eccceruen picit szetcsuszott. Nyugodtan szereld le a feklampat es mogotte megtalalod a keresett problema forrasat.
Naplózva

blah blah blah
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #3423 Dátum: 2005.10.21 péntek, 10:13:00 »

Scratch,
 
Pontosan a feklampa felett van a spriccni csatlakozasa. Valceg ott repedt meg, vagy eccceruen picit szetcsuszott. Nyugodtan szereld le a feklampat es mogotte megtalalod a keresett problema forrasat.
Köszi, ma neki esek!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #3424 Dátum: 2005.10.21 péntek, 11:54:00 »

Itt a hideg - használni kell a fűtést a Mondiban. Friss tulajként észrevételeim:
 
1. Ha például kint 4 fok van és a benti hőmérséklet 22 fokra van beállítva, akkor automata módban miért kapcsolja be a rendszer a légkondit? Miért van erre szükség, mikor úgyis egyből kikapcsolom? (ezt egyébként már REF100 is észrevette)
 
2. Ha nem piszkálgatom a fűtésgombokat, akkor alaphelyzetben szinte csak lábra jön a meleg (nem csak indításkor), ha viszont megnyomom a testre irányuló levegő gombját, akkor meg a lábra nem jön semmi meleg. Alaphelyzetben miért nem mindenhova egyenletesen fúj közepes mennyiségű meleg levegőt a rendszer?
 
3. Pozitívum, hogy hideg motornál sem kell túl sokat várni a meleg levegőre, ez tetszik.
szeva srac,
 
1. a használati utasításban is az szerepel, hogy akár esik, akár fúj, akár fagy "auto" üzemmódban A/C gomb mindig világít. azaz, semmi baj nincs vele. nyomogatod a hőfokot, és szépen teszi a dolgát.
 
2. szerintem azért megy csak lábra, mert az okos mérnök urak úgy gondolták, hogy ha már beszállsz az autódba, akár kicsit havas cimmában is, azt melegítse fel először. meg egyébként is a meleg felfelé száll.
 
3. ez valóban így van.
 
4. tényleg tuningold meg egy kicsit ülésfűtéssel.
 
pablo
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3425 Dátum: 2005.10.21 péntek, 11:55:00 »

Srac,
 
persze van mikor az ulesfutessel picit megtunningolom a klimat Cool
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #3426 Dátum: 2005.10.21 péntek, 17:37:00 »

szeva srac,
 
1. a használati utasításban is az szerepel, hogy akár esik, akár fúj, akár fagy "auto" üzemmódban A/C gomb mindig világít. azaz, semmi baj nincs vele. nyomogatod a hőfokot, és szépen teszi a dolgát.
 
2. szerintem azért megy csak lábra, mert az okos mérnök urak úgy gondolták, hogy ha már beszállsz az autódba, akár kicsit havas cimmában is, azt melegítse fel először. meg egyébként is a meleg felfelé száll.
 
3. ez valóban így van.
 
4. tényleg tuningold meg egy kicsit ülésfűtéssel.
 
pablo
Nekem nem világít auto módba az A/C gomb.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #3427 Dátum: 2005.10.21 péntek, 19:28:00 »

1.talán azért kapcsolja be a rendszer a légkondit,mert akkor a motor is hamarabb felmelegszik/többletterhelés/igy hamarabb fűt.
2.Vezess meleg lábbal és hideg fejjel.Ezért fűti inkább a lábat.Nekem is ilyen volt,bizony át kell váltani manuális üzemmódba,mert a gyári verzió nekem se volt jó.
3.Van benne egy előmelegítő patron,a bal első kerék környékén.Abba megy bele felülről 2 izzítógyertya.Ugy tudom 4 foktól autómatikusan indulnak,és fűtik a vizet,hogy hamarabb legyen fűtésed.
4.És még nem tapasztaltad,de az ablakmosód spriccelője is valszeg fűthető.Az első hóeséskor kiderül./körülötte a hó elolvad/Vagy nézz alá a motorháztető borításnak.Ha látsz ott 1-2 vékony kábelt kigyózni a spriccelő felé,akkor az fűtött lesz.Üdv.zsoel.
 
