Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.10.05 szombat, 23:53:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 118 119 120 121 122 123 124 [125] 126 127 128 129 130 131 132 ... 1558   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 21480317 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #6200 Dátum: 2006.03.12 vasárnap, 14:52:00 »

Az klassz hogy azon ment de mi a helyzet a mondeoval? Te sem tudsz kapcsolót, magától indul?
Nem indul magatol! Felfele kell 1-et kapcsolni az ablaktorlo bajusz-kapcsolot, az az automata allas. Egyebkent ra van irva. Egyszeru ellenorizni, mert ha "auto" allasban van, gyujtasra kapcsolasnal mindig torol egyet. Ha nincs rairva, hogy "auto" hanem csak v.mi olyasmi, hogy "int", akkor nincs eso erzekelos uzemmod. Persze az esoerzekelot ugyis latod a visszapillanto tukor mogott.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6201 Dátum: 2006.03.12 vasárnap, 15:16:00 »

Hát mostmár annyira érdekel hogy holnap beugrok egy szervízbe...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6202 Dátum: 2006.03.12 vasárnap, 15:36:00 »

Hát mostmár annyira érdekel hogy holnap beugrok egy szervízbe...
Ha ra van irva a kapcsolora, hogy auto, van benne. Ha nincs, nincs.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6203 Dátum: 2006.03.12 vasárnap, 16:23:00 »

Ha ra van irva a kapcsolora, hogy auto, van benne. Ha nincs, nincs.
Szerintetek 2003 GHIA-ban nem széria?? Én úgy tudtam és úgy is vettem hogy rá ki volt rá írva.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6204 Dátum: 2006.03.12 vasárnap, 16:26:00 »

Szerintetek 2003 GHIA-ban nem széria?? Én úgy tudtam és úgy is vettem hogy rá ki volt rá írva.
Nem tudom. Sokmindent kiirhatnak ra. Ha a kikapcsolt allasbol 1-et felfele kapcsolsz, mit csinal az ablaktorlo?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6205 Dátum: 2006.03.12 vasárnap, 16:46:00 »

Nem indul magatol! Felfele kell 1-et kapcsolni az ablaktorlo bajusz-kapcsolot, az az automata allas. Egyebkent ra van irva. Egyszeru ellenorizni, mert ha "auto" allasban van, gyujtasra kapcsolasnal mindig torol egyet. Ha nincs rairva, hogy "auto" hanem csak v.mi olyasmi, hogy "int", akkor nincs eso erzekelos uzemmod. Persze az esoerzekelot ugyis latod a visszapillanto tukor mogott.
Köszi David!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6206 Dátum: 2006.03.12 vasárnap, 17:48:00 »

Nem tudom. Sokmindent kiirhatnak ra. Ha a kikapcsolt allasbol 1-et felfele kapcsolsz, mit csinal az ablaktorlo?
Kipróbáltam felfelé és hát elkezd szakaszosan törölni, 1-6 intenzitással amit tekerni tudok. Aut. állás az viszont nincs. Ez gáz...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6207 Dátum: 2006.03.12 vasárnap, 17:52:00 »

Kipróbáltam felfelé és hát elkezd szakaszosan törölni, 1-6 intenzitással amit tekerni tudok. Aut. állás az viszont nincs. Ez gáz...
Nem széria a ghiában ... az enyémben sincs
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6208 Dátum: 2006.03.12 vasárnap, 18:17:00 »

Kipróbáltam felfelé és hát elkezd szakaszosan törölni, 1-6 intenzitással amit tekerni tudok. Aut. állás az viszont nincs. Ez gáz...
Ez a Ghia dolog egyszer már kitárgyalásra került azzal a végeredménnyel, hogy a Ghia felszereltség tartalma függ az évtől, a típustól, az országtól és még kb. 200 más dologtól. Ha kintről van, akkor valószínűleg csak a kereskedő írta rá az adatlapra. Arra mondjuk mindent ráírnak, amit valaha beletettek egy bármilyen autóba.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6209 Dátum: 2006.03.12 vasárnap, 19:49:00 »

