Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.19 péntek, 11:34:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 283   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Benzinmotorok (1.8, 2.0)  (Megtekintve 4224491 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #250 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 19:15:34 »

A tiéd sem megy 180 fölé? Egyszer a Vik mondta, hogy ő próbálta a tiéd, és egy kicsivel gyengébb ugyan, de jól megy.
Szerinte közel nem olyan veszélyes a helyzet.

Szerinte  falbav MEg nem ment vele varosban...igazabul fogalma sincs mi a baja...eccer elviszem a varosba kocsikazni oszt megtudja mijaza mondeo  Cheesy
Naplózva

blah blah blah
szeszka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284



E-mail
« Új hozzászólás #251 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 19:52:18 »

Hogy itt mindenki mennyit jár németországba...

Hát skacok nekem 1,8- om van. Egész évben csak városban ( Londonban ) járkálok évi 20E km-t. Egy évben 1 szer max. kettőször autóval megyek haza. Nem hajtom az úton a gépet tempomat 130km/h, folyamatosan, csak tankolni állok meg. Viszont Németországba ahol engedélyezett minden alkalommal kb 20 percig padlón, majdnem padlón megyek na ez nem 180km/h hanem több!!!
150E km-van benne és minden a kötelezően előírtaknak megfelelőn volt cserélve!

Szerintem valami van a gépetekkel, de ez csak az én véleményem!
Naplózva

2012. 2.0 TDCI 163 PS. Titanium S. Kombi...
2002. 1,8 benzin kombi- xenon, fólia, tempomat, kék belső......
lali002
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66


E-mail
« Új hozzászólás #252 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 20:15:11 »

A 2.2 Tdci előtt volt egy 1.8 110 lovas 2001-es Mondeonk. Az is elég hamar fennt volt 180-on és még nem a vége volt! Kétlem, hogy a 2.0-ás nem megy 200 felett. Youtube-on látni, hogy óra szerint megfutják a 230-at is.
Naplózva

2006. Mondeo 2.2 ST Tdci (Performance Blue)
Gyurka
Vendég
« Új hozzászólás #253 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 20:28:25 »

Hogy itt mindenki mennyit jár németországba...

Ha óra szerint mész 160 környékén, gyakorlatilag nem előznek meg!
2 hete voltam Békéscsabán, oda - vissza nem előzőtt meg senki, és 160-nál nem igen mentem gyorsabban.
Kiment a divatból a száguldozás! Ennél a tempónál még lehet figyelni az út szélén garázdálkodó röndöröket is. wave
Naplózva
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #254 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 20:41:11 »

Ha óra szerint mész 160 környékén, gyakorlatilag nem előznek meg!
2 hete voltam Békéscsabán, oda - vissza nem előzőtt meg senki, és 160-nál nem igen mentem gyorsabban.
Kiment a divatból a száguldozás! Ennél a tempónál még lehet figyelni az út szélén garázdálkodó röndöröket is. wave
Igaz a sajátommal elég ritkán járok pályán, de a cégessel azért szoktam (azt lehet ütni jómagyar szokás szerint) de 150nél többet nem hajtok ott sem...
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #255 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:00:52 »

Hát skacok nekem 1,8- om van. Egész évben csak városban ( Londonban ) járkálok évi 20E km-t. Egy évben 1 szer max. kettőször autóval megyek haza. Nem hajtom az úton a gépet tempomat 130km/h, folyamatosan, csak tankolni állok meg. Viszont Németországba ahol engedélyezett minden alkalommal kb 20 percig padlón, majdnem padlón megyek na ez nem 180km/h hanem több!!!
150E km-van benne és minden a kötelezően előírtaknak megfelelőn volt cserélve!