Ui:Angel koma szerint én vezetem a "fázós"szekciót.Mindent tudok a kocsi fűtéséről!-:)Meg hogy télen milyen sza.ul melegszik.-20 fokban,18 kilóméter alatt nem lett üzemmeleg a motor.
Üdv.zsoel.
szasz! lehet hogy te vezeted a fazos szekciot de en is oda tartozom!
viszont a benzines kb 300 meter utan meleget fuj!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3428 Dátum: 2005.10.21 péntek, 19:35:00 »

Nekem nem világít auto módba az A/C gomb.
Nekem sem világitott!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3429 Dátum: 2005.10.21 péntek, 19:35:00 »

szasz! lehet hogy te vezeted a fazos szekciot de en is oda tartozom!
viszont a benzines kb 300 meter utan meleget fuj!
Én még nem ültem olyan autóban,ami 300 méter mulva meleget fújt volna!-:)
A meleget ne tévesszük össze a langyossal!-:)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3430 Dátum: 2005.10.21 péntek, 19:39:00 »

Majd csak figyeljetek oda,amikor jön az a q.va hideg!Lassan melegszik a motor,nehezen indul a meleglevegő,stb,stb....
-15,-20 fokról beszélek!Viszont ami nagyon  jó az az első szélvédőfűtés.Na arra egy rossz szavam sincs.Az tényleg király.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3431 Dátum: 2005.10.21 péntek, 19:46:00 »

Majd csak figyeljetek oda,amikor jön az a q.va hideg!Lassan melegszik a motor,nehezen indul a meleglevegő,stb,stb....
-15,-20 fokról beszélek!Viszont ami nagyon  jó az az első szélvédőfűtés.Na arra egy rossz szavam sincs.Az tényleg király.
szia zsoel.
 
van már auto?ha igen milyen?vagy milyen az élet auto nélkül?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3432 Dátum: 2005.10.21 péntek, 20:01:00 »

szia zsoel.
 
van már auto?ha igen milyen?vagy milyen az élet auto nélkül?
Szia!
 
Már csak hálni jár belém a lélek!
 
Nem is gondoltam,hogy ennyire nehéz JÓ autót venni.Vagy én vagyok túl igényes?!
A haverom szerint velem van a baj!
 
Mondjuk eléggé behatárolódtak az igényeim.Ennek ellenére már 3 autót elvittek előlem.Most vagyok nagy alkudozásba,az árak még nem véglegesek,de bízom az ösztöneimben.
Remélem összejön,mert különben fejjel megyek a falnak!:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3433 Dátum: 2005.10.21 péntek, 20:39:00 »

Szia!
 
Már csak hálni jár belém a lélek!
 
Nem is gondoltam,hogy ennyire nehéz JÓ autót venni.Vagy én vagyok túl igényes?!
A haverom szerint velem van a baj!
 
Mondjuk eléggé behatárolódtak az igényeim.Ennek ellenére már 3 autót elvittek előlem.Most vagyok nagy alkudozásba,az árak még nem véglegesek,de bízom az ösztöneimben.
Remélem összejön,mert különben fejjel megyek a falnak!:)
várd ki és rá fogsz érezni.én igy voltam amikor vettem a mondit,már megnéztem kb 600 autot utána nem számoltam...kint dolgoztam No-ba,de nem akartam kint meg venni a pénz miatt,itthon vettem egy kintröl behozotatt svájci autot.sajna nem tudtam mk3 venni mert kelett a lakásfelujitásra a pénz,de nem bántam meg,hogy válogattam.várj,s legkésöbb a jézuska meghozza,nekem is ő hozta...
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3434 Dátum: 2005.10.21 péntek, 20:57:00 »

haj,
 
AUTO modban az A/C gombnak nem kell vilagitania !
Naplózva

blah blah blah
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #3435 Dátum: 2005.10.21 péntek, 22:11:00 »

haj,
 
AUTO modban az A/C gombnak nem kell vilagitania !
Ezt mondom én is. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #3436 Dátum: 2005.10.21 péntek, 22:23:00 »

Urak!
 
