Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.19 péntek, 05:03:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 88 89 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 101 102 ... 112   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK5 Általános kérdések  (Megtekintve 1563654 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48446



« Új hozzászólás #4700 Dátum: 2020.05.27 szerda, 17:09:39 »

Azért visszakeresve megmutathatnád ahol ezt írtam,mert ez már rendesen ferdítés.
Továbbá én tudom mi jár annak akinek igaza van...   nyes
Az viszont tény, hogy a sajtó nem írta meg a dízelbotrány kirobbanásakor, hogy a VW már foglalkozott az akku fejlesztésekkel, előgyártmányokkal, tesztekkel. Eladni ezeket csak úgy lehet, ha piacot nyitnak neki.Ebből kerekedett és szükségesen kellett a VW-nek a világméretű botrány,és hivatalosan felvállalni a csalást. Mint ahogy az is nyilvánvaló autógyártó berkekben, hogy nem Ő az egyedüli aki manipulált, és nem csak a dízellel, hanem (szinte) mindenki, éppen csak a jogalkotás vagy szabályozás elnézte ezt a kis ferdítést, ami nem mellékesen a befektetők érdekeit képviselte.
Mint ahogy most az is a befektetők érdeke, hogy az elektromos autók, velük együtt az akkumlátorok gyártását a saját kezükbe tudják, és megelőzzenek velül mindenki mást. Ezzel lesznek (vannak) a világ élvonalában,az euban pedig vezető helyen.
Dízel benzines, mindegy.nem ebben van a pénz, a jövő.A kőolaj sem olyan nagy biznisz,pláne, ha 10-20éven belül korlátozottan lesz elérhető erre a célra.
Azért arra kíváncsi leszek, hogy az a mennyiségű kőolaj, amiből a műanyagipart kiszolgálják majd ezeknek az akkumlátorok gyártásához, mennyivel lesz kevesebb energia szükséglet, mintha azt üzemanyagnak használnák el. A környezetszennyezés amit pedig okoznak ezzel, az még  mindig fekete folt.Nincsenek hatástanulmányok, ami adat pedig rendelkezésre áll, sorra ferdítik.Nem véletlenül. Korábban soha nem volt ilyen erős az ipari verseny.Óriási pénz és hatalom van benne.Mi meg vagyunk a viharos bili kellős közepén, és mindenkinek a mi pénzünk kell.
ez két évvel ezelőtt írtam, senki nem hitt nekem, hogy a wv az akku piacra készül betörni... nyes nyes nyes nyes

https://www.origo.hu/gazdasag/20200527-volkswagen-kina-beruhazasok.html
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #4701 Dátum: 2020.05.27 szerda, 17:58:31 »

ez két évvel ezelőtt írtam, senki nem hitt nekem, hogy a wv az akku piacra készül betörni... nyes nyes nyes nyes

https://www.origo.hu/gazdasag/20200527-volkswagen-kina-beruhazasok.html


Ó hogyne..nyilván te mondtad....nekik is!  nyes  taps

A dízel botrány után nem sokkal, már külföldi weboldalakon olvasható volt, hogy hamarosan elkezdenek akku-kat fejleszteni és gyártani......  wave
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48446



« Új hozzászólás #4702 Dátum: 2020.05.27 szerda, 18:10:45 »


Ó hogyne..nyilván te mondtad....nekik is!  nyes  taps

A dízel botrány után nem sokkal, már külföldi weboldalakon olvasható volt, hogy hamarosan elkezdenek akku-kat fejleszteni és gyártani......  wave
tudod az autó alkatrész gyártók berkeiben sokkal gyorsabban terjednek az infók, mint a civil életben.
Pl amiről most beszélnek miskolcon a Bosch-nál, az 1-2év múlva lesz csak az ujságokban,és vagy az autókban….
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Radvany_18
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 131



« Új hozzászólás #4703 Dátum: 2020.05.27 szerda, 18:24:00 »

Kicsit elvonatkoztatva az előző eszmecserétől...

Itt-ott megnézegetem a német oldalakat, milyen az ottani kínálat, hogy állnak az árak egy konkrét évjárat és felszereltségi szint, stb függvényében

Andocs78-nak, most pl. ezt találtam:
---------------

No gondoltam megnézem így 2 nap után ezt a Vignalet, de már le is csaptak rá. Nagyon szép volt, nagyon jó áron...
« Utoljára szerkesztve: 2020.05.29 péntek, 19:21:21 írta Radvany_18 » Naplózva
ambushka
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Új hozzászólás #4704 Dátum: 2020.05.28 csütörtök, 10:22:20 »

Ment privátba.

