Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.06.30 vasárnap, 09:26:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 359 360 361 362 363 364 365 [366] 367 368 369 370 371 372 373 ... 1557   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK3 Általános kérdések  (Megtekintve 20587129 alkalommal)
0 Felhasználó és 74 vendég van a témában
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #18250 Dátum: 2009.07.15 szerda, 18:58:12 »

hát a kulcstanítgatás szerintem elég kényes téma. szerintem te nem is fogod tudni felprogizni. Azt csak gyári cuccal lehet(wds azt hiszem ez a neve).
pl nekem van vw-es cuccom de kulcsot nem tudok progizni.

aranykulcsék jók nekünk progiztak már pár kulcsot. az autó nem kellett hozzá
parkolj le jó messzíre

Szia!

Tudod csak azért gondoltam , hogy megy a dolog, mert a kezelésiben van erre vonatkozó útmutatás. mellékelem:
http://srv-exch04/exchweb/bin/redir.asp?URL=http://kepfeltoltes.hu/view/090715/kulcs_programoz_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az ott leírtaknak megfelel minden, mégsem működik. Ha nem lehet így megcsinálni miért irják bele?
A dolog most nem létkérdés ezért nem fogok felugrani Bpestre, majd ha arra lesz dolgom viszem a kulcsokat, de azért érdekel, hogy miért nem működik így ez a dolog?

Üdv: V.Tamás



Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #18251 Dátum: 2009.07.15 szerda, 19:02:20 »

Szia!

Tudod csak azért gondoltam , hogy megy a dolog, mert a kezelésiben van erre vonatkozó útmutatás. mellékelem:
http://srv-exch04/exchweb/bin/redir.asp?URL=http://kepfeltoltes.hu/view/090715/kulcs_programoz_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az ott leírtaknak megfelel minden, mégsem működik. Ha nem lehet így megcsinálni miért irják bele?
A dolog most nem létkérdés ezért nem fogok felugrani Bpestre, majd ha arra lesz dolgom viszem a kulcsokat, de azért érdekel, hogy miért nem működik így ez a dolog?

Üdv: V.Tamás

http://kepfeltoltes.hu/view/090715/kulcs_programoz_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nekem úgy rémlik, ott azt is írja, hogy lehet a többi, nem használatos kulcsot törölni.
Igen, egyébként tényleg csak ennyi a kulcs ráprogramozása.
Azt írja, 8 kulcsot tud... lehet, hogy mind a 8 hely foglalt (mert már valaki próbálgatta, és elszúrta).


Közben megnéztem... hát a következő oldalon ott a móka, hogy hogy kell törölni az összes, nem odavaló kulcsot.
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.15 szerda, 19:04:46 írta Angel » Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
NitroTom
Vendég
« Új hozzászólás #18252 Dátum: 2009.07.15 szerda, 19:05:07 »

Szia!

Tudod csak azért gondoltam , hogy megy a dolog, mert a kezelésiben van erre vonatkozó útmutatás. mellékelem:
http://srv-exch04/exchweb/bin/redir.asp?URL=http://kepfeltoltes.hu/view/090715/kulcs_programoz_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az ott leírtaknak megfelel minden, mégsem működik. Ha nem lehet így megcsinálni miért irják bele?
A dolog most nem létkérdés ezért nem fogok felugrani Bpestre, majd ha arra lesz dolgom viszem a kulcsokat, de azért érdekel, hogy miért nem működik így ez a dolog?

Üdv: V.Tamás





én anno a jaguárnál melóztam és ott is csak OBD vel lehetett kulcsot progizni
szerintem az az irás max arra jó hogy ha elszinkronizálodik vissza tudd állítani
a kocsi riasztó távírányítója is olyan hogy vissza szinkronizálni egyszerű de új távírányítót programozni már nem(pin kod stb.)
ha ez nem így lenne pikk-pakk el lehetne kötni egy kocsit
Naplózva
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #18253 Dátum: 2009.07.15 szerda, 19:19:24 »

http://kepfeltoltes.hu/view/090715/kulcs_programoz_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nekem úgy rémlik, ott azt is írja, hogy lehet a többi, nem használatos kulcsot törölni.
Igen, egyébként tényleg csak ennyi a kulcs ráprogramozása.
Azt írja, 8 kulcsot tud... lehet, hogy mind a 8 hely foglalt (mert már valaki próbálgatta, és elszúrta).


