Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.04.19 péntek, 22:10:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 19694951 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #250 Dátum: 2004.12.16 csütörtök, 22:22:00 »

Eredeti Nokia kihangosító van benne? Mert ha nem, akkor ez a bibi! 6310 I-t nem ismeri fel az utángyártott, sőt lehet, hogy a 6310-et sem(asszem van ilyen is). A 6210-et már igen.
 
Tisztelettel!
Eredeti, csak nem Nokia, hanem Ford.  
Lehet hogy ki kellene próbálni 6210-el, hátha...
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #251 Dátum: 2004.12.16 csütörtök, 22:53:00 »

Nekem a Sony Ericsson -ok némítják a rádiót, és ki is írja a rádió, hogy PHONE.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #252 Dátum: 2004.12.16 csütörtök, 22:59:00 »

Nekem a Sony Ericsson -ok némítják a rádiót, és ki is írja a rádió, hogy PHONE.
Milyen kihangosítód van? Gyári(Ford)? Ha gyári, hol szereztél SonyEricsson csatlakozót hozzá?
Ugyanis nekem meg Siemens-re kellene átalakítani...
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #253 Dátum: 2004.12.16 csütörtök, 23:09:00 »

Milyen kihangosítód van? Gyári(Ford)? Ha gyári, hol szereztél SonyEricsson csatlakozót hozzá?
Ugyanis nekem meg Siemens-re kellene átalakítani...
Petya,
 
a kihangosítók is Sony Ericsson, a Ford kötötte be.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #254 Dátum: 2004.12.16 csütörtök, 23:27:00 »

Nekem a Sony Ericsson -ok némítják a rádiót, és ki is írja a rádió, hogy PHONE.
De hát neked nem VNR 9000-ed van Smiley)))))
 
Jut is eszembe Petya, ne szórakozz vele, egye fene megvesze tőled, nem akarok kihangosítót használni Smiley))))))))))))))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #255 Dátum: 2004.12.16 csütörtök, 23:44:00 »

Józsibarát!
 
Tudod vannak olyan országok ahol komoly hagyománya van az autópály építésnek, és olyan is van ugyan csak egy db. ahol nincs sebességkorlátozás. Ez azt jelenti, hogy jó feltételek mellet egy közepesen terhelt marketing aszisztens, esetleg területi képviselő, egy átlag napon nyugisan elszalad 6-800 Km-t. Ugye ott a távolságok is nagyobbak és nem tart 3 órát 200 km. megtétele.  
Képzeld el, hogy ez az ember csak 140 napot dolgozik egy évben az simán 100e km. ugyi nem kell tovább magyaráznom:)
 
Ugyancsak egyértelmű, hogy ehhez a terheléshez a dízel sokkal inkább megéri meg azt 2 évente cserélik, így a korrekt autónepperek is ezeket kapják és hozzák olcsón.
 
Fentiek nem azt jelentik, hogy a tied is miztos ilyen, csak azt hogy elég sok ilyen gépet láttam már visszapörgetve eladni.
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #256 Dátum: 2004.12.16 csütörtök, 23:46:00 »

Hát, valóban sikerült elbizonytalanítanotok... Azért mindenkinek köszönöm az értékes hozzászólást! (Nem sok olyan fórum van ahol ilyen segítőkészek az emberek.)
Arra én is felfigyeltem, hogy nincs igazán nagy különbség árban a benzines és a dízel között, viszont félek attól hogy utóbbinak jóval magasabb a szervízköltsége. Bár Joe szerint nincs komoly eltérés. Egyre inkább a dízel felé orientálódom :-)Lehetséges az, hogy a 2,8 - 3 m Ft-ért kínált dízelek normális állapotban vannak? Nagyon elgondolkodtatóan olcsónak tűnnek mindenesetre. Azt még senki nem tudta megmondani, mikor esedékesek a fő cserék, legalábbis a gyár szerint
Igen és jól is teszed, bár azért a szervízköltség vonatkozásában vitatkoznék Joe-val, a dízelnek drágább az alkatrésze és a fenntartása. De  az is igaz hogy ezt te évente max 1x fogod igénybe venni így az elhanyagolható.
 
