Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.07.06 szombat, 01:08:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 20668335 alkalommal)
0 Felhasználó és 88 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #1750 Dátum: 2005.06.23 csütörtök, 21:21:00 »

Ilyen volt szétszedve!
A megfogalmazott kérdésekre a válasz.Beinditom az autót,kb. 4 másodpercig világit a légzsák lámpa,utánna kialszik.Én nem kapcsolom be a jobb oldali bizt.övet,nem logikus!Üdv.Zsoel.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1751 Dátum: 2005.06.23 csütörtök, 23:17:00 »

És ha csak gyereket teszel oda gyerekülsében? Akkor  nem nyílik ki. Vagy tiltja vmi, hogy oda tegyed a gyerekülést.
Nem miatta van a súlykorlát?
Nem ültem még mk3-ban, csak tippelek.
Bye
Cit
citromhejja,
 
én úgy tudom tiltja a könyve, hogy oda gyerekülést lehet szerelni.
MK1/MK2 -nél volt nagy matrica is, itt már nincs, de mintha a könyvbe tiltaná.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1752 Dátum: 2005.06.23 csütörtök, 23:20:00 »

Ilyen volt szétszedve!
zsoel,
 
jók a képek, érdekes ezt így szétkapva látni. Én most látom elösször, hogy milyen is valójában.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1753 Dátum: 2005.06.24 péntek, 08:16:00 »

Zsoel!
 
Úgy látom ez az ülés egy kicsit bonyolultabb mint a Trabanté
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1754 Dátum: 2005.06.24 péntek, 09:01:00 »

citromhejja,
 
én úgy tudom tiltja a könyve, hogy oda gyerekülést lehet szerelni.
MK1/MK2 -nél volt nagy matrica is, itt már nincs, de mintha a könyvbe tiltaná.
Minden bizonnyal, azért tilthatja a könyv, mert ha kirobban a légzsák, akkor összetörheti a kicsit. Ez a legtöbb új autóban így van, vagy ha mégis a gyerekülést elöl használnánk, akkor ki kell iktatni az ottani légzsákot.
Üdv, Zürich
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1755 Dátum: 2005.06.24 péntek, 09:48:00 »

haj,
 
nuh, kiproszaltam enis a bizti ov bekotos mokat es mukodik ! Bekotottem, es rogton vilagitott a lufi lampa. Ha megnyomtam az ulest, akkor kialudt. Ezexerint muxik a nyomaskapcsolo es erzekel a bizti ov is. Vagyis a konyv hulyeseget irt, mikoris azt mondta, hogy ha nem ul senki az anyos ulesen, akkor vilagit a lufi lampa. Megnyugodtam...
Gyerek ulessel kapcsolatban...
Ugy tudom, hogy a gyerek ules lenyegeben az anyos ules szeleire ul. Vagyis szerintem kozepen nem nyomja a nyomaskapcsolot. Namost ha oda rakjuk a gyerk ulest, es bekapcsoljuk a bizti ovet, es ha vilagit a lampa, akkor nem durranhat a legzsak, ergo ki van kapcsolva a lufi, ergo a gepkonyv allitasaval ellentetben szerintem ebben az esetben elore is telepitheto a kolok.
Mar csak 1et nemtok biztosan. Ha nem ul senki az anyos ulesen, es nincs bekotve az ov, akkor a lufi aktiv vagy inaktiv allpotba kerul Huh? Merthogy a lampa ezt nem jelzi.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1756 Dátum: 2005.06.24 péntek, 09:50:00 »

ellenben a konyv azt allitja, hogy ilyenkor inaktiv es ezt a lampa vilagitasa jelzi is. Ebbol a nem jelzsebol adodtak aztan a kerdesek.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1757 Dátum: 2005.06.24 péntek, 09:51:00 »

szerintem jogosan.
Naplózva

blah blah blah
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1758 Dátum: 2005.06.24 péntek, 10:20:00 »

