Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.03.28 csütörtök, 18:59:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 ... 112   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK5 Általános kérdések  (Megtekintve 1548087 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #3500 Dátum: 2019.03.29 péntek, 18:11:30 »

Szia Meg Győző!

Szerintem meg át lehet rakni. Én is ezt csináltattam. Ford gyári lemezfelnikből kerültek át a jeladók a 18" alukba (a felszereléssel még várok, mert a teljes téligarnitúra gatya ezért csak kb. ápr. közepén rakatom fel a nyáriakat). Természetesen új szelepek kellenek, amelyek passzolnak a jeladóba. Nézd meg, hogy a szelep a jeladóban hol van csavarozva. Az enyémben alulról volt csavarozva és a gumisomnál csak oldalcsavaros szelepek voltak. No para, rendelt és O.K.

Tehát mindenképpen új szelepek, amelyek passzolnak a jeladó részre a felniben. Nem egy nagy ördöngősség és szó szerint filléres téma.

Meg Győztelek  Wink?

Komolyan?  vigyor3

Nos, képzeld tudom hogyan néz ki a szelep és azt is, hogy szét lehet leszedni. De ez csak szükség állapot, nem eljárás.
De a kérdés nem ez volt. Valamint te is azt írod, hogy kell új szelep. Mintha én is azt írtam volna, hogy nem kiszerelhető.
A szenzor lecsavarozása nem szakszerű eljárás és nem is javasolt a többszöri szerelgetés. De azt csinálsz, amit akarsz....
Kell 4 szenzor a másik felnikbe és kész.
Nem kell szarakodni, MK5 vásárlásához csak belefér még 4 szenzor és nyugalom van.  wave
« Utoljára szerkesztve: 2019.03.29 péntek, 18:14:43 írta Meg Győző » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Radvany_18
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 131



« Új hozzászólás #3501 Dátum: 2019.03.29 péntek, 22:48:47 »

Komolyan?  vigyor3

Nos, képzeld tudom hogyan néz ki a szelep és azt is, hogy szét lehet leszedni. De ez csak szükség állapot, nem eljárás.
De a kérdés nem ez volt. Valamint te is azt írod, hogy kell új szelep. Mintha én is azt írtam volna, hogy nem kiszerelhető.
A szenzor lecsavarozása nem szakszerű eljárás és nem is javasolt a többszöri szerelgetés. De azt csinálsz, amit akarsz....
Kell 4 szenzor a másik felnikbe és kész.
Nem kell szarakodni, MK5 vásárlásához csak belefér még 4 szenzor és nyugalom van.  wave

JÓVANNA!

Igazából KRISZNOEL-nek tetszettem volna válaszolni, de így sikerült.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #3502 Dátum: 2019.03.29 péntek, 23:01:03 »

JÓVANNA!

Igazából KRISZNOEL-nek tetszettem volna válaszolni, de így sikerült.

Feltételezem, hogy ő a szakszerű megoldásra volt kíváncsi. Nem az barkácsra.....  wave
« Utoljára szerkesztve: 2019.03.29 péntek, 23:06:24 írta Meg Győző » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
KRISZNOEL
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



« Új hozzászólás #3503 Dátum: 2019.03.30 szombat, 11:39:00 »

Fiuk.... Köszi  worship
A tavaly vásárolt automhoz, 2 szett ugyanolyan 18" os felnit kaptam egyik nyári másik téligumival szerelve....
Csak gondoltam veszek egy garnitura másik felnit amit nyáron használok, mert nem igazán tetszik ami van.
Tényleg a kerékanyákat menyi nm-el kell meghúzni?
Naplózva

2018.MkV titanium 2.0tdci 180le frost white
2012. MkIV titanium 2.0tdci 163le black
maximi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Új hozzászólás #3504 Dátum: 2019.03.30 szombat, 18:21:09 »

Az a külsö burkolata lesz sztem.
Nekem is van a garázsba a hátso hid mögött rozsdaszínü csik a betonon megszáradva, 2 hét múlva viszem nagyszervizre a kocsit valszeg élni fogok a video Check szolgáltatással.
Mi volt a szervizen? Láttatok valamit?
Naplózva

2018 S-Max 2.0 EcoBoost Titanium
Vectron
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547



E-mail
« Új hozzászólás #3505 Dátum: 2019.04.01 hétfő, 08:25:07 »

Mi volt a szervizen? Láttatok valamit?
Persze.
A külsö burkolata rozsdásodik.
De a müghelyvezetö szerint mindegyik ilyen.
Ha kilyukad(na) a rozsdátol és garis a kocsi,,akkor ingyé cserélik. De megnyugtatott h a 2014-ben gyartott szériák sem érték el ezt.

“Ez ilyen“
Naplózva

Ex : MKIII 2.0i
Mondeo MKV, ST Line,  5 ajtó, Metallicious
2.0 TDCi,  Powershift 210 LE, 450Nm
Jelenleg : Ford Mustang Fastback 2020, Lucid Red V8 5.0.
fxpwrh
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 54


E-mail
« Új hozzászólás #3506 Dátum: 2019.04.01 hétfő, 16:24:55 »

Sziasztok,

Az S-Max-os topicban írtam egy új S-Max 1.5 Ecoboost motor hűtőventilátor érdekes jelenségéről, úgy tudom a Mondeo-ban is ez a motor van, esetleg akinek ilyen motorral szerelt Mondeo-ja van, ránézne? Csak azért írom ide is, mert ez jobban pörgő topic.
http://mondeo.hu/index.php?topic=21765.msg1161514#msg1161514
Köszi!
Naplózva

S-Max ST Line, 2019, 1.5/165LE EcoBoost
maximi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 59


« Új hozzászólás #3507 Dátum: 2019.04.01 hétfő, 17:59:08 »

Persze.
A külsö burkolata rozsdásodik.
De a müghelyvezetö szerint mindegyik ilyen.
Ha kilyukad(na) a rozsdátol és garis a kocsi,,akkor ingyé cserélik. De megnyugtatott h a 2014-ben gyartott szériák sem érték el ezt.

