Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.05 szombat, 22:52:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 793 794 795 796 797 798 799 [800] 801 802 803 804 805 806 807 ... 1558   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 21479399 alkalommal)
0 Felhasználó és 148 vendég van a témában
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #39950 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 21:31:46 »

Sziasztok, mk3 2.0 TDCI 2002-es autót vásároltam tegnap, tény és való,hogy elolvastam a tipushibákat a masinával kapcsolatba, és megmondom öszintén féltem is mikor fog előjőnni nálam ezek a tipushibák ami pénztárca nyitogató, nem kellett várni sokat 10km megtétele után az autó enyhén elkezdett rázkodni 70-100-ig körűbelűl,és hátul szép kékes,fehér fűst elkezdett ömleni, de ha odaléptem a gázna akkor gyorsításkor már nem volt tapasztalható semmi-se, de viszont mikor visszaeresztettem 100 körülire akkor szintén enyhe rázás és füst,de nem fekete.Az autóba erő van.Előélete kb 4000km ezelőtt porlasztó csere megvolt, így nem gondolom hogy porlasztó lenne, hanem EGR szelepre saccolok.Mikor lehet tudni, hogy porlasztó hibás?EGR szelep csinál ilyet?Azt néztem meg hogy elektromos-e az EGR vagy vákumos, ez vákumos, és a turbó alatt helyezkedik  el.Alapjárat jó,városban nem lehet ilyet észlelni.Kérném a segitségeteket.Előre is köszönöm.A mai nap folyamán 3 diag műszeren volt a masina, sajnos a gázolajszűrő kiűritése után fémreszelékek voltak megtalálhatók a szűrőben, ja és az EGR szelep le volt dugozva, a szaki 250-300e ből megoldja a tisztitást és a porlasztó felujítást illetve a magasnyomású renoválását, de mi van akkor ha a probléma mindig fent fog álni?Huh???



Fonákból vissza. Nyugodtan olvass utána a fogyasztóvédelmi szabályoknak, bár az is csak annyit ér, amennyit el tudsz vele érni.
Naplózva
brimi25
Vendég
« Új hozzászólás #39951 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 21:33:14 »

Magánszemély, és Ő sem tudta hogy van ilyen baja,szerencsétlen már 600.000 ft-ra lement az árral.
Naplózva
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #39952 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 21:35:21 »

Magánszemély, és Ő sem tudta hogy van ilyen baja,szerencsétlen már 600.000 ft-ra lement az árral.

Hát ezen is érdemes elgondolkodnod...
Naplózva
brimi25
Vendég
« Új hozzászólás #39953 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 21:35:53 »

Magánszemély, és Ő sem tudta hogy van ilyen baja,szerencsétlen már 600.000 ft-ra lement az árral.

Sőt az autóhoz teljesen analfabéta, és mindenbe beleegyezett, szóval holnap fájó szível megválok a "kis" modeo-tol.
Naplózva
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #39954 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 21:47:24 »