Ez engem is érdekelne! Smiley
Naplózva
szemisun
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 317



E-mail
« Új hozzászólás #4705 Dátum: 2020.05.28 csütörtök, 14:02:39 »

Ami újdonság, hogy AA alatt ha a Google Maps navigál, akkor az óracsoportra is kitehetőek az utasítások. Waze alatt ez nem megy

Napokban kaptam AA és Waze frissítést és ma, ki tudja milyen fleindulásból de rálestem. Láss csodát, már a waze utasítások is megjelennek az íracsoporton Wink
Naplózva

Vectron
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547



E-mail
« Új hozzászólás #4706 Dátum: 2020.05.28 csütörtök, 15:38:33 »

ez két évvel ezelőtt írtam, senki nem hitt nekem, ogy a wv az akku piacra készül betörni... nyes nyes nyes nyes

https://www.origo.hu/gazdasag/20200527-volkswagen-kina-beruhazasok.html
Én is 2 évvel ezelőtt írtam, h kellene egy V8 a Ford családból.
És lesz. Megrendeltem a múlt héten. Utolso lehetőség.
Viszont a mostanit el kell adnom sajnos, a lányomnak a szigetre nem kell, inkább azt mondja h ha eladom a Mondeo t, abból adjak neki kp t azt néz magának vmi kis városi vadorzót (offignis) magának Bristolban.
2021. Január tól elvihető lesz az MKV.
Naplózva

Ex : MKIII 2.0i
Mondeo MKV, ST Line,  5 ajtó, Metallicious
2.0 TDCi,  Powershift 210 LE, 450Nm
Jelenleg : Ford Mustang Fastback 2020, Lucid Red V8 5.0.
ywerd
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222



« Új hozzászólás #4707 Dátum: 2020.05.28 csütörtök, 18:32:27 »

Ez engem is érdekelne! Smiley
Elküldtem.
Naplózva

Ex:mk3 mondeo 2.0 benzin,yaris hybrid,c-zero,tesla model 3

Most:Tesla model Y long range
varcsa77
Vendég
« Új hozzászólás #4708 Dátum: 2020.05.29 péntek, 10:14:04 »

Csak nekem tűnik valamiért furcsának és inkorrektnek ez a hirdetés ?

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2_0_tdci_titanium_nezze_meg_a_videot_is-15772081

Lehet azért mert annak idején jártam e nemes városban (Székesfehérvár) és nem kimondottan maradtak szép emlékeim.
Naplózva
andocs78
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Új hozzászólás #4709 Dátum: 2020.05.29 péntek, 10:19:58 »

köszi szépen( Radvany_18) sajna elkelt a titánium amit kinéztem.Ez lenne a másik
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_trend_2_ev_garanciavalmagyarorszagielso_tulajdonostolafa-skm_garancia-15611446
Remélem valódi a km
Naplózva
ambushka
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Új hozzászólás #4710 Dátum: 2020.05.29 péntek, 11:59:32 »

Csak nekem tűnik valamiért furcsának és inkorrektnek ez a hirdetés ?

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2_0_tdci_titanium_nezze_meg_a_videot_is-15772081

Lehet azért mert annak idején jártam e nemes városban (Székesfehérvár) és nem kimondottan maradtak szép emlékeim.

Nekem sokan mondták, hogy Székesfehérvárról autót ne, emiatt sokszor eltántorodom az ilyen hirdetésektől :/

Ilyen árkategóriában keresünk autót és sajna nem találjuk az igazit
Naplózva
andocs78
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Új hozzászólás #4711 Dátum: 2020.05.29 péntek, 13:01:30 »

flexker Autócentrum  pesten van az autó nem tudom ismeri e valaki esetleg vélemény? köszi..
« Utoljára szerkesztve: 2020.05.29 péntek, 13:17:42 írta andocs78 » Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #4712 Dátum: 2020.05.29 péntek, 15:52:08 »

Csak nekem tűnik valamiért furcsának és inkorrektnek ez a hirdetés ?

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2_0_tdci_titanium_nezze_meg_a_videot_is-15772081

Lehet azért mert annak idején jártam e nemes városban (Székesfehérvár) és nem kimondottan maradtak szép emlékeim.
Inkorrekt? Miért?
Szerintem kifejezetten igényes hirdetés, és még a km is hihető, Habár az az átírt szervízkönyv bejegyzés meg az után következő egyformák kissé gyanúsak.
Tipikusan állapotot kell venni nem km-t autó.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
varcsa77
Vendég
« Új hozzászólás #4713 Dátum: 2020.05.29 péntek, 16:49:45 »

Inkorrekt? Miért?
Szerintem kifejezetten igényes hirdetés, és még a km is hihető, Habár az az átírt szervízkönyv bejegyzés meg az után következő egyformák kissé gyanúsak.
Tipikusan állapotot kell venni nem km-t autó.