Szerintem valami van a gépetekkel, de ez csak az én véleményem!

nyilvan mennie kell de sajna figyelembe kell venni, hogy ez csak egy fjord. Bugos mint allat  falbav De ha eccer megtalalom a hibat isten bizony letolom a cipo talpamat a fjord mernokok torkan  gun
Naplózva

blah blah blah
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #256 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:07:13 »

Pontosan ugyan ezt csinazza nekem is ! Csak nem MKIII mondeod van ?  Cheesy kb. remenytelen, hogy valaha is autokent viselkedjen. Engem az 1.2es kopelek hagynak le  Cheesy Es indulasnal mind1 mekkora gazt tolsz, akkoris becsuklik, majd mintha 1000 meter melyrol jonne fel, pont ahogy irtad...2000 felett meglodul, de varosban ez katasztrofa  Cheesy falbav gun En valceg felgyujtom a gepet...Joszol Te is ? Suthetnenk szalonnat  finom kb. masra nem jau az mkIII  :falbav:Nem is fog, nekem elhiheted  Wink E miatt en mar kicsereltem a fel autot, mert gyak. nincs olyan autoszerelo aki biztosan megmondana mi a baja. Egyik az egr-re mutogat, masik alambdara, persze minden alkatresz tokeletesen muxik, mivel minden vatta uj, az alapjarati mocitol kezdve a lambdaszondaig minden ! Nem tucc olyan jeladot mondani, ami bele szol a vezerlesbe es nem lett cserezve gyari ujra. Es persze semmi hatas  falbav Szal jobb ha nem kezdesz csereberebe, mert tok felesleges. A diag szerint tenyleg minden ok a verdaval...csak eppen Ford... :falbav:Nekem valamelyest jobb a helyzet. Nalam eleri ora szerint a 180at is, de onnan... Cheesy Eccer 160nal a ***emben volt egy 120-as skodri  Cheesy Kepzelehted mit ossze izzadtam  Cheesy Valceg valami okositott gep volt  Cheesy
Van benne dinamika, es pont eleg is lenne, de a Ford nem tud autot tervezni, ergo el van baxva az egesz  gun
irtam pu-t  wave

Zacci!

Én nem akarlak megsérteni, de nem lehet hogy csak Te vagy balf..(fék), és a létező összes gondod előjön ami egy autón (Mondeon) előjöhet?

Mert érdekes...nekem is 2.0 benyás van, 275ezer km-el. óra szerint futja a 240et (gps228), nem volt még se szívósor, se lendkerék, se kuplung, se semmi cserélve rajta...Ja bocs, Egr szelep volt....

Nem lehet hogy csak Mondeohipohonder vagy, és minden bizb@szt kicserélsz rajta szinte ok nélkül?
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #257 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:15:27 »

Zacci!

Én nem akarlak megsérteni, de nem lehet hogy csak Te vagy balf..(fék), és a létező összes gondod előjön ami egy autón (Mondeon) előjöhet?

Mert érdekes...nekem is 2.0 benyás van, 275ezer km-el. óra szerint futja a 240et (gps228), nem volt még se szívósor, se lendkerék, se kuplung, se semmi cserélve rajta...Ja bocs, Egr szelep volt....

Nem lehet hogy csak Mondeohipohonder vagy, és minden bizb@szt kicserélsz rajta szinte ok nélkül?

Nem!  Wink
A te gepeden volt mar szivosor cserezve arra merget vehecc  Wink Es orulj, hogy neked jol megy a geped, mert nekem es sok mas usernek sajna nem  szomoru1 fil de diferensz  levele
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.16 hétfő, 21:21:13 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48446



« Új hozzászólás #258 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:16:12 »

Zacci!

Én nem akarlak megsérteni, de nem lehet hogy csak Te vagy balf..(fék), és a létező összes gondod előjön ami egy autón (Mondeon) előjöhet?

Mert érdekes...nekem is 2.0 benyás van, 275ezer km-el. óra szerint futja a 240et (gps228), nem volt még se szívósor, se lendkerék, se kuplung, se semmi cserélve rajta...Ja bocs, Egr szelep volt....

Nem lehet hogy csak Mondeohipohonder vagy, és minden bizb@szt kicserélsz rajta szinte ok nélkül?
taps taps taps taps taps
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #259 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:16:50 »

Zacci!

Én nem akarlak megsérteni, de nem lehet hogy csak Te vagy balf..(fék), és a létező összes gondod előjön ami egy autón (Mondeon) előjöhet?

Mert érdekes...nekem is 2.0 benyás van, 275ezer km-el. óra szerint futja a 240et (gps228), nem volt még se szívósor, se lendkerék, se kuplung, se semmi cserélve rajta...Ja bocs, Egr szelep volt....