Üdv
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #257 Dátum: 2004.12.17 péntek, 00:03:00 »

De hát neked nem VNR 9000-ed van Smiley)))))
 
Jut is eszembe Petya, ne szórakozz vele, egye fene megvesze tőled, nem akarok kihangosítót használni Smiley))))))))))))))
peppin,
 
hát sajnos nem. De gondolom ha Ford Ford mind2ő, csak van valami hasonlóság telefonügyben bennük. Vagy rosszul gondolom?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #258 Dátum: 2004.12.17 péntek, 01:22:00 »

peppin,
 
hát sajnos nem. De gondolom ha Ford Ford mind2ő, csak van valami hasonlóság telefonügyben bennük. Vagy rosszul gondolom?
Asszem semmi hasonlóság nincs bennük, sőt ugyan nem tudom biztosra, de a gps, mint technika specialitása okán a nyakamat tenném rá, hogy a VNR nem Visteon gyártmány.
 
Ezt arra alapozom, hogy a kisebbik és nem színes 1.5 dines navi a gyári száma nem ugrik be, de biztos emlékeztek rá mert nagyon jól néz ki és sokat polemizáltunk kb 1.5 éve róla, sem Visteon, a belét a blaupunkt csinálta Smiley))  
 
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #259 Dátum: 2004.12.17 péntek, 06:07:00 »

A TDDi szerintem kellően kiforrott. Városban normális használat mellett kb feleannyit kap be, mint pl a 2.0 benyás. A dízel, amennyivel drágább, annyival jobban fogod tudni eladni, azaz a különbség nemcsak vásárláskor, hanem eladáskor is megmarad. A szervizkönyv azértegy jó pont, kevésbe vágnak át. Ha nincs, szinte biztos a machinált km óra.
A "szabályosan" vezetett szervizkönyvben található pecsét alapján írtam egy e-mailt a cégnek, írják meg a gyári szám alapján az autó élettörténetétet. Gyorsan válaszoltak, hogy náluk nem volt ilyen autó. Élénken érdeklődtek, kítől szereztem a gépet, ki él vissza az ő nevükkel ... Ennyit a külföldön kiállított szervizkönyvek hitelességéről.  
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #260 Dátum: 2004.12.17 péntek, 08:38:00 »

Tandrill!
Menj vissza oda ahol vetted és "peren kívül" egyezz meg velük, hogy akkor most 3 évig ingyen szervizelik a géped...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #261 Dátum: 2004.12.17 péntek, 13:15:00 »

Igen és jól is teszed, bár azért a szervízköltség vonatkozásában vitatkoznék Joe-val, a dízelnek drágább az alkatrésze és a fenntartása. De  az is igaz hogy ezt te évente max 1x fogod igénybe venni így az elhanyagolható.
 
Üdv
Én csak azt vettem alapul, hogy az üzemanyagszűrő(+3000HUF) kivételével, minden más forintra ugyan annyi a dízelnek, mint a benzinesnek. Mármint az állandó cserélendő dolgokat nézve.
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #262 Dátum: 2004.12.17 péntek, 20:58:00 »

Először is szeretném dícsérni a fórum magas színvonalát! Én büszke 3 éves 2.0 ghia tulajdonosa vagyok és sajnos mostanában egyre több bosszantó problémám akad a szemem fényével: Nedves időben, a központi zár gondol egyet és lezár, nem érdekli hogy gurul e az autó, vagy áll és benne a kulcs. Aztán kinyit-vagy nem. Majd újra lezár. Ha rossz a kedve nem engedi kinyitni ilyenkor a csomagtartót, sem a belső gombbal, sem kívülről a gombbal. Száraz időben a hiba megszűnik. A szervízben jó pénzért rádugták a műszert, megállapítva hogy nincs hibaüzenet. Sajnos még azt is észre vettem hogy alapjáraton szemmel láthatóan változik, ingadozik lámpáim (fényszóró, belső világítás stb) fényerőssége. Az autómmal egyébként tökéletesen meg vagyok elégedve már 72000km óta
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #263 Dátum: 2004.12.18 szombat, 07:53:00 »

"Nedves időben, a központi zár gondol egyet és lezár"-Jól van rárakva a biztositék doboz fedele? Nincs rajta (hajszál)repedés?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #264 Dátum: 2004.12.18 szombat, 21:53:00 »