“Ez ilyen“
Azért szomorú, ha már "ez ilyen".
Naplózva

2018 S-Max 2.0 EcoBoost Titanium
Vectron
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547



E-mail
« Új hozzászólás #3508 Dátum: 2019.04.02 kedd, 13:21:48 »

Azért szomorú, ha már "ez ilyen".
Érthetö, de a sporolás az anyagminöségen/kivitelezésen ezt hozta magával.
Nekem van még más is, konluzio h nem a spanyolokkal kellene összerakatni a Mondeot. help
Utcában lakik egy Focus RS tulaj, neki is vannak bosszanto észrevételei a 13 millás autorol.

Magam részéröl jeleztem mint minöségi észrevételt, ha betartom a garanciális elöirtakat, nem nekem fáj ha csere lesz ezen belül.
Sajnos evvan. /:
Naplózva

Ex : MKIII 2.0i
Mondeo MKV, ST Line,  5 ajtó, Metallicious
2.0 TDCi,  Powershift 210 LE, 450Nm
Jelenleg : Ford Mustang Fastback 2020, Lucid Red V8 5.0.
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #3509 Dátum: 2019.04.10 szerda, 16:30:19 »

Hattyúdalom...

Konfiguráltam (hiszen már úgyis késő...  vigyor3) egy FL MKV - öt 190PS / FWD / A8 / St line / kombi / olajkájha / 19" / mindenhifi - mindetfigyelővel, 14millió..., nyilván ebből még lejön némi kedvesség, s valóban bitang jól néz ki!

- de még mindig nagyon USA a belső
- daewoo-budget műanyag ablakkeret maradt
- ST-line, nincs fingvákum
- led fényszóró maradt az eddigi konstrukció (nem iparági top kivitel sajnos), ebben bíztam, hogy cserélik legalább

Szerintem ez kicsit sok kompromisszum a jó vezethetőségért, mert az tényleg kafa az MKV - ben. Sajnálom ezt nagyon és az a benyomásom, hogy a mondi egy kolonc/parazita státuszba lépett a Ford testén és ennek megfelelő (hanyag) bánásmódban részesítik.

Az új kuglit meg a fókát szépen hozták, mindkettő respect! Hiába, ezek húzzák a szekeret!

Viszlát FORD!  wave wave wave
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
Titanium22
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Új hozzászólás #3510 Dátum: 2019.04.10 szerda, 20:36:33 »

Sziasztok!

Mk5 Benzin/hybridnél az automata váltóban az olajat milyen gyakran érdemes cserélni? Hány km-ként? (ha kell)
Naplózva

Ford Mondeo 2017 MK5 Híbrid Titanium
Bajkonur
Vendég
« Új hozzászólás #3511 Dátum: 2019.04.11 csütörtök, 06:53:33 »

Hattyúdalom...

Konfiguráltam (hiszen már úgyis késő...  vigyor3) egy FL MKV - öt 190PS / FWD / A8 / St line / kombi / olajkájha / 19" / mindenhifi - mindetfigyelővel, 14millió..., nyilván ebből még lejön némi kedvesség, s valóban bitang jól néz ki!

- de még mindig nagyon USA a belső
- daewoo-budget műanyag ablakkeret maradt
- ST-line, nincs fingvákum
- led fényszóró maradt az eddigi konstrukció (nem iparági top kivitel sajnos), ebben bíztam, hogy cserélik legalább

Szerintem ez kicsit sok kompromisszum a jó vezethetőségért, mert az tényleg kafa az MKV - ben. Sajnálom ezt nagyon és az a benyomásom, hogy a mondi egy kolonc/parazita státuszba lépett a Ford testén és ennek megfelelő (hanyag) bánásmódban részesítik.

Az új kuglit meg a fókát szépen hozták, mindkettő respect! Hiába, ezek húzzák a szekeret!

Viszlát FORD!  wave wave wave


Csak, hogy jól értem - e: - az ablakkerettel az a baj, hogy nem krómozott?
                                           - a LED xarul világít, vagy inteligens lámpaként vacak?
Naplózva
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #3512 Dátum: 2019.04.11 csütörtök, 09:09:50 »


Csak, hogy jól értem - e: - az ablakkerettel az a baj, hogy nem krómozott?
                                           - a LED xarul világít, vagy inteligens lámpaként vacak?

- Igen, azt kifogásoltam, hogy nem fényezett... Miért nem lehetett legalább feketére fényezni (St line)... Mutatom:



- nem világít szharul, de egy szuzuki eskrossz ledje vagy egy mazdahat, vagy tojotacéerhá...stb. más liga. A felsorolásban szándékosan nem mátrix ledes fényszórókat említettem, mert ott még nagyobb a kontraszt. A nem mátrix ledek között sajnos a mondi sereghajtó. Az intelligens funkciói jópofák, de a lassú tempós széles csóva nekem szintén rövidke, bár tény, hogy széles... Smiley

A helyzet nem elkeserítő, csak elfogultságom okán vagyok extra elkereseredett, mert nagyon szerettem volna, ha nagyon jól sikerül az mk5. Az St line FL nagyon barón néz ki!  eljen eljen eljen De ott a DE...
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
Bajkonur
Vendég
« Új hozzászólás #3513 Dátum: 2019.04.11 csütörtök, 09:26:10 »

- Igen, azt kifogásoltam, hogy nem fényezett... Miért nem lehetett legalább feketére fényezni (St line)... Mutatom:

https://i.ibb.co/cNHkKqd/mk5.jpg

- nem világít szharul, de egy szuzuki eskrossz ledje vagy egy mazdahat, vagy tojotacéerhá...stb. más liga. A felsorolásban szándékosan nem mátrix ledes fényszórókat említettem, mert ott még nagyobb a kontraszt. A nem mátrix ledek között sajnos a mondi sereghajtó. Az intelligens funkciói jópofák, de a lassú tempós széles csóva nekem szintén rövidke, bár tény, hogy széles... Smiley

A helyzet nem elkeserítő, csak elfogultságom okán vagyok extra elkereseredett, mert nagyon szerettem volna, ha nagyon jól sikerül az mk5. Az St line FL nagyon barón néz ki!  eljen eljen eljen De ott a DE...