Nem lehet hogy csak Mondeohipohonder vagy, és minden bizb@szt kicserélsz rajta szinte ok nélkül?
eljen taps
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #260 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:18:22 »

pfff mocsok latol banda  duhos2 Cheesy
Naplózva

blah blah blah
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #261 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:21:28 »

Nem!  Wink
A te gepeden volt mar szivosor cserezve arra merget vehecc  Wink Es orulj, hogy neked jol megy a geped, mert nekem es sok mas usernek sajna nem  szomoru1

Ha Te mondod, akkor biztos úgyvan. Wink

És mennyi usernek megy jól a gépe és mennyinek sz@rul? Csak mert úgy mondod (írod) mindig mintha az emberek 90%-ának csak baja lenne a gépével...

Persze, minden autóval van gond. De ha nekem azt mondja valaki, hogy most cserélnem kell pl. szívósort akkor azt modnanám hogy oké, ez, ennyi km-el belefér...

Azért mert Te ennyit szívsz a kocsival, nemkéne hogy általánosíts, és állandóan azt hajtogasd hogy szfh a Ford, az MKIII Mondeo. Szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.16 hétfő, 21:23:00 írta Zolibácsi » Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #262 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:24:13 »

Ha Te mondod, akkor biztos úgyvan. Wink

És mennyi usernek megy jól a gépe és mennyinek sz@rul? Csak mert úgy mondod (írod) mindig mintha az emberek 90%-ának csak baja lenne a gépével...

Persze, minden autóval van gond. De ha nekem azt mondja valaki, hogy most cserélnem kell pl. szívósort akkor azt modnanám hogy oké, ez, ennyi km-el belefér...

Azért mert Te enniyre szívsz a kocsival, nemkéne hogy általánosíts, és állandóan azt hajtsd hogy szfh a Ford, az MKIII Mondeo. Szerintem.

nyugi nem keves mkIII-hoz volt mar szerencsem...Egyik hulladekabb vot mint a masik  szomoru1 kb. Ugyan azok a hibak...szivosor, kezifek, berohadt fekek rohadas, zar stb. Es nem 1 mondi volt hasonloan betegesen gyengusz. Szal ha en azt mondom, hogy MKIII...szivosor...tipushiba...akkor arra merget vehecc, hogy ugy is van  nezze wave

Te szerencses vagy, mert valceg az elozo tulaj mar at esett ezeken a dolgokon(kuplung, szivosor, kezifek stb. csere)+ a te verdad jol megy.
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.16 hétfő, 21:27:39 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #263 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:31:11 »

nyugi nem keves mkIII-hoz volt mar szerencsem...Egyik hulladekabb vot mint a masik  szomoru1 kb. Ugyan azok a hibak...szivosor, kezifek, berohadt fekek rohadas, zar stb. Es nem 1 mondi volt hasonloan betegesen gyengusz. Szal ha en azt mondom, hogy MKIII...szivosor...tipushiba...akkor arra merget vehecc, hogy ugy is van  nezze wave

Kéne csinálni egy közvéleménykutatást pl. 2.0 benya (ami Neked is van), hogy kinek mennyire jó vagy rossz. És ha x%-nál több embernek rossz az autója, akkor elhisszük amiket írogatsz, Na? vigyor3

Persze, nem vitatom, minden autónak vannak hibái, tipushibái.

De nemhiszem hogy általánosítanod kéne... Azt kéne írnod: Nekem minden létező hibám megvan, AZ ÉN MONDEOM EGY SZFH. Wink
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #264 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:32:35 »



Te szerencses vagy, mert valceg az elozo tulaj mar at esett ezeken a dolgokon(kuplung, szivosor, kezifek stb. csere)+ a te verdad jol megy.

Semmi nem volt cserélve rajta. Wink
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #265 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:34:55 »

Zacci a másik véglet.  szomoru1 De szereti az alkeszt, uh elfogadjuk tőle. Egy ideig...  eplus2
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #266 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:35:37 »

Kéne csinálni egy közvéleménykutatást pl. 2.0 benya (ami Neked is van), hogy kinek mennyire jó vagy rossz. És ha x%-nál több embernek rossz az autója, akkor elhisszük amiket írogatsz, Na? vigyor3

Persze, nem vitatom, minden autónak vannak hibái, tipushibái.