Maximálisan osztom a véleményed ami az állapot vásárlást illeti, csak iszonyatosan sok lett a bűvész. Saját tapasztalatomból mondom, hogy ez a Székesfehérvár érdekes hely Smiley Ebben pedig most ambushka is megerősített. Pláne, hogy mindenféle különösebb gond nélkül lehet mindenféle oldalról rendelni szervízkönyvet és pecsétet is. Én is 4 milla környékén szeretnék venni valamit, de elég nehéz. (5 éve sem volt könnyű)
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #4714 Dátum: 2020.05.29 péntek, 17:33:21 »

Maximálisan osztom a véleményed ami az állapot vásárlást illeti, csak iszonyatosan sok lett a bűvész. Saját tapasztalatomból mondom, hogy ez a Székesfehérvár érdekes hely Smiley Ebben pedig most ambushka is megerősített. Pláne, hogy mindenféle különösebb gond nélkül lehet mindenféle oldalról rendelni szervízkönyvet és pecsétet is. Én is 4 milla környékén szeretnék venni valamit, de elég nehéz. (5 éve sem volt könnyű)
Abban, hogy Székesfehérvár egy km Bermuda-háromszög, én is csak megerősíteni tudlak. Már az Mk3-am vásárlása óta -12 éve - mondom ezt. Konkrétan le tudtam kérdezni a kinézett autókat és egytől egyig a külföldről behozottakal körbetolatták párszor az egyenlítőt. Habáár talán itt a külföldről behozotton van a hangsúly, mert ezekben utaznak a fehérvári nepperek.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Radvany_18
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 131



« Új hozzászólás #4715 Dátum: 2020.05.29 péntek, 18:28:26 »

Inkorrekt? Miért?
Szerintem kifejezetten igényes hirdetés, és még a km is hihető, Habár az az átírt szervízkönyv bejegyzés meg az után következő egyformák kissé gyanúsak.
Tipikusan állapotot kell venni nem km-t autó.

Üdv!

Én sem találtam az "inkorrektséget" és őszintének tűnik így első ránézésre is az eladó. A kocsi szerintem külföldről behozott (mondjuk azt az ETIS is kiadja - megnéztem DENMARK, de az RFK-s rendszámból is lehet következtetni - ezt a sorozatot szerintem tavaly kezdték csak osztogatni). Ez perszenem baj (az enyém is az, csak az DOJCSLAND). Még a feltüntetett futásteljesítményre is azt mondom, hogy az az évi 44-45000km nem olyan vészes, ha megkapott mindent a karbantartási ("jó tulaj") oldalon. Ebben szerintem csak ez a kemény dió. Az eladót viszont díjazom, mert nem érezni hátsó szándékot. Sokan szerintem már húznák a szájukat, hogy "jaj de sok km...", amire én azt mondom, hogy nézőpont kérdése (1: előző "jó tulaj", 2: mi a terve a vevőnek - hány évre akarja, milyen felhasználás mellett,.....)
« Utoljára szerkesztve: 2020.05.29 péntek, 18:45:29 írta Radvany_18 » Naplózva
ywerd
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222



« Új hozzászólás #4716 Dátum: 2020.05.29 péntek, 20:02:38 »

Inkorrekt? Miért?
Szerintem kifejezetten igényes hirdetés, és még a km is hihető, Habár az az átírt szervízkönyv bejegyzés meg az után következő egyformák kissé gyanúsak.
Tipikusan állapotot kell venni nem km-t autó.
A facebook oldaluk is elég beszédes,cég felszámolás alatt....stb.
Egyszer voltam itt a kollégámmal megnézni egy mondeot az autók egy része időgép,a másik részükről azt sem tudják kié...szóval érdekesen mennek ott a dolgok.