Közben megnéztem... hát a következő oldalon ott a móka, hogy hogy kell törölni az összes, nem odavaló kulcsot.

Szia!

Ezt is megtettem 2* is, és ez működik is a leírtaknak megfelelően. Követhető a led visszajelzőn.

Üdv: Tamás
Naplózva
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #18254 Dátum: 2009.07.15 szerda, 19:27:25 »

Sziasztok!

Kösz az infókat, a kulcs programozásban szívesen olvasnék még a tapasztalataitokról. Nálam a végeredményt majd felteszem az oldalra.
Más! Néha kicsit beázik a bal első lámpám - csak mosáskor amikor a vízsugár telibe kapja. A lámpa és a motorházfedél közötti gumitömítésem viszont érdekes állapotváltozáson megy keresztűl, kezd inkább egy ragacsos rágógumi lenni, mint egy rendes gumi. Elnyúlik, úgymarad darabok esnek válnak le róla. Ez a szalag formájú gumitömítés beszerezhető külön is?

Üdv: V.Tamás
Naplózva
calibra16v
Vendég
« Új hozzászólás #18255 Dátum: 2009.07.15 szerda, 22:08:13 »

Megtudná nekem mondani valaki ,hogy a 2308 as hiba a digit klimánál mit jelent? hol keressem az érzékelőt? sajna azt irja és a 1251 et de azt tudom mit jelent és hogy hol van. Köszi
Naplózva
gravitydave
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002



« Új hozzászólás #18256 Dátum: 2009.07.15 szerda, 23:01:36 »

Sziasztok!

Kulcs programozás, nálam még mindig. Beszéltem az Aranykulcs Kft-vel és pontosítok a chip T7-es ez való bele. A kulcsmásolóm is ezt rendelte, tehát ez jó.
Az hogy nem tudom tanítani a kulcsom nem érdekli őket, vigyem az autót a kulcsokat ők mindent átprogramoznak 6 ezerért.
Ismeritek őket? Van referencia? Van buktatója egy ilyen "mindentátprogramozunk" dolognak?

Kösz az infókat: Tamás

az aranykulcs jo ceg! eljen
van ott egy haverom, evek ota o rendezi minden kulcsos bajomat! worship
Naplózva

2020 MK-5 2.0 Hibrid Kombi ST Line
2006 MK-3 1.8 b Szedan Ambiente
EX 2011 Fusion 2,5 SEL Szedan
EX 2008 Mk-4 1.6 b Kombi, Trend, LPG
EX 1997 Mk-2 1.8 b Ferdehatu GLX
Ex 2002 MK-3 1.8 b Kombi Ambiente
Ex 1996 Mk-1 1.6 b Kombi CLX
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #18257 Dátum: 2009.07.15 szerda, 23:04:18 »

Megtudná nekem mondani valaki ,hogy a 2308 as hiba a digit klimánál mit jelent? hol keressem az érzékelőt? sajna azt irja és a 1251 et de azt tudom mit jelent és hogy hol van. Köszi

Off, de...Megkérdezhetem hogy miért calibra16v a neved?
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #18258 Dátum: 2009.07.15 szerda, 23:06:28 »

az aranykulcs jo ceg! eljen
van ott egy haverom, evek ota o rendezi minden kulcsos bajomat! worship

Kösz az infót!
Naplózva
Todi07
Vendég
« Új hozzászólás #18259 Dátum: 2009.07.18 szombat, 06:24:57 »