Sziasztok, mk3 2.0 TDCI 2002-es autót vásároltam tegnap, tény és való,hogy elolvastam a tipushibákat a masinával kapcsolatba, és megmondom öszintén féltem is mikor fog előjőnni nálam ezek a tipushibák ami pénztárca nyitogató, nem kellett várni sokat 10km megtétele után az autó enyhén elkezdett rázkodni 70-100-ig körűbelűl,és hátul szép kékes,fehér fűst elkezdett ömleni, de ha odaléptem a gázna akkor gyorsításkor már nem volt tapasztalható semmi-se, de viszont mikor visszaeresztettem 100 körülire akkor szintén enyhe rázás és füst,de nem fekete.Az autóba erő van.Előélete kb 4000km ezelőtt porlasztó csere megvolt, így nem gondolom hogy porlasztó lenne, hanem EGR szelepre saccolok.Mikor lehet tudni, hogy porlasztó hibás?EGR szelep csinál ilyet?Azt néztem meg hogy elektromos-e az EGR vagy vákumos, ez vákumos, és a turbó alatt helyezkedik  el.Alapjárat jó,városban nem lehet ilyet észlelni.Kérném a segitségeteket.Előre is köszönöm.A mai nap folyamán 3 diag műszeren volt a masina, sajnos a gázolajszűrő kiűritése után fémreszelékek voltak megtalálhatók a szűrőben, ja és az EGR szelep le volt dugozva, a szaki 250-300e ből megoldja a tisztitást és a porlasztó felujítást illetve a magasnyomású renoválását, de mi van akkor ha a probléma mindig fent fog álni?Huh???
kapásból vissza vinném, lehet h csak elő adta magát, h hülye a kocsihoz csak azért h megszabaduljon tőle, mert ő nem akart rákölteni már semmit sem, desztem holnap majd jönnek nagyok is, de sztem ők is ezt fogják mondani Cheesy
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
oritomi
Vendég
« Új hozzászólás #39955 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 21:49:10 »

Kollegák! Az 5 ajtós és a kombi vezető ajtaja (csere) azonos?
Naplózva
tpmportal
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4114


E-mail
« Új hozzászólás #39956 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 21:49:34 »

Sőt az autóhoz teljesen analfabéta, és mindenbe beleegyezett, szóval holnap fájó szível megválok a "kis" modeo-tol.

Ez elhúzódhat egy darabig, mert magánszemély eladó esetén neked kell bizonyítanod, hogy vásárláskor már megvolt a hiba. Ha ezt ő tagadja, akkor igazságügyi szakértő. Inkább elsőnek azt vesd fel neki, hogy derítsétek ki együtt mi a baja, és szálljon bele a javításba.
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #39957 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 21:50:22 »

Kollegák! Az 5 ajtós és a kombi vezető ajtaja (csere) azonos?
igen
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
brimi25
Vendég
« Új hozzászólás #39958 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 21:57:02 »

Ez elhúzódhat egy darabig, mert magánszemély eladó esetén neked kell bizonyítanod, hogy vásárláskor már megvolt a hiba. Ha ezt ő tagadja, akkor igazságügyi szakértő. Inkább elsőnek azt vesd fel neki, hogy derítsétek ki együtt mi a baja, és szálljon bele a javításba.

Nincs kifizetve az autó,csak eredetvizsgát csináltam meg rajta ez volt pénteken és elvittem az autót hétvégére, ahol ez a hiba kiderült, ugyhogy nem történt meg az átírás, és a srác teljesen korekt.950 volt a hirdetés nagynehezen lealkudtam 850.000ft-re ,és a végén mikor már egyűtt elmentünk 3 szerelőhőz és vagéphez (gyári műszer miatt). így az árat modosította 600.000 ft-ra. ezért két választásom volt amit együtt megbeszéltünk. vagy elálok a vásárlástol vagy 600e ft és megcsináltatom magamnak a gépet.
Naplózva
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #39959 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 21:57:09 »

És ugyanolyan márkájú kell legyen a tárcsa is, mint a betét?
Off-nál a tárcsa angol a betét eredeti gyári és nem volt gond.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #39960 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:02:27 »

Nincs kifizetve az autó,csak eredetvizsgát csináltam meg rajta ez volt pénteken és elvittem az autót hétvégére, ahol ez a hiba kiderült, ugyhogy nem történt meg az átírás, és a srác teljesen korekt.950 volt a hirdetés nagynehezen lealkudtam 850.000ft-re ,és a végén mikor már egyűtt elmentünk 3 szerelőhőz és vagéphez (gyári műszer miatt). így az árat modosította 600.000 ft-ra. ezért két választásom volt amit együtt megbeszéltünk. vagy elálok a vásárlástol vagy 600e ft és megcsináltatom magamnak a gépet.
csak a 250- kevés lesz rá....
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
kormi21011
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 278



