Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.07.02 kedd, 08:27:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 351 352 353 354 355 356 357 [358] 359 360 361 362 363 364 365 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 20613231 alkalommal)
0 Felhasználó és 101 vendég van a témában
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #17850 Dátum: 2009.05.08 péntek, 17:31:23 »

Sziasztok,
a bal elso ajtom aljan el van pattanva az a valami. A kepen latszik, amugy nem tudom milyen anyag. Mosasnal, nagy esonel viz is folydogal be a kocsiba, osszefughet a ketto?
Ezt hogy lehet megcsinaltatni? ford szerviz vagy karosszeria lakatos?
Koszi elore is.
Jah meg egy kerdes, miert van ez? "csak" az ido vagy utalhat valami masra is ami ezt okozza?
Kosz megegyszer.

http://kepfeltolto.hu/i/?233777&t=img


Nem halottal veletlenul csamcsogast ? MErt hogy ez biza rohadas a javabol ! A perem szigeteles levallik es ala rohad. Egy ido utan mar ecceruen le tod huzni a rozsdarol azt a darab tomitest. Ha van szervizkonyved, akkor gariban megcsinaljak, mivel 12ev rohadas gari van az otora.
Jah, ez egybekent egy tipushiba. Mind a 4 ajto rohad atom modon...nezd csak meg...megcsinazzak, es 1 ev mulva ujra rohadni fog. Ez Ford...ez ilyen  vigyor3 wave
Naplózva

blah blah blah
thevenin
Vendég
« Új hozzászólás #17851 Dátum: 2009.05.08 péntek, 17:49:57 »

Nem halottal veletlenul csamcsogast ? MErt hogy ez biza rohadas a javabol ! A perem szigeteles levallik es ala rohad. Egy ido utan mar ecceruen le tod huzni a rozsdarol azt a darab tomitest. Ha van szervizkonyved, akkor gariban megcsinaljak, mivel 12ev rohadas gari van az otora.
Jah, ez egybekent egy tipushiba. Mind a 4 ajto rohad atom modon...nezd csak meg...megcsinazzak, es 1 ev mulva ujra rohadni fog. Ez Ford...ez ilyen  vigyor3 wave

 worship Koszi! Hat szervizkonyvem nincs, ugyhogy kezdek sporolni ra...Udv!
Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #17852 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 10:09:06 »

Hali!

Cserélt már valaki szervóolajat? Ha igen, mi a menete? (gondolom az mindegy hogy dízel vagy benzin?)
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
BTomi
Vendég
« Új hozzászólás #17853 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 10:15:01 »

Ha van szervizkonyved, akkor gariban megcsinaljak, mivel 12ev rohadas gari van az otora.

Zacci!

A szervízkönyv meglétén kívül milyen feltételeknek kell még teljesülni a garancia behajtásához?
(pl mai napig márkaszervízben szervizeltetés?)
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #17854 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 10:23:38 »

Zacci!

A szervízkönyv meglétén kívül milyen feltételeknek kell még teljesülni a garancia behajtásához?
(pl mai napig márkaszervízben szervizeltetés?)


Rendszeres pecseteles a szervizkonyvben. Semmi mas...Ha akadekoskodnak, nyugodtan verd az asztalt...Bar tul sokat nem er a dolog, mert 1 ev utan ujra el kezd rohadni...Nekem mar 2x csinaztak gariban es most megen rohad  rinya  levele
Naplózva

blah blah blah
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #17855 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 10:24:21 »

Rendszeres pecseteles a szervizkonyvben. Semmi mas...Ha akadekoskodnak, nyugodtan verd az asztalt...Bar tul sokat nem er a dolog, mert 1 ev utan ujra el kezd rohadni...Nekem mar 2x csinaztak gariban es most megen rohad  rinya  levele

De szakszervízben kell hogy pecsételjék?
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #17856 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 10:28:01 »

Hali!