haj,
 
nuh, kiproszaltam enis a bizti ov bekotos mokat es mukodik ! Bekotottem, es rogton vilagitott a lufi lampa. Ha megnyomtam az ulest, akkor kialudt. Ezexerint muxik a nyomaskapcsolo es erzekel a bizti ov is. Vagyis a konyv hulyeseget irt, mikoris azt mondta, hogy ha nem ul senki az anyos ulesen, akkor vilagit a lufi lampa. Megnyugodtam...
Gyerek ulessel kapcsolatban...
Ugy tudom, hogy a gyerek ules lenyegeben az anyos ules szeleire ul. Vagyis szerintem kozepen nem nyomja a nyomaskapcsolot. Namost ha oda rakjuk a gyerk ulest, es bekapcsoljuk a bizti ovet, es ha vilagit a lampa, akkor nem durranhat a legzsak, ergo ki van kapcsolva a lufi, ergo a gepkonyv allitasaval ellentetben szerintem ebben az esetben elore is telepitheto a kolok.
Mar csak 1et nemtok biztosan. Ha nem ul senki az anyos ulesen, es nincs bekotve az ov, akkor a lufi aktiv vagy inaktiv allpotba kerul Huh? Merthogy a lampa ezt nem jelzi.
zacci,
 
akkor nem durran, ha nem ül ott senki, és nincs bekötve.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1759 Dátum: 2005.06.24 péntek, 10:27:00 »

haj,
 
nuh, kiproszaltam enis a bizti ov bekotos mokat es mukodik ! Bekotottem, es rogton vilagitott a lufi lampa. Ha megnyomtam az ulest, akkor kialudt. Ezexerint muxik a nyomaskapcsolo es erzekel a bizti ov is. Vagyis a konyv hulyeseget irt, mikoris azt mondta, hogy ha nem ul senki az anyos ulesen, akkor vilagit a lufi lampa. Megnyugodtam...
Gyerek ulessel kapcsolatban...
Ugy tudom, hogy a gyerek ules lenyegeben az anyos ules szeleire ul. Vagyis szerintem kozepen nem nyomja a nyomaskapcsolot. Namost ha oda rakjuk a gyerk ulest, es bekapcsoljuk a bizti ovet, es ha vilagit a lampa, akkor nem durranhat a legzsak, ergo ki van kapcsolva a lufi, ergo a gepkonyv allitasaval ellentetben szerintem ebben az esetben elore is telepitheto a kolok.
Mar csak 1et nemtok biztosan. Ha nem ul senki az anyos ulesen, es nincs bekotve az ov, akkor a lufi aktiv vagy inaktiv allpotba kerul Huh? Merthogy a lampa ezt nem jelzi.
Gyereküléssel kapcsolatban...
Nekem úgy rémlik a könyvben az van hogy csak hátra lehet gyerekülést tenni. Egyébként a gyerekülés nemcsak az ülés szélén támaszkodik, hanem az ülés közepét is nyomja.(Legalábbis az enyém olyan) Nem tudom hogy a súlyérzékelő mekkora súly után aktiválja a légzsákot, de én soha nem teszem az első ülésre a kislányomat, biztonságosabb neki a jobb hátsó sarokban.
Üdv.
M.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1760 Dátum: 2005.06.24 péntek, 10:35:00 »

