Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.03.28 csütörtök, 20:31:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81 ... 112   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK5 Általános kérdések  (Megtekintve 1548112 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Vectron
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547



E-mail
« Új hozzászólás #3650 Dátum: 2019.05.19 vasárnap, 10:00:12 »

Nem tudom. Nem volt a talin MK5.
Akkor én lettem volna az egyedüli MKV?!

Terveztem ide eljönni, de most volt tegnap a Tanúhegyek tura, azon vagyunk mindig rendezök Badacsonytördemicen....
Naplózva

Ex : MKIII 2.0i
Mondeo MKV, ST Line,  5 ajtó, Metallicious
2.0 TDCi,  Powershift 210 LE, 450Nm
Jelenleg : Ford Mustang Fastback 2020, Lucid Red V8 5.0.
100kg
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60



E-mail
« Új hozzászólás #3651 Dátum: 2019.05.19 vasárnap, 19:41:22 »

https://ibb.co/L0Y70VK

Lehet h az "asszony" verdajan jobban mutatna az uj szerzemeny mint a mondeon?  angel
Naplózva

Mk5 Titanium 2015 manual 2.0L Diesel
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23819


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #3652 Dátum: 2019.05.19 vasárnap, 20:07:34 »

https://ibb.co/L0Y70VK

Lehet h az "asszony" verdajan jobban mutatna az uj szerzemeny mint a mondeon?  angel
már csak át kell fúrni 4csavarosra nyes
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Mumus1986
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Új hozzászólás #3653 Dátum: 2019.05.21 kedd, 20:34:15 »

Sziasztok!

80.000-es szervizem lesz. A klímatisztítást benne van a szervizben, vagy az feláras móka?
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #3654 Dátum: 2019.05.21 kedd, 20:40:18 »

Sziasztok!

80.000-es szervizem lesz. A klímatisztítást benne van a szervizben, vagy az feláras móka?

Nem tudok olyan időszakos szervizről, ami tartalmazna klíma tisztítást/fertőtlenítést.
Ahogy nincs mosás, belső takarítás sem egyik időszakos szervizben  sem. Ha valamelyik szerviz adja hozzá bármelyiket is, az a saját kedvessége.
« Utoljára szerkesztve: 2019.05.21 kedd, 22:08:53 írta Meg Győző » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Vectron
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547



E-mail
« Új hozzászólás #3655 Dátum: 2019.05.22 szerda, 07:44:56 »

Sziasztok!

80.000-es szervizem lesz. A klímatisztítást benne van a szervizben, vagy az feláras móka?
Opcios.
Tavasszal szoktak szervizbe csábitani ilyen olyan ingyenes ajánlatokkal, találkoztam már klima tisztitással is. Változo.
Ha megrendeled, megcsinálják. Kiszámlázva a végén.
Naplózva

Ex : MKIII 2.0i
Mondeo MKV, ST Line,  5 ajtó, Metallicious
2.0 TDCi,  Powershift 210 LE, 450Nm
Jelenleg : Ford Mustang Fastback 2020, Lucid Red V8 5.0.
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #3656 Dátum: 2019.05.22 szerda, 11:41:02 »

Sziasztok!

80.000-es szervizem lesz. A klímatisztítást benne van a szervizben, vagy az feláras móka?

Véleményem szerint:

Nincs benne! És ha elfogadsz egy jótanácsot, ne is ott csináltasd! Nem tartanak a szervízek klímatisztító szakembert (sem...) Drága lesz és...  Wink Wink

Szagszervízzel tényleg csak a kötelezőket csináltatnám a garihoz és minden mást a legjobb szakemberekkel! (ezek a "legjobb" szakemberek, csak nagyon ritkán dolgoznak márkaszervízekben)

Még jó, hogy a döntés a tiéd a végén!  wave wave  Wink Wink

Ui.: 80ezer kilcsinél még a klímatisztító gránát is tökéletes megoldás!  wave wave
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #3657 Dátum: 2019.05.22 szerda, 13:04:35 »

Véleményem szerint:

Nincs benne! És ha elfogadsz egy jótanácsot, ne is ott csináltasd! Nem tartanak a szervízek klímatisztító szakembert (sem...) Drága lesz és...  Wink Wink

Szagszervízzel tényleg csak a kötelezőket csináltatnám a garihoz és minden mást a legjobb szakemberekkel! (ezek a "legjobb" szakemberek, csak nagyon ritkán dolgoznak márkaszervízekben)

Még jó, hogy a döntés a tiéd a végén!  wave wave  Wink Wink

Ui.: 80ezer kilcsinél még a klímatisztító gránát is tökéletes megoldás!  wave wave

De szerintem a pollenszűrő csere után csináld.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Bajkonur
Vendég
« Új hozzászólás #3658 Dátum: 2019.05.26 vasárnap, 07:41:11 »

Kérdésem az Urakhoz:

járt-e valaki úgy,hogy teló tükrözés után a Waze nem találja az aktuális gps pozíciót,de a Google és a kocsi saját navija simán.
 Kb 2 hónapja szedtem le az Android Auto-t,akkor egy 2éves Mondeon simán működött. Viszont nem emlékszem,hogy frisített volna bármikor is...

Ötlet?

Köszi!
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #3659 Dátum: 2019.05.26 vasárnap, 10:04:26 »

Kérdésem az Urakhoz:

járt-e valaki úgy,hogy teló tükrözés után a Waze nem találja az aktuális gps pozíciót,de a Google és a kocsi saját navija simán.
 Kb 2 hónapja szedtem le az Android Auto-t,akkor egy 2éves Mondeon simán működött. Viszont nem emlékszem,hogy frisített volna bármikor is...