Cserélt már valaki szervóolajat? Ha igen, mi a menete? (gondolom az mindegy hogy dízel vagy benzin?)
Én már igen. Mondjuk szervópumpával 1ütt. Hidraulika olaj kell bele(piros színű). Miért akarod lecserélni?
Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #17857 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 10:30:10 »

Én már igen. Mondjuk szervópumpával 1ütt. Hidraulika olaj kell bele(piros színű). Miért akarod lecserélni?

Nincs különösebb oka, csak gondolom nem árt néha azt is lecserélni. Ha csak az olajat akarom, azt hol kell "leengedni"?
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #17858 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 10:34:49 »

Nincs különösebb oka, csak gondolom nem árt néha azt is lecserélni. Ha csak az olajat akarom, azt hol kell "leengedni"?
Na hát erről halványlilafingom sincsen rinya.
Azt tudom hogy mikor felraktam a pumpát, és feltöltöttem oillal. utána eltartott egy ideig mire lelégtelenítette magát.
-feltölt,beindít, tekerget ilyenkor jól felhabzik az oil, vár fél órát, azt ripít:)
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #17859 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 10:39:14 »

Hali!

Cserélt már valaki szervóolajat? Ha igen, mi a menete? (gondolom az mindegy hogy dízel vagy benzin?)

Nos en csereztem...Szervizben azt mondta a szerelo, hogy csak ugy tudja leengedni, ha megbontja a kormany muvet, es ha ott kinyiffan valami tomites, akkor csovel egyutt csere...nem 2 filler. Es mivel aznap meg el akartam hozni a gepet a szervizbol, igy sajat magam oldottam meg a problemat. Nekem gyakorlatilag mar fekete szinu volt az olaj.
A kormany szervo tartalynal kell ugyeskedni, es nem nagy ugy...
A szervo tartaly jobb oldalan van a vissza jovo ag csove...

1. vegy 2littyo szervo olajat.
2. Csavard le a szervo kupakot, es valami injekcios fecskendovel szivd ki belole az olajat. A kasztnira ne csepegjen ! En egy flakont hasznaltam tarolasra.
3. miutan leszivtad az olaj nagyjat, tegy a tartalyba meno cso ala egy rongyot. Keress egy akkora flakont, amibe bele fer kb. max. fel littyo olaj, es a tartaly ala fer pont a csonel...
4. keress egy fa stiftet.
5. A szervo tartaly kupakjat tedd vissza. Ovatosan huzd le a tartalyrol a vissza folyo ag csovet. Valceg valamennyi a maradek olaj ki fog folyni, de ott lesz alatta a rongy...
6. Ha abba hagyta a csepegest, akkor a fa stiftet picit fargad meg kessel, es dugd bele a tartaly csocsebe. A vissza jovo ag csovet dugd bele az ures flakonba...Ezzel gyakorlatilag elered azt, hogy ha feltoltod a tartalyt, akkor a stift nem engedi kifolyni az olajat, a vissza jovo ag csove meg nem dolgozza vissza a koszos olajat a tartalyba, hanem bele fog folyni az ures flakonba.
7. Rogzisd ugy a flakont, hogy ne essen ki belole a vissza folyo ag csove, es maga a flakon se pottyanjon le a foldre...
8. Toltsd fel a szervo tartalyt friss olajjal...
9. Ha mindent jol csinaltal, akkor egy pillanatra (nehany fordulat erejeig) inditsd be a mocit. De tenyleg csak 1-2-3 fordulatot porogjon, mert egesz gyorsan ki termeli magabol az olajat. Ha ugyes vagy, akkor most az ures flakonba pumpalta a rendszer az olajat. A tartalyban csokkent az olaj szint. Ezt toltsd utana es ujra beroff 1-2-3 fordulat erejeig. Ha ezt eljatszod parszor, akkor a friss olaj maga elott nyomja kifele a koszos olajat, igy nem keveredik a 2 olaj, es szepen lassan kitisztul a rendszer. Kicsit macerasnak tunhet, de igazabol rem ecceru a dolog...Minimalis bontas kell csak hozza...Azert jo ha valaki ott all a moci elott es figyeli a szintet, meg elkapja a flakont, ha le akar esni  vigyor3

