Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.28 vasárnap, 18:40:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 63   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Biztosítások, Casco  (Megtekintve 799061 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Janika
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383


E-mail
« Új hozzászólás #300 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 15:46:00 »

Öregember;öregautó;
Vidéki Öregember, öregautó
Naplózva

2002 MKIII 2.0 TDDi
Vendég
« Új hozzászólás #301 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 15:55:00 »

Vidéki Öregember, öregautó
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #302 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 18:49:00 »

Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #303 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 19:24:00 »

hát én is netriskeltem egy jót. és azt hiszem szarok rá, milyen ez a MÁV biztosító, ha azt veszem figyelembe, hogy 180 ezer forint helyett csak 73600 Ft lesz az éves díjam, akkor már megéri. aztán majd vigyázok a jónépre!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #304 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 20:30:00 »

SGabo,
 
Inkabb a MAV-os jonep vigyazzon rank, mert ha eccer...akkor valceg szivunk, nem kicsit, nagyon !
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #305 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 20:32:00 »

Van tapasztalat a cascoklub nevu cegrol ? Ugye elvileg ok a legolcsobbak a piacon, de meg nemtom, hogy milyenek, ha baj van. Remelem NEM tudtok ilyen tapasztalatokrol beszamolni
De ha megis, akkor ne tartsatok vissza.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #306 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 20:32:00 »

SGabo,
 
Inkabb a MAV-os jonep vigyazzon rank, mert ha eccer...akkor valceg szivunk, nem kicsit, nagyon !
hát ja. ez így van. szóval én meg azt hiszem inkáb megspórolok 110 ezer forintot és én is MÁV-os leszek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #307 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 20:33:00 »

Van tapasztalat a cascoklub nevu cegrol ? Ugye elvileg ok a legolcsobbak a piacon, de meg nemtom, hogy milyenek, ha baj van. Remelem NEM tudtok ilyen tapasztalatokrol beszamolni
De ha megis, akkor ne tartsatok vissza.
én kértem tőlük ajánlatot, tényleg nagyon jók, csak még azóta sem bírtam dönteni kell-e vagy sem. azt, hogy hogy fizetnek nem tudom (hálistennek, kopp-kopp).
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #308 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 20:33:00 »

SGabo,
 
jaja, elvegre MondESU is naluk van (foallasban)...Es nezd milyen szep MonDEJO-ja van
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #309 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 20:42:00 »

SGabo,
 
Akkor nem vagy ezzel egyedul Enis odaig jutottam, hogy kaptam ajanlatot...Meg hogy menjek be, fenykepezkedni, es mar ala is irhatjuk a szerzodest. Mar csak azt nemtom, hogy elotte menjek el fodraszhoz, vagy utana ?
En vegulis meg azert nem kotottem naluk, mert szeretnem aztaz 1-2 csunyasagot eltuntetni, amit kapott szegeny Mondim
Hozza teszem 1ik esetben sem en voltam a hibas
A jobb hatso ajtomat megkostolta egy bringas. Kicsit behorpadt, meg a fenyezes is megserult. A  bal elejet meghuzta egy fax vezetninemtudo noci. Lokos fenyezese es az kerek iv fenyezese serult. A hatso lokosom szinten bal oldalat a bratyom noje huzta meg. De annak a lokosnek mar ugyis mind1, mert mar repedt fenyezessel vettem.
Namost arra gondoltam, hogy ne kelljen mar ujra fenykepezkedni, elviszem megcsinaltatni ezeket az apro de bosszanto hibakat, aztan gyhet a casco kotes a szep es tokeletes MonDEJOm-ra. Hat most eppen ott tartok, hogy a javitasra gyurok...
LEgutobb mar majdnem sikerult, de kozbe jott egy undok kuplung szerkezet csere...
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #310 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 20:57:00 »