Hm, most kezdtem el izgulni.
Én januárban rendeltem,Titániumot +LED+stb,de azt hittem ez megoldja az éjszakai látás gondokat. A halogén gyengusz szerintem,ha a LED sem az igazi,az faxa.
« Utoljára szerkesztve: 2019.04.11 csütörtök, 09:31:41 írta Domi » Naplózva
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #3514 Dátum: 2019.04.11 csütörtök, 09:34:02 »

Hm, most kezdtem el izgulni.
Én januárban rendeltem,Titániumot +LED+stb,de azt hittem ez megoldja az éjszakai látás gondokat. A halogén gyengusz szerintem,ha a LED sem az igazi,az faxa.

Ne izgulj, nem lesz rossz az a led egyáltalán, csak vannak jobbak! Aki meg a halogén + projektor kombót EVER aláírta, az meg monnyon le azonnal...

A titánokon meg krómozott díszléc van, nem a sunshinematt!  vigyor3 vigyor3

Te már fészliftest kapsz vajon?
« Utoljára szerkesztve: 2019.04.11 csütörtök, 09:37:19 írta Llort Eht » Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
Bajkonur
Vendég
« Új hozzászólás #3515 Dátum: 2019.04.11 csütörtök, 09:42:47 »

Ne izgulj, nem lesz rossz az a led egyáltalán, csak vannak jobbak! Aki meg a halogén + projektor kombót EVER aláírta, az meg monnyon le azonnal...

A titánokon meg krómozott díszléc van, nem a sunshinematt!  vigyor3 vigyor3

Te már fészliftest kapsz vajon?

Igen, picit be is kavart a megrendelésbe, még 1-2 hét van az átvételig. Állítólag...
Naplózva
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #3516 Dátum: 2019.04.11 csütörtök, 10:06:19 »

Igen, picit be is kavart a megrendelésbe, még 1-2 hét van az átvételig. Állítólag...

Jók is ezek a ciklusváltások, én is pont 1,5hónapot tornáztam a dílerrel, mire rendelni tudtam azt amit elképzeltem... ezt ezzel nem, azt azzal ...sem, de kell ez ezzel meg az azzal és már nem is jó, nah újra... Ezt ezzel, azt azzal ééééééééééés átment! Hurrá!!  smile smile
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
Vectron
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547



E-mail
« Új hozzászólás #3517 Dátum: 2019.04.11 csütörtök, 14:56:48 »


Csak, hogy jól értem - e: - az ablakkerettel az a baj, hogy nem krómozott?
                                           - a LED xarul világít, vagy inteligens lámpaként vacak?
Engem spec ez nem zavar h milyen az ablakkeret.
Dynamic LED meg szvsz nagyon odateszi magát.
Ült mellettem egy cimbi, meg is jegyezte, h “te, felkelt a nap az éjszakában!“
Kanyarkövetés is faja.

https://kepkuldes.com/images/d577ca71dfd1c7c45ad92145befb72df.jpg
Naplózva

Ex : MKIII 2.0i
Mondeo MKV, ST Line,  5 ajtó, Metallicious
2.0 TDCi,  Powershift 210 LE, 450Nm
Jelenleg : Ford Mustang Fastback 2020, Lucid Red V8 5.0.
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #3518 Dátum: 2019.04.12 péntek, 08:19:24 »

Engem spec ez nem zavar h milyen az ablakkeret.
Dynamic LED meg szvsz nagyon odateszi magát.
Ült mellettem egy cimbi, meg is jegyezte, h “te, felkelt a nap az éjszakában!“
Kanyarkövetés is faja.

https://kepkuldes.com/images/d577ca71dfd1c7c45ad92145befb72df.jpg

Jól néz ki!  eljen eljen

És te gondolkodsz majd a fészliftben?
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
Vectron
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547



E-mail
« Új hozzászólás #3519 Dátum: 2019.04.12 péntek, 11:00:29 »

Jól néz ki!  eljen eljen

És te gondolkodsz majd a fészliftben?
Köszi. Smiley
Én már nem gondolkodom Facelift ben...sztem a mostanival elleszünk még pár évet.  Wink
Minden tekintetben elégedett vagyok ezzel a Mondeoval.
Ha váltanék, akkor is a V8 felé FORDulnék, a nagy Logo n belül. wave

https://kepkuldes.com/image/6p8p2u

https://kepkuldes.com/image/6p87xg
(múlt&jelen egymás mellett)

Egyet tudok ajánlani mindenkinek aki vásárlásban gondolkozik, hogy a Dynamic LED et keresse a felszereltségek közt(használtban emellé a Sync3-at)!