Igazabol kb. fel littyo olaj kellene a muvelethez, de ahhoz, hogy kitisztuljon a rendszer azzal a 2 littyoval kvazi at kell mosni...
Arra ugyelj, hogy a tartalybol nem fogyjon ki teljesen az olaj, mert akkor levegosodik a rendszer.
Ha mar szep piros olaj jon a vissza folyo agbol, akkor vedd ki a stiftet, dugd vissza a csovet a helyere, oszt tolsd fel a tartalyt, es roffentsd be a mocit 1-2-3 fordulatig...Ellenorizd az olaj szintet, tolts utana ha kell, majd roff ujra...jaro motor mellett tekergesd a kormanyt parszor jobbra-balra utkozesig, majd nemi jaratas utan, alltisd le a mocit, ellenorizd az olaj szintet, es ha kell tolts utana... wave
« Utoljára szerkesztve: 2009.05.10 vasárnap, 10:47:46 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #17860 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 10:40:14 »

De szakszervízben kell hogy pecsételjék?

elvileg eleg a sima autoszerelo szerviz, ha az nem suffni szerviz...
Naplózva

blah blah blah
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #17861 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 10:48:26 »


...
Igazabol kb. fel littyo olaj kellene a muvelethez, de ahhoz, hogy kitisztuljon a rendszer azzal a 2 littyoval kvazi at kell mosni...
Arra ugyelj, hogy a tartalybol nem fogyjon ki teljesen az olaj, mert akkor levegosodik a rendszer.

Kb mindent értek,kivéve a fa stiftet és annak faragását. vigyor3

Fa stift alatt a hónaljstiftet érted? Ha igen, azon mit kell faragni?
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #17862 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 10:52:09 »

Kb mindent értek,kivéve a fa stiftet és annak faragását. vigyor3

Fa stift alatt a hónaljstiftet érted? Ha igen, azon mit kell faragni?

 vigyor3

Erre gondoltam

Ilyen stifttel szoktak a butorokat ossze rakni...Ennek az atmeroje majdnem jau...picit faragni kell oszt ponjo lesz  vigyor3
De ha nincs fa stfited, jo lesz az AXE is  Cheesy Vagy barmi, amit abba a pici lyukba be tucc dugni  Cheesy
Naplózva

blah blah blah
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #17863 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 10:57:57 »

vigyor3



Ilyen stifttel szoktak a butorokat ossze rakni...Ennek az atmeroje majdnem jau...picit faragni kell oszt ponjo lesz  vigyor3
De ha nincs fa stfited, jo lesz az AXE is  Cheesy Vagy barmi, amit abba a pici lyukba be tucc dugni  Cheesy

Ja, így már értem. vigyor3 Mennyire pici az a lyuk, mer lehet beleerőltetek valamit. nyes

És most jobb hogy lecserélted? Gondolom semmi változást nem tapasztaltál? vigyor3 Nagyon gány volt a használt olaj benne? Érdemes cserélni? Vagy ennek van egyáltalán csereperiódusa?
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #17864 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 11:02:48 »

Ja, így már értem. vigyor3 Mennyire pici az a lyuk, mer lehet beleerőltetek valamit. nyes

És most jobb hogy lecserélted? Gondolom semmi változást nem tapasztaltál? vigyor3 Nagyon gány volt a használt olaj benne? Érdemes cserélni? Vagy ennek van egyáltalán csereperiódusa?

Nos, nekem konkretan mar fekete volt az olaj. A szerelo szerint akkor szoktak cserelni, ha szervo szivattyut cserelnek, mert akkor ugye elfolyik az olaj. De en ugy gondolom, hogy nem art a friss olaj, jobb a kenese, igy tovabb birja a szervo szivattyu is, kisebb az igenybevetel stb. Talan mintha picit finomabb lenne a kormany, de passz...ha vigyazni szeretnel az otodra, akkor lecsereled...
Naplózva

blah blah blah
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #17865 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 11:08:02 »

Nos, nekem konkretan mar fekete volt az olaj. A szerelo szerint akkor szoktak cserelni, ha szervo szivattyut cserelnek, mert akkor ugye elfolyik az olaj. De en ugy gondolom, hogy nem art a friss olaj, jobb a kenese, igy tovabb birja a szervo szivattyu is, kisebb az igenybevetel stb. Talan mintha picit finomabb lenne a kormany, de passz...ha vigyazni szeretnel az otodra, akkor lecsereled...