Ötlet?

Köszi!
Az a telód problémája lehet,nem?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Bajkonur
Vendég
« Új hozzászólás #3660 Dátum: 2019.05.26 vasárnap, 11:41:40 »

Az a telód problémája lehet,nem?

Már úgy érted,hogy a nem-frissítés a teló problémája,és emiatt nem mükszik?De,ez simán lehet,csak nem tudom milyen gyakran kéne frissülnie az appnak..
Asszem leszedem újra,hátha segít.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48439



« Új hozzászólás #3661 Dátum: 2019.05.26 vasárnap, 13:02:37 »

Már úgy érted,hogy a nem-frissítés a teló problémája,és emiatt nem mükszik?De,ez simán lehet,csak nem tudom milyen gyakran kéne frissülnie az appnak..
Asszem leszedem újra,hátha segít.
Az app szerintem verzióra sosem frissül magától. Mindenképp tedd újra,hátha megoldja.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Vectron
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547



E-mail
« Új hozzászólás #3662 Dátum: 2019.05.27 hétfő, 17:24:39 »

Kérdésem az Urakhoz:

járt-e valaki úgy,hogy teló tükrözés után a Waze nem találja az aktuális gps pozíciót,de a Google és a kocsi saját navija simán.
 Kb 2 hónapja szedtem le az Android Auto-t,akkor egy 2éves Mondeon simán működött. Viszont nem emlékszem,hogy frisített volna bármikor is...

Ötlet?

Köszi!
Én.
Az elsö próbálkozásokkor még engedte a Waze-t a kapcsolat után a cimet beirni, elinditani.
Majd jött egy Waze frissités(nem verzio!) ami után nem engedte a cimet beirni, a felület ehhez inverzbe maradt ha már kapcsolodott az Android Auto val.Utána olvastam, azt irta h közlekedés biztonsági protokoll miatt ezt a funkciot letiltották.
Azota, telefonon elöre a cim beir, elinditom és csak utána csatlakoztatom a kocsihoz. Elöször a Gugli keresöt dobja fel, de alul  a navi ikonra rábök, felugrik egy párbeszéd panel, az also a Waze, ráklikk, azt müxik.
Ezek nélkül a Waze nem aktivizálja magát, ergo gps kapcsolodás sincs.

Ami fejtörö még,ha Android Auto aktiv, a felvett hívást nem tudom bontani ha a hivo fél ezt nem teszi meg.
Eddig az egyetlen megoldás, h kábel széthuz a telefon kocsi közt, és a telefonon megnyomni a hivás bontást...
Naplózva

Ex : MKIII 2.0i
Mondeo MKV, ST Line,  5 ajtó, Metallicious
2.0 TDCi,  Powershift 210 LE, 450Nm
Jelenleg : Ford Mustang Fastback 2020, Lucid Red V8 5.0.
Bajkonur
Vendég
« Új hozzászólás #3663 Dátum: 2019.05.27 hétfő, 18:09:26 »

Én.
Az elsö próbálkozásokkor még engedte a Waze-t a kapcsolat után a cimet beirni, elinditani.
Majd jött egy Waze frissités(nem verzio!) ami után nem engedte a cimet beirni, a felület ehhez inverzbe maradt ha már kapcsolodott az Android Auto val.Utána olvastam, azt irta h közlekedés biztonsági protokoll miatt ezt a funkciot letiltották.
Azota, telefonon elöre a cim beir, elinditom és csak utána csatlakoztatom a kocsihoz. Elöször a Gugli keresöt dobja fel, de alul  a navi ikonra rábök, felugrik egy párbeszéd panel, az also a Waze, ráklikk, azt müxik.
Ezek nélkül a Waze nem aktivizálja magát, ergo gps kapcsolodás sincs.

Ami fejtörö még,ha Android Auto aktiv, a felvett hívást nem tudom bontani ha a hivo fél ezt nem teszi meg.
Eddig az egyetlen megoldás, h kábel széthuz a telefon kocsi közt, és a telefonon megnyomni a hivás bontást...


Köszi!

Most mentetted meg a telómat,a kocsit mégis csak nehezebb földhöz baxni…
Tegnap én is rájöttem arra,hogy ha először beadom a címet a Waze-n,majd utána dugom össze a kábelt akkor mükszik. Ez kb 5 percig sikertörténetnek tűnt,akkor volt egy bejövő hívásom és visszaált a régi rend...lefagyott. Nálam viszont nem gond a hívás bontása,de ezek után nem csodálkozok semmin.
Marad a Google,oszt jóccakát!
Naplózva
Vectron
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547



E-mail
« Új hozzászólás #3664 Dátum: 2019.05.27 hétfő, 20:27:08 »


Köszi!

Most mentetted meg a telómat,a kocsit mégis csak nehezebb földhöz baxni…
Tegnap én is rájöttem arra,hogy ha először beadom a címet a Waze-n,majd utána dugom össze a kábelt akkor mükszik. Ez kb 5 percig sikertörténetnek tűnt,akkor volt egy bejövő hívásom és visszaált a régi rend...lefagyott. Nálam viszont nem gond a hívás bontása,de ezek után nem csodálkozok semmin.
Marad a Google,oszt jóccakát!
Gugli nem jelzi a járört...
Most frissitett a Waze a napokban, a police t odabiggyeszti sok helyre ahol eddig gyakrabban jelezték, noha perpill nincs ott, de se a megerösitést nem kéri, se a törlést.

