Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.28 vasárnap, 07:48:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 63   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Biztosítások, Casco  (Megtekintve 798989 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #250 Dátum: 2006.06.17 szombat, 00:27:00 »

Szendrének igaza van. Ne politizáljunk.
A másik: olyan kifejezéseket használnak egyesek, amit nem kéne. Kedves cimboráim, ne tegyétek. Azért vannak az ikonok, -ök!!!
sorry, én kérek elnézést.
amúgy itt a sztori részemről lezártnak tekinthető vége:
a csaj azt mondta, hogy mivel a biztosításomat április elsejével felmondták, mert a januári befizetésem nem lett bekönyvelve. én a második negyedéves díjat április 4-én fizettem be, és ezt már lekönyvelték, de mivel április 1-én megszűnt a szerződés, ezért azt csak befizettem, de semmi értelme nem volt.
teendő: anyukám bemegy a biztosítóhoz,, befizet egy negyedéves díjat, a januárit pedig visszaigényli, és persze kötnek egy új szerződést, mert csak úgy visszaállítani nem lehet valami jogszabály miatt. az április 1 és 4 közötti díjat, amikoris papíron nem volt biztosítás, azt pedig a MABISZ-nak kell megfizetni mindenféle pótlékkal együtt.
azt hiszem itt szakdt el a cérna és magyaráztam el, hogy még a biztosító-székházban bennégett holttesteket is feldarabolom és megetetem a kutyákkal ha azonnal nem intézi el az uniqa az egészet!
végkifejlet: holnap egy kész szerződéssel kimegy anyáékhoz egy biztosítós ügynök és viszi magával a kész szerződést, amit csak alá kell írni és kész.
csak azt nem értem, hogy ezt miért úgy lehetett elérni, hogy kikelve magamból ordítottam a telefonba 25 percen keresztül szegény csajjal, aki igazából nem tehet arról, hogy egy ilyen nyomorék cégnél dolgozik.
holnap pedig még reménykedek, hogy ne legyek benne az adatbázisban és a rendőr ha megállít ne vegye le a rendszámot.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #251 Dátum: 2006.06.17 szombat, 00:49:00 »

El lehet menni, majd kisajtoljuk az itthon maradtakból!
Fecó, ismét megnyerted a "Hogyan süllyesdjünk még mélyebbre" versenyt!
Mondjuk megnézném, hogy mennyi adót fizet a ***!
***
 
(Moderálva - Scratch)
zozi,
 
finomabban már!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #252 Dátum: 2006.06.17 szombat, 00:50:00 »

Embereeeek!
Először is: ezek mind még tervezetek, még senki nem fogadta el őket. A sajtó szeret találgatni részletekig.  
Másodszor: Eddig sem igen politizáltunk errefelé, szerintem ezt a jó szokást tartsuk meg továbbra is.  
EZ EGY TISZTA OLDAL!
Persze ettől még én is utálni fogom ha bevezetik.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #253 Dátum: 2006.06.18 vasárnap, 09:41:00 »

Valaki kért már évülés, vagy miaszöszt a biztosítótól? Van egy sérülésmentes autód, összetörik önhibádon kívül, ezekután, már nem mondható el , hogy sérülésmentes, és ezért valamit kéne a biztosítónak pluszban fizetni.Szóval , hogy lehet ezt igényelni? Ki állapítja meg ennek az összegét?
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #254 Dátum: 2006.06.18 vasárnap, 10:59:00 »