Naplózva

Ex : MKIII 2.0i
Mondeo MKV, ST Line,  5 ajtó, Metallicious
2.0 TDCi,  Powershift 210 LE, 450Nm
Jelenleg : Ford Mustang Fastback 2020, Lucid Red V8 5.0.
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #3520 Dátum: 2019.04.12 péntek, 11:30:27 »

Köszi. Smiley
Én már nem gondolkodom Facelift ben...sztem a mostanival elleszünk még pár évet.  Wink
Minden tekintetben elégedett vagyok ezzel a Mondeoval.
Ha váltanék, akkor is a V8 felé FORDulnék, a nagy Logo n belül. wave

https://kepkuldes.com/image/6p8p2u

https://kepkuldes.com/image/6p87xg
(múlt&jelen egymás mellett)

Egyet tudok ajánlani mindenkinek aki vásárlásban gondolkozik, hogy a Dynamic LED et keresse a felszereltségek közt(használtban emellé a Sync3-at)!
Legközelebb majd a UHD-600 lesz  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
cssl
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


E-mail
« Új hozzászólás #3521 Dátum: 2019.04.13 szombat, 14:25:03 »

Mint azt pár hete írtam néha üzem meleg motornál /kb. 40 perc járás után/ az alapjárat hirtelen elkezd ingadozni 550-800 között. Tegnap újra előjött, hibakód olvasó éppen rajta volt. Hiba 0.
Gondoltam hátha a váltó csinálja /Power Shift/ és áttettem sport fokozatba. Láss csodát azonnal megszűnt, kisimult az alapjárat, majd visszatéve "D"-be sem jött elő újra. Az autóban 84000 km. van 60000-nél váltóolajcsere volt. Van valami ötlet mi okozhatja ezt?!
« Utoljára szerkesztve: 2019.04.14 vasárnap, 15:36:03 írta cssl » Naplózva

MK5 - 2016 2.0 TDci 180LE Power Shift Hatchback Ruby Red
ex: MK4 - 2011  2.0 TDci  Power Shift lunar sky 5 ajtós
ex: Mk4 - 2008 2.0 TDci kék kombi
ex: Mk3 - 2006 2.0 TDci szürke kombi
ex: Mk2 - 2002 1.8 TD lila kombi
YaZoli
Vendég
« Új hozzászólás #3522 Dátum: 2019.04.16 kedd, 20:01:51 »

Sziasztok,

Már régóta nézegettem, de szombaton végre meg is rendeltem a Mondeot, egyelőre Frozen White színben. Mivel meg nagyon a folyamat elején vagyok, természetesen lehet színt módosítani.

Igazából a Ruby Red tetszik még nagyon, ezért is érdeklődöm, akinek ilyen van, mi a véleménye róla. Szalonban nagyon jól mutat, de mennyire kényes napi használat mellett? Ha sérülés van rajta, mennyivel bonyolultabb a javítása?

Köszönöm szépen.
Naplózva
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #3523 Dátum: 2019.04.17 szerda, 12:31:23 »

Sziasztok,

Már régóta nézegettem, de szombaton végre meg is rendeltem a Mondeot, egyelőre Frozen White színben. Mivel meg nagyon a folyamat elején vagyok, természetesen lehet színt módosítani.

Igazából a Ruby Red tetszik még nagyon, ezért is érdeklődöm, akinek ilyen van, mi a véleménye róla. Szalonban nagyon jól mutat, de mennyire kényes napi használat mellett? Ha sérülés van rajta, mennyivel bonyolultabb a javítása?

Köszönöm szépen.


Először is gratu!  eljen eljen

Legjobb szín szerintem! És szerinted? Ne hallgass másra, csak magadra, ha tetszik rendeld meg...  wave wave

Nem hálátlan annyira, mint egy fekete, de nem is hálás oly mértékben, mint egy szürke... Szóval ez egy helyben állás így! Vállald be!  vigyor3 vigyor3

Itt a mondifórumon minden vélemény polarizált-szubjektív lesz! A szviftfórumon talán kevésbé lennének pártatlanok, de...  vigyor3 vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2019.04.17 szerda, 12:34:06 írta Llort Eht » Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
YaZoli
Vendég
« Új hozzászólás #3524 Dátum: 2019.04.17 szerda, 13:18:41 »

Szia,

Nekem nagyon tetszik, mellette még a fehér, ami szerintem szép. Szalonban viszont csak az van itt Szombathelyen.
Ráadásul facelift modellről még képet sem találok bordó színben. Megnézném hogy néz ki élőben.  finom

Köszönöm szépen.

Először is gratu!  eljen eljen

Legjobb szín szerintem! És szerinted? Ne hallgass másra, csak magadra, ha tetszik rendeld meg...  wave wave

Nem hálátlan annyira, mint egy fekete, de nem is hálás oly mértékben, mint egy szürke... Szóval ez egy helyben állás így! Vállald be!  vigyor3 vigyor3

Itt a mondifórumon minden vélemény polarizált-szubjektív lesz! A szviftfórumon talán kevésbé lennének pártatlanok, de...  vigyor3 vigyor3
Naplózva
Vectron
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547



E-mail
« Új hozzászólás #3525 Dátum: 2019.04.18 csütörtök, 18:33:10 »

Szia,

Nekem nagyon tetszik, mellette még a fehér, ami szerintem szép. Szalonban viszont csak az van itt Szombathelyen.
Ráadásul facelift modellről még képet sem találok bordó színben. Megnézném hogy néz ki élőben.  finom

Köszönöm szépen.

Nézegesd az offmazdákat, kb vmi hasonlo.
Itt, kis hazánkban az erös szinü verdák nem tul nyeröek, a környezeti por/kosz miatt.
Nekem otthon saját garázsban állok vele, de ha kint marad vhol egy fél napra a fekete tetön csunya munkát végez a nem tiszta környezet. Ha társul mellé egy pár csepp esö, ugy néz ki a tetö mintha vmi betegsége lenne a kocsinak.
A Ruby Red is sztem nagyon megmutatja, ha kint áll...

Épp most jutott eszembe, ha kint jövök megyek a Lajtán tul a kocsival,,esik az esö, csak vizes lesz a karosszéria+felni, megszáradva nem látszik semmi. Itthon...esös idöben sáros lesz a Mondeo.
Vajh` miért?!
Naplózva

Ex : MKIII 2.0i
Mondeo MKV, ST Line,  5 ajtó, Metallicious
2.0 TDCi,  Powershift 210 LE, 450Nm
Jelenleg : Ford Mustang Fastback 2020, Lucid Red V8 5.0.
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #3526 Dátum: 2019.04.18 csütörtök, 19:00:45 »

Sziasztok,

Már régóta nézegettem, de szombaton végre meg is rendeltem a Mondeot, ...