A Waze-hez szoktam figyelni mennyire gyakori a többi felhasználo, ahol ez nagyon kevés/nincs, ott óvatosabban terelgetem a Mondeot.
Legutobb a Szlovák oldalon a 63-as föutra reggel megjelöltem a mobil traffit, du-n mikor jöttünk vissza én vettem le, pedig gondolom azok se sokáig vannak egy helyben.
Naplózva

Ex : MKIII 2.0i
Mondeo MKV, ST Line,  5 ajtó, Metallicious
2.0 TDCi,  Powershift 210 LE, 450Nm
Jelenleg : Ford Mustang Fastback 2020, Lucid Red V8 5.0.
Bajkonur
Vendég
« Új hozzászólás #3665 Dátum: 2019.05.27 hétfő, 20:39:07 »

Gugli nem jelzi a járört...
Most frissitett a Waze a napokban, a police t odabiggyeszti sok helyre ahol eddig gyakrabban jelezték, noha perpill nincs ott, de se a megerösitést nem kéri, se a törlést.

A Waze-hez szoktam figyelni mennyire gyakori a többi felhasználo, ahol ez nagyon kevés/nincs, ott óvatosabban terelgetem a Mondeot.
Legutobb a Szlovák oldalon a 63-as föutra reggel megjelöltem a mobil traffit, du-n mikor jöttünk vissza én vettem le, pedig gondolom azok se sokáig vannak egy helyben.

Nekem is az éberek miatt kéne. M4-es építés,kb 40km 60-as tábla+előzni tilos...
Naplózva
Vectron
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547



E-mail
« Új hozzászólás #3666 Dátum: 2019.05.27 hétfő, 21:38:20 »

Nekem is az éberek miatt kéne. M4-es építés,kb 40km 60-as tábla+előzni tilos...
Nem csak sebesség van, néznek sok mást is...
Rájöttem, h szeretem tudni ha figyel vki lesböl.
Naplózva

Ex : MKIII 2.0i
Mondeo MKV, ST Line,  5 ajtó, Metallicious
2.0 TDCi,  Powershift 210 LE, 450Nm
Jelenleg : Ford Mustang Fastback 2020, Lucid Red V8 5.0.
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #3667 Dátum: 2019.05.28 kedd, 10:27:46 »

Nem csak sebesség van, néznek sok mást is...
Rájöttem, h szeretem tudni ha figyel vki lesböl.

Kérlek ne érts félre, nem éllel kérdezem, csak érdekel a "másik oldal"! Ez a rengeteg info-input nem feszíti meg az embert vezetés közben, hogy minden forrásból jön az impulzus?

- Fed. komp (néha már az is sok)
- Waze (ez talán számomra a legterhesebb, nyomkodni, jelentgetni a főleg)
- rádió
- esetleg még telefonhívások
- gyermekek, nej

Van egy ismerősöm, aki képes "lelőni" a nejét is, vagy a gyerkőcöt, mert megszólal a vazze, azért ne már!  Wink Wink

Én a másik oldalt képviselem, elindulok, nem érdekel egy pillantásnál tovább a google maps traffic, -de szigorúan még otthon- és lesz ami lesz. Nem feszülök a rendőrön, a trafin, az "egyéb kretének" csoportján, csak megyek és élvezem. Számomra az infovihar pont a élvezetet nyírja ki az autózásból. Gondolom, nyilván sokan már asszimilálódtak a kor vívmányaihoz!

Nem vitatkozom, értekezem csupán!  wave wave wave
Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
Vectron
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547



E-mail
« Új hozzászólás #3668 Dátum: 2019.05.28 kedd, 12:27:08 »

Kérlek ne érts félre, nem éllel kérdezem, csak érdekel a "másik oldal"! Ez a rengeteg info-input nem feszíti meg az embert vezetés közben, hogy minden forrásból jön az impulzus?

- Fed. komp (néha már az is sok)
- Waze (ez talán számomra a legterhesebb, nyomkodni, jelentgetni a főleg)
- rádió
- esetleg még telefonhívások
- gyermekek, nej

Van egy ismerősöm, aki képes "lelőni" a nejét is, vagy a gyerkőcöt, mert megszólal a vazze, azért ne már!  Wink Wink

Én a másik oldalt képviselem, elindulok, nem érdekel egy pillantásnál tovább a google maps traffic, -de szigorúan még otthon- és lesz ami lesz. Nem feszülök a rendőrön, a trafin, az "egyéb kretének" csoportján, csak megyek és élvezem. Számomra az infovihar pont a élvezetet nyírja ki az autózásból. Gondolom, nyilván sokan már asszimilálódtak a kor vívmányaihoz!

Nem vitatkozom, értekezem csupán!  wave wave wave
Semmi gond! Wink
(munkámban olykor 4 monitoron jön különbözö informácio gyakran és egyszerre, +akusztika+meg mind emellé a GSM-R, megszoktam)

Waze-néma nálam akusztikailag. Néha pillantok rá a kijelzöre, pl a következö 2 km-en mizu elöttem? Egy pillanat alatt eldöntöm mi a fontos nekem a kijelzön megjelenö infok közül.
Az exem, na ö tudott zavarni vezetés közben, mindenbe beleszolt. Lecseréltem egy minden úgy van jo ahogy felfogásu barátnöre, tehát a jobb egyröl mostanában nyugi van.  eplus2
Rádio, zene a fontos menetközben, az szol. Néha jol jönnek azok az infok hogy az M0 szigetszentmiki szakasza nagyivben kerülje aki tudja. Ezért járok Szlovákok felöl BPestre.