na ez fasza! szidalmazom itt a biztosítókat, erre ma jól megszívatnak!
képzeljétek el mi történt: kaptam ma egy levelet, hogy a biztosításomat ÁPRILIS 1-vel felmondták, mert nem fizettem be a díjat januárban. a levél kelte pedig június 10. itt van a kezemben a két befizetési csekk. akkor most ne szídjam ezeket a rohadt tetves ingyenélő lehúzós köcsögöket? én futkározzak utána a dolgoknak? hát rohadjanak meg ott ahol vannak. de az összes!
a szitu a következő volt:
megkaptam az idei első csekkem. elhagytam valahol és gondoltam, hogy majd befizetem személyesen, az úgyis gyorsabb, meg egyszerűbb. gondoltam én. befizettem a zsetont, majd kb. február közepén jön a levél, hogy nem fizettem be semmit, vagy felmondják, vagy fizessek. szegény édesanyám teljesen ki volt akadva (az ő nevén van a gép), hogy hogy lehetek ilyen felelőtlen. aztán mikor mutattam neki a befizetési bizonylatot, akkor ő is felkapta a vizet és még én nyugtattam, hogy hagyjad, előfordul ez, nem érdekes. aztán el is felejtődött a dolog. aztán jött a költözés és a kellős közepében voltunk, mikor jött a következő csekk, persze azt is elhagytam valahol, irány be megint személyesen a paripafejűekhez és befizettem a lóvét. pipa akkor lettem rohadtul, mikor megint jött a levél, hogy hol a lóvé. felhívtam ezeket a trógereket, akik megnyugtattak, hogy minden rendben van, megérkezett a zseton, csak valami adminisztrációs hiba volt. arre én megkérdeztem a szarházit, hogy árulja már el nekem, hogy egy készpénzes közvetlen befizetés hogy kallódhat el jobban KÉTSZER is, mint egy csekkes befizu. mindegy, eljöttem, kapják be, majd legközelebb csekkezek.
erre ma jön egy levél, hogy a februári esedékes be nem fizetés miatt JÚNIUS 10-ei keltezéssel ÁPRILIS ELSEJÉVEL felmondták a szerződésemet.
basszcskhvjkjkjkiljckj!!!!!!
Szia!
Próbáld ki az átutalásos - banki lehívás - rendezést! Még újabb 5% díjkedvezmény! Ezt legalább 3 helyen regisztrálják, egymástól függetlenül! A casco-ra , ha kármentes maradsz, év végén 1 havi díj vissza Neked! Másrészt, ha összeakadsz egy gyenge biztosítós autóssal, megcsináltatod a kárrendezést a saját biztosítóddal, nem kell senkivel veszekedni, utánajárni jogos követelésednek. Aztán a saját biztosítód emberei, ügyvédei behajtják a vétkes biztosítójától a lóvéjukat. Neked csupán alá kell írni, hogy átvetted megjavítva/helyreállítva az autód...
Nem mondtam, hogy ingyé van, de nyugodt alvás sok mindenre jó!  

Üdv.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #255 Dátum: 2006.06.19 hétfő, 10:22:00 »

Valaki kért már évülés, vagy miaszöszt a biztosítótól? Van egy sérülésmentes autód, összetörik önhibádon kívül, ezekután, már nem mondható el , hogy sérülésmentes, és ezért valamit kéne a biztosítónak pluszban fizetni.Szóval , hogy lehet ezt igényelni? Ki állapítja meg ennek az összegét?
Sztem ilyen nem létezik. Örülj, ha az autódat gyári állapotban kapod vissza, és ez Neked semmibe sem került...Sad
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #256 Dátum: 2006.07.12 szerda, 21:34:00 »

sNatch küldte: Gépjárműadó 2006
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #257 Dátum: 2006.09.11 hétfő, 22:20:00 »

óóó, egy pillanatig azt hittem eltűnt a kedvenc dühöngő topikom, de aztán felfedeztem a topiklista továbbléptetőgombot...
 
Kérdésem lenne: van valakinek ismerőse az Allianznál, aki tudna esetleg kedvezőbb ajánlatot adni casco kötésére? sajnos az enyém most kiütötte magát, gerincsérvvel fekszik a kórházban és nem akarom ilyenekkel zaklatni...
 
előre is köszi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #258 Dátum: 2006.09.12 kedd, 17:57:00 »

óóó, egy pillanatig azt hittem eltűnt a kedvenc dühöngő topikom, de aztán felfedeztem a topiklista továbbléptetőgombot...
 
Kérdésem lenne: van valakinek ismerőse az Allianznál, aki tudna esetleg kedvezőbb ajánlatot adni casco kötésére? sajnos az enyém most kiütötte magát, gerincsérvvel fekszik a kórházban és nem akarom ilyenekkel zaklatni...
 
előre is köszi.
Hungáriás cascóban nem, de K&H-sban nagyon szívesen segítek én magam. Most nagyon jók vagyunk.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #259 Dátum: 2006.09.12 kedd, 18:08:00 »

óóó, egy pillanatig azt hittem eltűnt a kedvenc dühöngő topikom, de aztán felfedeztem a topiklista továbbléptetőgombot...
 