De nemhiszem hogy általánosítanod kéne... Azt kéne írnod: Nekem minden létező hibám megvan, AZ ÉN MONDEOM EGY SZFH. Wink

Kiegeszitenem...A mondeo egy SZFH  Wink Attol, hogy az en gepemen szivosort kellett cserezni + fujogatni kell mindenfele kenceficevel a hatso nyerget, hogy ne akarjon mar berohadni stb. szal ezek kello bizonyitekkal szolgalnak...oly annyira, hogy egy minitali alkalmaval eppen az ajtorohadasrol beszelgettunk mikoris az egyik user buszken meseli, hogy neki biza nem rohad...ha mondom tenyleeeg ? biztooos ? Szegeny gyereket sajnaltam  Undecided Picit ossze tort mikor megmutattam nekli a rohado ajtajait...de hat ez nem az en hibam...nem vok en boszorkany  vigyor3 Csak tom milyen egy mondeo  Wink
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #267 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:37:19 »

Semmi nem volt cserélve rajta. Wink

hogyne persze  Wink 1000%, hogy a szivosorod nem bir ki 275e km-t. 150korul mar erosen ki akarja nyirni a mocit. En olyan 160nal csereztem es akkora holtjateka volt az orvenylapoknak mint allat. Valceg a Te otod kivetelesen elore lett tekerve  Wink
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #268 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:37:45 »

Zacci a másik véglet.  szomoru1 De szereti az alkeszt, uh elfogadjuk tőle. Egy ideig...  eplus2

latol  duhos2 vigyor3
Naplózva

blah blah blah
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #269 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:38:53 »

Kiegeszitenem...A mondeo egy SZFH  Wink Attol, hogy az en gepemen szivosort kellett cserezni + fujogatni kell mindenfele kenceficevel a hatso nyerget, hogy ne akarjon mar berohadni stb. szal ezek kello bizonyitekkal szolgalnak...oly annyira, hogy egy minitali alkalmaval eppen az ajtorohadasrol beszelgettunk mikoris az egyik user buszken meseli, hogy neki biza nem rohad...ha mondom tenyleeeg ? biztooos ? Szegeny gyereket sajnaltam  Undecided Picit ossze tort mikor megmutattam nekli a rohado ajtajait...de hat ez nem az en hibam...nem vok en boszorkany  vigyor3 Csak tom milyen egy mondeo  Wink

Hát ha Te ilyen nagy szakértője vagy, akkor nem lehet mit tenni...  Wink

Nagy mazohista vagy Te, hogy egy ilyen szfh-al jársz. vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.16 hétfő, 21:42:13 írta Zolibácsi » Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
rnagy8
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 457


E-mail
« Új hozzászólás #270 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:39:50 »

Kéne csinálni egy közvéleménykutatást pl. 2.0 benya (ami Neked is van), hogy kinek mennyire jó vagy rossz. És ha x%-nál több embernek rossz az autója, akkor elhisszük amiket írogatsz, Na? vigyor3

Persze, nem vitatom, minden autónak vannak hibái, tipushibái.

De nemhiszem hogy általánosítanod kéne... Azt kéne írnod: Nekem minden létező hibám megvan, AZ ÉN MONDEOM EGY SZFH. Wink
Nem lenne jó itt egy közvélemény kutatás!
Egy ilyen fórumra két csoport regel:
-akinek baja van az autóval,
-aki annyira szereti az autóját, hogy képes kiszúrni a legapróbb zörgést/0,5% teljesítményvesztést, aztán erőt vesz rajta a paranoia...
Azért a userek nagy része nem fórumozik, hanem használja a Mondeo-ját, arra, amire való, kényelmes biztonságos családi autónak...
Naplózva

Ford Mondeo Ghia 1.8 SCI, MKIII, fekete, 5 ajtós.
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #271 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:40:42 »

hogyne persze  Wink 1000%, hogy a szivosorod nem bir ki 275e km-t. 150korul mar erosen ki akarja nyirni a mocit. En olyan 160nal csereztem es akkora holtjateka volt az orvenylapoknak mint allat. Valceg a Te otod kivetelesen elore lett tekerve  Wink