Kipróbáltam felfelé és hát elkezd szakaszosan törölni, 1-6 intenzitással amit tekerni tudok. Aut. állás az viszont nincs. Ez gáz...
Akkor nincs eso erzekelod. Az automataknal nincs tekero, amivel a szakaszos torles ido intervallumat tudod valtoztatni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6210 Dátum: 2006.03.12 vasárnap, 19:50:00 »

Köszi David!
Üdv.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #6211 Dátum: 2006.03.12 vasárnap, 20:04:00 »

Wyctor! Asszem nem...mitha vhol, azt mondták volna, hogy spec petentok vannak rajta, amik ha nincsenek meg akkor viszonylag nagy szívás.
 
R911 felpattintott már egy ST szettet, próbálj nála tudakozódni.
Köszi, akkor megkérdezem.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6212 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 08:16:00 »

haj, nuh meggyuttem hannoverbul. Szep vot jo vot, csak renyoval mentunk. Ez asszem mindent megmagyaraz Cool
En mondtam kolleganak, hogy Mondeoval mennyunk, de o hajthatatlan vot. Aztan mar az auto is. Nemetbol elindultunk visszafele. Kb. 200Km utan termeszetesen megadta magat az 1ik gyujto trafo. Ekkor meg kb. 1000km vot hatra. Egy elmeny vot 3hengerrel haza gyunni. Tud valaki valami occso es megbizhato OFF renyo ON szervizest ? Renyo megane-rol van szo.
Egyebkent iszonyat mennyisegu BMW-t, VW-t Audit es mercit lattunk. Mondeo is vot, de nem olyan sok. Haza fele menet 1et lattam, amit eppen egy trelerre huztak felfele
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #6213 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 08:44:00 »

haj, nuh meggyuttem hannoverbul. Szep vot jo vot, csak renyoval mentunk. Ez asszem mindent megmagyaraz Cool
En mondtam kolleganak, hogy Mondeoval mennyunk, de o hajthatatlan vot. Aztan mar az auto is. Nemetbol elindultunk visszafele. Kb. 200Km utan termeszetesen megadta magat az 1ik gyujto trafo. Ekkor meg kb. 1000km vot hatra. Egy elmeny vot 3hengerrel haza gyunni. Tud valaki valami occso es megbizhato OFF renyo ON szervizest ? Renyo megane-rol van szo.
Egyebkent iszonyat mennyisegu BMW-t, VW-t Audit es mercit lattunk. Mondeo is vot, de nem olyan sok. Haza fele menet 1et lattam, amit eppen egy trelerre huztak felfele
Szia Zacci!
Pedig a tempomatnak most igazán hasznát vehettétek volna!
Jó messze voltatok!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6214 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 09:51:00 »

haj, nuh meggyuttem hannoverbul. Szep vot jo vot, csak renyoval mentunk. Ez asszem mindent megmagyaraz Cool
En mondtam kolleganak, hogy Mondeoval mennyunk, de o hajthatatlan vot. Aztan mar az auto is. Nemetbol elindultunk visszafele. Kb. 200Km utan termeszetesen megadta magat az 1ik gyujto trafo. Ekkor meg kb. 1000km vot hatra. Egy elmeny vot 3hengerrel haza gyunni. Tud valaki valami occso es megbizhato OFF renyo ON szervizest ? Renyo megane-rol van szo.
Egyebkent iszonyat mennyisegu BMW-t, VW-t Audit es mercit lattunk. Mondeo is vot, de nem olyan sok. Haza fele menet 1et lattam, amit eppen egy trelerre huztak felfele
És milyen volt a CeBIT? Sok érdekesség volt?
 