Szeretnék vigyázni rá, ezért is gondoltam hogy lecserélem. Köszi a részletes leírást. worship

Még egy kérdés: Innen ctr+c,ctr+v-vel nem lehet kimásolni a szöveget .doc-ba?
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #17866 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 11:20:07 »

Szeretnék vigyázni rá, ezért is gondoltam hogy lecserélem. Köszi a részletes leírást. worship

Még egy kérdés: Innen ctr+c,ctr+v-vel nem lehet kimásolni a szöveget .doc-ba?

Me ne lehetne ? proszald csak ki  wave
Naplózva

blah blah blah
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #17867 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 11:22:00 »

Me ne lehetne ? proszald csak ki  wave

Nekem csak a szmájlik meg krikszkrakszok jelennek meg a lapon ha kimásolom...

Bár nem is lényeges, mert megjegyeztem a műveletsort. vigyor3

Kösz mégegyszer. worship
« Utoljára szerkesztve: 2009.05.10 vasárnap, 11:24:44 írta Zolibácsi » Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #17868 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 11:30:15 »

Nekem csak a szmájlik meg krikszkrakszok jelennek meg a lapon ha kimásolom...

Bár nem is lényeges, mert megjegyeztem a műveletsort. vigyor3

Kösz mégegyszer. worship

tessek...www.4ce.hu/1/szervo.doc

 wave
Naplózva

blah blah blah
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #17869 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 11:33:00 »


 worship  love11  nyes
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #17870 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 22:10:11 »

Szóval a LEDesítésről az igért képek:

         

Pár kép a srác autójáról aki csinálta (23 db LED van beépítve - a gyári helyekre sem a izzót tett be hanem kiépítette):

           

*** Kicsit átrendeztem, így kevesebb helyet foglal ***
« Utoljára szerkesztve: 2009.05.10 vasárnap, 23:09:25 írta Maffy » Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #17871 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 22:19:48 »

Szóval a LEDesítésről az igért képek:

 eljen
Bar nekem sok esetben tul pontszerunek tunik a vilagitas. Pl. a kilepo feny...Az lehetne szortabb is...meg az ulesnel...De egybkent tok jau  taps eljen
Naplózva

blah blah blah
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #17872 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 22:22:08 »

eljen
Bar nekem sok esetben tul pontszerunek tunik a vilagitas. Pl. a kilepo feny...Az lehetne szortabb is...meg az ulesnel...De egybkent tok jau  taps eljen

Én kértem így! Ha megcsiszolja a LEDet akkor szórt fényt ad!
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #17873 Dátum: 2009.05.10 vasárnap, 22:22:19 »

Szóval a LEDesítésről az igért képek:
....
jók lettek.. eljen én is a kilépő fényen gondolkodom.... vigyor3 az ajtó belső nyitói már régóta megvannak, ám nekem zöld LEDek vannak benne.... vigyor3
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
velcsi80
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 229



E-mail
« Új hozzászólás #17874 Dátum: 2009.05.11 hétfő, 11:39:51 »

Bár egyelőre még nem értem el, de azért megkérdezném:
180.000 km-nél van valami kötelező jelleggel kicserélendő dolog?
Naplózva

2010 Ford Galaxy Ghia 2.0 TDCi PowerShift
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #17875 Dátum: 2009.05.11 hétfő, 11:41:20 »

Bár egyelőre még nem értem el, de azért megkérdezném:
180.000 km-nél van valami kötelező jelleggel kicserélendő dolog?