Összességében nem fáraszto a Waze info. Sokkal jobban zavar az alkalmi kresz ötletelések a szomszédos sávokbol v környezetemböl.(jobbrol index nélkül bevág elém pedig van nem kevés különbség az egyirányu haladásuunkban, jobbra indexel de határozottan balra tart, vagy a belsöbe szol a jogsi 110-el az autópályán, most akkor menjek-e el neki jobbrol?! stb).
Naplózva

Ex : MKIII 2.0i
Mondeo MKV, ST Line,  5 ajtó, Metallicious
2.0 TDCi,  Powershift 210 LE, 450Nm
Jelenleg : Ford Mustang Fastback 2020, Lucid Red V8 5.0.
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #3669 Dátum: 2019.05.28 kedd, 14:01:44 »

Semmi gond! Wink
(munkámban olykor 4 monitoron jön különbözö informácio gyakran és egyszerre, +akusztika+meg mind emellé a GSM-R, megszoktam)

Waze-néma nálam akusztikailag. Néha pillantok rá a kijelzöre, pl a következö 2 km-en mizu elöttem? Egy pillanat alatt eldöntöm mi a fontos nekem a kijelzön megjelenö infok közül.
Az exem, na ö tudott zavarni vezetés közben, mindenbe beleszolt. Lecseréltem egy minden úgy van jo ahogy felfogásu barátnöre, tehát a jobb egyröl mostanában nyugi van.  eplus2
Rádio, zene a fontos menetközben, az szol. Néha jol jönnek azok az infok hogy az M0 szigetszentmiki szakasza nagyivben kerülje aki tudja. Ezért járok Szlovákok felöl BPestre.

Összességében nem fáraszto a Waze info. Sokkal jobban zavar az alkalmi kresz ötletelések a szomszédos sávokbol v környezetemböl.(jobbrol index nélkül bevág elém pedig van nem kevés különbség az egyirányu haladásuunkban, jobbra indexel de határozottan balra tart, vagy a belsöbe szol a jogsi 110-el az autópályán, most akkor menjek-e el neki jobbrol?! stb).


 eljen

Örülök, hogy normális párbeszédet tudtunk folytatni, nem értettél félre!  worship

Köszi a választ, mely egy újabb bizonyosság, hogy mennyire különbözünk és ez így jó!

Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
100kg
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60



E-mail
« Új hozzászólás #3670 Dátum: 2019.06.10 hétfő, 11:36:27 »

Sziasztok!

Azt szeretnem megkerdezni mi a teendo abban az esetben, ha vettem 4db felnit amibe nem volt nyomaserzekelo szenzor tehat vettem azt is bele is lett rakva felraktam a kocsira a kerekeket semmit nem is kellett csinalni jelezte is egybol az ertekeket, de a hatso tengelyen a balost jelzi a jobbosnak es a jobbost a balosnak, az elsok jok.
Naplózva

Mk5 Titanium 2015 manual 2.0L Diesel
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26653


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #3671 Dátum: 2019.06.10 hétfő, 11:54:46 »

Sziasztok!

Azt szeretnem megkerdezni mi a teendo abban az esetben, ha vettem 4db felnit amibe nem volt nyomaserzekelo szenzor tehat vettem azt is bele is lett rakva felraktam a kocsira a kerekeket semmit nem is kellett csinalni jelezte is egybol az ertekeket, de a hatso tengelyen a balost jelzi a jobbosnak es a jobbost a balosnak, az elsok jok.

Resetelj egyet a menüben
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
100kg
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60



E-mail
« Új hozzászólás #3672 Dátum: 2019.06.10 hétfő, 12:56:16 »

Resetelj egyet a menüben

Megtettem azert nem irtam csak le mert evidensnek gondoltam, de egyaltalan nem tortent valtozas.
Naplózva

Mk5 Titanium 2015 manual 2.0L Diesel
Vectron
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547



E-mail
« Új hozzászólás #3673 Dátum: 2019.06.11 kedd, 18:44:38 »

Megtettem azert nem irtam csak le mert evidensnek gondoltam, de egyaltalan nem tortent valtozas.
Vidd el gumishoz, azt ujra kell tanitani a cuccokat.
Ford is megcsinálja, csak vastagabb ceruzájuk van.
Naplózva

Ex : MKIII 2.0i
Mondeo MKV, ST Line,  5 ajtó, Metallicious
2.0 TDCi,  Powershift 210 LE, 450Nm
Jelenleg : Ford Mustang Fastback 2020, Lucid Red V8 5.0.
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26653


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #3674 Dátum: 2019.06.11 kedd, 20:37:05 »

Megtettem azert nem irtam csak le mert evidensnek gondoltam, de egyaltalan nem tortent valtozas.

Akkor marad a kerék leeresztegetős módszer...

https://youtu.be/GuSvamjMzb8
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
100kg
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60



E-mail
« Új hozzászólás #3675 Dátum: 2019.06.11 kedd, 21:50:20 »

Akkor marad a kerék leeresztegetős módszer...

https://youtu.be/GuSvamjMzb8


Ez erdekes ezt ki fogom probalni, koszonom!
Naplózva

Mk5 Titanium 2015 manual 2.0L Diesel
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26653


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #3676 Dátum: 2019.06.11 kedd, 22:11:40 »


Ez erdekes ezt ki fogom probalni, koszonom!