Srácok ha már programozásról beszélünk. Nincs valakinek meg egy listán milyen programozási lehetőségek vannak Mondeon. Pl autó elindulása után bezárodik az ajtó vagy riasztó aktiválása után ablakok bezárodnak. Nekem ezek az aproságok még konfortossabbá tennék a járgányt.  köszi  falbav
Naplózva
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1611



« Új hozzászólás #18260 Dátum: 2009.07.18 szombat, 07:16:27 »

Srácok ha már programozásról beszélünk. Nincs valakinek meg egy listán milyen programozási lehetőségek vannak Mondeon. Pl autó elindulása után bezárodik az ajtó vagy riasztó aktiválása után ablakok bezárodnak. Nekem ezek az aproságok még konfortossabbá tennék a járgányt.  köszi  falbav
El kell olvasni, a főoldalon van itt: http://mondeo.hu/index.php?cat=26 A többit pedig meg kell keresni itt vagy az angol fórumon. Ez például hasznos lehet, ha angolul beszélsz: http://fordwiki.co.uk/index.php/Category:Mondeo
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.18 szombat, 07:39:01 írta francoe » Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #18261 Dátum: 2009.07.18 szombat, 09:26:41 »

Srácok ha már programozásról beszélünk. Nincs valakinek meg egy listán milyen programozási lehetőségek vannak Mondeon. Pl autó elindulása után bezárodik az ajtó vagy riasztó aktiválása után ablakok bezárodnak. Nekem ezek az aproságok még konfortossabbá tennék a járgányt.  köszi  falbav

Szia!

A főoldalon a Programozások-nál találsz ilyen infót.

Üdv: V.Tamás
Naplózva
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #18262 Dátum: 2009.07.18 szombat, 11:27:15 »

Sziasztok!

Egy kérdésemre keresnék választ, másnak még nem volt ilyen gondja?
A lámpa és a motorházfedél közötti gumitömítésem érdekes állapotváltozáson megy keresztűl, kezd inkább egy ragacsos rágógumi lenni, mint egy rendes gumi. Elnyúlik, úgymarad darabok esnek válnak le róla. Ez a szalag formájú gumitömítés beszerezhető külön is?

Üdv: V.Tamás
Naplózva
calibra16v
Vendég
« Új hozzászólás #18263 Dátum: 2009.07.18 szombat, 20:16:26 »

Off, de...Megkérdezhetem hogy miért calibra16v a neved?
Mert van 1 calibrám is és a calibra forumon is calibra16v a nevem 5 éve. ezt nem felejtem el soha és a calibra mind örökké meglesz még akkor is ha a ford márt 1 bontobann várja hogy valakinek kelljen belöle 1 darab Wink
Naplózva
Todi07
Vendég
« Új hozzászólás #18264 Dátum: 2009.07.18 szombat, 20:20:08 »

El kell olvasni, a főoldalon van itt: http://mondeo.hu/index.php?cat=26 A többit pedig meg kell keresni itt vagy az angol fórumon. Ez például hasznos lehet, ha angolul beszélsz: http://fordwiki.co.uk/index.php/Category:Mondeo

Franco V.Tamás - köszi a választ a föoldali programozásoknál mindössze 3 található az ajtózár müködik is. Én beszélni angol ( Köszi a linket) De én esetleg arra gondolnék, hogy már valaki összeszedte és egy word-ben megörizte. ha esetleg ilyen formán lenne meg valakinek. köszi G
Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #18265 Dátum: 2009.07.19 vasárnap, 14:15:50 »

Mert van 1 calibrám is és a calibra forumon is calibra16v a nevem 5 éve. ezt nem felejtem el soha és a calibra mind örökké meglesz még akkor is ha a ford márt 1 bontobann várja hogy valakinek kelljen belöle 1 darab Wink

 vigyor3 wave
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48469



« Új hozzászólás #18266 Dátum: 2009.07.19 vasárnap, 18:34:03 »

Csak 1 topicba írd be,pls.Tdci topicba ment válasz! Wink wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
highend
Vendég
« Új hozzászólás #18267 Dátum: 2009.07.19 vasárnap, 18:36:48 »