Kérdésem lenne: van valakinek ismerőse az Allianznál, aki tudna esetleg kedvezőbb ajánlatot adni casco kötésére? sajnos az enyém most kiütötte magát, gerincsérvvel fekszik a kórházban és nem akarom ilyenekkel zaklatni...
 
előre is köszi.
CascoClub-nál nem lesz olcsóbb szerintem, a Mondeo Klubon keresztül OFF autóra is működik a mi kedvezményünk. Klubkártyád meg ugye van. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #260 Dátum: 2006.09.12 kedd, 21:46:00 »

SGabo!
Hello. Ajánlom figyelmedet neked és mindenkinek az UNION biztosító új tipusú cascojára. A neve Bonus Casco. Itt a KÖTELEZŐ bónus besorolásod alapján számolják a cascodat. Az én autómra 21402Ft a negyedéves díj. Ami havi 7134Ft-ot jelent. Egy két literes autóra ez nagyon korrekt ár. Ja természetesen kell hozzá egy jó kötelező bonus. Az enyém: B8. Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #261 Dátum: 2006.09.13 szerda, 08:01:00 »

a gixer az volt, hogy az éves kötelező bizti a Hungarianal volt a legolcsóbb (136.000 HUF). A többi szinte kivétel nélkül mind 200-250 körül mozgott. Plusz ez ott volt azonnal a helyszínen, nem kellett elmászni sehova.
Nincsen se bonus se malus, mert asszonypajtás nevén van a gép.
Scratch!
Köszi, ezt a Casco klubot megnézem, ha nem akkor pedig egy picit várok a kedves ismerős felépüléséig.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #262 Dátum: 2006.09.13 szerda, 09:45:00 »

"asszonypajtás nevén van" mosmá ne magyarázkodj
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #263 Dátum: 2006.09.13 szerda, 09:50:00 »

a gixer az volt, hogy az éves kötelező bizti a Hungarianal volt a legolcsóbb (136.000 HUF). A többi szinte kivétel nélkül mind 200-250 körül mozgott. Plusz ez ott volt azonnal a helyszínen, nem kellett elmászni sehova.
Nincsen se bonus se malus, mert asszonypajtás nevén van a gép.
Scratch!
Köszi, ezt a Casco klubot megnézem, ha nem akkor pedig egy picit várok a kedves ismerős felépüléséig.
Hogy a pekbe 136e? nekem A0ban pestikent 80e a kotelezom... 2literes persze.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #264 Dátum: 2006.09.13 szerda, 11:15:00 »

"asszonypajtás nevén van" mosmá ne magyarázkodj
ez több szempontól is jó. van egy kis lejáratlan ügyem, másrészt meg nem kötekednek annyira, ha a "Dr." előtag ott van a tulaj neve előtt...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #265 Dátum: 2006.09.13 szerda, 11:17:00 »

Hogy a pekbe 136e? nekem A0ban pestikent 80e a kotelezom... 2literes persze.
ez meg D5-ös motoros, megyeszékhelyi, 30 év alatti tulajdonossal rendelkező 3 éves volvo. ebből az jön ki, hogy 200 ezer alatt nincsen bizti, csak 3 biztosítónál. úgyhogy bekaphattya a rendszer...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #266 Dátum: 2006.09.13 szerda, 12:00:00 »

és akkor most valószínű hülyeséget kérdezek vagy nem:
a CASCO szempontjából számít, hogy hol van a kötelezőm?
csak mert itt a clubcasco-nál nem volt lényeg.
ha nem számít, akkor természetesen szeretnék ajánlatot kérni mindenhonnan! Smiley
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #267 Dátum: 2006.09.13 szerda, 12:29:00 »

sgabo
nem szamit, legfeljebb novemberben atviszed, ugyiscsak jovo evtol ervenyes, nem?
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #268 Dátum: 2006.09.13 szerda, 12:48:00 »

sgabo
nem szamit, legfeljebb novemberben atviszed, ugyiscsak jovo evtol ervenyes, nem?
őőőő...mi érvényes csak jövő évtől?
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #269 Dátum: 2006.09.13 szerda, 13:10:00 »

SGabo
a kotelezod. a cascodra meg van 3 honap, pikpak letelik.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Vendég
« Új hozzászólás #270 Dátum: 2006.09.13 szerda, 14:31:00 »

SGabo
a kotelezod. a cascodra meg van 3 honap, pikpak letelik.
na, akkor már megint láma vagyok, mert nem értem.
van érvényes kötelezőm az Allianznál. de szeretnék csaco-t is kötni. bárhol köthetek casco-t, vagy csak az allianznál?
a kötelezőm az érvényes most is. vagy mi?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #271 Dátum: 2006.09.13 szerda, 14:42:00 »

na, akkor már megint láma vagyok, mert nem értem.
van érvényes kötelezőm az Allianznál. de szeretnék csaco-t is kötni. bárhol köthetek casco-t, vagy csak az allianznál?
a kötelezőm az érvényes most is. vagy mi?