Az auto  vigyor3 Wink worship
Naplózva

blah blah blah
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #17876 Dátum: 2009.05.11 hétfő, 11:44:43 »

Bár egyelőre még nem értem el, de azért megkérdezném:
180.000 km-nél van valami kötelező jelleggel kicserélendő dolog?

Szerviz tervezet
Naplózva
velcsi80
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 229



E-mail
« Új hozzászólás #17877 Dátum: 2009.05.11 hétfő, 11:46:59 »

Az auto  vigyor3 Wink worship

Miért is?  Huh?
Naplózva

2010 Ford Galaxy Ghia 2.0 TDCi PowerShift
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #17878 Dátum: 2009.05.11 hétfő, 11:47:18 »

Miért is?  Huh?

csak viccoltem  Wink
Naplózva

blah blah blah
velcsi80
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 229



E-mail
« Új hozzászólás #17879 Dátum: 2009.05.11 hétfő, 11:49:34 »

csak viccoltem  Wink

Naazé!  Grin
Naplózva

2010 Ford Galaxy Ghia 2.0 TDCi PowerShift
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #17880 Dátum: 2009.05.11 hétfő, 11:49:59 »

Miért is?  Huh?

Zacci már csak ilyen vicces srác nyes vigyor3 !
Naplózva
velcsi80
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 229



E-mail
« Új hozzászólás #17881 Dátum: 2009.05.11 hétfő, 11:52:05 »


Köszi!
 worship
Naplózva

2010 Ford Galaxy Ghia 2.0 TDCi PowerShift
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #17882 Dátum: 2009.05.11 hétfő, 12:57:25 »


Nem kötekedés,és nem neked szól, de ez a tervezet egy nagy kalap sz@r... vigyor3 Semmi használhatót nem ír.
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
Leni
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17883 Dátum: 2009.05.11 hétfő, 13:11:18 »

Sziasztok!!

Megtudnátok mondani, hogy a a fűtéscsapot merre találom?Huh?? Digitális klimásnál.
Naplózva

volt:2001 TDDi, Kombi, Ghia, Facelift hűtőrács,  Egrus Kipufogó-vég,
Skoda Octavia 1.8 TSI (2011)
Dzsony
Vendég
« Új hozzászólás #17884 Dátum: 2009.05.11 hétfő, 21:08:00 »

Sziasztok. Nemrég vettem meg a 3. mondeo-mat, ez egy 2005 év végi tdci (elözö kettö benzines volt). Nemrég találtam rá erre a honlapra a google-ban miközben arra kerestem választ hogy hogy tudom beprogramozi a mondeo-t vagy a riasztót arra hogy becsukja a tükröket magától. Ezt a kérdést megtaláltam több izben itt a forumon de valahogy a válaszra nem bukkantam rá. Lenne olyan kedves valaki hogy elmondja vagy megmutatja hogy hol találom erre a választ? Segítségeteket elöre is köszönöm.
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #17885 Dátum: 2009.05.11 hétfő, 21:10:16 »

Sziasztok. Nemrég vettem meg a 3. mondeo-mat, ez egy 2005 év végi tdci (elözö kettö benzines volt). Nemrég találtam rá erre a honlapra a google-ban miközben arra kerestem választ hogy hogy tudom beprogramozi a mondeo-t vagy a riasztót arra hogy becsukja a tükröket magától. Ezt a kérdést megtaláltam több izben itt a forumon de valahogy a válaszra nem bukkantam rá. Lenne olyan kedves valaki hogy elmondja vagy megmutatja hogy hol találom erre a választ? Segítségeteket elöre is köszönöm.
Ha jól rémlik, még ez nincs fenn a programozások menüpont alatt. Zsoelnek volt ilyen a verdája, de ha jól emléxem, ő mókolt rajta valamit elektromosan...
Naplózva
Dzsony
Vendég
« Új hozzászólás #17886 Dátum: 2009.05.11 hétfő, 21:16:25 »

Ha jól rémlik, még ez nincs fenn a programozások menüpont alatt. Zsoelnek volt ilyen a verdája, de ha jól emléxem, ő mókolt rajta valamit elektromosan...