SGabo,
 
Akkor nem vagy ezzel egyedul Enis odaig jutottam, hogy kaptam ajanlatot...Meg hogy menjek be, fenykepezkedni, es mar ala is irhatjuk a szerzodest. Mar csak azt nemtom, hogy elotte menjek el fodraszhoz, vagy utana ?
En vegulis meg azert nem kotottem naluk, mert szeretnem aztaz 1-2 csunyasagot eltuntetni, amit kapott szegeny Mondim
Hozza teszem 1ik esetben sem en voltam a hibas
A jobb hatso ajtomat megkostolta egy bringas. Kicsit behorpadt, meg a fenyezes is megserult. A  bal elejet meghuzta egy fax vezetninemtudo noci. Lokos fenyezese es az kerek iv fenyezese serult. A hatso lokosom szinten bal oldalat a bratyom noje huzta meg. De annak a lokosnek mar ugyis mind1, mert mar repedt fenyezessel vettem.
Namost arra gondoltam, hogy ne kelljen mar ujra fenykepezkedni, elviszem megcsinaltatni ezeket az apro de bosszanto hibakat, aztan gyhet a casco kotes a szep es tokeletes MonDEJOm-ra. Hat most eppen ott tartok, hogy a javitasra gyurok...
LEgutobb mar majdnem sikerult, de kozbe jott egy undok kuplung szerkezet csere...
hát, ha jól belegondolok, akkor 110 rugó évente nem olyan kevés. főleg ha lófaxt nem ér az egész semmit, mert egy nyavalyás lehúzás az autós társadalomról.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #311 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 21:00:00 »

SGabo,
 
Nah, ez igaz
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #312 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 23:58:00 »

hát, ha jól belegondolok, akkor 110 rugó évente nem olyan kevés. főleg ha lófaxt nem ér az egész semmit, mert egy nyavalyás lehúzás az autós társadalomról.
110 ?? mit tartasz az udvaron ?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #313 Dátum: 2006.11.03 péntek, 03:55:00 »

110 ?? mit tartasz az udvaron ?
Birodalmi csillagrombolót. Mióta felrobbantották a lázadók a halálcsillagot, azóta így felnyomták a biztosításárakat.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #314 Dátum: 2006.11.03 péntek, 07:11:00 »

110 ?? mit tartasz az udvaron ?
ha lejjebb visszaolvasol, akkor ott vannak a jelenlegi ajánlatok. pillanatnyilag 180ezer a kgfb az autóra. most letornázom 70-re.
egyébként asszyonykám nevén van és mivel még nincs 30 éves, ezért besorolják őt egy hiperdrága kategóriába.  
miért csak a ronda öreg nőknek occsó a biztosítás???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #315 Dátum: 2006.11.03 péntek, 09:47:00 »

Nekem a Mondira 28.088 -Ft az éves díj az Uniqa biztosítónál. Szerintem ez elfogadható.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #316 Dátum: 2006.11.03 péntek, 09:50:00 »

SGabo,
 
Inkabb a MAV-os jonep vigyazzon rank, mert ha eccer...akkor valceg szivunk, nem kicsit, nagyon !
Aki a MÁV -nál köt biztit, az írja is ki a kocsira, így majd vigyáznak rá a többiek.  
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #317 Dátum: 2006.11.03 péntek, 10:03:00 »

Nekem a Mondira 28.088 -Ft az éves díj az Uniqa biztosítónál. Szerintem ez elfogadható.
Nekem is ennyi volt a díj a Mondimra Allianz-nál, csak épp a nagyedéves!!
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #318 Dátum: 2006.11.03 péntek, 11:03:00 »

Gabo,
 
Micsoda otlet ! Fel kene keresni nehany biztositot, hogy aki naluk kot biztit, annak adjanak ilyen matricat, mint a H betu
Reklamnak sem lenne utolso...Bar a MAV-nak nem biztos, hogy jot tenne eza reklam matrica
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #319 Dátum: 2006.11.03 péntek, 12:23:00 »

Nekem a Mondira 28.088 -Ft az éves díj az Uniqa biztosítónál. Szerintem ez elfogadható.
Jó jó de feltételezem B1000-ben vagy. A gond csak az hogy a nyáron koppantam egy jó nagyot a kötelezővel. Azt hittem hogy a régi kocsiról maj áthozom a Bonust a régi meg mehet A0-ba hisz valamikor tavasszal ugyis eladjuk. Na itt estem hasra: amig a régi a nevemen van addig az uj A0 Ez szerintem nem más mint egy ok a lenyúlásra mert ha a régit sem zúztam le akkor ez nem annak a jele hogy nem dodzsemnek használom az autokat?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #320 Dátum: 2006.11.03 péntek, 12:28:00 »

stealt,
 
ezek szerint nem a user szemelye alapjan hatarozzak meg az osszeget, hanem az auto alapjan. De akkor miert kernek szuletesi, nem, hovatartozas, bankszamla stb. adatokat ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #321 Dátum: 2006.11.03 péntek, 12:37:00 »