Ja, elfelejtettem hogy jobban tudod hogy mi történt az én autómmal. vigyor3

Ott a kulcsszó: ÉN (azaz Te)...Az nem azt jelenti hogy más is...Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.16 hétfő, 21:43:14 írta Zolibácsi » Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #272 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:45:42 »

Hát ha Te ilyen nagy szakértője vagy, akkor nem lehet mit tenni...  Wink

Nagy mazochista vagy Te, hogy egy ilyen szfh-al jársz. vigyor3

Tul sok piizt es energiat oltem mar bele ahhoz, hogy kiszaljak belole  szomoru1 Komplett kuplung csere lendkerekestul kinyomostul + szivosor csere + kezifek kotel csere + 4db tarcsa+betet csere + lambda szonda + egr + ckp + cmp + map + generator felujitas mert villogott mint egy ifa (eppen tegnap lattam egy ugyan igy villodzo MKIII-at  Cheesy ) + hatso szilentek, kutyacsontok + lofaxkarika. Ha elore tudom, hogy az MKIII ennyire merhetetlenul nagy ***taliga, akkor inkabb veszek MKII v6-ot vagy valami autot...Egyebkent kivalo verda lenne ha nem nemetek terveznek/gyartanak, hanem mondjuk japcsik. De hat ne legyunk telhetetlenek... vigyor3 A szelzajjal mai napig nem baratkoztam meg  falbav tom, ez se bug, hanem feature  vigyor3

6006os fejegyseg egy kisipari hulladek  levele
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.16 hétfő, 21:51:43 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #273 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:47:14 »

Ja, elfelejtettem hogy jobban tudod hogy mi történt az én autómmal. vigyor3

Ott a kulcsszó: ÉN (azaz Te)...Az nem azt jelenti hogy más is...Smiley

azt nemtom mi torpent a verdaddal, de azt tom, hogy egy szivosor csak nagy csoda aran bir ki 275e km-t...csodak pedig nincsenek  vigyor3
Es nem csak en csereztem ennyi km-nel  Wink Sok mas user is...
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.16 hétfő, 21:52:27 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #274 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:49:00 »

Nem lenne jó itt egy közvélemény kutatás!
Egy ilyen fórumra két csoport regel:
-akinek baja van az autóval,
-aki annyira szereti az autóját, hogy képes kiszúrni a legapróbb zörgést/0,5% teljesítményvesztést, aztán erőt vesz rajta a paranoia...
Azért a userek nagy része nem fórumozik, hanem használja a Mondeo-ját, arra, amire való, kényelmes biztonságos családi autónak...

Enis azt teszem...megyek vele, hasznalom...mast nem igen erdemel...de meg menni sem lehet vele normalisan  falbav
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #275 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:51:22 »

de hogy jot is mondjak...a valtoja pazar  eljen A futomu egesz sokat bir  eljen Az uttartasa szinten megfelel  eljen
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #276 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:51:58 »

Ha elore tudom, hogy az MKIII ennyire
...
ha nem nemetek terveznek/gyartanak, hanem mondjuk japcsik.

Amennyire én tudom, a 2.0i egy mazda motor.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #277 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:53:05 »

Amennyire én tudom, a 2.0i egy mazda motor.

az...ford szivosorral  Cheesy Kozos fejlesztes...mint a tdci...
Naplózva

blah blah blah
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #278 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:53:14 »

de hogy jot is mondjak...a valtoja pazar  eljen A futomu egesz sokat bir  eljen Az uttartasa szinten megfelel  eljen

 wow1 Beteg vagy hogy ilyeneket mondasz? vigyor3
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #279 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:54:27 »

wow1 Beteg vagy hogy ilyeneket mondasz? vigyor3

most hogy mondod...mintha lazam lenne  Cheesy Szeretem en a gepet, csak ruhellem, ha valamit elqrnak, es sajna sok dolog van amit az MKIII-on elqrtak nem kicsit nagyon  falbav MKII-hoz kepest sok tekintetben egyertelmu visszafejlodest mutat. Ettol a szememben csak egy atlagos verda. Persze kap 10e-kent olajat meg minden, de nem az az imadni valo ize...nah... vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.16 hétfő, 21:56:22 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3359