Cody, látod erre nem gondoltam. Megnézem, de ha jól emlékszem ez az utastérben van, és ott azért nincs nedves idő. Minden megoldás, ötlet érdekel, nem szeretnék komoly pénzeket kifizetni "szakszervizekben" mindenféle számomra átláthatatlan javításokért.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #265 Dátum: 2004.12.18 szombat, 23:19:00 »

Egy ötlet a központi zár megjavítására. A zár érzékelői az ajtóban vannak.Egészen pontosan 4 ( kettő belülről,kettő a külső zár felöl. Szedd le a belső kárpitot ( a középső csavar az ajtóbehúzó alatt van! Óvatosan pattintsd ki.) és nézd át az érintkezéseket a belső ill külső zárnál. Lehetséges, hogy az ablakgumi nem zár rendesen és ott lesz érintkezés amely bekapcsolja a központi zárat. Egy dolgot áruljatok el nekem is - volt már valaki aki be tudta zárni a (kombi) hátsó ajtaját a kulcssal? mert nem én nem tudtam elfordítani a kulcsot.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #266 Dátum: 2004.12.19 vasárnap, 00:12:00 »

Egy ötlet a központi zár megjavítására. A zár érzékelői az ajtóban vannak.Egészen pontosan 4 ( kettő belülről,kettő a külső zár felöl. Szedd le a belső kárpitot ( a középső csavar az ajtóbehúzó alatt van! Óvatosan pattintsd ki.) és nézd át az érintkezéseket a belső ill külső zárnál. Lehetséges, hogy az ablakgumi nem zár rendesen és ott lesz érintkezés amely bekapcsolja a központi zárat. Egy dolgot áruljatok el nekem is - volt már valaki aki be tudta zárni a (kombi) hátsó ajtaját a kulcssal? mert nem én nem tudtam elfordítani a kulcsot.
marco,
 
nekem meg még kulcslyuk sincs rajta. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #267 Dátum: 2004.12.19 vasárnap, 19:15:00 »

Scratch,
 
Nekem van rajta kulcslyuk de nem lehet elfordítani a kulcsot,mert a riasztós kulcs be sem fér a rendszámvilágitás miatt, a szervizkulcsot meg nem lehet elfordítani. A kettes mondeonál ha kulcssal bezártam a hátsó ajtót, akkor nem lehetett a központi zárral kinyitni és ez nagyon hasznos a mai világban. Ez a logika vezérelhette a tervezőket  III.-asnál is, hiszen gommbal ki lehet nyitni belülről. - ha ki lehetne. Gondolkoztam azon, hogy levágok a szervizkulcsból ha tényleg itt is így müködik, mert nem szeretem, hogy nyitva van a hátsó ajtó a piros lámpánál
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #268 Dátum: 2004.12.19 vasárnap, 20:26:00 »

Scratch,
 
Nekem van rajta kulcslyuk de nem lehet elfordítani a kulcsot,mert a riasztós kulcs be sem fér a rendszámvilágitás miatt, a szervizkulcsot meg nem lehet elfordítani. A kettes mondeonál ha kulcssal bezártam a hátsó ajtót, akkor nem lehetett a központi zárral kinyitni és ez nagyon hasznos a mai világban. Ez a logika vezérelhette a tervezőket  III.-asnál is, hiszen gommbal ki lehet nyitni belülről. - ha ki lehetne. Gondolkoztam azon, hogy levágok a szervizkulcsból ha tényleg itt is így müködik, mert nem szeretem, hogy nyitva van a hátsó ajtó a piros lámpánál
marco,
 
értem, hát akkor azt tudod csinálni, hogy beprogramozod, hogy zárjon le mindent indulás után.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #269 Dátum: 2004.12.20 hétfő, 14:00:00 »

Englishman!A multkoriban írtad,hogy nagyon kopik az ülésed.Mi történt azóta?Teljesen kikopott,netalán kilyukadt?Vagy garanciába kicseréltetted?Zsoel.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #270 Dátum: 2004.12.20 hétfő, 14:08:00 »

Englishman!A multkoriban írtad,hogy nagyon kopik az ülésed.Mi történt azóta?Teljesen kikopott,netalán kilyukadt?Vagy garanciába kicseréltetted?Zsoel.
A enyém is, de minimálisan. Nem zavaró.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #271 Dátum: 2004.12.20 hétfő, 14:21:00 »

Most láttam egy 2003-as TDCI Ghia-t, aminek nem lehetett 1 gombnyomásra leengedni automatán a hátsó ablakait. csak ha nyomvatartottad a gombot.
Lehet ez?
MÁr a 2001-es Trendem is tudta ezt.
Ráadásul a haveromé a gép,most vette és bosszantja a dolog.
 