Pár hete egy ismerősöm érdeklődőt az ott hirdetett edge után, csak általános kérdéseket rakott fel, milyen az állapot?Mikor volt utoljára szervizen...stb,a vonal másik végén a palinak lövése nem volt a kocsiról mintha nem is lenne ilyen autójuk.
Egy haverom szólt,hogy nézem meg az ügyfélkapun a képeket egy merciről 3éves autó volt franciából(180ekm),fél éve van rajta magyar rendszám 6 tulaj az utolsó fél év alatt ment 70ekm most van benne 220e km a matek se az erősségük.
Szóval vannak sztorik.....
Naplózva

Ex:mk3 mondeo 2.0 benzin,yaris hybrid,c-zero,tesla model 3

Most:Tesla model Y long range
ywerd
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222



« Új hozzászólás #4717 Dátum: 2020.05.29 péntek, 20:16:23 »

A haverom tavaly nyáron vette meg ezt a mondeot,2015évj,titánium felsz.,magyar menü(Predi),névre írva 4.2mil. Thx mk2! worship

https://imgbbb.com/image/TMX3lt
https://imgbbb.com/image/TMXxA5
https://imgbbb.com/image/TMXorG
Naplózva

Ex:mk3 mondeo 2.0 benzin,yaris hybrid,c-zero,tesla model 3

Most:Tesla model Y long range
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4718 Dátum: 2020.05.30 szombat, 22:26:04 »

Maximálisan osztom a véleményed ami az állapot vásárlást illeti, csak iszonyatosan sok lett a bűvész. Saját tapasztalatomból mondom, hogy ez a Székesfehérvár érdekes hely Smiley Ebben pedig most ambushka is megerősített. Pláne, hogy mindenféle különösebb gond nélkül lehet mindenféle oldalról rendelni szervízkönyvet és pecsétet is. Én is 4 milla környékén szeretnék venni valamit, de elég nehéz. (5 éve sem volt könnyű)

Ennek a cégnek (Smart Car) még honlapja sincs, csak a facebookon vannak fent. Honlapnak a hasznaltauto.hu-s linkjük van megadva. Nekem ez kizáró ok, hogy szóba álljak velük. De mindenkinek magának kell eldöntenie.
Naplózva
varcsa77
Vendég
« Új hozzászólás #4719 Dátum: 2020.05.31 vasárnap, 11:22:15 »

Ennek a cégnek (Smart Car) még honlapja sincs, csak a facebookon vannak fent. Honlapnak a hasznaltauto.hu-s linkjük van megadva. Nekem ez kizáró ok, hogy szóba álljak velük. De mindenkinek magának kell eldöntenie.

Igazából csak valami megerősítés félére vágytam. Ha jobban belegondolok én már 5 éve elengedtem Fehérvárt.
Naplózva
varcsa77
Vendég
« Új hozzászólás #4720 Dátum: 2020.05.31 vasárnap, 11:39:51 »

A facebook oldaluk is elég beszédes,cég felszámolás alatt....stb.

Ezt hol találtad? Mármint, hogy felszámolás alatt vannak ?
Naplózva
ywerd
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222



« Új hozzászólás #4721 Dátum: 2020.05.31 vasárnap, 19:19:33 »

Ezt hol találtad? Mármint, hogy felszámolás alatt vannak ?
Cégjegyzék.
https://imgbbb.com/image/T6r5u6

Naplózva

Ex:mk3 mondeo 2.0 benzin,yaris hybrid,c-zero,tesla model 3

Most:Tesla model Y long range
turani
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Új hozzászólás #4722 Dátum: 2020.06.01 hétfő, 05:54:55 »

Sziasztok!
Kérhetek Tőletek az alábbi alvázszám alapján felszereltséglistát? Jó lesz PM-ben is!
WF0FXXWPCFJP32827

Köszönöm!
Naplózva

eX: 2012 MK4 Mondeo Tur. 2.0 TDCi Champ. Titanium
rstwingo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1123


csak vagyok


E-mail
« Új hozzászólás #4723 Dátum: 2020.06.01 hétfő, 06:52:22 »

Sziasztok!
Kérhetek Tőletek az alábbi alvázszám alapján felszereltséglistát? Jó lesz PM-ben is!
WF0FXXWPCFJP32827

Köszönöm!

Nézz PM-t
Naplózva

2012-s MK4 2.0 TDCI Titanium Luxury  Lunar Sky kombi- Full extra - 190 paci - 4 memoriás ülés
2005/03/31-TDCI 2.0 TURNIER VIVA X - kombi-130 pacis-Mashine Silv
turani
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Új hozzászólás #4724 Dátum: 2020.06.01 hétfő, 14:55:54 »

Nézz PM-t

Köszönöm szépen!  worship
Naplózva

eX: 2012 MK4 Mondeo Tur. 2.0 TDCi Champ. Titanium
ambushka
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Új hozzászólás #4725 Dátum: 2020.06.01 hétfő, 17:27:09 »

Sziasztok!

