Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.27 szombat, 21:44:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 63   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Biztosítások, Casco  (Megtekintve 798909 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #200 Dátum: 2006.05.25 csütörtök, 10:40:00 »

Ma felhivtam a casco klubbot, es a kovetkezoket mondta a srac...Tul keppen a Generali-val kotnek casco szezodest, de mivel rajtuk keresztul kotom, igy ezert olcsobb. Nekem egyebkent kb. 7300ft-ra jott ki az osszeg. Avultatas nincs ! Fix. nem valtoztathato az onresz, ami 10%/50e
Jah, es teljes koru a casco, tehat ugyan olyen casco szerzodest kotnek, mint ha kozvetlenul a Generali-val kotnem meg. Kerdeztem, hogy akkor mitol ilyen olcso. Azt mondta az egyebkent segitokesz srac, hogy tul keppen ilyen "flotta" szeruen kezelik a cuccost, tehat valamit kavarnak, es e miatt lesz olcsobb, de ez egyaltalan nem megy az ugyfel karara. Nuh, akkor raboktem a "megkotom" gombra, lesz ami lesz alapon. Remelem soha nem kell majd igenybe vennem ezta lehetoseget. Ha meg igen, akkor majd kiderul, hogy mennyire jartam xarul. Nagyon, vagy nagyonnagyon
És assistance szolgáltatás is van benne. Nekem azt mondta a srác. Ha pl. Ausztriában (ah! kenguruk földje) lerobbansz akkor a trailer költségeinek kb. 10%-át kell fizetned csak.
50K helyett 5...az nem mindegy!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #201 Dátum: 2006.05.25 csütörtök, 10:42:00 »

most jöttünk el a kárfelmérő,azt mondja,szinte biztos totálkárra veszik,de az nem 100%, hogy ebböl még vki nem csinál kocsit. Na a kififetés a következőképpen történik: a felszereltség,állapot,stb tekintetében megállapitanak egy mostani piaci árat+1 roncs árat..a roncs fényképét elküldik x bontóba,ők visszaigazolják,h mennyit ér nekik a "kocsi",asszem még mintha ezt is figyelembe veszik. Ha megnyerem a dolgokat,akkor a 2 ár különbözetét fizetik ki. A roncsot természetesen eladhatom a bontódoknak is,illetve ha többért el tudom adni,akkor természetesen elpasszolhatom. mondtam a komának,h nekem is küldje el a képeket,majd azokat is feldobom-csak jobb a minőség,+a belsejét is megcsodálhatják a kedves fórumozók!!!
Rendezzünk virrsztást a Mondiért!
De baromi rossz ilyeneket olvasni, hallani!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #202 Dátum: 2006.05.25 csütörtök, 10:57:00 »

Ott azért volt egy aprócska eltérés! A Trabi szabályos volt!  
Nem feltétlenül kell számítania egy 180-nal előzni tilos táblánál, záróvonalon át közlekedő autóra.A megkülönböztető jelzésű autót is csak aggyal lehet(ne) vezetni!
Az tény és való, hogy nagyon *** ügy volt. A mai napig ott van az emlékhely abban a kerszteződésben. Gyakran járok arra és mindig eszembe jut.
Sancékat meg az isteni gondviselés mentette meg, vagy csak az őrangyaluk volt éppen szolgáltatban.
meg egy másik aprócska eltérés
a miniszter hibázott? nem
lemondott? igen
 
mert ez így lenne természetes...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #203 Dátum: 2006.05.25 csütörtök, 11:00:00 »

meg egy másik aprócska eltérés
a miniszter hibázott? nem
lemondott? igen
 
mert ez így lenne természetes...
Hibázott! Az ő felelőssége, hogy arra utasítja a sofőrjét, hogy siessenek, mert egy "baromi fontos" pofavizitre megy!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #204 Dátum: 2006.05.25 csütörtök, 11:25:00 »

Ha az o alkalmazotja volt a sofor, akkor a miniszter, vagyis a fonok felelossege az ugy. Ez olyan, mint mikor valaki beosztotkent elkovet valami hibat. Ilyenkor is a fonoxe a felelosseg. Nem haiab kapja azta nagy lovet. Utasitania kellett volna a sofort, hogy ne hajtson ilyen gyorsan. Vagy eppen ellenkezoje tortent, utasitotta, hogy tapossa ki az auto belet, mert siet. A beosztott mit tud ilyenkor tenni ? Hat, avgy elfogadja es beletapos a gazba, vagy azt mondja, hogy NEM, es akkor jol kibaxxak az utcara, aztan mehet birosagra az ugy, hogy eletveszelyes dologra utasitotta a fonoke. Tehat munkakoreben elkovetett veszelyeztetes vagymi lehet ilyenkor a vad. Tehat a sofor is hibazott es a fonoke is. De alapvetoen szerintem a fonokot veszik elo ebben az esetben.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #205 Dátum: 2006.05.25 csütörtök, 12:41:00 »

És assistance szolgáltatás is van benne. Nekem azt mondta a srác. Ha pl. Ausztriában (ah! kenguruk földje) lerobbansz akkor a trailer költségeinek kb. 10%-át kell fizetned csak.
50K helyett 5...az nem mindegy!
Gondolod? Sok kengurut látni Ausztriában (!!!)? Szerintem csak max. az állatkertekben lehetnek. Én még nem utcán...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #206 Dátum: 2006.05.25 csütörtök, 12:44:00 »

Délután megyek a bankba is,bejelenteni,hogy gatya a kocsi.De jó--már most unom a sok menést... de hogy pénzt azt mikor látok--ajjaj
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #207 Dátum: 2006.05.25 csütörtök, 16:54:00 »