haj,
 
nuh, kiproszaltam enis a bizti ov bekotos mokat es mukodik ! Bekotottem, es rogton vilagitott a lufi lampa. Ha megnyomtam az ulest, akkor kialudt. Ezexerint muxik a nyomaskapcsolo es erzekel a bizti ov is. Vagyis a konyv hulyeseget irt, mikoris azt mondta, hogy ha nem ul senki az anyos ulesen, akkor vilagit a lufi lampa. Megnyugodtam...
Gyerek ulessel kapcsolatban...
Ugy tudom, hogy a gyerek ules lenyegeben az anyos ules szeleire ul. Vagyis szerintem kozepen nem nyomja a nyomaskapcsolot. Namost ha oda rakjuk a gyerk ulest, es bekapcsoljuk a bizti ovet, es ha vilagit a lampa, akkor nem durranhat a legzsak, ergo ki van kapcsolva a lufi, ergo a gepkonyv allitasaval ellentetben szerintem ebben az esetben elore is telepitheto a kolok.
Mar csak 1et nemtok biztosan. Ha nem ul senki az anyos ulesen, es nincs bekotve az ov, akkor a lufi aktiv vagy inaktiv allpotba kerul Huh? Merthogy a lampa ezt nem jelzi.
Szia Zacci!
Nem ez van pontosan leírva a könyvben? Mert ha igen akkor próbáld meg a két mondatot együtt értelmezni és minden kiderül belőle. Úgy működik minden a légzsákokra vonatkozóan, ahogy ebben a két mondatban le van írva.
"Ha az utasülésen nem ül senki, vagy azon egy nagyon könnyű tárgy van elhelyezve, az utasoldali oldalsó légzsák nem fúvódik fel. A légzsák-inaktív jelzőlámpa világít, ha az utasülésen nem ül senki, vagy azon egy nagyon könnyű tárgy van elhelyezve, ÉS(itt az és kapcsolaton van a lényeg) a biztonsági öv be van csatolva. Az utasoldali oldalsó légzsák ekkor sem fúvódik fel."  
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1761 Dátum: 2005.06.24 péntek, 11:57:00 »

Rengeteg olyan májer gyereket ismerek, akik szerint nem menő, ha bekapcsolják az övet, de a légzsák védelmét így is elvárják...
Bye
Cit
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1762 Dátum: 2005.06.24 péntek, 13:48:00 »

Shadowoff,
 
ok, de szerintem ez egy picit 2 ertelmu.
en alapvetoen ugy etelmeztem, hogy akkor vilagit, ha nem ul senki, illetve akkor vilagit, ha az ulesen konnyu targy van es az ov is be van kapcsolva.
Nuh, mindenesetre ugy muxik ahogy kol. Cool
Es tul keppen azert ertelmeztem maskepp a szoveget, mert nem logikus az, mikor nem ul senki az anyos ulesen, de en akkrois bekotom az ovet. Ilyet nem szokas tenni Cool) Igy nyilvan az altalad leirt es ertelmezett szoveg nekem nem volt 1ertelmu. De nyilvan ugy kell ertelmezni, ahogy TE is. Mivel pontosan igy muxik. Csak hat pl. kijaz, aki a mobil teflonjat bekoti ? Cool))
Ekkor jelez, hogy szegeny mobilomat nem vedi a legzsak ?  Az ellen nem veeed Cool))
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1763 Dátum: 2005.06.24 péntek, 13:49:00 »

citromheja,
 
Aki attol erzi majernek magat, hogy nem koti be annak ij. Majd a korhazban vagy a koporsoban is ilyen majer legyen...
Naplózva

blah blah blah
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1764 Dátum: 2005.06.24 péntek, 14:05:00 »

Shadowoff,
 
ok, de szerintem ez egy picit 2 ertelmu.
en alapvetoen ugy etelmeztem, hogy akkor vilagit, ha nem ul senki, illetve akkor vilagit, ha az ulesen konnyu targy van es az ov is be van kapcsolva.
Nuh, mindenesetre ugy muxik ahogy kol. Cool
Es tul keppen azert ertelmeztem maskepp a szoveget, mert nem logikus az, mikor nem ul senki az anyos ulesen, de en akkrois bekotom az ovet. Ilyet nem szokas tenni Cool) Igy nyilvan az altalad leirt es ertelmezett szoveg nekem nem volt 1ertelmu. De nyilvan ugy kell ertelmezni, ahogy TE is. Mivel pontosan igy muxik. Csak hat pl. kijaz, aki a mobil teflonjat bekoti ? Cool))
Ekkor jelez, hogy szegeny mobilomat nem vedi a legzsak ?  Az ellen nem veeed Cool))
EZ AZT JELENTI, HOGY HIÁBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KAPCSOLOD BE AZ ÖVET, AMIKOR NINCS OTT SENKI, VAGY CSAK KÖNNYŰ TÁRGY/GYEREK VAN OTT, NEM FOG NYILNI A LUFI!!!!!!!!!!
 