(az iwiw-en nem szeretnél elfogadni? csak mert már egy hónapja várok rá )
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6215 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 10:01:00 »

haj, nuh meggyuttem hannoverbul. Szep vot jo vot, csak renyoval mentunk. Ez asszem mindent megmagyaraz Cool
En mondtam kolleganak, hogy Mondeoval mennyunk, de o hajthatatlan vot. Aztan mar az auto is. Nemetbol elindultunk visszafele. Kb. 200Km utan termeszetesen megadta magat az 1ik gyujto trafo. Ekkor meg kb. 1000km vot hatra. Egy elmeny vot 3hengerrel haza gyunni. Tud valaki valami occso es megbizhato OFF renyo ON szervizest ? Renyo megane-rol van szo.
Egyebkent iszonyat mennyisegu BMW-t, VW-t Audit es mercit lattunk. Mondeo is vot, de nem olyan sok. Haza fele menet 1et lattam, amit eppen egy trelerre huztak felfele
A Gátfalvi Csaba pont egy Rönó szervízben nyomul...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6216 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 10:07:00 »

joe,
 
thx, es hol talalom meg Gatfalvi Csabat ?
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6217 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 10:08:00 »

Srac,
 
nagyon jo volt. 2nap alatt csak a felet sikerult bejarni. Magyaran szova baxott nagy kiallitas vot.
iwiw-et meglesem...
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6218 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 10:09:00 »

ESU2 64,
 
hat ezaz. Hiaba mondogattam, hogy ebben van mukodo 4db hengerke es nem 1.4 hanem 2.0, ergo lehet vele haladni is, nameg ugye a tempomat... Asszem jovore mar konnyebb lesz meggyoznom hala a renyonak Cool
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6219 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 10:17:00 »

ESU2 64,
 
hat ezaz. Hiaba mondogattam, hogy ebben van mukodo 4db hengerke es nem 1.4 hanem 2.0, ergo lehet vele haladni is, nameg ugye a tempomat... Asszem jovore mar konnyebb lesz meggyoznom hala a renyonak Cool
A megané... egyébként az a vicces, hogy az egyik ismerősék mentek egy benzines mkIII 2.0-ával (á lá zacci), meg egy 1,6-os opellel. Na ki nem találod melyik fogyasztott kevesebbet... autópálya 130-140.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #6220 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 11:01:00 »

joe,
 
thx, es hol talalom meg Gatfalvi Csabat ?
Csabi a Pesti úton van a száma 06209352330
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6221 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 11:13:00 »

wyctor,
 
thx !
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6222 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 11:13:00 »

Angel,
 
naja, meg indulas elotti napon kerdeztem sracot, hogy ugyan monnya mar meg nekem, mennyit fogyaszt a megane otopalyan ? erre o kb. 9 littyo. Hat mondom az enyim is kb. ennyit eszik, vagy kevesebbet, de legalabb van bene kraft. Erre kerdi: Diesel ? Hat mondom, nem, benyas Cool
Szal osszesegeben igy utolag talan o is belatta, hogy jobban jartunk volna a Mondejoval... Kisse megugrott a megane fogyasztasa 3 hengerrel Cool
Bar azt nem tudni, hogy a mondejo mikent viselte volna a kb. 2400km-t, de van egy tippem
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #6223 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 15:33:00 »

jajj a zacci odavan a mondijával... (hétvégén kérdezni akartam mivel mosod, ne kapjon már rosszabbat a miénk, szóval írjad meg!)
ja és ma rápislantanak fordék erre a gyorsulok vagy sem témára!
holnap írom mi volt!
(csak nem pucuval voltál cebit?)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6224 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 15:36:00 »

Tud nekem segíteni valaki abban, hogy az automata váltó milyen gondozást, karbantartást igényel és milyen időközönként kell ezt eszközölni.
Kösz
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6225 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 15:48:00 »

shiva74,
 
Mi tagadas, buszke vagyok a gepsarkanyomra nah
Ilyen ceges "kivonulas vot". Elsosorban szakmai, mintsem szajtatogatas vot a cel. Persze mind2-bol vot boven
 