A következő hetekben készülünk egy kombi MK5-öt venni és érdeklődnénk, hogy van-e olyan szervíz, akit ajánlanátok esetleg 13. kerben, vagy Budapestben bárhol? általában egy helyre szeretjük hordani az autóinkat, viszont Fordunk még sose volt, így fontos számunkra a véleményetek Smiley köszi előre is!
Naplózva
varcsa77
Vendég
« Új hozzászólás #4726 Dátum: 2020.06.01 hétfő, 19:21:12 »

Sziasztok!

A következő hetekben készülünk egy kombi MK5-öt venni és érdeklődnénk, hogy van-e olyan szervíz, akit ajánlanátok esetleg 13. kerben, vagy Budapestben bárhol? általában egy helyre szeretjük hordani az autóinkat, viszont Fordunk még sose volt, így fontos számunkra a véleményetek Smiley köszi előre is!

Én őket tudom neked ajánlani. Gödön vannak.
https://essmotor.hu
Naplózva
Pedrov
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Új hozzászólás #4727 Dátum: 2020.06.03 szerda, 10:40:18 »

Sziasztok,

Mondeo V vásárlás előtt állok, egy kis segítséget szeretnék kérni. Az első képen az autó fenéklemezének hátulja látszik. Az lenne a kérdésem, hogy ez így néz ki gyárilag vagy ez már utólagos javítás eredménye?
Csak amiatt, mert a második képen a fenéklemez másik felén egy kicsit máshogy néznek ki a ragasztások/szigetelések/varratok.
https://imgbbb.com/image/TBgNe7
https://imgbbb.com/image/TBgXJx

Előre is köszönöm a segítséget!
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #4728 Dátum: 2020.06.03 szerda, 13:34:15 »

Sziasztok,

Mondeo V vásárlás előtt állok, egy kis segítséget szeretnék kérni. Az első képen az autó fenéklemezének hátulja látszik. Az lenne a kérdésem, hogy ez így néz ki gyárilag vagy ez már utólagos javítás eredménye?
Csak amiatt, mert a második képen a fenéklemez másik felén egy kicsit máshogy néznek ki a ragasztások/szigetelések/varratok.
https://imgbbb.com/image/TBgNe7
https://imgbbb.com/image/TBgXJx

Előre is köszönöm a segítséget!
Teljesen gyári.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
ambushka
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Új hozzászólás #4729 Dátum: 2020.06.06 szombat, 22:13:51 »

Sziasztok!

Utólagosan van mód SYNC 2-es rendszerhez beszerelni holttérfigyelőt?
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #4730 Dátum: 2020.06.06 szombat, 22:39:07 »

Sziasztok!

Utólagosan van mód SYNC 2-es rendszerhez beszerelni holttérfigyelőt?

Nincs közük egymáshoz.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
ambushka
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Új hozzászólás #4731 Dátum: 2020.06.06 szombat, 22:57:58 »

Nincs közük egymáshoz.

Bakker, parkradarra gondoltam, fáradt vagyok  Wink

Szóval van mód arra, hogy utólagosan beszereljünk olyan parkradart, amit jelez is a kijelző? Vagy csak szimpla csipogásra van mód?
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4732 Dátum: 2020.06.06 szombat, 22:59:38 »

Tervek szerint előfordulhat, hogy visszatérek a mondeo tulajdonosok táborába. Ez a 3 autó egyelőre a kiszemelt. Várok véleményeket.

1. Szerintem ez nem titanium, hanem inkább business. Nincs króm betét kívül az ajtókon az üveg körül, illetve a műszeregység sem titaniumhoz tartozik. De javítsatok ki, ha tévednék.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium_magyar_1_tulaj_szervizkony_afa-15716046

WF0EXXWPCEGC19923

2. Ezt egy kicsit szerintem túlárazta az illető. nincs a 2 között 1 millió, még akor sem, ha ez tényleg titanium, LED fényszóró van benne stb. Hasonló évjárat, hasonló futásteljesítménnyel.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium-15401864

Itt nincs alvázszám

3. Itt is ugyanaz a szitu, hogy egy kissé túlárazta szerintem.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium_58_900_km_1_tulaj_magyar_szervizkonyv-15697513

Szerintetek a 2-es és 3-as versenyzőnek mennyi lehet a reális ára?