Szerintem hagyuk abba, mert ennek semmi értelme tovább. A téma meg van fejtve!!!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1765 Dátum: 2005.06.24 péntek, 15:50:00 »

hi
 
joe,
 
okok Cool
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #1766 Dátum: 2005.06.24 péntek, 17:16:00 »

Zsoel!
 
Úgy látom ez az ülés egy kicsit bonyolultabb mint a Trabanté
Gabo!
 
Csak egy kicsit!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1767 Dátum: 2005.06.24 péntek, 17:30:00 »

haj,
 
nuh, kiproszaltam enis a bizti ov bekotos mokat es mukodik ! Bekotottem, es rogton vilagitott a lufi lampa. Ha megnyomtam az ulest, akkor kialudt. Ezexerint muxik a nyomaskapcsolo es erzekel a bizti ov is. Vagyis a konyv hulyeseget irt, mikoris azt mondta, hogy ha nem ul senki az anyos ulesen, akkor vilagit a lufi lampa. Megnyugodtam...
Gyerek ulessel kapcsolatban...
Ugy tudom, hogy a gyerek ules lenyegeben az anyos ules szeleire ul. Vagyis szerintem kozepen nem nyomja a nyomaskapcsolot. Namost ha oda rakjuk a gyerk ulest, es bekapcsoljuk a bizti ovet, es ha vilagit a lampa, akkor nem durranhat a legzsak, ergo ki van kapcsolva a lufi, ergo a gepkonyv allitasaval ellentetben szerintem ebben az esetben elore is telepitheto a kolok.
Mar csak 1et nemtok biztosan. Ha nem ul senki az anyos ulesen, es nincs bekotve az ov, akkor a lufi aktiv vagy inaktiv allpotba kerul Huh? Merthogy a lampa ezt nem jelzi.
Az az igazság, hogy BORZASZTÓAN SAJNÁLOM, hogy nem volt időm belefolyni a vitába, mert a szószaporítás a kedvencem. Ebből a témából még egy csomót ki lehetne hozni, de 1 dolognak örüljünk: Ha bekötjük az anyós övét, és nem ül rajta senki, az autó figyelmeztet, hogy a vén satrafa lemaradt valahol. Képzeld el, ha az anyós veled utazik, majd Bözödújfalun ottfelejted: na az lenne csak a ciki.
 
Mondjuk én is szoktam a telefont a másik ülésre rakni, de én nem szoktam bekötni, de lehet, ezután bekötöm. De az is lehet, hogy kicsedem az izzót abból a visszajelzőből.
 
Viszont látszik, hogy a Zsoel milyen tip-top tartja a verdáját (gondolom kezdett megnyúlni a bőr), dícséret neki.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1768 Dátum: 2005.06.24 péntek, 21:35:00 »

Láttam ma off:a8-ba elektrocrom tükröt. Van ilyen MKIII ba is, kell ahhoz valami spéci érzékelő a hátsó ablaknál, vagy minden a tükörbe van és csak villanyt kell neki adni? Teccik azt gondoltam befaragok 1et MK1 be Smiley
szasz Fusim Misi - úgy van ahogy Petya mondja, csak áram köll bele és műxik. szerintem nagyon hasznos, ha sokat nyomulsz éjjel, én legalábbis annak tartom
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1769 Dátum: 2005.06.24 péntek, 22:19:00 »

szasz Fusim Misi - úgy van ahogy Petya mondja, csak áram köll bele és műxik. szerintem nagyon hasznos, ha sokat nyomulsz éjjel, én legalábbis annak tartom
Köszi, megnéztem off A8 -at annak 5 kábele van. Próbáltam szerezni 170€, picit drága.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1770 Dátum: 2005.06.25 szombat, 14:25:00 »