E-mail
« Új hozzászólás #39961 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:03:04 »

Szerintem állj el!!!!Amúgy én úgy tudom hogy magánszemélynél fél év kereskedésnél 1 év a garancia.És a garancia iső első felében neki kell bebizonyítania hogy nem állt fent a hiba a másodikban pedig neked hogy fent állt (állhatott) a hiba a vásárláskor! De nem biztos hogy én tudom jól!És szerintem a 3napos visszavásárlási hülyeség is él autóknál is.
Naplózva

Mondeo Ghia '02 2.0 16V Benzin
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #39962 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:04:13 »

Sziasztok, mk3 2.0 TDCI 2002-es autót vásároltam tegnap, tény és való,hogy elolvastam a tipushibákat a masinával kapcsolatba, és megmondom öszintén féltem is mikor fog előjőnni nálam ezek a tipushibák ami pénztárca nyitogató, nem kellett várni sokat 10km megtétele után az autó enyhén elkezdett rázkodni 70-100-ig körűbelűl,és hátul szép kékes,fehér fűst elkezdett ömleni, de ha odaléptem a gázna akkor gyorsításkor már nem volt tapasztalható semmi-se, de viszont mikor visszaeresztettem 100 körülire akkor szintén enyhe rázás és füst,de nem fekete.Az autóba erő van.Előélete kb 4000km ezelőtt porlasztó csere megvolt, így nem gondolom hogy porlasztó lenne, hanem EGR szelepre saccolok.Mikor lehet tudni, hogy porlasztó hibás?EGR szelep csinál ilyet?Azt néztem meg hogy elektromos-e az EGR vagy vákumos, ez vákumos, és a turbó alatt helyezkedik  el.Alapjárat jó,városban nem lehet ilyet észlelni.Kérném a segitségeteket.Előre is köszönöm.A mai nap folyamán 3 diag műszeren volt a masina, sajnos a gázolajszűrő kiűritése után fémreszelékek voltak megtalálhatók a szűrőben, ja és az EGR szelep le volt dugozva, a szaki 250-300e ből megoldja a tisztitást és a porlasztó felujítást illetve a magasnyomású renoválását, de mi van akkor ha a probléma mindig fent fog álni?Huh???
Az évjárata ha jól sejtem mivel azt írod hátul van a turbónál az egr 2002-es körüli.Ha volt pcsúcs csere akkor hol a számla ha nincs számla kamu duma amit sajnos bevettél!!!Ha van fémreszeléked akkor az állítolagos új csúcsok már megint haldoklanak mert a reszelék tönkre tette.A diagon volt hiba kód és mi volt az?Poharazni kéne a csúcsokat de ha 3napon belül vagy akkor vidd vissza és cseréljen rajta a volt gazdi mindent újra.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #39963 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:04:45 »

nem mindenki tudja ám. ez viszont tudja, h xar a kocsi azér adta ingyen.  szerintem kínlódjon vele aki így eladta  gun   
Vagy vannak itt akik foglalkoznak bontással, hátha tudnak vmit olcsón segíteni, mert így tényleg olcsó volt a verda, komplett motorfelújítás kellene neki, de nem a porlasztók körül, hanem sztem a hengerek környékén :S de erre a nagyok jobban tudnak válaszolni de ha teljesen felújítod akk lesz egy "új" motorod, aminek onnantól kezdve, tudni fogod az életét Cheesy
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #39964 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:06:40 »