Gondolod? Sok kengurut látni Ausztriában (!!!)? Szerintem csak max. az állatkertekben lehetnek. Én még nem utcán...
Ember! ez egy vicc volt, illetve idézet a nagysikerű Dumb&Dumber című eposzból!  
-Bájos az akcentusa..külföldi?
-Igen. Ausztriából jöttem!
-Áhh! Ausztria...kenguruk földje...
érteeeed?
(a *** vicceket is el kell sütnie valakinek) Bocs!
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #208 Dátum: 2006.05.25 csütörtök, 17:23:00 »

Ember! ez egy vicc volt, illetve idézet a nagysikerű Dumb&Dumber című eposzból!  
-Bájos az akcentusa..külföldi?
-Igen. Ausztriából jöttem!
-Áhh! Ausztria...kenguruk földje...
érteeeed?
(a *** vicceket is el kell sütnie valakinek) Bocs!
Na de pont neked
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #209 Dátum: 2006.05.25 csütörtök, 23:13:00 »

Ott azért volt egy aprócska eltérés! A Trabi szabályos volt!  
Nem feltétlenül kell számítania egy 180-nal előzni tilos táblánál, záróvonalon át közlekedő autóra.A megkülönböztető jelzésű autót is csak aggyal lehet(ne) vezetni!
Az tény és való, hogy nagyon *** ügy volt. A mai napig ott van az emlékhely abban a kerszteződésben. Gyakran járok arra és mindig eszembe jut.
Sancékat meg az isteni gondviselés mentette meg, vagy csak az őrangyaluk volt éppen szolgáltatban.
Megkülönbözető jelzéshez komoly vizsga kell, és évente(?) meg kell ismételni.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #210 Dátum: 2006.05.26 péntek, 06:11:00 »

Szevasztok,feldobtam a szakértős képeket az élmények rovatba.
Beszéltem az ügyvéddel,azt mondja nincs okom aggodalomra,de ha bárki kérdez,nem mentem többel 80-85-nél,és a közvetlen előttem haladó kisbusz nem fékezett-Ez minen tekintetben igaz!!
Ja,kicsit ki volt bukva,mert mielőtt beszéltünk,előtte bomázták szét a volvójának a jobb oldalát
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #211 Dátum: 2006.05.26 péntek, 08:51:00 »

sanc,
 
Figyu, most latom, hogy vilagos a belso ter. A karpitok es az elso konzol also vilagos rezsei mennyire serultek ? kuldesz tel szamot ? thx!
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #212 Dátum: 2006.05.26 péntek, 08:58:00 »

sanc,
 
meg valami...Tudom nem illik feleleveniteni a multat, de ha jol lattam, akkor fejteton alapodott meg a verda. Hogy sikerult kimaszni belole ? Konnyen nyiltak az ajtok ? Hany lufi pukkant ? Rendesen mukodott a biztonsagi rendszer ? Be volt zarva az ajto mikor bekovetkezett a baj, es ha igen, akkor automatice nyilt a reteszeles ? Meg 1x bocsi, hogy ilyenekrol erdeklodom...
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #213 Dátum: 2006.05.26 péntek, 11:35:00 »

sanc,
 
meg valami...Tudom nem illik feleleveniteni a multat, de ha jol lattam, akkor fejteton alapodott meg a verda. Hogy sikerult kimaszni belole ? Konnyen nyiltak az ajtok ? Hany lufi pukkant ? Rendesen mukodott a biztonsagi rendszer ? Be volt zarva az ajto mikor bekovetkezett a baj, es ha igen, akkor automatice nyilt a reteszeles ? Meg 1x bocsi, hogy ilyenekrol erdeklodom...
Tehát-igen a feje tetején állt meg,elég kellemetlen volt kijönni belőle.A lány be volt kötve,mégis neki lettek valamivel nagyobb bajai,de nem vészes.Őt inkább az öv nyomorgatta össze egy kicsit.2 lufi nyilt,engem szerintem az fogott meg-én próbáltam magam kézzel lábbal,mert ha a pofámba robban a légzsák,az biztos nem fasza. Az ajtó nem volt zárva,simán lehetett nyitni--csukni. olyan füst volt a kocsiba,h semmit nem lehetett látni. Ezalatt a pár másodperc alatt az ember annyi mindent végig tud gondolni,hogy ezt le sem lehet irni,abban a pillanatban nincs pánik,hanem nyugalom van az ember fejében,és azon gondolkodik,hogy túléli-e...
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #214 Dátum: 2006.05.26 péntek, 11:43:00 »

sanc,
 
fust ? Honnan jott a fust ?
Kuldesz tel szamot ? Cool
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #215 Dátum: 2006.05.26 péntek, 11:44:00 »

Tehát-igen a feje tetején állt meg,elég kellemetlen volt kijönni belőle.A lány be volt kötve,mégis neki lettek valamivel nagyobb bajai,de nem vészes.Őt inkább az öv nyomorgatta össze egy kicsit.2 lufi nyilt,engem szerintem az fogott meg-én próbáltam magam kézzel lábbal,mert ha a pofámba robban a légzsák,az biztos nem fasza. Az ajtó nem volt zárva,simán lehetett nyitni--csukni. olyan füst volt a kocsiba,h semmit nem lehetett látni. Ezalatt a pár másodperc alatt az ember annyi mindent végig tud gondolni,hogy ezt le sem lehet irni,abban a pillanatban nincs pánik,hanem nyugalom van az ember fejében,és azon gondolkodik,hogy túléli-e...
Szia!
Nagyon korrekt leírás, egy ilyen eseményhez.
Sokan nem tudják - és ha már eddig nem, ne is tapasztalják meg soha! - hogy vajon egy balesetnél mi játszódik le az ember fejében. Eddig csak könyvekben olvastam erről.
Amikor anno a Mondeo-mellett döntöttél - most kiderült - életmentő döntés volt! Láttam a fotókat, a Mondi ismét bizonyított, még ha ő rá is ment...