Valahogy lehet programozni?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #272 Dátum: 2004.12.20 hétfő, 14:23:00 »

Most láttam egy 2003-as TDCI Ghia-t, aminek nem lehetett 1 gombnyomásra leengedni automatán a hátsó ablakait. csak ha nyomvatartottad a gombot.
Lehet ez?
MÁr a 2001-es Trendem is tudta ezt.
Ráadásul a haveromé a gép,most vette és bosszantja a dolog.
 
Valahogy lehet programozni?
Igen!
Fel kell húzni, és nyomva tartani talán 20mp-ig!?
 
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #273 Dátum: 2004.12.20 hétfő, 14:25:00 »

azt már próbáltam, bár nem 20 mp-ig... de azért megnézem, köszi!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #274 Dátum: 2004.12.20 hétfő, 17:18:00 »

azt már próbáltam, bár nem 20 mp-ig... de azért megnézem, köszi!
bigc,
 
ja ja, úgy van, ahogy Joe mondja. Gyújtás, engedd le, húzd fel, és tartsd úgy a gombot, 20mp(?) -ig.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #275 Dátum: 2004.12.20 hétfő, 22:18:00 »

Most láttam egy 2003-as TDCI Ghia-t, aminek nem lehetett 1 gombnyomásra leengedni automatán a hátsó ablakait. csak ha nyomvatartottad a gombot.
Lehet ez?
MÁr a 2001-es Trendem is tudta ezt.
Ráadásul a haveromé a gép,most vette és bosszantja a dolog.
 
Valahogy lehet programozni?
Ablakemelő motor inicializálása:
 
1. A motoros ablakemelő működtető kapcsoló zárógombját addig nyomni, amíg az ajtóablak teljesen becsukódik, és a gombot további egy másodpercig a zárási helyzetben tartani.
 
 2. A motoros ablakemelő működtető kapcsoló zárógombját elengedni, majd kétszer vagy háromszor ismét megnyomni, alkalmanként egy-egy másodpercig.
 
 3. Az elektromos ablakemelő működtető kapcsoló nyitógombját az ajtóablak teljes nyitásáig nyomni.
 
 4. A motoros ablakemelő működtető kapcsoló zárógombját röviden a második akadásig megnyomni, és a gombot elengedni.
 
Ha az ajtóablak nem csukódik be automatikusan, akkor az egész eljárást megismételni.  
 
 5. Az ablakemelő-motor inicializálását minden egyes ablakemelő-motoron megismételni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #276 Dátum: 2004.12.22 szerda, 22:58:00 »

"Kibányásztam" a kihangosító modulját és a telefon interface-csatlakozóját: a modul univerzálisnak tűnik viszont a telefon csatijára Nokia 6210 van írva, és elég komoly elektronika van benne.  
Tehát tuti, hogy ez a kábel (interface) csak 6210-es telefont tud kezelni, ami a hétvégén ki is lesz próbálva.
 
Így, ha minden igaz, bármilyen telefon ráköthető a 9000 VNR-re, feltéve, hogy létezik hozzá megfelelő interface.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #277 Dátum: 2004.12.23 csütörtök, 01:12:00 »

Angel,
 
a feszültséget sajnos nem tudom megmérni. De a többit igen, na meg kicserélem az égőt is már. Smiley
Köszi!
De, meg tudod mérni. A fedélzeti comp. mutatja teszt módban. Indítás: napi kilométerszámláló nullázó gombja benyom 10 másodpercre kikapcsolt gyújtásnál, utána gyújtás bekapcsol, tesztmód indul, gomb elenged. Tovább nyomogatva a napi kilométerszámláló gombját, tudsz választani az infók között. Az egyik az akkufesz. lesz. (Jó sokat kell nyomogatni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #278 Dátum: 2004.12.23 csütörtök, 01:13:00 »