Esetleg, ha valaik tud felszereltséget küldeni, azt is megköszönöm. Esetleg szerviztörténetet hol tudok lekérdezni? Nem igazán akarok majdnem 6000 ft-ot kifizetni a hahu-n levő hivatkozásra.
« Utoljára szerkesztve: 2020.06.07 vasárnap, 09:19:25 írta Lacika71 » Naplózva
ywerd
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222



« Új hozzászólás #4733 Dátum: 2020.06.07 vasárnap, 11:07:51 »

Tervek szerint előfordulhat, hogy visszatérek a mondeo tulajdonosok táborába. Ez a 3 autó egyelőre a kiszemelt. Várok véleményeket.

1. Szerintem ez nem titanium, hanem inkább business. Nincs króm betét kívül az ajtókon az üveg körül, illetve a műszeregység sem titaniumhoz tartozik. De javítsatok ki, ha tévednék.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium_magyar_1_tulaj_szervizkony_afa-15716046

WF0EXXWPCEGC19923

2. Ezt egy kicsit szerintem túlárazta az illető. nincs a 2 között 1 millió, még akor sem, ha ez tényleg titanium, LED fényszóró van benne stb. Hasonló évjárat, hasonló futásteljesítménnyel.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium-15401864

Itt nincs alvázszám

3. Itt is ugyanaz a szitu, hogy egy kissé túlárazta szerintem.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium_58_900_km_1_tulaj_magyar_szervizkonyv-15697513

Szerintetek a 2-es és 3-as versenyzőnek mennyi lehet a reális ára?

Esetleg, ha valaik tud felszereltséget küldeni, azt is megköszönöm. Esetleg szerviztörténetet hol tudok lekérdezni? Nem igazán akarok majdnem 6000 ft-ot kifizetni a hahu-n levő hivatkozásra.

Hali!

A három mondeonak a reális ára -800e ft az eladási árból,mindegyik túl van árazva de gondolom azért,hogy lehessen alkudni.
Ez egy reális ár egy mondeoért:
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2_0_tdci_titanium_kezi_valtos-15392668
Naplózva

Ex:mk3 mondeo 2.0 benzin,yaris hybrid,c-zero,tesla model 3

Most:Tesla model Y long range
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4734 Dátum: 2020.06.07 vasárnap, 19:22:10 »

Tervek szerint előfordulhat, hogy visszatérek a mondeo tulajdonosok táborába. Ez a 3 autó egyelőre a kiszemelt. Várok véleményeket.

1. Szerintem ez nem titanium, hanem inkább business. Nincs króm betét kívül az ajtókon az üveg körül, illetve a műszeregység sem titaniumhoz tartozik. De javítsatok ki, ha tévednék.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium_magyar_1_tulaj_szervizkony_afa-15716046

WF0EXXWPCEGC19923

2. Ezt egy kicsit szerintem túlárazta az illető. nincs a 2 között 1 millió, még akor sem, ha ez tényleg titanium, LED fényszóró van benne stb. Hasonló évjárat, hasonló futásteljesítménnyel.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium-15401864

Itt nincs alvázszám

3. Itt is ugyanaz a szitu, hogy egy kissé túlárazta szerintem.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium_58_900_km_1_tulaj_magyar_szervizkonyv-15697513

Szerintetek a 2-es és 3-as versenyzőnek mennyi lehet a reális ára?

Esetleg, ha valaik tud felszereltséget küldeni, azt is megköszönöm. Esetleg szerviztörténetet hol tudok lekérdezni? Nem igazán akarok majdnem 6000 ft-ot kifizetni a hahu-n levő hivatkozásra.

Másnak nincs véleménye?
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4735 Dátum: 2020.06.07 vasárnap, 19:24:16 »

Hali!

A három mondeonak a reális ára -800e ft az eladási árból,mindegyik túl van árazva de gondolom azért,hogy lehessen alkudni.
Ez egy reális ár egy mondeoért:
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_turnier_2_0_tdci_titanium_kezi_valtos-15392668


Én is úgy gondolom, hogy eléggé elszálltak az árral. Ennyiért 2 évvel fiatalabbat lehet kapni, hasonló km futással. Csak azért ezeket néztem ki, mert nem nagyon szeretnék sem turniert, sem automatát.
Naplózva
Bajkonur
Vendég
« Új hozzászólás #4736 Dátum: 2020.06.07 vasárnap, 21:14:23 »

Másnak nincs véleménye?



Az első szerintem tényleg nem titanium,előző mondeómat pont náluk vettem,akkor korrektek voltak,budaőrsi flottás autókat árultak,ami azért elég jó előjel általában..
Az udvarban álló kék gondolom behozott autó,nyilván ettől még lehet jó,de óvatosabban járnék el. Az meg hogy egy telephelyet fenntartó kereskedés drágább,mint egy szürke importos magánszemély(legalábbis a kép alapján)nem meglepő..