Ott kötsz ahol akarsz, de általában adnak 4-5% kedvezményt ha a kötelezôd is ugyanannál a cégnél van.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #272 Dátum: 2006.09.13 szerda, 17:21:00 »

a gixer az volt, hogy az éves kötelező bizti a Hungarianal volt a legolcsóbb (136.000 HUF). A többi szinte kivétel nélkül mind 200-250 körül mozgott. Plusz ez ott volt azonnal a helyszínen, nem kellett elmászni sehova.
Nincsen se bonus se malus, mert asszonypajtás nevén van a gép.
Scratch!
Köszi, ezt a Casco klubot megnézem, ha nem akkor pedig egy picit várok a kedves ismerős felépüléséig.
Az oldalukon van egy kalkulátor ami kiszámolja egyből.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #273 Dátum: 2006.09.13 szerda, 20:20:00 »

SGabo!
Hello. Ajánlom figyelmedet neked és mindenkinek az UNION biztosító új tipusú cascojára. A neve Bonus Casco. Itt a KÖTELEZŐ bónus besorolásod alapján számolják a cascodat. Az én autómra 21402Ft a negyedéves díj. Ami havi 7134Ft-ot jelent. Egy két literes autóra ez nagyon korrekt ár. Ja természetesen kell hozzá egy jó kötelező bonus. Az enyém: B8. Üdv.
én is az unionnál kötöttem cascot! b10 kb 7 ezer/hó. és azt hiszem a más biztosítónál levő kötelezős bónuszt is elfogadják!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #274 Dátum: 2006.09.14 csütörtök, 10:43:00 »

na, akkor már megint láma vagyok, mert nem értem.
van érvényes kötelezőm az Allianznál. de szeretnék csaco-t is kötni. bárhol köthetek casco-t, vagy csak az allianznál?
a kötelezőm az érvényes most is. vagy mi?

Kérdezz bátran!  
Ha elküldöd az adataidat ("asszonypajtásét") adok ajánlatot Cascóra. GFB-t csak január 1-el válthatsz. A 136 E tényleg nem rossz, de nálunk 9 területi kategória van.
A casco-hoz a leglényegesebb azt eldönteni, hogy mekkora önrészt vállalsz be PL.: legalább 40 000,és 10%.Egyáltalán azt kell tisztáznotok, hogy miért akarjátok megkötni. Van lehetőség nálunk fele díjért csak totálkárra kötni és a lopás is totálkárnak minősül.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #275 Dátum: 2006.09.14 csütörtök, 10:45:00 »

30/520-2029
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #276 Dátum: 2006.09.14 csütörtök, 11:50:00 »

30/520-2029
mail ment. köszi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #277 Dátum: 2006.09.14 csütörtök, 12:05:00 »

én is az unionnál kötöttem cascot! b10 kb 7 ezer/hó. és azt hiszem a más biztosítónál levő kötelezős bónuszt is elfogadják!
A kötelező bónusát váltáskor minden másik biztosítónál KÖTELEZŐ elfogadni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #278 Dátum: 2006.09.14 csütörtök, 12:52:00 »

mail ment. köszi.
tőlem is ment
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #279 Dátum: 2006.09.18 hétfő, 19:41:00 »

A kötelező bónusát váltáskor minden másik biztosítónál KÖTELEZŐ elfogadni.
úgy értettem hogy casco kötésnél  beszámítják a máshol levő kötelezős bónuszt!
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #280 Dátum: 2006.09.25 hétfő, 12:49:00 »

Itt egy "érdekes" cikk biztosítási csalásokról. Igaz, kicsit régi dátumú az alaphivatkozás.
Naplózva

MKI 2.0i
Vendég
« Új hozzászólás #281 Dátum: 2006.10.31 kedd, 17:25:00 »