Franco V.Tamás - köszi a választ a föoldali programozásoknál mindössze 3 található az ajtózár müködik is. Én beszélni angol ( Köszi a linket) De én esetleg arra gondolnék, hogy már valaki összeszedte és egy word-ben megörizte. ha esetleg ilyen formán lenne meg valakinek. köszi G
Nincs igény az új dolgokra nálunk....  szomoru1
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37282


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #18268 Dátum: 2009.07.19 vasárnap, 23:46:43 »

Nincs igény az új dolgokra nálunk....  szomoru1

Ezt így könnyű kijelenti, de összeszedni a programozásokat, lefordítani, és cikkbe önteni őket már munka. Neked is adott a lehetőség, hogy cikket küldj az oldalra. Így tudod csak építeni, és nem úgy, hogy ez se jó meg az se jó...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #18269 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 06:06:11 »

Franco V.Tamás - köszi a választ a föoldali programozásoknál mindössze 3 található az ajtózár müködik is. Én beszélni angol ( Köszi a linket) De én esetleg arra gondolnék, hogy már valaki összeszedte és egy word-ben megörizte. ha esetleg ilyen formán lenne meg valakinek. köszi G

Nálam van Word-ben is, de csak azok amiket a fórumon találsz. Ezt pedig vágolapozva te is le tudod szedni, de ha kéred adj egy e-mailt és akkor elküldöm.

Üdv: V.Tamás
Naplózva
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #18270 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 06:14:46 »

Jóreggelt! Azt szeretném kérdezni  hogy benzines mondeónál mit nézzen az ember ha kocsit megy nézni? Mit figyeljek vásárlásnál? Köszi a válaszokat. smile worship
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #18271 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 06:41:35 »

Jóreggelt! Azt szeretném kérdezni  hogy benzines mondeónál mit nézzen az ember ha kocsit megy nézni? Mit figyeljek vásárlásnál? Köszi a válaszokat. smile worship

Hi,

nah akko itt fogok valaszolni, nem Pu-ben...csak elotte iszom KVt  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
thevenin
Vendég
« Új hozzászólás #18272 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 10:16:00 »

Hello, hetvegen balesetem volt, egy motorost leloktem az utrol.a lokharitom serult a kepen lathato modon.
http://kepfeltoltes.hu/090720/K_p028_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
velemenyetek szerint javitani lehet, es erdemes? Ha igen, volt valakinek hasonlo ugye amivel kis tampontot tudna adni az anyagiakat illetoen?
Ha cserelni kell akkor is ha tudtok tanacsot adni hogy hol mennyiert, azert halas lennek.
koszi,
udv!
Naplózva
highend
Vendég
« Új hozzászólás #18273 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 11:04:36 »

Ezt így könnyű kijelenti, de összeszedni a programozásokat, lefordítani, és cikkbe önteni őket már munka. Neked is adott a lehetőség, hogy cikket küldj az oldalra. Így tudod csak építeni, és nem úgy, hogy ez se jó meg az se jó...
Úgy kb az utsó 5 cikket én írtam...  wave
Naplózva
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #18274 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 11:53:03 »

Helló Zacci!


Itt vagyok  és várom válaszod.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #18275 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 12:45:24 »

Jóreggelt! Azt szeretném kérdezni  hogy benzines mondeónál mit nézzen az ember ha kocsit megy nézni? Mit figyeljek vásárlásnál? Köszi a válaszokat. smile worship

