Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.05 szombat, 20:28:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 105 106 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 118 119 ... 1558   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 21476655 alkalommal)
0 Felhasználó és 400 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #5550 Dátum: 2006.02.14 kedd, 11:52:00 »

hát ez elkeserít, mert nem is csipogás idegesít, hanem nehezen tudom bekapcsolni az övet a karfa miatt. ( mert nagydarab vagyok)
1 kép (Sarkani kollégának):
A kampó a felső végén az esetleges rendőrmikorleállít estre van.
http://www.tar.hu/agostonb/mondeo/vakdugo.jpg
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5551 Dátum: 2006.02.14 kedd, 11:58:00 »

Jah és valakinek ha EGR-t akar kiktatni de még nem csinálta.
http://www.tar.hu/agostonb/mondeo/egr.jpg
-Kék irányból jön a kipufogógáz visszavezetésre
-Zöld irányból a friss levegő (megturbózva, hűtve)
-Sárga, a csavarok, és a csőbilincs
-Piros, ahova be kell szabni (ollóval) kifúrva az 1mm vastag alu lemezt
Szerelés kb. 10 perc.
A kép az én autómról készült.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5552 Dátum: 2006.02.14 kedd, 12:07:00 »

Fogadjuk Srac te dohányzol.
Annak a kőszállító kamionnak magyarázd meg 1x, mikor kiállsz a parkolóból és a kamion 1 szuzukis hp-t kikerülve beléd száll szemből 70-80km/h-val, hogy miért nem kötötted be magad... már ha marad mivel mondani.
Dohányzó vezetőket én is megvetem... nem bírja ki, amíg odaér?
Sok műszekszuáló eszköz, aki halhatatlannak képzeli magát! Grrrrrrrrrrr!  
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5553 Dátum: 2006.02.14 kedd, 12:07:00 »

agostonb,
 
thx az infot !
Mar csak aztat kene tudni, hogy ezaz EGR merre talahato a banya svrdakon, es hogy kb. ugyanez a felepites, vagy esetleg bonyolultabb a kiiktatasa.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5554 Dátum: 2006.02.14 kedd, 12:08:00 »

Srac,
 
Engem soxor zavar az ov, mert mindig annyira befeszul, hogy nyomkodja a pocakom, de ettol fuggetlenul en mindig bekapcsolom az ovet, pedig nekem nincs is sipakolom. Ut kozben neha lazitok rajta mar megszokasbol is Cool
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #5555 Dátum: 2006.02.14 kedd, 12:11:00 »

Fogadjuk Srac te dohányzol.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5556 Dátum: 2006.02.14 kedd, 12:11:00 »

En dohanyzom, de nem az autoban ! Ha hosszabb utra megyunk es ramjon az ingerencia, akkor megallok egy benya kutnal, felhorpintem az aznapi x-ik KVmat, elszivom a szivni valot es dzsalok tovabb. Vegulis ezert jo, hogy vannak benya kutak. Masra meg ugysem alkalmasak, max. taknyos benyat tolni a verdaba
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #5557 Dátum: 2006.02.14 kedd, 12:13:00 »

Fogadjuk Srac te dohányzol.
Nem, nem dohányzom, soha életemben nem volt a számban egyetlen bagó sem. Utálom a cigit és a füstjét, de erről szerintem itt most ne vitázzunk.  
 
A lényeg, hogy mindenki kösse be magát, attól függetlenül, hogy elől, vagy hátul ül! És minél kevesebbet cigizzen
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5558 Dátum: 2006.02.14 kedd, 13:52:00 »

agostonb,
 
thx az infot !
Mar csak aztat kene tudni, hogy ezaz EGR merre talahato a banya svrdakon, es hogy kb. ugyanez a felepites, vagy esetleg bonyolultabb a kiiktatasa.
Sztem csak indulj el a légszűrőtől a motor felé a friss levegő útján és megtalálod.
Egy biztos a motortérben van.
:-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5559 Dátum: 2006.02.14 kedd, 13:53:00 »

Nekem + kormányzár, indítok, majd jégkaparó!
OK, igazad van, téli alkalmazásban ki kell egészítenem az indítás utáni felsorolást: ülésfűtés bekapcs, szélvédőfűtés bekapcs, váááááááááááááár
OFF: egy-két kedves kolléga a céges PUGok szélvédőjébe szabályos árkokat vájt a jégkaparóval...
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #5560 Dátum: 2006.02.14 kedd, 14:34:00 »