Az hogy "AUTO" módban világít-e az A/C gomb - nekem világít -, a klíma szoftverétől függ (és mint ilyen, alap esetben az évjárattól, ha nem volt klíma szoftver frissítés WDS-sel)
 
SW verzió lekérdezése:
 
Az E(A)TC-vezérlőegységnél (klíma) egyidejűleg az "OFF(KI)" és a "LÁBTÉR" gombot legalább 2 másodpercig MŰKÖDTETNI, majd 1,5 másodpercen belül az "A/C" gombot MEGNYOMNI. A szoftver-változat az E(A)TC-kijelzőn jelenik meg. Egy tetszőleges gomb megnyomásával a kiolvasási üzemmód befejeződik.
 
A WDS-sel lehetséges 2003/06-ig gyártott gépkocsiknál az EATC valamint az ETC szoftvereket aktualizálni. Ehhez meg kell bizonyosodni arról, hogy a WDS a legújabb WDS-szoftverrel van felszerelve.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3437 Dátum: 2005.10.21 péntek, 23:09:00 »

Urak!
 
Az hogy "AUTO" módban világít-e az A/C gomb - nekem világít -, a klíma szoftverétől függ (és mint ilyen, alap esetben az évjárattól, ha nem volt klíma szoftver frissítés WDS-sel)
 
SW verzió lekérdezése:
 
Az E(A)TC-vezérlőegységnél (klíma) egyidejűleg az "OFF(KI)" és a "LÁBTÉR" gombot legalább 2 másodpercig MŰKÖDTETNI, majd 1,5 másodpercen belül az "A/C" gombot MEGNYOMNI. A szoftver-változat az E(A)TC-kijelzőn jelenik meg. Egy tetszőleges gomb megnyomásával a kiolvasási üzemmód befejeződik.
 
A WDS-sel lehetséges 2003/06-ig gyártott gépkocsiknál az EATC valamint az ETC szoftvereket aktualizálni. Ehhez meg kell bizonyosodni arról, hogy a WDS a legújabb WDS-szoftverrel van felszerelve.

Hogy te miket nem tudsz!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3438 Dátum: 2005.10.22 szombat, 10:12:00 »

Petya,
 
Es miert jo az nekunk, ha frissebb az sw ? 2 zonassa valik a klima vagymi ? Cool De tenyleg mi a kulonbseg a klima regebbi es ujabb software kozott ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #3439 Dátum: 2005.10.22 szombat, 11:23:00 »

Szia!
 
Már csak hálni jár belém a lélek!
 
Nem is gondoltam,hogy ennyire nehéz JÓ autót venni.Vagy én vagyok túl igényes?!
A haverom szerint velem van a baj!
 
Mondjuk eléggé behatárolódtak az igényeim.Ennek ellenére már 3 autót elvittek előlem.Most vagyok nagy alkudozásba,az árak még nem véglegesek,de bízom az ösztöneimben.
Remélem összejön,mert különben fejjel megyek a falnak!:)
Zsoel,
 
Van valami jo kereskedoi tipped akikkel erdemes foglalkozni?  Ha sikerülne akkor tavasszal en is frissitenem a gépkocsiparkomat
Azon filozom meg, hogy kintrol erdemesebb-e behozni majd vagy eleve itthon megvenni? Kerdes, hogy alakul a regisztracios dij.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3440 Dátum: 2005.10.22 szombat, 12:02:00 »

Nekem nem világít auto módba az A/C gomb.
pedig kellene
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3441 Dátum: 2005.10.22 szombat, 13:38:00 »

Sziasztok!
 
Szakvéleményre lenne szükségem.
2001-es TDDI eltört a turbo tengelye!Jelenség:erő el,hatalmas fehér füst,..döbbenet :-(  ,nem gondoltam volna hogy egy Mondival ilyen előfordulhat,de ami igazán aggaszt hogy utána már be sem indult.
Találkozott már valaki ilyennel?
Szakszerviz tippek?
Uj turbo kb. 400e. lenne,találok bontottban valahol?
Köszi a segitséget!
 
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3442 Dátum: 2005.10.22 szombat, 14:23:00 »

pedig kellene
vagy még sem?
Naplózva
REF100
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 376

gyulairobert@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3443 Dátum: 2005.10.22 szombat, 16:45:00 »

vagy még sem?
Pablo!!
 
mi csak vezetjük az autót, nem értünk hozzá:-)
ne szólj bele
nekem világít meg nem is, 5mp-ként villog
Naplózva

MKV 2.0 TDCi (180LE) Ruby red
Vendég
« Új hozzászólás #3444 Dátum: 2005.10.22 szombat, 17:40:00 »

Találkoztam egy hirdetéssel,és nem tudom mit takar!
 