Nos, elso korben meg kene bizonyosodni a valos km-rol. Olyan 150e km kornyeken esedekes lehet a szovosor felujitasa/csereje, kulonben mocigeneral lehet a vege. Alapjaraton, ha csattogo (szelephangra emlekezteto) hangot ad a moci, akkor eselyes, hogy a szivosor mar a veget jarja.
Egyebkent ugy altalanossagban...
Jo ha van vezetett szervizkonyv, mert akkor el a 12ev rohadas gari. A 4 ajto szok rohadni alul. Ezt gariban megcsinazzak...ha van szervizkonyv.
Kezifek mukodjon. Sokszor tapasztaltam, hogy a kezifek csak disz a mondikban. Gyakorlatilag nem mux. lotyog, nem fog stb. Hatso feknyereg szok meg berohadni, bar ezt a feknyerget kesobb modositottak. Persze attol meg berohadhat, mert fjord.  vigyor3
Futomu hajlamos kotyogni. Ez elsosorban kutyacsont, illetve hatso stab szilentek okozzak, valamint eloferdulhet, hogy valamellik kormany osszekoto gombfej picit kopott.
Ha leallitasnal csattanas hallasz, az valceg a kettomegu lendkerek...150e kornyeken szokas cserelni kuplunggal egyutt. Persze ez fugg attol is, hogy hol es miknet hazsnaltak a verdat.
Ha pesti vagy, es nincs messze a kereskedes, akkor esetleg ranezhetek a verdara... wave
Naplózva

blah blah blah
highend
Vendég
« Új hozzászólás #18276 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 12:58:49 »

Nos, elso korben meg kene bizonyosodni a valos km-rol...
Ez megérne egy cikket. Esetleg formailag ehhez lehetne igazítani a dizilest is...
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #18277 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:01:36 »

Ez megérne egy cikket. Esetleg formailag ehhez lehetne igazítani a dizilest is...

eleg csak azt irni, roviden, tomoren, hogy SZFH  vigyor3 Ezt az altalanos leirast aztan siman lehet alkamlazni mind benyasnal mind pedig a dizlinel  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #18278 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:04:34 »

Zacci!
 Én vidéki vagyok sajna. Csütörtökön nézem meg a kocsit talán mert még az illető használja. Akitől érdeklődtem a kocsi létéről az azt mondja hogy jó az autó. Friss műszakival adják majd talán de ez még beszéd téma lesz megnézés után. Íme a link:
http://www.hasznaltauto.hu/3114114
 Ezt  néztem ki most ha megtudunk egyezni rá.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #18279 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:09:52 »

Zacci!
 Én vidéki vagyok sajna. Csütörtökön nézem meg a kocsit talán mert még az illető használja. Akitől érdeklődtem a kocsi létéről az azt mondja hogy jó az autó. Friss műszakival adják majd talán de ez még beszéd téma lesz megnézés után. Íme a link:
http://www.hasznaltauto.hu/3114114
 Ezt  néztem ki most ha megtudunk egyezni rá.

tyuuu, kene az a bor cucc  vigyor3 taps eljen

180e km...oks...Szervizkonyv ?

Kuplung volt mar cserezve ?
Lendkerek volt mar cserezve ?
Szivosor volt mar cserezve ?
Kezifek kotel volt mar cserezve ?
Szijfeszito es gorogok voltak mar cserezve ?

jah a szijfeszito sem birja sokaig...kb. 150e km...


Vidd el egy moci diagra. Ott kiderul, hogy muxik a lambda szonda vagy sem. 150-200e-nel altabalan azis kipurc.

Ha a kerdesekre az a valasz, hogy igen, akkor OK, adjon rola szamlat !

Egyebkent igy keprol jol nez ki a verda...sok szerencset hozza  eljen
Nem rossz auto a mondeo...de nem is jau  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #18280 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:16:55 »

tyuuu, kene az a bor cucc  vigyor3 taps eljen

180e km...oks...Szervizkonyv ?

Kuplung volt mar cserezve ?
Lendkerek volt mar cserezve ?
Szivosor volt mar cserezve ?
Kezifek kotel volt mar cserezve ?
Szijfeszito es gorogok voltak mar cserezve ?

jah a szijfeszito sem birja sokaig...kb. 150e km...


Vidd el egy moci diagra. Ott kiderul, hogy muxik a lambda szonda vagy sem. 150-200e-nel altabalan azis kipurc.

Ha a kerdesekre az a valasz, hogy igen, akkor OK, adjon rola szamlat !