Mindenkeppen ird meg a diagnosztika eredmenyet
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6226 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 15:50:00 »

tecse,
 
szerintem erdemes neha valto olajat csereltetni. Nalam a manualis valtonal bevalt. Persze a fjordek aztat mondjak, hogy orokeletu olaj van benne meg minden, de azt tudja mindenki, hogy semmi sem tart orokke
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6227 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 15:51:00 »

tecse,
 
jah, nalam az olaj csere 160e-nel tortent. Itt mar erezni lehetett a friss olaj jotekony hatasat.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #6228 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 16:08:00 »

tecse,
 
jah, nalam az olaj csere 160e-nel tortent. Itt mar erezni lehetett a friss olaj jotekony hatasat.
Danke. Én is arra gondoltam, hogy tavasszal egy olajcsere nem árthat...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6229 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 17:29:00 »

Halee!
Az 5 ajtós modelleknél azt írja a kezelési könyv, hogy hátramenetbe kapcsoláskor töröl 1-et a hátsó ablakon. ( kombi-nál is )
Mindig
Vagy EZ csak bizonyos ablaktörlő-kar állásban van? Ergo: Ki lehet "iktatni" ezt a funkciót? Nem mindig előnyös...
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6230 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 17:36:00 »

Halee!
Az 5 ajtós modelleknél azt írja a kezelési könyv, hogy hátramenetbe kapcsoláskor töröl 1-et a hátsó ablakon. ( kombi-nál is )
Mindig
Vagy EZ csak bizonyos ablaktörlő-kar állásban van? Ergo: Ki lehet "iktatni" ezt a funkciót? Nem mindig előnyös...
Üdv.
Csak akkor töröl ha az "első" is be van kapcsolva és tapasztalatom alapján nem csak egyet, hanem amíg tolatsz bizonyos időközönként.
Szerintem tök hasznos, nem idegesítő. Ha az első be van kapcsolva nagy az esély arra, hogy esik és hátul nem látsz ki:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6231 Dátum: 2006.03.13 hétfő, 17:45:00 »

Csak akkor töröl ha az "első" is be van kapcsolva és tapasztalatom alapján nem csak egyet, hanem amíg tolatsz bizonyos időközönként.
Szerintem tök hasznos, nem idegesítő. Ha az első be van kapcsolva nagy az esély arra, hogy esik és hátul nem látsz ki:)
Szia!
Ahhha! Ha be van kapcsolva...
A leírásból nem ez jön le, már sokadszorra.
Ha esik, akkor , persze jó dolog!
Csak aggódtam, , hogy mindig.
Köszi!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6232 Dátum: 2006.03.14 kedd, 10:36:00 »

Sziasztok!
 
Korábban volt egy kombi Fosusom, ami rendelkezett ezzel az ablaktörlő funkcióval, ami a következőképp működött:
Ha az első ablaktörlő be van kapcsolva bármilyen funkcióba, és hátramenetbe kapcsoljuk a sebességváltót, a hátsó ablaktörlő ugyanazt a műveletet fogja csinálni mint az első.
Vagyis ha szakaszosra van kapcsolva az első, a hátsó is szakaszosan fog törolni, ugyanolyan ütemben mint az első, ha folyamatos az első akkor a hátsó is. Szerintem ez egy logikus működés, hiszen tolatáskor a hátsó szélvédőn kell kilátni, ugy mint amikor előre megyünk. Az első ablaktörlő mozgásütemét pedig mi állítjuk be ha esik az víz nemde?
Sajnálatos módon a Mondeómon nem műkszik, de ha tényleg kikapcsolhatóa funkció (#6323), akkor remélem, hogy befele is működik.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6233 Dátum: 2006.03.14 kedd, 11:06:00 »

nah...
az már fix, hogy harmatgyenge a motor, de nem bizti, hogy konkrétan turbó hiba. lehet, hogy valamely jeladó/jelvevő nem érzékel vagy továbbít (MAF szenzort vagy mit emlegettek pl). Mindenesetre most nem kértük a nagyon alapos motordiagnosztikát, megvárjuk kereskedőnk visszatértét és odatesszük neki autót, hogy akkor lécci tegye bele a kimaradt lovacskákat... Shocked)
Aztán ha uncsi betesszük 9e HUF a pontos diagnosztika + 5e HUF ha alulról is alaposan átnézik (szakszerviz)
egyenlőre ennyi...
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6234 Dátum: 2006.03.14 kedd, 11:33:00 »