háháááááááááááá! újra itt vagyok a dühöngőtopikomban!!!!!
hogy az a jó kibxxxxtt nénikéjét az összes biztosítónak!
a szitu a következő:
gondoltam, megnézem a kötelezőszámításokat neten, hátha lesz valami jobb lehetőség. rögtön elsőnek feltápászkodtam az Allianz web-re, hogy megnézzem, mi a helyzet idehaza, mert ha jó áron van, akkor maradok. az új ügyfeles űrlapot kitöltve kidobta a gép, hogy az éves díjam 111.000 HUF lesz! hát ez nagyszerű, gondoltam magamban, mert most jelen pillanatban 180 körül álltunk. aztán mentem tovább a következőre, ahol már feltette a kérdést, hogy Ön már ügyfelünk? nyilván nem a válasz kitöltögetem, kicsit drágább, mindegy. aztán beugrott, visszamegyek az Allianz-hoz, hátha ott is van ilyen már meglevő ügyfeles fülecske. és volt. na hát gondoltam, ha már üyfél vagyok, akkor tuti jobb lesz a helyzet még az előzőnél is. és NEM! baxxák meg, ha már meglévő ügyfél vagyok, akkor hűségem jeléül 180.000 HUF A DÍJ 2007-RE! én naív állat azt hittem, ha maradok hűséges ügyfél, akkor jól járok és a nagy szart!
azonnali hatállyal felszerelkeztzem mindenféle átokkal és szitkozódással, majd felhívtam az ügyfélszolgálatot. elmondtam a srácnak (aki mellesleg teljesen korrekt volt és segítőkész), hogy mi a szitu. megnézte, tényleg 180-at kellene fizetnem, mint hűséges tag, de ha most csatlakoznék, akkor csak 111-et! úgyhogy tömören röviden azt ajánlotta, bár leszögezte, hogy nem szabad hivatalosan ilyet mondania, de mondjam fel a biztosítást és kössem meg újra.
hát nem felháborító ez az egész?
mondis társaim! jól nézzétek meg ezt a "magyar adót", mert hatalmasat lehet fizetni ha nem figyel oda az ember.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #282 Dátum: 2006.10.31 kedd, 18:06:00 »

háháááááááááááá! újra itt vagyok a dühöngőtopikomban!!!!!
hogy az a jó kibxxxxtt nénikéjét az összes biztosítónak!
a szitu a következő:
gondoltam, megnézem a kötelezőszámításokat neten, hátha lesz valami jobb lehetőség. rögtön elsőnek feltápászkodtam az Allianz web-re, hogy megnézzem, mi a helyzet idehaza, mert ha jó áron van, akkor maradok. az új ügyfeles űrlapot kitöltve kidobta a gép, hogy az éves díjam 111.000 HUF lesz! hát ez nagyszerű, gondoltam magamban, mert most jelen pillanatban 180 körül álltunk. aztán mentem tovább a következőre, ahol már feltette a kérdést, hogy Ön már ügyfelünk? nyilván nem a válasz kitöltögetem, kicsit drágább, mindegy. aztán beugrott, visszamegyek az Allianz-hoz, hátha ott is van ilyen már meglevő ügyfeles fülecske. és volt. na hát gondoltam, ha már üyfél vagyok, akkor tuti jobb lesz a helyzet még az előzőnél is. és NEM! baxxák meg, ha már meglévő ügyfél vagyok, akkor hűségem jeléül 180.000 HUF A DÍJ 2007-RE! én naív állat azt hittem, ha maradok hűséges ügyfél, akkor jól járok és a nagy szart!
azonnali hatállyal felszerelkeztzem mindenféle átokkal és szitkozódással, majd felhívtam az ügyfélszolgálatot. elmondtam a srácnak (aki mellesleg teljesen korrekt volt és segítőkész), hogy mi a szitu. megnézte, tényleg 180-at kellene fizetnem, mint hűséges tag, de ha most csatlakoznék, akkor csak 111-et! úgyhogy tömören röviden azt ajánlotta, bár leszögezte, hogy nem szabad hivatalosan ilyet mondania, de mondjam fel a biztosítást és kössem meg újra.
hát nem felháborító ez az egész?
mondis társaim! jól nézzétek meg ezt a "magyar adót", mert hatalmasat lehet fizetni ha nem figyel oda az ember.
Szia!
Én is az AH-nál vagyok, be is nézek...
Kíváncsi vagyok, mi a szitu?
Üdv:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #283 Dátum: 2006.10.31 kedd, 18:19:00 »

Szia!
Én is az AH-nál vagyok, be is nézek...
Kíváncsi vagyok, mi a szitu?
Üdv:)
Halee!
Benéztem, eléggé korrekt, mindössze egy 100-assal lesz több jövőre, egy félévre. 22.214.-/félév. B2. Nagymama, unoka, életbiztosítás, Casco-kötési, hűség,- kedvezményekkel. Ez havi 37xx HUF.
Ez legyen a legtöbb lehúzásuk rólam!
Üdv:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #284 Dátum: 2006.10.31 kedd, 18:19:00 »

Szia!
Én is az AH-nál vagyok, be is nézek...
Kíváncsi vagyok, mi a szitu?
Üdv:)
hát nézd is meg tesó, mert úgy átbaxnak minket itten, mint a huzat.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #285 Dátum: 2006.10.31 kedd, 18:24:00 »

