Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.28 vasárnap, 12:11:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 63   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Biztosítások, Casco  (Megtekintve 799024 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Vendég
« Dátum: 2006.05.21 vasárnap, 22:33:00 »

ja már nem Smiley én vagyok först! yeah
« Utoljára szerkesztve: 2013.11.08 péntek, 13:00:30 írta Scratch » Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2006.05.21 vasárnap, 22:33:00 »

Itten mi történt? nagy feketeség van
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2006.05.21 vasárnap, 23:00:00 »

Helló,  
 
pár biztosítással kapcsolatos kérdés:  
 
1., működik ez a http://www.cascoclub.hu/ ? Mármint az oldalt látom hogy igen, de van itt vki akinek náluk van Casco-ja? Tapasztalatok?  
 
A Partnereink oldalon nem működnek a kategória linkek (utójavítás, kereskedés, mosó, üveg, hifi, stb...). Így semmit sem lehet tudni hogy hol, kik fogadják el a klubkártyát.  
Ez elbizonytalanít, mennyire komoly dolog ez...  
 
Továbbá azt sem értem, hogy a kb. 50%-os Casco díj hogy is jön ki, ez ugye csak egy közvetítő Bt., tehát valamelyik ismert "nagy" biztosító termékét közvetíti. Na de hogy lesz ekkora a kedvezmény, ezt nem értem. Bevallom hihetelen, hogy ennyivel olcsóbb legyen, és nem valami csökkentett Casco szolgáltatást fed.  
 
 
2., Ha nekem most van a kocsimra Casco az Uniqa-nál, hogyan tudok átlépni mondjuk a Cascoclub által ajánlottra? Az Uniqa-nál ugye fel kell mondani, hisz a szerződés éves időszakra szól, és akkor kell valami "büntetést" fizetnem?  
És a B2 bonus-malusom megkapom az új biztosítónál? Ahhoz kell igazolás az Uniqa-tól? Kiadják azt ha felmondom náluk a Cascot?  
 
Bocsesz a hülye kérdésekért...  
 
UI: másik topicba írtam először de akkor ide is bemásoltam a kérdéseim.
/Scratch köszi!/
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2006.05.22 hétfő, 06:37:00 »

Nekem is gyanús volt ez a Casco Club. Túl olcsó a többihez képest, leírások nincsenek, nem megfelelő a tájékoztatás. Aztán ha baj van, akkor lobogtatják előttem a szerződést, hogy erre sem meg arra sem terjed ki, szal lehet, hogy kamu az egész, a lóvét meg lenyúlják a hiszékeny autósoktól...
Ugye, volt már ilyenre példa!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2006.05.22 hétfő, 08:05:00 »

Hát ezaz. Most 20e Ft az Uniqa-nál a Mondimra a Casco (99-es 1.8 benzines kombi), és itt meg kb. 5e Ft havidíj jön ki. Szerintem ez nem lehet igaz, ilyen árkülönbség nem létezhet átverés nélkül.
Tehát van valaki aki belépett, tagja a CascoClubnak?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2006.05.22 hétfő, 08:10:00 »

Nekem 2002-es Ghia + xenon + navi a Mondim. Casco 15.000.-. 26 éves, "vidéki". Asszem 10% ill. 100.000.- Ft önrésszel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2006.05.22 hétfő, 08:23:00 »

Nekem 2002-es Ghia + xenon + navi a Mondim. Casco 15.000.-. 26 éves, "vidéki". Asszem 10% ill. 100.000.- Ft önrésszel.
Szia!
Nálam, (2006. Ghia opciókkal ) szintén 10% / 100e önrész, teljes-körű biztosítású casco 9.774.-/hó. Nem Főváros. Megyeszékhely.
A.H.  
Üdv:  
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2006.05.22 hétfő, 09:14:00 »

Én Bp-i vagyok és céges a kocsi (saját Bt., a költségek miatt, amúgy csak én vezetem).
De ha jogi személyt állítok be a CascoClub oldalán akkor is ilyen 5e Ft-os díj jön ki, viszont az tény hogy települést nem kérdez, lehet hogy a legolcsóbb (vidéki) tarifát számolja ki és így jön ki ez a kis díj?
Nemtom...
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2006.05.22 hétfő, 10:16:00 »

Hát ezaz. Most 20e Ft az Uniqa-nál a Mondimra a Casco (99-es 1.8 benzines kombi), és itt meg kb. 5e Ft havidíj jön ki. Szerintem ez nem lehet igaz, ilyen árkülönbség nem létezhet átverés nélkül.
Tehát van valaki aki belépett, tagja a CascoClubnak?
Flyby,
 
van több Klubtag belépve.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2006.05.22 hétfő, 10:58:00 »

Helló,  
 
pár biztosítással kapcsolatos kérdés:  
 
1., működik ez a http://www.cascoclub.hu/ ? Mármint az oldalt látom hogy igen, de van itt vki akinek náluk van Casco-ja? Tapasztalatok?  
 