Nincs kifizetve az autó,csak eredetvizsgát csináltam meg rajta ez volt pénteken és elvittem az autót hétvégére, ahol ez a hiba kiderült, ugyhogy nem történt meg az átírás, és a srác teljesen korekt.950 volt a hirdetés nagynehezen lealkudtam 850.000ft-re ,és a végén mikor már egyűtt elmentünk 3 szerelőhőz és vagéphez (gyári műszer miatt). így az árat modosította 600.000 ft-ra. ezért két választásom volt amit együtt megbeszéltünk. vagy elálok a vásárlástol vagy 600e ft és megcsináltatom magamnak a gépet.
Jobban jársz ha elállsz a vásárlástól mert abból már nem lesz autó csak ha milliókat költesz rá.Szerintem dízelt is csak akkor vegyél ha nagy dízel fan vagy.De ha kereskedő szemmel nézem akkor csak dízelt és abból is a tdci-t vegyen mindenki. vigyor3
Naplózva
tpmportal
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4114


E-mail
« Új hozzászólás #39965 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:07:52 »

nem mindenki tudja ám. ez viszont tudja, h xar a kocsi azér adta ingyen.  szerintem kínlódjon vele aki így eladta  gun   

Viszont azért adta ingyen, mert a vevő is tudta, és vállalta, hogy ***, és a fennmaradó összegből megcsinálja. A gázolajszűrőben fém volt, tehát pumpa kuka, és jó eséllyel vitte a csúcsokat magával, ami feltehetőleg a hibát okozza. Kéne nézni egy kompressziót, és ha az OK, akkor nem kell aggódni, hogy az Ü.a-rendszer felújítás után gond lesz. EGR-t meg le lehet (és érdemes) dugózni amúgyis.
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #39966 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:09:49 »

Vagy vannak itt akik foglalkoznak bontással, hátha tudnak vmit olcsón segíteni, mert így tényleg olcsó volt a verda, komplett motorfelújítás kellene neki, de nem a porlasztók körül, hanem sztem a hengerek környékén :S de erre a nagyok jobban tudnak válaszolni de ha teljesen felújítod akk lesz egy "új" motorod, aminek onnantól kezdve, tudni fogod az életét Cheesy
semmi értelme, sose lesz jó+1 vödör pénz
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #39967 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:11:10 »

semmi értelme, sose lesz jó+1 vödör pénz
én azért megpróbálkoznék vele, hátha-nátha, de mkinek szive-joga eldönteni, de Ti azért jobban értetek ezekhez a motorokhoz, nekem csak TD-DI-m van Cheesy
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
kormi21011
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 278



E-mail
« Új hozzászólás #39968 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:16:17 »

Én biztos nem dobnék ki 6kilót azért hogy próbálkozhassak!400.000-ért talán!Szerintem annyiért is odaadná csak szabaduljon tőle.Mert az az érzésem hogy  nem most szembesült először az autó képességeivel.És szerintem is csak teszi magát.
Naplózva

Mondeo Ghia '02 2.0 16V Benzin
mk2
Vendég
« Új hozzászólás #39969 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:17:25 »

semmi értelme, sose lesz jó+1 vödör pénz
Lehet belőle jó autót csinálni úgy ahogy én raktam össze a sajátomat.Komplett keveset futott angol autó minden alkatrésze átrakva csak a váz szerkezet meghagyva a magyarból.Az így össze rakott autó szinte új és hiba mentes.A hátránya csak az,hogy sok idő és sok pénz.
Naplózva
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #39970 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:20:43 »

Nincs kifizetve az autó,csak eredetvizsgát csináltam meg rajta ez volt pénteken és elvittem az autót hétvégére, ahol ez a hiba kiderült, ugyhogy nem történt meg az átírás, és a srác teljesen korekt.950 volt a hirdetés nagynehezen lealkudtam 850.000ft-re ,és a végén mikor már egyűtt elmentünk 3 szerelőhőz és vagéphez (gyári műszer miatt). így az árat modosította 600.000 ft-ra. ezért két választásom volt amit együtt megbeszéltünk. vagy elálok a vásárlástol vagy 600e ft és megcsináltatom magamnak a gépet.
Am hol laksz, merre felé hátha vki "nagy" lakik arra feléd, és tudna segiteni Neked, bármiben Cheesy
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
brimi25
Vendég
« Új hozzászólás #39971 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:24:03 »

Én biztos nem dobnék ki 6kilót azért hogy próbálkozhassak!400.000-ért talán!Szerintem annyiért is odaadná csak szabaduljon tőle.Mert az az érzésem hogy  nem most szembesült először az autó képességeivel.És szerintem is csak teszi magát.