Te pedig itt vagy köztünk! ( a bárátnőd pedig veled )
Sok sikert a következő napokhoz!
Üdv:
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #216 Dátum: 2006.05.26 péntek, 11:45:00 »

sanc,
 
Figyu, most latom, hogy vilagos a belso ter. A karpitok es az elso konzol also vilagos rezsei mennyire serultek ? kuldesz tel szamot ? thx!
Szegény sanc autóját már "ízekre szedtük" ,de még a kárszakértő sem végzett.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #217 Dátum: 2006.05.26 péntek, 11:47:00 »

sanc,
 
fust ? Honnan jott a fust ?
Kuldesz tel szamot ? Cool
küldtem 1 mailt
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #218 Dátum: 2006.05.26 péntek, 11:47:00 »

sanc,
 
fust ? Honnan jott a fust ?
Kuldesz tel szamot ? Cool
A légzsák füstöl , illetve porzik, meg az víz, olaj is ráfolyhat a melegebb dolgokra
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #219 Dátum: 2006.05.26 péntek, 11:51:00 »

A légzsák füstöl , illetve porzik, meg az víz, olaj is ráfolyhat a melegebb dolgokra
gondolom én is,h a motorolaj visszafolyt,stb...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #220 Dátum: 2006.06.13 kedd, 15:45:00 »

Sziasztok!
Múlt hét kedden összetört a kocsim a Budafoki úton a Mol székház előtt.Nem én voltam a hibás.Kihajtott elém egy Astrás.Egyből elismerte a felelősséget, de ez engem nem vígasztalt meg.Nem is az volt a gáz, hogy összetört a kocsi, hanem az, hogy tegnap indultunk volna nyaralni Görögbe kocsival.Hát ez ugrott, de megyünk busszal.
Szóval azt akarom kérdezni, hogy ma hallottam, hogy mivel korábban nem volt törve a kocsi, lehet olyat kérni a biztosítótól, hogy értékcsökkenési díj?
Mivel ha el akarnám adni, akkor már nem ér annyit, mivel volt törve.Ez igaz?
Valaki lécci segítsen, aki jártas a témában!
Előre is köszi!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #221 Dátum: 2006.06.14 szerda, 09:39:00 »

Sziasztok!
Múlt hét kedden összetört a kocsim a Budafoki úton a Mol székház előtt.Nem én voltam a hibás.Kihajtott elém egy Astrás.Egyből elismerte a felelősséget, de ez engem nem vígasztalt meg.Nem is az volt a gáz, hogy összetört a kocsi, hanem az, hogy tegnap indultunk volna nyaralni Görögbe kocsival.Hát ez ugrott, de megyünk busszal.
Szóval azt akarom kérdezni, hogy ma hallottam, hogy mivel korábban nem volt törve a kocsi, lehet olyat kérni a biztosítótól, hogy értékcsökkenési díj?
Mivel ha el akarnám adni, akkor már nem ér annyit, mivel volt törve.Ez igaz?
Valaki lécci segítsen, aki jártas a témában!
Előre is köszi!
Annyira nincs ilyen, hogy hat év felett még Te fizetsz avulást a biztosítónak, azaz az alkatrészek 30%-át Te állod. Viszont csereautót, vagyis bérlést fizetik!!!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #222 Dátum: 2006.06.14 szerda, 10:26:00 »

Sziasztok!
Múlt hét kedden összetört a kocsim a Budafoki úton a Mol székház előtt.Nem én voltam a hibás.Kihajtott elém egy Astrás.Egyből elismerte a felelősséget, de ez engem nem vígasztalt meg.Nem is az volt a gáz, hogy összetört a kocsi, hanem az, hogy tegnap indultunk volna nyaralni Görögbe kocsival.Hát ez ugrott, de megyünk busszal.
Szóval azt akarom kérdezni, hogy ma hallottam, hogy mivel korábban nem volt törve a kocsi, lehet olyat kérni a biztosítótól, hogy értékcsökkenési díj?
Mivel ha el akarnám adni, akkor már nem ér annyit, mivel volt törve.Ez igaz?
Valaki lécci segítsen, aki jártas a témában!
Előre is köszi!
Felejtsd el. A biztosító kifizeti a károdat, ha szerencséd van és kész. A helyreállítás költségeiről (vagy totálkár esetén a káridőponti avult értéken való pótlásról szól a kötelező bizti)  
Remélem nem egyesületnél vagy, mert akkor várhatsz pár hónapot.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #223 Dátum: 2006.06.14 szerda, 10:35:00 »

a bizrtosító soha nem fog fizetni annyit, amennyi a károd. kifizet valamennyi javítási költséget azt kész. és ezt is csak jobb esetben. sajnos elkezdenek szarozni és addig húzzák az időt, amíg beéred már kevesebbel is mint ami járna, csak fizessenek már.
sajnos kedvesemnek nap mint nap vannak ilyen ügyfelei, akiket a biztosító átbaszott vagy át akar...
szarozni nem érdemes velük, mert fizetni úgysem fognak, ha perre megy a dolog, akkor meg elhúzódik x ideig és rengeteg hercehurca.
lehet hivatkozni mindenféle elméletre, de a biztosító b@aszik rá. pereld be azt kész.
rohadt egy tetű banda az összes és rohadt egy tetű ország, hogy ezt engedi.
ezt az egészet figyelmen kívül hagyhatod ha van valami nagyon jó ismerősöd...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #224 Dátum: 2006.06.14 szerda, 10:35:00 »