A Partnereink oldalon nem működnek a kategória linkek (utójavítás, kereskedés, mosó, üveg, hifi, stb...). Így semmit sem lehet tudni hogy hol, kik fogadják el a klubkártyát.  
Ez elbizonytalanít, mennyire komoly dolog ez...  
 
Továbbá azt sem értem, hogy a kb. 50%-os Casco díj hogy is jön ki, ez ugye csak egy közvetítő Bt., tehát valamelyik ismert "nagy" biztosító termékét közvetíti. Na de hogy lesz ekkora a kedvezmény, ezt nem értem. Bevallom hihetelen, hogy ennyivel olcsóbb legyen, és nem valami csökkentett Casco szolgáltatást fed.  
 
 
2., Ha nekem most van a kocsimra Casco az Uniqa-nál, hogyan tudok átlépni mondjuk a Cascoclub által ajánlottra? Az Uniqa-nál ugye fel kell mondani, hisz a szerződés éves időszakra szól, és akkor kell valami "büntetést" fizetnem?  
És a B2 bonus-malusom megkapom az új biztosítónál? Ahhoz kell igazolás az Uniqa-tól? Kiadják azt ha felmondom náluk a Cascot?  
 
Bocsesz a hülye kérdésekért...  
 
UI: másik topicba írtam először de akkor ide is bemásoltam a kérdéseim.
/Scratch köszi!/
Pimpa érdemi válaszát is várd meg
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2006.05.22 hétfő, 11:47:00 »

Flyby,
 
van több Klubtag belépve.
Na erre voltam kíváncsi, ez már jó jelnek tűnik.
 
Év közben lehet Cascot átvinni másik biztosítóhoz?
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2006.05.22 hétfő, 13:51:00 »

Biztosításról:
Apósom 2db B10-el rendelkezik, de pár hete már csak 1 autóval. A biztosítósa azt mondja, hogy ne hagyja veszni a 2. B10-et és vegye át az én mondim üzemeltetői jogkörét. Ha ez igaz és lehetséges (az évvégi biztosítóváltáskor), jobb hírű biztosító és fele akkora kötelező díj várna rám.
Csak épp nem hiszem, hogy ilyen szép lenne az ügy. Hol a buktavári a dologban?
Naplózva

MKI 2.0i
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2006.05.23 kedd, 07:43:00 »

Helo.Olyan kérdésem lenne,hogy tegnap totálkárosra tört az autóm,de nem derült ki pontosan a vétkesség.Casco nincs. Szoval ilyenkor egyböl célszerű/kell bejelenteni a biztosítónál,vagy várjak míg meg nem lesz a szakértői eredmény.Kb 1 hónap. A kocsira 1millio hitel volt felvéve tavaly december óta törlesztek. Az adott banknak ugye nem igazán kéne tudtára hozni?? Mert akkor tán egy összegben kell kififetni a hitelt-állítólag!! a szerződést még nem néztem át.  Hogy lenne a legjobb a megldás?? help
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:08:00 »

Helo.Olyan kérdésem lenne,hogy tegnap totálkárosra tört az autóm,de nem derült ki pontosan a vétkesség.Casco nincs. Szoval ilyenkor egyböl célszerű/kell bejelenteni a biztosítónál,vagy várjak míg meg nem lesz a szakértői eredmény.Kb 1 hónap. A kocsira 1millio hitel volt felvéve tavaly december óta törlesztek. Az adott banknak ugye nem igazán kéne tudtára hozni?? Mert akkor tán egy összegben kell kififetni a hitelt-állítólag!! a szerződést még nem néztem át.  Hogy lenne a legjobb a megldás?? help
Sanc, mo az, hogy nem derült ki a vétkesség?? Nem hívtatok rendőrt?? Mi volt a szitu??
 