Az eladó most szembesűlt a tényekkel, mert eddig csak városba járt vele és nem is tudta ezeket a gondokat, a fedélzeti számítógép szerint is jól mutatta hogy városi forgalom volt.Több helyröl is megkérdeztem miért adja el a srác az autót, egyérteműen kiderült amit Ő is mondott külföldre megy és nem akarja hogy garázsba áljon.Utánnajártam a dolgonak ki és mit is ad el, persze amiről Ő tudott, a rejtett hibárol már én gyözödtem meg, sajnos, vannak még jó emberek, én megmondom öszintén sajnálom a srácot, mert ráköltött kb 400.000 ft-t és az is mehet a kukába.
Naplózva
brimi25
Vendég
« Új hozzászólás #39972 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:25:34 »

Am hol laksz, merre felé hátha vki "nagy" lakik arra feléd, és tudna segiteni Neked, bármiben Cheesy

Nyíregyi a kocsi, és én is arra lakom.
Naplózva
brimi25
Vendég
« Új hozzászólás #39973 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:28:50 »

Az eladó most szembesűlt a tényekkel, mert eddig csak városba járt vele és nem is tudta ezeket a gondokat, a fedélzeti számítógép szerint is jól mutatta hogy városi forgalom volt.Több helyröl is megkérdeztem miért adja el a srác az autót, egyérteműen kiderült amit Ő is mondott külföldre megy és nem akarja hogy garázsba áljon.Utánnajártam a dolgonak ki és mit is ad el, persze amiről Ő tudott, a rejtett hibárol már én gyözödtem meg, sajnos, vannak még jó emberek, én megmondom öszintén sajnálom a srácot, mert ráköltött kb 400.000 ft-t és az is mehet a kukába.

amugy az előző kérdésre válaszolva a gép semilyen hibát nem írt ki, minden megfelelően működött,persze terhelésnél nem probáltuk csak a BOSH diaggal, ami semilyen problémát nem írt, jó volt a nyomás is.A poharazást meg elvetették mível csak terhelésnél jön elő a hiba azaz 70-100km/h kötül becsepeg a porlasztó, amit poharazással nem lehet kimérni.
Naplózva
kormi21011
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 278



E-mail
« Új hozzászólás #39974 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:30:11 »

Hajrá Nyíregy!!! szomoru1 szomoru1 Itt nem lehet normális autót venni??? Hihetetlen.Fent van még az autó a neten??Kíváncsi vagyok rá!Hátha én is tudok róla valamit.
Naplózva

Mondeo Ghia '02 2.0 16V Benzin
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #39975 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:31:21 »

Az eladó most szembesűlt a tényekkel, mert eddig csak városba járt vele és nem is tudta ezeket a gondokat, a fedélzeti számítógép szerint is jól mutatta hogy városi forgalom volt.Több helyröl is megkérdeztem miért adja el a srác az autót, egyérteműen kiderült amit Ő is mondott külföldre megy és nem akarja hogy garázsba áljon.Utánnajártam a dolgonak ki és mit is ad el, persze amiről Ő tudott, a rejtett hibárol már én gyözödtem meg, sajnos, vannak még jó emberek, én megmondom öszintén sajnálom a srácot, mert ráköltött kb 400.000 ft-t és az is mehet a kukába.
Neharagudj van róla számla?,Mert ilyen volumenü dolgot mint pcsúcs csere nem szoktak annélkül cserélni,ha meg igen akkor én is mondhatom,hogy van a Riviérán nyaralóm.Ezt csak azért mondom mert én is cseréltem csúcsokat meg szivattyút és van róla számla,akitől én vettem az adta az általa cserélt cucokkrólk a számlát és minden bepecsételve a szervizkönyvbe.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #39976 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:31:57 »

Aha, hát az fasza. Most azon kezdtem el parázni, hogy lehet tavasszal nem jól raktuk fel, vagy nem tom..De ennyire ne legyen már ***..Még az a furcsa, hogy közlekedés után tűz forrók a tárcsák elől. Pedig nem jellemző, hogy barbár módjára taposnám a féket.