Azt hittem ez csak egy egyszerü programozással megoldható mint pl az hogy ne csipogjon az öv. Azért is hálás vagyok annak aki feltette ide mert már nagyon idegesitett az elsö 3 km is a kocsival  worship
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #17887 Dátum: 2009.05.11 hétfő, 21:19:09 »


Azt hittem ez csak egy egyszerü programozással megoldható mint pl az hogy ne csipogjon az öv. Azért is hálás vagyok annak aki feltette ide mert már nagyon idegesitett az elsö 3 km is a kocsival  worship
Csak aztán nehogy jobban idegesítsen a tolószék, ha baj van.  szomoru1
Naplózva
Dzsony
Vendég
« Új hozzászólás #17888 Dátum: 2009.05.11 hétfő, 21:24:31 »

Csak aztán nehogy jobban idegesítsen a tolószék, ha baj van.  szomoru1

CSak az a baj hogy egy nap kb 80x szállok be a kocsiba és megyek vele 2-3 utcát odébb és ilyenkor nincs az az isten hogy bekapcsoljam az övet. Roll Eyes Bocsi az OFF-ért már igy az elsö hozzászolásaim között Smiley
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #17889 Dátum: 2009.05.11 hétfő, 21:25:47 »

CSak az a baj hogy egy nap kb 80x szállok be a kocsiba és megyek vele 2-3 utcát odébb és ilyenkor nincs az az isten hogy bekapcsoljam az övet. Roll Eyes Bocsi az OFF-ért már igy az elsö hozzászolásaim között Smiley
Én lógtam már fejjel lefelé autóban, hogy csak a biztonsági öv tartott, akkor nagyon örültem neki...  szomoru1
Naplózva
BTomi
Vendég
« Új hozzászólás #17890 Dátum: 2009.05.13 szerda, 15:10:13 »

Lenne egy nagyon láma kérdésem:

Ugye nem CANBUS-os vasam?  wow1

Illetve van valami elektronika benne, ami nyivákolna ha 35W-os xenon kerül bele? Vagy csak az 55W-os jó bele?
 2004 F1
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26667


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #17891 Dátum: 2009.05.13 szerda, 15:11:40 »

Lenne egy nagyon láma kérdésem:

Ugye nem CANBUS-os vasam?  wow1

Illetve van valami elektronika benne, ami nyivákolna ha 35W-os xenon kerül bele? Vagy csak az 55W-os jó bele?
 2004 F1

nem kanbuszos... (részben az: talán a riasztó...)

nem fog nyivákolni a 35w-os keszonra... (arra majd csak Én fogok, ha mögöttem jössz nyes)
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
BTomi
Vendég
« Új hozzászólás #17892 Dátum: 2009.05.13 szerda, 18:13:03 »

nem kanbuszos... (részben az: talán a riasztó...)

nem fog nyivákolni a 35w-os keszonra... (arra majd csak Én fogok, ha mögöttem jössz nyes)

Köszi és nem fogsz, mert marad a halogén!  eljen
Naplózva
BTomi
Vendég
« Új hozzászólás #17893 Dátum: 2009.05.14 csütörtök, 21:07:13 »

Mikortól vannak F2-esek és mit változtattak rajta az F1-hez képest?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17894 Dátum: 2009.05.15 péntek, 15:56:00 »

Mikortól vannak F2-esek és mit változtattak rajta az F1-hez képest?