Jah és valakinek ha EGR-t akar kiktatni de még nem csinálta.
http://www.tar.hu/agostonb/mondeo/egr.jpg
-Kék irányból jön a kipufogógáz visszavezetésre
-Zöld irányból a friss levegő (megturbózva, hűtve)
-Sárga, a csavarok, és a csőbilincs
-Piros, ahova be kell szabni (ollóval) kifúrva az 1mm vastag alu lemezt
Szerelés kb. 10 perc.
A kép az én autómról készült.
Ha le van dugózva az EGR, akkor a kipufogógáz csak simán megy a kipufogóba? Akkor ezt úgy kell elképzelni, hogy a kipufogó előtt van egy "elosztó" és onnan megy egy kicsi az EGR fele, a többi meg megy a kipufba?
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Vendég
« Új hozzászólás #5561 Dátum: 2006.02.14 kedd, 14:36:00 »

Ha le van dugózva az EGR, akkor a kipufogógáz csak simán megy a kipufogóba? Akkor ezt úgy kell elképzelni, hogy a kipufogó előtt van egy "elosztó" és onnan megy egy kicsi az EGR fele, a többi meg megy a kipufba?
Ja.
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #5562 Dátum: 2006.02.14 kedd, 14:40:00 »

Ja.
Ja?
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5563 Dátum: 2006.02.14 kedd, 14:44:00 »

Azon megy a vita, hogy milyen hülye az, aki nem kapcsolja be az övét, és ezt mind Agontonb-nak címzitek, amikor Ő bekapcsolja? Igaz városban nem igen szokta 1-2 percre, de amilyen példákat elmondtatok, azok városban nem gyakoriak, és ilyen alapon ne is menjünk az utcára, mert a járdán is kilapíthat egy kamion...
 
Én egy értelmét látom az öv kötelező léte mellett, hogy sokan csak a rendőrök miatt kapcsolják be. Igy egyre többen használjuk az övet...
(halkan jegyzem, hogy most is Lfelejtettem bekapcsolni 2 percre...Sad Egyébként én egy pár éve nem érzem magam biztonságban öv nélkül, így pl: a Kunmadarasi gyorulásoknál is be vagyok kötve, mert különben félnék...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5564 Dátum: 2006.02.14 kedd, 14:45:00 »

Ha le van dugózva az EGR, akkor a kipufogógáz csak simán megy a kipufogóba? Akkor ezt úgy kell elképzelni, hogy a kipufogó előtt van egy "elosztó" és onnan megy egy kicsi az EGR fele, a többi meg megy a kipufba?
Ez így van, de a dugózás az EGR szelep után történik, hogy odáig még elmehessen a bűz, és ne adjon konkrét hibaüzenetet... Tehát a zsákutca megmarad.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5565 Dátum: 2006.02.14 kedd, 14:46:00 »

OK, igazad van, téli alkalmazásban ki kell egészítenem az indítás utáni felsorolást: ülésfűtés bekapcs, szélvédőfűtés bekapcs, váááááááááááááár
OFF: egy-két kedves kolléga a céges PUGok szélvédőjébe szabályos árkokat vájt a jégkaparóval...
Olyan hülyeség várni...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5566 Dátum: 2006.02.14 kedd, 15:13:00 »

Azon megy a vita, hogy milyen hülye az, aki nem kapcsolja be az övét, és ezt mind Agontonb-nak címzitek, amikor Ő bekapcsolja? Igaz városban nem igen szokta 1-2 percre, de amilyen példákat elmondtatok, azok városban nem gyakoriak, és ilyen alapon ne is menjünk az utcára, mert a járdán is kilapíthat egy kamion...
 
Én egy értelmét látom az öv kötelező léte mellett, hogy sokan csak a rendőrök miatt kapcsolják be. Igy egyre többen használjuk az övet...
(halkan jegyzem, hogy most is Lfelejtettem bekapcsolni 2 percre...Sad Egyébként én egy pár éve nem érzem magam biztonságban öv nélkül, így pl: a Kunmadarasi gyorulásoknál is be vagyok kötve, mert különben félnék...
Kösz Joe, a számból vetted ki a szót. 95%-ban én is be vagyok kötve mert munkahelyre 2x50km-t kell menjek, és ilyenkor reggel és du. nem is gondolkodok rajta hogy melyiket dugjam be. A vakdugót vagy az igazit. De hétvégi ABC-be be bevásárlásoknál vakdugózok.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5567 Dátum: 2006.02.14 kedd, 15:14:00 »