Jó jó de feltételezem B1000-ben vagy. A gond csak az hogy a nyáron koppantam egy jó nagyot a kötelezővel. Azt hittem hogy a régi kocsiról maj áthozom a Bonust a régi meg mehet A0-ba hisz valamikor tavasszal ugyis eladjuk. Na itt estem hasra: amig a régi a nevemen van addig az uj A0 Ez szerintem nem más mint egy ok a lenyúlásra mert ha a régit sem zúztam le akkor ez nem annak a jele hogy nem dodzsemnek használom az autokat?
Ja B10. De van érdekesebb is. Ugye 2 autóm van. Mindegyikre azt vállaltam, hogy csak én vezetem, ergo egyszerre csak az egyik lehet az utakon. Ez a  kötelezőnél érdekes. Kérdeztem, ugye akkor a díj a fele, mivel nincs két fenekem. Beintettek. A másik, hogy a Mondival B10-ben vagyok, de a Subinál ezt már nem tehettem meg, igy ott A0, mert ott nem él a bonuszom. Miért?  Most autóra kötöm a kötelezőt, vagy sofőrre? Ha autóra akkor miért vihető a bonusz egy másik kocsira? Ha soförre akkor mért nem vihető át a bonusz egy másk kocsira. Szal nem értem, de akik kitalálják azok sem
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #322 Dátum: 2006.11.03 péntek, 12:52:00 »

Gabo,
 
naja, ennyi erovel en mar bonusz millioban lennek, mert az en mondikam meg soha senkit nem tort meg. Legalabbis remelem Ehhez kepest A0-as vagyok meg mindig
Itt ugy tunik 2 fele modon ertelmezik a bonusz besorolast. De mindenkeppen ugy, hogy az nekunk legyen rossz. Tehat ha az auto meg nem tort ossze senkit, akkor a usert veszik figyelembe, hatha O...Ha meg a user B10000000, akkor meg azautot veszik figyelembe...
Ha meg az auto eloelete is makulatlan, es a user sem tort ossze soha senkit, akkor jon a kov. trukk. Mero veletlensegbol elfelejtenek kikuldeni egy kgfb csekket, hatha a user benezi a dologt, es nem tunik fel neki, hogy hianyzik 1 csekk az 1000bol. Aztan a kov. alkalommal mar meggyun a csekk, igy mar egyaltalan nem gyanaxik a user, hogy valami baj lenne. Aztan eccercsak kuldenek egy szerelmetes levelet, amiben az all, hogy kb. honapokkal ezelott nem fizettel be egy csekket, ezert le vagy NULLAZVA ! Az mar nem szamit, hogy azota akar tobb csekket is befizettel mar. Arrol nemis beszelve, hogy semmifele felszolitast nem kuldenek, csak a vegeredmenyrol. Jah, es fellebezes helye nincs !
Igy kell ma magyaroroszagon lenullazni egy B10000-os bonuszt. Hogy rohadnanak meg
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #323 Dátum: 2006.11.03 péntek, 12:55:00 »

Ja B10. De van érdekesebb is. Ugye 2 autóm van. Mindegyikre azt vállaltam, hogy csak én vezetem, ergo egyszerre csak az egyik lehet az utakon. Ez a  kötelezőnél érdekes. Kérdeztem, ugye akkor a díj a fele, mivel nincs két fenekem. Beintettek. A másik, hogy a Mondival B10-ben vagyok, de a Subinál ezt már nem tehettem meg, igy ott A0, mert ott nem él a bonuszom. Miért?  Most autóra kötöm a kötelezőt, vagy sofőrre? Ha autóra akkor miért vihető a bonusz egy másik kocsira? Ha soförre akkor mért nem vihető át a bonusz egy másk kocsira. Szal nem értem, de akik kitalálják azok sem
LENYÚLÁS!!! lassan nem merem összeadni hogy mit fezetek ki biztosításra. Bár ahhoz képest hogy egy egyszeri mezei Mercire a Casco 100e/hó talán mi ne panaszkodjunk mert nekünk csak 10e. Nem merek belegondolni mit fizethet ki kötelezőre egy millárdos autógyűjtő aki néha néha ki is viszi a csodáit közútra (vagy itthon inkább közútálatra) Na el is ment a kedvem attól hogy milliárdos legyek...habár..
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #324 Dátum: 2006.11.03 péntek, 12:58:00 »

stealt,
 
latod, milyen xar milliardosnak lenni. Boldogok a lelki szegenyek...jah nem izee, szegeny ember kezzel noz
 