A biztosítónak minnél előbb jelezd (már a másik fél biztosítójánál), mert bejelentési kötelezettséged van 72 (!!) órán belül. Ha nem teszed meg, utána csak hümmögni fognak. Telefonon jelentsd be az eseményt a másik fél biztosítójánál.
 
A bankkal szemben is kötelezettséged van, ha nem jelented, hogy totálkár az ótó és ez kiderül, perelnek szerződésszegés miatt... Itt viszont várhatsz amíg, megvan a vélemény. Addig is tudsz gondolkodni azon, hogy honnan kaparsz elő 1 gurigát, mert tényleg egyben kell visszaadni a banknak a lóvét...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:30:00 »

Az volt a lényeg ,hogy Kiskunfélegyháza felől haladtam Kecskemétnek az 5-ösön,a város után kb 5 km-el Előzésbe kezdtem.Közvetlen előttem 1 kisbusz,majd olyan 20m-re tőle 2 kocsi,egymás seggébe.Index kirak,kisbusz megvan,szembe nem jött semmi,igy hát mondom előzöm a másik kettőt is.ahogy egyre közelebb érek,látom h a hátul levő kocsi lassít,majd húzódik le balra,ekkor a papa,a *** 1200es ladájával idexelve kanyarodna le a balra levő bekötőútra. a kocsi jobbhátsó ajtaját kapta el,keresztbe átcsúsztunk z úton,már nem bírtam bisszakormányozni,és belevágódtunk az árokba orral,majd a tetejére pördült a III-as mondi. A ***,nem néz hátra,ha irányt vált???nem sokon múlott,h nem maradtunk ott a barátnőmmel.durva volt: láttam ahogy nyílnak a légzsákok-nem kivánom senkinek!! Szoval a helyszinen nem tudtak mit mondani a zsaruk
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:40:00 »

sanc,
 
Ugy tudom, hogy nem szabad 1nel tobb autot elozni, asszem. De vegulis mind1, mert szerintem a ladas volt a hibas. Mivel ha valaki eloz, o mar nem johet ki a savjabol. Tehat nem nezett hatra. Csak akkor kezdhet iranyvaltasba, ha meggyozodott arrol, hogy nem jon senki, nem veszelyezteti a forgalmat, masok eletet stb. Mit nem lehetett ezen eldonteni ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:44:00 »

Akár 5 autót is előzhetsz-ezzel nem volt gáz!! csak abban lehet a bukta,ha a sebesség olyan megállapításra kerül,hogy meghaladtam a megengedettet. A ladás mögött levő nő is azt mondta,hogy a papa,csak tötymörgött,nem haladt,mér a f..a ki volt vele. Csak annyira egymás mögött voltak,hogy nem láttam, hogy az öreg indexel. Csak amikor már rámhúzta a kormányt. majd teszek fel képeket csóri autóról,de csak telefonnal tudtam lekapni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:45:00 »

Egyértelműen a Lada vezetője a hibás, nem nézett a tükörbe! Egynél több autót is szabad előzni.A kérdés, hogy mekkora sebességed volt, illetve hogy abból a szakértő mennyit ír le!!! Esetleg bezsélj vele, ugye érted mire gondolok...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:46:00 »

Ezért ne vegyél Suzukit!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:47:00 »

most akkor irány a másik biztosító, és bejelenteni a kárt...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:49:00 »

Sanc,
 
Amúgy részvétem az autód miatt. Egyrészt irigyellek a higgadtságod miatt, én már biztos előzetesben lennék, mert alaposan megráztam volna az öreget... Nekem 3 balesetem volt, egyben sem én voltam a hibás. 2-szer tanultam járni, 2 x 3 hónapig csak mankóztam...
Megfogadtan, hogy a legközelebbi szarházit agyoncsapom...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:50:00 »

Másik kocsiban biztos ott maradunk. mindketten be voltunk kötve. a kocsi az viszont rommá tört.A visszaborítás után csajom meglátta, sirva fakadt
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:50:00 »

Miért nem hívtatok rendőrt?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:52:00 »

de-de,ott voltak,de nem foglaltak állást!!! Ja a legdurvább: a mentős faszi,a ladás papa fia volt,mint később +tudtam,oda is ment az összes rendőrhöz ezzel a mondattal: ugy csináljátok,hogy ő az apám!!!-na ez milyen?Huh??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:53:00 »

Na erre voltam kíváncsi, ez már jó jelnek tűnik.
 