Azt honnan tudod, hogy más kerekeket mutat?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
100kg
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60



E-mail
« Új hozzászólás #3677 Dátum: 2019.06.11 kedd, 22:29:24 »

Azt honnan tudod, hogy más kerekeket mutat?

Jobb hátsót engedtem es a bal hatsobol csokkent a nyomas a kijelzon.
Naplózva

Mk5 Titanium 2015 manual 2.0L Diesel
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26653


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #3678 Dátum: 2019.06.11 kedd, 22:36:49 »

Jobb hátsót engedtem es a bal hatsobol csokkent a nyomas a kijelzon.

Cseréld meg a kerekeket. vigyor3
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
100kg
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60



E-mail
« Új hozzászólás #3679 Dátum: 2019.06.11 kedd, 22:41:32 »

Cseréld meg a kerekeket. vigyor3

Elorol hatulra oke, de balrol jobbra sztem nem a legoptimalisabb  angel
Naplózva

Mk5 Titanium 2015 manual 2.0L Diesel
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26653


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #3680 Dátum: 2019.06.12 szerda, 06:11:39 »

Elorol hatulra oke, de balrol jobbra sztem nem a legoptimalisabb  angel

A legoptimálisabb sem optimális.  vigyor3

Egyébként asszimetrikus gumiknál egyes gyártók kimondottan javasolják, hogy pl a bal elsőt cserélni kell a jobb hátsóval, stb...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
100kg
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60



E-mail
« Új hozzászólás #3681 Dátum: 2019.06.12 szerda, 07:17:33 »

A legoptimálisabb sem optimális.  vigyor3

Egyébként asszimetrikus gumiknál egyes gyártók kimondottan javasolják, hogy pl a bal elsőt cserélni kell a jobb hátsóval, stb...

Vagy esetleg a szomszed autojaval nyes
Naplózva

Mk5 Titanium 2015 manual 2.0L Diesel
szeszka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284



E-mail
« Új hozzászólás #3682 Dátum: 2019.06.12 szerda, 09:20:12 »

Valaki letudná nekem kérdezni a felszereltségét?

MK5

alv: WF0FXXWPCFGL45873.   2016/10.

Köszönöm
Naplózva

2012. 2.0 TDCI 163 PS. Titanium S. Kombi...
2002. 1,8 benzin kombi- xenon, fólia, tempomat, kék belső......
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #3683 Dátum: 2019.06.12 szerda, 09:37:29 »

Valaki letudná nekem kérdezni a felszereltségét?

MK5

alv: WF0FXXWPCFGL45873.   2016/10.

Köszönöm

Mondeo 2014 -, 2,0l Duratorq 150LE, Mélytengeri kék
Alvázszám (VIN):   WF0FXXWPCFGL45873

Előzetes jellemzők
Gyártás dátuma:   15.09.2016
Gépkocsi típus:   Mondeo 2014 -
Karosszéria kialakítás:   kombi
Változat:   20-as sorozat
Motor:   2,0l Duratorq 150LE
Váltó:   6-fok. Powershift 6DCT450 - MPS6
Hajtás:   LHD FWD
Emisszió:   Euro 6 károsanyag-kibocsátás
Légkondicionáló:   Kétzónás aut. szab. klímával
Terület:   (+)"D"
Fényezés:   Mélytengeri kék
Belső anyag:   Prada / Ebony