Sziasztok!
Múlt hét kedden összetört a kocsim a Budafoki úton a Mol székház előtt.Nem én voltam a hibás.Kihajtott elém egy Astrás.Egyből elismerte a felelősséget, de ez engem nem vígasztalt meg.Nem is az volt a gáz, hogy összetört a kocsi, hanem az, hogy tegnap indultunk volna nyaralni Görögbe kocsival.Hát ez ugrott, de megyünk busszal.
Szóval azt akarom kérdezni, hogy ma hallottam, hogy mivel korábban nem volt törve a kocsi, lehet olyat kérni a biztosítótól, hogy értékcsökkenési díj?
Mivel ha el akarnám adni, akkor már nem ér annyit, mivel volt törve.Ez igaz?
Valaki lécci segítsen, aki jártas a témában!
Előre is köszi!
a bizrtosító soha nem fog fizetni annyit, amennyi a károd. kifizet valamennyi javítási költséget azt kész. és ezt is csak jobb esetben. sajnos elkezdenek szarozni és addig húzzák az időt, amíg beéred már kevesebbel is mint ami járna, csak fizessenek már.
sajnos kedvesemnek nap mint nap vannak ilyen ügyfelei, akiket a biztosító átbaszott vagy át akar...
szarozni nem érdemes velük, mert fizetni úgysem fognak, ha perre megy a dolog, akkor meg elhúzódik x ideig és rengeteg hercehurca.
lehet hivatkozni mindenféle elméletre, de a biztosító b@aszik rá. pereld be azt kész.
rohadt egy tetű banda az összes és rohadt egy tetű ország, hogy ezt engedi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #225 Dátum: 2006.06.14 szerda, 10:40:00 »

kollégám autóját összeropizta egy csaj, aki egy állítólagos bicajost akart kikerülni. a problem az volt, hogy kollégám ment mellette, bicajos meg sehol nem volt. autó összeropi elég rendesen. a csajszi a KÖBE-nél volt biztosítva. az a rohadt tróger banda 3 hónapig szart az egészre. azt mondták, persze rendben van csak várjon, nemsokára utaljuk stb. 10 hét után felhívta őket kedvesem (mint a kollégám ügyvédje) és mocskosul kiordibálta magát. rá két napra jött egy levél, hogy okés fizetünk, de inkáb mégse 300 ezret, hanem csak 240-et, mert szerintünk ez és ez nem volt jó. szóval a rohadtak már rég elismertek mindent, fizetnek stb. és amikor tényleg oda került a sor, akkor pedig megpróbálnak leoltani egy kisebb összeggel.
mondanom sem kell, hogy asszonypajtás kocsibapattant két behajtóemberkéjével és személyesen ment a pénzért. két nap múlva a számlán volt a lóvé.
se ehhez ez kellett, hogy kőkeményen üvölteni velük...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #226 Dátum: 2006.06.14 szerda, 11:03:00 »

a bizrtosító soha nem fog fizetni annyit, amennyi a károd. kifizet valamennyi javítási költséget azt kész. és ezt is csak jobb esetben. sajnos elkezdenek szarozni és addig húzzák az időt, amíg beéred már kevesebbel is mint ami járna, csak fizessenek már.
sajnos kedvesemnek nap mint nap vannak ilyen ügyfelei, akiket a biztosító átbaszott vagy át akar...
szarozni nem érdemes velük, mert fizetni úgysem fognak, ha perre megy a dolog, akkor meg elhúzódik x ideig és rengeteg hercehurca.
lehet hivatkozni mindenféle elméletre, de a biztosító b@aszik rá. pereld be azt kész.
rohadt egy tetű banda az összes és rohadt egy tetű ország, hogy ezt engedi.
Na ez így nem feltétlenül igaz, lásd #231. ha van hangod, akkor fizetnek azok... Nekem volt.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #227 Dátum: 2006.06.14 szerda, 11:50:00 »

Nézegettem ezt a casco clubot, azért óvatosan, mert a havi díjhoz még hozzá jön a klubtagsági díj, ami egy kétliteres járgányra 1500/hó.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #228 Dátum: 2006.06.14 szerda, 14:32:00 »

a bizrtosító soha nem fog fizetni annyit, amennyi a károd. kifizet valamennyi javítási költséget azt kész. és ezt is csak jobb esetben. sajnos elkezdenek szarozni és addig húzzák az időt, amíg beéred már kevesebbel is mint ami járna, csak fizessenek már.
sajnos kedvesemnek nap mint nap vannak ilyen ügyfelei, akiket a biztosító átbaszott vagy át akar...
szarozni nem érdemes velük, mert fizetni úgysem fognak, ha perre megy a dolog, akkor meg elhúzódik x ideig és rengeteg hercehurca.
lehet hivatkozni mindenféle elméletre, de a biztosító b@aszik rá. pereld be azt kész.
rohadt egy tetű banda az összes és rohadt egy tetű ország, hogy ezt engedi.
Csak részben van igazad. Az országunk tényleg tetű, hogy mi mindent elnéz, de nem csak a biztosítóknak. A bankjaink is világelsők lehúzásban és még is mi vagyunk a királyok az eladósodott nemzetek között. A pénzmosás különböző módszerei nálunk büntetlenül működnek.
Szerintem nem mindegyik tetű banda és nem is reklámoznám egyiket sem.  
Én melesleg egy biztosító cégnél dolgozom, ((azért ennél, mert elégedett ügyfelük voltam sok éven keresztül, és akiket ismerek még nem mondtak rosszat róla))és nem mondhatok ítéletet a többi társaságról, de az egyesületeket mellőzném. Jogukban áll megduplázni a díjaikat akár év közben is, persze ez nem emelés, csak hozzájárulás a tagok részéről
A 190/2004-es Kormányrendeletet ajánlom mindenkinek a figyelmébe tanulmányozásra.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #229 Dátum: 2006.06.14 szerda, 15:16:00 »