Ez így van, de a dugózás az EGR szelep után történik, hogy odáig még elmehessen a bűz, és ne adjon konkrét hibaüzenetet... Tehát a zsákutca megmarad.
Nem egészen.
Tehát a dugózás NEM az EGR után, hanem előtte történik, de az EGR-t hagyjuk működni(vákuumcső marad) ahogy ő gondolja. Csak bele már nem egedjük a kipuf-ot.
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #5568 Dátum: 2006.02.14 kedd, 15:19:00 »

Nem egészen.
Tehát a dugózás NEM az EGR után, hanem előtte történik, de az EGR-t hagyjuk működni(vákuumcső marad) ahogy ő gondolja. Csak bele már nem egedjük a kipuf-ot.
Na akkor most eljutottam oda, hogy:
- Értöm én hogy gőzgép, nade mi hajcsa? Ugyé!
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Vendég
« Új hozzászólás #5569 Dátum: 2006.02.14 kedd, 15:21:00 »

Na akkor most eljutottam oda, hogy:
- Értöm én hogy gőzgép, nade mi hajcsa? Ugyé!
#5649-ed kijelentőmódban
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5570 Dátum: 2006.02.14 kedd, 15:24:00 »

Nem egészen.
Tehát a dugózás NEM az EGR után, hanem előtte történik, de az EGR-t hagyjuk működni(vákuumcső marad) ahogy ő gondolja. Csak bele már nem egedjük a kipuf-ot.
MkI-nél utána
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5571 Dátum: 2006.02.14 kedd, 15:25:00 »

Kösz Joe, a számból vetted ki a szót. 95%-ban én is be vagyok kötve mert munkahelyre 2x50km-t kell menjek, és ilyenkor reggel és du. nem is gondolkodok rajta hogy melyiket dugjam be. A vakdugót vagy az igazit. De hétvégi ABC-be be bevásárlásoknál vakdugózok.
Akkor örülök, hogy 95 %-ban használod az övet, de a maradék 5 %-ban hétvégén miért egyszerűbb és logikusabb a vakdugót használni? Hidd el, hogy nem kötözködök, egyszerűen meg szeretném érteni.  
 
(csak mert nekem eszembe nem jutna ilyen vakdugót eszkábálni)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5572 Dátum: 2006.02.14 kedd, 15:26:00 »

Akkor örülök, hogy 95 %-ban használod az övet, de a maradék 5 %-ban hétvégén miért egyszerűbb és logikusabb a vakdugót használni? Hidd el, hogy nem kötözködök, egyszerűen meg szeretném érteni.  
 
(csak mert nekem eszembe nem jutna ilyen vakdugót eszkábálni)
Próbáld ki az övét ... izé, Ő meg az övét
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5573 Dátum: 2006.02.14 kedd, 15:31:00 »

Na akkor most eljutottam oda, hogy:
- Értöm én hogy gőzgép, nade mi hajcsa? Ugyé!
Vákuum.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5574 Dátum: 2006.02.14 kedd, 15:31:00 »

Nem egészen.
Tehát a dugózás NEM az EGR után, hanem előtte történik, de az EGR-t hagyjuk működni(vákuumcső marad) ahogy ő gondolja. Csak bele már nem egedjük a kipuf-ot.
Fontos! Az EGR szelep után, és a fojtószelep előtt kell ledugózni! Azért, hogy a szelep továbbra is tudjon működni!!! És ez nem csak MKI-ra vonatkozik...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5575 Dátum: 2006.02.14 kedd, 15:33:00 »

Tisztelt Klubtagok!
 
Nem véletlen találták ki a biztonsági övet,és az Intelligens Védelmi Rendszert.Használjuk,használjátok.Azért van.
 
Én becsülök ITT mindenkit annyira,hogy nem szeretnék rossz hírt hallani senkiről.A be
NEM kötött öv miatt kelljen fekete szalagot kötni a mondira!
Nem,nem,nem!
Inkább forumozgassunk egymással még vagy 50 évid!
 
Bocs,nem akartam lehangoló lenni,vagy bármi hasonló!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5576 Dátum: 2006.02.14 kedd, 15:36:00 »

Fontos! Az EGR szelep után, és a fojtószelep előtt kell ledugózni! Azért, hogy a szelep továbbra is tudjon működni!!! És ez nem csak MKI-ra vonatkozik...
Most akkor nem mind1, hogy az EGR előtt a fal, vagy az EGR után!?
Tehát a füst nem jut el az EGR-ig, vagy eljut, de ki nem jön belőle!?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5577 Dátum: 2006.02.14 kedd, 15:41:00 »

Tisztelt Klubtagok!
 
Nem véletlen találták ki a biztonsági övet,és az Intelligens Védelmi Rendszert.Használjuk,használjátok.Azért van.
 