Es akkor emg nem beszeltunk arrol, hogy mi van ha bekovetkezik a baj ? A biztosito rogton elkezdi leertekelni az autod, hogy ez milyen xar, roncs es a 100e forintos szelvedore jo ha ad par forintot. Persze tisztelet a kivetel, de ugye ezis csak azert van, mert a kivetel erositi...
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #325 Dátum: 2006.11.03 péntek, 13:12:00 »

stealt,
 
latod, milyen xar milliardosnak lenni. Boldogok a lelki szegenyek...jah nem izee, szegeny ember kezzel noz
 
Es akkor emg nem beszeltunk arrol, hogy mi van ha bekovetkezik a baj ? A biztosito rogton elkezdi leertekelni az autod, hogy ez milyen xar, roncs es a 100e forintos szelvedore jo ha ad par forintot. Persze tisztelet a kivetel, de ugye ezis csak azert van, mert a kivetel erositi...
Csak egy adalék a szolgáltatásról és a hozzáállásról. Gondolom azt tudod, hogy a Subim összetört. A tag mindent elismert, volt rendőr meg minden. Előzetes casco -ra csináltattam meg, 2.9 lett a javítás vége. Mivel ez KRK szigetén történt és nem EU-s, ezért nekem kell személyesen mindent intéznem a kinti biztosítóval, azért hogy az Uniqa megkapja a pénzt és nekem ne emelkedjen a Casco -m. (Ezek a köcsögök nem intéznek semmit, fasza hozzáállás) Bár lekopogom, a kinti biztosítóval eddig minden simán ment. Az Unica pénzéért is én intézkedem.  Gondoltam még az elején, hogy vannak cégek akik ezzel foglalkoznak, és beszéltem velük, az ár HORRRRRROR. 15% -a a kárértéknek, ami nekem 435.000 lett volna. Eddig mindent mail-ben intéztem. És ezért kérnek ennyit. Gondolom nekik megvan a kapcsolatuk is. Na ennyi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #326 Dátum: 2006.11.03 péntek, 13:15:00 »

Kötelező gépjármű felelősség-biztosítás, kalkuláció a 2007. évre  
   
 
  Szerződés kezdete az UNIQA-nál  Új szerződés  
Szerződő  Természetes személyJogi személy  
Születési év  1978  
Irányítószám    5900
Bónuszfokozata  B2  
Jelölje be, mely kedvezményekre jogosult!  
ccmSzemélygépkocsi 1501 - 2000  
A választott díjfizetés  
Díjfizetési mód  Átutalás    
Díjfizetési gyakoriság  Havonta  
A megadott adatok alapján az ön kötelező gépjármű-felelősségbiztosítási díja a 2007. évre  
143 229 Ft / év  
Havonta: 11 936 Ft  
Az éves díj 0 Ft on-line kötési kedvezményt tartalmaz.  
Az ön kötelező gépjármű-felelősségbiztosításának éves díja, on-line kötés esetében 143 229 Ft lenne (Havonta: 11 936 Ft), mely 0 Ft on-line kötési kedvezményt tartalmaz.  
EZEK NEM NORMÁLISAK !! KI AZA MARHA AKI EZT BEVÁLLALJA? MIT KAP CSERÉBE TÁN ARANYTOJÁST TOJÓ TYÚKOT !? WAZZE !
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #327 Dátum: 2006.11.03 péntek, 13:19:00 »

Gabo,
 
bahhh, osszetort a szep kis subid ? Ne tudtam rola...Meselj mi torpent ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #328 Dátum: 2006.11.03 péntek, 13:24:00 »