Nézegettem ezt a casco clubot, azért óvatosan, mert a havi díjhoz még hozzá jön a klubtagsági díj, ami egy kétliteres járgányra 1500/hó.
Az nem sok! Számold ki! 8167Ft a Cascom (50eFt 10%. nincs avultatás és tök mindegy hogy hol laksz és hány éves vagy) + 1500 = 9667Ft.  
Ellenben korábban Hunginál (ez volt akkor a legolcsóbb) fonyódi lakcímmel, 30 év fölött 13 000Ft volt és 150 000-es !!! önrésszel!
Bp-i címmel kb 22 lett volna. akár a 22e-hrz akár a 13e-hez képest, de akkor is OLCSÓBB!
A Casco club mögött a Provi áll és semmi egyesületi baromság.
Szerintem nem rossz!
üdv,
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #230 Dátum: 2006.06.14 szerda, 21:16:00 »

Csak részben van igazad. Az országunk tényleg tetű, hogy mi mindent elnéz, de nem csak a biztosítóknak. A bankjaink is világelsők lehúzásban és még is mi vagyunk a királyok az eladósodott nemzetek között. A pénzmosás különböző módszerei nálunk büntetlenül működnek.
Szerintem nem mindegyik tetű banda és nem is reklámoznám egyiket sem.  
Én melesleg egy biztosító cégnél dolgozom, ((azért ennél, mert elégedett ügyfelük voltam sok éven keresztül, és akiket ismerek még nem mondtak rosszat róla))és nem mondhatok ítéletet a többi társaságról, de az egyesületeket mellőzném. Jogukban áll megduplázni a díjaikat akár év közben is, persze ez nem emelés, csak hozzájárulás a tagok részéről
A 190/2004-es Kormányrendeletet ajánlom mindenkinek a figyelmébe tanulmányozásra.

így van. a biztosítók előtt tényleg a bankok vannak és előttük az állam.  
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #231 Dátum: 2006.06.15 csütörtök, 18:52:00 »

na ez fasza! szidalmazom itt a biztosítókat, erre ma jól megszívatnak!
képzeljétek el mi történt: kaptam ma egy levelet, hogy a biztosításomat ÁPRILIS 1-vel felmondták, mert nem fizettem be a díjat januárban. a levél kelte pedig június 10. itt van a kezemben a két befizetési csekk. akkor most ne szídjam ezeket a rohadt tetves ingyenélő lehúzós köcsögöket? én futkározzak utána a dolgoknak? hát rohadjanak meg ott ahol vannak. de az összes!
a szitu a következő volt:
megkaptam az idei első csekkem. elhagytam valahol és gondoltam, hogy majd befizetem személyesen, az úgyis gyorsabb, meg egyszerűbb. gondoltam én. befizettem a zsetont, majd kb. február közepén jön a levél, hogy nem fizettem be semmit, vagy felmondják, vagy fizessek. szegény édesanyám teljesen ki volt akadva (az ő nevén van a gép), hogy hogy lehetek ilyen felelőtlen. aztán mikor mutattam neki a befizetési bizonylatot, akkor ő is felkapta a vizet és még én nyugtattam, hogy hagyjad, előfordul ez, nem érdekes. aztán el is felejtődött a dolog. aztán jött a költözés és a kellős közepében voltunk, mikor jött a következő csekk, persze azt is elhagytam valahol, irány be megint személyesen a paripafejűekhez és befizettem a lóvét. pipa akkor lettem rohadtul, mikor megint jött a levél, hogy hol a lóvé. felhívtam ezeket a trógereket, akik megnyugtattak, hogy minden rendben van, megérkezett a zseton, csak valami adminisztrációs hiba volt. arre én megkérdeztem a szarházit, hogy árulja már el nekem, hogy egy készpénzes közvetlen befizetés hogy kallódhat el jobban KÉTSZER is, mint egy csekkes befizu. mindegy, eljöttem, kapják be, majd legközelebb csekkezek.
erre ma jön egy levél, hogy a februári esedékes be nem fizetés miatt JÚNIUS 10-ei keltezéssel ÁPRILIS ELSEJÉVEL felmondták a szerződésemet.
basszcskhvjkjkjkiljckj!!!!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #232 Dátum: 2006.06.15 csütörtök, 18:54:00 »

na ez fasza! szidalmazom itt a biztosítókat, erre ma jól megszívatnak!
képzeljétek el mi történt: kaptam ma egy levelet, hogy a biztosításomat ÁPRILIS 1-vel felmondták, mert nem fizettem be a díjat januárban. a levél kelte pedig június 10. itt van a kezemben a két befizetési csekk. akkor most ne szídjam ezeket a rohadt tetves ingyenélő lehúzós köcsögöket? én futkározzak utána a dolgoknak? hát rohadjanak meg ott ahol vannak. de az összes!
a szitu a következő volt:
megkaptam az idei első csekkem. elhagytam valahol és gondoltam, hogy majd befizetem személyesen, az úgyis gyorsabb, meg egyszerűbb. gondoltam én. befizettem a zsetont, majd kb. február közepén jön a levél, hogy nem fizettem be semmit, vagy felmondják, vagy fizessek. szegény édesanyám teljesen ki volt akadva (az ő nevén van a gép), hogy hogy lehetek ilyen felelőtlen. aztán mikor mutattam neki a befizetési bizonylatot, akkor ő is felkapta a vizet és még én nyugtattam, hogy hagyjad, előfordul ez, nem érdekes. aztán el is felejtődött a dolog. aztán jött a költözés és a kellős közepében voltunk, mikor jött a következő csekk, persze azt is elhagytam valahol, irány be megint személyesen a paripafejűekhez és befizettem a lóvét. pipa akkor lettem rohadtul, mikor megint jött a levél, hogy hol a lóvé. felhívtam ezeket a trógereket, akik megnyugtattak, hogy minden rendben van, megérkezett a zseton, csak valami adminisztrációs hiba volt. arre én megkérdeztem a szarházit, hogy árulja már el nekem, hogy egy készpénzes közvetlen befizetés hogy kallódhat el jobban KÉTSZER is, mint egy csekkes befizu. mindegy, eljöttem, kapják be, majd legközelebb csekkezek.
erre ma jön egy levél, hogy a februári esedékes be nem fizetés miatt JÚNIUS 10-ei keltezéssel ÁPRILIS ELSEJÉVEL felmondták a szerződésemet.
basszcskhvjkjkjkiljckj!!!!!!
ja, ez a büös tróger cég az Uniqa. azért mentem hozzájuk, mert ők tűntek a legkorrektebbeknek. tévedtem. ugyanolyan az összes. a biztosító az biztosító.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #233 Dátum: 2006.06.15 csütörtök, 19:58:00 »