Akkor valószínű a féknyereggel (is) baj van. Szorulhat a csúszka, ezért állandóan hozzáér a betét a tárcsához. Ez magyarázhatja azt is hogy ilyen gyorsan elvetemedett.
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
kormi21011
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 278



E-mail
« Új hozzászólás #39977 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:35:25 »

 én megmondom öszintén sajnálom a srácot, mert ráköltött kb 400.000 ft-t és az is mehet a kukába.
[/quote]

Ezt tartsd szem előtt!!!Ezt fogja írni majd az is aki majd tőled veszi meg miután elátkoztad a napot hogy megvetted!!!
Naplózva

Mondeo Ghia '02 2.0 16V Benzin
brimi25
Vendég
« Új hozzászólás #39978 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:36:11 »

Neharagudj van róla számla?,Mert ilyen volumenü dolgot mint pcsúcs csere nem szoktak annélkül cserélni,ha meg igen akkor én is mondhatom,hogy van a Riviérán nyaralóm.Ezt csak azért mondom mert én is cseréltem csúcsokat meg szivattyút és van róla számla,akitől én vettem az adta az általa cserélt cucokkrólk a számlát és minden bepecsételve a szervizkönyvbe.
Állítolag a delpi rendszerhez lévő csúcsokat nem adnak garit ha csak felújítják, csak gyári újra adnak ha minden csővet cserélsz rajta.Én is ott voltam mikor a porlasztóshoz vittük a gépet,és nem emlitették a garanciát,
Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #39979 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:39:03 »

És ugyanolyan márkájú kell legyen a tárcsa is, mint a betét?

Ha tudod hogy milyen a tárcsa, akkor vegyél ugyanolyan betétet. Szerintem.
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
kormi21011
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 278



E-mail
« Új hozzászólás #39980 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:40:16 »

Öööö....Forgalmi nálad van???MI a kiállítás dátuma????2002 Faceliftes orral???
Naplózva

Mondeo Ghia '02 2.0 16V Benzin
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #39981 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:41:59 »

Állítolag a delpi rendszerhez lévő csúcsokat nem adnak garit ha csak felújítják, csak gyári újra adnak ha minden csővet cserélsz rajta.Én is ott voltam mikor a porlasztóshoz vittük a gépet,és nem emlitették a garanciát,
Ez nem így van mert adnak a felújítottra is fél évet.Én a Fordtól vettem és arra is volt.Sajnállak mert dillemmában vagy én érzem.Poharazni nem ártott volna azért a csúcsot.Még egy kérdés az nem derült ki legalábbis számomra,minden csücs lett cserélve vagy csak 1-2???A szerelőm is akkor ad hozzá garanciát ha Ő intézi a beszerzést és ő építi be.Hozottra ő sem vállal garanciát.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #39982 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:43:09 »

Öööö....Forgalmi nálad van???MI a kiállítás dátuma????2002 Faceliftes orral???
A belseje az látszik, h f1 előtti Cheesy de az eleje, habár van olyan aki már átcserélgette az elejét f1 utánira Cheesy
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #39983 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:44:31 »

Öööö....Forgalmi nálad van???MI a kiállítás dátuma????2002 Faceliftes orral???
Az cserélve volt vagy ez tetszett neki vagy össze volt törve.A belseje alapján megh ahogy írta az EGR hátulvan 2002-es forgalomba helyezésü.Első szériás a kocsi.Az enyém is 2002-es és F2-es optika van rajta.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
kormi21011
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 278