Az az igazság, hogy BORZASZTÓAN SAJNÁLOM, hogy nem volt időm belefolyni a vitába, mert a szószaporítás a kedvencem. Ebből a témából még egy csomót ki lehetne hozni, de 1 dolognak örüljünk: Ha bekötjük az anyós övét, és nem ül rajta senki, az autó figyelmeztet, hogy a vén satrafa lemaradt valahol. Képzeld el, ha az anyós veled utazik, majd Bözödújfalun ottfelejted: na az lenne csak a ciki.
 
Mondjuk én is szoktam a telefont a másik ülésre rakni, de én nem szoktam bekötni, de lehet, ezután bekötöm. De az is lehet, hogy kicsedem az izzót abból a visszajelzőből.
 
Viszont látszik, hogy a Zsoel milyen tip-top tartja a verdáját (gondolom kezdett megnyúlni a bőr), dícséret neki.
Hali Angel!
 
Nem a bőr nyult meg,hanem varrás mentés szakadt.Még csak 2-3 cm-es volt a seb,de mintha rajtam ejtették volna.Ezért került sor a cserére,ja meg hát a bőrös nem vállalta.Pedig nem egy nagy mutatvány,főleg igy utánna.És azért kell hozzá a jó szomszéd!Hogy ezek a villamossági szakik mihez nem értenek!Lehet,János azért vállalta a munkát,mert az egész ugy kezdődött,hogy levette az akksisarut.De tény,hogy arany keze van.Most én koptatom az eddigi jobb első ülést,igy előbb utóbb,meglesz a harmónia,hiszen a másik sokkal kevesebb használatnak van kitéve.
 
Készül az ülésjavitás cikk is,csak még várom az olajcserés szövegemet.Biztos el voltál havazva,mert még tegnap sem kaptam meg.De ami késik,az nem múlik.
 
Üdv.Zsoel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1771 Dátum: 2005.06.25 szombat, 14:25:00 »

Üdv Midnenkinek!
 
Kész a gép, rozsdák eltűntek! Garanciába mindent megcsináltak, és most már nem maga a Ford, hanem a hibát kijavító szervíz vállalja a további garanciát. ROZSDÁK  
 
zacci,
vidd minél hamarabb
 
pablo
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1772 Dátum: 2005.06.25 szombat, 14:34:00 »

Az az igazság, hogy BORZASZTÓAN SAJNÁLOM, hogy nem volt időm belefolyni a vitába, mert a szószaporítás a kedvencem. Ebből a témából még egy csomót ki lehetne hozni, de 1 dolognak örüljünk: Ha bekötjük az anyós övét, és nem ül rajta senki, az autó figyelmeztet, hogy a vén satrafa lemaradt valahol. Képzeld el, ha az anyós veled utazik, majd Bözödújfalun ottfelejted: na az lenne csak a ciki.
 
Mondjuk én is szoktam a telefont a másik ülésre rakni, de én nem szoktam bekötni, de lehet, ezután bekötöm. De az is lehet, hogy kicsedem az izzót abból a visszajelzőből.
 
Viszont látszik, hogy a Zsoel milyen tip-top tartja a verdáját (gondolom kezdett megnyúlni a bőr), dícséret neki.
Ja,és még egy.Tényleg tipp-topp tartom a gépsárkányt,ezért sajnálom mindig eladáskor  az éppen aktuálisat,mert sok munkám,időm van bennük.Az előző off autómat elvittem egy autókozmetikai céghez.Nem kevésért megcsinálták,utánna én még lemeóztam.Ennek eredményeképpen még 2 órán keresztül takaritgatták.Tudod,azok a kis apró zugok.De például hozzá sem nyultak az üzemanyagbetöltő nyiláshoz.Kinyitom a védőlemezt,hát szinte a sár potyog ki.Lehajtom az anyósülés előtti napellenzőt,elhúzom a tükröt védő kis lapot,hát alig látom magam a tükörban.Stb,stb...Amúgy a kocsi csili-vili,de azóta inkább magam takaritom.
 