shiva74,
 
Haaat ez nem jo hir 8(
En azert csinaltattam volna egy motor diag+alapotfelemeres mokat, mert ha kiderul valami, akkor mar konkret problemaval tudod verni az asztalt.
Ha gondolod, akkor holnap elhozhatod a verdat es kipucolom a muf, akarom mondani MAF szenzort. kb. 10 pereces muvelet.
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37381



WWW E-mail
« Új hozzászólás #6235 Dátum: 2006.03.14 kedd, 12:02:00 »

shiva74,
 
Haaat ez nem jo hir 8(
En azert csinaltattam volna egy motor diag+alapotfelemeres mokat, mert ha kiderul valami, akkor mar konkret problemaval tudod verni az asztalt.
Ha gondolod, akkor holnap elhozhatod a verdat es kipucolom a muf, akarom mondani MAF szenzort. kb. 10 pereces muvelet.
Régen írtad, hogy nuh... pedig az jó...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6236 Dátum: 2006.03.14 kedd, 12:14:00 »

NI ! akarom mondani nuh Cool
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #6237 Dátum: 2006.03.15 szerda, 18:58:00 »

Sziasztok! Tippet keresek a mobiltelefon kényelmes elhelyezésére. Az én autómban vana kézifék karnál a pohártartó helyére beszerelve egy régebbi típusú NOKIA kihangosító szerelve, de nekem ez fölösleges, mert sem nekem, sem a feleségemnek nem olyan telefonja van így a célnak nem megfelelő. Viszont kellene egy olyan hely ahová kényelmesen le lehet tenni ( most a hamuzóban tartom). A TotalCar Áruház oldalain néztem ezeket a hattyúnyakas tartókat amit vagy a szélvédőre, vagy a műszerfalre szerelhető. De ehhez még kell egy tartó is. Van-e más javaslat?
Igazából vezetés közben nem sokat telefonálok, ha meg nagyon kínos a helyzet akkor viszont magát a készüléket hangosítom ki, tehát nekem a passzív tartó tökéletesen megfelel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6238 Dátum: 2006.03.15 szerda, 19:05:00 »

Lementem a garázsba megnézni, hogy hol lenne nekem jó helyen: a szélvédős semmi esetre sem. Ahová a műszerfalon elképzeltem, ott a kesztyűtartó nyitásánál útban lenne, ha árébb tenném akkor pedig a klíma gombjait takarná. Valahol láttam olyan konzolt ami a műszrefal és a kesztyűtartó találkozásának a réséből jön elő és a vezető felé fordulva tartja a mobilt. Ismeri valaki ezt a típust?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6239 Dátum: 2006.03.15 szerda, 19:10:00 »

Sziasztok! Tippet keresek a mobiltelefon kényelmes elhelyezésére. Az én autómban vana kézifék karnál a pohártartó helyére beszerelve egy régebbi típusú NOKIA kihangosító szerelve, de nekem ez fölösleges, mert sem nekem, sem a feleségemnek nem olyan telefonja van így a célnak nem megfelelő. Viszont kellene egy olyan hely ahová kényelmesen le lehet tenni ( most a hamuzóban tartom). A TotalCar Áruház oldalain néztem ezeket a hattyúnyakas tartókat amit vagy a szélvédőre, vagy a műszerfalre szerelhető. De ehhez még kell egy tartó is. Van-e más javaslat?
Igazából vezetés közben nem sokat telefonálok, ha meg nagyon kínos a helyzet akkor viszont magát a készüléket hangosítom ki, tehát nekem a passzív tartó tökéletesen megfelel.
tamas,
 
van a rádió oldalára csavarozható, nagyon stabil, és nyom nélkül eltüntethető. Ford-nál lehet kapni.
 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #6240 Dátum: 2006.03.15 szerda, 19:53:00 »

tamas,
 
van a rádió oldalára csavarozható, nagyon stabil, és nyom nélkül eltüntethető. Ford-nál lehet kapni.
 