Egyebkent igy keprol jol nez ki a verda...sok szerencset hozza  eljen
Nem rossz auto a mondeo...de nem is jau  vigyor3











Szóval ezeket amiket felírtál azokat megkérdezem és átvizsgálást is kérjek.  A végén azt írtad hogy nem rossz és ne is jó ezt mit jelent számomra?
Naplózva
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #18281 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:17:48 »

Zacci!
 Én vidéki vagyok sajna. Csütörtökön nézem meg a kocsit talán mert még az illető használja. Akitől érdeklődtem a kocsi létéről az azt mondja hogy jó az autó. Friss műszakival adják majd talán de ez még beszéd téma lesz megnézés után. Íme a link:
http://www.hasznaltauto.hu/3114114
 Ezt  néztem ki most ha megtudunk egyezni rá.

Szerintem érdemes egy komplett állapotfelmérést csináltatni amiben van motordiagnosztika is. Igaz hogy kb 10ezer ft de megéri, mert jobban tudsz utána alkudni. Egyébként én itt lakom a környéken, én is rá tudok nézni ha gondolod. Igaz, nem vagyok hipohonder mint Zacci, de talán már tudok 1-2 dolgot a benyás mondikkal kapcsolatban. vigyor3
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #18282 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:21:38 »

A végén azt írtad hogy nem rossz és ne is jó ezt mit jelent számomra?

Semmit.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #18283 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:22:12 »

Zacci ! Ha esetleg azt mondana az illető hogy amiket felírtál azok még nem voltak cserélve mert eredetiek akkor? Valószínű hogy ezeket szépen lehet mind cserélni önköltségi áron? Mert én erre tudnék csak gondolni. A pasas akivel szóban értekeztem az állítja hogy karc mentes a kocsi és törésmentes is.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #18284 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:23:15 »


Szóval ezeket amiket felírtál azokat megkérdezem és átvizsgálást is kérjek.
Igen. Jah es az EGR szelep ami meg esetleg ilyen futasteljesitmenynel kinyiffanhat. Kerj egy komplett alapotfelmerest valamely altalad ismert Ford szervizben.
Válasz
A végén azt írtad hogy nem rossz és ne is jó ezt mit jelent számomra?

majd megtudod  vigyor3 A mai mondikat mar nem az orokkevalosagnak szantak  vigyor3 wave
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #18285 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:25:42 »

Zacci ! Ha esetleg azt mondana az illető hogy amiket felírtál azok még nem voltak cserélve mert eredetiek akkor? Valószínű hogy ezeket szépen lehet mind cserélni önköltségi áron? Mert én erre tudnék csak gondolni. A pasas akivel szóban értekeztem az állítja hogy karc mentes a kocsi és törésmentes is.

Ha ezek a dologk amiket felsoroltam nem votak meg cserezve, akkor keszulj fel ra, hogy neked kell majd...kuplung lendkerekkel egyutt olyan 250k, EGR kb. 40K, lambdaszonda kb. 40K, szivosor kb. 60-70K...csupa aprosag  vigyor3
De hat eze 2milla egy ilyen egyebkent 8millas verda  wave

Igazabul az lenne a jo, ha elvihetned egy kb. 100-200km-es tesztutra, ahol kiderulne, hogy mennyire zabalja az olajat. Talakoztam mar olyan 2.0i-vel mai rettento modon zabbantotta az olajat. Valceg elfelejtettek benne olajat cserezni...mondjuk ugy 80-100e km-en keresztul  vigyor3
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.20 hétfő, 13:28:20 írta zacci » Naplózva

blah blah blah
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #18286 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:27:26 »

Szerintem érdemes egy komplett állapotfelmérést csináltatni amiben van motordiagnosztika is. Igaz hogy kb 10ezer ft de megéri, mert jobban tudsz utána alkudni. Egyébként én itt lakom a környéken, én is rá tudok nézni ha gondolod. Igaz, nem vagyok hipohonder mint Zacci, de talán már tudok 1-2 dolgot a benyás mondikkal kapcsolatban. vigyor3





Üdv. Zolibácsi!