Ja,bocs a kéket nem is te linkelted....
« Utoljára szerkesztve: 2020.06.07 vasárnap, 21:17:19 írta Bajkonur » Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #4737 Dátum: 2020.06.08 hétfő, 07:37:59 »

Másnak nincs véleménye?
Jó drágák. Egy éve olcsóbban vettem a jobban felszerelt Mondeómat. Pedig azt olvastam, hogy a korona miatt halódik a használtautó piac is.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4738 Dátum: 2020.06.08 hétfő, 17:59:05 »

Jó drágák. Egy éve olcsóbban vettem a jobban felszerelt Mondeómat. Pedig azt olvastam, hogy a korona miatt halódik a használtautó piac is.

Ezt mondtam én is. Egy 4 éves autóért elég brutál az 5,6 millió még akkor is, ha majdnem fullos. Vannak 2018-as mondeok ennyiért hasonló futással. Szerinted mennyi lehet a reális ár? A másodiknál kb 4,8-ra gondoltam.
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4739 Dátum: 2020.06.08 hétfő, 18:37:01 »

Tervek szerint előfordulhat, hogy visszatérek a mondeo tulajdonosok táborába. Ez a 3 autó egyelőre a kiszemelt. Várok véleményeket.

1. Szerintem ez nem titanium, hanem inkább business. Nincs króm betét kívül az ajtókon az üveg körül, illetve a műszeregység sem titaniumhoz tartozik. De javítsatok ki, ha tévednék.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium_magyar_1_tulaj_szervizkony_afa-15716046

WF0EXXWPCEGC19923

2. Ezt egy kicsit szerintem túlárazta az illető. nincs a 2 között 1 millió, még akor sem, ha ez tényleg titanium, LED fényszóró van benne stb. Hasonló évjárat, hasonló futásteljesítménnyel.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium-15401864

Itt nincs alvázszám

3. Itt is ugyanaz a szitu, hogy egy kissé túlárazta szerintem.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium_58_900_km_1_tulaj_magyar_szervizkonyv-15697513

Szerintetek a 2-es és 3-as versenyzőnek mennyi lehet a reális ára?

Esetleg, ha valaik tud felszereltséget küldeni, azt is megköszönöm. Esetleg szerviztörténetet hol tudok lekérdezni? Nem igazán akarok majdnem 6000 ft-ot kifizetni a hahu-n levő hivatkozásra.

Az első itt már Trendként van fent: https://joautok.hu/hasznaltauto/ford/mondeo/mondeo-20-tdci-trend-25/0vn6g53/
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #4740 Dátum: 2020.06.08 hétfő, 18:41:56 »

Hozass be a Krisztiánnal célba autót, megmondod a feltételeket ő meg nézi, ha lát vmit egyeztet, ha megfelelő behozza.
A kéket is ő árulja, és az a vicces, hogy a többi linkelt autó is bejőhetett akár rajtuk keresztül, elég sokat hoznak be kereskedéseknek.
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4741 Dátum: 2020.06.08 hétfő, 18:55:42 »

Hozass be a Krisztiánnal célba autót, megmondod a feltételeket ő meg nézi, ha lát vmit egyeztet, ha megfelelő behozza.
A kéket is ő árulja, és az a vicces, hogy a többi linkelt autó is bejőhetett akár rajtuk keresztül, elég sokat hoznak be kereskedéseknek.

Köszi, majd beszélek vele.
Naplózva
pancsuri@freestart.hu
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Új hozzászólás #4742 Dátum: 2020.06.08 hétfő, 20:44:19 »

Kell keresned  a neten egy BCM as BUILT dekódoló listát,amiben kikell keresni, hogy  a megfelelő étéket mire kell átírni.
Nem olyan 1xű,és bajt is okozhatsz, ha nem megfelelő értéket írsz át.Inkább menj el PF-hoz.
Sokkal egyszerűbb volt.
« Utoljára szerkesztve: 2020.06.08 hétfő, 20:47:42 írta pancsuri@freestart.hu » Naplózva

2015. Mondeo MKV 2.0 TDCi Hatchback Titanium (total black)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48446



« Új hozzászólás #4743 Dátum: 2020.06.08 hétfő, 21:13:08 »

Sokkal egyszerűbb volt.
[img]https://kepkuldes.com/images/eb791e591db8a4189b76bd971a717187.md.jpg
eljen az jó,hogy a tiédbe lehetett így aktiváni.Amelyikben nincs ilyen lehetőség,ls azt mondják, hogy nem is lehet aktiválni ott él amit írtam.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4744 Dátum: 2020.06.10 szerda, 10:14:07 »

Hali!