Én becsülök ITT mindenkit annyira,hogy nem szeretnék rossz hírt hallani senkiről.A be
NEM kötött öv miatt kelljen fekete szalagot kötni a mondira!
Nem,nem,nem!
Inkább forumozgassunk egymással még vagy 50 évid!
 
Bocs,nem akartam lehangoló lenni,vagy bármi hasonló!
Zsoel: szívemből beszéltél!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5578 Dátum: 2006.02.14 kedd, 15:42:00 »

Most akkor nem mind1, hogy az EGR előtt a fal, vagy az EGR után!?
Tehát a füst nem jut el az EGR-ig, vagy eljut, de ki nem jön belőle!?
Ahol a két öntvény(csonk) találkozik, oda kell a dugó. Ez valszeg az egr után van!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5579 Dátum: 2006.02.14 kedd, 15:58:00 »

Most akkor nem mind1, hogy az EGR előtt a fal, vagy az EGR után!?
Tehát a füst nem jut el az EGR-ig, vagy eljut, de ki nem jön belőle!?
Sztem nem az "igazi", ha az EGR előtt 2cm-rel lezárod a vákuum lehetőségeit...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #5580 Dátum: 2006.02.14 kedd, 16:17:00 »

Akkor örülök, hogy 95 %-ban használod az övet, de a maradék 5 %-ban hétvégén miért egyszerűbb és logikusabb a vakdugót használni? Hidd el, hogy nem kötözködök, egyszerűen meg szeretném érteni.  
 
(csak mert nekem eszembe nem jutna ilyen vakdugót eszkábálni)
Mert nagykabátban 2 percenként ki-be szállni becsatolni írtó macerás. Olyankor reggel csak vakdugó és kész.
Van amikor 10 percen belül 5x szállok ki-be az autóba.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5581 Dátum: 2006.02.14 kedd, 16:18:00 »

Mert nagykabátban 2 percenként ki-be szállni becsatolni írtó macerás. Olyankor reggel csak vakdugó és kész.
Van amikor 10 percen belül 5x szállok ki-be az autóba.
Én benne is aludnék
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5582 Dátum: 2006.02.14 kedd, 16:19:00 »

Vákuum.
Joe.
Az MkIII-nál legalábbis nem tudod az EGR után lezárni, mivel ott már a friss levegő is megy. Akkor azt is lezárod. Ennyi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5583 Dátum: 2006.02.14 kedd, 16:20:00 »

Azon megy a vita, hogy milyen hülye az, aki nem kapcsolja be az övét, és ezt mind Agontonb-nak címzitek, amikor Ő bekapcsolja? Igaz városban nem igen szokta 1-2 percre, de amilyen példákat elmondtatok, azok városban nem gyakoriak, és ilyen alapon ne is menjünk az utcára, mert a járdán is kilapíthat egy kamion...
 
Én egy értelmét látom az öv kötelező léte mellett, hogy sokan csak a rendőrök miatt kapcsolják be. Igy egyre többen használjuk az övet...
(halkan jegyzem, hogy most is Lfelejtettem bekapcsolni 2 percre...Sad Egyébként én egy pár éve nem érzem magam biztonságban öv nélkül, így pl: a Kunmadarasi gyorulásoknál is be vagyok kötve, mert különben félnék...
szerintem az a baj hogy a bekotetlen sofor/utas esetleg kirepul az ablakon es a szazkilos tehetetlen testevel letarol mindent ami az utjaba kerul! es en nem szeretnek sem repulni sem az utjaba lenni! ezert en amellett vagyok hogy buntessenek meg minden felelotlent!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5584 Dátum: 2006.02.14 kedd, 16:41:00 »

Ahol a két öntvény(csonk) találkozik, oda kell a dugó. Ez valszeg az egr után van!
tettem is egy képet a Tuningba
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5585 Dátum: 2006.02.14 kedd, 17:57:00 »

Sziasztok!!!
 
Megint HELP kéne!!!
 
Ma megálltam egy helyen, bezártam távirányitóval az autót de eszembe juttoo, hogy valamit bent hagytam, nyitnám ki de nem nyitja a távirányitó az ajtókat. Bedugom akulcsot elforditom és felpattintja az összes zárat. Azóta a távirányitó nem működik, de a központi zár nyit-csuk tehát vagy a kulcs azaz az abban lévő távirányitó vagy a központi zár vevő egysége a rossz. Beszéltem ismerőssel a Ford Solymárban, ők ilyen hibával még nem találkoztak....Van valami ötletetek?
 