Feltettem képeket a képfeltöltés.hu-ra, de nem találom meg a sajátjaimat. Hogyan keressem?
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #6241 Dátum: 2006.03.15 szerda, 19:56:00 »

Feltettem képeket a képfeltöltés.hu-ra, de nem találom meg a sajátjaimat. Hogyan keressem?
Szerintem az e-mail címedre kaptál értesítést, hogy hol találod.
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Vendég
« Új hozzászólás #6242 Dátum: 2006.03.15 szerda, 19:58:00 »

Szerintem az e-mail címedre kaptál értesítést, hogy hol találod.
nem kaptam, sajnos akkor most mit tegyek?
Naplózva
JOCi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2069



E-mail
« Új hozzászólás #6243 Dátum: 2006.03.15 szerda, 20:08:00 »

nem kaptam, sajnos akkor most mit tegyek?
Akkor rakd fel újra, de a mail címedet írd be a megfelelő helyre!
Naplózva

2007.06. ezüst "cápa" Ghia kombi TDCi Mondi + BMW Motorrad
A Mondeo elkelt!!!!
Vendég
« Új hozzászólás #6244 Dátum: 2006.03.15 szerda, 20:10:00 »

tamas,
 
van a rádió oldalára csavarozható, nagyon stabil, és nyom nélkül eltüntethető. Ford-nál lehet kapni.
 

Ja, nekem már az új műszerfallal van az autóm. De gondolom ahhoz is lehet ilyesmit kapni. Egyébként én valahogy így szeretném.
 
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060315/DSCF0025_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6245 Dátum: 2006.03.15 szerda, 20:11:00 »

mobil
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #6246 Dátum: 2006.03.15 szerda, 21:17:00 »

Ja, nekem már az új műszerfallal van az autóm. De gondolom ahhoz is lehet ilyesmit kapni. Egyébként én valahogy így szeretném.
 
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060315/DSCF0025_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Tamás nekem a gyári van benne, de nekem a könyöklő elött, illetve kicsit takarásban alatt van, mivel a rádió kezeli a telefont, nem nagyon kell hozzáférni a gombokhoz.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #6247 Dátum: 2006.03.15 szerda, 21:21:00 »

Ja, nekem már az új műszerfallal van az autóm. De gondolom ahhoz is lehet ilyesmit kapni. Egyébként én valahogy így szeretném.
 
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060315/DSCF0025_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nekünk a könyöklő elötti pohártartóban volt belegyártva egy konzol, szépen bebőrözve meg minden. Már kiszereltük, mert bluetooth-os kihangosítóra cseréltük. Szóval, ha kell, elbiznyákolhatjuk. Egy a hátrány, hogy az a pohártartó nagyon fog hiányozni.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6248 Dátum: 2006.03.15 szerda, 23:42:00 »

Ja, nekem már az új műszerfallal van az autóm. De gondolom ahhoz is lehet ilyesmit kapni. Egyébként én valahogy így szeretném.
 
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060315/DSCF0025_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
tamas,
 
ehhez is van, de nem rádió melletti, hanem a klíma konzol melletti. Arról is teszek fel képet holnap.
Viszont az nem lesz szabályos, mert az utas légzsák az arcodba fogja nyomni a telefont.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #6249 Dátum: 2006.03.15 szerda, 23:43:00 »

Nekünk a könyöklő elötti pohártartóban volt belegyártva egy konzol, szépen bebőrözve meg minden. Már kiszereltük, mert bluetooth-os kihangosítóra cseréltük. Szóval, ha kell, elbiznyákolhatjuk. Egy a hátrány, hogy az a pohártartó nagyon fog hiányozni.
Ha neki nem kell, akkor fényképezd már le, nekem lehet kell! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Oldalak: 1 ... 118 119 120 121 122 123 124 [125] 126 127 128 129 130 131 132 ... 1558   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.164 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.