Egy ismerősöm most mutatta a kocsiját,dicsekedve,hogy 2 napig takaritotta,szerinte fullosra.Az én autóm a napi használatban néz igy ki.Egy szónak is száz a vége,aki tőlem vesz autót jól jár.zsoel.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1773 Dátum: 2005.06.25 szombat, 18:12:00 »

Ja,és még egy.Tényleg tipp-topp tartom a gépsárkányt,ezért sajnálom mindig eladáskor  az éppen aktuálisat,mert sok munkám,időm van bennük.Az előző off autómat elvittem egy autókozmetikai céghez.Nem kevésért megcsinálták,utánna én még lemeóztam.Ennek eredményeképpen még 2 órán keresztül takaritgatták.Tudod,azok a kis apró zugok.De például hozzá sem nyultak az üzemanyagbetöltő nyiláshoz.Kinyitom a védőlemezt,hát szinte a sár potyog ki.Lehajtom az anyósülés előtti napellenzőt,elhúzom a tükröt védő kis lapot,hát alig látom magam a tükörban.Stb,stb...Amúgy a kocsi csili-vili,de azóta inkább magam takaritom.
 
Egy ismerősöm most mutatta a kocsiját,dicsekedve,hogy 2 napig takaritotta,szerinte fullosra.Az én autóm a napi használatban néz igy ki.Egy szónak is száz a vége,aki tőlem vesz autót jól jár.zsoel.
Mindjárt átnézzük. Én is próbálom a tisztaságot tartani, és nem hordom kozmetikába. Kb 2 óra alatt én is tudok fullost produkálni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1774 Dátum: 2005.06.25 szombat, 19:50:00 »

Naja, mikor idom engedi, akkor enis tisztogatom a verdat Cool Elozo verdamat is probaltam a leheto legjobban tisztan tartani. Bratyomek mai napig azzal cukkolnak, hogy meg masnap is szappan buborekot fujt a verda Cool
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #1775 Dátum: 2005.06.26 vasárnap, 00:06:00 »

Naja, mikor idom engedi, akkor enis tisztogatom a verdat Cool Elozo verdamat is probaltam a leheto legjobban tisztan tartani. Bratyomek mai napig azzal cukkolnak, hogy meg masnap is szappan buborekot fujt a verda Cool
zacci!
 
Csináljunk egyszer egy hab partyt?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1776 Dátum: 2005.06.26 vasárnap, 11:24:00 »

Egy fagyos kép ebben a nagy melegben!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1777 Dátum: 2005.06.26 vasárnap, 16:37:00 »

Egy fagyos kép ebben a nagy melegben!
zsoel,
 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1778 Dátum: 2005.06.26 vasárnap, 21:29:00 »

Sziasztok! Volna egy kérdésem- előfordulhat hogy a mondeom fedélzeti computere nem jelzi ki az átlag fogyit? vagy csak nem tudom hogy hogy kell.Már nyomkodtam mindent mondeo3
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1779 Dátum: 2005.06.26 vasárnap, 21:52:00 »

Sziasztok! Volna egy kérdésem- előfordulhat hogy a mondeom fedélzeti computere nem jelzi ki az átlag fogyit? vagy csak nem tudom hogy hogy kell.Már nyomkodtam mindent mondeo3
Az indexkar végét kell nyomkodni, amíg ki nem írja. A műszer kijelzője melletti gombbal lehet váltogatni vödör/mérhöld és liter/km között. Nullázni úgy kell, hogy az indexkarral a fogyihoz mész, majd a mérphöldös gombot nyomva tartod, kb 5 másodpercig.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1780 Dátum: 2005.06.26 vasárnap, 22:08:00 »