Halee!
Benéztem, eléggé korrekt, mindössze egy 100-assal lesz több jövőre, egy félévre. 22.214.-/félév. B2. Nagymama, unoka, életbiztosítás, Casco-kötési, hűség,- kedvezményekkel. Ez havi 37xx HUF.
Ez legyen a legtöbb lehúzásuk rólam!
Üdv:)
na akor yo!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #286 Dátum: 2006.10.31 kedd, 18:43:00 »

háháááááááááááá! újra itt vagyok a dühöngőtopikomban!!!!!
hogy az a jó kibxxxxtt nénikéjét az összes biztosítónak!
a szitu a következő:
gondoltam, megnézem a kötelezőszámításokat neten, hátha lesz valami jobb lehetőség. rögtön elsőnek feltápászkodtam az Allianz web-re, hogy megnézzem, mi a helyzet idehaza, mert ha jó áron van, akkor maradok. az új ügyfeles űrlapot kitöltve kidobta a gép, hogy az éves díjam 111.000 HUF lesz! hát ez nagyszerű, gondoltam magamban, mert most jelen pillanatban 180 körül álltunk. aztán mentem tovább a következőre, ahol már feltette a kérdést, hogy Ön már ügyfelünk? nyilván nem a válasz kitöltögetem, kicsit drágább, mindegy. aztán beugrott, visszamegyek az Allianz-hoz, hátha ott is van ilyen már meglevő ügyfeles fülecske. és volt. na hát gondoltam, ha már üyfél vagyok, akkor tuti jobb lesz a helyzet még az előzőnél is. és NEM! baxxák meg, ha már meglévő ügyfél vagyok, akkor hűségem jeléül 180.000 HUF A DÍJ 2007-RE! én naív állat azt hittem, ha maradok hűséges ügyfél, akkor jól járok és a nagy szart!
azonnali hatállyal felszerelkeztzem mindenféle átokkal és szitkozódással, majd felhívtam az ügyfélszolgálatot. elmondtam a srácnak (aki mellesleg teljesen korrekt volt és segítőkész), hogy mi a szitu. megnézte, tényleg 180-at kellene fizetnem, mint hűséges tag, de ha most csatlakoznék, akkor csak 111-et! úgyhogy tömören röviden azt ajánlotta, bár leszögezte, hogy nem szabad hivatalosan ilyet mondania, de mondjam fel a biztosítást és kössem meg újra.
hát nem felháborító ez az egész?
mondis társaim! jól nézzétek meg ezt a "magyar adót", mert hatalmasat lehet fizetni ha nem figyel oda az ember.
Én tavaly jártam úgy (Generali), hogy kültek egy levelet,miszerint a 2006-ra vonatkozó biztim majd' 100eFt lesz. Kicsit elcsodálkoztam, mivel nyolcvan egynéhány ezer Ft volt 2005ben. Bementem az irodájukba,és mondtam,hogy szeretném felbontani a szerződést,mert nekem nem ér annyit.(meg mondtam,hogy van olcsóbb is -és tényleg pl. a köbe akkor 66eFt -ra jött ki...) Erre a hölgy egyből elkezdett újra kalkulálni. Érdekes módon olyan kedvezmények jöttek elő (a gyerektől a hűségig...) hogy valahogy a majdnem 100-ból lett 64eFt. De kérdem én: Aki elküldte azt az ajánlatot levélben,az most akkor melyik cégnél dolgozik??? Nagyon meg kell nézni...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #287 Dátum: 2006.10.31 kedd, 18:51:00 »

Én tavaly jártam úgy (Generali), hogy kültek egy levelet,miszerint a 2006-ra vonatkozó biztim majd' 100eFt lesz. Kicsit elcsodálkoztam, mivel nyolcvan egynéhány ezer Ft volt 2005ben. Bementem az irodájukba,és mondtam,hogy szeretném felbontani a szerződést,mert nekem nem ér annyit.(meg mondtam,hogy van olcsóbb is -és tényleg pl. a köbe akkor 66eFt -ra jött ki...) Erre a hölgy egyből elkezdett újra kalkulálni. Érdekes módon olyan kedvezmények jöttek elő (a gyerektől a hűségig...) hogy valahogy a majdnem 100-ból lett 64eFt. De kérdem én: Aki elküldte azt az ajánlatot levélben,az most akkor melyik cégnél dolgozik??? Nagyon meg kell nézni...
Szia!
Ez egy inkorrekt játék az ügyfelekkel. Ha bejön, haszon. Ha ügyfél reklamál, legfeljebb minimális. Sajnos ezek egymástól tanulnak. Grrr. ( baráti körünkben volt, aki évekig ezzel foglalkozott. )
Nem árt észnél lenni. Lsd: Sgabo kolléga.
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #288 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 10:37:00 »