Sziasztok! Egy kis segítség kellene olyanoktól, akik III- generációs Mondeo-tulajok. Mostanában szeretnék ugyanis ilyen használtautót venni, de nem vagyok tisztában a kötelező szervízeseményekkel, mint például vezérműszíj-csere, stb. Milyen cseréket, javításokat ír elő ill. javasol a gyártó adott km után, a 2001 utáni Mondeok esetében. Aki tud segítsen! Köszönöm! Azt jól tudom, hogy 20ezer a kötelező szervízperiódus?
Igen, vezérműszíj csere meg nincs, legalábbis az összes benzinesben lánc van. Az olajkályhákat nemtom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #279 Dátum: 2004.12.23 csütörtök, 01:23:00 »

Cody, látod erre nem gondoltam. Megnézem, de ha jól emlékszem ez az utastérben van, és ott azért nincs nedves idő. Minden megoldás, ötlet érdekel, nem szeretnék komoly pénzeket kifizetni "szakszervizekben" mindenféle számomra átláthatatlan javításokért.
2 biztosítékdoboz van, az egyik a motortérben leledzik az akksi mellett, ha az törött, akkor előfordulhat.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #280 Dátum: 2004.12.23 csütörtök, 09:04:00 »

De, meg tudod mérni. A fedélzeti comp. mutatja teszt módban. Indítás: napi kilométerszámláló nullázó gombja benyom 10 másodpercre kikapcsolt gyújtásnál, utána gyújtás bekapcsol, tesztmód indul, gomb elenged. Tovább nyomogatva a napi kilométerszámláló gombját, tudsz választani az infók között. Az egyik az akkufesz. lesz. (Jó sokat kell nyomogatni.
Balu1st,
 
tényleg, igazad van! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #281 Dátum: 2004.12.23 csütörtök, 09:48:00 »

Igen, vezérműszíj csere meg nincs, legalábbis az összes benzinesben lánc van. Az olajkályhákat nemtom.
A brummogókban is lánc van.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #282 Dátum: 2004.12.23 csütörtök, 15:35:00 »

Englishman!A multkoriban írtad,hogy nagyon kopik az ülésed.Mi történt azóta?Teljesen kikopott,netalán kilyukadt?Vagy garanciába kicseréltetted?Zsoel.
üléskopás: nem, még nem lyukadt ki, de kicserélik a huzatot garanciába.
Hetek kérdése és megjön...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #283 Dátum: 2004.12.23 csütörtök, 22:00:00 »

Köszi mindenkeinek az ablak programozást, kipróbálja a haverom!!!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #284 Dátum: 2004.12.24 péntek, 00:20:00 »

üléskopás: nem, még nem lyukadt ki, de kicserélik a huzatot garanciába.
Hetek kérdése és megjön...
És az vajon nem fog foszlani?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #285 Dátum: 2004.12.25 szombat, 13:44:00 »

bízzunk benne, a ted sem kopik...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #286 Dátum: 2004.12.27 hétfő, 11:04:00 »

bízzunk benne, a ted sem kopik...
De igen.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #287 Dátum: 2004.12.28 kedd, 12:00:00 »

Sziasztok!
 
2001. évjáratú kombi esetén valakinek már volt problémája a csoamgtér ajtajával? Nekem igen.  
Első ízben a kézi nyitógombra nem volt hajlandó nyitni, a távirányítóról nyitott. Ezek után pedig menet közben váratlanul nyit (ez elég kellemetlen).  
Valaki ismeri a megoldást?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #288 Dátum: 2004.12.31 péntek, 10:57:00 »

Sziasztok!
 