A kulcsban kb 1 hónapja cseréltem elemet, de azért meg mértem és 3,2 V van benne, tehát az tutti jó!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5586 Dátum: 2006.02.14 kedd, 18:10:00 »

Sziasztok!!!
 
Megint HELP kéne!!!
 
Ma megálltam egy helyen, bezártam távirányitóval az autót de eszembe juttoo, hogy valamit bent hagytam, nyitnám ki de nem nyitja a távirányitó az ajtókat. Bedugom akulcsot elforditom és felpattintja az összes zárat. Azóta a távirányitó nem működik, de a központi zár nyit-csuk tehát vagy a kulcs azaz az abban lévő távirányitó vagy a központi zár vevő egysége a rossz. Beszéltem ismerőssel a Ford Solymárban, ők ilyen hibával még nem találkoztak....Van valami ötletetek?
 
A kulcsban kb 1 hónapja cseréltem elemet, de azért meg mértem és 3,2 V van benne, tehát az tutti jó!!!
Újra kéne programozni!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5587 Dátum: 2006.02.14 kedd, 18:27:00 »

Ahhoz szervíz kell, vagy meg tudom én is csinálni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5588 Dátum: 2006.02.14 kedd, 18:28:00 »

Ahhoz szervíz kell, vagy meg tudom én is csinálni?
Megtudod kell mail és küldöm.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #5589 Dátum: 2006.02.14 kedd, 18:43:00 »

haj,
 
Megjott a Bowden, beszereltem, asszem
Egy kerdes !
 
Oszi!
 
Meg tudnad nekem nezni, hogy a tempomat bowden pontosan merre kanyarodik, hova rogzitodik stb. ? Esetleg par kepet tucc csinalni vegig a kabel utjarol ? De ahhoz le kell venned a motor muanyag boritasat, mar ha van neked olyan. Elore is THX
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #5590 Dátum: 2006.02.14 kedd, 19:00:00 »

Laczik V6
 
lajos.kovacs kukac vipmail.hu
 
Várom...Köszönöm!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5591 Dátum: 2006.02.14 kedd, 19:03:00 »

Laczik V6
 
lajos.kovacs kukac vipmail.hu
 
Várom...Köszönöm!
Mail ment
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5592 Dátum: 2006.02.14 kedd, 20:01:00 »

Köszi a mélt. Egyelőre azt sem tudom milyen kulcsomvan. Olyan mintha a kulcsban lenne belül egy led, a műszerfal tetjén meg van egy kék műanyag bigyo ami mintha valami vevő lenne.
 
De fura hogy a kulcs ledet eltakarja a kulcs rész ha össze van rakva.
 
Én már semmit nem értek Smiley
 
 

 

 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5593 Dátum: 2006.02.14 kedd, 20:10:00 »

Köszi a mélt. Egyelőre azt sem tudom milyen kulcsomvan. Olyan mintha a kulcsban lenne belül egy led, a műszerfal tetjén meg van egy kék műanyag bigyo ami mintha valami vevő lenne.
 
De fura hogy a kulcs ledet eltakarja a kulcs rész ha össze van rakva.
 
Én már semmit nem értek Smiley
 
 

 

 

Laya, ez a rádiófrekvenciás kulcs
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5594 Dátum: 2006.02.14 kedd, 20:12:00 »

Hogy lehetne kideriteni egyáltalán hogy melyik oldalon vana baj???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5595 Dátum: 2006.02.14 kedd, 20:14:00 »

Hogy lehetne kideriteni egyáltalán hogy melyik oldalon vana baj???
Én mindenképpen próbálkoznék egy újratanítással.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5596 Dátum: 2006.02.14 kedd, 20:16:00 »

És mi van ha kifingott a kulcs és az immo nem fogja venni a jelet. Már beinditani sem fogom tudni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5597 Dátum: 2006.02.14 kedd, 20:24:00 »

És mi van ha kifingott a kulcs és az immo nem fogja venni a jelet. Már beinditani sem fogom tudni?
akkor sz.ban vagy
Van még kulcsod, próbálkozz azzal. Olyankor mit csinál? de beviheted szervizbe is. szerintem ott is előbb a kulcsprogramozással kezdenék.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5598 Dátum: 2006.02.14 kedd, 20:25:00 »

Másik kulcsom nem távirányitós...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5599 Dátum: 2006.02.14 kedd, 20:29:00 »

Másik kulcsom nem távirányitós...
akkor az a szervizkulcs, nyugodtan próbálkozhatsz... De ha neked jobb, vidd be a szervizbe.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 105 106 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 118 119 ... 1558   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.301 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.