Talán 2005 tavasza? Sok minden nem változott az F1-hez képest. Leszedték a védőlécet az ajtókról (és fizetni kell érte), megszűnt a kapcsoló, ami a csomagtartót nyitja, más hűtőrács... apróságok. Talán a fék rásegítése lett erősebb, más a váltókiosztás.
Viszont közben azért volt pár dolog, ami változott, de ez nem mind a facelifthez köthető. Pl a 2.2-es eu4 lett
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
MondESU
Vendég
« Új hozzászólás #17895 Dátum: 2009.05.15 péntek, 16:14:29 »

Talán 2005 tavasza? Sok minden nem változott az F1-hez képest. Leszedték a védőlécet az ajtókról (és fizetni kell érte), megszűnt a kapcsoló, ami a csomagtartót nyitja, más hűtőrács... apróságok. Talán a fék rásegítése lett erősebb, más a váltókiosztás.
Viszont közben azért volt pár dolog, ami változott, de ez nem mind a facelifthez köthető. Pl a 2.2-es eu4 lett
...Módosították a kézifék-kötél rögzítését, így már nem ad kopogó hangot idővel, a hátsó futóművek alól.
Csíkos lámpák hátul/4-5 a/, Ghia-tól felfelé /Trend+/ ESP gyárilag, ilyen apróságok. Lehetne összeszedni párat biztos.
Üdv:)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17896 Dátum: 2009.05.15 péntek, 16:24:04 »

...Módosították a kézifék-kötél rögzítését, így már nem ad kopogó hangot idővel, a hátsó futóművek alól.
Csíkos lámpák hátul/4-5 a/, Ghia-tól felfelé /Trend+/ ESP gyárilag, ilyen apróságok. Lehetne összeszedni párat biztos.
Üdv:)

Az ESP nem volt széria (csak az x-hez). Persze, a csíkos lámpa... a legevidensebb marad ki.
A kéziféket módosították? Ezt nem tudtam.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
MondESU
Vendég
« Új hozzászólás #17897 Dátum: 2009.05.15 péntek, 16:59:50 »

Az ESP nem volt széria (csak az x-hez). Persze, a csíkos lámpa... a legevidensebb marad ki.
A kéziféket módosították? Ezt nem tudtam.
Szia!
Na, akkor fussunk neki még 1x. Mert nem vitatkozom - tudod - csak a tények. Ghia-tól felfelé (és a Trend-x nél) széria volt az ESP. Onnan tudom, hogy amikor rendeltem az enyémet - 2006 március 2 - én szerettem volna opciósan bele. De már akkor benne volt, + az árban is, ez is tény. (155e) Ennyivel is lett magasabb az alapár- Ghiáról van szó.

Kézifék-kötél rögzítés. Igen, módosított, tegnap készítettem fotókat róla, be is linkeltem, a szerelő is direkt megnézte az emelőn. (miskolci topik)

Üdv:)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17898 Dátum: 2009.05.15 péntek, 17:43:40 »

Szia!
Na, akkor fussunk neki még 1x. Mert nem vitatkozom - tudod - csak a tények. Ghia-tól felfelé (és a Trend-x nél) széria volt az ESP. Onnan tudom, hogy amikor rendeltem az enyémet - 2006 március 2 - én szerettem volna opciósan bele. De már akkor benne volt, + az árban is, ez is tény. (155e) Ennyivel is lett magasabb az alapár- Ghiáról van szó.

Kézifék-kötél rögzítés. Igen, módosított, tegnap készítettem fotókat róla, be is linkeltem, a szerelő is direkt megnézte az emelőn. (miskolci topik)

Üdv:)

Nem volt benne... volt egy olyan, hogy x (vagy plusz) csomag, az került 155-be... abban volt a tempomat.
Még meg is van a katalógus.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
MondESU
Vendég
« Új hozzászólás #17899 Dátum: 2009.05.16 szombat, 08:33:52 »

Nem volt benne... volt egy olyan, hogy x (vagy plusz) csomag, az került 155-be... abban volt a tempomat.
Még meg is van a katalógus.
Angel!
És az enyémbe szted hogy került bele, ha nem rendeltem hozzá? Gratis, vagy csak véletlenül rakták bele?
2006.03. sajnos nem volt rendelhető a platínum szín (igen, mint a Gabo-é), akkor jött be a "whiteGrip" de járt a ghia-khoz az esp.
Két katalógus volt az f2-höz, nem véletlenül írtam a rendelési dátumot!
Üdv:)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 351 352 353 354 355 356 357 [358] 359 360 361 362 363 364 365 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.147 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.