Igazából a Ruby Red tetszik még nagyon, ezért is érdeklődöm, akinek ilyen van, mi a véleménye róla. Szalonban nagyon jól mutat, de mennyire kényes napi használat mellett? Ha sérülés van rajta, mennyivel bonyolultabb a javítása?

Köszönöm szépen.

Gratulálok az új autóhoz!
Ugyan off ,de az Én Renault-m metál piros.
Szerintem jó szín, Én nem csutakolom agyon, tavasszal, és ősszel rendesen lemosom, de amíg csak por megy rá addig egy közönséges kézi nagynyomású mosóban 6-800Ft-ért leveretem vízzel, oszt helló. Tökéletes, és ragyog, ember meg nem mondja 1-2méterről, hogy nem a kézimosóból jött...
Ha a piros tetszik rendeld azt, mi is azért vettük ezt, hogy a család női tagjának is meg legyen a kívánsága. Amúgy meg még tetszik is.  eljen worship
Ilyen a miénk:



Segítség, valaki kicsinyítse le a képeket...
Fogalmam sincs hogy kell...  wow1 worship
« Utoljára szerkesztve: 2019.04.18 csütörtök, 19:05:27 írta Takiatti » Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23819


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #3527 Dátum: 2019.04.18 csütörtök, 21:45:58 »

Gratulálok az új autóhoz!
Ugyan off ,de az Én Renault-m metál piros.
Szerintem jó szín, Én nem csutakolom agyon, tavasszal, és ősszel rendesen lemosom, de amíg csak por megy rá addig egy közönséges kézi nagynyomású mosóban 6-800Ft-ért leveretem vízzel, oszt helló. Tökéletes, és ragyog, ember meg nem mondja 1-2méterről, hogy nem a kézimosóból jött...
Ha a piros tetszik rendeld azt, mi is azért vettük ezt, hogy a család női tagjának is meg legyen a kívánsága. Amúgy meg még tetszik is.  eljen worship
Ilyen a miénk:

Segítség, valaki kicsinyítse le a képeket...
Fogalmam sincs hogy kell...  wow1 worship
nem fura, hogy a másik oldalon van a kormány? angol rendszámért nem baxtatnak itthon? ha így élhető, akkor már megyek is és rendelek én is vigyor3 nyes
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
KJozsi
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102



E-mail
« Új hozzászólás #3528 Dátum: 2019.04.19 péntek, 21:33:46 »

Szia,

Nekem nagyon tetszik, mellette még a fehér, ami szerintem szép. Szalonban viszont csak az van itt Szombathelyen.
Ráadásul facelift modellről még képet sem találok bordó színben. Megnézném hogy néz ki élőben.  finom

Köszönöm szépen.


Ha jársz valamikor Budapest-en, akkor előtte egyeztessünk email-ben
Valószinüleg neg tudjuk szervezni a megtekintését (Mk5 Titanium Ruby Red) wave
Naplózva

Mondeo Mk5 Titanium, 2,0 EcoBlue 150LE, Lucid Red
Előző Ford autóim:
Mondeo Mk5 Titanium, 2,0l Duratorq-TDCi 150LE, Ruby Red
Mondeo Mk4 Ghia, 1.8L Duratorq-TDCi, Mondeo Mk3 Ghia, 2.0L Duratec.
Mondeo Mk2, 1.8L Zetec, Escort AlbaPlus, 1.6L Zetec
YaZoli
Vendég
« Új hozzászólás #3529 Dátum: 2019.04.20 szombat, 18:58:40 »

Szia,

Köszönöm szépen. Sajnos ritkán járok arra, de ha sikerül feljutnom, kereslek.  thumbup
 
Tiéd 5 ajtós? Világos vagy sötét ülések? Sötét ablakok B oszloptól? Szerinted mi az, amit mindenképpen érdemes belekérni, vagy kár lenne kihagyni?

Esetleg tudsz kép(ek)et feltenni/küldeni róla?   worship

Ha jársz valamikor Budapest-en, akkor előtte egyeztessünk email-ben
Valószinüleg neg tudjuk szervezni a megtekintését (Mk5 Titanium Ruby Red) wave
Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #3530 Dátum: 2019.04.23 kedd, 18:23:41 »

Sziasztok,

valaki meg tudná nézni hogy mit lehet tudni erről az autóról alvázzám alapján?

WF0EXXWPCEFD43536
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #3531 Dátum: 2019.04.23 kedd, 19:49:26 »

Sziasztok,

valaki meg tudná nézni hogy mit lehet tudni erről az autóról alvázzám alapján?

WF0EXXWPCEFD43536

Mondeo 2014 -, 2,0l Duratorq 150LE, Magnetic
Alvázszám (VIN):   WF0EXXWPCEFD43536
Rendszám:   1ZTT38   (30.03.2015)
Forgalomba helyezés időpontja:   30.03.2015
Forgalombahelyező ország:   NL

Előzetes jellemzők
Gyártás dátuma:   06.03.2015
Gépkocsi típus:   Mondeo 2014 -
Karosszéria kialakítás:   5 ajtós limuzin
Változat:   20-as sorozat
Motor:   2,0l Duratorq 150LE
Váltó:   6 sebességes manuális TR/AX - MMT6
Hajtás:   LHD FWD
Tengely áttétel:   3,69-es végáttétel
Emisszió:   Euro 6 károsanyag-kibocsátás
Légkondicionáló:   Kétzónás aut. szab. klímával
Terület:   (+)"NL"
Fényezés:   Magnetic
Belső anyag:   Prada / Ebony