Év közben lehet Cascot átvinni másik biztosítóhoz?
Működik a dolog, ha az apósodat bejegyezteted üzembentartónak. Az autó tulajdonosa Te maradnál, üzembentartója meg az apósod. Azt hiszem 5 ezer pénz a forgalmiba való bejegyzés és a módosítás. Lehet, hogy egy év alatt nem térül meg, a kérdés az, hogy mennyire tartasz ki a zasszony mellett???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:54:00 »

Rohadt *** korrupt világ!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:55:00 »

Nekem volt ugyanilyen ügyem, fogadj ügyvédet, meg igazságügyi szakértőt! Ha érdekel a dolog, hívj fel! 06-30/500-7662
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:55:00 »

sanc,
 
gyujtsd ossze az osszes tanut, aki melletted all !
Tehat akkor tobb autot is lehet elozni. jo tudni Ilyen esetben, ha elozoleg megbizonyosodtal arrol, hogy elotted nem indexelt senki, akkor mar nem a te feladatot figyelni, hogy ki indexel k a soorbol, mert a sorban levoknek kotelessege elsobseget adniuk neked. pelda:
 
Nemreg mentem le kecskemetre. ok, nem gyengen nyomtam neki, de eppen eloztem egy kamiont a belso savban, mikoris a kov kamion fogta magat is kijott elem. Ez maximalisan szabalytalan es eletveszelyes ! Szerencsere le tudtam fekezni annyira, hogy ne zugja bele a kamion seggebe. dudaltam es anyaztam is rendesen
Tehat a ladas nem adta meg az elsobseget neked ! szerintem. Egyebkent ez benne van a kreszben is. Ha valaki mar belekezdett egy elozesbe, akkor TE mar nem gyuhecc ki !
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #28 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:57:00 »

sanc,
 
Ezt a kijelentest masok is hallotak ? Mert akkor nyugodtan fel is jelentheted az egesz bagazst ! Szerintem.
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #29 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:58:00 »

Ha meg totymorgott a papa, az azt is jelentheti, hogy az eloirtnal joval lassabban haladt, ami szinten buntetendo, mert eletveszelyes mondjuk 90es tablanal 50el totyogni !
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #30 Dátum: 2006.05.23 kedd, 08:59:00 »

sanc,
 
mar ertem, hogy miert nem foglalatak allast
Van egy rossz sejtesem, miszerint utolag fognak kitalani valami kampo dumat. Gyujtsd be az osszes tanut ! Asszem szukseged lesz ra!
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #31 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:04:00 »

Kijött csávó a STOP-tábla ellenére elém, majd megállt az úton! Én voltam a hibás, az autómentős meg cimbi volt, megkérdezte a rendőrt, mi a helyzet, mert viszi a roncsot, hova tegyük. Válasz: ....ne mondd meg a srácnak, de őt fogjuk kihozni hibásnak!!! Kár, hogy nem rögzítettem a beszélgetést! Aztán ment a cigánykodás, ügyvéd, igazságügyi szakértő, kiderült, hogy a csávó a rendőrök haverja volt! Fellebbeztem, elutasították. Első fokon veszítettem, másodfokon nyertem meg a pert a Veszprémi városi bíróságon, rendőröket elmarasztalták. TELEFONON FLEHÍVTÁK ANYÁMÉKAT, HOGY VALLJAM BE, ISMERJEM EL, HOGY GYORSAN MENTEM!!!! AZT MONDTÁK, HOGY ÁLLANDÓAN SZÁGULDOZOK A VÁROSBAN!!!! Én meg átvéve a kagylót marha idegesen szóltam a fuckabáthoz: Bemértetek? Igen vagy nem? milyen jogon zaklattok? Bizonyíték van ellenem? Feljelentést teszek rágalmazásért! Erre a sheriff lecsapta a kagylót...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #32 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:05:00 »

Most beszéltem egy rendőr ismerőssel,azt mondja,hogy eddig osztott felelősséget állapítottak meg!! de ha olyan döntés fog születni ami nekem nem jó,nyugodtan megtámadhatom őket,hogy miért nem rendeltek ki szakértőt az adott helyzetben,stb...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #33 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:06:00 »