Kisebb jellemzők
 Tetővonal átalakítás nélkül
 Hátsó sárfogók nélkül
 Első küszöbborítás - Világos
 Belső Csomag nélkül
 Automata távolsági fényszórók
 Első sárfogók nélkül
 My Key
 Csom.tér felhajth/megford szőnyeg
 Manuális ötödik ajtóval
 Less - BTSI Manual Override
 (-) Version Packages
 Valenciában készült
 Speciális felsz. csomag nélkül
 Értékesítési minta nélkül
 Különleg rendelésű festék nélkül
 SVO matrica nélkül
 Küls? megjelenés csomag nélül
 Marketing, 1. szint
 RSO díszítés nélkül
 (-) SVP
 SIP nélkül
 Belső fényezés - Matt
 Elect.stab.szabályozással
 SVO Except csomag nélkül
 VP alkalmazás címke nélk
 Felszerelés vízen átkeléshez nélkül
 Márkatulajdonos – Ford Europe
 Less Outbound Modification Cnt
 Tűzoltókészülék rögz. nélkül
 Elakadásjelzővel
 Gumiabroncs javitó készlet nélkül
 Pedál burkolatok nélkül
 E. elekt. ablakem. egyérint. fel/le
 Motoros hátsó abl egy érinté le/fel
 Hagyományos színezett üveggel
 Széria zöld szélvédő
 fűtött szélvédővel
 Konzolba szerelt hamutartó nélkül
 Zárható kesztyűtartó fedéllel
 Mini fejtér egys. szemüveg-tartós
 Középkonzol – 2. szint
 Cup Holders (2) - Row 1
 Interior Trim - PVC/Leatherett
 Belső körny. szín-Charcoal Black
 Belső körny. szín-Charcoal Black
 Rögzített lábpedálok
 Textil lábszonyegek elöl
 Textil lábszonyeg hátul
 Oldalablak-fólia nélkül
 2. szintű ajtóburkolattal
 Rakodópolc nélkül
 Csomagtérháló készlet nélkül
 Hátsó ablakfüggöny nélkül
 Raktérburkolattal
 Rakományrögzĺtő háló nélkül
 1. szintű hangszigetelő csomaggal
 Belső elválasztó – kutyarács
 Rács - Alsó körny, mag fény fekete
 Aktív hűtőzáró
 Tetőcsom. - króm
 Ajtóküszöb-díszléc-színrefújt
 Titanium ajtókeret díszlécekkel
 Alsó karosszéria díszléc nélkül
 Spoiler nélkül
 Elektromos hátsó visszap.tükörrel
 Kett el fűt mem el beh hát
 karosszériaszínu külso tükörrel
 Less Pass Seat Back Control Switch
 Ülés csomag nélkül
 Első üléstámla rakodózsebbel
 Sízsák előkészítéssel
 Első 4 irányba állíth. fejtámlával
 Vezetőülés állító - Kar
 Utasülés állító - Kar
 Különleges üléshuzat nélkül
 Hátsó közép. kartám. pohártartóval
 Vezető kézi deréktámasszal
 Utas kézi deréktámasszal
 Többkontúros ülések nélkül
 Vezető fűtött ülés -Vált.hőm.
 Fűtött utasüléssel -Vált.hőm.
 Hátsó Fűtött Ülés Nélkül
 2.sor ülés 60/40 (3 P)-lehajtható
 Vezetőülés 4 irányú kézi állĺtóval
 Utasülés 4 irányú kézi állĺtóval
 Vonóhorog nélkül
 Utánfutó-vonóhorog nélkül
 Első vonószemmel
 Hátsó vonószemmel
 Fűtésszabályozók Alt A
 With Trailer Sway Control (TSC)
 Motorburkolat - motorháztető alatt
 Színre fújt külső ajtókilincs
 Bor sebességváltó gomb
 távirányított nyitás nélkül
 Automatic Gearshift
 Frekvencia - 433 MHz
 El ajtózár el nyitással
 Bez zdaln. sterow otw. drzwi
 Kulcsnélküli zárrendszer és indítás
 Sapka nélk tüza.betöltő zárral
 Beépített. h. ablak törlo/mosóval
 Automata szélvédőtörlővel
 Fűtött mosó fúvókával
 Fényszóró-tisztító nélkül
 napfénytető nélkül
 AlvĂĄz/karosszĂŠria korr. vĂŠd. nĂŠlk.
 Első lökhárító érz. eszköz nélkül
 Színre fújt elso lökhárító
 karosszériaszínu muanyag hátsó lökh
 Els? rendszámtábla tartóval
 Rear Bumper Load Protector
 Bal oldali függönylégzsák
 Jobb old függönylégzsák
 Vezetőoldali térdlégzsák
 3 pontos biztonsági övekkel
 Standard hátsóülés-övekkel
 Smart utasoldali légzsákkal
 Oldallégzsákkal - vezetőoldali
 Oldallégzsákkal - utasoldali
 Utasol. légzsák hatástalanítással
 Isofix rögzítő kiegészítéssel
 16" hagyományos acél pótkerékkel
 Gumiabroncs-nyomás érz. – 433 MHz
 Szintbeáll. hátsó leng.csill.
 17" X 7,5 kf felni - 3 stílus
 Pótkerék – 215/60R 16
 Normál gumi mintával – elöl
 With Standard Tyre Tread - Rear
 Bármilyen márkájú gumiszállító
 Dĺsztárcsák nélkül
 Nem záródó csap anyák
 Programozott sebességkorlát nélk
 Hidegindítás -25 fok
 Elektromos vízmelegítő nélkül
 Indítóm. - stop/start rendsz.
 Távindító nélkül
 Euro 6 károsanyag-kibocsátás
 Standard felfüggesztéssel
 Első rugó terhelésosztály-U
 Hátsó rugó terhelésosztály-K
 Egy átlós hangtomp./dupla kipufgoó
 Kipu.cső hossz. nélkül
 Elektromos rögzítőfékkel
 ĂœtkĂśzĂŠs enyhĂ­tő rendszer nĂŠlkĂźl
 Alacsony Seb. Bizt. Rendsz. Nélkül
 Fék vészhelyzeti segítséggel
 Négy kerékre ható blokkolásgátlóval
 Less Assembly Plant Fuel Fill
 Szőnyeg nélkül – FIA
 Kapcs.tech.vál.(SST) korm-ról kapcs
 sport elso ülés
 Levegőminőség érzékelő nélkül
 Pollenszűrő/szenes szűrő
 Újrakeringető fűtővel
 GWP kevesebb, mint 150
 Tiszta tüzelőanyagú flotta gépk.
 Tüzelőanyag/víz elválasztó nélkül
 dízel tözeloanyag képességgel
 Elektromos szervokormánnyal
 Kézi billent./tolható kormányosz.
 Borrel bevont kormánykerék
 Fűtött kormánykerék nélkül
 Elektronikus sebességkorl. nélkül
 Tempomat és ASLD
 Távolságérzékelős tempomat nélkül
 Kiegészítő levegőfűtéssel
 Hagy. műszer hibrid–TFT kijelzővel
 KMH/MPH sebességmérővel
 Fedélzeti számítógéppel
 7000 RPM Tachometer
 MFD TFT érintőképernyő
 Navigációs rendszerrel
 Sebesség hangjelző nélkül
 Holttérfigyelő 2
 Sávtartás segítség
 Sebességkorlátozás tábla felismerés
 HMI kezelőfelület 4
 Lopásgátló riasztó nélkül
 Motor immobilizerrel - integrált
 Hátsó parkolási segítséggel
 Első parkolássegéllyel
 Automatizált parkolórendszerrel
 75 Ah akkumulátor
 1. csoport rádiófrekvencia
 ICE-Másod kétcsat/5. csat/TMC/PD
 8 hangszóróval
 Rádióelhalkítás nélkül
 Szórakoztató rendszer nélkül
 Mobiltel. Interfész nélk
 Sync III
 hátsó üléshez rádió vezérlés nélkül
 Garázsajtónyitó nélkül
 Elektromos kimenet
 Szivargyújtó nélkül
 Szivargyújtó nélkül
 Kamera nélkül
 Króm ködlámpa kerettel
 Adaptív útkövető LED fényszórók
 nappali világítással
 Első ködlámpákkal
 Signature Lighting
 Belső fény csomaggal
 etőbe szerelt olvasólámpával
 With Dome/Cargo Light
 Belső világĺtás késleltetéssel
 Bels? lámpával
 2. sor olvasolámpával
 Kesztyűtartó világítással
 Raktérvilágítás - LED
 Hátsó lámpa – 3. szint
 Kiegészítő féklámpával
 Hátsó ködlámpák nélkül
 Kézifék-figyelmezteto lámpa nélkül
 Aut. fényszóró mag.állítással
 Automata fényszóró be/ki-vel
 Ford Division származék
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
szeszka
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284