Kisebb jellemzők
 Tetővonal átalakítás nélkül
 Hátsó sárfogók nélkül
 Első küszöbborítás - Világos
 Belső Csomag nélkül
 Automata távolsági fényszórók
 Első sárfogók nélkül
 My Key
 Luggage Compartment mat
 Elektromos ötödik ajtóval
 Less - BTSI Manual Override
 Valenciában készült
 Speciális felsz. csomag nélkül
 Értékesítési minta nélkül
 Különleg rendelésű festék nélkül
 SVO matrica nélkül
 Marketing, 1. szint
 RSO díszítés nélkül
 (-) SVP
 SIP nélkül
 Belső fényezés - Matt
 Elect.stab.szabályozással
 VP alkalmazás címke nélk
 Felszerelés vízen átkeléshez nélkül
 Márkatulajdonos – Ford Europe
 Tűzoltókészülék rögz. nélkül
 Elakadásjelzővel
 Gumiabroncs javitó készlet nélkül
 Pedál burkolatok nélkül
 E. elekt. ablakem. egyérint. fel/le
 Motoros hátsó abl egy érinté le/fel
 Hagyományos színezett üveggel
 Széria zöld szélvédő
 fűtött szélvédővel
 Konzolba szerelt hamutartó nélkül
 Zárható kesztyűtartó fedéllel
 Mini fejtér egys. szemüveg-tartós
 Középkonzol – 2. szint
 Cup Holders (2) - Row 1
 Interior Trim - PVC/Leatherett
 Belső körny. szín-Charcoal Black
 Belső körny. szín-Charcoal Black
 Rögzített lábpedálok
 Textil lábszonyegek elöl
 Textil lábszonyeg hátul
 Oldalablak-fólia nélkül
 2. szintű ajtóburkolattal
 Rakodópolc nélkül
 Csomagtérháló készlet nélkül
 Hátsó ablakfüggöny nélkül
 Raktér borítás nélkül
 4 Load Compartment Tie Down Loops
 Rakományrögzĺtő háló nélkül
 1. szintű hangszigetelő csomaggal
 Belső elválasztás nélkül
 Rács - Alsó körny, mag fény fekete
 Aktív hűtőzáró
 Tetőcsomagtartó nélkül
 Ajtóküszöb-díszléc-színrefújt
 Titanium ajtókeret díszlécekkel
 Spoiler nélkül
 Elektromos hátsó visszap.tükörrel
 Kett el fűt irjel aut beh k.s. lámp
 karosszériaszínu külso tükörrel
 Less Pass Seat Back Control Switch
 Ülés csomag nélkül
 Első üléstámla rakodózsebbel
 Sízsák előkészítéssel
 Első 4 irányba állíth. fejtámlával
 Vezetőülés állító - Kar
 Utasülés állító - Kar
 Különleges üléshuzat nélkül
 Különleg első üléshuz nélk
 Különleg hátsó üléshuz nélk
 Hátsó közép. kartám. fed. tár/poh
 Vezető kézi deréktámasszal
 Utas kézi deréktámasszal
 Többkontúros ülések nélkül
 Vezető fűtött ülés -Vált.hőm.
 Fűtött utasüléssel -Vált.hőm.
 Hátsó Fűtött Ülés Nélkül
 2.sor ülés 60/40 (3 P)-lehajtható
 Vezetőülés 4 irányú kézi állĺtóval
 Utasülés 4 irányú kézi állĺtóval
 Vonóhorog nélkül
 Utánfutó-vonóhorog nélkül
 Első vonószemmel
 Hátsó vonószemmel
 Fűtésszabályozók Alt A
 Less Trailer Sway Control (TSC)
 Motorburkolat - motorháztető alatt
 Színre fújt külső ajtókilincs
 Bor sebességváltó gomb
 Távvezérelt 5. ajtó nyitással
 Manuális váltó
 Frekvencia - 433 MHz
 El ajtózár el nyitással
 Bez zdaln. sterow otw. drzwi
 Kulcsnélküli zárrendszer és indítás
 Sapka nélk tüza.betöltő zárral
 Beépített. h. ablak törlo/mosóval
 Automata szélvédőtörlővel
 Fűtött mosó fúvókával
 Fényszóró-tisztító nélkül
 napfénytető nélkül
 AlvĂĄz/karosszĂŠria korr. vĂŠd. nĂŠlk.
 Első lökhárító érz. eszköz nélkül
 Színre fújt elso lökhárító
 karosszériaszínu muanyag hátsó lökh
 Els? rendszámtábla tartóval
 Bal oldali függönylégzsák
 Jobb old függönylégzsák
 Vezetőoldali térdlégzsák
 3 pontos biztonsági övekkel
 Hátsó biztonsági övek nélkül
 Smart utasoldali légzsákkal
 Oldallégzsákkal - vezetőoldali
 Oldallégzsákkal - utasoldali
 Utasol. légzsák hatástalanítással
 Isofix rögzítő kiegészítéssel
 16" mini acél pótkerékkel
 Gumiabroncs-nyomás érz. – 433 MHz
 Standard hátsó lengéscsillapĺtókkal
 6,5 X 16
 215/60 R16 95V ULRR
 Pótkerék – T125/80R16
 Normál gumi mintával – elöl
 With Standard Tyre Tread - Rear
 Bármilyen márkájú gumiszállító
 Dĺsztárcsák nélkül
 Nem záródó csap anyák
 Előre programozott sebességhatárral
 Hidegindítás -25 fok
 Elektromos vízmelegítő nélkül
 Indítóm. - stop/start rendsz.
 Távindító nélkül
 Euro 6 károsanyag-kibocsátás
 Sportos hangolású felfüggesztéssel
 Első rugó terhelésosztály Q
 Hátsó rugó terhelésosztály-I
 Egy átlós hangtomp./dupla kipufgoó
 Kipu.cső hossz. nélkül
 Elektromos rögzítőfékkel
 ĂœtkĂśzĂŠs enyhĂ­tő rendszer nĂŠlkĂźl
 Alacsony Seb. Bizt. Rendsz. Nélkül
 Fék vészhelyzeti segítséggel
 Négy kerékre ható blokkolásgátlóval
 Less Assembly Plant Fuel Fill
 Szőnyeg nélkül – FIA
 Kéziváltó nélkül Autom. váltó
 sport elso ülés
 Levegőminőség érzékelővel
 Pollenszűrő/szenes szűrő
 Újrakeringető fűtővel
 A/C hűtőközeg-R134A
 Tiszta tüzelőanyagú flotta gépk.
 Tüzelőanyag/víz elválasztó nélkül
 dízel tözeloanyag képességgel
 Elektromos szervokormánnyal
 Kézi billent./tolható kormányosz.
 Borrel bevont kormánykerék
 Fűtött kormánykerékkel
 Elektronikus sebességkorl. nélkül
 Sebesség szabályozással
 Távolságérzékelős tempomat nélkül
 Kiegészítő levegőfűtéssel
 Hagy. műszer hibrid–TFT kijelzővel
 KMH/MPH sebességmérővel
 Fedélzeti számítógéppel
 7000 RPM Tachometer
 MFD TFT érintőképernyő
 Navigációs rendszerrel
 Sebesség hangjelző nélkül
 Holttér információs rendszer nélkül
 Sávtartás segítség
 Sebességkorlátozás tábla felismerés
 HMI kezelőfelület 4
 Lopásgátló riasztó nélkül
 Motor immobilizerrel - integrált
 Hátsó parkolási segítséggel
 Első parkolássegéllyel
 Automatizált parkolórendszerrel
 H6 70AH 760CCA AGM akkumulátor
 1. csoport rádiófrekvencia
 ICE-Másod két/5. csat/TMC/DAB/PD
 ICE Feature Pack 49
 8 hangszóróval
 Rádióelhalkítás nélkül
 Szórakoztató rendszer nélkül
 Sync II
 hátsó üléshez rádió vezérlés nélkül
 Garázsajtónyitó nélkül
 Elektromos kimenet nélkül
 Szivargyújtó nélkül
 Szivargyújtó nélkül
 Kamera nélkül
 Króm ködlámpa kerettel
 Adaptív útkövető LED fényszórók
 nappali világítással
 Első ködlámpákkal
 Signature Lighting
 Belső fény csomaggal
 etőbe szerelt olvasólámpával
 Tető lámpák nélkül
 Belső világĺtás késleltetéssel
 Bels? lámpával
 2. sor olvasolámpával
 Kesztyűtartó világítással
 Raktérvilágítás - LED
 Hátsó lámpa – 3. szint
 Kiegészítő féklámpával
 Hátsó ködlámpák nélkül
 Kézifék-figyelmezteto lámpa nélkül
 Aut. fényszóró mag.állítással
 Automata fényszóró be/ki-vel
 Ford Division származék
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #3532 Dátum: 2019.04.23 kedd, 19:49:38 »