« Új hozzászólás #280 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:56:19 »

most hgoy mondod...mintha lazam lenne  Cheesy

Sejtettem hogy valami nincs rendben... vigyor3
De már javasoltam is a modereknek hogy mentsék azt a hozzászólásodat. vigyor3
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #281 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 21:56:45 »

Sejtettem hogy valami nincs rendbe... vigyor3
De már javasoltam is a modereknek hogy mentsék azt a hozzászólásodat. vigyor3

lol  Cheesy
Naplózva

blah blah blah
KIZS
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új hozzászólás #282 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 22:07:22 »

... generator felujitas mert villogott mint egy ifa (eppen tegnap lattam egy ugyan igy villodzo MKIII-at  Cheesy )...

hehe, az lehet az enyim volt Smiley
elég idegesítően villog, de elhatároztam, hogy nem költök rá Wink
Naplózva
KIZS
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új hozzászólás #283 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 22:13:03 »

Zacci, most nézem neked E85-tel megy a verdád, milyen elektronika van benne?

Bár nekem egyébként elektronika nélkül is elmegy E85-tel, legfeljebb kis fordulaton ha nagy gázt nyomok akkor képes kigyulladni a "check engine"...
De annyira nem vészes, játékból kb. 10 tank E85-öt jártam ki és eközben 2x gyulladt fel a lámpa.

Egyébként megy vele normálisan (persze még tetűbb mint általában és jó 1-1.5 literrel többet eszik)
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #284 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 22:28:14 »

hehe, az lehet az enyim volt Smiley
elég idegesítően villog, de elhatároztam, hogy nem költök rá Wink

fekete mondi ?  vigyor3 Egyebkent csak szenkefeket kell cserelni...mondjuk maceras melo...
Naplózva

blah blah blah
KIZS
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új hozzászólás #285 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 22:28:41 »

fekete mondi ?  vigyor3

fekete kombi turnier avant variant touring
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.16 hétfő, 22:32:13 írta KIZS » Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #286 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 22:31:22 »

fekete kombi turnier

asszem tegnap este olyan fel 8 korul a budafokin toltunk magunk elott egy mondit (explorerrel voltunk  Cheesy) de az kerek lampas vot...
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #287 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 22:33:32 »

Zacci, most nézem neked E85-tel megy a verdád, milyen elektronika van benne?

Bár nekem egyébként elektronika nélkül is elmegy E85-tel, legfeljebb kis fordulaton ha nagy gázt nyomok akkor képes kigyulladni a "check engine"...
De annyira nem vészes, játékból kb. 10 tank E85-öt jártam ki és eközben 2x gyulladt fel a lámpa.

Egyébként megy vele normálisan (persze még tetűbb mint általában és jó 1-1.5 literrel többet eszik)

Hunflex kutyu van benne...nalam folyamatosan vilagit a check engine  vigyor3 szal az ellen nem veeed  vigyor3 Ellenben nem megy xarabbul mint ahogy  Cheesy
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #288 Dátum: 2009.11.16 hétfő, 23:02:04 »

az...ford szivosorral  Cheesy Kozos fejlesztes...mint a tdci...

A tdci az nem közös fejlesztés. Legalábbis a 130 lovas.
És honnan tudod, hogy nem ugyanez a szívósor van a mazdában is?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #289 Dátum: 2009.11.17 kedd, 08:15:51 »

A tdci az nem közös fejlesztés. Legalábbis a 130 lovas.
És honnan tudod, hogy nem ugyanez a szívósor van a mazdában is?

nyilvan muanyag, csak mondjuk nem hullik darabokra  taps Ez utobbi mondeo feature  Cheesy levele De csak azert van ez igy, hogy erezd a kulonbseget...tod fel de diferensz  Cheesy
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #290 Dátum: 2009.11.17 kedd, 11:02:00 »

nyilvan muanyag, csak mondjuk nem hullik darabokra  taps Ez utobbi mondeo feature  Cheesy levele De csak azert van ez igy, hogy erezd a kulonbseget...tod fel de diferensz  Cheesy

Tudod, vagy csak gondolod? Nem mind1...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
KIZS
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 277



« Új hozzászólás #291 Dátum: 2009.11.18 szerda, 17:17:38 »

A benzinnyomás állítható ezeken a motorokon?
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #292 Dátum: 2009.11.18 szerda, 19:55:38 »

Hali

Na a fogyasztás most egész elfogadható. Bp, városban 11.7L az 1.8-astól.