SGabo,
 
Ez most casco vagy kotelezo vot ?
 
Egyebkent bratyom ugyan igy jart amr nemtom mellik troger biztositoval. Csak ott annyi volt a kulonbseg, hogy elirtak a levelezesi cimet. Ebbol kifolyolag valceg nem kapta meg az elso csekket vagymi. Nah, a lenyeg, hogy jott a level, amiben az allt, hogy felmondtak a kotelezojet azonnali hatallya, lenullaztak a bonusz harmincharomszazezer pontjat. Jah, es kapasbol nem engedtel ujra szerzodni. Aztan bexolt bratyom, hogy nem kene ezt igy ebben a formaban muvelni, mert 1. nem az o hiabajabol alakult igy a dolog. 2. elbaxtak a levelezesi cimet. 3. a jogszabaly ugy szol, hogy nem lehet masik biztositonal szerzodni, csak a jelenleginel, ammeg koteles veled szerzodni, mert nem maradhacc bizti nelkul. Vegulis ujra megkotottek a biztositast, modositottak a cimet stb. Aztan csak nem jon aza qrva csekk. Aztan eccercsak kiderult, hogy meg mindig a rossz cimre kuldik. Az volt a szerencsejuk, hogy bratyom nyugodt termeszetu. en mar reg felrobbantottam volna az egesz tetves bagazst.
 
SGabo, tehat vigyazz, mert ennek az egesznek aza celja, hogy elvegyek az osszes bonuszpontodat !
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #234 Dátum: 2006.06.15 csütörtök, 20:01:00 »

Jah, es termeszetesen A0-ban kezdte...Igy kell par evnyi bonusz pontot lenullazni.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #235 Dátum: 2006.06.15 csütörtök, 20:40:00 »

Jah, es termeszetesen A0-ban kezdte...Igy kell par evnyi bonusz pontot lenullazni.
kötelező biztiről van szó.
megbaxhattttyák a bónuszaikat, mert A0-ban van az autó. amúgy meg a vicc az, hogy szó sincsen nem befizetésről! be lett fizetve, csak személyesen, nem pedig csekken. tehát bementem a kibaxott szaros pccos irodájukba, amit az ügyfelek pénzén felépítettek és leraktam azt *** összeget az asztalra. a riha átvette és adott róla egy papírt.
nem tudom mi lehet a *** a palacsintában, mert itt van a kezemben a két befizetési bizonylat.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #236 Dátum: 2006.06.16 péntek, 08:44:00 »

haha. most felhívtam telefonon a biztosítót és kapcsolták azt a csajt, akinél személyesen fizettem be a díjat...
a csaj még emlékezett is rám, mert eddig akárhányszor voltam nála, sosem tudott visszaadni ésnekem kellett elmennem pénzt váltani a szomszéd üzletbe.
sűrű elnézéstkérések meg minden... hát rohadtul kíváncsi vagyok, mennyit kell majd bent dekkolnom, hogy újraéledjen a szerződés, mert hogy ányukám nem fog becsattogni hozzájuk az tutter... jaj! rossz jeleket raktam a végére:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #237 Dátum: 2006.06.16 péntek, 09:12:00 »

kötelező biztiről van szó.
megbaxhattttyák a bónuszaikat, mert A0-ban van az autó. amúgy meg a vicc az, hogy szó sincsen nem befizetésről! be lett fizetve, csak személyesen, nem pedig csekken. tehát bementem a kibaxott szaros pccos irodájukba, amit az ügyfelek pénzén felépítettek és leraktam azt *** összeget az asztalra. a riha átvette és adott róla egy papírt.
nem tudom mi lehet a *** a palacsintában, mert itt van a kezemben a két befizetési bizonylat.
Hehe, Angel!  
 
Én vagyok indulatos, meg én írok csúnyákat???
 
Tessék, újabb jogos felháborodás. Adott egy hivatal vagy egy iroda, ahol k. nagy a káosz, nem rendszereznek, nincs pénztárzárás, könyvelés, stb. Aztán jön a papír, hogy nem fizettél. Te meg utánajárkálsz egy hetet, hogy bebizonyítsd az igazadat! Fejetlenség van ebben az országban! Nagyon!
Ja, tecccettet az új adók? Súlyadó KW-ok után? Szemetek!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #238 Dátum: 2006.06.16 péntek, 09:21:00 »

Hehe, Angel!  
 
Én vagyok indulatos, meg én írok csúnyákat???
 