E-mail
« Új hozzászólás #39984 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:47:30 »

Nekem akkor is az az érzésem hogy behozták (akár törötten is) összerakták(nem sikerült) most meg adnák el mert mennek külföldre.(másik kocsiért amin nem fognak bukni). Kicsit túl negatív vagyok??? vigyor3
Naplózva

Mondeo Ghia '02 2.0 16V Benzin
brimi25
Vendég
« Új hozzászólás #39985 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:49:31 »

Az cserélve volt vagy ez tetszett neki vagy össze volt törve.A belseje alapján megh ahogy írta az EGR hátulvan 2002-es forgalomba helyezésü.Első szériás a kocsi.Az enyém is 2002-es és F2-es optika van rajta.

ez tetszett a legelső gazdának.
Naplózva
kormi21011
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 278



E-mail
« Új hozzászólás #39986 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:50:03 »

Az cserélve volt vagy ez tetszett neki vagy össze volt törve.A belseje alapján megh ahogy írta az EGR hátulvan 2002-es forgalomba helyezésü.Első szériás a kocsi.Az enyém is 2002-es és F2-es optika van rajta.

 Nekem a rendszám csípi még a szemem.
Naplózva

Mondeo Ghia '02 2.0 16V Benzin
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #39987 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:50:28 »

Nekem akkor is az az érzésem hogy behozták (akár törötten is) összerakták(nem sikerült) most meg adnák el mert mennek külföldre.(másik kocsiért amin nem fognak bukni). Kicsit túl negatív vagyok??? vigyor3
Nem csak a dolgok mögé nézünk mindannyian és sajnos mindegyikönk egyet mond:NE VEDD MEG MERT NEM SZERELNI AKAROD HANEM ÉLVEZNI AZ MEG NEM EZ A KOCSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #39988 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:51:47 »


 Nekem a rendszám csípi még a szemem.

az nekem is, enyém 2005ben lett behozva JXJ rendszámú, ez kb. 2006-2007es behozatalú lehet sztem :Cheesy
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #39989 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:52:02 »


 Nekem a rendszám csípi még a szemem.

hA UTÁNA GONDOLSZ KB 3 ÉVE ITT VAN AZ ORSZÁGBAN SZERINTEM.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #39990 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:53:46 »

hA UTÁNA GONDOLSZ KB 3 ÉVE ITT VAN AZ ORSZÁGBAN SZERINTEM.
És azóta csak az övé volt a kocsi vagy már ő is X gazdás tulaj.??
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #39991 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:58:36 »

És azóta csak az övé volt a kocsi vagy már ő is X gazdás tulaj.??

Sztem inkább az x gazdás tulaj lehet már, és gyorsan szabadulni akar tőle Cheesy
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
kormi21011
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 278



E-mail
« Új hozzászólás #39992 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 22:59:49 »

ez tetszett a legelső gazdának.
 

Brimi!!Elhiszem hogy beleszerettél és most mindennt próbálsz elhinni nekik csak azért hogy elhitesd magaddal hogy jó vétel,de NEM!!!!!!!Persze!!! Az autó kinti de nem volt sérült csak az első gazdájának aki megvette 2002-ben  várt 3 évet míg ki jött az F2 és sok Euróért meg vette rá az új elejét. De törve nem volt!!!! 2008-10 körül be került az országba hirtelen nem lett benne csak vagy 107.000 km. miután kitakarították meg felpolírozták.Aztán rá vertek 4 kilót. Mert egy ilyen motor kint csak ennyit megy el.(Nyilván)És ezek után még mindíg csak egy rom!!SZERINTEM VEDD MEG!!!
Naplózva

Mondeo Ghia '02 2.0 16V Benzin
brimi25
Vendég
« Új hozzászólás #39993 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 23:03:12 »

 