Bocsánat a tegeződésért. Most nincs sajna a kereskedésben az autó. Esetleg még valami ötlet amit megnézzek vásárlás előtt. Talán szerdán délután vagy este már ott lesz a kereskedésbe de az is lehet hogy csak csütörtökön. Előre is köszönöm a felvilágosítást.
Naplózva
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #18287 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:28:57 »

http://kepfeltoltes.hu/view/090715/kulcs_programoz_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nekem úgy rémlik, ott azt is írja, hogy lehet a többi, nem használatos kulcsot törölni.
Igen, egyébként tényleg csak ennyi a kulcs ráprogramozása.
Azt írja, 8 kulcsot tud... lehet, hogy mind a 8 hely foglalt (mert már valaki próbálgatta, és elszúrta).

Ez a programozás mit programoz?
Indításgátlót (tehát az immo chipet), vagy a távirányítást (nyit-zár, csomitartó...), esetleg mindkettőt?  worship
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #18288 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:29:02 »





Üdv. Zolibácsi!

Bocsánat a tegeződésért. Most nincs sajna a kereskedésben az autó. Esetleg még valami ötlet amit megnézzek vásárlás előtt. Talán szerdán délután vagy este már ott lesz a kereskedésbe de az is lehet hogy csak csütörtökön. Előre is köszönöm a felvilágosítást.

Me ? hol van a verda ? csak nem lakatosnal ?  vigyor3 Wink wave

Aze olyan 2-300k legyen a zsebedben a "varatlan" javitasi koltsegekre  wave
Naplózva

blah blah blah
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #18289 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:32:39 »

Ha ezek a dologk amiket felsoroltam nem votak meg cserezve, akkor keszulj fel ra, hogy neked kell majd...kuplung lendkerekkel egyutt olyan 250k, EGR kb. 40K, lambdaszonda kb. 40K, szivosor kb. 60-70K...csupa aprosag  vigyor3
De hat eze 2milla egy ilyen egyebkent 8millas verda  wave

Igazabul az lenne a jo, ha elvihetned egy kb. 100-200km-es tesztutra, ahol kiderulne, hogy mennyire zabalja az olajat. Talakoztam mar olyan 2.0i-vel mai rettento modon zabbantotta az olajat. Valceg elfelejtettek benne olajat cserezni...mondjuk ugy 80-100e km-en keresztul  vigyor3


Igen az lenne jó ha lehetne vele menni annyi km-t de szerintem ugy sem lehet. Amugy meg tényleg csak az apróbb dolgokat írtad fel amint látom. Már meg is nyugodtam teljesen. szomoru1 Ahogy összeszámoltam még ennyi lóvét életembe nem láttam egybe. wow1
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #18290 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:35:38 »


Igen az lenne jó ha lehetne vele menni annyi km-t de szerintem ugy sem lehet. Amugy meg tényleg csak az apróbb dolgokat írtad fel amint látom. Már meg is nyugodtam teljesen. szomoru1 Ahogy összeszámoltam még ennyi lóvét életembe nem láttam egybe. wow1

Ugyan... es ez csak egy benyas gep  vigyor3 Wink
Az arak persze a gyari alkatreszekre vonatkoznak saccperkabe  Wink
Naplózva

blah blah blah
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #18291 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:36:02 »

Me ? hol van a verda ? csak nem lakatosnal ?  vigyor3 Wink wave

Aze olyan 2-300k legyen a zsebedben a "varatlan" javitasi koltsegekre  wave




ÁÁÁÁ! Nincs lakatosnál de az illető használja jelenleg még. Valamikor volt még kicsit több is mikor maszeknál voltam.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #18292 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:39:45 »




ÁÁÁÁ! Nincs lakatosnál de az illető használja jelenleg még. Valamikor volt még kicsit több is mikor maszeknál voltam.