Tessék, újabb jogos felháborodás. Adott egy hivatal vagy egy iroda, ahol k. nagy a káosz, nem rendszereznek, nincs pénztárzárás, könyvelés, stb. Aztán jön a papír, hogy nem fizettél. Te meg utánajárkálsz egy hetet, hogy bebizonyítsd az igazadat! Fejetlenség van ebben az országban! Nagyon!
Ja, tecccettet az új adók? Súlyadó KW-ok után? Szemetek!
szerintem van egy-két fórum, ami maga után vonja az indulatot.
lehetne ilyen dühöngő topikokat csinálni pl.:
súlyadó topic, regadó topic, benzinárak topic, a benzin adótartalma topic, illetékek topic... és még sorolhatnám a sok mocskos lehúzós hülyeséget, amit csak befizetsz, de semmit nem kapsz érte, jobb esetben annyit, hogy elismerik, hogy befizetted. mert nálam még ez sem jött most be. na mindegy! jól kidühöngtem magamat, most már jól vagyok, mehetek vissza a többi topikba!
 
UI.: a levélben volt egy ilyen bekezdés:
A fenti rendelet alapján a szerződés megszűnése napjtától az Ön által esetlegesen okozott károk és járulékai Önt terhelik.
Ezen túlmenően a szerződés megszűnéséről - jogszabályi kötelezettségünknek eleget téve - a Belügyminisztérium Központi Nyilvántartását is értesítjük.
na! és akkor ide a szokásos jelek: arra miért nincsen jogszabály, ha valakinek jogosan jár a lóvé a biztosítótól, akkor azt a biztosító azonnal mindenféla szarakodás nélkül fizesse ki? a jogszabályok miért csak az adófizetőket basztatják? akiknek átadjuk az adót azokra miért nem vonatkozik? itt nem rendszerváltás volt, hanem módszerváltás. Fábrynak igaza van.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #239 Dátum: 2006.06.16 péntek, 09:32:00 »

SGabo,
 
mivel TE befizetted a befizetnivalot, igy a szerzodesedet jogtalanul bontotta fel a biztosito, tehat nem bonthatja fel, ergo a biztositasod tovabbra is el. Ha valami baj tortenik, akkor nyugodtan mehecc birosagra, mert csak ugy nem bonthatjak fel a szerzodesed, foleg nem azert, mert az adott biztosito egy amator banda. Es aza ribanc akkor most mit mondott a sok "elnezest"-en kivul ? Tehat tovabbra is felbontott marad a szerzodesed, vagy automatice visszacsinaljak ? Tehat tortenik is valami, vagy csak szokas szerint kampoznak a biztositonal, de nem csinalnak semmit...?
Naplózva

blah blah blah
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #240 Dátum: 2006.06.16 péntek, 09:52:00 »

Haddd offoljak egy kicsit, röviden:
 
Meg szerettük volna venni a házunkat egy éve, és a földhivatal, illetve az akkori közjegyző hibájából a mai napig nem sikerült. Már fel is újítottuk, be is költöztünk, de még nem a miénk. Van adásvételi, ami tavaly szeptemberben lejárt, de nem bontottuk még fel, mert nincs mire hivatkozni, így buknánk a foglalót.
Erre októberben kaptunk egy levelet csekkel az illetékh-tól, hogy fizessük be a vagyonszerzési illetéket. Én erre csak röhögtem kínomba és nem tettem semmit. Majd januárban még egy, hogy mindenféle bírság+jelzálogjog++++++. Mire én felhívtam őket egyetlen kérdéssel: Miféle ház került a tulajdonomba? Erre nem igen tudtak válaszolni, csak kérték, hogy írjam le ezt levélben is.
 
Hát megtettem, csak nem ennyire bőven...(az eljárást term. megszüntették.)
 
Csak egy kissé röhelyes, hogy még csak a szándék van meg, de már a hivatalok nyúlják is le az embert...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #241 Dátum: 2006.06.16 péntek, 11:48:00 »

Hehe, Angel!  
 
Én vagyok indulatos, meg én írok csúnyákat???
 
Tessék, újabb jogos felháborodás. Adott egy hivatal vagy egy iroda, ahol k. nagy a káosz, nem rendszereznek, nincs pénztárzárás, könyvelés, stb. Aztán jön a papír, hogy nem fizettél. Te meg utánajárkálsz egy hetet, hogy bebizonyítsd az igazadat! Fejetlenség van ebben az országban! Nagyon!
Ja, tecccettet az új adók? Súlyadó KW-ok után? Szemetek!
Zozi, illetve Mondeni!
Itt egy cikk erről a leendő adófajtáról. A táblázatban kW van megadva, az osztandó 1,36-al, így nyerünk LE-t.
Ha minden így marad, nekem nem is nő duplájára ez az adónem!!!! Csak 80-90%-kal...
Itt a   VILÁGVÉGE X-EDIK FÁZISA!!!
Naplózva

MKI 2.0i
Vendég
« Új hozzászólás #242 Dátum: 2006.06.16 péntek, 11:52:00 »

Haddd offoljak egy kicsit, röviden:
 
Meg szerettük volna venni a házunkat egy éve, és a földhivatal, illetve az akkori közjegyző hibájából a mai napig nem sikerült. Már fel is újítottuk, be is költöztünk, de még nem a miénk. Van adásvételi, ami tavaly szeptemberben lejárt, de nem bontottuk még fel, mert nincs mire hivatkozni, így buknánk a foglalót.
Erre októberben kaptunk egy levelet csekkel az illetékh-tól, hogy fizessük be a vagyonszerzési illetéket. Én erre csak röhögtem kínomba és nem tettem semmit. Majd januárban még egy, hogy mindenféle bírság+jelzálogjog++++++. Mire én felhívtam őket egyetlen kérdéssel: Miféle ház került a tulajdonomba? Erre nem igen tudtak válaszolni, csak kérték, hogy írjam le ezt levélben is.
 