Kötelező gépjármű felelősség-biztosítás, kalkuláció a 2007. évre  
   
 
  Szerződés kezdete az UNIQA-nál  Új szerződés  
Szerződő  Természetes személyJogi személy  
Születési év  1978  
Irányítószám    5900
Bónuszfokozata  B2  
Jelölje be, mely kedvezményekre jogosult!  
ccmSzemélygépkocsi 1501 - 2000  
A választott díjfizetés  
Díjfizetési mód  Átutalás    
Díjfizetési gyakoriság  Havonta  
A megadott adatok alapján az ön kötelező gépjármű-felelősségbiztosítási díja a 2007. évre  
143 229 Ft / év  
Havonta: 11 936 Ft  
Az éves díj 0 Ft on-line kötési kedvezményt tartalmaz.  
Az ön kötelező gépjármű-felelősségbiztosításának éves díja, on-line kötés esetében 143 229 Ft lenne (Havonta: 11 936 Ft), mely 0 Ft on-line kötési kedvezményt tartalmaz.  
EZEK NEM NORMÁLISAK !! KI AZA MARHA AKI EZT BEVÁLLALJA? MIT KAP CSERÉBE TÁN ARANYTOJÁST TOJÓ TYÚKOT !? WAZZE !
Szerződés adatai:  
Új biztosító neve (2007.01.01-től): Uniqa Biztosító Rt.  
Előzmény biztosító neve: Uniqa Biztosító Rt.  
A gépjármű rendszáma: GUW529  
A biztosítás éves díja: 27 106 Ft   (B9 B/M besorolás alapján)  
Díjfizetési ütem és mód: negyedéves / csekkes  
Díjfizetési ütem szerinti díj: 6 777 Ft  
A kockázatviselés kezdete: 2007.01.01  
Bonus/malus besorolás: B9  
Gyártmány / típus: FORD / MONDEO  
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #329 Dátum: 2006.11.03 péntek, 13:24:00 »

Gabo,
 
bahhh, osszetort a szep kis subid ? Ne tudtam rola...Meselj mi torpent ?
Hosszú, majd személyesen.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #330 Dátum: 2006.11.03 péntek, 14:15:00 »

LENYÚLÁS!!! lassan nem merem összeadni hogy mit fezetek ki biztosításra. Bár ahhoz képest hogy egy egyszeri mezei Mercire a Casco 100e/hó talán mi ne panaszkodjunk mert nekünk csak 10e. Nem merek belegondolni mit fizethet ki kötelezőre egy millárdos autógyűjtő aki néha néha ki is viszi a csodáit közútra (vagy itthon inkább közútálatra) Na el is ment a kedvem attól hogy milliárdos legyek...habár..
Veterán autót kell venni, arra minimális a kötelező. Az utánfutómra is most jött ki egy csekk... mivel éveset fizettem, kiküldtek egy negyedéves csekket, amin 0 forint volt.Mondtam is az asszonynak, hogy az ilyen csekkeket szeretem.Gondoltam beállok vele a postára, odaadom a csekket, és mondom, hogy a visszajáró nem kell...
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #331 Dátum: 2006.11.03 péntek, 14:20:00 »

Ja B10. De van érdekesebb is. Ugye 2 autóm van. Mindegyikre azt vállaltam, hogy csak én vezetem, ergo egyszerre csak az egyik lehet az utakon. Ez a  kötelezőnél érdekes. Kérdeztem, ugye akkor a díj a fele, mivel nincs két fenekem. Beintettek. A másik, hogy a Mondival B10-ben vagyok, de a Subinál ezt már nem tehettem meg, igy ott A0, mert ott nem él a bonuszom. Miért?  Most autóra kötöm a kötelezőt, vagy sofőrre? Ha autóra akkor miért vihető a bonusz egy másik kocsira? Ha soförre akkor mért nem vihető át a bonusz egy másk kocsira. Szal nem értem, de akik kitalálják azok sem
És, ha az egyik autónál csak üzembetartó lennél, nem tulajdonos?
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #332 Dátum: 2006.11.04 szombat, 13:22:00 »

Szerződés adatai:  
Új biztosító neve (2007.01.01-től): Uniqa Biztosító Rt.  
Előzmény biztosító neve: Uniqa Biztosító Rt.  
A gépjármű rendszáma: GUW529  
A biztosítás éves díja: 27 106 Ft   (B9 B/M besorolás alapján)  
Díjfizetési ütem és mód: negyedéves / csekkes  
Díjfizetési ütem szerinti díj: 6 777 Ft  
A kockázatviselés kezdete: 2007.01.01  
Bonus/malus besorolás: B9  
Gyártmány / típus: FORD / MONDEO  
 