háháááááááááááá! újra itt vagyok a dühöngőtopikomban!!!!!
hogy az a jó kibxxxxtt nénikéjét az összes biztosítónak!
a szitu a következő:
gondoltam, megnézem a kötelezőszámításokat neten, hátha lesz valami jobb lehetőség. rögtön elsőnek feltápászkodtam az Allianz web-re, hogy megnézzem, mi a helyzet idehaza, mert ha jó áron van, akkor maradok. az új ügyfeles űrlapot kitöltve kidobta a gép, hogy az éves díjam 111.000 HUF lesz! hát ez nagyszerű, gondoltam magamban, mert most jelen pillanatban 180 körül álltunk. aztán mentem tovább a következőre, ahol már feltette a kérdést, hogy Ön már ügyfelünk? nyilván nem a válasz kitöltögetem, kicsit drágább, mindegy. aztán beugrott, visszamegyek az Allianz-hoz, hátha ott is van ilyen már meglevő ügyfeles fülecske. és volt. na hát gondoltam, ha már üyfél vagyok, akkor tuti jobb lesz a helyzet még az előzőnél is. és NEM! baxxák meg, ha már meglévő ügyfél vagyok, akkor hűségem jeléül 180.000 HUF A DÍJ 2007-RE! én naív állat azt hittem, ha maradok hűséges ügyfél, akkor jól járok és a nagy szart!
azonnali hatállyal felszerelkeztzem mindenféle átokkal és szitkozódással, majd felhívtam az ügyfélszolgálatot. elmondtam a srácnak (aki mellesleg teljesen korrekt volt és segítőkész), hogy mi a szitu. megnézte, tényleg 180-at kellene fizetnem, mint hűséges tag, de ha most csatlakoznék, akkor csak 111-et! úgyhogy tömören röviden azt ajánlotta, bár leszögezte, hogy nem szabad hivatalosan ilyet mondania, de mondjam fel a biztosítást és kössem meg újra.
hát nem felháborító ez az egész?
mondis társaim! jól nézzétek meg ezt a "magyar adót", mert hatalmasat lehet fizetni ha nem figyel oda az ember.
nemsemmi ! vmi hasonló nálam is a helyzet, de nincs ekkora árkülönbség ! az otp-garancia az ami jónak tünt ezévre, de ahogy körbebarangoltam a neten a biztosítókat az Allianz tünt jelenleg kedvezőbbnek ! "Itt az idő! Most vagy soha!"  
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #289 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 12:57:00 »

Ma gondoltam megnezem, milyen ajanlatok vannak kotelezore, de miert kell allando jelleggel tudatni velem, hogy Magyarorszagon elek ?
 
kotelezo
 
Es mee xopatjak a usert, es mee nem irjak ki rogton a kezdo oldalra, hogy xararendszerunk !?
Mee kell vegig kinlodnom az egyebkent is ertelmetlen kerdeseket ahhoz, hogy kideruljon, xararendszeruk ?
jah, tom, magyarorszagon elek
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #290 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 13:31:00 »

nah, vegre mukodik eza hulladek...
 
En jelenleg a MAV-nal vagyok. Tehat akit EN eltalalok, az xarul jar
Es ugy tunik maradok ennel a hulladek mav-nal, mert a kobe a jelenlegihez kepest (ami kb. 16e) 18e-res ajanlatot adott, de a mjnositese kb. ugyanolyan szintu, mint a mav.
 
Mar csak 1et nem ertek....2003.05 ota van jogsim, es kb. 2003 ev vege ota van autom, illetve MonDEJO-m. Hal istennek, eddig nem tortem ossze senkit. De akkor miert vagyok meg mindig A0-as ? Nem kene mar reg B1-ben csucsulnom ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #291 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 14:11:00 »

nah, vegre mukodik eza hulladek...
 
En jelenleg a MAV-nal vagyok. Tehat akit EN eltalalok, az xarul jar
Es ugy tunik maradok ennel a hulladek mav-nal, mert a kobe a jelenlegihez kepest (ami kb. 16e) 18e-res ajanlatot adott, de a mjnositese kb. ugyanolyan szintu, mint a mav.
 