Sziasztok,

valaki meg tudná nézni hogy mit lehet tudni erről az autóról alvázzám alapján?

WF0EXXWPCEFD43536
Alvázszám (VIN):
WF0EXXWPCEFD43536
Rendszám:
1ZTT38   (30.03.2015)
stb,stb,stb...
« Utoljára szerkesztve: 2019.04.23 kedd, 19:52:06 írta alf® » Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #3533 Dátum: 2019.04.23 kedd, 19:51:00 »

...

Gyorsabb voltam be-be-beeeee  nyes
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #3534 Dátum: 2019.04.23 kedd, 19:51:36 »

Gyorsabb voltam be-be-beeeee  nyes
úú...akkó törölöm...a tiédet... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #3535 Dátum: 2019.04.23 kedd, 20:42:20 »

Alvázszám (VIN):
WF0EXXWPCEFD43536
Rendszám:
1ZTT38   (30.03.2015)
stb,stb,stb...
A rendszám az az első forgalombahelyezési rendszám?
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #3536 Dátum: 2019.04.23 kedd, 20:44:03 »

A rendszám az az első forgalombahelyezési rendszám?

A tied is meg van, érdekel? Minek....
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #3537 Dátum: 2019.04.23 kedd, 21:02:49 »

Mondeo 2014 -, 2,0l Duratorq 150LE, Magnetic
Alvázszám (VIN):   WF0EXXWPCEFD43536
Rendszám:   1ZTT38   (30.03.2015)
Forgalomba helyezés időpontja:   30.03.2015
Forgalombahelyező ország:   NL


Köszi szépen. Arra voltam kíváncsi, hogy 150, vagy 180 lovas, mert 180-nak van hírdetve. vigyor3
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #3538 Dátum: 2019.04.23 kedd, 21:09:19 »

Köszi szépen. Arra voltam kíváncsi, hogy 150, vagy 180 lovas, mert 180-nak van hírdetve. vigyor3

Lehet, hogy PowerFord féle 180 paci.
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #3539 Dátum: 2019.04.23 kedd, 21:09:53 »

úú...akkó törölöm...a tiédet... eplus2

Szhemét  eplus2 hehe Cheesy
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #3540 Dátum: 2019.04.23 kedd, 21:13:58 »

A tied is meg van, érdekel? Minek....
Rajta volt a papírokon, amit kaptunk. Csak nem tudtam, hogy az etis-ben ez az infó is benne van.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #3541 Dátum: 2019.04.23 kedd, 21:49:28 »

Rajta volt a papírokon, amit kaptunk. Csak nem tudtam, hogy az etis-ben ez az infó is benne van.