Sziasztok. A kollegámnak van egy 2001-es TDDI Trend. Az a gondja, hogyha becsukja a távval az ajtókat - azok bezárnak, de rögtön utána ki is nyitnak. A kulccsal rendesen müködik, de a távval ilyet csinál. Járt már igy valaki?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1781 Dátum: 2005.06.26 vasárnap, 22:13:00 »

Sziasztok. A kollegámnak van egy 2001-es TDDI Trend. Az a gondja, hogyha becsukja a távval az ajtókat - azok bezárnak, de rögtön utána ki is nyitnak. A kulccsal rendesen müködik, de a távval ilyet csinál. Járt már igy valaki?
Ilyet akkor szokott csinálni, ha a vezető oldali ajtó nincs rendesen becsukva vagy rosz az ajtó-nyitás érzékelő.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1782 Dátum: 2005.06.26 vasárnap, 22:18:00 »

Ha az ajtónyitás érzékelő rossz, attól kulccsal bezár rendesen?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1783 Dátum: 2005.06.26 vasárnap, 22:25:00 »

Sziasztok! Volna egy kérdésem- előfordulhat hogy a mondeom fedélzeti computere nem jelzi ki az átlag fogyit? vagy csak nem tudom hogy hogy kell.Már nyomkodtam mindent mondeo3
zsozs0000!
 
Én eddig 3 fajta MKIII-al találkoztam,és ez a felszereltségtől függ.
1,Van olyan,amiben egyáltalán nincs compjuter.
2,Láttam olyat,ami csak külső hőmérsékletet mér.
3,És van a compjuteres, ami több funkciós.Ebben az esetben lehet nyomkodni az indexkar végén lévő gombot.Ha a tiéd ilyen,akkor kell hogy mutassa az átlafogyit.
Üdv.Zsoel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1784 Dátum: 2005.06.26 vasárnap, 22:36:00 »

Ha az ajtónyitás érzékelő rossz, attól kulccsal bezár rendesen?
Lementem, kipróbáltam: nincs különbség a kulcsos és a távirányítós zárás között, tehát elvileg akkor is zár, ha az ajtó nincs teljesen becsukva vagy rossz az érzékelő. Ilyenkor csak annyi van, hogy kettős záráskor nem villan fel az irányjelző.
Így ez lehet kulcs hiba vagy GEM modul programozási zűr.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1785 Dátum: 2005.06.26 vasárnap, 22:39:00 »

Kössz Petya. Akkor azt tanácsolom a srácnak, keresse fel a szakszervízt...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1786 Dátum: 2005.06.26 vasárnap, 22:51:00 »

Kössz Petya. Akkor azt tanácsolom a srácnak, keresse fel a szakszervízt...
Ja, még annyit meg lehet próbálni, hogy a Te kulcsodat ráprogramozni az elektronikára:  
 
1. a gyújtást 4-szer egymás után ráadni 6 másodpercen belül,  
2. a gyújtást levenni,  
3. a hangjelzés után a beprogramozandó kulcs bármely gombját megnyomni és kész.
 
Ugyan ezen a módon lehet visszaprogramozni az eredeti kulcsot.
 
Ha nem boldogultok, holnap délelőt járok Karcagon, így ha gondolod egyeztethetünk egy időpontot a probléma megoldására.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1787 Dátum: 2005.06.26 vasárnap, 23:00:00 »

zsozs0000!
 
Én eddig 3 fajta MKIII-al találkoztam,és ez a felszereltségtől függ.
1,Van olyan,amiben egyáltalán nincs compjuter.
2,Láttam olyat,ami csak külső hőmérsékletet mér.
3,És van a compjuteres, ami több funkciós.Ebben az esetben lehet nyomkodni az indexkar végén lévő gombot.Ha a tiéd ilyen,akkor kell hogy mutassa az átlafogyit.
Üdv.Zsoel.
zsoel,
 
biztos ez, hogy van olyan, amibe semmi nincs? Ott kijelző sincs benne?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1788 Dátum: 2005.06.26 vasárnap, 23:14:00 »

Holnap dolgozok...(vagyis remélem nem!!!)csak benn leszek. A srác meg holnap után jön dolgozni. A kulcsos témát megpróbáljuk szerdán... Kössz Petya...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1789 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 00:19:00 »

zsoel,
 
biztos ez, hogy van olyan, amibe semmi nincs? Ott kijelző sincs benne?
Scratch!
 