Mar csak 1et nem ertek....2003.05 ota van jogsim, es kb. 2003 ev vege ota van autom, illetve MonDEJO-m. Hal istennek, eddig nem tortem ossze senkit. De akkor miert vagyok meg mindig A0-as ? Nem kene mar reg B1-ben csucsulnom ?
Zacci, én is most nézem azz oldalt, nekem is ugyanezek a számok vannak. Csak én pillanatnyilag UNION-os vagyok. Ez a MÁV milyen biztosító? Mi ez a tagdíj nála? megérné szerinted évi kb 10000 Ft-ért váltani? mennyire macerás?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #292 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 14:37:00 »

Szappy,
 
A kerdest nagyon ecceruen el lehet donteni. A MAV ilyen-olyan okok miatt jelenleg nem kothet uj biztositast. Ugy tom, hogy a gyenge ugyvitel/adminisztracio miatt allitottak sarokba. Vagy mert nem tudott fizetni...de ezt se cafolni, sem pedig megerositeni nemtom
De egyebkent azt kell eldontened, hogy ki akarsz-e dobni az ablaxon evi 10e forintocskat ? Mert hogy a szolgaltatasi resze teged nem erint 1ik esetben sem, az tuti. Casconal mar azert elgondolkodne ha ezt a minositest latom (MAV), de ez ugye kotelezo es nem casco. Tehat barmennyire csunyan hangzik, nem erdekel, hogy mennyire xar az adminisztraciojuk. Najo, persze erdekel, mert ha engem tornek, es az ellennek MAV-ja van, akkor meg valceg en szivok. De ha atmennek masik biztositohoz, attol meg megszivhatom a MAV-al ugye...Tehat akkor inkabb valasztom a legolcsobbat, ami tovabbra is a mav, meg ha csak 5forinttal is tobbet kene fizetnem, akkor sem valasztanek mas, hasonlo minositesu biztositot. Mert ebben az arsavban csak ilyenek vannak... Van 21.5-ert Bonaqua, akarom mondani Uniqa, ami mar joval jobb minositessel van megaldva, de akkor meg mindig ott a kerdes, hogy minek ?
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #293 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 14:38:00 »

Szappy,
 
jah, a tagdij, evente fizetendo 2e huf.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #294 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 14:42:00 »

ööö. akkor most átmehetek, vagy nem? azt mondtad, nem köthet új biztosítást :?
Amúgy köszi, és igazad van, a kötelező biztosítóval nem én szívok, én a másik fél biztsítójával szívok...
(Ez azért lássuk be elég röhelyes. Nem tudom a világ 'műveltebbik' felén ez hogy van, de elég nonszensz, ahogy ez nálunk meg van oldva)
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #295 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 15:02:00 »

szappy,
 
"ööö. akkor most átmehetek, vagy nem? azt mondtad, nem köthet új biztosítást :? "
 
Tudtommal nem. De neked feldobja a MAV kotesi lehetoseget ? Mert ha igen, akkor lehet megis...En ugy allitottam be, hogy a jelenlegi biztositom a MAV, igy a vegeredmeny is ugy jelent meg, hogy van a jelenlegi biztositom, es va a tobbi ahol ha akarom kotogethetek.
Jah, tenyleg elbaxott egy rendszer. ebben az esetben latszolag en jarok jol, mert olcsobb a biztositasom, mint egy Uniqa-as usernek, de ha osszefutok egy masik MAV-ossal, akkro valceg jajj nekem...Szal vegulis akarhgoy nezzuk igyis-ugyis MI szivjuk meg. A casco meg mar egyensen rohejes. Tudomasom szerint (de javitsatok ki, ha nem igy lenne) pl. nincs meghatarozva, torvenyben leirva, hogy a tores bejelenteset kovetoen max. mennyi ido alatt kell fizetnie a biztositonak. Igy akar honapokig is elhuzhatja a kifizetest.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #296 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 15:12:00 »

hmmm, indexen van errol hir. Ezexerint a MAV-nal ujra kotheto bizti...Tovabba kiemelik, hogy az Bonaqa is egesz jo ajanlatokat tesz.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #297 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 15:20:00 »

A jövő évi biztositásom   6777 Ft/ negyedév
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #298 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 15:22:00 »

Laczik V6,
 
hule tapos
Ezt meg hogyan hoztad ossze ? Elmultal mar 90 eves, az eszaki sarkon lax es az elmult 110 evben nemhogy nem okoztal balesetet, de meg elo emberrel sem talalkoztal ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #299 Dátum: 2006.11.02 csütörtök, 15:31:00 »

Laczik V6,
 
hule tapos
Ezt meg hogyan hoztad ossze ? Elmultal mar 90 eves, az eszaki sarkon lax es az elmult 110 evben nemhogy nem okoztal balesetet, de meg elo emberrel sem talalkoztal ?
Öregember;öregautó;
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 63   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.071 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.