E-mail
« Új hozzászólás #3684 Dátum: 2019.06.12 szerda, 09:40:02 »

Köszönöm !!!!! worship worship worship


Mondeo 2014 -, 2,0l Duratorq 150LE, Mélytengeri kék

« Utoljára szerkesztve: 2019.06.12 szerda, 10:03:58 írta alf® » Naplózva

2012. 2.0 TDCI 163 PS. Titanium S. Kombi...
2002. 1,8 benzin kombi- xenon, fólia, tempomat, kék belső......
majozo
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


E-mail
« Új hozzászólás #3685 Dátum: 2019.06.15 szombat, 14:09:24 »

Köszi Alf barátom, megküzdöttem vele wave

Úgy kb. 6-7 éve megtudtam nézni a kocsikat mindenféle regisztráció nélkül.

Én is regisztráltam, de a Regisztrált üzleti címet: cég névhez bármit lehet írni?A többi rész az okés lesz. Én nekem nincs cégem,csak egy egyszerű mondeos vagyok.
Naplózva

2008.05 MK4 TDCI 2.0 140 LE
Titanium22
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Új hozzászólás #3686 Dátum: 2019.06.25 kedd, 14:23:19 »

Sziasztok!

Ford Sync 3 rendszerén hogyan lehet videót lejátszani? (pl youtube) Van rá valami megoldás?
Naplózva

Ford Mondeo 2017 MK5 Híbrid Titanium
Bajkonur
Vendég
« Új hozzászólás #3687 Dátum: 2019.06.25 kedd, 14:44:27 »

Sziasztok!

Ford Sync 3 rendszerén hogyan lehet videót lejátszani? (pl youtube) Van rá valami megoldás?

Mk5 elektromos topic,Vectron kolléga a múlt héten rakott fel egy linket. Én próbáltam,rootolni kéne hozzá a telót,abbahagytam.
Naplózva
Titanium22
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Új hozzászólás #3688 Dátum: 2019.06.25 kedd, 15:01:21 »

Mk5 elektromos topic,Vectron kolléga a múlt héten rakott fel egy linket. Én próbáltam,rootolni kéne hozzá a telót,abbahagytam.

Köszi, megnézem. Kár, hogy rootolni kell hozzá, mert azt nem szeretném.
Naplózva

Ford Mondeo 2017 MK5 Híbrid Titanium
100kg
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60



E-mail
« Új hozzászólás #3689 Dátum: 2019.06.25 kedd, 16:11:46 »

Valaki vitte mar chip tuningra az 5-os Mondeojat? Nem a Powerford-os okositasra/tuningra gondolok hanem rendes padon meros komolyabb dologra. Az enyem alapbol 150 paci es elvileg meg lett rajta csinalva a 180le tuning azert irom h elvileg mert a 4-es Mondeomat megcsinaltattam Powerford forum tarssal 163le-re es az erezhetoen jobban ment mint ez... Szoval valakinek van ilyennel tapasztalata vagy en leszek az elso?
Naplózva

Mk5 Titanium 2015 manual 2.0L Diesel
Vectron
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547



E-mail
« Új hozzászólás #3690 Dátum: 2019.06.25 kedd, 17:54:52 »

Valaki vitte mar chip tuningra az 5-os Mondeojat? Nem a Powerford-os okositasra/tuningra gondolok hanem rendes padon meros komolyabb dologra. Az enyem alapbol 150 paci es elvileg meg lett rajta csinalva a 180le tuning azert irom h elvileg mert a 4-es Mondeomat megcsinaltattam Powerford forum tarssal 163le-re es az erezhetoen jobban ment mint ez... Szoval valakinek van ilyennel tapasztalata vagy en leszek az elso?
Nehéz az MKV.
Nekem a gyári 210 pacival csak annyival több,h határozottabban szedi a papucsait, (autokereskedö mondta egy tesztkör után)de ki kellene próbálnom egy 150 és 180 pacist, h mi a különbség?
Naplózva

Ex : MKIII 2.0i
Mondeo MKV, ST Line,  5 ajtó, Metallicious
2.0 TDCi,  Powershift 210 LE, 450Nm
Jelenleg : Ford Mustang Fastback 2020, Lucid Red V8 5.0.
100kg
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60



E-mail
« Új hozzászólás #3691 Dátum: 2019.06.25 kedd, 20:34:19 »

 Sztem sok pozitiv elmennyel nem tudna szolgalni a tied utan. Gyari adat szereint konnyebb mint az mk4, jo most lehet h az extrak miatt kicsit vegul nehezebb de ezt nem gondolom magyarazatnak erre.
 