Ford Mondeo 2.0 TD FLH.
 
Mi ez az FLH?Google-ban rákerestem,de sajna nem jutottam sokkal előbbre.
 
Valaki tudna segíteni?Zsoel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3445 Dátum: 2005.10.22 szombat, 17:46:00 »

Találkoztam egy hirdetéssel,és nem tudom mit takar!
 
Ford Mondeo 2.0 TD FLH.
 
Mi ez az FLH?Google-ban rákerestem,de sajna nem jutottam sokkal előbbre.
 
Valaki tudna segíteni?Zsoel.
nem vagyok biztos benne,de nekem ugy rémlik mintha az 5ajtos modell lenne
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3446 Dátum: 2005.10.22 szombat, 17:46:00 »

Zsoel,
 
Van valami jo kereskedoi tipped akikkel erdemes foglalkozni?  Ha sikerülne akkor tavasszal en is frissitenem a gépkocsiparkomat
Azon filozom meg, hogy kintrol erdemesebb-e behozni majd vagy eleve itthon megvenni? Kerdes, hogy alakul a regisztracios dij.
falabu!
 
Elméletileg jövőre feljebb megy a regisztrációs díj.Ebben a kategóriában kb.110-120 ezerrel.Ezért akarok még az idén venni.
Már van 3-4 bejáratott kereskedőm,állandóan ingáznak Németországba,Belgiumba,online kapcsolatban vagyok velük.Ezen túlmenően egy magyar autóra is alkuszok.Valamelyik csak bejön.
Van egy srác,aki hirdeti magát a neten,neki van reg.dijas táblázata.Mindjárt megkeresem,aztán beszúrom ide.Zsoel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3447 Dátum: 2005.10.22 szombat, 17:54:00 »

falabu!
 
Elméletileg jövőre feljebb megy a regisztrációs díj.Ebben a kategóriában kb.110-120 ezerrel.Ezért akarok még az idén venni.
Már van 3-4 bejáratott kereskedőm,állandóan ingáznak Németországba,Belgiumba,online kapcsolatban vagyok velük.Ezen túlmenően egy magyar autóra is alkuszok.Valamelyik csak bejön.
Van egy srác,aki hirdeti magát a neten,neki van reg.dijas táblázata.Mindjárt megkeresem,aztán beszúrom ide.Zsoel.
Itt megnézhető:
 
 
 
 
Belgiumi kocsik,2006-os REGISZTRÁCIÓS díjak.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3448 Dátum: 2005.10.22 szombat, 17:57:00 »

falabu!
 
Elméletileg jövőre feljebb megy a regisztrációs díj.Ebben a kategóriában kb.110-120 ezerrel.Ezért akarok még az idén venni.
Már van 3-4 bejáratott kereskedőm,állandóan ingáznak Németországba,Belgiumba,online kapcsolatban vagyok velük.Ezen túlmenően egy magyar autóra is alkuszok.Valamelyik csak bejön.
Van egy srác,aki hirdeti magát a neten,neki van reg.dijas táblázata.Mindjárt megkeresem,aztán beszúrom ide.Zsoel.
Szia Zsoel! Én is hetek óta a megfelelő autóra vadászok, ezidáig sikertelenül. Én MKIII-t keresek, 2002-2003 as évjáratút. Lehet-e feléd egy olyan kérésem, hogy a bejáratott kereskedőiddel felvegyem a kapcsolatot én is, hátha valami jó kombit tudnak ajánlani ( úgy emlékszem Te sportos változatot keresel ). Én is vettem már fel kapcsolatot utazó kereskedőkkel, de csak addig jutottam velük, hogy megküldik a kiszemelt példány paramétereit és én úgy mondjam meg, hogy kell vagy nem. A tieid viszont, ha jól ertem a helyszínről is bejelentkeznek és akkor kell igent, vagy nemet mondani. Ja, és az enyémeim előleget is kérnek
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3449 Dátum: 2005.10.22 szombat, 17:57:00 »

4-ik sorban jól látszik!Most 410.e +áfa,2006.01.01-től 520.e+áfa.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.106 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.