Hát megtettem, csak nem ennyire bőven...(az eljárást term. megszüntették.)
 
Csak egy kissé röhelyes, hogy még csak a szándék van meg, de már a hivatalok nyúlják is le az embert...
A kupleráj pejoratív jelentése az nagyon enyhe kifejezés a MAGYAR adminisztrációra. Én "ezt az egészet" ami itt folyik egy hajlétalannak az összehordott putrijához tudnám hasonlítani.
Elkeseredtem kicsit, de ugye  ""...el lehet innen menni csak tessék!""
Mikor mozdul már meg a nép(nemzet)?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #243 Dátum: 2006.06.16 péntek, 12:05:00 »

Zozi, illetve Mondeni!
Itt egy cikk erről a leendő adófajtáról. A táblázatban kW van megadva, az osztandó 1,36-al, így nyerünk LE-t.
Ha minden így marad, nekem nem is nő duplájára ez az adónem!!!! Csak 80-90%-kal...
Itt a   VILÁGVÉGE X-EDIK FÁZISA!!!
5 éve eladott, fehér 17 éves XYW-987 rendszámú, utólagos katalizátorral felszerelt kispolszkimat kétszeres áron visszavásárolnám, vagy fiatal 170 Lóerős Ford Mondeora cserélném. !!!
Hívjon a tulajdonos, ha az adatok alapján ráismer, biztosan meg tudunk egyezni.
 
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #244 Dátum: 2006.06.16 péntek, 12:19:00 »

5 éve eladott, fehér 17 éves XYW-987 rendszámú, utólagos katalizátorral felszerelt kispolszkimat kétszeres áron visszavásárolnám, vagy fiatal 170 Lóerős Ford Mondeora cserélném. !!!
Hívjon a tulajdonos, ha az adatok alapján ráismer, biztosan meg tudunk egyezni.
 

a 20 éves PUG205-ösöm adója kb. 2/3 lesz, mint most, nem tom ? LE lehet, asszem 1200 v. 1300 ccm-es
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #245 Dátum: 2006.06.16 péntek, 12:40:00 »

szerintem van egy-két fórum, ami maga után vonja az indulatot.
lehetne ilyen dühöngő topikokat csinálni pl.:
súlyadó topic, regadó topic, benzinárak topic, a benzin adótartalma topic, illetékek topic... és még sorolhatnám a sok mocskos lehúzós hülyeséget, amit csak befizetsz, de semmit nem kapsz érte, jobb esetben annyit, hogy elismerik, hogy befizetted. mert nálam még ez sem jött most be. na mindegy! jól kidühöngtem magamat, most már jól vagyok, mehetek vissza a többi topikba!
 
UI.: a levélben volt egy ilyen bekezdés:
A fenti rendelet alapján a szerződés megszűnése napjtától az Ön által esetlegesen okozott károk és járulékai Önt terhelik.
Ezen túlmenően a szerződés megszűnéséről - jogszabályi kötelezettségünknek eleget téve - a Belügyminisztérium Központi Nyilvántartását is értesítjük.
na! és akkor ide a szokásos jelek: arra miért nincsen jogszabály, ha valakinek jogosan jár a lóvé a biztosítótól, akkor azt a biztosító azonnal mindenféla szarakodás nélkül fizesse ki? a jogszabályok miért csak az adófizetőket basztatják? akiknek átadjuk az adót azokra miért nem vonatkozik? itt nem rendszerváltás volt, hanem módszerváltás. Fábrynak igaza van.
Ne hagyd magad, de év végén feltétlenül válts. Olyan céget keress, ahol személyesen az üzletkötővel tudod rendezni a panaszaidat. Had idegeskedjen ő helyetted.  A mi cégünk is ilyen és én is csatázok a központtal naponta. Ezért "szeretnek".
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #246 Dátum: 2006.06.16 péntek, 13:11:00 »

a 20 éves PUG205-ösöm adója kb. 2/3 lesz, mint most, nem tom ? LE lehet, asszem 1200 v. 1300 ccm-es
Kezdek örülni, hogy már elmúlt 12 éves az autóm
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #247 Dátum: 2006.06.16 péntek, 17:22:00 »

El lehet menni, majd kisajtoljuk az itthon maradtakból!
Fecó, ismét megnyerted a "Hogyan süllyesdjünk még mélyebbre" versenyt!
Mondjuk megnézném, hogy mennyi adót fizet a ***!
***
 
(Moderálva - Scratch)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #248 Dátum: 2006.06.16 péntek, 17:33:00 »

Zozi, illetve Mondeni!
Itt egy cikk erről a leendő adófajtáról. A táblázatban kW van megadva, az osztandó 1,36-al, így nyerünk LE-t.
Ha minden így marad, nekem nem is nő duplájára ez az adónem!!!! Csak 80-90%-kal...
Itt a   VILÁGVÉGE X-EDIK FÁZISA!!!
Embereeeek!
Először is: ezek mind még tervezetek, még senki nem fogadta el őket. A sajtó szeret találgatni részletekig.  
Másodszor: Eddig sem igen politizáltunk errefelé, szerintem ezt a jó szokást tartsuk meg továbbra is.  
EZ EGY TISZTA OLDAL!
Persze ettől még én is utálni fogom ha bevezetik.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #249 Dátum: 2006.06.16 péntek, 19:25:00 »

Szendrének igaza van. Ne politizáljunk.
A másik: olyan kifejezéseket használnak egyesek, amit nem kéne. Kedves cimboráim, ne tegyétek. Azért vannak az ikonok, -ök!!!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 63   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.061 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.