Üdv
Csaba
Naplózva
szeszka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284



E-mail
« Új hozzászólás #293 Dátum: 2009.11.18 szerda, 20:39:03 »

Hali

Na a fogyasztás most egész elfogadható. Bp, városban 11.7L az 1.8-astól.

Üdv
Csaba

Ez tényleg korrekt városban!
Naplózva

2012. 2.0 TDCI 163 PS. Titanium S. Kombi...
2002. 1,8 benzin kombi- xenon, fólia, tempomat, kék belső......
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #294 Dátum: 2009.11.18 szerda, 21:04:56 »

A benzinnyomás állítható ezeken a motorokon?
Állítani nemhiszem, hogy tudod, de meg lehet tuti oldani. Tuning vagy javítás?
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #295 Dátum: 2009.11.18 szerda, 21:12:33 »

Ez tényleg korrekt városban!

A Norautónál vettem XPower adalékot a benzinhez. Azzal eljártam egy tankot, aztán most a nélkül. 450Km jutott 53 Literre. Szóval egyenlőre jónak tűnik.

Üdv
Csaba
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48446



« Új hozzászólás #296 Dátum: 2009.11.18 szerda, 21:17:24 »

A Norautónál vettem XPower adalékot a benzinhez. Azzal eljártam egy tankot, aztán most a nélkül. 450Km jutott 53 Literre. Szóval egyenlőre jónak tűnik.

Üdv
Csaba
Jónak tűnik? fejvakaras Ha nem megy el 54literrel 950kmt az nekem már a közepesen jó kategória..... Roll Eyes vigyor3 Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #297 Dátum: 2009.11.18 szerda, 21:35:39 »

Jónak tűnik? fejvakaras Ha nem megy el 54literrel 950kmt az nekem már a közepesen jó kategória..... Roll Eyes vigyor3 Wink wave

Tudod én szívesen tankolnék az autódba 54 Liter 95-öst és utána megnézném, ahogy 950 Km-t elmész vele  Grin

Sajna ez az 1.8 benzin rulez. Ennek kell örülni. Viszont nincs igazán prolbémám a motorral a fogyasztásától eltekintve.

Üdv
Csaba
Naplózva
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #298 Dátum: 2009.11.18 szerda, 22:05:24 »

Tudod én szívesen tankolnék az autódba 54 Liter 95-öst és utána megnézném, ahogy 950 Km-t elmész vele  Grin

Sajna ez az 1.8 benzin rulez. Ennek kell örülni. Viszont nincs igazán prolbémám a motorral a fogyasztásától eltekintve.

Üdv
Csaba

szerintem kicsit 'nagy' a labad! wave
4 eve hasznalom az 1.8 as kombit a varosban, nem emlekszem hogy valaha is 10 fole ment volna a fogyasztasom! worship
valamelyik minitalin szivesen megneznem a vezetesi stilusod, hatha a kezeloben van a hiba! Wink
udv! gy
Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
rnagy8
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 457


E-mail
« Új hozzászólás #299 Dátum: 2009.11.18 szerda, 22:31:21 »

A benzinnyomás állítható ezeken a motorokon?
Nyomásszabályzó szelep cserével vagy átkalibrálással igen. Egyébként előre kalibrált mechanikus nyomásszabályzó szelep van bennük.
Az 1.8-2.0L-esekben 380kPa a névleges nyomás, V6-ST220-ban 450kPa. Az SCI-ben más a szitu, ott van egy nagynyomású szivattyú a közvetlen befecskendezés miatt, ami 40-120Bar-t tud.
Naplózva

Ford Mondeo Ghia 1.8 SCI, MKIII, fekete, 5 ajtós.
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 283   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.104 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.