Ha normális autót akarsz venni akkor hívd fel mk2 fórumtársat.Már 2 kocsit vettem tőle és most van úton a harmadik,kevés km,patika állapot bármilyen típust behoz korrekt áron.Van most mk5 mondeoja is.
 wave

Helló, én is szeretnék MK5-re váltani, és nézegetem az autókat. Engem is érdekelne mk2 elérhetősége. Köszi!  wave
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #4745 Dátum: 2020.06.10 szerda, 10:21:59 »

Hozass be a Krisztiánnal célba autót, megmondod a feltételeket ő meg nézi, ha lát vmit egyeztet, ha megfelelő behozza.
A kéket is ő árulja, és az a vicces, hogy a többi linkelt autó is bejőhetett akár rajtuk keresztül, elég sokat hoznak be kereskedéseknek.

Szia,

ez a Krisztián a lentebb említett mk2?

Köszi!
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4746 Dátum: 2020.06.10 szerda, 16:05:25 »

Szia,

ez a Krisztián a lentebb említett mk2?

Köszi!


Yes
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4747 Dátum: 2020.06.10 szerda, 16:08:36 »

Tervek szerint előfordulhat, hogy visszatérek a mondeo tulajdonosok táborába. Ez a 3 autó egyelőre a kiszemelt. Várok véleményeket.

1. Szerintem ez nem titanium, hanem inkább business. Nincs króm betét kívül az ajtókon az üveg körül, illetve a műszeregység sem titaniumhoz tartozik. De javítsatok ki, ha tévednék.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium_magyar_1_tulaj_szervizkony_afa-15716046

WF0EXXWPCEGC19923

2. Ezt egy kicsit szerintem túlárazta az illető. nincs a 2 között 1 millió, még akor sem, ha ez tényleg titanium, LED fényszóró van benne stb. Hasonló évjárat, hasonló futásteljesítménnyel.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium-15401864

Itt nincs alvázszám

3. Itt is ugyanaz a szitu, hogy egy kissé túlárazta szerintem.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium_58_900_km_1_tulaj_magyar_szervizkonyv-15697513

Szerintetek a 2-es és 3-as versenyzőnek mennyi lehet a reális ára?

Esetleg, ha valaik tud felszereltséget küldeni, azt is megköszönöm. Esetleg szerviztörténetet hol tudok lekérdezni? Nem igazán akarok majdnem 6000 ft-ot kifizetni a hahu-n levő hivatkozásra.

Ma visszatértem a mondo tulajdonosok táborába. Végül az első versenyző, a titanium-trend lett a nyertes. Nincs agyonextrázva, de ami kellhet az benne van. Még az is, ami nem (automatikus start-stop  falbav). Remélem sokáig együtt tudunk dolgozni. Mindjárt egy kérdés. Lehet, hogy volt róla szó, de nincs kedvem végiolvasni. Van lehetőség a menü magyarosítására?
« Utoljára szerkesztve: 2020.06.10 szerda, 20:33:23 írta Lacika71 » Naplózva
ywerd
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 222



« Új hozzászólás #4748 Dátum: 2020.06.10 szerda, 17:00:17 »

Ma visszatértem a mondo tulajdonosok táborába. Végül az első titanium-trend lett a nyertes. Nincs agyonextrázva, de ami kellhet az benne van. Még az is, ami nem (automatikus start-stop  falbav). Remélem sokáig együtt tudunk dolgozni. Mindjárt egy kérdés. Lehet, hogy volt róla szó, de nincs kedvem végiolvasni. Van lehetőség a menü magyarosítására?
Ja van egy srác aki csinálja(Predi) kb.100-150eft attól függ mit szeretnél.
Naplózva

Ex:mk3 mondeo 2.0 benzin,yaris hybrid,c-zero,tesla model 3

Most:Tesla model Y long range
steve78
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 396



« Új hozzászólás #4749 Dátum: 2020.06.10 szerda, 17:13:59 »

Ma visszatértem a mondo tulajdonosok táborába. Végül az első titanium-trend lett a nyertes.

Gratulálok! Sok hibakód- és balesetmentes km-t kívánok!
Naplózva

Mondeo Turnier MKIV Titanium, 2011, 2.0TDCI 140 LE UFBA, 6 seb. kézi
Oldalak: 1 ... 88 89 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 101 102 ... 112   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.076 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.