A lényeg, ne hagyd magad, mert rádszállnak a szemetek! Állj ki az igazadért, a szakértőt te keresd fel minél hamarabb, amit Ő leír, az úgy van, azt a bíróság elfogadja, nem veszi figyelembe a rendőrség (Huh?) állásfoglalását!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #34 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:07:00 »

Most beszéltem egy rendőr ismerőssel,azt mondja,hogy eddig osztott felelősséget állapítottak meg!! de ha olyan döntés fog születni ami nekem nem jó,nyugodtan megtámadhatom őket,hogy miért nem rendeltek ki szakértőt az adott helyzetben,stb...
Támadd meg, mindig próbálkoznak! Neked van elsőbbséged!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #35 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:09:00 »

Csak az a kérdés,hogy a tanuk mit mondanak,már ha a zsukkok felhívják őket! ha a kisteherautó 90-nel ment,akkor még nincs gáz,de ha mondjuk 110-el,akkor már ban. Én kajakra nem vágom mi-hogy volt. ja azt is mondta a rendőr ismerős,hogy az enyémet az én bisztosítómnál jelentsem be,de egyébként a rendörök automatice bejelentik mindkét félnél.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #36 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:10:00 »

zozi,
 
najo, de nem volt szagerto! Ilyenkor mivan ? Esetleg a tanuk alapjan egy utolagos szagertes segithet, nem ?
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #37 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:11:00 »

sanc,
 
kb. mennyivel mentel ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #38 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:13:00 »

A szakértő utólag ment ki a helyszínre, lezárták a kereszteződést, rekonstruálták a balesetet, rajzoltak az aszfaltra, papírra, jegyzőkönyvbe, mértek, vizsgáltak. UTÓLAG!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #39 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:14:00 »

sanc,
 
kb. mennyivel mentel ?
mail ment
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #40 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:14:00 »

sanc,
 
kb. mennyivel mentel ?
LE ne írd! bizonyíték!!!
Csak e-mailbe! De nekem is!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #41 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:16:00 »

LE ne írd! bizonyíték!!!
Csak e-mailbe! De nekem is!
neked is elment
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #42 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:22:00 »

De ha a biztosítódologból jól jövök ki,akkor a helyzet abszolút "jó".A roncsra már van vevő, a kocsi vételára papiron meg 5kilóval több,mint a tényleges ár.totálkár az tuti. ennyi...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #43 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:32:00 »

beszéltem egy rendőrrel, sajna Te is hibás vagy (szerinte), mert a papának elsőbbséget kellet volna adnod. De a büdös paraszt, hogy rohadna meg, venne szekeret, oszt járna szántóföldön!!!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #44 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:34:00 »

Miert is kellett volna elsobseget adnia ? Ha mar eloz a verda, akkor hiaba akarsz balra kanyarodni, szerintem. Ha meg mar o elotte kirakta az indexet, akkor jogos. De ezt a kerdest hogy lehet tisztazni ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #45 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:37:00 »

a papánk NEM lehetett volna sávot váltani anélkül h nem néz hátra-- ö nem adta meg az elsőbbséget. Jó hogy nem előzném meg, ha látom hogy amaz *** villog??!!
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #46 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:39:00 »

Egyertelmu, indexelt, nem nezett hatra, kijott eled, beled. Normalis ember, ha latja, hogy mogotte eppen eloz egy auto, akkor nem kezd balra kanyarodasba.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #47 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:49:00 »

Sajna nem. De mindenképp állj ki az igazadért, pl mondd, hogy nem villogott az indexe. Ha nem tört össze az izzója, nem tudják bebizonyítani, hogy tényleg indexelt.
Ha az izzó eltörött, védőgáz kijött, izzításkor a Wolfram szétég...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #48 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:50:00 »

Egyertelmu, indexelt, nem nezett hatra, kijott eled, beled. Normalis ember, ha latja, hogy mogotte eppen eloz egy auto, akkor nem kezd balra kanyarodasba.
De itt nem normális emberről van szó!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #49 Dátum: 2006.05.23 kedd, 09:54:00 »

ja, a másik: csak 1 szeme volt!! hogy az istenbe kap az ilyen jogsit?Huh?    Zozi/Zacci ha elküldöm a képeket feldobnátok?? de jelzem-telóval lettek csinálva!
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 7 8 ... 63   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.06 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.