Brimi!!Elhiszem hogy beleszerettél és most mindennt próbálsz elhinni nekik csak azért hogy elhitesd magaddal hogy jó vétel,de NEM!!!!!!!Persze!!! Az autó kinti de nem volt sérült csak az első gazdájának aki megvette 2002-ben  várt 3 évet míg ki jött az F2 és sok Euróért meg vette rá az új elejét. De törve nem volt!!!! 2008-10 körül be került az országba hirtelen nem lett benne csak vagy 107.000 km. miután kitakarították meg felpolírozták.Aztán rá vertek 4 kilót. Mert egy ilyen motor kint csak ennyit megy el.(Nyilván)És ezek után még mindíg csak egy rom!!SZERINTEM VEDD MEG!!!
Most vegyem vagy ne vegyem???utolsó  mondatod kicsit félreérthető
Naplózva
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #39994 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 23:05:11 »

Most vegyem vagy ne vegyem???utolsó  mondatod kicsit félreérthető
A "mi" véleményünk, remélem beszélhetek így a többiek nevében is, az: NE vedd meg, keress másikat!!
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
kormi21011
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 278



E-mail
« Új hozzászólás #39995 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 23:06:13 »

Most vegyem vagy ne vegyem???utolsó  mondatod kicsit félreérthető


Nem érzed az iróniát???Vidd szépen vissza a Kossuth utcára állítsd le a trafóház elé a kulcsot hajintsd be a dudvásba és sétálj el egy buszmegállóig vagy szólj egy haverodnak aki hazavisz.(opcionálisan választható)
Naplózva

Mondeo Ghia '02 2.0 16V Benzin
kormi21011
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 278



E-mail
« Új hozzászólás #39996 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 23:08:45 »

Ha izgalomra vágysz akkor tedd fel a 600e-t a fekete páratlanra!!Így legalább van esély rá hogy jól fogsz járni!!!! Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Naplózva

Mondeo Ghia '02 2.0 16V Benzin
brimi25
Vendég
« Új hozzászólás #39997 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 23:11:15 »



Nem érzed az iróniát???Vidd szépen vissza a Kossuth utcára állítsd le a trafóház elé a kulcsot hajintsd be a dudvásba és sétálj el egy buszmegállóig vagy szólj egy haverodnak aki hazavisz.(opcionálisan választható)

Látom ismered Nyíregyet.Ez így lessz holnap visszaadom a kulcsot a kereskedésből visszahozom a szuzimat aztán gondolkodok tovább milyen autót is vegyek.Esteleg segítséget kaphatók, melyik az az autó ami kicsi pénz és bevált széria, ja és nagy legyen keves fogyaszon.
Naplózva
kormi21011
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 278



E-mail
« Új hozzászólás #39998 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 23:15:07 »

Itt élek vagy hány éve!!!Mi csak ERRŐL a Mondeoról beszélünk le!!!Nem az összesről!!Én finoman megfogalmaznám a saját véleményemet: Ez se sz.rabb mint az összes többi úgyhogy nyugodtan vehetsz Mondeot mert  mással se lesz egyszerűbb az életed.(SZERINTEM)  eljen
Naplózva

Mondeo Ghia '02 2.0 16V Benzin
kisgyerek83
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1652



E-mail
« Új hozzászólás #39999 Dátum: 2012.09.17 hétfő, 23:19:21 »

Ha teccenek a Mondik akk vegyél nyugodtan, itt nagyon segítőkész klubbtársak vannak, ha körbenézel, itt a klubba is vannak olyanok, akik árulják a verdájukat, sztem itt is ki tudsz fogni jót magadnak, már csak az a kérdés mennyit szánsz rá Cheesy
Naplózva

MK3, 2001.12.20. fekete Kombi , 2.0 TDDI, Ghia 
EGR-t már nyomokban sem tartalmaz Cheesy
AIR SPRING légrugó Smiley
Oldalak: 1 ... 793 794 795 796 797 798 799 [800] 801 802 803 804 805 806 807 ... 1558   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.382 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.