Te ezt a számitást a te autódra vezetted le:v6?
Mert nekem b10ben az uniqánál a negyedéves 9600ft.körül jött ki!
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #333 Dátum: 2006.11.04 szombat, 13:57:00 »

Te ezt a számitást a te autódra vezetted le:v6?
Mert nekem b10ben az uniqánál a negyedéves 9600ft.körül jött ki!
Lakhely is megegyezik? Életkor?
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #334 Dátum: 2006.11.04 szombat, 14:00:00 »

Lakhely is megegyezik? Életkor?
életkor az kb.forma forma egyedül a lakhelyet nemtudom?az enyém debi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #335 Dátum: 2006.11.04 szombat, 14:02:00 »

Furcsálom,hogy egy v6-osra 6700 jött ki!
Na nem negatív értelemben!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #336 Dátum: 2006.11.04 szombat, 14:03:00 »

ebben az évben nekem a köbe volt a legolcsobb,és ott fizettem 10700-at
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #337 Dátum: 2006.11.04 szombat, 17:44:00 »

Te ezt a számitást a te autódra vezetted le:v6?
Mert nekem b10ben az uniqánál a negyedéves 9600ft.körül jött ki!
Némi kételkedést vélek a szavaidban
Ez a frankó
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #338 Dátum: 2006.11.04 szombat, 17:51:00 »

Némi kételkedést vélek a szavaidban
Ez a frankó
Félreértés ne essék,én nem tőled sajnálom az olcsó biztositási dijadat,csupán érthetetlen számomra,hogy forma-forma életkorral miért hoz ki neked a díjszámitás b9,ben 6700-at,nekem pedig b10 9800ft.
Érted?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #339 Dátum: 2006.11.04 szombat, 17:52:00 »

Igy mukodik a random generator
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #340 Dátum: 2006.11.04 szombat, 17:57:00 »

Némi kételkedést vélek a szavaidban
Ez a frankó
Hanyas évjárat a paripád?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #341 Dátum: 2006.11.04 szombat, 17:59:00 »

bahh, ezt nemide akartam
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #342 Dátum: 2006.11.04 szombat, 17:59:00 »

mendre,
 
17e es mar kopog az eleje ? Haaat, akkor abbanlehet nemis 17e van.
Igen, elol hatul 2-2 azaz osszesen 4db kutyacsont van. Az elsok kb. 8-10e/db, a hatsok kb. a fele. En nemreg csereltettem a 2 hatsot es a jobb oldali (anyos) elsot. 172e km van a gepsarkanyban. Vagy lehet az allas nem tett jot neki ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #343 Dátum: 2006.11.04 szombat, 18:16:00 »

Hanyas évjárat a paripád?
99
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #344 Dátum: 2006.11.04 szombat, 18:20:00 »

99
Látod még ez is ,az enyém 97-es ami ugyebár megintcsak két év minusz.
Bár hozzáteszem,hogy én teljesen meg vagyok elégedve a 9800ft.al 2500köbcentihez és 170pacihoz mérve!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #345 Dátum: 2006.11.04 szombat, 18:23:00 »

Látod még ez is ,az enyém 97-es ami ugyebár megintcsak két év minusz.
Bár hozzáteszem,hogy én teljesen meg vagyok elégedve a 9800ft.al 2500köbcentihez és 170pacihoz mérve!
De attol függetlenül van még 8000 , 8700 -as ajánlat is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #346 Dátum: 2006.11.04 szombat, 18:26:00 »

De attol függetlenül van még 8000 , 8700 -as ajánlat is
Akkor val.szeg valami kedvezményeket vehetsz igénybe ,esetleg közszolgálati dolgozó,vagy gyerekek? Esetleg valami más?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #347 Dátum: 2006.11.04 szombat, 18:30:00 »

Akkor val.szeg valami kedvezményeket vehetsz igénybe ,esetleg közszolgálati dolgozó,vagy gyerekek? Esetleg valami más?
gyerek az van
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #348 Dátum: 2006.11.04 szombat, 18:32:00 »

  Kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás 2007  
    Fizetési mód és ütem:     Csekk Átutalás Inkasszó   Éves Féléves Negyedéves  
Díjszámítási eredmények. Kösse meg biztosítását kényelmesen!
 