Az OASIS-ban meg mennyi minden.....
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #3542 Dátum: 2019.04.23 kedd, 21:51:23 »

Lehet, hogy PowerFord féle 180 paci.

Azt hittem, a Ford "miatt" van a 180 LE (is).....
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Vectron
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547



E-mail
« Új hozzászólás #3543 Dátum: 2019.04.24 szerda, 00:08:09 »

Szia,

Köszönöm szépen. Sajnos ritkán járok arra, de ha sikerül feljutnom, kereslek.  thumbup
 
Tiéd 5 ajtós? Világos vagy sötét ülések? Sötét ablakok B oszloptól? Szerinted mi az, amit mindenképpen érdemes belekérni, vagy kár lenne kihagyni?

Esetleg tudsz kép(ek)et feltenni/küldeni róla?   worship

Nem engem kérdeztél, de a Ford Dynamic LED legyen benne, érdemesebb vmelyik csomagban kérni, akkor más okos/hasznos/praktikus dolog is jöhet mellé, ár érték arány kellemesebb mindjárt,
- 230V os konnektor, csatlakozo szintén zenész
- kormánykerék fütés, s amikor kellett nagy hidegben örültem h nem hagytam ki.
. Sötétitett ablakok+hátso naprolo, ha van gyakran utasod/gyerek hátul,

- ami negativ, a középkonzol(pohártarto) zongoralakk.
Szomoru látvány 1,5 év után h tiszta karc, pedig azt gondoltam vigyázok rá. Most terveztetek egy dekoratörrel oda illö, tartos bevonatot rá.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.
Naplózva

Ex : MKIII 2.0i
Mondeo MKV, ST Line,  5 ajtó, Metallicious
2.0 TDCi,  Powershift 210 LE, 450Nm
Jelenleg : Ford Mustang Fastback 2020, Lucid Red V8 5.0.
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #3544 Dátum: 2019.04.24 szerda, 10:11:39 »

Nem engem kérdeztél, de a Ford Dynamic LED legyen benne, érdemesebb vmelyik csomagban kérni, akkor más okos/hasznos/praktikus dolog is jöhet mellé, ár érték arány kellemesebb mindjárt,
- 230V os konnektor, csatlakozo szintén zenész
- kormánykerék fütés, s amikor kellett nagy hidegben örültem h nem hagytam ki.
. Sötétitett ablakok+hátso naprolo, ha van gyakran utasod/gyerek hátul,

- ami negativ, a középkonzol(pohártarto) zongoralakk.
Szomoru látvány 1,5 év után h tiszta karc, pedig azt gondoltam vigyázok rá. Most terveztetek egy dekoratörrel oda illö, tartos bevonatot rá.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Rakass rá fóliát, egész szép famintázatú/szálcsiszolt alu/miegyéb van már, szerintem találsz tetszőt.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Vectron
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547



E-mail
« Új hozzászólás #3545 Dátum: 2019.04.24 szerda, 11:24:18 »

Rakass rá fóliát, egész szép famintázatú/szálcsiszolt alu/miegyéb van már, szerintem találsz tetszőt.
Most egy ST s foliát terveztetek rá, ami harmonizál a fekete-piros beltérrel, meg lenne egy ST felirat középen.
Azt mondja a dekoratör ismerös, h a szép munkáért a középkonzolt ki kell szerelni, a domboru élek miatt h tartos maradjon az évek során.
Naplózva

Ex : MKIII 2.0i
Mondeo MKV, ST Line,  5 ajtó, Metallicious
2.0 TDCi,  Powershift 210 LE, 450Nm
Jelenleg : Ford Mustang Fastback 2020, Lucid Red V8 5.0.
YaZoli
Vendég
« Új hozzászólás #3546 Dátum: 2019.04.24 szerda, 11:33:12 »

Módosítottam: Frozen White helyett Ruby Red lesz. Kértem bele: Business csomag 5,
Komfort csomag 3 és Technológia csomag 2, valamint sötétített üvegeket és mini
pótkereket. Ja, és ütközésmegelőző rendszert. Már alig várom, hogy meglegyen,
bár azt mondták hogy kb. 3-4 hónap. gun

Köszönöm mindenkinek a segítséget  worship

Nem engem kérdeztél, de a Ford Dynamic LED legyen benne, érdemesebb vmelyik csomagban kérni, akkor más okos/hasznos/praktikus dolog is jöhet mellé, ár érték arány kellemesebb mindjárt,
- 230V os konnektor, csatlakozo szintén zenész
- kormánykerék fütés, s amikor kellett nagy hidegben örültem h nem hagytam ki.
. Sötétitett ablakok+hátso naprolo, ha van gyakran utasod/gyerek hátul,

- ami negativ, a középkonzol(pohártarto) zongoralakk.
Szomoru látvány 1,5 év után h tiszta karc, pedig azt gondoltam vigyázok rá. Most terveztetek egy dekoratörrel oda illö, tartos bevonatot rá.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.
Naplózva
YaZoli
Vendég
« Új hozzászólás #3547 Dátum: 2019.04.24 szerda, 11:35:22 »

A középkonzol Titaniumban is fekete zongoralakk, vagy csak az ST-Line-ban?

Most egy ST s foliát terveztetek rá, ami harmonizál a fekete-piros beltérrel, meg lenne egy ST felirat középen.
Azt mondja a dekoratör ismerös, h a szép munkáért a középkonzolt ki kell szerelni, a domboru élek miatt h tartos maradjon az évek során.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #3548 Dátum: 2019.04.24 szerda, 11:50:22 »

A középkonzol Titaniumban is fekete zongoralakk, vagy csak az ST-Line-ban?

a tit-ban is az.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
YaZoli
Vendég
« Új hozzászólás #3549 Dátum: 2019.04.24 szerda, 11:59:58 »

Köszi, "szuper"  Wink

a tit-ban is az.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 64 65 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 77 78 ... 112   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.092 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.