Nehéz az MKV.
Nekem a gyári 210 pacival csak annyival több,h határozottabban szedi a papucsait, (autokereskedö mondta egy tesztkör után)de ki kellene próbálnom egy 150 és 180 pacist, h mi a különbség?

Naplózva

Mk5 Titanium 2015 manual 2.0L Diesel
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26653


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #3692 Dátum: 2019.06.26 szerda, 08:40:46 »

Valaki vitte mar chip tuningra az 5-os Mondeojat? Nem a Powerford-os okositasra/tuningra gondolok hanem rendes padon meros komolyabb dologra. Az enyem alapbol 150 paci es elvileg meg lett rajta csinalva a 180le tuning azert irom h elvileg mert a 4-es Mondeomat megcsinaltattam Powerford forum tarssal 163le-re es az erezhetoen jobban ment mint ez... Szoval valakinek van ilyennel tapasztalata vagy en leszek az elso?

Várjál még egy kicsit. Mióta van meg a paripa?

Ezt ki kell húzatni, pörgetni kell a motort. Olyan, mint egy benzines.

Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
100kg
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60



E-mail
« Új hozzászólás #3693 Dátum: 2019.06.26 szerda, 09:14:21 »

Kb. egy honapja van meg 3000km mentem vele de nem gyozott meg. Julius vegere van idopontom a Rigotech-hez majd megirom a tapasztalatokat.

Várjál még egy kicsit. Mióta van meg a paripa?

Ezt ki kell húzatni, pörgetni kell a motort. Olyan, mint egy benzines.


Naplózva

Mk5 Titanium 2015 manual 2.0L Diesel
N0R31
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 228



« Új hozzászólás #3694 Dátum: 2019.07.01 hétfő, 12:28:18 »

Kb. egy honapja van meg 3000km mentem vele de nem gyozott meg. Julius vegere van idopontom a Rigotech-hez majd megirom a tapasztalatokat.


Ha esetleg publikus az ár/diagrammok ha kapsz akkor megoszthatnád mint tapasztalatot.
Naplózva

Mondeo MK5 2.0 TDCi - 150 Le -  Deep Impact Blue (180 by PF) --> 205 by PF
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #3695 Dátum: 2019.07.01 hétfő, 14:16:21 »

Sziasztok,

Ez az autó ismert itt?
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium_powershift-14521671

Olyasmi, mint anno Szjani MK4 hirdetése volt.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Llort Eht
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2209



E-mail
« Új hozzászólás #3696 Dátum: 2019.07.01 hétfő, 14:24:00 »

Sziasztok,

Ez az autó ismert itt?
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium_powershift-14521671

Olyasmi, mint anno Szjani MK4 hirdetése volt.

Ne sértegesd Jánost!  vigyor3 vigyor3

Ez egy elég gyatra hirdetés pl. zéró fotótartalommal. Persze, ettől még lehet jó az autó... Mérlegeld még, hogy kb. nulladik szériás 2014 - ből, km. semennyi.

Meg kell nézni, próbakörök, kikérdezni az MK5 tulajokat, mit mutatnak a 2014/2015 - ös gyártású kocsik és ezek alapján kapsz egy képet kb.

 wave wave wave
« Utoljára szerkesztve: 2019.07.01 hétfő, 14:30:47 írta Llort Eht » Naplózva

Ex: Mondeo 2002. TDCi Ghia
Ex: Mondeo 2011. MK4 Turnier Tit-S 163ps

Off: Insignia 2019 st. gsi
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #3697 Dátum: 2019.07.01 hétfő, 14:37:33 »

Sziasztok,

Ez az autó ismert itt?
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_titanium_powershift-14521671

Olyasmi, mint anno Szjani MK4 hirdetése volt.
7M?? Az első szériás MK5-ök (igaz jelentősen több km-el) 3,8M felé vannak.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #3698 Dátum: 2019.07.01 hétfő, 14:56:34 »

7M?? Az első szériás MK5-ök (igaz jelentősen több km-el) 3,8M felé vannak.
Igen, meglehetősen magasra tartja az árát. Ezért is emlegettem fel a kollégát. Neki is korai autója volt, nagyon magasan felszerelt, nagyon megkímélt és arcpirítóan drága.

Szóval akkor nem ismeritek.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #3699 Dátum: 2019.07.01 hétfő, 14:59:12 »

7M?? Az első szériás MK5-ök (igaz jelentősen több km-el) 3,8M felé vannak.
Ez a hirdető messze jobban el van tévedve: https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_business_powershift_awd-14515141
3 éves autót olyan áron hirdet, amiért jobban felszerelt 0km-est kapok.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Oldalak: 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 80 81 ... 112   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.073 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.