Ha pesten jarkal vele, akkor szolhacc neki, hogy ugorjon be hozzam...megsasolom a verdat  Wink vigyor3
Naplózva

blah blah blah
Zolibácsi
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3363



« Új hozzászólás #18293 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:42:43 »





Üdv. Zolibácsi!

Bocsánat a tegeződésért. Most nincs sajna a kereskedésben az autó. Esetleg még valami ötlet amit megnézzek vásárlás előtt. Talán szerdán délután vagy este már ott lesz a kereskedésbe de az is lehet hogy csak csütörtökön. Előre is köszönöm a felvilágosítást.

Tegezz csak nyugodtan, a bácsi nem az éveim számára utal, csak amolyan becenév. vigyor3 Ha ez a Spar-nál lévő kereskedés, akkor lehet ismerem is a srácot, fiatal andornaki gyerek. Igaz, van ott vagy 3 nepper...Én pénteken elutazom, de ha előtte visszakerül a kocsi, és megszeretnéd nézni, és igényt tartasz az álszakértelmemre, visíts nyugodtan. Egyébként Te hol laksz?
Naplózva

MK5 2.0TDCi Titanium PS
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #18294 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:44:17 »

Egyébként Te hol laksz?

otthon  vigyor3
Naplózva

blah blah blah
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #18295 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:47:50 »

Ha pesten jarkal vele, akkor szolhacc neki, hogy ugorjon be hozzam...megsasolom a verdat  Wink vigyor3


Sajna nem tudom merre járkál a pasi vele. Nehari annyira nem is érdekel mert ha megkukk az autót akkor kicsit többet tudok majd mondani. De azért köszi a hozzáállásod. worship
Naplózva
HERO
Vendég
« Új hozzászólás #18296 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:49:58 »

Tegezz csak nyugodtan, a bácsi nem az éveim számára utal, csak amolyan becenév. vigyor3 Ha ez a Spar-nál lévő kereskedés, akkor lehet ismerem is a srácot, fiatal andornaki gyerek. Igaz, van ott vagy 3 nepper...Én pénteken elutazom, de ha előtte visszakerül a kocsi, és megszeretnéd nézni, és igényt tartasz az álszakértelmemre, visíts nyugodtan. Egyébként Te hol laksz?



Zolibácsi!

Eger és gyöngyös közt félúton ha ugy vesszük. A térkép elárul. Amugy az autólandosnál lesz majd a kocsi. A SPÁR mellett.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #18297 Dátum: 2009.07.20 hétfő, 13:59:18 »


Sajna nem tudom merre járkál a pasi vele. Nehari annyira nem is érdekel mert ha megkukk az autót akkor kicsit többet tudok majd mondani. De azért köszi a hozzáállásod. worship

nm  wave
Naplózva

blah blah blah
V.Tamás
Vendég
« Új hozzászólás #18298 Dátum: 2009.07.21 kedd, 08:54:01 »


http://kepfeltoltes.hu/view/090715/kulcs_programoz_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ez a programozás mit programoz?
Indításgátlót (tehát az immo chipet), vagy a távirányítást (nyit-zár, csomitartó...), esetleg mindkettőt?  worship

Szia!

A kezelésiben ez az oldal csak az Indításgátlót (tehát az immo chipet) ismerteti, a távirányítást (nyit-zár, csomitartó...), másik oldalon találod.

Üdv: V.Tamás
« Utoljára szerkesztve: 2009.07.21 kedd, 09:07:25 írta V.Tamás » Naplózva
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #18299 Dátum: 2009.07.21 kedd, 10:05:53 »

Szia!
A kezelésiben ez az oldal csak az Indításgátlót (tehát az immo chipet) ismerteti, a távirányítást (nyit-zár, csomitartó...), másik oldalon találod.
Üdv: V.Tamás

Köszi a választ!  worship
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Oldalak: 1 ... 359 360 361 362 363 364 365 [366] 367 368 369 370 371 372 373 ... 1557   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.166 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.