Úgy rémlik mintha láttam volna 1 képen,de ne vedd kp-nek.Zsoel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1790 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 00:21:00 »

zsoel,
 
biztos ez, hogy van olyan, amibe semmi nincs? Ott kijelző sincs benne?
Scratch!
 
Nem alszol?Küldtem neked az MKIII ülésjavitás fotóit,+ a szöveget.Zsoel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1791 Dátum: 2005.06.27 hétfő, 00:43:00 »

ok köszi holnap megnézem
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1792 Dátum: 2005.06.28 kedd, 20:53:00 »

Mondeo Rulez ! Cool
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #1793 Dátum: 2005.06.28 kedd, 21:17:00 »

Sziasztok!
 
Megtörtént a vásárlás, egy ezüstmetál TDDI Kombi - eddig Smiley, boldog tulajdonosa vagyok. Scratch, Zsoel köszi a tippeket, remélem sikerült jól választani... Majd később dobok fel 1-2 képet is! Üdv mindenkinek! Bazs
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1794 Dátum: 2005.06.28 kedd, 22:55:00 »

Sziasztok!
 
Megtörtént a vásárlás, egy ezüstmetál TDDI Kombi - eddig Smiley, boldog tulajdonosa vagyok. Scratch, Zsoel köszi a tippeket, remélem sikerült jól választani... Majd később dobok fel 1-2 képet is! Üdv mindenkinek! Bazs
Hát gratulálunk, sok szerencsét az új szerzeményhez. Teljen benne örömöd.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1795 Dátum: 2005.06.28 kedd, 22:58:00 »

Hát gratulálunk, sok szerencsét az új szerzeményhez. Teljen benne örömöd.
Köszi Angel! Remélem így lesz! Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1796 Dátum: 2005.06.28 kedd, 23:12:00 »

Sziasztok!
 
Megtörtént a vásárlás, egy ezüstmetál TDDI Kombi - eddig Smiley, boldog tulajdonosa vagyok. Scratch, Zsoel köszi a tippeket, remélem sikerült jól választani... Majd később dobok fel 1-2 képet is! Üdv mindenkinek! Bazs
Ismét egy kombi.Mondom én,hogy előbb-utóbb külön szekcó lesz!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1797 Dátum: 2005.06.28 kedd, 23:13:00 »

Sziasztok!
 
Megtörtént a vásárlás, egy ezüstmetál TDDI Kombi - eddig Smiley, boldog tulajdonosa vagyok. Scratch, Zsoel köszi a tippeket, remélem sikerült jól választani... Majd később dobok fel 1-2 képet is! Üdv mindenkinek! Bazs
Bazs!
 
Sok-sok balesetmentes kilométert.A talin várunk,gyorsulásnál ott a helyed!zsoel.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1798 Dátum: 2005.06.28 kedd, 23:21:00 »

Sziasztok!
 
Megtörtént a vásárlás, egy ezüstmetál TDDI Kombi - eddig Smiley, boldog tulajdonosa vagyok. Scratch, Zsoel köszi a tippeket, remélem sikerült jól választani... Majd később dobok fel 1-2 képet is! Üdv mindenkinek! Bazs
Bazs,
 
legyen benne sok örömed!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1799 Dátum: 2005.06.28 kedd, 23:32:00 »

Bpeter!
 
Elolvastam a főoldalon lévő cikkedet,a komputer programozással kapcsolatban.MKIII-ra nincs ötleted,javaslatod?Az enyém fél literrel többet mutat.Jó lenne az optimális értéket látni.Zsoel.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.075 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.