2001. évjáratú kombi esetén valakinek már volt problémája a csoamgtér ajtajával? Nekem igen.  
Első ízben a kézi nyitógombra nem volt hajlandó nyitni, a távirányítóról nyitott. Ezek után pedig menet közben váratlanul nyit (ez elég kellemetlen).  
Valaki ismeri a megoldást?
Nekem a Fiestam nyitotta ki a csomagtarto ajtot menet közben rossz uton. Ha neked is ez a gond, ugy probald meg a zarszerkezetet lejjebb vagy feljebb állitani egy kicsit. Nekem ezután nem volt gondom többet vele.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #289 Dátum: 2005.01.01 szombat, 12:41:00 »

Petya új gépe:
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #290 Dátum: 2005.01.01 szombat, 21:00:00 »

Petya új gépe:
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petya!
Grat az új géphez, legyen benne sok örömötök. Nagyon szép kívül-belül egyaránt. Igaz ez nem volt kérdés hisz rá van írva (Mondeo).
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #291 Dátum: 2005.01.02 vasárnap, 22:52:00 »

Petya!
 
Ez nagyon szép és ahogy látom tényleg fullos, sok örömet és kevés szükséges gázolajat kívánok hozzá
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #292 Dátum: 2005.01.02 vasárnap, 23:54:00 »

Peppin, Shadow!
 
Köszi!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #293 Dátum: 2005.01.03 hétfő, 10:41:00 »

Nekem a Fiestam nyitotta ki a csomagtarto ajtot menet közben rossz uton. Ha neked is ez a gond, ugy probald meg a zarszerkezetet lejjebb vagy feljebb állitani egy kicsit. Nekem ezután nem volt gondom többet vele.
Köszi Csocso. Nekem most magától megjavult. Persze ezt nem tudom meddig tart.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #294 Dátum: 2005.01.04 kedd, 08:00:00 »

Peppin, Shadow!
 
Köszi!
Petya a cd fejegységének mi a típusszáma? Belemegy egy ilyen cd 6000-es helyére?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #295 Dátum: 2005.01.04 kedd, 08:37:00 »

MK3-asban hogyan szoktátok a mobiltartót rögzíteni? Lehet venni valamilyen konzolt vagy egyedit kell gyártani? Vkinek a gépében már láttam, de nem emlékszem a megoldásra... Fel tudna rakni valaki egy képet erről?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #296 Dátum: 2005.01.04 kedd, 10:43:00 »

MK3-asban hogyan szoktátok a mobiltartót rögzíteni? Lehet venni valamilyen konzolt vagy egyedit kell gyártani? Vkinek a gépében már láttam, de nem emlékszem a megoldásra... Fel tudna rakni valaki egy képet erről?
cody,
 
nekem >> ÍGY << van benne. A rádióhoz van csavarozva egy lemez, és arra van szerelve, tehát ha kell nyom nélkül eltüntethető.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #297 Dátum: 2005.01.04 kedd, 11:01:00 »

Scratch,
 
köszönöm, egy barátomnak kell, megcsináljuk!
Közben megnéztem a régi oldalt és a fényképeket a gépedről, most már biztos, hogy a Tiedet láttam Füreden! És mintka két kutyust is láttam volna a kertben talán golden retrivereket (így kell írni?)...
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #298 Dátum: 2005.01.04 kedd, 18:23:00 »

Scratch,
 
köszönöm, egy barátomnak kell, megcsináljuk!
Közben megnéztem a régi oldalt és a fényképeket a gépedről, most már biztos, hogy a Tiedet láttam Füreden! És mintka két kutyust is láttam volna a kertben talán golden retrivereket (így kell írni?)...
cody,
 
ezt a Ford tette bele, valószinű lehet kapni náluk ilyen elemet.
Igen, 2 kutyus is van, Labrador Retriver -ek.
Ma felsétáltam a koborlótól felfele, hátha látom kocsid, úgy emléxem azt mondtad itt áll, de nem láttam.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #299 Dátum: 2005.01.04 kedd, 22:30:00 »

Petya a cd fejegységének mi a típusszáma? Belemegy egy ilyen cd 6000-es helyére?
A tipusszám: 9000 VNR.
Elvileg simán berakható bármilyen 1,5 DIN-es Ford fejegység helyére, kérdés van-e értelme, ugyanis szerintem elég drága lehet és a navigációs részéhez szükséges egyéb cuccokat is be kellene szerelni, bár itthon egyenlőre nem sok értelme lenne, mivel nincs hozzá térkép (erre az évre ígérik).
Egyébként a hangzása szerintem kifejezetten jó és a gyárilag hozzá adott 6 lemezes CD-váltó is szépen működik.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.104 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.