 
  Biztosítók    ¼ éves díj Éves díj  
 
 MÁV Biztosító Egyesület
(tagdíj: 2000 Ft/év)
  30 % online kedvezmény          13 296 Ft
9 307 Ft 53 183 Ft
37 228 Ft  
 
 Uniqa Biztosító Zrt.
  10 % online kedvezmény          10 938 Ft
9 844 Ft 43 752 Ft
39 376 Ft  
 
 Generali-Providencia Biztosító Zrt.
  5 % online kedvezmény          11 406 Ft
10 836 Ft 45 625 Ft
43 344 Ft  
 
 Magyar Posta Biztosító Zrt.
            11 205 Ft 44 820 Ft  
 
 KÖBE
(tagdíj: 1200 Ft/év)
   jelenlegi biztosító  47 450 Ft  
 
 OTP-Garancia Biztosító Zrt.
  10 % online kedvezmény          13 440 Ft
12 096 Ft 53 760 Ft
48 384 Ft  
 
 Signal Biztosító Zrt.
  10 % online kedvezmény          13 648 Ft
12 283 Ft 54 591 Ft
49 132 Ft  
 
 Groupama Biztosító Zrt.
            13 062 Ft 52 248 Ft  
 
 Aegon Magy. Általános Biztosító Zrt.
            13 362 Ft 53 448 Ft  
 
 K&H Általános Biztosító Zrt.
            14 439 Ft 57 756 Ft  
 
 Union Biztosító Zrt.
  4 % online kedvezmény          16 023 Ft
15 382 Ft 64 092 Ft
61 528 Ft  
 
 Allianz Hungária Biztosító Zrt.
  10 % online kedvezmény          20 277 Ft
18 249 Ft 81 107 Ft
72 996 Ft  
 
 TIR Biztosító Egyesület
    12 216 Ft 48 864 Ft  
 
 
  Figyelem, a MÁV és KÖBE biztosító egyesületek esetén az éves díj nem tartalmazza a tagdíjat!  
  A fenti dijkalkuláció az alábbi paraméterek alapján történt:  
 
  A szerződő lakóhelye: 4031 / DEBRECEN  
  A szerződő: Magánszemély  
  A szerződő neme: Férfi  
  Született: 1976.01.01  
  A szerződő kora: 31 év  
  Jogosítvány megszerzése: 1998  
 
 Gépjármű fajtája: Személygépkocsi 2001 és 3000 ccm között  
Gépjármű gyártmánya: FORD  
Hengerűrtartalom: 2524 cm3  
 
Gyártási éve: 1997  
Saját tömeg / kW: 1525 kg / 125 kW  
2006-os Bonus/Malus: B10  
2007-os Bonus/Malus: B10  
Fizetési mód és ütem: Átutalás / Negyedéves  
Jelenlegi fizetés: Átutalás / Negyedéves  
TIR, KÖBE: Csekkes / Negyedéves  
 
 
Díjszámításnál figyelembe vett kedvezmények:
MÁV Biztosító Egyesület
- online kedvezmény: 30%
Uniqa Biztosító Zrt.
- online kedvezmény: 10%
Generali-Providencia Biztosító Zrt.
- Kármentességi kedvezmény
- online kedvezmény: 5%
Magyar Posta Biztosító Zrt.: Nincs kedvezmény
KÖBE (jelenlegi biztosítónál maradva): Nincs kedvezmény
OTP-Garancia Biztosító Zrt.
- online kedvezmény: 10%
TIR Biztosító Egyesület: Nincs kedvezmény
Signal Biztosító Zrt.
- online kedvezmény: 10%
Groupama Biztosító Zrt.: Nincs kedvezmény
Aegon Magy. Általános Biztosító Zrt.
- Online paraméter
K&H Általános Biztosító Zrt.: Nincs kedvezmény
Union Biztosító Zrt.
- B10+ kedvezmény
- online kedvezmény: 4%
Allianz Hungária Biztosító Zrt.
- online kedvezmény: 10%
 
 
 
 
 
© MOL 2006Adatvédelmi tájékoztatóJogi tudnivalók
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #349 Dátum: 2006.11.04 szombat, 18:36:00 »

Meghát ugyebár a lakhely sem utolsó szempont a biztositóknál!
Na ezt a csontot kellöképpen lerágtuk!
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 63   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.049 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.